Віза в Польщу Балівка
Віза в Польщу Балівка

Віза в Польщу Балівка

Віза в Польщу в Балівкі — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Балівка- Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Балівкі. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.

   Страховка на пів року 180/360 Страховка на рік 360 днів
   600 грн 1050 грн

   Офіційний партнер компанії ЄСТ, у нас дешевше ніж в візовому центрі! Купуйте вигідно.

   Страховка для виїзду по безвізу

   Страховка на 1 місяць Страховка на 3 місяці
   200 грн 450 грн

   Залиште заявку прямо зараз

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш телефон (обов'язково)


    Вас так само зацікавить:

    Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
    Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

    Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

    +38(093)-726-52-35
    +38(066)-726-52-35
    +38(098)-786-79-18

    Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

    Які бувають види віз до Польщі?

    Які існують різновиди віз до Польщі

    Перш, ніж збирати документи для здачі в Консульство, давайте розберемося, який саме дозвіл вам повинно бути. Це залежить від мети вашого знаходження в Польщі і періоду, на який ви плануєте їхати. Загалом є 4 типи віз. Вони, теж, розбиваються ще на ряд підтипів, в залежності від певних цілей.

    Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. Завдяки їй ви можете бути лише в аеропорту, але залишати його територію жорстко не допускається. Такий документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале знаходження за кордоном за візою категорії «А» не можна.

    Віза категорії «B» , її також називають транзитної. Раніше вона давала можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її тривалість дії був маленький, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасували. Зараз потрібно отримувати візу «C», про яку ми поговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».

    Віза «C» або шенген віза. Найчастіше її вибирають туристи, так як вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в конкретній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

    Віза «D»  або національна віза . Це довгострокова віза , за допомогою якої можна перебувати на території країни, що видала її. За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх в якості туриста протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

    Робоча віза в Польщу для українців: для чого потрібна і як її отримати

    Щоб легально бути в Польщі і мати право на легальне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення робочої візи в Польщу. За допомогою цього ви зможете протягом півроку працювати в Польщі без необхідності виїжджати в Україну. Але пам’ятайте, такий штамп дає право працювати виключно на території Республіки Польща. Якщо ви захочете поїхати в інші країни Шенгену, то зробити це можна лише в туристичних цілях.

    Які існують робочі візи?

    Різні типи віз D розрізняються між собою тільки періодом можливого офіційного перебування в Польщі.

    1. Віза для не сезон робіт: з її допомогою можна українцю перебувати в Польщі в режимі 180/360. Іншими словами, за останні півроку без необхідності виїжджати з країни. Це один з найпопулярніших типів робочої візи серед громадян СНД. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність запрошення від роботодавця.
    2. Віза в Республіку Польща для сезонних робіт : завдяки їй українець може бути в Польщі в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців за рік. Сезонна робота визначається як такі наказом влади Польщі і прописуються в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.

    Віза на 365 днів : особливо зручна, так як дозволяє вести рабочею діяльність в країні в режимі 360/360. Виходить, отримавши воєводського візу, українець може цілий рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну дії подати документи на нову, при цьому необхідно виїхати з Польщі.
    Річна віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після піврічної візи, то ігнорує і її коридори. Зазвичай річна віза оформляється працівнику, який працює у поляка не перший раз. Підстава — Воєводське дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання роботодавець звертається до Воєводі і він виписує дозвіл на роботу. Зазвичай, коли українець вперше подає папери на робочу візу в Польщу, йому оформляється піврічна національна віза. По закінченню її дії і за умови непорушення правила Польщі, можна подавати на річну візу.

    Документи, які потрібно мати для відкриття робочої візи

    Документи, необхідні для відкриття робочої візи
    1. Дозвіл від роботодавця. Освядчення є одним з основних документів. Саме в ньому роботодавець вказує необхідну інформацію що стосується місця вашої роботи, посади, зарплати, термінів. Цей документ обов’язково повинен бути оформлений на бланку затвердженого зразка і вміщати всю необхідну інформацію.Для здачі документів без сумніву необхідний оригінал дозволу, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний роботодавець оформив вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.

    2. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.

    3. Страховка . Оформити страховку ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Основне, щоб період оформлення страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в РП по візі плюс невеликий запас в пару днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше 30 000 €.

    4. 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

    5. Анкета-заява, заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

    6. Чек про оплату консульського та сервісного збору. Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви оплачуєте виключно консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через візовий центр Польщі (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких черг.

    Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

    Підсумовувана ціна включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Наприклад, до основних відносяться:

    Розтрати за послуги візового центру. Вартість різнитися залежно від терміновості отримання запрошення. Якщо ви не поспішайте і є можливість почекати стандартні 14 днів, то оплатити доведеться € 15 за курсом Національного банку України. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони обійдуться Вам 30 євро. В середньому проміжок очікування від дня подачі документів до отримання візи становить близько 60 днів. У зв’язку з цим, починайте оформлення документів якомога раніше.

    Скільки коштуватимуть фото. Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили пів року назад, краще оновити. Відповідно до правил, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонників.

    У разі якщо ви оформляєте запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно безоплатно.Але зазвичай працівники використовують послуги фірм-посередників для оформлення запрошення. Залежно від посередника, вартість запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.

    Чи не основні витрати: 

    • Оформлення платних СМС в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
    • Оформлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас додому. Віза для студентів в Республіку Польща для українців: що обов’язково потрібно знати?
     Щоб здобути освіту в Республіці Польща, майбутньому студентові необхідно отримати одну з видів віз:
    • На короткий період шенгенську;
    • Річну візу.

    Тип дозволу вибирається виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі. Короткострокова віза оформляється переважно на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по території країн Шенгенської угоди. В основному така віза підходить, якщо іноземець бажає закінчиться не тривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. Якщо плануєте довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, то ніжно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволить довго не залишати територію РП.

    Документи для студ візи в Польщу
    Документи для студентської візи в Польщу
    Список документів в цілому схожий з документами на отримання робочих віз, про який ми говорили раніше. Схожими є:

    1. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

    2. Поліс медичного страхування.

    3. 2 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам візового центру.

    4. Візова анкета, заповнена особисто.

    5. Квитанція про оплату консульського та сервісного збору.

    Крім того потрібно буде надати:

    Запрошення з університету. Потрібно надати документи зі школи про те, що Ви в нього зарахований. Тобто студентська віза виходить на певний навчальний заклад і ви напередодні повинні здати в нього іспити для зарахування. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців

    У разі якщо студенту на момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, крім того надаються такі документи:

    • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. Якщо батьків немає, то дозвіл офіційних опікунів;
    • ксерокопії цивільних паспортів батьків або опікунів;
    • свідоцтво про народження дитини.Що відносно ціни, в такому випадку вона визначається видом візи:
    • довгострокова — безкоштовна для українських студентів / учнів;
    • шенгенська — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо співпрацювати з ППВА — плюс € 15.Плюс до вартості додаються і інші витрати, про які ми говорили раніше. Це витрати на фотографію, страховка, послуги кур’єра.

    Чи можуть відмовити в отриманні візи?

    Безсумнівно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина можлива як ваша, так і з боку Польщі.

    Основні причини відмови: 

    • Неточно оформлені документи. Через незнання або неуважності, заявник може помилково вписати інформацію в візову анкету, це основна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
    • Подача явно не правдивої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник навмисно приховує негативну інформації про себе. Коль даний факт виявиться, в візі також може бути відмовлено.
    • Подача підроблених документів. Найчастіше це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо замовляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею перевіряйте ваше запрошення на оригінальність. Продзвоните за телефонами роботодавця і запитайте, оформляли вони запрошення.
    • Порушення польських законів при попередніх поїздок до Польщі;
    • Людський фактор. Потрібно враховувати, що представники консульства також можуть помилятися і приймати неправильні рішення. У разі якщо ви отримали відмову, в такому випадку не потрібно відразу засмучуватися.
     Потрібно зробити наступні кроки: 

    1. Якщо недостача одного з документів, він невірно оформлений — подавайте документи знову.

    2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подайте на апеляцію.

    3. У разі якщо не хочете знову допустити помилки або спочатку подати правильно підготовлений пакет документів — зверніться до фахівців-посередникам.

    Польська довгострокова або шенген віза — обов’язкова умова для легальної трудової діяльності в Польщі або знаходження в країні в якості студента. Замовити їх не складно. Головне, відповідально підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

    Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    94 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Сергій
    Сергій
    19 днів назад

    Літак і карантин
    Хто володіє інфо. З України літаком до Польщі, потрібно сидіти карантин?
    Або єдиний варіант без карантину зараз тільки вакцинація?

    Anna
    Anna
    Відповідь для  Сергій
    19 днів назад

    1. Так
    2. Так

    Лариса
    Лариса
    Відповідь для  Сергій
    19 днів назад

    карантин

    Лариса
    Лариса
    Відповідь для  Лариса
    19 днів назад

    Після вакцинації має пройти 14 днів. Можна ще на 7 день здати тест

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Лариса
    19 днів назад

    на 8

    Ruslan
    Ruslan
    Відповідь для  Сергій
    19 днів назад

    Літак не врятує від «дельта» штаму ковіда, доведеться «сидіти», або вакцинуватися, ну можна ще спробувати перехворіти.

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Ruslan
    19 днів назад

    А якщо вже перехворіли, що тоді змінює?

    Валентина
    Валентина
    Відповідь для  Сергій
    19 днів назад

    Якщо перехворів в Польщі. Наші довідки НЕ проходять, ні з перекладом, ні з нотаріусом.

    Вася
    Вася
    Відповідь для  Сергій
    19 днів назад

    берете довідку про те що хворіли і їдете без карантину. (Протягом півроку на кшталт)

    Covidlo
    Covidlo
    Відповідь для  Вася
    19 днів назад

    мені здається що вже наші довідки в Польщі НЕ каналу, чому то поляки їм НЕ довіряють. ось тільки чому, ось в чому питання.

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Сергій
    19 днів назад

    потрібно звичайно

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Сергій
    19 днів назад

    потрібно сидіти

    Ірина
    Ірина
    19 днів назад

    Перетин кордону
    Добрий день. У мене сезонна віза з 21.06. Але їду на роботу за звичайним запрошення воно з 11.07
    Чи можу я в’їхати до Польщі раніше? 2.07?

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Ірина
    19 днів назад

    У зв’язку з обсервацією повинні пропустити

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Ірина
    19 днів назад

    Можуть не пропустити

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Ірина
    19 днів назад

    Так їдьте по тому що відкривали візу ,,, і та на місці вже з цим будете вирішувати …

    Dmitry
    Dmitry
    Відповідь для  Ірина
    19 днів назад

    Як пощастить, 50/50

    Віктор
    Віктор
    19 днів назад

    Карта побуту
    Прийшло усвідомлення на пошту 6 Мая 2021 з приводу так розумію карти побуту. Вчора тільки ящик створили поштових, за той термін пішло до відправника. Як дізнатися що там було? Може відмову, або інше? Відбитки здав, маю печатка в паспорті, чекаю 10 — 11 місяців на карту побуту.

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Віктор
    19 днів назад

    Сходи в уженд

    Оксана
    Оксана
    Відповідь для  Віктор
    19 днів назад

    Подзвони в ужонд

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Віктор
    19 днів назад

    Якщо є номер справи і пароль для входу то можете перевірити

    Віктор
    Віктор
    Відповідь для  Андрій
    19 днів назад

    Як це зробити?

    Anton
    Anton
    19 днів назад

    Карта резидента ???
    Привіт! У мене питання: Хочу подавати документи на карту резидента, але не пам’ятаю всіх своїх перетинів кордону Польща-Україна-Польща де можна дізнатися цю інформацію так як вона обов’язкова при подачі документів ???

    Eric
    Eric
    Відповідь для  Anton
    19 днів назад

    Хто знає, якщо старий паспорт закордонний зданий, а як тепер довести перебування в Польщі як було в старому паспорті, тому ксерокопії не зробиш так паспорта немає то наприклад як довести без варти крайнощі? На карту резидента.

    Anna
    Anna
    Відповідь для  Anton
    19 днів назад

    Подивіться може у вас залишилися чеки, мали від бронювання готелів, переліт, автобуса. Може збереглася історія в гугл мапс
    Можна написати лист (паперовий) до укр прикордонній службі, щоб дали вам цю інформацію, але там потрібно буде чекати на відповідь
    Можете написати приблизні дати, вказати тільки місяць і рік і перерахувати країни в яких були і дописати що Не пам’ятаю точних дат

    Anton
    Anton
    Відповідь для  Anna
    19 днів назад

    Так дякую

    Suspected
    Suspected
    Відповідь для  Anton
    19 днів назад

    У страж граничний звернутися, вони нададуть

    Anton
    Anton
    Відповідь для  Suspected
    19 днів назад

    Звертався сказали що фіз особі не дають такої інформації

    Xena
    Xena
    Відповідь для  Anton
    19 днів назад

    Напишіть все, що пам’ятаєте, ужонд і так буде подавати запит на страж граничний

    Ira
    Ira
    19 днів назад

    віза
    Добрий день. Може хто знає, чи не буде накладки в чеському консульство, якщо я подала на піврічну .. і дзвонить шеф, що робить мені 2річну чеську візу, щоб я їхала подавати але вже … призначили дату.

    Dmitry
    Dmitry
    Відповідь для  Ira
    19 днів назад

    Дуже незрозуміло написали, але раджу зателефонувати в консульство Чехії і дізнатися у них

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Ira
    19 днів назад

    Шеф робить вам запрошення за період поки воно буде виготовлено мати діючу, по її закінченню відкриєте наступну

    Миколай
    Миколай
    7 місяців назад

    запрошення
    Хто підкаже в запрошенні на роботу має бути заповнена обов’язково зовнішня сторінка і тильна або досить зовнішньої сторінки, і якщо запрошення в ноутбуці (в електронному вигляді) виглядає як чорно-біле то воно роздрукується кольоровим на кольоровому принтері?

    tony123
    tony123
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    Якщо воно виглядає як чорно біле, то воно і є чорно біле …
    Хіба є різниця яким воно кольором? Головне що б там був QR код

    Ist
    Ist
    Відповідь для  tony123
    7 місяців назад

    жестяк)

    Марина
    Марина
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    все повинно бути заповнене, але можна і не кольорове і в електронному вигляді

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Марина
    7 місяців назад

    а на візу?

    Марина
    Марина
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    підійде, не переживайте

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Марина
    7 місяців назад

    дійсно підійде таке запрошення, щоб зробити візу? якщо так то завтра їду платить візовий збір.

    Артур
    Артур
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    можна і чорно-біле

    Стас
    Стас
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    ч / б теж можна, нічого страшного, таке теж прокотить

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Стас
    7 місяців назад

    а на візу?

    Стас
    Стас
    Відповідь для  Миколай
    7 місяців назад

    QR код там є? квадратний такий

    Миколай
    Миколай
    Відповідь для  Стас
    7 місяців назад

    є, а на візу воно піде?

    Roman
    Roman
    7 місяців назад

    ТЕРМІНОВО!!!!!!
    Всім добрий день, підкажіть будь ласка як можна приїхати на Україну і назад в Польщу без проходження карантину. Знаю що можна через зелені зони, якщо так то скажіть де зараз такі зони? Або якісь інші варіанти, спасибі.

    Боря
    Боря
    Відповідь для  Roman
    7 місяців назад

    або тест здати, або сидіти вдома

    Боря
    Боря
    Відповідь для  Боря
    7 місяців назад

    ну або хіба ще ви студент або далекобійник, або опікун чи все разом)

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Roman
    7 місяців назад

    В Україні купуйте тест. У Польщі від 400 злотих. В Україні від 800
    У Польщі відсидіти знову. Польщі НЕ пройдуть ніякі тести, крім обсервації в 10 днів.

    Roman
    Roman
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    А якщо заїхати з зеленої зони?

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Roman
    7 місяців назад

    неважливо

    Kyrylo
    Kyrylo
    Відповідь для  Roman
    7 місяців назад

    На Нідерланди летіть (потрібна польська віза), потім поїздом через Німеччину на Польщу.

    Богдан
    Богдан
    Відповідь для  Kyrylo
    7 місяців назад

    цо то є))))

    Kyrylo
    Kyrylo
    Відповідь для  Богдан
    7 місяців назад

    Що за набір букв?

    Богдан
    Богдан
    Відповідь для  Kyrylo
    7 місяців назад

    co to jest

    Богдан
    Богдан
    Відповідь для  Kyrylo
    7 місяців назад

    типу «яка дрібниця»

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Roman
    7 місяців назад

    На Україні з тестом а в Польщі повинні відсидіти

    Ivan
    Ivan
    7 місяців назад

    армія
    Питання такого характеру. На кордоні зараз перевіряють ти служив чи ні. Цікавить як з України в Польщу так і навпаки.
    Як це виглядає.
    спасибі

    Rider
    Rider
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Прикордонники нічого не мають спільного з військкоматом.

    tony123
    tony123
    Відповідь для  Rider
    7 місяців назад

    1, поки що так :))

    Валерій
    Валерій
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Їхав з трьома друзями хто потрапляє під призовний вік
    Всіх спокійно пропустили, Не було ніяких проблем
    Проблеми почнуться, якщо ти ухиляєшся і НЕ приходиш за повісткою, тебе подають в розшук
    А військкомат довести, що ти ухиляєшся ще потрібно, так що, їм думаю не резонно писати заяву на одного бідного пацана
    Так що, не переживай, я дуже нервував, що за це буде погано і НЕ пустять, але пропустили без проблем
    Вдалої дороги і легкого проходження кордону)

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Якщо є заборона на виїзд з України то не проїдете, а так то без проблем

    Norman
    Norman
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Будуть проблеми, якщо ти в розшуку. А в розшук тебе подадуть, якщо ти підпишеш порядку і НЕ з’явишся.
    З цього можна спокійно перетинати кордон.
    Правда, наша влада коли-небудь додумаються проводити рейди на кордоні з метою пошуку тих, хто ухиляється.

    Roma
    Roma
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Ну Іван, у вигадав.

    Вася
    Вася
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    НЕ перевіряють

    Стас
    Стас
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    ніяк НЕ виглядає це, тому як це НЕ перевіряють

    Theodore
    Theodore
    7 місяців назад

    Агенції з працевлаштуванняДобрий день всім! Хочу розповісти про так звані «агенства з працевлаштування»:

    По перше, я приїхав на територію Польщі працювати від однієї агенції,а працюю від іншої 😂

    Коли дізнався про це,було не дуже весело мені,тому що я був шокований від тих умов,з якими мені доведеться знаходитися в Польщі саме від цієї агенції.

    По друге,нічого не повідомлять про будь-які зміни при працевлаштуванні, тільки дізнався про це в Польщі,тобто ,підписання контракту під час проходження обсервації,проходження мед.огляду в кімнаті 😂 😂

    По третє, ніяких нормальних умов в працевлаштуванні, взагалі жах .

    Тепер я не знаю де шукати нормальну роботу без посередників, а на пряму 😔

    tony123
    tony123
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Спочатку треба почитати відгуки про агентство, а потім їхати.
    Зараз на олх подивися вакансії — це на пряму.
    Або на будь-яких інших сайтах, але перевіряй відгуки про агентства. Успіхів!

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  tony123
    7 місяців назад

    Не повірите, все прочитав)

    tony123
    tony123
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Я почитав 5 хвилин відгуки, мені вистачило, я б НЕ поїхав …

    Myrashkaa
    Myrashkaa
    Відповідь для  tony123
    7 місяців назад

    Про них колись були хороші відгуки, а зараз вони нижче плінтуса.

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Що за агентство було? Залиште будь ласка свій відгук, будемо дуже вдячні.

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    SmartWork

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Залиште будь ласка свій відгук, може врятуєте багато українців.

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Я взагалі не розумію, як українці ведуться на заробітну плату в 1500 zł, як і я повівся 😂

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Ви серйозно по їхали працювати за 1500? 🗿

    Здивуйте мене, і скажіть що ви в Польщі НЕ перший раз?

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Ні. З самого початку було все інакше, мені повідомили, що агентство нічого не буде забирати собі, а потім виявилося, що все забирає агентство, зарплата в так званих «конвертах»

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Злеценіе?

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Umowa o pracę

    сарказм
    сарказм
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    В якому ви місті?
    Зараз потрібно прискорити процес роботи. Тому що справа йде до нового року.

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    Свидниця

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  сарказм
    7 місяців назад

    В перший раз)

    Світлана
    Світлана
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    1500 злотих ???? це що за вакансію таку вам пропонували?

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  Світлана
    7 місяців назад

    Electrolux

    Myrashkaa
    Myrashkaa
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    В смарт ворк обіцяють одне, роблять інше. Координатори самі толком не знають що робиться на заводах.

    Сьогодні говорять »робота є»
    Завтра »завод закривається».

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Olx.pl

    Наталія
    Наталія
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    У мене є тел. Прямого роботодавця, але в Варшаві. Якщо цікаво пишіть мені в приват.

    Oleksii
    Oleksii
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Напиши відгук, в Google і тут, щоб було що читати людям

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Мову вивчить і знайдете

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  Ist
    7 місяців назад

    Справа в тому, що я і так знаю мову)

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Тоді в чому проблема?

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  Ist
    7 місяців назад

    Проблема в запрошенні

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Що з ним?

    Theodore
    Theodore
    Відповідь для  Ist
    7 місяців назад

    Справа в тому, що за контрактом підписаним з SmartWork, ми НЕ маємо права працевлаштовуватися в іншу компанію, ніби посередник або безпосередньо, штраф 700 zł + анулювання запрошення

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Theodore
    7 місяців назад

    Підписували умову з ними? Нехай анулюють. Ви вже в Польщі. Подастеся на нову.