Коли потрібно переселенцям з Польщі повернутись в Україну
4.7/5 - (4 голоса)
Коли повернутись українцям з Польщі щоб не отримати депорт?

В даній статті хочу ознайомити Вас з інформацією про те, кому саме і коли саме потрібно виїхати з Польщі в Україну щоб уникнути неприємностей або депортації. Для тих хто приїхав як біженець або просто по безвізу під час воєного стану.

Дуже часто нас запитують, коли потрібно повертатись тим, хто в наслідок війни і воєного стану вимушен стати переселенцем, в який термін потрібно виїхати з Польщі в Україну.

Якщо Ви заїхали в Польщу до 24 лютого по безвізу з біометричним паспортом, то тут все просто, тому що Ваше легальне перебування продовжено до 24 серпня 2023 року.

Це означає, що Ви можете спокійно перебувати протягом 18 місяців до цієї дати на території Польщі.

Для тих хто заїхав в Польщу до воєного стану

Коли потрібно переселенцям з Польщі повернутись в Україну

Якщо ж Ви заїхали до 24 лютого по візі, то дата Вашого обов’язкового повернення буде залежати від того по якій саме уставі (законі) Ви знаходитесь.

Щоб зрозуміти яка саме устава регламентує Ваше місцезнаходження потрібно подивитися коли саме закінчується Ваша віза. Якщо Ваша віза закінчується до 24 лютого, то це означає що ви підпадаєте під уставу про стан епідемії. Тому щоб дізнатись точну дату коли Ви маєте виїхати, спочатку потрібно дочекатись поки влада Польщі оголосить про стан закінчення епідемії і тоді Ви маєте 30 днів для того щоб виїхати в свою країну.

Ті хто мають при собі біометричний паспорт, матимуть ще 90 днів безвізу і зможуть спокійно легально перебувати на території Польщі. Оскільки стан закінчення епідемії ще не оголошено, то і відлік для повернення українців додому ще не розпочався. Якщо Ваша віза закінчується після 24 лютого, то тоді Ви попадаєте під закон допомоги жителям України, це означає що Ваше перебування продовжено до 31 грудня 2022 року. Власники біометричних паспортів мають ще додатково 90 днів безвізу, який починає свій відлік від 01,01,2023р.
Всі ті хто заїхали до Польщі 24 лютого включно або після 24 лютого, не залежно від того по якому саме документу, це може бути біометричний паспорт, віза, внутрішній український паспорт, водійське посвідчення або будь-який інший тип документу, всі вони підпадають під спеціальний закон «Про допомогу українцям внаслідок військового конфлікту» №583.

Цей закон дозволяє перебувати на території Польщі до 24 серпня 2023 року.

Хочу звернути Вашу увагу також на те, що якщо люди, які підпадають під цей закон захочуть отримати в Польщі pesel – аналог нашого ідентифікаційного коду, у них там буде обов’язкова відмітка «УКР», що означає належність та отримання всіх цих привілегій.

Коли потрібно переселенцям з Польщі повернутись в Україну

Інформація для тих хто хоче виїхати з території Польщі в любу країну

Ще інформація для тих хто хоче виїхати з території Польщі не важливо в яку країну, Ви втратите право користуватись усіма пільгами, які уже створила і створить польська державна влада. Тому якщо Ви хочете без проблем перебувати всі 18 місяців на території Польщі, то протягом сумарно ось цих 18-ти місяців Ви не повинні покидати територію Польщі більше ніж на 30 днів (сумарно, а не одним разом).О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Тест в Польше по приезду инструкция

Тест в Польщі по приїзду інструкція

4.8/5 - (15 голосов) Тест, аеропорт. Інструкція від вже прилетіли 2 квітня прилетіли з Борисполя …

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Наталія
Наталія
6 днів назад

Доброго дня.Я приїхала в Польщу після 24.02.22 р. Маю намір поїхати до України на 30 днів.Чи є можливість бути в Україні 90 днів,а потім знову повернутися в Польщу по безвізу?

1
0
Залиште будь ласка коментарx