Домой / Віза / Запрошення на роботу в Польщу

Запрошення на роботу в Польщу

Запрошення на роботу в Польщу

З цієї статті Ви дізнаєтесь: Як отримати безкоштовне запрошення на роботу в Польщу від роботодавця? Запрошення на роботу це один з головних документів при оформленні робочої візи в Польщу, необхідні документи, терміни дії, вартість (ціна). Запрошення на роботу в Польщу.

В останні кілька років, громадяни України все частіше всерйоз розглядають можливість знайти роботу в Польщі, так як економіка Польщі в рази перевищує економічні показники нашої країни, і пропозицій на ринку праці у неї значно більше. До того ж, істотно відрізняється і рівень оплати праці, не на користь України. Всі ці фактори, а також географічне сусідство і схожість мови, сприяють тому, що наші співгромадяни шукають спосіб отримати запрошення на роботу в Польщу, для подальшого оформлення робочої візи.

 

Ціна запрошення в Польщу

Запрошення на пів року 180/360Термінове запрошення 180/360 (за 10 днів)Запрошення в на сезонні роботи (на 9 місяців)Запрошення від Воєводи 360/360 (на рік)
2300 грн2500 грн200€300€

Для замовлення запрошення звертайтесь до нас:

    +38(093)-726-52-35 
       +38(066)-726-52-35
           +38(098)-786-79-18 

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

Запрошення на роботу в Польщу представляє з себе документ, який містить інформацію, яка підтверджує, що певне підприємство, агентство або навіть звичайний фермер має намір запросити до себе іноземця, а в нашому випадку, громадянина України, для офіційного працевлаштування та виконання конкретної роботи з фіксованим окладом, і обов’язково зареєстровано в Управлінні Праці.

Що пивинно бути вказано в запрошенні?

У запрошенні на роботу повинна обов’язково бути присутнім інформація про роботодавця, його реквізити та контактні дані, вид роботи, місце роботи, величина окладу, а також дані про ту людину, для якого таке запрошення оформлено.

Також в документі є інформація на який період здобувач запрошується, але не більше ніж 180 днів, так як робоча віза в Польщу, за таким запрошенням на роботу, може бути видана не більше ніж на півроку протягом 360 днів.

Дізнатися ціну на Польску візу можно за цим посиланням.

Існує й інший вид запрошення на роботу в Польщу для оформлення робочої візи, а саме запрошення на повний рік перебування і роботи, підписаний і затверджений в Воєводстві.

Такий документ видається рідше, ніж запрошення на півроку, оскільки не кожне підприємство

може обґрунтувати потребу в такому іноземному працівника, який зобов’язаний буде працювати на одному конкретному підприємстві все 365 днів. Також відмінністю між піврічним запрошенням і запрошенням на роботу на рік є те, що для першого випадку зміна роботодавця не є проблемою, і може бути успішно здійснена, шляхом оформлення нового піврічного запрошення, а в другому випадку така проста можливість відсутня. Відрізняються і терміни оформлення.

Якщо для оформлення піврічного запрошення на роботу зазвичай потрібно не більше трьох тижнів, то для річного іноді недостатньо і двох місяців. Робоча віза на підставі одного й іншого запрошення оформляється без відмінностей.

Важливо розуміти, що в Польщі можливо тільки легальне працевлаштування на підставі робочої візи. Це необхідно в першу чергу для самих претендентів, оскільки таким чином гарантується дотримання всіх домовленостей по оплаті і умовах праці. Часто трапляється так, що роботодавець не має часу або бажання займатися паперовою роботою і займатися оформленням запрошень на роботу для потенційних працівників.

У такому випадку можна скористатися послугами агентств, які за певну плату допоможуть в отриманні запрошення на роботу, або у нас, на підставі якого можна отримати робочу візу. Вже маючи візу на руках, можна сміливо відправлятися за обраною вами вакансії для працевлаштування.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Гостьова віза в Польщу: оформлення та вартість

Туристична віза в Польщу: оформлення та вартість Багато українців вже довгі роки живуть і працюють …

222 комментария

 1. Здравствуйте, у меня была виза сезонная на 9 месяцев закончилась 31.12.2018 что бы подать снова на визу какой должен быть коридор ?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Сейчас можно подать на визу сезонную или годовую воеводскую.

   • Людмила

    Чомусь в базі даних є декілька запрошень, які я не отримувала, але перед цим процювала через посредніка. Зараз фірма мені не може зобити запрошення. Що робити.

    • Татьяна - Визовый специалист

     Це питання до посередника. В нас такої інформації не може бути на жаль

  • Чи можна по запрошенню яке видано на три роки відкривати робочу національну візу три рази(щороку на 365 днів)?

 2. Якщо я була в Польщі з 17.07.18 по 8.09.18 по біометрії весь термін не вибула (90 днів). То як мені можна знову поїхати до Польші по біометрії на 90 днів?

  • Ирина - Визовый специалист

   Через 90 днів знаходження в Україні з дня повернення.

 3. Доброго дня . Хочу вас запитати я була на території Польщі в період з 26 07 18 по 19 10 18.
  Тобто витратила біометрію.
  Зараз у мене 6-ти місячна віза і я в Польщі вона закінчується в травні чи можу я приїхати в Україну в травні і назад заїхати по біометрії? Чи відкривається біометрія коли я перебуваю в Польщі? Дякую наперед.

 4. Здравствуйте, подскажите пожалуйста 14.10 2018 вернулись в Украину по безвиз, сейчас уже наступил новый год могу я выехать в Польшу скажем 22.01.2019 или мне нужно ждать 3 месяца что бы снова выехать?

 5. Яку страхівку потрібно для безвізу на 90 днів в польщу?

 6. Добрый вечер) у меня вопрос если я пробыл по безвизе в польше 51 день могу заехать в польшу ещё . если да то на какой срок ?

 7. Доброго дня. В мене таке питання. В 2018 році я відпрацювала свої 180 днів на складі. Їздила 2 рази. Один раз по безвізу 3 місяці і 2 раз по візі на 3 місяці. Візу закрила 31.12.18 року. Цікавить те чи можу я зараз відкривати візу?!

 8. Володимир

  Доброго дня маю таку ситуацію приїхав в Польщу по пів річній візі, після закінчення візи зараз знахожусь по біометрії і подаюсь на карту побуту і після отримання штампа в паспорт хочу змінити працедавця. Як це можливо зробити в моїй ситуації і чи можливо це в загалі?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Так, можете написати заяву в Ужонд праці для цього.

 9. Людмила

  У мене віза з коридором чи можна їхати по біометрії під час коридору?

 10. Ярослава

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста была по биометрии 16.04.18-15.07.18 потом по визе с 7.09.18-22.12.18 у меня теперь коридор 180 дней. Как я могу работать дальше официально в Польше не ждать этого коридора.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Можно оформить визу на сезонные работы либо годовую воеводскую.

 11. Здравствуйте я ехал в польшу по без визу в мае уехал 1 августа, поехал в октабре по визе, могу ли я в феврале вернутся опять по без визу?

 12. Скажіть будь ласка, в мене була північна віза з коридорами з грудня 17 р по грудень 18 р.я відпрацювала пів року, приїхала в липні і поіхала знову вже по біометріі на два місяці,там офіційно я працювала приблизно місяць. чи можу я знову подати на піврічну візу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Через 180 днів після закінчення останнього запрошення.

 13. В какую цену и сроки доставки приглашения на работу в Польшу на 180 дней?

  • Ирина - Визовый специалист

   2000 грн. Подготовка до 3-х недель.
   2500 грн подготовка до 10-ти дней.

 14. Добрый день! У меня польская рабочая виза на 180 дней, въехала 7.11.18, дата выезда 5.05.19. Можно ли не заежать в Украину, а по безвизу въехать в Чехию на 90 дней? А если нужно, то на сколько? Заранее спасибо.

 15. Снежана

  Добрый день, была виза на пол года, до 20.01.19 пересекла границу 03.12.18 сейчас в Украине, как и когда мне можно обратно поехать за границу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   По безвизу как турист уже можно.
   Или открывать рабочую визу на сезонные работы или годовую воеводскую.

 16. Валерий

  Оплатил , прошло 4 дня ,звонка нет! Пропустить не мог. Что делать?

 17. Добрый день, подскажите пожалуйста работал по визе с 7.05 .2018 по 01.11.2018, уехал на Украину. Сделал заезд по безвизу 28.11.2018 на неофициальную работу. Предположительный выезд 20.02.2019. когда можно будет снова въехать по безвизу? И можно ли в данное время податься на карту побыта? Спасибо за ответ

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Да, можно подать документы на карту побыта.
   Следующий безвиз через 90 дней от 20.02.2019

 18. Алексей

  А если есть приглашение, Цена меняеться?

 19. Добрый день я по безвизу находилась в ЕС все 90 дней , сейчас я уже месяц на Украине могу я открыть визу и опять поехать в ЕС или нужно ждать коридор 90/180. Подскажите пожалуйста.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Нужно ждать коридор 90 дней в Украине со дня возвращения с ЕС.

 20. Марьяна

  Добрый день. У меня приглашение будет действовать с 31 января на 100 дней работы. когда в какие числа лучше податься на визу и сколько дней ждать. В Херсоне.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Уже нужно оплачивать сбор чтоб Вас поставили на очередь в визовый центр.
   Чтоб успеть открыть визу на 100 дней
   7-10 дней в Херсоне

 21. Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, чи є якісь зміни щодо перетину польського кордону у 2019 році???

 22. Добрий вечір! Підкажіть будь ласка. Якщо я отримаю піврічну візу і пропрацюю три місяці, повернусь на Україну, то я зможу через місяць по безвізу полетіти до Італії як турист.?

 23. Анатолій

  Доброго дня! У мене залишилось неанульоване і невикористане запрошення до 18.05.19. На цій підставі мені не дають нове запрошення для виготовлення візи, мотивуючи тим, що наступне запрошення можно виготовити тільки через 6 місяців. Але ж я не працював по цьому запрошенню, бо звертався до роботодавця з проханням анулювати його. Натомість я звернувся до іншого роботодавця і він виготовив нове запрошення на 3 місяці по біометрії. Це запрошення я використав, про що є відповідна довідка. Я був впевнений, що попереднє запрошення анульоване, бо мені не виготовили б інше. Чи можу я виготовити запрошення для візи на 3 місяці?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. На жаль на три місяці не відкривають візу. В ситуації, що склалась можна лише сезонне запрошення оформити або річне воєводське

 24. Добрий день. Получив візу робочу по пошті,але там не виявилось мого запрошення на роботу до кого мені звернутися?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Запрошення повертається, якщо є віза. Забирають, якщо відмова. У Вас віза вклеєна в паспорті? Якщо справді так, то треба звернутись в Консульство

   • Доброго дня.Підскажіть будь-ласка таке питання:Я маю польську візу,зараз в Польщі.Віза сезонна,але приїхала сюди вже до іншого роботодавця,не до того від якого отримала запрошення і відкриття візи.
    Як мені взнати,чи анульовано моє попереднє запрошення,і скільки часу і яким шляхом новий роботодавець надасть мені нове запрошення?

    • Юля Визовый специалист

     Доброго дня. Дізнатись про це лише можна у попереднього роботодавця

 25. Євгенія

  Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи може бути так, що запрошення на роботу оформлене з 5 травня , але у ньому вказана дата відкриття візи — 9 липня? Чи можливо таке, чи це якийсь обман?

 26. Наталія

  Доброго ранку! Скажіть будь-ласка,чи можу я другий раз в’їхати до Польщі по запрошенню на сезонну роботу? Запрошення дійсне ,на 9 місяців. По ньому працювала 1,5 місяці. Віза дійсна,категорії D,на 9 місяців. Чи потрібна при другому в’їзді за одним діючим запрошенням, умова про працю,як додаток обов’язковий?Дуже дякую!

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, лише діюче запрошення потрібне і все

 27. а скільки повинно бути штампів на самому запрошенні

 28. Скажіть будь-ласка, якщо в мене є два закордонні паспорти-звичайний і біометричний. Якщо я подаватиму на візу в біометричний паспорт, але при подачі документів потрібно подавати два паспорта..чи забирають інший паспорт? Чи повертають?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *