Віза в Польщу Бар
Віза в Польщу Бар

Віза в Польщу Бар

Віза в Польщу в Бар — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Бар — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Бар. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.

   Страховка на пів року 180/360 Страховка на рік 360 днів
   600 грн 1050 грн

   Офіційний партнер компанії ЄСТ, у нас дешевше ніж в візовому центрі! Купуйте вигідно.

   Страховка для виїзду по безвізу

   Страховка на 1 місяць Страховка на 3 місяці
   200 грн 450 грн

   Залиште заявку прямо зараз

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш телефон (обов'язково)


    Вас так само зацікавить:

    Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
    Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

    Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

    +38(093)-726-52-35
    +38(066)-726-52-35
    +38(098)-786-79-18

    Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

    Робоча віза в Польщу

    Туризм, освіта, робота, покупки — саме з цього українці зазвичай їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто подорожував за кордон. А в даний час, коли світ розвивається з великою швидкістю, більшість прагнуть навчатися і працювати за кордоном, так щоб дозволити собі надійне майбутнє. В даний час центральним питанням стає процедура приготування документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

    Які бувають типи віз до Польщі?

    Перед тим як готувати документи для подачі в Візовий центр, давайте визначимося, яке саме запрошення вам треба. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і терміну, на який ви плануєте їхати. В цілому є чотири типи віз. Вони, в свою чергу, діляться ще на кілька підтипів, в основному це залежить від певних обставин.

    Віза «А» , її також називають аеропортної. Завдяки їй ви можете перебувати тільки в аеропорту, але залишати його територію жорстко заборонено. Цей документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале перебування за кордоном за візою цієї категорії забороняється.

    Віза «B» , її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона дає можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її проміжок дії був невеликий, всього 5 днів. Зараз даний тип «В» скасовано. Зараз необхідно отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

    Віза «C»  або шенген . Найчастіше її вибирають туристи, так як вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

    Візи категорії «D »або як її ще називають польська національна. Це довгострокова віза , за допомогою якої можна перебувати на території країни, що видала її .За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і перебувати в них у якості туриста в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

    Трудова віза в Польщу для українців: для чого вона потрібна і як її отримати

    Для того щоб легально бути в країні і мати право на легальне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення трудової візи в Польщу . За допомогою цього ви зможете протягом півроку працювати в Польщі без необхідності залишати межі країни. Але пам’ятайте, така віза дає право працювати лише тільки на території Республіки Польща. Якщо ви захочете відправитися в інші країни Європи, то зробити це можна тільки з метою туризму.

    Які існують робочі візи?

    Різні типи віз типу D розрізняються між собою виключно часом можливого офіційного перебування в Республіці Польща.

    1. Віза для не сезон робіт: дає право іноземцю перебувати в Республіці Польща в режимі 360/180. Іншими словами, за останні півроку без необхідності виїжджати з країни. Це один з найпопулярніших типів трудової візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність запрошення від роботодавця.
    2. Візи для сезонних робіт : завдяки їй Українець може бути в Республіці Польща в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців за рік. Сезонні роботи визначаються як такі наказом влади Польщі і вказується в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.
    3. Воєводська віза : особливо зручна, тому що дозволяє вести трудову діяльність в Польщі в режимі 360/360. Значить, отримавши робочу на рік візу, працівник може весь рік бути в Республіці Польща, а перед закінченням її терміну подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі.Річна віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після піврічної візи, то ігнорує і її коридори.
     Звичайно річна віза відкривається працівнику, який працює у поляка не перший раз. Підстава — Воєводське запрошення ( zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання наймач звертається до Воєводі і той видає запрошення на роботу. В основному, коли українець вперше подає папери на робочу візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови що не порушується законодавства РП, можна подаватися на воєводських візу.

     Документи, які потрібно мати для відкриття робочої візи

     Документи, необхідні для відкриття робочої візи

     1. Дозвіл від роботодавця. Освядчення є одним з основних документів. У запрошенні роботодавець вказує необхідну інформацію що стосується місця вашої роботи, посади, окладу, часу. Цей документ обов’язково повинен бути виданий на бланку затвердженого зразка і вміщати всю необхідну інформацію. Для подачі документів обов’язково необхідний оригінал дозволу, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний роботодавець надіслав вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.
     2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
     3. Страховий поліс . Оформити страховку ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Основне, щоб період дії страховки повністю покривав період вашого перебування в РП по візі плюс запас в кілька днів. Також сума страхового покриття повинна бути не менше € 30 тис.
     4. 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.
     5. Анкета -Заява, заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил, зверніться до професіоналів. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

    Квитанція про оплату візового і сервісного збору.Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через спеціалізований Візовий центр Польщі (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате у візовому центрі Польщі зазвичай немає таких черг.

    Віза в Польщу: скільки буде коштувати?

    Підсумовувана ціна включає в себе обов’язкові витрати. Наприклад, до центральних відносяться:

    • Витрати за послуги візового центру Польщі. Ціна відрізняється в залежності від термінів отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і є можливість чекати стандартні 2 тижні, то заплатити доведеться лише € 15 за курсом НБУ. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони коштують € 30. В середньому час очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу сіставіт 2 місяці. Отже, починайте оформлення документів заздалегідь.
    • У скільки обійдуться фотографії. У разі якщо у вас є фотографії, які ви робили кілька років тому, краще оновити. Згідно з вимогами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонника.
    • Якщо ви просите запрошення на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно безоплатно. Але найчастіше працівники використовують послуги фірм-посередників для отримання цього документа. Залежно від посередника, вартість запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.

    Необов’язкові витрати: 

    • Замовлення платних SMS оповіщеній в ППВА для отримання інформації про готовність візи;
    • Оформлення кур’єра для доставки готових документів до вас додому.

    Віза для студентів в РП для українців: що потрібно знати?

    Щоб вчитися в РП, абітурієнтові потрібно отримати одну з видів віз:

    • Короткострокову  шенгенську;
    • Річну візу .

    Тип дозволу вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Шенген віза дається переважно терміном на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по ЄС. В основному така віза підійде, якщо іноземець планує закінчити не тривале мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, в такому випадку ніжно оформити довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн ЄС буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволить довго не залишати територію РП.

    Документи для студентської візи в Польщу

    Документи для студентської візи в Польщу
    Список документів в основному схожий з документами для отримання робочої візи, описаними вище. Схожими є:

    1.Оригінал і Ксерокс копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

    2. Страховка.

    3. 2 фотографії розміром 3,5х4,5 см, які повинні чітко відповідають візовим вимогам.

    4. Анкета-заява, заповнена самостійно.

    5. Квитанція про оплату консульського і візового збору.

    Додатково необхідно надати: 

    Запрошення для візи. Треба надати документи з університету про те, що іноземець в нього зарахований. Тобто студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви напередодні повинні здати в нього іспити для зарахування. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців Якщо студенту на момент подачі паперів ще не виповнилося 18 років, крім того надаються такі документи:

    • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. Якщо батьків немає, тоді дозвіл офіційних опікунів;
    • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
    • свідоцтво про народження дитини.З приводу вартості, то вона визначається видом візи:
    • на термін перебування понад 90 днів — без оплати для українських студентів / учнів;
    • шенгенська — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо звертатися з Візовий центр — + 15 євро. Так само до вартості додаються і інші витрати, які ми расматрелі вище. Це ціна фото, медична страховка, доставка документів на будинок.

    Чи можуть відмовити у видачі візи?

    Звичайно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І вина можлива як заявника, так і з боку Польщі.

    Первинні причини відмови: 

    Неточно оформлені документи. З вини незнання або неуважності, заявник може не правильно вписати інформацію в анкету-заяву, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.

    Подача явно не правдивої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник явно приховує негативну інформації про себе. Якщо даний факт побачать, в візі також буде відмовлено.

    Здача підроблених документів. Часто це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо замовляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть продати вам фальшивий документ. Щоб уникнути відмови, перед подачею перевіряйте ваше запрошення на справжність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, видали вони дозвіл.

    Порушення польських законів при попередніх поїздок до Польщі; o Людський фактор. Потрібно розуміти, що працівники консульства також можуть помилятися і виносити неправильні рішення.

    У разі якщо ви отримали відмову, то не потрібно відразу засмучуватися. Необхідно зробити наступні кроки:

    1. Якщо не вистачає одного з документів, він помилково оформлений — подайте документи ще раз.
    2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подавайте апеляцію.
    3. Якщо не бажаєте знову допустити помилку або спочатку подати вірно підготовлений пакет документів — зверніться до професіоналів.Польська національна або шенгенська віза — необхідна умова для офіційної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх не складе великих труднощів. Головне, відповідально підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

    Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. 

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    67 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Ванче
    Ванче
    7 місяців назад

    кордон

    Як зараз проходить перетин кордону з Польщі в Україну?
    Великі черги?
    При перетині треба вказувати номер телефону та адресу обсервації на листку?
    Чи потрібно завантажувати програму Дій вдома або як там вона називається?

    Sam
    Sam
    Відповідь для  Ванче
    7 місяців назад

    Черги тобто, то немає. Тебе попросять встановити програму Дій дому та Зареєструватися, потім цю програму на телефоні треба буде показати прикордонники. Якщо немає норм телефону тоді попросять залишити номер телефону та адресу. Також запропонують зробити тест прямо на кордоні за 1200 грн

    Ванче
    Ванче
    Відповідь для  Sam
    7 місяців назад

    Після кордону є 24 години свободи так само я в Польщі?
    І ще правда що у сімейного лікаря здавати тест безкоштовно?

    Sam
    Sam
    Відповідь для  Ванче
    7 місяців назад

    Також є 24 години. Це неправда. Сімейний лікар може вам зробити безкоштовний тест або дати на нього напрямок тільки при підозрою на важку форму коронавірусу.

    Lidia
    Lidia
    Відповідь для  Sam
    7 місяців назад

    А обов’язково робити тест на кордоні якщо пропонують?

    Sam
    Sam
    Відповідь для  Lidia
    7 місяців назад

    необов’язково. За вашим бажанням

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Ванче
    7 місяців назад

    Черги можете подивитися з камер кордону.
    На цю тему, більш 30 тисяч постів, забийте в пошуку.

    Іван
    Іван
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Можеш скинути посилання на ці камери? буду вдячний

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Іван
    7 місяців назад
    Іван
    Іван
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    спасибі)

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Іван
    7 місяців назад

    Нема за що, звертайтеся. Є також інші камери.

    Миколай
    Миколай
    7 місяців назад

    запрошення

    Отримав піврічне електронне запрошення на роботу, тепер не чи знаю робити візу (якщо можна) або чекати кінець коридору по безвізу, краще звичайно зробити візу, а чи прокотить таке запрошення невідомо, Роботодавець (поляк) говорить, що воно з електронним підписом, що проектують , QR код є, хто мені що порадить?

    tony123
    tony123
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    QR код є, запрошення є, роби себе візу і їдь.
    За безвізу сенс їхати? До того ж завжди до тих хто по безвізу їде ставлення в Роботодавець гірше ніж до тих хто по візі …

    tony123
    tony123
    Відповідь для  tony123
    7 місяців назад

    Якщо ти нічого не платив за запрошення (поляки зазвичай не беруть за це гроші бо незаконно), то який сенс йому тебе обманювати якось?

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  tony123
    7 місяців назад

    спасибі за обнадійливу відповідь

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    Якщо вказано, що завірено електронним підписом то можете подавати на візу

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Андрій
    7 місяців назад

    вже скинув фото запрошення візовий консультанту, він перевірив і відповів, що піде на візу, я переживав так запрошення чорно-біле не кольорове

    Walter
    Walter
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    Прокотить, сам за таким візу відкривав

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Walter
    7 місяців назад

    спасибі)

    Христина
    Христина
    7 місяців назад

    підкажіть

    Оплатила через банк візовий збір ще 15.11.2020 а дзвінка до сих пір не було в чергу. Може так довго його бути ?? Хто стикався?

    Оксана
    Оксана
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Якщо, при оплаті на візу (Ідея банк) ви вказали, що документи будете відправити поштою, до вас ніхто дзвонити не буде. Їх можна відправляти відразу після оплати в банку.

    Оксана
    Оксана
    Відповідь для  Оксана
    7 місяців назад

    Напишіть, мені свій номер телефону, я подзвоню і розповім як перевірити квитанцію

    Рим
    Рим
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Якщо сказали, що будете НП відправляти, то не зателефонують.

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    не вказали місто.
    Можливо днями, у вас особиста подача?

    Христина
    Христина
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    да

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Можливо черга. У будь-якому випадку, потрібно ще почекати ((а взагалі зверніться в калл центр.

    зойц
    зойц
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Калл центр бл ……. 😂 🤣 🤣 🤣 🤣

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  зойц
    7 місяців назад

    А як його ще назвати? 😏
    Колл звучить банально: 3

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Тю. Якщо ви вказали нову пошту, то взагалі не чекайте коли вам подзвонять. Йдете і висилаєте документи відразу, кур’єр доставить їх туди куди потрібно (360 грн нова пошта). Усе. Чек собі оплати візового збору, відксерте. Там є код, за яким ви зможете відстежити будь-які рух вашого паспорта.
    Після того як ваші документи візовий візьме на огляд, якщо там буде не коректно заповнені документи, або ж чого — то не вистачати. Вам зателефонують з візового, і скажуть про це. Якщо ж у вас там з документами все добре, візовий вам може і не подзвонити, а направить їх до консула. Після розгляд консулом, їх направлять назад до вас на пошту, на ту адресу з якого ви відправляли. Вуаля!
    Далі, ви точно зібрали все для того щоб подаватися новой почтой, акти, тощо? У двох примірниках?

    Христина
    Христина
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Так, звичайно ☺ спасибі, а то я вже сильно засмутилася

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Все добре не турбуйтесь. Можете спокійно відправляти. Вірніше ви могли їх відправити відразу після оплати Візового збору. 😌

    Христина
    Христина
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Про всяк випадок пошукайте тут ще теми

    Oleg
    Oleg
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Дзвонять на наступний день, номер правильно записали

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Oleg
    7 місяців назад

    І правильно, ось це мені і дивно, починаю переживати

    Oleg
    Oleg
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Зателефонуйте в кол центр, ваш який регіон.

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Oleg
    7 місяців назад

    Івано-Франківськ

    Oleg
    Oleg
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Коли платили, у вас запитували особисто подавати або поштою.

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Ще вакцинацію проти жовтої лихоманки. Ви вказували особисту подачу, або нову пошту?

    Христина
    Христина
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    нову пошту

    Христина
    Христина
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    А різниця ??

    Дарі Келло
    Дарі Келло
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Я платив через ПриватБанк. Сказав що буду відправляти новою поштою. Мені відповіли що це нас не цікавить. Чекайте дзвінка. Подзвонили через два дні. І це якщо врахувати, що я платив в суботу, а подзвонили в понеділок. Одеса.

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Дарі Келло
    7 місяців назад

    Цікавить таких як, (кредо банк і Идеа банк)

    Христина
    Христина
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Спасибі)

    Олександр
    Олександр
    7 місяців назад

    Будь ласка допоможіть розібратися

    Освядченіе з 22 03 2020 по 17 09 2020 на біометрії віза 19 06 2020 по 17 09 2020 заїхав до Польщі 04 07 2020 року, підкажіть ласка коли мені їхати в Україну ???

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Олександр
    7 місяців назад

    коли захочеш тоді і поїдеш

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Олександр
    7 місяців назад

    У тебе ж продовжується віза до кінця карантину + 30 можеш спокійно працювати

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Олександр
    7 місяців назад

    коли захочеш тоді і їдь

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Олександр
    7 місяців назад

    Тобто до кінця епідемії, якщо немає термінової необхідності можете залишатися і працювати

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Це точна інформація? Немає різниці коли заїхав і можна залишатися до кінця епідемії +30 і працювати?

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Олександр
    7 місяців назад

    Зараз пошукаю посилання з законом

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Показує, що Ви відповіли, але посилання немає. Якщо дійсно відправляли, то продублюйте, будь ласка

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Олександр
    7 місяців назад

    Продублювала !!!

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    Спасибі)

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Олександр
    7 місяців назад

    isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20200000568&fbclid=IwAR2_cS8sSKA7ozCQaFncijA9qnMGZwNymdE_W08K2Ur-la3QAOjw50t5Oeo

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Олександр
    7 місяців назад

    залишайтеся

    Norman
    Norman
    7 місяців назад

    скасування візи

    Всім привіт. Чи можлива відміна польської національної візи? Може хтось стикався з такою ситуацією

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Norman
    7 місяців назад

    Візу можна анулювати

    Влад
    Влад
    Відповідь для  Suspected
    7 місяців назад

    є поняття анулювання візи

    Norman
    Norman
    Відповідь для  Влад
    7 місяців назад

    Так, мова йде про анулювання.

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Norman
    7 місяців назад

    Передумали? А який сенс її анулювати?
    Вибачте, може дурне питання …

    Norman
    Norman
    Відповідь для  Христина
    7 місяців назад

    У мене річна віза по воевуді. З роботодавцем більше НЕ працюю, віза залишилася в середині лютого. Хочу анулювати і зробити піврічну від другого роботодавця.

    Влад
    Влад
    Відповідь для  Norman
    7 місяців назад

    Ви думаєте її скасують? коментарі, таке навряд чи буває

    Даня
    Даня
    Відповідь для  Norman
    7 місяців назад

    ого … а таке буває?

    Norman
    Norman
    Відповідь для  Даня
    7 місяців назад

    Ну я чув, що є така можливість. Нібито через візовий центр можна подати заявку в консульство, аргументувавши причину скасування і т.д.
    Але цікаво дізнатися наскільки це правда

    Даня
    Даня
    Відповідь для  Norman
    7 місяців назад

    аа так ви про це, так, є таке, це правда

    Даня
    Даня
    Відповідь для  Norman
    7 місяців назад

    можна і через візовий, і безпосередньо через ж консульство, і тоді візу анулюють

    Таня
    Таня
    Відповідь для  Norman
    7 місяців назад

    Правда. Коли подаєш документи на візу, то пишеш заяву на анулювання, мені доводилося два рази анулювати.