lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Корисно знати / Коли почне працювати візовий центр Польщі
Коли почне працювати візовий центр Польщі

Візовий центр Польщі починає працювати з 03.06.2020

Багатьох наших читачів цікавить питання, коли почне працювати візовий центр Польщі? І ось нарешті маємо відповідь від візового центру, відновлення роботи візового центру Польщі буде з 03.06.2020.

Подача документів у візовий центр Польщі буде проходити тільки за попередньою реєстрацією! Без запису Вас не пустять в візовий центр, обов’язково пам’ятайте про це!

Візовий збір для реєстрації в візовий центр на подачу документів можна буде сплатити Кредо банку або Ідея банку з 02.06.2020.

Подати документи на візу зможуть все, на будь-яку категорію візи, не тільки на сезонні роботи і водії, а всі бажаючі зможуть подати документи.

Отримати паспорт з готовою візою можна буде у візовому центрі за попереднім записом, без реєстрації вас не пустять в візовий центр. Так само з’явилася нова послуга, можна буде в новій пошті оплатити доставку вашого паспорта і після оплати протягом декількох днів вам вишлють паспорт з відкритою візою.

Отримати консультацію у візовому центрі зараз неможливо, всі питання які вас цікавлять візовий центр приймає тільки на електронну пошту, пізніше можна буде подзвонити в візовий центр і проконсультуватися, на даний момент всі питання можна писати тільки на електронну пошту.

Всі консультації візовий центр дає за цими електронними адресами, пишіть. Так само задавайте питання під цією статтею в коментарях, якщо знаємо допоможемо.

Київ info_kiev@polandvisa-ukraine.com
Кропивницький info_kiev@polandvisa-ukraine.com
Львів info_lviv@polandvisa-ukraine.com
Івано-Франківськ info_lviv@polandvisa-ukraine.com
Ужгород info_lviv@polandvisa-ukraine.com
Луцьк info_lutsk@polandvisa-ukraine.com
Рівне info_lutsk@polandvisa-ukraine.com
Тернопіль info_lutsk@polandvisa-ukraine.com
Вінниця info_vinnytsya@polandvisa-ukraine.com
Хмельницький info_vinnytsya@polandvisa-ukraine.com
Житомир info_vinnytsya@polandvisa-ukraine.com
Чернівці info_vinnytsya@polandvisa-ukraine.com
Одеса info_odessa@polandvisa-ukraine.com
Херсон info_odessa@polandvisa-ukraine.com
Харьків info_kharkiv@polandvisa-ukraine.com
Дніпро info_kharkiv@polandvisa-ukraine.com
Запоріжжя info_kharkiv@polandvisa-ukraine.com

Правила, яких потрібно дотримуватися у візовому центрі

 • Вхід у візовий центр можливе лише за попередньої реєстрації, без запису в візовий центр для подачі документів і для того що б забрати паспорт з візою нікого не пускатимуть.
 • Якщо ви прийшли раніше дати подачі або запізнилися на час подачі, навіть на 15 хвилин, реєстрація анулюється, ВАЖЛИВО приходити рівно в призначений час на подачу документів і для того що б забрати паспорт.
 • Входити в візовий центр Польщі зможуть тільки ті, у кого є попередній запис без запису ніхто не зможе зайти в візовий центр.
 • На вході у всіх будуть перевіряти температуру.
 • Обов’язково з собою потрібно мати маску і рукавички
 • Дотримуйте дистанцію в 2 метри.
 • Обов’язково майте з собою свою ручку для підпису.

Підвівши підсумок

Якщо в двох словах, візовий центр Польщі починає роботу з 03.06.2020.Але забрати паспорт і подати на візу можна буде тільки за попереднім записом, без реєстрації вас не пустять до візового центру! Візовий збір в кредо або ідея банку можна буде оплатити за 02.06.2020 .

Обов’язково в візовий центр не спізніться , якщо встигнете реєстрацію анулюють!

З собою крім пакет документів для подачі беріть власну ручку, маску і рукавички.

Як з оформленням документів?

Оформити страховку на візу і заповнити анкету зараз у візовому центрі не можна , вам потрібно приходити до візового центру вже з повним пакетом документів!

Оформляйте страховку з анкетою заздалегідь онлайн!

Правильне заповнення візової анкети

Дізнатись ціну на анкету

Медична страховка для візи

Дізнатись ціну на страховкуНа сайті візового центра з’явилася наступна інформація

Інформуємо, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) відновлюють свою діяльність 3 червня 2020 р.

Дотримуючись усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА та соціальне дистанціювання всередині ППВА та поза його межами, починаючи з 3 червня 2020 р. ППВА будуть обслуговувати клієнтів виключно згідно наведеного нижче формату:

  • Подача документів у ППВА для всіх візових категорій (національна віза – тип Д, віза Шенген – тип С) виключно згідно попередньої реєстрації (для отримання детальної інформації – натисніть тут)
  • Відділення банків розпочнуть прийом платежів для здійснення попередньої реєстрації до ППВА: Кредо банк та Ідея банк – з 2 червня 2020 р., ПриватБанк – з 5 червня 2020 р.
  • Подача документів на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР) наразі недоступна. Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення прийому заявок на МПР у ППВА у м. Львів, Ужгород, Луцьк
  • Отримання паспортів у ППВА виключно згідно попередньої реєстрації онлайн на даному вебсайті або замовивши послугу кур’єрської доставки паспорта на відділення «Нової пошти»
  • Отримання консультації щодо процесу подачі візової заяви виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА або Кол центру (для отримання адрес електронної скриньки ППВА відповідно до консульського округу – натисніть тут). Можливість отримання консультації у ППВА відсутня Ключові заходи задля Вашого здоров’я та безпеки:Наші Пугкти прийому візових анкет (ППВА) дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

ПРАВИЛА, ЯКИХ ПОВИННІ ДОТРИМУВАТИСЬ ВСІ КЛІЄНТИ, ВІДВІДУЮЧІ ППВА:

  • Вхід до Пункту прийому візових анкет можливий лише за попередньою реєстрацією і лише в призначений час – як для подачі документів, так і для отримання паспорту.
  • Якщо Ви спізнилися на годину своєї реєстрації або прийшли раніше години реєстрації, нажаль, ми не зможемо Вас обслужити.
  • Вхід до Пункту прийому візових анкет дозволений лише клієнтам, які мають реєстрацію. Всі інші особи не мають права заходити до приміщення ППВА.
  • Температурний скринінг на вході у ППВА.
  • Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки ППВА.
  • Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м).
  • Обов’язкове використання масок та рукавичок.
  • Наявність при собі власної ручки для підписання документів в ППВА. Ваша безпека – наш пріоритет!

Якщо у Вас залишилися питання задавайте їх у коментарях.

Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Коли почне працювати візовий центр Польщі?

✅ Візовий центр Польщі починає працювати з 03.06.2020 р Подати на візу і забрати паспорт можна тільки за попереднім записом.

⏩ Коли можна буде оплатити візовий збір?

✅ Візовий, сервісний збір у візовий центр Польщі можна буде з 02.06.2020 р

⏩ Яка зараз чергу в візовий центр?

✅ На даний момент чергу ще невідомо яка буде, так само по різних регіонах буде різна чергу, що б уточнити яка саме чергу в вашому регіоні задайте питання в коментарях.

⏩ Коли почнуть працювати візові центри в Україні?

✅ Кожна країна по різному починає прийом документів, але в основному з 03.06.2020 всі візові центри починають роботу.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як перевірити готовність візи в Польщу якщо подавали новою поштою

4.8 / 5 ( 26 голосов ) Як перевірити готовність візи в Польщу якщо подавали …

Подписаться
Уведомление о
guest
113 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Дмитро
Дмитро
1 місяць назад

Доброго дня, яка зараз чергу на подачу документів в місті Львів ?

Михайло
Михайло
1 місяць назад

Доброго дня
скажіть будь-ласка, проплачував червісний збір 25.08 вперше через приватбанк. До сьогодні ніхто з сервісного центру зі мною не зконтактувався. Коли очікувати дзвінка або як перевірити статус мого звернення. Дякую

Михайло
Михайло
1 місяць назад

Дуже дякую.

Анна
Анна
2 місяців назад

Здравствуйте, скажите,меня записали на 23 сентября на подачу документов на рабочую визу в Польшу,для меня это поздно,могу ли я отправить документы новой почтой?

Maks
Maks
2 місяців назад

Добрый день.
Оплатил визовый сбор позавчера, сегодня перезвонили отцу с визового центра (он должен был за меня потвердить дату подачи). Его спросили проплатил ли визовый сбор (сказал что да) и высылали ли документи Новой Почтой — на что отец сказал, что нет, почтой не высылали — и не успев ничего сказать консультант сказала «отменяю подачу» и бросила трубку. Как туда перезвонить ? Визовый центр Луцк.
Спасибо.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
2 місяців назад
Відповідь для  Maks

В данной ситуации что-то не сходиться. Можете связаться с нами в рабочее время. По квитанции на сайте посмотрим что пишет в статусе

Максим
Максим
2 місяців назад

Добрый день, можно Вас попросить о update информации о очереди в Луцком визовом центре? Хочу завтра-послезавтра оплатить сбор, и очень нужно попасть в определенную дату подачи 🙁
Спасибо большое!

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
2 місяців назад
Відповідь для  Максим

Добрый день. Даты постоянно меняются. Очередь сейчас 3 недели.

вероніка
вероніка
3 місяців назад

Доброго дня! Чи може дружина зареєструвати на чергу ,як що я не зможу відповісти на дзвінок?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
3 місяців назад
Відповідь для  вероніка

Так, зможе

Інна
Інна
3 місяців назад

Доброго дня. Яка черга на візу зараз в Тернополі? (Приблизно) І чи відкритий візовий центр у Рівному?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
3 місяців назад
Відповідь для  Інна

Черга 3-4 тижні. Так, всі працюють

Інна
Інна
3 місяців назад

Дякую)

Максим
Максим
3 місяців назад

Добрый день.
Ситуация такая — нахожусь в Польше, будет 2 недели отпуска для того, что бы сделать визу (в Луцке). Новой почтой не подходит ибо 2 недели времени только будет, не уложусь в сроки. Хочу онлайн заранее заплатить визовый сбор с Польши и приехать в Украину на подачу документов. Вопрос: какая сейчас +- очередь в Луцком визовом центре? Очень важно знать ибо отпуск с 1 по 15 сентября, нужно попасть на подачу на первые числа сентября, чтобы до 15 виза уже была готова.
Спасибо.

Максим
Максим
3 місяців назад

Около 3-х недель, я понял.
Спасибо Вам большое!

Максим
Максим
2 місяців назад

Добрый день, можно Вас попросить о update информации о очереди в Луцком визовом центре? Хочу завтра-послезавтра оплатить сбор, и очень нужно попасть в определенную дату подачи 🙁
Спасибо большое!

Юлия
Юлия
3 місяців назад

Добрий день! Таке питання : якщо я не виїхала на роботу через карантин на 6 міс по робочій візі , чи потрібно мені чекати коридор , якщо віза закінчується?Чи я можу подавати документи на нову візу ?

Анастасия
Анастасия
3 місяців назад

Здравствуйт, подскажите пожалуйста как правельно отщитать визовый календарь

Светлана
Светлана
3 місяців назад

Добрий вечір, скажіть будь ласка яка на данний час черга на подачу документів в Хмельницькому візовому центрі?( вільні дати)

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
3 місяців назад
Відповідь для  Светлана

Доброго дня. Черга не прогнозована. Всі майже подають документи Новою поштою. Це швидше

Оксана
Оксана
3 місяців назад

А можна силку де саме реєструватися доя отримання паспорту?? Я вже 3 місяці не можу його забрати!? Де стати на чергу? Силка потрібна…

валентина
валентина
4 місяців назад

напишите как можно позвонить у визовый центр или на гарячую линию.сегодня уже 23.06.А подача документов была 2.06.

валентина
валентина
4 місяців назад

здравствуйте,подскажите пожалуйста,мне пришло 17.06смс что документы паспорт передан курьером новой почтой,звонила 20.06на горячую линию новой почты ,сказали поступление на новую почту не было.Куда можно дозвониться

валентина
валентина
4 місяців назад

я звонила на эти номера телефоны не отвечают

Анастасия
Анастасия
4 місяців назад

Здравствуй! Подскажите пожалуйста, что мне делать если я уже отправила документы на подачу визы, а сейчас меня просят оплатить курьерскую доставку а мой загран паспорт в визовом центре!???

Анастасия
Анастасия
4 місяців назад

Только доставку и всё

Анастасия
Анастасия
4 місяців назад

Нет, просто пересылку 55гр и всё! Эту курьерскую доставку надо оплачивать обязательно???

Анастасия
Анастасия
4 місяців назад

Ну да, только там просят мой загран паспорт или его номер и серию, а паспорта и ксерокопии у меня на руках нету, всё в г. Запорожья в визовом центре!

Оксана
Оксана
4 місяців назад

Чи велика в даний час черга на візи до Польщі в Киеві?

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
4 місяців назад
Відповідь для  Оксана

Приблизно 10 днів

Соломія
Соломія
4 місяців назад

За яким номером можна замовити доставку візи новою поштою

Іванна
Іванна
4 місяців назад

Проплатила візовий збір, вказавши місто подачі Рівне, то нічого страшного немає?
Які мої дії далі?

Наталія
Наталія
4 місяців назад

Доброго дня.я маю на руках освідчення дійсне до 27вересня . Але видане на звичайний закордонний паспорт. Але я маю ще й біометричний. відкрити візу до 20 червня не встигну бо маю авіа квиток. Чи рівносильні вони і чи дасть мені можливість перетнути кордон./маю запрошення на проходження карантину. Страховку. /працюю в закладі 4 роки. Дякую.

Юрій
Юрій
4 місяців назад

Доброго дня. 2.06 оплатив візовий збір , сьогодні вже 9 , але досі не дзвонили . В які терміни тепер дзвонять?

Анна
Анна
4 місяців назад

Можна Ваші контакти у м.Хмельницькому

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
4 місяців назад
Відповідь для  Анна

Ми працюємо онлайн

Ирина
Ирина
4 місяців назад

Добрый день ! Оплатила в кредобанке 03.06 визовый сбор.На данный момент код не активирован… пишется на сайте » записей не найдено»..Какие дальше мои действия…подавать пакет документов новой почтой?

Саша
Саша
4 місяців назад

добрый день!-оплата была 13-го марта…сканы отправлены 27 мая….ответа нету!!@—подскажите плизз что делать…отправлять может на нов.почту,?

Саша
Саша
4 місяців назад

А почему могут вернуть?отправлял трижды сканы и без ответа…

Саша
Саша
4 місяців назад

Спасибо за консультацию

Іванна
Іванна
4 місяців назад

На яку дату призначають хто вже платив?

Ірина
Ірина
4 місяців назад

Доброго дня, я оплатила візовий збір 21 лютого 2020, я розумію що мені вже не зателефонують щоб перенести дату подачі документів. То я можу їх відправити поштою з квитанцією від банку про оплату візового збору. Мене цікавть чи є обмеження до якого числа я повинна це зробити, через карантин у мене виникли проблеми з підготовкою документів і вони будуть готові до кінця цього місяця. Чи можу я відправити їх в кінці місяця із квитанцією за 21 лютого не оплачуючи повторно візовий збір?

Григорій
Григорій
4 місяців назад

Доброго дня,02/06/20. Я оплатив візовий збір, скажіть будь ласка скільки часу ви треба чекати на дзвінок з візового центру?

Володимир
Володимир
4 місяців назад

Відкрили візовий у Львові?

Оксана
Оксана
4 місяців назад

Здравствуйте, подскажите пожалуйста когда будут обзванивать и назначать новые даты? Или будут ли вообще звонить?

Андрей
Андрей
4 місяців назад

Добрый день. Визовый центр открылся? Теперь ждать от вас звонка или дожидаться ответа на эл. почту? Вчера повторно отправил сканы пакета документов?

Сергій
Сергій
4 місяців назад

Доброго дня. Візовий збір оплочено до карантину. Всі копії документів відправив на електрону адресу по місту приписки. Коли мені зателефонують чи відпишуть???? Скільки можна чекати? З піврічного запрошення і так половина залишилась!!!

Оксана
Оксана
4 місяців назад

Добрий день. Скажіть, будь ласка, гостьову візу на рік зараз також вже можна зробити?і вона відноситься до Шенген категорії?і де я маю проплати в банку, щоб мене поставили на чергу?