lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Корисно знати / Цікаві питання і відповіді мігрантам
Цікаві питання і відповіді мігрантам

Вам буде цікаво почитати таку інформацію

У нас на сайті багато обговорення в коментарях, найцікавіші поради, питання та відповіді опублікували тут. Так само якщо не знайшли питання на свою відповідь можете написати його в коментарях.

1. Чи можна поїхати в США без знання мови і залишитися там?

👉🏻 Звичайно можна, але, ви враховуйте, що ви зможете жити в російській кварталі, але не будете заробляти купу грошей. Щоб працевлаштуватися на території іншої держави, вам необхідно знати мову. Наприклад, тільки кілька компаній беруть російськомовних — Amazon, LinkedIn, Microsoft, Netflix, але теж треба знати мінімально мову, хоча б на розмовному рівні (B1);

2. Як залишитися в іншій країні раз і назавжди?

👉🏻 Це можливо через посольство нашої країни в тій країні, де плануєте залишитися. Але, слід враховувати, що вам можуть відмовити, все залежить тільки від вас, як ви пройдете інтерв’ю. Не треба говорити в посольствах, що вас ображають в іншій країні, адже на це має бути доказ!

3. Громадянство за блакитну карту Європейського союзу?

👉🏻 Це не громадянство, ЗАПАМ’ЯТАЄТЕ! Це тимчасовий вид на проживання і право працювати на території ЄС (не всі країни). Але, враховуйте, що з блакитний картою ви будете платити податок понад 52%, а так само, ви повинні мати заробітну плату трохи вище середньої по Європі (в середньому € 4500). Карта більше підходить для затребуваних професій і IT);

4. Чи можна без освіти знайти роботу і без знання мови?

👉🏻 Звичайно можна, але ви не будете заробляти понад € 1000 по 8 годин з пн-чт. Щоб було саме так, треба знання мови і освіту, і хоча б досвід. Всі говорять, ось у мене друг/подруга працює і заробляє понад € 1000 і все відмінно, я не кажу що це неможливо, все можливо, але не по 8 годин. Навряд-чи вони працюють по 8 годин і з двома вихідними.

5. Чи можна працювати в Польщі без візи по біометрії і з запрошенням?

👉🏻 Звичайно можна, але ви враховуйте, що вам треба 3 місяці перебувати в Україні. Так що, краще віза.

6. Створення нових тем, на які були вже відповіді:

👉🏻 Навіщо створювати теми, на які вже були відповіді? Я не можу знайти, значить не намагався. Немає відповідей на питання, є, напиши по-іншому. Давні відгуки, тут немає давніх відгуків, форум постійно оновлюється.

7. Не їдьте в країни, як резиденти.

👉🏻 Я по-моєму це вже говорив, як би це не було сумно, крім нашої країни, ми нікому не потрібні!

Польська віза

8. Не по темі.

👉🏻 Ми живемо не тільки в роботі/навчанні/сім’ї, є ще багато інших питань. Задавайте все, що цікавить не дивіться ні на кого, я особисто не боюся висловлювати свою особисту думку, і, саме ти можеш бути з ним не згоден, я поважаю твою думку, якщо воно оправдонное.

9. Інші мови.
👉🏻 Все можливо, просто сядь і вивчи. Чи була у ваших батьків можливість навчатися в Інтернеті, платити комунальні послуги через Інтернет — немає. А у тебе є така можливість. Застав себе! Досить скаржитися!

10. Посольство, консульство і візові центри 🤦🏻♂️
👉🏻 Одна з найбільш порушених тем на форумі. І так, чому ж вони відрізняються?!

Посольство — простою мовою, це представництво нашої країни і/або іншої країни в нашій країні або інших країнах (збір інформації про країну, переговори, політичний притулок);

Консульство — зовнішній орган відносин, займається обслуговуванням нас з вами (візи, паспорта, документи, довідки та інше);

Візові центри — надає посередницькі послуги з оформлення віз. Основна їхня функція — отримання документів і передача в Посольство або Генеральне консульство.

Якщо вам хоч трохи цікаві мої теми, напишіть відгук, я буду радий кожному. Так само, можете написати, які теми вам цікаві, будь то: про роботу, про візу, про ЄС, США, Канаді, Іспанії, є знайомі, які працюють в цих країнах. Так би мовити «без купюр».

Спасибі за прочитання. Сподіваюся, що був корисний 🙏🏻

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оплата візового збору через Приват 24

4.7 / 5 ( 15 голосов ) Оплата візового збору через Приват 24 Бажаєте подати …

Подписаться
Уведомление о
guest
5 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Кіріл
Кіріл
6 днів назад

1. Мені не подобається робота, занадто важко або умови не ті, які я очікувала (ви куди їхали і куди дивилися в описі вакансії?), Не завжди погоня за великими 💲 приведе вас до успіху; 2. Мене кідануло агенство (ви попросили ліцензію у агенства?); 3. Порадьте агентство (ви самі колись це робили?), Ніколи не будуть українці допомагати один одному !; 4. Як і в Україні (чому тоді їхали?), Подобається мені чели, які нібито говорять як на батьківщині, але їздять туди знову і знову; 5. Занадто маленька зарплата (в Україні ви стільки ж отримували?); 6. Яка чергу в візовий центр (цього ніхто не… Детальніше »

Олександр
Олександр
6 днів назад
Відповідь для  Кіріл

«Ніколи не будуть українці допомагати один одному» Тут я з вами не згоден, тому що поки ми будемо так думати і так стверджувати, то на жаль так і буде, ми повинні перестати повторювати ким то придуману мантру що наша хата з краю і нічого не знаю, в наших силах це змінити і довести перш за все самим собі, а заодно і всьому світу що це не правда, і насправді українці чесні порядні і сумлінні люди, здатні об’єднуватися і допомагати один одному. Для цього не потрібно багато чого, потрібно щоб кожен з нас прийняв це розуміння, в першу чергу в своєму власному серці… Детальніше »

Кіріл
Кіріл
6 днів назад
Відповідь для  Олександр

Я роблю перші кроки. Я написав цей пост і думаю, чим більше його переглянуть і тим більше мені дадуть відповідь що це неправда.

Яна
Яна
6 днів назад
Відповідь для  Кіріл

В точку!

Рома
Рома
6 днів назад
Відповідь для  Яна

Аххахахаха)))
Прям мої думки написав.
Правда з двома пунктами я не згідний:
1. Українці помагають і виручають, правда не всі! Крім того, і поляки кидають своїх і росіяни бувають байдужі до своїх.
2. Рекомендації агентств і ліцензії, то фігня. Все купується!
Дивує, що люди прочитають «Рєкомєндую Пупкін-Агентство, я от ніх работал», і ведуться на рекламу. Кожен агент може сам написати рекомендації під чужим іменем.