Домой / Віза / Запрошення на роботу в Польщу

Запрошення на роботу в Польщу

Запрошення на роботу в Польщу

З цієї статті Ви дізнаєтесь: Як отримати безкоштовне запрошення на роботу в Польщу від роботодавця? Запрошення на роботу це один з головних документів при оформленні робочої візи в Польщу, необхідні документи, терміни дії, вартість (ціна). Запрошення на роботу в Польщу.

В останні кілька років, громадяни України все частіше всерйоз розглядають можливість знайти роботу в Польщі, так як економіка Польщі в рази перевищує економічні показники нашої країни, і пропозицій на ринку праці у неї значно більше. До того ж, істотно відрізняється і рівень оплати праці, не на користь України. Всі ці фактори, а також географічне сусідство і схожість мови, сприяють тому, що наші співгромадяни шукають спосіб отримати запрошення на роботу в Польщу, для подальшого оформлення робочої візи.

 

Ціна запрошення в Польщу

Запрошення на пів року 180/360Термінове запрошення 180/360 (за 10 днів)Запрошення в на сезонні роботи (на 9 місяців)Запрошення від Воєводи 360/360 (на рік)
2000 грн2500 грн200€300€

Для замовлення запрошення звертайтесь до нас:

    +38(093)-726-52-35 
       +38(066)-726-52-35
           +38(098)-786-79-18 

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

Запрошення на роботу в Польщу представляє з себе документ, який містить інформацію, яка підтверджує, що певне підприємство, агентство або навіть звичайний фермер має намір запросити до себе іноземця, а в нашому випадку, громадянина України, для офіційного працевлаштування та виконання конкретної роботи з фіксованим окладом, і обов’язково зареєстровано в Управлінні Праці.

Що пивинно бути вказано в запрошенні?

У запрошенні на роботу повинна обов’язково бути присутнім інформація про роботодавця, його реквізити та контактні дані, вид роботи, місце роботи, величина окладу, а також дані про ту людину, для якого таке запрошення оформлено.

Також в документі є інформація на який період здобувач запрошується, але не більше ніж 180 днів, так як робоча віза в Польщу, за таким запрошенням на роботу, може бути видана не більше ніж на півроку протягом 360 днів.

Дізнатися ціну на Польску візу можно за цим посиланням.

Існує й інший вид запрошення на роботу в Польщу для оформлення робочої візи, а саме запрошення на повний рік перебування і роботи, підписаний і затверджений в Воєводстві.

Такий документ видається рідше, ніж запрошення на півроку, оскільки не кожне підприємство

може обґрунтувати потребу в такому іноземному працівника, який зобов’язаний буде працювати на одному конкретному підприємстві все 365 днів. Також відмінністю між піврічним запрошенням і запрошенням на роботу на рік є те, що для першого випадку зміна роботодавця не є проблемою, і може бути успішно здійснена, шляхом оформлення нового піврічного запрошення, а в другому випадку така проста можливість відсутня. Відрізняються і терміни оформлення.

Якщо для оформлення піврічного запрошення на роботу зазвичай потрібно не більше трьох тижнів, то для річного іноді недостатньо і двох місяців. Робоча віза на підставі одного й іншого запрошення оформляється без відмінностей.

Важливо розуміти, що в Польщі можливо тільки легальне працевлаштування на підставі робочої візи. Це необхідно в першу чергу для самих претендентів, оскільки таким чином гарантується дотримання всіх домовленостей по оплаті і умовах праці. Часто трапляється так, що роботодавець не має часу або бажання займатися паперовою роботою і займатися оформленням запрошень на роботу для потенційних працівників.

У такому випадку можна скористатися послугами агентств, які за певну плату допоможуть в отриманні запрошення на роботу, або у нас, на підставі якого можна отримати робочу візу. Вже маючи візу на руках, можна сміливо відправлятися за обраною вами вакансії для працевлаштування.

Смотрите также

Запрошення на півроку (Oświadczenie)

Запрошення на півроку (Oświadczenie) Запрошення на півроку — це звичайне запрошення, яке дає право іноземцеві …

212 комментариев

 1. Здравствуйте, у меня была виза сезонная на 9 месяцев закончилась 31.12.2018 что бы подать снова на визу какой должен быть коридор ?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Сейчас можно подать на визу сезонную или годовую воеводскую.

   • Людмила

    Чомусь в базі даних є декілька запрошень, які я не отримувала, але перед цим процювала через посредніка. Зараз фірма мені не може зобити запрошення. Що робити.

    • Татьяна - Визовый специалист

     Це питання до посередника. В нас такої інформації не може бути на жаль

 2. Якщо я була в Польщі з 17.07.18 по 8.09.18 по біометрії весь термін не вибула (90 днів). То як мені можна знову поїхати до Польші по біометрії на 90 днів?

  • Ирина - Визовый специалист

   Через 90 днів знаходження в Україні з дня повернення.

 3. Доброго дня . Хочу вас запитати я була на території Польщі в період з 26 07 18 по 19 10 18.
  Тобто витратила біометрію.
  Зараз у мене 6-ти місячна віза і я в Польщі вона закінчується в травні чи можу я приїхати в Україну в травні і назад заїхати по біометрії? Чи відкривається біометрія коли я перебуваю в Польщі? Дякую наперед.

 4. Здравствуйте, подскажите пожалуйста 14.10 2018 вернулись в Украину по безвиз, сейчас уже наступил новый год могу я выехать в Польшу скажем 22.01.2019 или мне нужно ждать 3 месяца что бы снова выехать?

 5. Яку страхівку потрібно для безвізу на 90 днів в польщу?

 6. Добрый вечер) у меня вопрос если я пробыл по безвизе в польше 51 день могу заехать в польшу ещё . если да то на какой срок ?

 7. Доброго дня. В мене таке питання. В 2018 році я відпрацювала свої 180 днів на складі. Їздила 2 рази. Один раз по безвізу 3 місяці і 2 раз по візі на 3 місяці. Візу закрила 31.12.18 року. Цікавить те чи можу я зараз відкривати візу?!

 8. Володимир

  Доброго дня маю таку ситуацію приїхав в Польщу по пів річній візі, після закінчення візи зараз знахожусь по біометрії і подаюсь на карту побуту і після отримання штампа в паспорт хочу змінити працедавця. Як це можливо зробити в моїй ситуації і чи можливо це в загалі?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Так, можете написати заяву в Ужонд праці для цього.

 9. Людмила

  У мене віза з коридором чи можна їхати по біометрії під час коридору?

 10. Ярослава

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста была по биометрии 16.04.18-15.07.18 потом по визе с 7.09.18-22.12.18 у меня теперь коридор 180 дней. Как я могу работать дальше официально в Польше не ждать этого коридора.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Можно оформить визу на сезонные работы либо годовую воеводскую.

 11. Здравствуйте я ехал в польшу по без визу в мае уехал 1 августа, поехал в октабре по визе, могу ли я в феврале вернутся опять по без визу?

 12. Скажіть будь ласка, в мене була північна віза з коридорами з грудня 17 р по грудень 18 р.я відпрацювала пів року, приїхала в липні і поіхала знову вже по біометріі на два місяці,там офіційно я працювала приблизно місяць. чи можу я знову подати на піврічну візу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Через 180 днів після закінчення останнього запрошення.

 13. В какую цену и сроки доставки приглашения на работу в Польшу на 180 дней?

  • Ирина - Визовый специалист

   2000 грн. Подготовка до 3-х недель.
   2500 грн подготовка до 10-ти дней.

 14. Добрый день! У меня польская рабочая виза на 180 дней, въехала 7.11.18, дата выезда 5.05.19. Можно ли не заежать в Украину, а по безвизу въехать в Чехию на 90 дней? А если нужно, то на сколько? Заранее спасибо.

 15. Снежана

  Добрый день, была виза на пол года, до 20.01.19 пересекла границу 03.12.18 сейчас в Украине, как и когда мне можно обратно поехать за границу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   По безвизу как турист уже можно.
   Или открывать рабочую визу на сезонные работы или годовую воеводскую.

 16. Валерий

  Оплатил , прошло 4 дня ,звонка нет! Пропустить не мог. Что делать?

 17. Добрый день, подскажите пожалуйста работал по визе с 7.05 .2018 по 01.11.2018, уехал на Украину. Сделал заезд по безвизу 28.11.2018 на неофициальную работу. Предположительный выезд 20.02.2019. когда можно будет снова въехать по безвизу? И можно ли в данное время податься на карту побыта? Спасибо за ответ

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Да, можно подать документы на карту побыта.
   Следующий безвиз через 90 дней от 20.02.2019

 18. Алексей

  А если есть приглашение, Цена меняеться?

 19. Добрый день я по безвизу находилась в ЕС все 90 дней , сейчас я уже месяц на Украине могу я открыть визу и опять поехать в ЕС или нужно ждать коридор 90/180. Подскажите пожалуйста.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Нужно ждать коридор 90 дней в Украине со дня возвращения с ЕС.

 20. Марьяна

  Добрый день. У меня приглашение будет действовать с 31 января на 100 дней работы. когда в какие числа лучше податься на визу и сколько дней ждать. В Херсоне.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Уже нужно оплачивать сбор чтоб Вас поставили на очередь в визовый центр.
   Чтоб успеть открыть визу на 100 дней
   7-10 дней в Херсоне

 21. Доброго дня!
  Скажіть, будь ласка, чи є якісь зміни щодо перетину польського кордону у 2019 році???

 22. Добрий вечір! Підкажіть будь ласка. Якщо я отримаю піврічну візу і пропрацюю три місяці, повернусь на Україну, то я зможу через місяць по безвізу полетіти до Італії як турист.?

 23. Анатолій

  Доброго дня! У мене залишилось неанульоване і невикористане запрошення до 18.05.19. На цій підставі мені не дають нове запрошення для виготовлення візи, мотивуючи тим, що наступне запрошення можно виготовити тільки через 6 місяців. Але ж я не працював по цьому запрошенню, бо звертався до роботодавця з проханням анулювати його. Натомість я звернувся до іншого роботодавця і він виготовив нове запрошення на 3 місяці по біометрії. Це запрошення я використав, про що є відповідна довідка. Я був впевнений, що попереднє запрошення анульоване, бо мені не виготовили б інше. Чи можу я виготовити запрошення для візи на 3 місяці?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. На жаль на три місяці не відкривають візу. В ситуації, що склалась можна лише сезонне запрошення оформити або річне воєводське

 24. Добрий день. Получив візу робочу по пошті,але там не виявилось мого запрошення на роботу до кого мені звернутися?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Запрошення повертається, якщо є віза. Забирають, якщо відмова. У Вас віза вклеєна в паспорті? Якщо справді так, то треба звернутись в Консульство

 25. Євгенія

  Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи може бути так, що запрошення на роботу оформлене з 5 травня , але у ньому вказана дата відкриття візи — 9 липня? Чи можливо таке, чи це якийсь обман?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *