lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Корисно знати / Як оплатити візовий збір онлайн через кредобанк
Як оплатити візовий збір онлайн через кредобанк

Як оплатити візовий збір онлайн через кредобанк

Сплатити візовий збір онлайн через кредобанк. Зараз це стало можливим, без особистої присутності в банку можна оплатити візовий збір на польську візу.

Спочатку потрібно зайти на сайт кредобанку, натисніть тут.

Хочете купити страховку на візу швидко і не дорого? Натисніть сюди що б дізнатися ціну, у нас дешевше якщо купувати заздалегідь, перед подачею документів.

У вікні, натисніть (Сплатити онлайн)

Оплатити візовий збір онлайн через кредобанк.

Далі в новому вікні введіть свій номер телефону, відмітьте 2 галочки дозвіл на обробку персональних даних кнопку подати заявку.

Оплатити візовий збір онлайн через кредобанк.

Після чого вам прийде смс на мобільних з кодом, який необхідно ввести в поле.

Оплатити візовий збір онлайн через кредобанк.

В наступному кроці потрібно ввести дані з паспорта, прізвище, ім’я, серія та номер закордонного паспорта, на початку відмітьте галочку що цей заявник буде платником. Потім натисніть підтвердити. Якщо потрібно додати дитини натисніть на плюсик (додати заявника).

Оберіть місто в якому будете подавати документи на візу.

Зверніть увагу, що подача документів може бути лише за пропискою, якщо сплатити збір не на той місто документи на візу не візьмуть.[/Box]

 Онлайн оплата збору через Кредобанк

В наступному кроці вам потрібно вказати ваше прізвище, ім’я, по батькові на Українській мові. Потім потрібно сфотографувати своє обличчя для того що б підтвердити що це точно ви, завантажити фото закордонного паспорта і натиснути підтвердити.

Якщо ви хочете оплатити візовий збір особисто у відділенні кредо банку, це так само можна зробити, вам потрібно прийти в банк особисто, з оригіналом закордонного паспорта.

Як подати документи через нову пошту  Які документи потрібні в візовий центр? Як заповнити візову анкету на візу в Польщу?
Як подати документи через нову поштуДізнатись більше Які документи потрібні в візовий центр?Дізнатись більше Як заповнити візову анкету на візу в Польщу?Дізнатись більше

Якщо у вас залишилися питання, пишіть їх в коментарях.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як забрати паспорт з відкритою візою

5 / 5 ( 31 голос ) Як забрати паспорт з відкритою візою з візового …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии