Домой / Віза / Запрошення на роботу в Польщу

Запрошення на роботу в Польщу

Запрошення на роботу в Польщу

З цієї статті Ви дізнаєтесь: Як отримати безкоштовне запрошення на роботу в Польщу від роботодавця? Запрошення на роботу це один з головних документів при оформленні робочої візи в Польщу, необхідні документи, терміни дії, вартість (ціна). Запрошення на роботу в Польщу.

В останні кілька років, громадяни України все частіше всерйоз розглядають можливість знайти роботу в Польщі, так як економіка Польщі в рази перевищує економічні показники нашої країни, і пропозицій на ринку праці у неї значно більше. До того ж, істотно відрізняється і рівень оплати праці, не на користь України. Всі ці фактори, а також географічне сусідство і схожість мови, сприяють тому, що наші співгромадяни шукають спосіб отримати запрошення на роботу в Польщу, для подальшого оформлення робочої візи.

Запрошення на роботу в Польщу представляє з себе документ, який містить інформацію, яка підтверджує, що певне підприємство, агентство або навіть звичайний фермер має намір запросити до себе іноземця, а в нашому випадку, громадянина України, для офіційного працевлаштування та виконання конкретної роботи з фіксованим окладом, і обов’язково зареєстровано в Управлінні Праці.

Що пивинно бути вказано в запрошенні?

У запрошенні на роботу повинна обов’язково бути присутнім інформація про роботодавця, його реквізити та контактні дані, вид роботи, місце роботи, величина окладу, а також дані про ту людину, для якого таке запрошення оформлено.

Також в документі є інформація на який період здобувач запрошується, але не більше ніж 180 днів, так як робоча віза в Польщу, за таким запрошенням на роботу, може бути видана не більше ніж на півроку протягом 360 днів.

Дізнатися ціну на Польску візу можно за цим посиланням.

Існує й інший вид запрошення на роботу в Польщу для оформлення робочої візи, а саме запрошення на повний рік перебування і роботи, підписаний і затверджений в Воєводстві.

Такий документ видається рідше, ніж запрошення на півроку, оскільки не кожне підприємство

може обґрунтувати потребу в такому іноземному працівника, який зобов’язаний буде працювати на одному конкретному підприємстві все 365 днів. Також відмінністю між піврічним запрошенням і запрошенням на роботу на рік є те, що для першого випадку зміна роботодавця не є проблемою, і може бути успішно здійснена, шляхом оформлення нового піврічного запрошення, а в другому випадку така проста можливість відсутня. Відрізняються і терміни оформлення.

Якщо для оформлення піврічного запрошення на роботу зазвичай потрібно не більше трьох тижнів, то для річного іноді недостатньо і двох місяців. Робоча віза на підставі одного й іншого запрошення оформляється без відмінностей.

Важливо розуміти, що в Польщі можливо тільки легальне працевлаштування на підставі робочої візи. Це необхідно в першу чергу для самих претендентів, оскільки таким чином гарантується дотримання всіх домовленостей по оплаті і умовах праці. Часто трапляється так, що роботодавець не має часу або бажання займатися паперовою роботою і займатися оформленням запрошень на роботу для потенційних працівників.

У такому випадку можна скористатися послугами агентств, які за певну плату допоможуть в отриманні запрошення на роботу, або у нас, на підставі якого можна отримати робочу візу. Вже маючи візу на руках, можна сміливо відправлятися за обраною вами вакансії для працевлаштування.

Смотрите также

Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу З цієї статті Ви дізнаєтесь: Як отримати візу до Польщі на …

204 комментария

 1. Здравствуйте, у меня была виза сезонная на 9 месяцев закончилась 31.12.2018 что бы подать снова на визу какой должен быть коридор ?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Сейчас можно подать на визу сезонную или годовую воеводскую.

 2. Якщо я була в Польщі з 17.07.18 по 8.09.18 по біометрії весь термін не вибула (90 днів). То як мені можна знову поїхати до Польші по біометрії на 90 днів?

  • Ирина - Визовый специалист

   Через 90 днів знаходження в Україні з дня повернення.

 3. Доброго дня . Хочу вас запитати я була на території Польщі в період з 26 07 18 по 19 10 18.
  Тобто витратила біометрію.
  Зараз у мене 6-ти місячна віза і я в Польщі вона закінчується в травні чи можу я приїхати в Україну в травні і назад заїхати по біометрії? Чи відкривається біометрія коли я перебуваю в Польщі? Дякую наперед.

 4. Здравствуйте, подскажите пожалуйста 14.10 2018 вернулись в Украину по безвиз, сейчас уже наступил новый год могу я выехать в Польшу скажем 22.01.2019 или мне нужно ждать 3 месяца что бы снова выехать?

 5. Яку страхівку потрібно для безвізу на 90 днів в польщу?

 6. Добрый вечер) у меня вопрос если я пробыл по безвизе в польше 51 день могу заехать в польшу ещё . если да то на какой срок ?

 7. Доброго дня. В мене таке питання. В 2018 році я відпрацювала свої 180 днів на складі. Їздила 2 рази. Один раз по безвізу 3 місяці і 2 раз по візі на 3 місяці. Візу закрила 31.12.18 року. Цікавить те чи можу я зараз відкривати візу?!

 8. Володимир

  Доброго дня маю таку ситуацію приїхав в Польщу по пів річній візі, після закінчення візи зараз знахожусь по біометрії і подаюсь на карту побуту і після отримання штампа в паспорт хочу змінити працедавця. Як це можливо зробити в моїй ситуації і чи можливо це в загалі?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Так, можете написати заяву в Ужонд праці для цього.

 9. Людмила

  У мене віза з коридором чи можна їхати по біометрії під час коридору?

 10. Ярослава

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста была по биометрии 16.04.18-15.07.18 потом по визе с 7.09.18-22.12.18 у меня теперь коридор 180 дней. Как я могу работать дальше официально в Польше не ждать этого коридора.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Можно оформить визу на сезонные работы либо годовую воеводскую.

 11. Здравствуйте я ехал в польшу по без визу в мае уехал 1 августа, поехал в октабре по визе, могу ли я в феврале вернутся опять по без визу?

 12. Скажіть будь ласка, в мене була північна віза з коридорами з грудня 17 р по грудень 18 р.я відпрацювала пів року, приїхала в липні і поіхала знову вже по біометріі на два місяці,там офіційно я працювала приблизно місяць. чи можу я знову подати на піврічну візу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Через 180 днів після закінчення останнього запрошення.

 13. В какую цену и сроки доставки приглашения на работу в Польшу на 180 дней?

  • Ирина - Визовый специалист

   2000 грн. Подготовка до 3-х недель.
   2500 грн подготовка до 10-ти дней.

 14. Добрый день! У меня польская рабочая виза на 180 дней, въехала 7.11.18, дата выезда 5.05.19. Можно ли не заежать в Украину, а по безвизу въехать в Чехию на 90 дней? А если нужно, то на сколько? Заранее спасибо.

 15. Снежана

  Добрый день, была виза на пол года, до 20.01.19 пересекла границу 03.12.18 сейчас в Украине, как и когда мне можно обратно поехать за границу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   По безвизу как турист уже можно.
   Или открывать рабочую визу на сезонные работы или годовую воеводскую.

 16. Валерий

  Оплатил , прошло 4 дня ,звонка нет! Пропустить не мог. Что делать?

 17. Добрый день, подскажите пожалуйста работал по визе с 7.05 .2018 по 01.11.2018, уехал на Украину. Сделал заезд по безвизу 28.11.2018 на неофициальную работу. Предположительный выезд 20.02.2019. когда можно будет снова въехать по безвизу? И можно ли в данное время податься на карту побыта? Спасибо за ответ

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Да, можно подать документы на карту побыта.
   Следующий безвиз через 90 дней от 20.02.2019

 18. Алексей

  А если есть приглашение, Цена меняеться?

 19. Добрый день я по безвизу находилась в ЕС все 90 дней , сейчас я уже месяц на Украине могу я открыть визу и опять поехать в ЕС или нужно ждать коридор 90/180. Подскажите пожалуйста.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Нужно ждать коридор 90 дней в Украине со дня возвращения с ЕС.

 20. Марьяна

  Добрый день. У меня приглашение будет действовать с 31 января на 100 дней работы. когда в какие числа лучше податься на визу и сколько дней ждать. В Херсоне.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Уже нужно оплачивать сбор чтоб Вас поставили на очередь в визовый центр.
   Чтоб успеть открыть визу на 100 дней
   7-10 дней в Херсоне

 21. Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, чи є якісь зміни щодо перетину польського кордону у 2019 році???

 22. Добрий вечір! Підкажіть будь ласка. Якщо я отримаю піврічну візу і пропрацюю три місяці, повернусь на Україну, то я зможу через місяць по безвізу полетіти до Італії як турист.?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *