Віза в Польщу Апостолове
Віза в Польщу Апостолове

Віза в Польщу Апостолове

Віза в Польщу в Апостолове- допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Апостолове — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Апостолове. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Віза в Польщу

   Подорож, навчання, робота, покупки — це причини, через які українці зазвичай їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто за межі нашої країни. А зараз, коли світ розвивається з величезною швидкістю, багато хто бажає отримувати освіту і працювати в Польщі, щоб забезпечити собі надійне матеріальне майбутнє. Зараз головним питанням залишається процес збір документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають різновиди віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перед тим як збирати документи для здачі в Візовий центр, давай розберемося, яке саме запрошення вам повинно бути. Це залежить від мети вашого знаходження в Польщі і терміну, на який ви хочеш їхати. Всього існує 4 типи віз. Вони, в той же час, діляться ще на кілька підтипів, все залежить від певних цілей.

   Віза «А» , її також називають аеропортної. За допомогою неї ви можете бути виключно в аеропорту, але залишати його територію строго заборонена. Такий документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою категорії «А» неприпустимо.

   Віза «B», її також називають транзитної. Раніше вона давала право проїжджати транзитом через Польщу. Її термін дії був маленький, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасували. В даний час доводиться отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза «C» або шенген. Найчастіше її вибирають туристи, тому що вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   Віза «D»  або національна віза . Це довгострокова віза , роздільна перебувати на території країни, яка її видала. За допомогою її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни ЄС і відвідувати їх в якості туриста в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Робоча віза в Польщу для українців: для чого потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб легально бути в Польщі і мати право на легальне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення трудової візи в Польщу. За допомогою цього ви зможете протягом 180 днів легально працювати в Польщі без необхідності залишати межі країни. Але зверніть увагу, такий штамп дасть право роботи лише тільки на території Республіки Польща. Якщо ви захочете відправитися в інші країни Шенгенської угоди, то зробити це можна лише як турист.

   Які різновиди бувають робочих віз D?

   Різні типи віз Категорії D розрізняються між собою виключно періодом можливого офіційного перебування в країні:

   1. Візи для НЕ сезонних робіт : дає право українцю перебувати в Польщі в режимі 360/180. Іншими словами, за останні півроку без потреби виїзду за межі країни. Це найпопулярніший тип трудової візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність дозволу від роботодавця.
   2. Віза в Республіку Польща для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може перебувати в Республіці Польща в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців в році. Сезонна робота визначається як такі наказом влади Польщі і розписується в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.
   3. Віза на 365 днів : найзручніша, бо дозволяє вести рабочею діяльність в країні в режимі 360/360. Отже, отримавши річну візу, працівник може цілий рік перебувати в країні, а перед закінченням її терміну подати документи на нову, при цьому треба виїхати з Польщі.

   Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після піврічної візи, то ігнорує і її коридори. Зазвичай воєводська віза відкривається працівнику, який працює у наймача не перший раз. Підстава — Воєводське дозвіл ( zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання фірма подає заяву до Воєводі і він оформляє дозвіл на роботу. Найчастіше, коли українець вперше оформляє папери на візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза.По закінченню її терміну і за умови що не порушується законодавства Польщі, можна подавати на воєводських візу.

   Документи, необхідні для відкриття трудової візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   1. Дозвіл від роботодавця. Освядчення є одним з основних документів. Саме в ньому роботодавець пише всю інформацію щодо місця роботи, посади, заробітної плати, часу роботи. Даний документ обов’язково повинен бути виписаний на бланку затвердженого зразка і містити всю потрібну інформацію. Для подачі документів безперечно потрібен оригінал запрошення, тому переконайтеся, що потенційний наймач оформив вам саме оригінал і що документ складено за правилами і з вимогами законодавства.

   2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   3. Страховий поліс . Купити страховий поліс ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд. Основне, щоб період оформлення страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в Республіці Польща за візою + невеликий запас в кілька днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.

   4. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.

   5. Візова анкета, заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх правил консульства, зверніться до нас. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам відмовлять. 6. Чек про оплату консульського та сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви платите лише консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через спеціалізований Візовий центр Польщі (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: скільки буде коштувати?

   Загальна вартість включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Наприклад, до основних відносяться:

   • Розтрати на послуги візового центру Польщі. Ціна відрізняється в залежності від термінів отримання запрошення.Якщо ви не поспішайте і є можливість почекати стандартні 2 тижні, то оплатити доведеться лише € 15 за курсом НБУ. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони коштують 30 євро. В середньому час очікування від дня здачі документів до отримання візи сіставіт 2 місяці. У зв’язку з цим, починайте підготовку документів заздалегідь.
   • Скільки коштуватимуть фото. Навіть якщо у вас є фото, які ви робили кілька років тому, краще оновити. Відповідно до вимог, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви зобов’язані зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонників.
   • У разі якщо ви запитуєте запрошення на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно безкоштовно. Але за часту працівники користуються послугами фірм-посередників для оформлення запрошення. Залежно від посередника, ціна запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.
    Необов’язкові витрати:
   • Замовлення платних SMS оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність документів;
   • Замовлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас додому.

   Віза для студентів в Польщу для українців: що вам потрібно знати?

   Щоб здобути освіту в Республіці Польща, майбутньому студентові слід отримати одну з видів віз:

   • Короткострокову шенгенську;
   • Річну візу.

   Тип запрошення вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Шенген віза оформляється переважно на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по території країн Шенгенської угоди. В основному така віза підходить, якщо іноземець хоче закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. Якщо плануєте довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу

   Список документів в цілому схожий з документами для отримання трудових віз, який перераховували вище. Спільними є:

   1. Оригінал і Ксерокс копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Страховий поліс.

   3. 2 фото розміром 3,5 х 4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам візового центру.

   4. Візова анкета, заповнена особисто.

   5. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору.

   Крім того необхідно надати:

   • Запрошення для візи. Треба надати документи зі школи про те, що іноземець в нього зарахований. Іншими словами студентська віза виходить на конкретний навчальний заклад і ви Заздалегідь повинні здати в нього іспити для зарахування. Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців Якщо студенту в момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, крім того надаються такі документи:
   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. Якщо батьків немає, то дозвіл офіційних опікунів;
   • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження дитини.Що відносно ціни, то вона визначається видом візи:
   • довгострокова — без оплати для українських студентів / учнів;
   • шенгенська — консульський збір у розмірі € 35. Якщо співпрацювати з ППВА — + € 15. Плюс до вартості додаються і інші розтрати, описані раніше. Це ціна фотографію, медична страховка, доставка документів на будинок.

   Чи можлива відмова у видачі візи?

   Зрозуміло, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина може бути як заявника, так і з боку Польщі. Головні причини відмови:

   • Неточно оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може невірно вписати інформацію в візову анкету, це основна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача навмисне не правдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник нарошно приховує негативну інформації про себе. Якщо даний факт побачать, в візі також буде відмовлено.
   • Подача підроблених документів. Зазвичай це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо замовляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть надати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею переглянете ваше запрошення на справжність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і уточніть, чи видали вони документ.
   • Порушення польського законодавства при попередніх поїздок до Польщі; Людський фактор. Потрібно враховувати, що співробітники консульства також можуть зробити помилку і виносити невірні рішення.Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не варто відразу засмучуватися. Необхідно зробити наступні кроки:

   1. У разі якщо недостача одного з документів, він не правильно оформлений — подайте документи заново.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подайте на апеляцію.

   3. Якщо не хочете знову допустити помилки або відразу подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до в нашу фірму.

   Польська національна або шенген віза — обов’язкова умова для легальної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента. Замовити їх легко. Основне що хочу сказати, відповідально підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   25 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Yevhenii
   Yevhenii
   7 місяців назад

   Закопане, Zakopane
   Шукаю роботу в курортному містечку Закопане. Хто володіє інформацією порадьте до кого звернутися або як шукати.
   Дякую

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Yevhenii
   7 місяців назад

   Друже коротко карантин

   Irina
   Irina
   Відповідь для  Yevhenii
   7 місяців назад

   praca

   Богдан
   Богдан
   Відповідь для  Yevhenii
   7 місяців назад

   через пошукові сервіси дивились? razemwork або той же olx

   Даня
   Даня
   Відповідь для  Yevhenii
   7 місяців назад

   навпаки чув, що ніби як туди на роботу починають їхати, але хз наскільки це правда, що ніби як бидут пом’якшення обмежень

   голландець
   голландець
   Відповідь для  Yevhenii
   7 місяців назад

   Знаком з людьми яких місяць тому скоротили з пандемії, і закрили готель

   Vova
   Vova
   7 місяців назад

   запрошення

   Якщо на руках є запрошення Воєвудський а зараз перебуваю по біо чи можу я легально працювати?

   Dimitrov
   Dimitrov
   Відповідь для  Vova
   7 місяців назад

   можеш, тільки не більше 3 місяців якщо заїхав на 14-березня

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Dimitrov
   7 місяців назад

   ти хотів сказати після 14 марта?))

   Dimitrov
   Dimitrov
   Відповідь для  Роман
   7 місяців назад

   навпаки

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Dimitrov
   7 місяців назад

   Якби він заїхав до 14 березня, міг би працювати і не паритися.

   Dimitrov
   Dimitrov
   Відповідь для  Андрій
   7 місяців назад

   я так і написав

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Dimitrov
   7 місяців назад

   так він за Зараз запитує .. при чому тут 14 березня?))

   Dimitrov
   Dimitrov
   Відповідь для  Роман
   7 місяців назад

   так, а що не проходить зрозуміло з моєї відповіді? якщо до 14-го заїхав то міг би залишитися, а якщо пізніше то крім як подача на карту не залишиться він

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Dimitrov
   7 місяців назад

   а як він може зараз залишитися, якщо він пише що знаходиться вже зараз по біо, а значить він недавно приїхав і зараз Маючи воевуду, він запитує-чи можу залишитися чи ні .. і то, він запитує теж неправильно-типу можна працювати легально або немає ..

   Dimitrov
   Dimitrov
   Відповідь для  Роман
   7 місяців назад

   Я написав в загальному відповідь

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Dimitrov
   7 місяців назад

   якби він заїхав до 14 березня, то зміг би і зараз працювати стільки скільки б захотів, до кінця карантину)

   Катя
   Катя
   7 місяців назад

   кордон

   Вітання! Скажіть яка ситуація зараз на кордоні? Збираюся їхати через тиждень. Як саме проходить перетин, пішки? Цікавить вся інформація по перетинанню. спасибі

   Ist
   Ist
   Відповідь для  Катя
   7 місяців назад

   Все нормально. Вчора проїхав на Краковець-Корчова. Залежить від КПП.

   Da Li
   Da Li
   Відповідь для  Катя
   7 місяців назад

   Їхав в п’ятницю автобусом через Шегині-Медика, 9:00 проїжджали, на 5 годин зависли між Польщею та Україною, бачив як через піший люди проходили.

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Da Li
   7 місяців назад

   спасибі

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Da Li
   7 місяців назад

   На листку вони його в базу заносять

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Катя
   7 місяців назад

   Така як і було. Нічого не змінилося крім того що міряють температуру і просять надати інформацію про місце проходження обсервації

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Анатолій
   7 місяців назад

   спасибі

   Ваня
   Ваня
   Відповідь для  Анатолій
   7 місяців назад

   Номер телефону та адресу обсервації особисто їм говорити або на листку писати?