lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Корисно знати / «Безвіз» стає платним! Нові правила 2020 – 2021
«Безвіз» стає платним! Нові правила 2020 – 2021

Без Віз станє платним! Нові правила 2020 – 2021

Щоб продовжити користуватись статусом «без віз» в 2020-2021 рр. українцям потрібно буде пройти декілька перевірок. Нові правила, що вступлять в силу з Нового 2021 року, будуть доповненням до вже існуючих. Тобто ніяких істотних змін не відбудеться, а українці як і раніше зможуть за допомогою біометричного паспорту користуватись наступними можливостями:

  • Перебувати на території ЄС не більше ніж 90 днів протягом пів року;
  • Подорожувати країнами як турист і виїжджати на роботу за кордон;

Для багатьох українців не повністю дослідженим є питання роботи за кордоном. Адже якщо людина вже отримала запрошення від роботодавця та перетинає кордон по біометричному паспорту, то їй не потрібно додатково оформлювати робочу візу. Для цього робітники прикордонної служби будуть перевіряти наявність цих двох документів та українець без проблем зможе направитись у країну-призначення.

За законом ЄС про перетин кордону мова йде наступним чином: «Мета поїздки та документ, за яким здійснюється перетин кордону – обов’язково повинні співпадати».

Безвіз стане платним

Основні причини виникнення проблемних ситуацій при проходженні прикордонного контролю

В основному причинами відмови є:

1) Незнання правил перетину кордону, а саме невідповідність документам, нестача потрібної суми коштів, різноманітні підтвердження;

2) Саме на кордоні деякі громадяни дізнаються, що їм заборонений перетин кордону.

А тепер про приємне! Зміни, які вступлять в силу в 2021 році, дозволять попередити проблеми для перетину кордону. Перетинати кордон зможуть ті люди, які вже попередньо отримали на це спеціальний дозвіл.

Зміна №1. В 2021 році всі прикордонні служби об’єднаються в систему ETIAS – саме вона буде вирішувати чи може людина перетнути кордон/або ні.

Зміна №2. Для отримання дозволу необхідно пройти авторизацію в системі. За мінімум 4 дні запланованого виїзду за кордон громадянин України повинен заповнити спеціальну анкету на сайті служби. В ній потрібно буде вказати: всі дані паспорту, освіта, ціль поїздки, країна призначення та інші прості речі, які кожного разу задають прикордонники.

Після заповнення та відправки анкети відповідь буде надіслана в найкращому випадку в термін декількох хвилин, або до 4 днів/2 тижнів. Якщо громадянин не має ніяких правопорушень – система в автоматичному порядку надасть дозвіл за декілька хвилин.

Розробники системи ETIAS обіцяють, що 95% анкет зможуть отримати автоматичне одобрення за максимально короткий час.

Поради від спеціаліста для виїжджаючих за кордон

  1. Рекомендовано отримувати дозвіл заздалегідь від запланованої дати виїзду. Термін дії дозволу системи ETIAS складає 3 роки. В випадку відмови громадянин зможе розібратись з проблемою та повторно подати заявку.
  2. Перед подачею заявки необхідно розібратись зі всіма можливими правопорушеннями, боргами, дрібними справами, які можуть існувати на території ЄС. Людина, яка відповідає нормам, зможе отримати дозвіл максимально швидко без доопрацювання.
  3. Кожна перевірка анкети коштує 7 євро. Громадянин віком до 18 років та більше 70 років зможе заповнити анкету безкоштовно.
  4. Отримання дозволу ETIAS не гарантує успішний перетин кордону. Це лише допущення до проходження перевірки. Остаточне рішення буде прийнято робітником прикордонної служби.
  5. Дозвіл ETIAS – це гарантія більш швидкого та успішного перетину кордону, починаючи з 2021 року. Громадянин України, як і раніше, зможе користуватись можливостями закордонного паспорту.

Завдяки нового закону перестане існувати схема з паспортами, тобто навіть при наявності декількох біометричних паспортів система буде ідентифікувати людину.

БЕЗ ВІЗ стає платним! Нові правила 2020 - 2021! База ETIAS

З цією статтею так само цікавляться:

Загранпаспорт для ребенка Что можно провозить через границу в Польшу 2019-2020
Скільки брати з собою грошей коли їдеш по безвізу
Страховка для безвіза скількі коштує? Що можна провозити через кордон до Польщі

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як забрати паспорт з візового центру Польщі

4.8 / 5 ( 10 голосов ) Як забрати паспорт з візового центру Польщі Під …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі