Віза / Візовий збір
Візовий збір

Візовий збір

Візовий збір — це оплата за послуги візового центру. Для Польської візи оплата збору здійснюється в Кредо банк, Ідея банк або Приват банк. Збір можна сплатити тільки в цих банках і в ніяких інших.
Візовий збір ideabank
Візовий збір
Візовий збір kredobank
 Візовий збір

Приватбанк

Візовий збір можна сплатити онлайн, як оплатити збір онлайн через Кредобанк дивіться тут.

Як оплатити візовий збір через Приват24 дивіться тут.

Починаючи з 1 вересня 2020 року, здійснюючи оплату сервісного збору у відділеннях Кредобанку або Ідея банку з метою здійснення реєстрації з пунктом прийому візових анкет (ППВА), ви повинні чітко вказати касиру спосіб, яким ви плануєте подавати документи на візу: будете здійснювати візит в ППВА чи будете надсилати ваші документи до візового центру в форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта».

Подача документів особисто до візового центру. Якщо при здійсненні оплати в банку ви вкажете, що будете подавати документи на візу безпосередньо в ППВА, вам буде автоматично призначено дату та час реєстрації в візовий центр і оператор Контакт центру вам подзвонить для підтвердження дати реєстрації. Після підтвердження дати реєстрації у вас також є можливість відправити документи в ППВА через кур’єрську компанію «Нова Пошта».

Подача документів в форматі поштового відправлення. Якщо при здійсненні оплати в банку ви вкажете, що будете подавати документи на візу в форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта», ви можете відразу відправляти повний пакет документів до візового центру і вам не потрібно чекати дзвінка з Контакт центру, так як дата і час реєстрації в таких випадках не призначається (у вас не буде можливості подати документи безпосередньо в ППВА).

Важливо: звертаємо вашу увагу, що термін дії банківської квитанції 90 днів з дня здійснення оплати в банку, тому подача документів у форматі поштового відправлення можлива не пізніше, ніж 90 днів з дня здійснення оплати в банку.

Сплатити збір можна тільки на території України (з території Польщі, сплатити збір, на жаль, не можна. Можна лише у випадку, якщо маєте онлайнкабінет одного з перечислених банків). Здійснити оплату можна в будь-якому відділенні Кредо банку, Ідея банку або Приватбанку.

Сума оплати візового збору становить 14 євро, сплачується збір в гривнях.

Оплатити його може тільки сам заявник, особисто, винятком є ​​неповнолітні діти, за них збір оплачують батьки, або дружина за чоловіка і навпаки.

Візовий збір Польща ціна — 14 євро.

Зразок візового збору.

Візовий збір

Візовий збір — що потрібно мати з собою у відділенні  банку?

В банк потрібно взяти оригінал закордонного та внутрішнього паспорта.

Що робити, якщо немає можливості сплатити візовий збір особисто?

Якщо хочете, щоб замість Вас (без особистої присутності в банку) здійснили оплату візового збору, потрібно мати знайомих в банку. За правилами це робити заборонено! Але ми може допомогти з цим.

Для замовлення послуги, зателефонуйте за контактними номерами, які знаходяться в розділі контакти.

Для отримання візи, потрібно обов’язково оформити страховку і анкету, залиште заявку тут і ми допоможемо з оформленням всіх документів і проконсультуємо щодо процедури подання на візу.

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Що говорити в банку? Які реквізити для оплати?

  Реквізитів для оплати не має, в банку потрібно підійти до каси, сказати що хочете оплатити візовий збір для візи категорії Д (якщо хочете просити довгострокову візу). Після чого, касир візьме Ваш закордонний паспорт і внесе дані в базу, і запитає місто в якому будете подавати документи.

  Важливо! Пам’ятайте, що подавати документи на робочу візу в Польщу можна тільки за місцем прописки. Наприклад, якщо Ви прописані в Харкові, а проживаєте в Києві, то за правилами візового центру подати документи можна тільки в Харкові. Навіть якщо візовий збір оплачений на Київ, при подачі документи не приймуть.

  Потім запитають, як Вас по батькові та номер мобільного телефону.

  Важливо! Обов’язково перевірте правильність введених касиром даних. Так як, наприклад, якщо касир помилиться при наборі номера телефону, коли буде вносити дані в базу, то Вам не зможуть дозвонитись і призначити дату подачі документів.

  Якщо буде не правильно введений серія і номер закордонного паспорта, то документи не приймуть. При вході до візового центру просканують паспорт і якщо Ваших даних там не буде, то Ви не зможете зайти і здати документи. Після того як збір буде оплачений, Вам потрібно обов’язково зберегти оригінал чека, без оригіналу чека документи до візового центру не приймаються.

  Що робити, якщо чек загублений?

  Потрібно відновити чек у відділенні банку, чек можна відновити в любому відділенні банку в якому здійсьнювали оплату збору.

  Як проводиться реєстрація у візовий центр?

  Після оплати збору в Кредо, Приват або Ідея банку потрібно почекати від 1 до 3 робочих дня, потім гроші з рахунку банку переводяться разом з Вашими даними в візовий центр, коли у візовому центрі отримають гроші, оператор зв’яжеться з Вами і призначить дату подачі документів.

  Повторна оплата візового збору.

  У разі необхідності (не правильно введених даних чи інше) можна повторно сплатити візовий збір. Необхідно спочатку повернути гроші за попередній візовий збір. Так як Ваші дані вже є в базі. Якщо вони не будуть видалені звідти, то при спробі повторно сплатити збір, квитанція буде автоматично деактивована. Тільки після того, як Ви повернете кошти за оплату попереднього разу, можна платити новий збір. Якщо Вам потрібні документи на  Візу в Польщу заходьте сюди.

  Процедура повернення візового збору.

  При необхідності можна повернути гроші за візовий збір, необхідно: Особисто прийти до візового центру (в будь-який день з понеділка по п’ятницю з 8.30-16.30), написати заяву на повернення коштів. Кошти з рахунку візового центру переведуть у відділення банку, де оплатили збір. (Переказ коштів може бути від 7 до 30 днів), як гроші будуть у відділенні Вам прийде смс з банку.

  Виза в Польшу - оплата визового сбораВиза в Польшу — оплата визового сбора

  Візовий збір — з цією статтею також цікавляться:

   Скільки коштує медична страховка на візу Як заповнити анкету на візу в Польщу Як перевірити дату подачі документів у візовий центр
  Скільки коштує медична страховка на візу Як заповнити анкету на візу в Польщу Як перевірити дату подачі документів у візовий центр.
  Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

  ⏩ Візовий збір однакова сума що на пів року що на рік?

  ✅ Так.

  ⏩ Ціна візового збору в Польщу на пів року

  ✅ 15 євро, ціна збору на всі категорії віз однакова.

  ⏩ Чи може сплатити візовий збір не сам заявник, а родич (платить мама замість полнолетнего сина)?

  ✅ На жаль, немає, тільки особисто заявник в вашому випадку, винятком є тільки не совершенолетніе діти, за них платять батьки і чоловік за дружину може оплатити і на оборот.

  ⏩ Подача на візу польську а квитанція про оплату візового центру загублена. Можна без неї подати документи?

  ✅ Необхідно взяти дублікат у відділенні банку, без чека не приймуть ..

  ⏩ Підкажіть будь ласка я проплатила візовий збір на польську робочу візу і вже передзвонили і призначили дату подачі документів і я виявила що на квитанції немає печатки тільки підпис касира і її просто не поставили це не страшно?

  ✅ Не страшно, таке може бути.

  ⏩ Мене попросили реквізити візового збору де з взяти?

  ✅ З закордонний паспортом приходите в кредо або ідея банк і там в касі говорите що потрібно сплатити візовий збір, вони все знають, окремо реквізитів немає.

  ⏩ Скажіть будь ласка, чи можу я сплатити візовий збір за себе і за чоловіка, або йому необхідно самому платити?

  ✅ Можете і за чоловіка, потрібно з собою мати свідоцтво про шлюб і його закордонний паспорт оригінал.

  ⏩ Підкажіть будь ласка, якщо оплатили візовий збір і по якійсь причині не скористалися візою. Є якісь терміни дії даної оплати або гроші просто зникли?

  ✅ Можете написати заяву на повернення коштів у візовому центрі, гроші не пропали.

  ⏩ У чергу на візу дзвонять або самому можна вибрати коли приїхати

  ✅ У чергу на візу Вам зателефонують і призначать дату і час подачі документів.

  ⏩ Виникла така ситуація, в банку оплатили квитанцію але вказали місто не по прописці, що робити?

  ✅ Потрібно в візовому центрі написати терміново заяву на зміну номера або коли буде дзвонити оператор, попросити його анулювати квитанцію і оплатити повторно ще раз візовий збір.

  ⏩ При вакцинацію проти жовтої лихоманки в паспорті повинна бути прописка?

  ✅ Не обов'язково, але в день подачі документів прописка обов'язково потрібна.

  ⏩ Для оформлення воевуди чи потрібно проплачувати візовий збор?

  ✅ Так, потрібно.

  ⏩ Для оплати візового збору потрібно запрошення?

  ✅ Ні, тільки закордонний паспорт.

  ⏩ Можна оплатити візовий збір онлайн?

  ✅ Так, онлайн візовий збір можна сплатити.

  Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Нові правила отримання візи в Польщу

  4.8 / 5 ( 23 голоса ) Нові правила отримання візи в Польщу з 01.12.2020 …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  1.4K комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Влад
  Влад
  4 днів назад

  Візовий збір
  Попрошу без гумору. Загубився чек візовий збір. Чи є можливість його повторно взяти в банку, або потрібно повторно оплачувати візовий збір? Спасибі.

  zoyc
  zoyc
  Відповідь для  Влад
  4 днів назад

  А сходити в банк і запитати у них?

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  zoyc
  4 днів назад

  сенс твого сміттєвого відповіді?

  zoyc
  zoyc
  Відповідь для  Анатолій
  4 днів назад

  Так напиши ти правильну відповідь, що в цьому випадку робити автору

  Аліна
  Аліна
  9 днів назад

  Візовий збір
  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в якому банку можна проплатити візовий збір на візу до Польщі? Приват банк підійде?

  Людмила
  Людмила
  Відповідь для  Аліна
  9 днів назад

  Ідея банк, завжди там оплачую

  слава
  слава
  Відповідь для  Аліна
  9 днів назад

  приват24

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Аліна
  9 днів назад

  идеа чи кредо

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Аліна
  9 днів назад

  Приват24 якщо особисто будеш подавати документи

  Patrycia
  Patrycia
  Відповідь для  Аліна
  9 днів назад

  да на касі в ПриватБанк

  Олександр
  Олександр
  18 днів назад

  Оплата візового збору, та ОДРАЗУ подача Нп (коли непрацює візовий в Житомирі)
  Привіт, чи можливо оплатити візовий збір в приват банку або кредо банку, та ОДРАЗУ в ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ відправити по Новій почті разом зі всіма документами до візового центру в Житомирі (ППВА у Вінницькому Консулькому окрузі)???

  Чи потрібно обов»язково чекати дзінка??
  А якщо ні, то скільки ще чекати на телефонний дзвінок для підтвердження дати відправкою новою поштою, якщо візовий центр наразі не працює??

  Hanna
  Hanna
  Відповідь для  Олександр
  18 днів назад

  Тільки після дзвінка, бо, по їх словам, ваші папери будуть розглядатися довше

  Maksym
  Maksym
  Відповідь для  Олександр
  18 днів назад

  Ні, не можна. Потрібно обов’язково чекати дзвінка. Про те на коли можуть зареєструвати можеш глянути на головній сторінці візового центру, там для кожного міста по різному. Дзвінок на підтвердження після оплати особисто мені прийшов на 4й день.
  Але перед оплатою раджу перевірити на сайті, там деякі візові центри на даний час не приймають оплати і не записують.

  Славко
  Славко
  Відповідь для  Олександр
  18 днів назад

  дивись на сайті візового

  Олег
  Олег
  20 днів назад

  Оплата візового збору в банках України.
  Підкажіть будь ласка можу
  Чи я оплатити на Україні «візовий збор» в банку для подачі на воевуд
  ську візу? Оплату я можу зробити
  в будь-якому місті України чи лише за місцем своєї прописки. Буду вдячний за посилання. Спас
  бо.

  слава
  слава
  Відповідь для  Олег
  20 днів назад

  У будь-якому, в банку Повинні запитати в якому місті буде подача.

  Roman
  Roman
  Відповідь для  Олег
  20 днів назад

  Кредобанк, Ідея банк або ПриватБанк, можна і on-line оплатою через їх застосування

  Sergio
  Sergio
  Відповідь для  Олег
  20 днів назад

  В приват банк платив. Все норм

  Олександр
  Олександр
  20 днів назад

  переїзд
  Доброго дня. Чи потребує страж граничний освядчення, якщо я їду з Польщі в Україну, або тільки паспорт?

  Dimitrov
  Dimitrov
  Відповідь для  Олександр
  20 днів назад

  тільки паспорт

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Dimitrov
  20 днів назад

  і не тільки. Може і запитати доки з місця роботи

  Александра
  Александра
  20 днів назад

  WIZZ AIR
  Доброго дня! Скажіть будь ласка чи обов’язково потрібно придявити тест на коронавірус при посадці в літак в Україні ?

  Dimitrov
  Dimitrov
  Відповідь для  Александра
  20 днів назад

  Не обов’язково

  Александра
  Александра
  Відповідь для  Dimitrov
  20 днів назад

  спасибі

  Ist
  Ist
  Відповідь для  Александра
  20 днів назад

  ні

  Александра
  Александра
  Відповідь для  Ist
  20 днів назад

  спасибі

  Oleksander
  Oleksander
  Відповідь для  Александра
  20 днів назад

  ні

  Александра
  Александра
  Відповідь для  Oleksander
  20 днів назад

  спасибі

  Василь
  Василь
  1 місяць назад

  Оплатив візовий збір онлайн, де взяти квитанцію?

  DIANA
  DIANA
  1 місяць назад

  Доброго дня, зробила проплату через інтернет на візовий збір .Але роздрукувала чек на своєму принтері і на ньму є написано що то є дублікат квитанції такий варіант підійде на візу?
  P.S
  була в банку (бо роздрукувала чек на їхньому терміналі)сказали що на ньому не ставиться печатка від банку , сказали що підходить те що я дома роздрукувала.

  Valeriasefigova07@gmail.com
  Valeriasefigova07@gmail.com
  3 місяців назад

  Доброго дня ми вже 10 днів назад як сплатили візовий збір мали зателефонувати але ніхто не звонить в чому причина?

  Лева
  Лева
  Відповідь для  Valeriasefigova07@gmail.com
  3 місяців назад

  Вже повинні подзвонити давно, перевірте на сайті стан проплати, можливо номер не правильно вказан

  Снежана
  Снежана
  Відповідь для  Лева
  3 місяців назад

  Доброго дня. В нас така ж сама ситуація. Всі дані вказано правильно

  Наталія
  Наталія
  Відповідь для  Снежана
  3 місяців назад

  І я в такій ситуації

  Надія
  Надія
  3 місяців назад

  Чи можна зробить в ілея банку страховку до візи на рік часу, та скільки зараз коштує?

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Надія
  3 місяців назад

  Краще не робіть, вона там буде коштувати 2300 грн, я брав за 1050 грн ось тут https://multi-viza.com.ua/strahovij-polis/strahovka-v-polshhu-dlya-dovgostrokovoyi-ta-turistichnoyi-vizi/

  Сергей
  Сергей
  3 місяців назад

  Добрий день. Порадьте мені як діяти. Проплатив візовий збір 17.05. На сайті через добу перевірив сплату візового збору по коду в квитанції та номеру закордон. паспорту. На сайті була призначена автоматично дата подачі 11.06. 11.00. особисто і для підтвердження чекати дзвінка з візового Чекав 4 дні зателефонували та перевірили дані про сплату візового збору.Після запитав про подачі документів новою поштою для цього була підібрана дата подачі 2.06. з підтвердженням по смс.. Та вже зайшовши сьогодні в статусі пише: Код деактивовано і він є у списку на повернення. Як я зрозумів мені повернуть кошти і з датою подачі новою поштою можна забути. Чи така процедура для дачі новою поштою.
  Я вказав подачу новою поштою по телефону із візового. Розповіли що тільки 2.06. потрібно подавати поштою.
  Підкажіть мені чекати, чи телефонувати. Буду дякувати

  Ірина
  Ірина
  Відповідь для  Сергей
  3 місяців назад

  В мене така ж ситуація, допоможуть будь ласка

  Ілля
  Ілля
  Відповідь для  Ірина
  1 місяць назад

  в мене те ж саме. На скільки я зрозумів, треба з пакетом зібраних документів іти на призначену дату на «нову пошту».
  п.с. А як у вас з тою подачею далі було? Подали «Новою поштою» без проблем?

  Яна
  Яна
  4 місяців назад

  Доброго дня, зараз якщо я хочу подати поштою то потрібно чекати дзвінка? І як швидше зараз виготовити візу подача поштою чи особисто

  Олександр
  Олександр
  Відповідь для  Яна
  3 місяців назад

  Доброго дня, поштою подавати швидше

  Миша
  Миша
  4 місяців назад

  Візовий збір
  Я перебуваю в Польщі, або передзвоніть вони до мене на українському номер в Польщу?

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Миша
  4 місяців назад

  Якщо включений роумінг, то чому б і ні. Тільки роумінг частенько глючить, можна пропустить дзвінок.

  Миша
  Миша
  Відповідь для  Миша
  4 місяців назад

  Як тоді краще зробити?

  Едуард
  Едуард
  Відповідь для  Миша
  4 місяців назад

  Як я робив, вказав номер батька від мого імені підтвердив дату подачі

  Едуард
  Едуард
  Відповідь для  Едуард
  4 місяців назад

  30.03 оплатив
  31.03 подзвонили і призначили на 15.04

  Едуард
  Едуард
  Відповідь для  Едуард
  4 місяців назад

  Запоріжжя

  Едуард
  Едуард
  Відповідь для  Миша
  4 місяців назад

  Ні

  Таня
  Таня
  5 місяців назад

  банк

  Скажіть будь ласка, в яких банках можна оплачувати візовий збір на польську візу ???

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Таня
  5 місяців назад

  Кредо банк можна особисто і онлайн, Ідея банк тільки особисто, Приват можна особисто і онлайн (тільки якщо Ви клієнт банку).

  Bohdan
  Bohdan
  Відповідь для  Сергій
  5 місяців назад

  А скільки треба заплатити зараз?

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Bohdan
  5 місяців назад

  Начебто було 460 грн.

  eddie k.
  eddie k.
  Відповідь для  Таня
  5 місяців назад

  Кредо, ідея, приват.

  Bohdan
  Bohdan
  Відповідь для  eddie k.
  5 місяців назад

  А скільки треба заплатити зараз?

  eddie k.
  eddie k.
  Відповідь для  Bohdan
  5 місяців назад

  465

  Bohdan
  Bohdan
  Відповідь для  eddie k.
  5 місяців назад

  Дякую! А що треба мати щоб виробити візу, запрошення?

  eddie k.
  eddie k.
  Відповідь для  Bohdan
  5 місяців назад

  Так, найголовніше це запрошення.
  Ось посилання на повний список документів —

  vfsglobal.com/poland/ukraine/pdf/form-ua-work.pdf

  Солодун Анна
  Солодун Анна
  5 місяців назад

  Доброго дня, візовий збір проплатили ще 30.03 сьогодні вже 06.04, до мене так і не передзвонили з візового центру і не призначили дату подачі документів, що у такій ситуації потрібно робити? До кого телефонувати чи зв’язуватися?

  Ruslan
  Ruslan
  5 місяців назад

  Візовий збір проплатив візовий збір на чеську візу,кошти не повертав,але зараз роблю документи на польську візу d180,якщо буду оплачувати візовий збір на польську візу на рахунок цього можуть деактивізувати реєстрацію?

  Світлана
  Світлана
  5 місяців назад

  Візовий збір
  Підкажіть будь ласка, я можу оплатити візовий збір в будь-якому місті в банку, або потрібно тільки за пропискою?

  Яна
  Яна
  Відповідь для  Світлана
  5 місяців назад

  Можете в будь-якому, у вас запитають тільки в яке місто будете відсилати документи.

  Світлана
  Світлана
  Відповідь для  Яна
  5 місяців назад

  Дякую

  Serhii
  Serhii
  Відповідь для  Світлана
  5 місяців назад

  Де завгодно, але повинні вказати місто подачі

  Світлана
  Світлана
  Відповідь для  Serhii
  5 місяців назад

  Дякую

  Христина
  Христина
  5 місяців назад

  Доброго дня! Якщо мені дзвонив оператор нащод візи, но я не встигла підняти слухавку, то він мені зателефонує ще раз?

  Дима
  Дима
  5 місяців назад

  Візовий збір (оплата закордоном)
  Чи можна оплатити візовий збір онлайн знаходячись закордоном, і вказати український номер. Чи дозвоняться у роумінгу для підтвердження ?

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Дима
  5 місяців назад

  Якщо Ви клієнт ПриватБанку, то можете через приват 24.Телефон повинен бути постійно на зв’язку. Або онлайн через кредо банк.

  Андрій Світовий
  Андрій Світовий
  Відповідь для  Дима
  5 місяців назад

  Оплачуй через Приват24, а номер вкажи наприклад батька, або друга. Що б він підтвердив від твого імені всю інф, типу ти це. Приїдеш якраз перед самою датою подання. Оплачувати через приват тільки власника рахунку, групову оплату зробити не можна.

  Дима
  Дима
  Відповідь для  Андрій Світовий
  5 місяців назад

  Дякую

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Дима
  5 місяців назад
  Ruslan
  Ruslan
  5 місяців назад

  Може хтось знає якщо платив реєстрацію на чеську візу,але тепер хочеш на польську,потрібно обов’язково скасувати попередню проплату на чеську чи ні?

  Петро
  Петро
  5 місяців назад

  Доброго дня.. я подав заяву на повернення коштів візового збору тиждень тому.мені написали що розглядають мою заяву через 2 дні дадуть відповідь але її немає…чи можу я повторно проплатити візовий збір без отримання коштів за попередню проплату..

  Рома
  Рома
  Відповідь для  Петро
  5 місяців назад

  А який статус по попередній проплаті стоїть? Якщо при перевірці пише що заява на повернення коштів можете вже проплачувати заново

  Петро
  Петро
  Відповідь для  Рома
  5 місяців назад

  А як перевірити статус по попередній проплаті

  Taras
  Taras
  5 місяців назад

  Добрго дня.
  Як оплатити візовий збір ОНЛАЙН на подачу чеської візи?
  Можливо є якась інструкція.

  Рома
  Рома
  Відповідь для  Taras
  5 місяців назад

  На Чехію лише особисто, в банку, онлайн неможливо

  Taras
  Taras
  Відповідь для  Рома
  5 місяців назад

  Зрозуміло, дякую

  Іван
  Іван
  5 місяців назад

  А можна проплатити візовий збір на чеську візу, а потім,не скасовуючи,реєструватися на польську,відмови не буде?

  Ruslan
  Ruslan
  5 місяців назад

  І ще одне питання, як зараз з чергами на на подачу на польську візу у Львові?

  Ruslan
  Ruslan
  5 місяців назад

  Доброго дня всім,в мене до Вас таке питання:Якщо я вже маю призначину дату на візу до Чехії,чи можу я без деактивізації коду і без повернення коштів оплатити реєстрацію на польську 6 місячну візу?

  Саша
  Саша
  6 місяців назад

  Сроки подання на візу

  Люди, підскажіть будь ласка як швидко зробиться віза, зараз подати через нову пошту чи почекати тиждень і через візовий центр і які сроки виготовлення візи є зараз?

  Katia
  Katia
  Відповідь для  Саша
  6 місяців назад

  Подавала через НП 21.02, отримала 03.03 Рівне

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Саша
  6 місяців назад

  Якщо ви підтвердили подачу через візовий центр то вже подаватися через НП без сенсу.

  Саша
  Саша
  Відповідь для  Анатолій
  6 місяців назад

  Чому?

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Саша
  6 місяців назад

  Тому що буде скасування на подачу щодо візового та з НП. Для подачі через пошту вам потрібно було сказати при дзвінку з візового що ви подали через пошту

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Саша
  6 місяців назад

  «Відправлення заяви на візу в іншу дату, крім призначеної вам системою, може привести до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів.

  ППВА не несе відповідальності за період обробки заявок, надісланих в іншу дату, ніж була призначена вам системою ».

  Саша
  Саша
  Відповідь для  Анатолій
  6 місяців назад

  Дякую Вам, дуже допомогли

  Олександр
  Олександр
  6 місяців назад

  Візовий збір
  Хто в курсі? Зробив візовий збір, призначили на 16 число, воевуду обіцяли зробити до 12 тепер кажуть що можливо буде довше, чи можна зробити так, що подача на 16 залишається на всякий, і зробити ще один візовий збір, оплатить і призначити ще одну дату?

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Олександр
  6 місяців назад

  Так не пройде потрібно першу скасувати в такому випадку

  Roman
  Roman
  Відповідь для  Олександр
  6 місяців назад

  Можна здійснити тільки одну оплату для одного клієнта. У разі, якщо Вами буде здійснено кілька оплат, а дата Вашої реєстрації по першій оплаті ще не пройде — по наступних оплатах здійснення реєстрації буде неможливо, в зв’язку з чим Вам будуть повернуті кошти цих оплат.

  Александр Сухомлин
  Александр Сухомлин
  6 місяців назад

  Доброго дня можете деактивувати оплату візового збору я вже чекаю 7 днів щоб я пішов і оплатив новий візовий збір бо немаю змоги так довго чекати

  Іван
  Іван
  6 місяців назад

  Підкажіть будьласка, повернувся пакет документів назад до мене без візи, з листочком на якому написано що анкета повинна бути заповнена на компьютері , фотографії не підходять( анкету заповнював від руки, фото висилав нові при повідомленні що анкета старого зразка і фото темне, анкету теж нову, але фото вклеяли старі) питання- мені повнорно сплачувати візовий збір чи ні??

  Roman
  Roman
  6 місяців назад

  Сервісний збір на Польську візу

  Хто знає, чи можна заздалегідь оплатити сервісний збір, підтвердити особисту подачу щоб поставили на чергу, і потім якщо що відправити поки по нп якщо дата подачі буде через місяць допустимо? Ps: питаю тому що на руках ще немає зезволенія, воно ось ось через 2 тижні буде …

  Людмила
  Людмила
  Відповідь для  Roman
  6 місяців назад

  Чисто гіпотетично можна, а практично ваші документи через нп можуть бути НЕ прийняті, тому що ви стоїть у черзі на особисту подачу, але ви пробуйте і потім діліться досвідом)

  Roman
  Roman
  Відповідь для  Людмила
  6 місяців назад

  Коли я робив візу піврічну, мені подзвонили і запитали як я буду подавати поки, я сказав що по нп відправлю, а на сайті на слід день писало що я підтвердив особисту подачу, але поки взяли всерівно. Я от не знаю як зараз йдуть справи з цим, там начебто щось змінилося потрібна конкретика …

  Людмила
  Людмила
  Відповідь для  Roman
  6 місяців назад

  Якщо є сумніви попросіть рідних в Україні додзвонитися в ВЦ і дізнатися точно інфу.

  Кирил
  Кирил
  Відповідь для  Людмила
  6 місяців назад

  Не підскажете якщо зробив проплату візового збору в приват 24 , і вїв одну лишню цифру номера паспорта що в разі цього може бути?