Віза / Візовий збір
Візовий збір

Візовий збір

Візовий збір — це оплата за послуги візового центру. Для Польської візи оплата збору здійснюється в Кредо банк, Ідея банк або Приват банк. Збір можна сплатити тільки в цих банках і в ніяких інших.
Візовий збір ideabank
Візовий збір
Візовий збір kredobank
 Візовий збір

Приватбанк

Візовий збір можна сплатити онлайн, як оплатити збір онлайн через Кредобанк дивіться тут.

Як оплатити візовий збір через Приват24 дивіться тут.

Починаючи з 1 вересня 2020 року, здійснюючи оплату сервісного збору у відділеннях Кредобанку або Ідея банку з метою здійснення реєстрації з пунктом прийому візових анкет (ППВА), ви повинні чітко вказати касиру спосіб, яким ви плануєте подавати документи на візу: будете здійснювати візит в ППВА чи будете надсилати ваші документи до візового центру в форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта».

Подача документів особисто до візового центру. Якщо при здійсненні оплати в банку ви вкажете, що будете подавати документи на візу безпосередньо в ППВА, вам буде автоматично призначено дату та час реєстрації в візовий центр і оператор Контакт центру вам подзвонить для підтвердження дати реєстрації. Після підтвердження дати реєстрації у вас також є можливість відправити документи в ППВА через кур’єрську компанію «Нова Пошта».

Подача документів в форматі поштового відправлення. Якщо при здійсненні оплати в банку ви вкажете, що будете подавати документи на візу в форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта», ви можете відразу відправляти повний пакет документів до візового центру і вам не потрібно чекати дзвінка з Контакт центру, так як дата і час реєстрації в таких випадках не призначається (у вас не буде можливості подати документи безпосередньо в ППВА).

Важливо: звертаємо вашу увагу, що термін дії банківської квитанції 90 днів з дня здійснення оплати в банку, тому подача документів у форматі поштового відправлення можлива не пізніше, ніж 90 днів з дня здійснення оплати в банку.

Сплатити збір можна тільки на території України (з території Польщі, сплатити збір, на жаль, не можна. Можна лише у випадку, якщо маєте онлайнкабінет одного з перечислених банків). Здійснити оплату можна в будь-якому відділенні Кредо банку, Ідея банку або Приватбанку.

Сума оплати візового збору становить 14 євро, сплачується збір в гривнях.

Оплатити його може тільки сам заявник, особисто, винятком є ​​неповнолітні діти, за них збір оплачують батьки, або дружина за чоловіка і навпаки.

Візовий збір Польща ціна — 14 євро.

Зразок візового збору.

Візовий збір

Візовий збір — що потрібно мати з собою у відділенні  банку?

В банк потрібно взяти оригінал закордонного та внутрішнього паспорта.

Що робити, якщо немає можливості сплатити візовий збір особисто?

Якщо хочете, щоб замість Вас (без особистої присутності в банку) здійснили оплату візового збору, потрібно мати знайомих в банку. За правилами це робити заборонено! Але ми може допомогти з цим.

Для замовлення послуги, зателефонуйте за контактними номерами, які знаходяться в розділі контакти.  Візовий збір

Що говорити в банку? Які реквізити для оплати?

Реквізитів для оплати не має, в банку потрібно підійти до каси, сказати що хочете оплатити візовий збір для візи категорії Д (якщо хочете просити довгострокову візу). Після чого, касир візьме Ваш закордонний паспорт і внесе дані в базу, і запитає місто в якому будете подавати документи.

Важливо! Пам’ятайте, що подавати документи на робочу візу в Польщу можна тільки за місцем прописки. Наприклад, якщо Ви прописані в Харкові, а проживаєте в Києві, то за правилами візового центру подати документи можна тільки в Харкові. Навіть якщо візовий збір оплачений на Київ, при подачі документи не приймуть.

Потім запитають, як Вас по батькові та номер мобільного телефону.

Важливо! Обов’язково перевірте правильність введених касиром даних. Так як, наприклад, якщо касир помилиться при наборі номера телефону, коли буде вносити дані в базу, то Вам не зможуть дозвонитись і призначити дату подачі документів.

Якщо буде не правильно введений серія і номер закордонного паспорта, то документи не приймуть. При вході до візового центру просканують паспорт і якщо Ваших даних там не буде, то Ви не зможете зайти і здати документи. Після того як збір буде оплачений, Вам потрібно обов’язково зберегти оригінал чека, без оригіналу чека документи до візового центру не приймаються.

Що робити, якщо чек загублений?

Потрібно відновити чек у відділенні банку, чек можна відновити в любому відділенні банку в якому здійсьнювали оплату збору.

Як проводиться реєстрація у візовий центр?

Після оплати збору в Кредо, Приват або Ідея банку потрібно почекати від 1 до 3 робочих дня, потім гроші з рахунку банку переводяться разом з Вашими даними в візовий центр, коли у візовому центрі отримають гроші, оператор зв’яжеться з Вами і призначить дату подачі документів.

Повторна оплата візового збору.

У разі необхідності (не правильно введених даних чи інше) можна повторно сплатити візовий збір. Необхідно спочатку повернути гроші за попередній візовий збір. Так як Ваші дані вже є в базі. Якщо вони не будуть видалені звідти, то при спробі повторно сплатити збір, квитанція буде автоматично деактивована. Тільки після того, як Ви повернете кошти за оплату попереднього разу, можна платити новий збір. Якщо Вам потрібні документи на  Візу в Польщу заходьте сюди.

Процедура повернення візового збору.

При необхідності можна повернути гроші за візовий збір, необхідно: Особисто прийти до візового центру (в будь-який день з понеділка по п’ятницю з 8.30-16.30), написати заяву на повернення коштів. Кошти з рахунку візового центру переведуть у відділення банку, де оплатили збір. (Переказ коштів може бути від 7 до 30 днів), як гроші будуть у відділенні Вам прийде смс з банку.

Виза в Польшу - оплата визового сбора

Візовий збір — з цією статтею також цікавляться:

 Скільки коштує медична страховка на візу Як заповнити анкету на візу в ПольщуЯк перевірити дату подачі документів у візовий центр
Скільки коштує медична страховка на візу Як заповнити анкету на візу в Польщу Як перевірити дату подачі документів у візовий центр.
Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Візовий збір однакова сума що на пів року що на рік?

✅ Так.

⏩ Ціна візового збору в Польщу на пів року

✅ 15 євро, ціна збору на всі категорії віз однакова.

⏩ Чи може сплатити візовий збір не сам заявник, а родич (платить мама замість полнолетнего сина)?

✅ На жаль, немає, тільки особисто заявник в вашому випадку, винятком є тільки не совершенолетніе діти, за них платять батьки і чоловік за дружину може оплатити і на оборот.

⏩ Подача на візу польську а квитанція про оплату візового центру загублена. Можна без неї подати документи?

✅ Необхідно взяти дублікат у відділенні банку, без чека не приймуть ..

⏩ Підкажіть будь ласка я проплатила візовий збір на польську робочу візу і вже передзвонили і призначили дату подачі документів і я виявила що на квитанції немає печатки тільки підпис касира і її просто не поставили це не страшно?

✅ Не страшно, таке може бути.

⏩ Мене попросили реквізити візового збору де з взяти?

✅ З закордонний паспортом приходите в кредо або ідея банк і там в касі говорите що потрібно сплатити візовий збір, вони все знають, окремо реквізитів немає.

⏩ Скажіть будь ласка, чи можу я сплатити візовий збір за себе і за чоловіка, або йому необхідно самому платити?

✅ Можете і за чоловіка, потрібно з собою мати свідоцтво про шлюб і його закордонний паспорт оригінал.

⏩ Підкажіть будь ласка, якщо оплатили візовий збір і по якійсь причині не скористалися візою. Є якісь терміни дії даної оплати або гроші просто зникли?

✅ Можете написати заяву на повернення коштів у візовому центрі, гроші не пропали.

⏩ У чергу на візу дзвонять або самому можна вибрати коли приїхати

✅ У чергу на візу Вам зателефонують і призначать дату і час подачі документів.

⏩ Виникла така ситуація, в банку оплатили квитанцію але вказали місто не по прописці, що робити?

✅ Потрібно в візовому центрі написати терміново заяву на зміну номера або коли буде дзвонити оператор, попросити його анулювати квитанцію і оплатити повторно ще раз візовий збір.

⏩ При вакцинацію проти жовтої лихоманки в паспорті повинна бути прописка?

✅ Не обов'язково, але в день подачі документів прописка обов'язково потрібна.

⏩ Для оформлення воевуди чи потрібно проплачувати візовий збор?

✅ Так, потрібно.

⏩ Для оплати візового збору потрібно запрошення?

✅ Ні, тільки закордонний паспорт.

⏩ Можна оплатити візовий збір онлайн?

✅ Так, онлайн візовий збір можна сплатити.

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Обсервація — карантин по приїзду в Польщу

5 / 5 ( 23 голоса ) Проходження карантину і обсервації по приїзду в Польщу …

Подписаться
Уведомление о
guest
1.3K комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Татьяна
Татьяна
27 хвилин назад

Доброго дня .Скажіть будь-ласка яка сума візового збору на річну візу?

Татьяна
Татьяна
Відповідь для  Константин - визовый специалист
21 хвилин назад

Знайомі місяць назад платили то казали 900 грн .Чи може бути таке ?

Саша
Саша
9 днів назад

Я не є клієнтом приват банку, як мені проплатить.

Неля
Неля
18 днів назад

Як оплатити візовий збір в приват банку ?

Леонід
Леонід
19 днів назад

ситуація така, втрачений орігінал про оплату візового збору але е копія чи є потреба брати в банку дублікат?

Сергей
Сергей
Відповідь для  Леонід
19 днів назад

Так, потрібно в банку дублікат взяти

Карина
Карина
1 місяць назад

Є відділення ідеа банку у Виноградові?

Сергей
Сергей
Відповідь для  Карина
19 днів назад

Так

Юрій
Юрій
1 місяць назад

Я був оплатив в приват банку візовий збір на польську ая роблю чеську я кошти не повертав потім я оплатив в ідеа банку на чеську на рахунок цього мені можуть деактивувати квитанцію

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юрій
1 місяць назад

Ні, адже вони не пов’язані

Валентин
Валентин
3 місяців назад

Якщо я оплатив візовий збір але не сказав що мені потрібно на робочу візу d05a. Це підійде чи обов’язково казати потрібно

Denys Shevchuk
Denys Shevchuk
3 місяців назад

такой скрин

kod.jpg
Denys Shevchuk
Denys Shevchuk
3 місяців назад

​Подскажите пожалуйста. У меня в статусе заявки написано —
Код у списку на повернення. Будь ласка, зверніться до ППВА для того, щоб розпочати процедуру повернення.
Код PTN деактивирован или будет только когда я обращусь в ППВА?​
И если я передумал и все таки хочу подать документы то могу все еще воспользоваться этим PTN? В статусе же нет стова ДЕАКТИВИРОВАН

Ольга
Ольга
3 місяців назад

Перелік документів для візи і візового збору для неповнолітньої дитини? (Дитині 10 років)

Ніка
Ніка
3 місяців назад

Як думаєте , ще довго чекати щоб були готові?

Screenshot_2020-09-29-12-20-48-057_com.android.chrome.jpg
Олександр
Олександр
3 місяців назад

Доброго дня, проплатив візовий збір тиждень тому, вказав що буду подавати документи в візовому центрі, а дзвінка з призначенням дати ще не було. Як довго можна чекати на дзвінок?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Константин - визовый специалист
3 місяців назад

Ось що, додаю скрін

IMG_20200922_164330.jpg
Люда
Люда
4 місяців назад

8.09 була підтверджена особиста подача, я на неї не з’явилась бо не були готові всі документи, того ж числа відразу скинула документи на електронну пошту щоб повернути візовий збір і деактивували квитанцію , знаючи що ця процедура дуже довга , мене цікавить чи можна мені сплатити візовий збір по іншому номеру телефону? Адже терміново потрібно зробити візу!

Анджейко
Анджейко
4 місяців назад

День добрий! Візовий збір сплатив через Приват 24. А от як тепер роздобути квитанцію? Якщо роздрукувати через термінал, чи потрібно ще завіряти печаткою у касира?

Лариса
Лариса
4 місяців назад

Доброго дня.Потрібно деактивувати квитанцію. Касиром не вірно було вказано місто подачі. Скільки днів іде на цю процедуру.
Чи може можна якось змінити місто подачі.

Вадим
Вадим
4 місяців назад

Доброго дня. Підкажіть, після оплати візового збору і якщо вказав, що будеш подавати документи через НП потрібно чекати дзвінок з ППВА чи можна відправляти. Бо на сайті vfs global інформація суперечить сама собі

Валерій
Валерій
4 місяців назад

Добрий день. У мене виникла така ситуація, при оплаті візового збора ввели невірно номер телефона і касир ще раз оплатила але вже на інший номер. Дала дві квитанції, в базі по одному номеру деактивація на повернення коштів, а по іншому номеру написано, що код у списку на повернення. Зверніться до ППВАдля того, щоб розпочати процедуру повернення. Що мені для цього потрібно робити?

Елена
Елена
4 місяців назад

Добрий день! Підкажіть, чи є термінова послуга в оформленні візи?

Аліна
Аліна
4 місяців назад

Доброго дня. Оплатили візовий збір 1.09 і досі ніхто не телефонував?Чи можливо якось дізнатися чи все нормально з оплатою

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Аліна
4 місяців назад

На сайті візового центру можна перевірити інформацію

Софія
Софія
4 місяців назад

Оплатили візовий збір, потім зателефонували з візового центру, але не призначили дату і час, що робити?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Софія
4 місяців назад

Ще перетелефонують. Дату тут можна дізнатись: Як перевірити запис у візовий центр Польщі

Лариса
Лариса
4 місяців назад

Доброго дня. Будем оплачувати візовий збір я, чоловік і син. Чи можна при оплаті вказати чийсь один номер телефону для всіх, щоб потім при призначенні дати подачі, всім була подача в один день?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лариса
4 місяців назад

Краще кілька номер, бо може не пройти оплата

Марія
Марія
4 місяців назад

Чоловік оплатив візовий збір у червні, на 23 липня призначили подачу документів. Документи він не подавав, бо поїхав у Польщу по біометрії. Чи можна у вересні подати документи на візу через нову пошту.

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марія
4 місяців назад

Вже ні, на жаль. Треба заново платити збір

Аліна
Аліна
4 місяців назад

А приват банк вже входить в перелік банків для оплати візового збору?

Светлана
Светлана
4 місяців назад

Подскажите пожалуйста что делать если визовый сбор оплачен но никто из визового центра не звонит и не призначает дату подачи?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Светлана
4 місяців назад

На сайте можно посмотреть дату: Как проверить запись в визовый центр Польши

Марія
Марія
5 місяців назад

Добрий день скажіть будь-ласка чи зможу я оплатити візовий збір за сина без його присутнсті у банку

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марія
5 місяців назад

Так, з його паспортом і свідоцтвом про народження

Наталія
Наталія
5 місяців назад

Добрий день, підкажіть. Після оплати візового збору ще буде потрібно платити за візу чи ні? І якщо так то скільки, чи є якась фіксована ціна?

Владислав
Владислав
6 місяців назад

Где можна узнать о деактивацыи консульского сбора? Благодарю.

Тетяна
Тетяна
6 місяців назад

Чи можна відкрити візу з 5 серпня, якщо освячення з роботи видане з 20 серпня? Щоб була можливість відсидіти 14 днів карантину і 20 вийти на роботу.

Тетяна
Тетяна
6 місяців назад

Потрібно відкрити візи дітям, є запрошення зі школи та садочка. Як називається така віза? Що говорити в банку при оплаті візового збору? Які потрібні документи?

Алла
Алла
6 місяців назад

можна сплатити візовий збір через приват банк