Віза / Візовий збір
Візовий збір

Візовий збір

Візовий збір — це оплата за послуги візового центру. Для Польської візи оплата збору здійснюється в Кредо банк, Ідея банк або Приват банк. Збір можна сплатити тільки в цих банках і в ніяких інших.
Візовий збір ideabank
Візовий збір
Візовий збір kredobank
 Візовий збір

Приватбанк

Візовий збір можна сплатити онлайн, як оплатити збір онлайн через Кредобанк дивіться тут.

Як оплатити візовий збір через Приват24 дивіться тут.

Починаючи з 1 вересня 2020 року, здійснюючи оплату сервісного збору у відділеннях Кредобанку або Ідея банку з метою здійснення реєстрації з пунктом прийому візових анкет (ППВА), ви повинні чітко вказати касиру спосіб, яким ви плануєте подавати документи на візу: будете здійснювати візит в ППВА чи будете надсилати ваші документи до візового центру в форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта».

Подача документів особисто до візового центру. Якщо при здійсненні оплати в банку ви вкажете, що будете подавати документи на візу безпосередньо в ППВА, вам буде автоматично призначено дату та час реєстрації в візовий центр і оператор Контакт центру вам подзвонить для підтвердження дати реєстрації. Після підтвердження дати реєстрації у вас також є можливість відправити документи в ППВА через кур’єрську компанію «Нова Пошта».

Подача документів в форматі поштового відправлення. Якщо при здійсненні оплати в банку ви вкажете, що будете подавати документи на візу в форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта», ви можете відразу відправляти повний пакет документів до візового центру і вам не потрібно чекати дзвінка з Контакт центру, так як дата і час реєстрації в таких випадках не призначається (у вас не буде можливості подати документи безпосередньо в ППВА).

Важливо: звертаємо вашу увагу, що термін дії банківської квитанції 90 днів з дня здійснення оплати в банку, тому подача документів у форматі поштового відправлення можлива не пізніше, ніж 90 днів з дня здійснення оплати в банку.

Сплатити збір можна тільки на території України (з території Польщі, сплатити збір, на жаль, не можна. Можна лише у випадку, якщо маєте онлайнкабінет одного з перечислених банків). Здійснити оплату можна в будь-якому відділенні Кредо банку, Ідея банку або Приватбанку.

Сума оплати візового збору становить 14 євро, сплачується збір в гривнях.

Оплатити його може тільки сам заявник, особисто, винятком є ​​неповнолітні діти, за них збір оплачують батьки, або дружина за чоловіка і навпаки.

Візовий збір Польща ціна — 14 євро.

Зразок візового збору.

Візовий збір

Візовий збір — що потрібно мати з собою у відділенні  банку?

В банк потрібно взяти оригінал закордонного та внутрішнього паспорта.

Що робити, якщо немає можливості сплатити візовий збір особисто?

Якщо хочете, щоб замість Вас (без особистої присутності в банку) здійснили оплату візового збору, потрібно мати знайомих в банку. За правилами це робити заборонено! Але ми може допомогти з цим.

Для замовлення послуги, зателефонуйте за контактними номерами, які знаходяться в розділі контакти.  Візовий збір

Що говорити в банку? Які реквізити для оплати?

Реквізитів для оплати не має, в банку потрібно підійти до каси, сказати що хочете оплатити візовий збір для візи категорії Д (якщо хочете просити довгострокову візу). Після чого, касир візьме Ваш закордонний паспорт і внесе дані в базу, і запитає місто в якому будете подавати документи.

Важливо! Пам’ятайте, що подавати документи на робочу візу в Польщу можна тільки за місцем прописки. Наприклад, якщо Ви прописані в Харкові, а проживаєте в Києві, то за правилами візового центру подати документи можна тільки в Харкові. Навіть якщо візовий збір оплачений на Київ, при подачі документи не приймуть.

Потім запитають, як Вас по батькові та номер мобільного телефону.

Важливо! Обов’язково перевірте правильність введених касиром даних. Так як, наприклад, якщо касир помилиться при наборі номера телефону, коли буде вносити дані в базу, то Вам не зможуть дозвонитись і призначити дату подачі документів.

Якщо буде не правильно введений серія і номер закордонного паспорта, то документи не приймуть. При вході до візового центру просканують паспорт і якщо Ваших даних там не буде, то Ви не зможете зайти і здати документи. Після того як збір буде оплачений, Вам потрібно обов’язково зберегти оригінал чека, без оригіналу чека документи до візового центру не приймаються.

Що робити, якщо чек загублений?

Потрібно відновити чек у відділенні банку, чек можна відновити в любому відділенні банку в якому здійсьнювали оплату збору.

Як проводиться реєстрація у візовий центр?

Після оплати збору в Кредо, Приват або Ідея банку потрібно почекати від 1 до 3 робочих дня, потім гроші з рахунку банку переводяться разом з Вашими даними в візовий центр, коли у візовому центрі отримають гроші, оператор зв’яжеться з Вами і призначить дату подачі документів.

Повторна оплата візового збору.

У разі необхідності (не правильно введених даних чи інше) можна повторно сплатити візовий збір. Необхідно спочатку повернути гроші за попередній візовий збір. Так як Ваші дані вже є в базі. Якщо вони не будуть видалені звідти, то при спробі повторно сплатити збір, квитанція буде автоматично деактивована. Тільки після того, як Ви повернете кошти за оплату попереднього разу, можна платити новий збір. Якщо Вам потрібні документи на  Візу в Польщу заходьте сюди.

Процедура повернення візового збору.

При необхідності можна повернути гроші за візовий збір, необхідно: Особисто прийти до візового центру (в будь-який день з понеділка по п’ятницю з 8.30-16.30), написати заяву на повернення коштів. Кошти з рахунку візового центру переведуть у відділення банку, де оплатили збір. (Переказ коштів може бути від 7 до 30 днів), як гроші будуть у відділенні Вам прийде смс з банку.

Візовий збір — з цією статтею також цікавляться:

 Скільки коштує медична страховка на візу Як заповнити анкету на візу в ПольщуЯк перевірити дату подачі документів у візовий центр
Скільки коштує медична страховка на візу Як заповнити анкету на візу в Польщу Як перевірити дату подачі документів у візовий центр.
Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Візовий збір однакова сума що на пів року що на рік?

✅ Так.

⏩ Ціна візового збору в Польщу на пів року

✅ 15 євро, ціна збору на всі категорії віз однакова.

⏩ Чи може сплатити візовий збір не сам заявник, а родич (платить мама замість полнолетнего сина)?

✅ На жаль, немає, тільки особисто заявник в вашому випадку, винятком є тільки не совершенолетніе діти, за них платять батьки і чоловік за дружину може оплатити і на оборот.

⏩ Подача на візу польську а квитанція про оплату візового центру загублена. Можна без неї подати документи?

✅ Необхідно взяти дублікат у відділенні банку, без чека не приймуть ..

⏩ Підкажіть будь ласка я проплатила візовий збір на польську робочу візу і вже передзвонили і призначили дату подачі документів і я виявила що на квитанції немає печатки тільки підпис касира і її просто не поставили це не страшно?

✅ Не страшно, таке може бути.

⏩ Мене попросили реквізити візового збору де з взяти?

✅ З закордонний паспортом приходите в кредо або ідея банк і там в касі говорите що потрібно сплатити візовий збір, вони все знають, окремо реквізитів немає.

⏩ Скажіть будь ласка, чи можу я сплатити візовий збір за себе і за чоловіка, або йому необхідно самому платити?

✅ Можете і за чоловіка, потрібно з собою мати свідоцтво про шлюб і його закордонний паспорт оригінал.

⏩ Підкажіть будь ласка, якщо оплатили візовий збір і по якійсь причині не скористалися візою. Є якісь терміни дії даної оплати або гроші просто зникли?

✅ Можете написати заяву на повернення коштів у візовому центрі, гроші не пропали.

⏩ У чергу на візу дзвонять або самому можна вибрати коли приїхати

✅ У чергу на візу Вам зателефонують і призначать дату і час подачі документів.

⏩ Виникла така ситуація, в банку оплатили квитанцію але вказали місто не по прописці, що робити?

✅ Потрібно в візовому центрі написати терміново заяву на зміну номера або коли буде дзвонити оператор, попросити його анулювати квитанцію і оплатити повторно ще раз візовий збір.

⏩ При вакцинацію проти жовтої лихоманки в паспорті повинна бути прописка?

✅ Не обов'язково, але в день подачі документів прописка обов'язково потрібна.

⏩ Для оформлення воевуди чи потрібно проплачувати візовий збор?

✅ Так, потрібно.

⏩ Для оплати візового збору потрібно запрошення?

✅ Ні, тільки закордонний паспорт.

⏩ Можна оплатити візовий збір онлайн?

✅ Так, онлайн візовий збір можна сплатити.

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Нові правила отримання візи в Польщу

4.8 / 5 ( 23 голоса ) Нові правила отримання візи в Польщу з 01.12.2020 …

Подписаться
Уведомление о
guest
1.3K комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Таня
Таня
12 днів назад

банк

Скажіть будь ласка, в яких банках можна оплачувати візовий збір на польську візу ???

Сергій
Сергій
Відповідь для  Таня
12 днів назад

Кредо банк можна особисто і онлайн, Ідея банк тільки особисто, Приват можна особисто і онлайн (тільки якщо Ви клієнт банку).

Bohdan
Bohdan
Відповідь для  Сергій
12 днів назад

А скільки треба заплатити зараз?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Bohdan
12 днів назад

Начебто було 460 грн.

eddie k.
eddie k.
Відповідь для  Таня
12 днів назад

Кредо, ідея, приват.

Bohdan
Bohdan
Відповідь для  eddie k.
12 днів назад

А скільки треба заплатити зараз?

eddie k.
eddie k.
Відповідь для  Bohdan
12 днів назад

465

Bohdan
Bohdan
Відповідь для  eddie k.
12 днів назад

Дякую! А що треба мати щоб виробити візу, запрошення?

eddie k.
eddie k.
Відповідь для  Bohdan
12 днів назад

Так, найголовніше це запрошення.
Ось посилання на повний список документів —

vfsglobal.com/poland/ukraine/pdf/form-ua-work.pdf

Солодун Анна
Солодун Анна
16 днів назад

Доброго дня, візовий збір проплатили ще 30.03 сьогодні вже 06.04, до мене так і не передзвонили з візового центру і не призначили дату подачі документів, що у такій ситуації потрібно робити? До кого телефонувати чи зв’язуватися?

Ruslan
Ruslan
20 днів назад

Візовий збір проплатив візовий збір на чеську візу,кошти не повертав,але зараз роблю документи на польську візу d180,якщо буду оплачувати візовий збір на польську візу на рахунок цього можуть деактивізувати реєстрацію?

Світлана
Світлана
20 днів назад

Візовий збір
Підкажіть будь ласка, я можу оплатити візовий збір в будь-якому місті в банку, або потрібно тільки за пропискою?

Яна
Яна
Відповідь для  Світлана
20 днів назад

Можете в будь-якому, у вас запитають тільки в яке місто будете відсилати документи.

Світлана
Світлана
Відповідь для  Яна
20 днів назад

Дякую

Serhii
Serhii
Відповідь для  Світлана
20 днів назад

Де завгодно, але повинні вказати місто подачі

Світлана
Світлана
Відповідь для  Serhii
20 днів назад

Дякую

Христина
Христина
21 днів назад

Доброго дня! Якщо мені дзвонив оператор нащод візи, но я не встигла підняти слухавку, то він мені зателефонує ще раз?

Дима
Дима
24 днів назад

Візовий збір (оплата закордоном)
Чи можна оплатити візовий збір онлайн знаходячись закордоном, і вказати український номер. Чи дозвоняться у роумінгу для підтвердження ?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Дима
24 днів назад

Якщо Ви клієнт ПриватБанку, то можете через приват 24.Телефон повинен бути постійно на зв’язку. Або онлайн через кредо банк.

Андрій Світовий
Андрій Світовий
Відповідь для  Дима
24 днів назад

Оплачуй через Приват24, а номер вкажи наприклад батька, або друга. Що б він підтвердив від твого імені всю інф, типу ти це. Приїдеш якраз перед самою датою подання. Оплачувати через приват тільки власника рахунку, групову оплату зробити не можна.

Дима
Дима
Відповідь для  Андрій Світовий
24 днів назад

Дякую

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Дима
24 днів назад
Ruslan
Ruslan
28 днів назад

Може хтось знає якщо платив реєстрацію на чеську візу,але тепер хочеш на польську,потрібно обов’язково скасувати попередню проплату на чеську чи ні?

Петро
Петро
1 місяць назад

Доброго дня.. я подав заяву на повернення коштів візового збору тиждень тому.мені написали що розглядають мою заяву через 2 дні дадуть відповідь але її немає…чи можу я повторно проплатити візовий збір без отримання коштів за попередню проплату..

Рома
Рома
Відповідь для  Петро
1 місяць назад

А який статус по попередній проплаті стоїть? Якщо при перевірці пише що заява на повернення коштів можете вже проплачувати заново

Петро
Петро
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

А як перевірити статус по попередній проплаті

Taras
Taras
1 місяць назад

Добрго дня.
Як оплатити візовий збір ОНЛАЙН на подачу чеської візи?
Можливо є якась інструкція.

Рома
Рома
Відповідь для  Taras
1 місяць назад

На Чехію лише особисто, в банку, онлайн неможливо

Taras
Taras
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Зрозуміло, дякую

Іван
Іван
1 місяць назад

А можна проплатити візовий збір на чеську візу, а потім,не скасовуючи,реєструватися на польську,відмови не буде?

Ruslan
Ruslan
1 місяць назад

І ще одне питання, як зараз з чергами на на подачу на польську візу у Львові?

Ruslan
Ruslan
1 місяць назад

Доброго дня всім,в мене до Вас таке питання:Якщо я вже маю призначину дату на візу до Чехії,чи можу я без деактивізації коду і без повернення коштів оплатити реєстрацію на польську 6 місячну візу?

Саша
Саша
1 місяць назад

Сроки подання на візу

Люди, підскажіть будь ласка як швидко зробиться віза, зараз подати через нову пошту чи почекати тиждень і через візовий центр і які сроки виготовлення візи є зараз?

Katia
Katia
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Подавала через НП 21.02, отримала 03.03 Рівне

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Якщо ви підтвердили подачу через візовий центр то вже подаватися через НП без сенсу.

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Чому?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

Тому що буде скасування на подачу щодо візового та з НП. Для подачі через пошту вам потрібно було сказати при дзвінку з візового що ви подали через пошту

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Саша
1 місяць назад

«Відправлення заяви на візу в іншу дату, крім призначеної вам системою, може привести до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів.

ППВА не несе відповідальності за період обробки заявок, надісланих в іншу дату, ніж була призначена вам системою ».

Саша
Саша
Відповідь для  Анатолій
1 місяць назад

Дякую Вам, дуже допомогли

Олександр
Олександр
1 місяць назад

Візовий збір
Хто в курсі? Зробив візовий збір, призначили на 16 число, воевуду обіцяли зробити до 12 тепер кажуть що можливо буде довше, чи можна зробити так, що подача на 16 залишається на всякий, і зробити ще один візовий збір, оплатить і призначити ще одну дату?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Так не пройде потрібно першу скасувати в такому випадку

Roman
Roman
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Можна здійснити тільки одну оплату для одного клієнта. У разі, якщо Вами буде здійснено кілька оплат, а дата Вашої реєстрації по першій оплаті ще не пройде — по наступних оплатах здійснення реєстрації буде неможливо, в зв’язку з чим Вам будуть повернуті кошти цих оплат.

Александр Сухомлин
Александр Сухомлин
1 місяць назад

Доброго дня можете деактивувати оплату візового збору я вже чекаю 7 днів щоб я пішов і оплатив новий візовий збір бо немаю змоги так довго чекати

Іван
Іван
1 місяць назад

Підкажіть будьласка, повернувся пакет документів назад до мене без візи, з листочком на якому написано що анкета повинна бути заповнена на компьютері , фотографії не підходять( анкету заповнював від руки, фото висилав нові при повідомленні що анкета старого зразка і фото темне, анкету теж нову, але фото вклеяли старі) питання- мені повнорно сплачувати візовий збір чи ні??

Roman
Roman
1 місяць назад

Сервісний збір на Польську візу

Хто знає, чи можна заздалегідь оплатити сервісний збір, підтвердити особисту подачу щоб поставили на чергу, і потім якщо що відправити поки по нп якщо дата подачі буде через місяць допустимо? Ps: питаю тому що на руках ще немає зезволенія, воно ось ось через 2 тижні буде …

Людмила
Людмила
Відповідь для  Roman
1 місяць назад

Чисто гіпотетично можна, а практично ваші документи через нп можуть бути НЕ прийняті, тому що ви стоїть у черзі на особисту подачу, але ви пробуйте і потім діліться досвідом)

Roman
Roman
Відповідь для  Людмила
1 місяць назад

Коли я робив візу піврічну, мені подзвонили і запитали як я буду подавати поки, я сказав що по нп відправлю, а на сайті на слід день писало що я підтвердив особисту подачу, але поки взяли всерівно. Я от не знаю як зараз йдуть справи з цим, там начебто щось змінилося потрібна конкретика …

Людмила
Людмила
Відповідь для  Roman
1 місяць назад

Якщо є сумніви попросіть рідних в Україні додзвонитися в ВЦ і дізнатися точно інфу.

Кирил
Кирил
Відповідь для  Людмила
1 місяць назад

Не підскажете якщо зробив проплату візового збору в приват 24 , і вїв одну лишню цифру номера паспорта що в разі цього може бути?

Юра
Юра
1 місяць назад

Сплатив на польский паспорт візовий збір на візу а мав сплатити на біометрію і щераз заплатив візовий збір позвонять на яку даду

Олександр
Олександр
2 місяців назад

Візовий паркан

Добрий день. Підкажіть будь ласка як краще зробити: Нехай роботодавець вишле запрошення, і потім сплатить візовий збір, відкривати візу або ж навпаки?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Ну ви можете оплатити на наступний день вам зателефонувати і призначати дату подачі через тиждень наприклад ви встигнете отримати запрошення цього терміну. Краще запрошення на руках тоді проплату

Олександр
Олександр
Відповідь для  Анатолій
2 місяців назад

Дякую

Serg
Serg
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

Завжди спочатку поки

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олександр
2 місяців назад

А як Ви відкрийте візу без запрошення?

Міша
Міша
2 місяців назад

Який період дії квитанції про оплату візового збору? Просто маю квитанцію , з минулого року ,яку не використав , то цікаво чи можна повернути гроші?

Олег
Олег
2 місяців назад

Візовий збір.
Ціна візового збору? І де можна платити? В якому банку краще?

аа
аа
Відповідь для  Олег
2 місяців назад

480, приват, ідеябанк, Кредобанк

Людмила
Людмила
Відповідь для  Олег
2 місяців назад

Я так розумію наступний пост буде як заповнити онлайн анкету та яка страховка краще.

Олег
Олег
Відповідь для  Людмила
2 місяців назад

Якщо у вас в будинку буде онкохворий поговоримо.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Олег
2 місяців назад

Низький уклін за побажання! Якщо ви мали можливість, час зайти на цей сайт. Що завадило вам знайти в три кліка інфу в пошуковій системі Google?

Олег
Олег
Відповідь для  Людмила
2 місяців назад

Це далеко не побажання.
У мене з цим є проблема наприклад.
А ще я ніде НЕ реєструвався, а зайшов з телефону в інтернет.
Якби я кому то що то і бажав то тільки не те з чим я зіткнувся в цьому житті. 3 рідних людини плюс одного вже немає. І все пов’язано з онко.

Лілія
Лілія
2 місяців назад

Доброго дня
Підкажіть як зараз подається заявка на повернення коштів за проплату візового збору?
У відділені сказали що тільки онлайн

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Лілія
2 місяців назад

Спробуйте в візовий центр сходити написати заяву

Лілія
Лілія
Відповідь для  Dimitrov
2 місяців назад

А якщо я вже в Польщі?

Татьяна
Татьяна
3 місяців назад

Доброго дня .Скажіть будь-ласка яка сума візового збору на річну візу?

Татьяна
Татьяна
Відповідь для  Константин - визовый специалист
3 місяців назад

Знайомі місяць назад платили то казали 900 грн .Чи може бути таке ?

Саша
Саша
3 місяців назад

Я не є клієнтом приват банку, як мені проплатить.

Неля
Неля
3 місяців назад

Як оплатити візовий збір в приват банку ?

Леонід
Леонід
3 місяців назад

ситуація така, втрачений орігінал про оплату візового збору але е копія чи є потреба брати в банку дублікат?

Сергей
Сергей
Відповідь для  Леонід
3 місяців назад

Так, потрібно в банку дублікат взяти

Карина
Карина
4 місяців назад

Є відділення ідеа банку у Виноградові?

Сергей
Сергей
Відповідь для  Карина
3 місяців назад

Так

Юрій
Юрій
5 місяців назад

Я був оплатив в приват банку візовий збір на польську ая роблю чеську я кошти не повертав потім я оплатив в ідеа банку на чеську на рахунок цього мені можуть деактивувати квитанцію

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юрій
5 місяців назад

Ні, адже вони не пов’язані

Валентин
Валентин
6 місяців назад

Якщо я оплатив візовий збір але не сказав що мені потрібно на робочу візу d05a. Це підійде чи обов’язково казати потрібно

Denys Shevchuk
Denys Shevchuk
6 місяців назад

такой скрин