lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза в Польщу Бар
Віза в Польщу Бар

Віза в Польщу Бар

Віза в Польщу в Бар — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  +38(093)-726-52-35 (Viber)

  +38(066)-726-52-35 (Viber)

  +38(098)-786-79-18 (Viber)

   

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Акція на робочу візу, ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЬ:

  [ujicountdown id=»Таймер 1″ expire=»2019/11/28 00:00″ hide=»false» url=»» subscr=»» recurring=»2″ rectype=»day» repeats=»»]

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Бар — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Бар. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку?Скільки коштує запрошення на рік від воєводиСтраховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку?Скільки коштує запрошення на рік від воєводиСтраховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Туризм, освіта, робота, покупки — саме з цього українці зазвичай їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто подорожував за кордон. А в даний час, коли світ розвивається з великою швидкістю, більшість прагнуть навчатися і працювати за кордоном, так щоб дозволити собі надійне майбутнє. В даний час центральним питанням стає процедура приготування документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають типи віз до Польщі?

   Перед тим як готувати документи для подачі в Візовий центр, давайте визначимося, яке саме запрошення вам треба. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і терміну, на який ви плануєте їхати. В цілому є чотири типи віз. Вони, в свою чергу, діляться ще на кілька підтипів, в основному це залежить від певних обставин.

   Віза «А» , її також називають аеропортної. Завдяки їй ви можете перебувати тільки в аеропорту, але залишати його територію жорстко заборонено. Цей документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале перебування за кордоном за візою цієї категорії забороняється.

   Віза «B» , її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона дає можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її проміжок дії був невеликий, всього 5 днів. Зараз даний тип «В» скасовано. Зараз необхідно отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза «C»  або шенген . Найчастіше її вибирають туристи, так як вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   Візи категорії «D »або як її ще називають польська національна. Це довгострокова віза , за допомогою якої можна перебувати на території країни, що видала її .За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і перебувати в них у якості туриста в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: для чого вона потрібна і як її отримати

   Для того щоб легально бути в країні і мати право на легальне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення трудової візи в Польщу . За допомогою цього ви зможете протягом півроку працювати в Польщі без необхідності залишати межі країни. Але пам’ятайте, така віза дає право працювати лише тільки на території Республіки Польща. Якщо ви захочете відправитися в інші країни Європи, то зробити це можна тільки з метою туризму.

   Які існують робочі візи?

   Різні типи віз типу D розрізняються між собою виключно часом можливого офіційного перебування в Республіці Польща.

   1. Віза для не сезон робіт: дає право іноземцю перебувати в Республіці Польща в режимі 360/180. Іншими словами, за останні півроку без необхідності виїжджати з країни. Це один з найпопулярніших типів трудової візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність запрошення від роботодавця.
   2. Візи для сезонних робіт : завдяки їй Українець може бути в Республіці Польща в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців за рік. Сезонні роботи визначаються як такі наказом влади Польщі і вказується в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.
   3. Воєводська віза : особливо зручна, тому що дозволяє вести трудову діяльність в Польщі в режимі 360/360. Значить, отримавши робочу на рік візу, працівник може весь рік бути в Республіці Польща, а перед закінченням її терміну подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі.Річна віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після піврічної візи, то ігнорує і її коридори.
    Звичайно річна віза відкривається працівнику, який працює у поляка не перший раз. Підстава — Воєводське запрошення ( zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання наймач звертається до Воєводі і той видає запрошення на роботу. В основному, коли українець вперше подає папери на робочу візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови що не порушується законодавства РП, можна подаватися на воєводських візу.

    Документи, які потрібно мати для відкриття робочої візи

    Документи, необхідні для відкриття робочої візи

    1. Дозвіл від роботодавця. Освядчення є одним з основних документів. У запрошенні роботодавець вказує необхідну інформацію що стосується місця вашої роботи, посади, окладу, часу. Цей документ обов’язково повинен бути виданий на бланку затвердженого зразка і вміщати всю необхідну інформацію. Для подачі документів обов’язково необхідний оригінал дозволу, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний роботодавець надіслав вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.
    2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
    3. Страховий поліс . Оформити страховку ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Основне, щоб період дії страховки повністю покривав період вашого перебування в РП по візі плюс запас в кілька днів. Також сума страхового покриття повинна бути не менше € 30 тис.
    4. 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.
    5. Анкета -Заява, заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил, зверніться до професіоналів. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

   Квитанція про оплату візового і сервісного збору.Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через спеціалізований Візовий центр Польщі (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате у візовому центрі Польщі зазвичай немає таких черг.

   Віза в Польщу: скільки буде коштувати?

   Підсумовувана ціна включає в себе обов’язкові витрати. Наприклад, до центральних відносяться:

   • Витрати за послуги візового центру Польщі. Ціна відрізняється в залежності від термінів отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і є можливість чекати стандартні 2 тижні, то заплатити доведеться лише € 15 за курсом НБУ. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони коштують € 30. В середньому час очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу сіставіт 2 місяці. Отже, починайте оформлення документів заздалегідь.
   • У скільки обійдуться фотографії. У разі якщо у вас є фотографії, які ви робили кілька років тому, краще оновити. Згідно з вимогами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонника.
   • Якщо ви просите запрошення на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно безоплатно. Але найчастіше працівники використовують послуги фірм-посередників для отримання цього документа. Залежно від посередника, вартість запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Необов’язкові витрати: 

   • Замовлення платних SMS оповіщеній в ППВА для отримання інформації про готовність візи;
   • Оформлення кур’єра для доставки готових документів до вас додому.

   Віза для студентів в РП для українців: що потрібно знати?

   Щоб вчитися в РП, абітурієнтові потрібно отримати одну з видів віз:

   • Короткострокову  шенгенську;
   • Річну візу .

   Тип дозволу вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Шенген віза дається переважно терміном на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по ЄС. В основному така віза підійде, якщо іноземець планує закінчити не тривале мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, в такому випадку ніжно оформити довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн ЄС буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволить довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Список документів в основному схожий з документами для отримання робочої візи, описаними вище. Схожими є:

   1.Оригінал і Ксерокс копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Страховка.

   3. 2 фотографії розміром 3,5х4,5 см, які повинні чітко відповідають візовим вимогам.

   4. Анкета-заява, заповнена самостійно.

   5. Квитанція про оплату консульського і візового збору.

   Додатково необхідно надати: 

   Запрошення для візи. Треба надати документи з університету про те, що іноземець в нього зарахований. Тобто студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви напередодні повинні здати в нього іспити для зарахування. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців Якщо студенту на момент подачі паперів ще не виповнилося 18 років, крім того надаються такі документи:

   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. Якщо батьків немає, тоді дозвіл офіційних опікунів;
   • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження дитини.З приводу вартості, то вона визначається видом візи:
   • на термін перебування понад 90 днів — без оплати для українських студентів / учнів;
   • шенгенська — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо звертатися з Візовий центр — + 15 євро. Так само до вартості додаються і інші витрати, які ми расматрелі вище. Це ціна фото, медична страховка, доставка документів на будинок.

   Чи можуть відмовити у видачі візи?

   Звичайно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І вина можлива як заявника, так і з боку Польщі.

   Первинні причини відмови: 

   Неточно оформлені документи. З вини незнання або неуважності, заявник може не правильно вписати інформацію в анкету-заяву, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.

   Подача явно не правдивої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник явно приховує негативну інформації про себе. Якщо даний факт побачать, в візі також буде відмовлено.

   Здача підроблених документів. Часто це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо замовляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть продати вам фальшивий документ. Щоб уникнути відмови, перед подачею перевіряйте ваше запрошення на справжність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, видали вони дозвіл.

   Порушення польських законів при попередніх поїздок до Польщі; o Людський фактор. Потрібно розуміти, що працівники консульства також можуть помилятися і виносити неправильні рішення.

   У разі якщо ви отримали відмову, то не потрібно відразу засмучуватися. Необхідно зробити наступні кроки:

   1. Якщо не вистачає одного з документів, він помилково оформлений — подайте документи ще раз.
   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подавайте апеляцію.
   3. Якщо не бажаєте знову допустити помилку або спочатку подати вірно підготовлений пакет документів — зверніться до професіоналів.Польська національна або шенгенська віза — необхідна умова для офіційної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх не складе великих труднощів. Головне, відповідально підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. 

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   0 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі