Цікаві питання і відповіді мігрантам
5/5 - (1 голос)

Вам буде цікаво почитати таку інформацію

У нас на сайті багато обговореннь в коментарях, найцікавіші поради, питання та відповіді опублікувані тут. Якщо ви не знайшли питання на свою відповідь — можете написати його в коментарях.

1. Чи можна поїхати в США без знання мови і залишитися там?

👉🏻 Звичайно можна, але ви враховуйте, що ви зможете жити в російському кварталі, але не будете заробляти купу грошей. Щоб працевлаштуватися на території іншої держави, вам необхідно знати мову. Наприклад, тільки кілька компаній беруть російськомовних — Amazon, LinkedIn, Microsoft, Netflix, але теж треба знати англійську мову, хоча б на розмовному рівні (B1);

2. Як залишитися в іншій країні раз і назавжди?

👉🏻 Це можливо через посольство нашої країни в тій країні, де плануєте залишитися. Але, слід враховувати, що вам можуть відмовити, все залежить тільки від вас, як ви пройдете інтерв’ю. Не треба говорити в посольствах, що вас ображають в іншій країні, адже на це має бути доказ!

3. Громадянство за блакитну карту Європейського союзу?

👉🏻 Це не громадянство, ЗАПАМ’ЯТАЄТЕ! Це тимчасовий вид на проживання і право працювати на території ЄС (не всі країни). Але, враховуйте, що з блакитною картою ви будете платити податок понад 52%, а також ви повинні мати заробітну плату трохи вище середньої по Європі (в середньому € 4500). Карта більше підходить для затребуваних професій чи IT фахівців);

4. Чи можна без освіти знайти роботу і без знання мови?

👉🏻 Звичайно можна, але ви не будете заробляти понад € 1000 по 8 годин з пн-чт. Щоб було саме так, треба знання мови і освіта, і хоча б, досвід. Всі говорять, ось у мене друг/подруга працює і заробляє понад € 1000 і все відмінно, я не кажу що це неможливо, все можливо, але не по 8 годин. Навряд-чи вони працюють по 8 годин і з двома вихідними.

5. Чи можна працювати в Польщі без візи по біометрії і з запрошенням?

👉🏻 Звичайно, можна, але ви враховуйте, що після безвізу вам потрібно 3 місяці перебувати в Україні. Так що, краще віза.

6. Створення нових тем, на які були вже відповіді:

👉🏻 Навіщо створювати теми, на які вже були відповіді? Я не можу знайти, значить не намагався. Немає відповідей на питання, є, напиши по-іншому. Давні відгуки, тут немає давніх відгуків, форум постійно оновлюється.

7. Не їдьте в країни, як резиденти.

👉🏻 Я по-моєму, це вже говорив, як би це не було сумно, крім нашої країни, ми нікому не потрібні!

Польська віза

8. Не по темі.

👉🏻 Ми живемо не тільки в роботі/навчанні/сім’ї, є ще багато інших питань. Запитуйте про все, що цікавить. Не зважайте ні на кого, я особисто не боюся висловлювати свою особисту думку. Саме ви можете бути з нею не згодні, я поважаю вашу думку, якщо воно правдива.

9. Інші мови.
👉🏻 Все можливо, просто сядь і вивчи. Чи була у ваших батьків можливість навчатися в Інтернеті, платити комунальні послуги чи купувати товари через Інтернет — ні. А у тебе є така можливість. Застав себе! Досить скаржитися!

10. Посольство, консульство і візові центри 🤦🏻♂️
👉🏻 Одна з найбільш активних тем на форумі. І так, чим же вони відрізняються?!

Посольство — простою мовою, це представництво нашої країни і/або іншої країни в нашій країні або інших країнах (збір інформації про країну, переговори, політичний притулок);

Консульство — зовнішній орган відносин, займається обслуговуванням нас з вами (візи, паспорта, документи, довідки та інше);

Візові центри — надають посередницькі послуги з оформлення віз. Основна їхня функція — отримання документів і передача в Посольство або Генеральне консульство.

Якщо вам хоч трохи цікаві мої теми, напишіть відгук, я буду радий кожному. Також, можете написати, які теми вам цікаві, будь-то: про роботу, про візу, про ЄС, США, Канаду, Іспанію, чи є знайомі, які працюють в цих країнах. Так би мовити «без купюр».

Спасибі за увагу. Сподіваюся, що був корисний. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Допомога з оформленням візи

Послуги

4.5/5 - (15 голосов) Допомога з отриманням візи Страхування для отримання візи і безвіза Дні …

Подписаться
Уведомление о
guest
98 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Софія
Софія
10 місяців назад

Скажіть будь ласка,чи можна подати документи на польську візу по Новій пошті,а забрати особисто у візовому центрі?

Олександра
Олександра
1 рік назад

Звіт. Кордон. тест
Всім добрий день, вчора проїхала кордон з тестом на антиген від синяви, без питань і проблем !!! На кордоні стояли 7 годин, черги великі! межа Шегині! Сміливо робіть тест на антиген, пропускають без проблем !!! Всім удачі

Іван
Іван
Відповідь для  Олександра
1 рік назад

Значить з тестом на Антиген обсервацію проходити не потрібно?

Aliska
Aliska
Відповідь для  Олександра
1 рік назад

Ми робили в Inwitro через добу був результат, тест був тільки в електронному вигляді так як результат прийшов уже коли були в автобусі, на кордоні стояли 7 годин, і коли перетинали кордон пройшло більше ніж 48 годин від моменту здачі тесту, але на тесті була дата отримання результату і прикордонник дивився на неї, так як і пишуть на офіційному сайті, але сильно лаявся з за електронною версією, сказав що потрібно роздрукувати.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Олександра
1 рік назад

Спасибі за інформацію!

Stas
Stas
Відповідь для  Олександра
1 рік назад

Скажіть будь ласка скільки чекали результат? І з моменту результату або подачі є 48 годин для перетину?

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Stas
1 рік назад

Тест на антиген робиться 15 хв і пів години на переклад, 600 грн. ми теж там робили, сьогодні пройшли кордон без проблем, чергу дуже була велика на Ягодин, стояло 17 автобусів, два кордони пройшли за 9 годин

Stas
Stas
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Щиро Дякую.

Вася
Вася
Відповідь для  Олександра
1 рік назад

Дякую за інфу! Я б ще додав у якому форматі був ваш результат. Польською або англійською?

Олександра
Олександра
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Англійською природно, в друкованому вигляді

Єлизавета
Єлизавета
1 рік назад

перевіз речей

Хто що знає про те, що можна вивозити на Україну і в якій кількості?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Спробуйте як варіант Facebook, сторінка державної митне служби, Підпишіться і задайте питання, відповідають на протязі від години до трьох діб. Там точно перераховувати все. Або YouTube, дуже багато відео на цю тему.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

потім ось через таких «мені багато треба», затримка за часом на кордоні.
один раз затримали майже на 1 годину потяг, що їде в Білорусь, везла одна пара косметики дві торби, ще одні раз встряв на поїзді майже на 4 години, один кадр тушки курей штук 20 перевозили в Білгород.
одним словом човникарів.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Оххх .. Де ви такі беретеся .. а чи не простіше запитати що не можна вивозити? Або тебе ок перерахувати всі товарний асортимент Польщі треба? Типова тупа баба ..

Вася
Вася
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

я точно знаю що гугл знає все що можна вивозити і в якій кількості. За час поки ви тут від усього села відгавкуватися — можна було Не тільки в пошуковику питання задати, але і на пам’ять вивчити. І так! Вони все редиски і жлоби (відповіли вам неналежним чином) Їм шкода трафік (вбити питання в гугл) і свої пальці (скопіювати і вставити сюди потрібний розділ). !!!!! наприклад: — Що можна провозить з Польщі в Україну? З цим питанням стикається практично кожна людина, які планують подорож за кордон вперше або їде на так званий шопінг. Митні правила України часто не змінюються, але в даній статті ми поговоримо про актуальних митних правилах, що можна провозить з Польщі в Україну, а також про товари, які, можливо, вас зацікавлять при відвідування цієї країни, і у вас точно не виникне проблем з тим, щоб провезти їх в Україну. Нові митні правила або: -Що саме і в якій кількості можна ввозить на територію України — питання, яке турбує багатьох туристів. Щоб перетнути кордон без проблем, треба знати правила і обмеження, що стосуються продуктів, ліків, техніки, грошей, особистих речей та інших предметів. У нормах щодо переліку та кількості товарів, слід знати не тільки іноземцям, але і українським трудовим мігрантом і студентам зарубіжних навчальних закладів. Крім того, така інформація завжди актуальна для українців, які люблять їздити в Польщу за покупками. Особливо зараз, Враховуючи Black Friday, яка або вже наступила в певних польських магазинах, або до неї тут активно готуються. Крім того, скоро розпочнуться зимові розпродажі. Тому варто знати не… Детальніше »

Rider
Rider
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Товару не більше на 500 євро.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Якби Ви перерахували, що саме Ви хочете перевезти в Україну, і в якій кількості, то Вам би відповіли точніше.

Єлизавета
Єлизавета
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Та яка різниця я питаю в «загальному»

Lmao
Lmao
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

рука обличчя

Suspected
Suspected
Відповідь для  Lmao
1 рік назад

І вона під грибами 🙂

Lmao
Lmao
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

З яскраво вираженим ПМС

Denys
Denys
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

І все можна вивозити, тонни парувок, сири і т.д.
Ну і все інше

Єлизавета
Єлизавета
Відповідь для  Denys
1 рік назад

Спасибі за відповідь!)

Denys
Denys
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Будь ласка.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Сильне питання!
контейнерами будете ввозити?

Ist
Ist
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

ахахаха

Єлизавета
Єлизавета
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Саме так, а що ти так дивуєшся?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

здивований оригінальності питання

Єлизавета
Єлизавета
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Якщо є що сказати по суті то говори послухаю, а розумників прошу залишити свою думку при собі!

Іра
Іра
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Сто відсотків, якщо не по темі то всі все знають, вдають із себе чорти що, ще й образять

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Іра
1 рік назад

Не пиши дурних питань як ви і все буде ОК!

Іра
Іра
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Якщо для вас це нерозумно, можете перегорнути, і не вам вирішувати що я можу писати а що ні.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Іра
1 рік назад

Так пишіть собі … посміємося

Іра
Іра
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Та будь ласка, смійтеся скільки влізе), а нормальні люди дадуть відповідь

Єлизавета
Єлизавета
Відповідь для  Іра
1 рік назад

Сидять тут тільки рот свій відкривають не по темі

Lmao
Lmao
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Навчіться грамотно складати питання і отримаєте грамотну відповідь)

Єлизавета
Єлизавета
Відповідь для  Lmao
1 рік назад

На мою думку я написала зрозуміло, нормальні люди дадуть відповідь, а таким розумники тільки в КВН йти

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

так воно і є, розумники з квн та прямо до ради.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Тоді при створенні теми вказуйте, що моя думка НЕ ​​хвилює, а то я ж не в курсі

Єлизавета
Єлизавета
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

Обов’язково буду виділяти тебе в наступній темі

Lmao
Lmao
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Буду чекати від вас нової теми, сподіваюся вона буде цікавіше

Suspected
Suspected
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Дякую))

Lmao
Lmao
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Конкретизуйте питання і вся потрібна інфа є в інтернеті.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Це по твоєму …

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Гній з теплиці де працювала ….

Єлизавета
Єлизавета
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Ну ти у нас фахівець я бачу по гною з теплиці

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Єлизавета
1 рік назад

Так спец … а такі дурепи у мене його вивозять

Zoriana
Zoriana
1 рік назад

Звільнення з карантину інформація

Важливо !!!!
Сьогодні наші люди заїжджали в Польщу з тестами. У кого ВЕСЬ тест був на польській або англійській, тим НЕ призначили карантин. А у кого були переведені тільки результат тесту та прізвище і ім’я, а все інше не переведена, то відправили на карантин.
Висновок — відразу всім каже, що б переклад був ВСЬОГО котирування

Олександр
Олександр
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Як би логічно, що потрібно ВЕСЬ тест потрібен переведений.

Zoriana
Zoriana
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Я не проходила кордону і нічого не перекладала, просто знайшла інформацію і поділилася, думаю стане в нагоді, якщо в Україні по-різному буває обслужать

Andrii
Andrii
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Спасибі за інформацію!)

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Дякую за інфу. Удачі вам.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Zoriana
1 рік назад

Придатна інфа! Дякую!

Татьяна
Татьяна
1 рік назад

Якщо через Україну їхати транзитом в непідконтрольних територію чи потрібен тест?

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Татьяна
1 рік назад

Якщо будете їхати в Донецьк через КПВВ, то вам потрібно дозвіл на в’їзд від ДНР, подається онлайн з поясненням причини в’їзду, можете отримати відмову, якщо дозвіл на в’їзд дадуть то будете лежати в лікарні на обсервації 14 днів, 100% !! Я ну і напевно як і всі, хто працює в ЄС з Донецька використовують іншу схему доїзду додому, з Києва через РФ возять перевізники, 3000грн і 25часов пекла і ви вдома, обов’язкова умова це прописка на непідконтрольною території, при в’їзді в ДНР з території РФ, обсервацію або карантин не дають, удачі!

Татьяна
Татьяна
Відповідь для  Дмитрий
1 рік назад

А якщо з Польщі до Харкова а звідти на Станицю можуть українці не пропустити без тесту в ЛНР?

Михайло
Михайло
Відповідь для  Татьяна
1 рік назад

карантин треба обз, плюс невідомо як ще там на їхніх кпп

Zlata
Zlata
Відповідь для  Татьяна
1 рік назад

тест може й ні, а карантин обовязковий

Анна
Анна
Відповідь для  Татьяна
1 рік назад

звичайно що так
тест або обсервація

Masha
Masha
1 рік назад

дуже важливо

Добрий вечір, скажіть будь ласка перевіряють чи при виїзді з Польщі, працювали ми там, заезжали по польській робочій візі, перший раз, не сподобалися умови роботи, житла, і поїхали в Чехію

Юлия
Юлия
Відповідь для  Masha
1 рік назад

Ніхто нічого не перевіряє, не переживайте
Як є запрошення і візу то ви не зобов’язані робити на тій фірмі від якої запрошення

Masha
Masha
Відповідь для  Юлия
1 рік назад

А з якого дня вважається віза? Коли перетнули кордон або коли дали її? І на скільки дали як дізнатися? Біля фотки написано 168 днів, а там де дата 27.08.2020 і 10.08.2021, спасибі велике за відповідь

Юлия
Юлия
Відповідь для  Masha
1 рік назад

У запрошенні пише з якого до якого

Юлия
Юлия
Відповідь для  Юлия
1 рік назад

І в паспорті там де віза в другому рядку пише

Masha
Masha
Відповідь для  Юлия
1 рік назад

Ось у другому рядку так і пише 27.08.2020 і 10.08.2021, 168

Roman
Roman
Відповідь для  Masha
1 рік назад

Заежать можете з серпня по серпень, а знаходиться на території НЕ більше 168 днів

Владислав
Владислав
1 рік назад

Є у мене ігрове крісло, мишка, клавіатура, навушники, мікрофон, корпус для пк і по дрібниці, загальною сумі 2500 зл. (Куплене в польщі) майже всі з чеками і в коробках, але віддрукованих. Як це все провезти і чи треба декларувати? Дуже дякую за пораду.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

Якщо будете їхати з перевізником поговоріть з водієм він перевезе без жодних проблем

Victor
Victor
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

Цікавився цим питання це є твої приватні речі тому можеш везти хоть на 10000 $ важливо щоб це дійсно були речі твого користування а найкраще порозривати упаковки щоб все так як було б/у тоді точно без питань

Igor
Igor
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

краще декларую полякам пофігу а наші зацікавляться точно

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

Можете поштою передати, так я думаю найкраще буде.

Den
Den
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

то що без чеків можете і не в оригінальній упаковці везти, нічого страшного

Владислав
Владислав
Відповідь для  Den
1 рік назад

ну воно в оригінальній, що не запечатано, розкрито вже, є два предмета без чеків, ось і багато питань. Дякую.

Den
Den
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

до 500 євро можна

Владислав
Владислав
Відповідь для  Den
1 рік назад

Це машиною? Так як шукав в інтернеті і все, що знайшов — особисті речі і до 300 євро максимум ..

Den
Den
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

до 500 так і до 1000 зразок літаком

Юлия
Юлия
Відповідь для  Владислав
1 рік назад

чеки потрібні якщо все нове

Владислав
Владислав
Відповідь для  Юлия
1 рік назад

нове, віддруковане, але не на всі є чеки, два продукти без чека.

Світлана
Світлана
1 рік назад

Якщо втратив роботу, і маєш карту побита, і не знайшов нову роботу на протязі місяця, чим це грозить.І якщо поїхати додому не знайшовши нової роботи ,чи не втрачаю я карту.А якщо зостаюсь в польщі по карті не маючи роботи більше місяця чи маю я на це право?

Vlad
Vlad
Відповідь для  Світлана
1 рік назад

Якщо ви працювали в одного роботодавця, і він вам зробив карту, то при втрати роботи, ваша карта вже не актуальна, нова робота нова карта.

Ксенія
Ксенія
Відповідь для  Світлана
1 рік назад

вам потрібно шукати нову роботу і робити все по новій, на жаль

Катерина
Катерина
1 рік назад

Скажіть будь ласка, переїжджаємо з чоловіком і дітьми в Польщу. Чоловік вже працює там 2 роки. З садком проблеми. не можемо знайти по району сад, щоб дали папір для кордону. Читала, що можна з роботи чоловіка взяти папір від роботодавця, що він не проти дітей. Правда чи ні, пройде такий документ на кордоні?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

Яке відношення має роботодавець чоловіка до Ваших дітей. Має бути освядченіє з садочка. Шукайте непублічні пшедшколє там більше шансів і то в даний момент не знаю

Катерина
Катерина
1 рік назад

Підкажіть будь ласка, чоловік далекобійник прилітає 8 листопада через Польщі в Україну. Потрібно буде йому сидіти карантин (начебто далекобійники можуть не проходити карантин)? Є квитки назад на 15 листопада. Заранее спасибо за відповіді знаючих людей!

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

До листопада не проходили.

Олег
Олег
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

Колеги на вихідних поверталися додому В Україну. На кордоні уточнили що працювали водіями міжнародних перевезень. Сказали що в них на кордоні карти тахографа глянули. В результаті звільнені від проходження самоізоляції і обсервації. Перетинали кордон через ягодин

Юрій
Юрій
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

Це в Польщі дальнобоя НЕ прходить карантин. Загугли хто звільнений від карантину по приїзду в Україну.

Антон
Антон
1 рік назад

Якщо я подамся на карту побиту скільки днів мені доведеться чекати стільки днів я зможу перебувати в Польщі легально? Якщо я не дочекався карту побиту і виїхав на Україну мені буде заборона на в’їзд в ЄС (або депорт)? Приїхав по біо на 3 місяці і хочу податися на карту побути я зможу змінювати роботу і їздити по Польщі поки вона робиться (або якщо поміняв адресу проживання та роботу)? Чи зможу я влаштуватися на іншу роботу? Якщо стоїть печатка (очікування карти) в паспорті про карту чи зможу виїхати і працювати в іншу країну (приблизно Німеччина, Чехія)?

Славко
Славко
Відповідь для  Антон
1 рік назад

Легально знаходиться можеш, а працювати, якщо немає освядченіе або зазволенія-ні. Їздити можеш по Польщі спокійно. Але якщо міняєш адреси проживання, то треба в ужонд занести копію договору. Якщо міняєш роботодавця, то в ужонд потрібно повідомити протягом пари тижнів (але це не точно). Виїхати в Україні можеш спокійно, але щоб повернутися до Польщі, потрібно робити візу на підставі заяви, але ужонд може попросити донести документи або ще чого у визначений термін, а ти не тут.Могут в карті отказать.В інших країнах з печаткою працюєш на свій стах і ріск.Поймают-можеш отримати депорт

Антон
Антон
Відповідь для  Славко
1 рік назад

Освядченіе або зазволеня це кожен раз робити його на новій роботі (або якщо міняєш місце роботи)

Славко
Славко
Відповідь для  Антон
1 рік назад

Так. На кожній новій роботі робиться новое.Но якщо ти подався на карту, то вона прив’язується до цього роботодавцю. (Це якщо ти на пряму без агенції на роботу влаштувався.)

Наталя
Наталя
Відповідь для  Антон
1 рік назад

Подалися на карту і чекаєте, міняєте роботу доносите в ужонд нові документи, якщо виїду в Україні не отримавши, візу не відкриють, ви в загальній базі чекаєте карту, можна написати відмову від карти і повернення грошей, ваш вибір

Антон
Антон
Відповідь для  Наталя
1 рік назад

Візу тільки в Польщу не відкриють або в ЄС країни теж не можна буде (Німеччина тощо)

Кіріл
Кіріл
1 рік назад

1. Мені не подобається робота, занадто важко або умови не ті, які я очікувала (ви куди їхали і куди дивилися в описі вакансії?), Не завжди погоня за великими 💲 приведе вас до успіху;
2. Мене кідануло агенство (ви попросили ліцензію у агенства?);
3. Порадьте агентство (ви самі колись це робили?), Ніколи не будуть українці допомагати один одному !;
4. Як і в Україні (чому тоді їхали?), Подобається мені чели, які нібито говорять як на батьківщині, але їздять туди знову і знову;
5. Занадто маленька зарплата (в Україні ви стільки ж отримували?);
6. Яка чергу в візовий центр (цього ніхто не знає!), Якщо не хочете чекати 30-45 днів, заплатите швидкий розгляд € 30 (не для всіх);
7. Одні і ті ж теми (підніміться ви вище і натисніть на «пошук»), адже це вже було 🤦🏻 ♂️ ;
8. Сайт знайомств (не вмієте чіпляти дівчат, краще не намагайтеся, вас не оцінять);
9. Допоможіть з хорошою роботою і з хорошою зарплатою (без знання мови, без освіти, без досвіду), це неможливо;
10. Великі запити (я б хотів працювати в Швейцарії / Данії), це неможливо без знання мови і освіти (бажано досвід). Все нелегально.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Кіріл
1 рік назад

«Ніколи не будуть українці допомагати один одному»
Тут я з вами не згоден, тому що поки ми будемо так думати і так стверджувати, то на жаль так і буде, ми повинні перестати повторювати ким то придуману мантру що наша хата з краю і нічого не знаю, в наших силах це змінити і довести перш за все самим собі, а заодно і всьому світу що це не правда, і насправді українці чесні порядні і сумлінні люди, здатні об’єднуватися і допомагати один одному. Для цього не потрібно багато чого, потрібно щоб кожен з нас прийняв це розуміння, в першу чергу в своєму власному серці і почав чинити по совісті, по відношенню до себе, до людей, до навколишнього світу, і тоді все у нас налагодиться, я в це точно вірю

Кіріл
Кіріл
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Я роблю перші кроки. Я написав цей пост і думаю, чим більше його переглянуть і тим більше мені дадуть відповідь що це неправда.

Яна
Яна
Відповідь для  Кіріл
1 рік назад

В точку!

Рома
Рома
Відповідь для  Яна
1 рік назад

Аххахахаха)))
Прям мої думки написав.
Правда з двома пунктами я не згідний:
1. Українці помагають і виручають, правда не всі! Крім того, і поляки кидають своїх і росіяни бувають байдужі до своїх.
2. Рекомендації агентств і ліцензії, то фігня. Все купується!
Дивує, що люди прочитають «Рєкомєндую Пупкін-Агентство, я от ніх работал», і ведуться на рекламу. Кожен агент може сам написати рекомендації під чужим іменем.

98
0
Залиште будь ласка коментарx