Віза / Коридор після Польської візи і безвізу в 2021 році
Коридор після Польської візи і безвізу в 2021 році
4.8/5 - (173 голоса)

Візовий коридор після візи і безвізу 2021

Візовий коридор після Польської візи — основне питання яке задають на нашому форумі це: так що, Польща скасувала коридори ? На жаль, це не так. Польща коридори не відміняла.

Чому ж з’явився такий міф?

Багато хто їздив в 2071 і 2018 році знають, що з січня 2018 року було видозмінено запрошення. Через ці зміни ті, хто відкривав візу в 2017 році могли не чекаючи коридору подати на нову візу. Але це було лише один раз. По суті коридор як був. так і залишився .

Тепер багато хто думає, що з настанням 2021 року коридори за візами і безвізу анулюються , але це не так , коридори є!

Візовий коридор після Польської візи — як уникнути коридору?

Після того, як ми розібралися, що коридори нікуди не поділися, виникає саме логічне запитання:

Як же зробити так, щоб можна було їхати на роботу, не чекаючи на коридор.

Почнемо з безвізу

Візовий коридор після Польської візи

Після того, як людина відбула по безвізу 90 днів, їй необхідно 90 днів бути на Україні. Тільки після цього можна повторно їхати по безвізу на 90 днів.

Як порахувати час перебування за безвізу? Якщо, наприклад, Ви були тільки 60 днів поспіль, питання, коли можете поїхати знову на 90 днів.

Потрібно пам’ятати основне, прикордонники використовують такий спосіб перевірки , від дати виїзду, відрахують 180 днів тому, наприклад Ви виїжджаєте з Польщі 01.01.2021, вони відраховують 180 днів тому це буде 01.06.2018 і рахують скільки днів Ви пробули в ЄС в цей проміжок. Якщо у Вас 90 днів або менше, тоді проблем немає, якщо більше 90 днів, буде заборона на в’їзд мінімум на пів року.

Також потрібно знати наступне, працюючи по безвізу в Польщі, роботодавець Вам оформить запрошення (Освядченіе) на 3 місяці, після того як 3 місяці відпрацюєте, багато хто хоче повернутися, і ось тут є нюанс.

Зверніть увагу! Що роботодавець зможе повторно оформити Вам запрошення (Освядченіе) тільки на 90 днів, так як по запрошенню (Освядчнію) можна працювати тільки пів року протягом року , а Ви вже виходить відпрацювали 90 днів, тому і видають запрошення тільки на 90 днів.

По приїзду в Україну, з таким запрошенням візу отримати не можливо, так як власникам біометричних паспортів не відкривають візу менше ніж на 97 днів. Це через те, що ця віза вважається візою короткострокового перебування, категорії С. І з таким запрошенням люди не можуть поїхати по безвізу через коридор. І подати на візу можна через те, що запрошення на короткий період.

Висновок, по безвізу працювати офіційно не вигідно , так як повторно візу відкрити не можна, якщо звичайно, Ви не отримали карту побиту або воєводське запрошення на рік.

Як уникнути коридор після безвізу?

 • Відкривати річну візу на запрошення від Воєводи
 • Відкривати візу на сезонні роботи на 9 місяців

Коридор після Польської візи піврічної

Візовий коридор після Польської візи

Якщо Ви працювали півроку, за останній рік, тоді у Вас буде коридор пів року . Якщо наприклад, Ви відкрили візу 01.01.2020 р по 01.06.2020 р тоді відразу 02.06.2020 відкрити візу не можна. Повторно отримати піврічну візу можна буде тільки 01.01.2021 р Навіть якщо у Вас буде на руках запрошення на півроку , візовий центр не прийме документи.

Як уникнути коридор після піврічної візи?

 • Їхати по безвізу на 90 днів як турист
 • Відкрити візу на запрошення від воєводи
 • Відкрити візу на запрошення на сезонні роботи

Візовий коридор після річної візи.

Візовий коридор після Польської візи

Після того як Ви відкрили річну візу на запрошення від воєводи, Ви можете перебувати весь рік в Польщі без виїзних.

Після річної візи на запрошення від воєводи коридорів немає і не було, це одна з найбільш вигідних віз за терміном перебування і відсутності коридорів.

Що робити посля того, як закінчилася річна віза?

Віза на сезонні роботи.

Після того, як закінчиться віза на сезонні роботи, а вона відкривається на 9 місяців або до кінця року, коридор є, але він тільки до кінця року. До наприкладу, відкрили Ви візу на сезонні роботи з 01.01.2020 по 01.09.2020 і по її закінченню можна відкривати таку ж візу тільки з нового року з 2021 р

Що робити після закінчення візи на 9 місяців?

 • Їхати по безвізу на 90 днів, можна і як турист, і на роботу
 • Відкривати піврічну візу
 • Відкривати візу на запрошення від Воєводи на рік

З цією статтею також цікавляться:

Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси. Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта — страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси. Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Якщо я в польщі і мені завтра закінчується віза чи можу я лишитися на біометричному паспорті

 • Так, можна, на 90 днів зі страховкою і запрошенням.

Я працювала по біометричному паспорту три місяці в Польщі, потім відкрила піврічну візу по якій працювала трохи більше ніж три місяці. А тепер коли я можу поїхати працювати по біометричному паспорті на три місяці?

 •  Після визи можете відразу по безвізу працювати, але лише на підставі воєводи

Підкажіть будь ласка, чоловік перебував у Польщі по безвізу 90 днів, тиждень як приїхав на Україну, коли він може оформляти робочу Чеську візу.

 • Після того як пробудете в Україні 90 днів, тоді можете їхати по безвізу, тому що Чешська віза короткострокова, це те саме що і безвіз, вони на одному коридорі знаходяться.

Можна залишитися в Польщі по безвізу після закінчення візи?

 • Так, можно якщо паспорт біометричний і є дні по безвізу, але із страховкою і запрошенням.

Таке питаня, мени віза відкрита до 02.06.20 це піврічна чи можна зараз відкрити на рік

Я працювала в Польщі по піврічній візі з 02.02.2019 по 26.04.2019 хоча віза була до 17.07.2019 але я поїхала додому 26.04.2019 а потім 15.12.2019 заїхала в Польщу але на іншу роботу і мені ужонд дав дозвіл працювати лише 1 місяць до 16.01.2020 коли мені можна буде офіційно працювати по біо?

 • Офіційно по піврічному запрошенню можете працювати лише після того як пройде пів року з моменту закінчення візи, але є ще запрошення на рік від воєводи, або сезонне запрошення, по цим запрошенням можете працювати вже зараз, вони перебивають візові коридори

У мене була річна віза але я її всю не використала 29 лютого вона закінчується після неї я можу підкрити пів річну ?

 • Так, можна, після річної візи не має коридора.

Чи можна після біометрвї відкрити гостьову ввзу

 • Якщо віза буде більше ніж на 90 днів, тобто довгострокова, категорії Д, тоді так, якщо короткостокова тоді ні.

В мене закінчилась піврічна віза, як я можу виїхати в Польщу чи можна зробити якісь візи чи можу поїхати. По біометрії

 • Можна зробити візу на рік, або на 9 місяців, також по безвізу на 90 днів можна

Скажіть будь ласка, якщо завтра закінчується піврічна віза. через який період часу можна їхати в Польщу по без візу??

 • Після піврічной візи можно відразу по безвізу їхати, але не легально працювати не можна, якщо запрошення не дадуть, а без запрошення працювати легально загрожує штраф і депорт. Для легальної праці потрібно чекати коридор пів року, робити візу на рік або 9 місяців або оформити запрошення і страховку на 90 днів.

Яку візу можна зробити після безвіз паспорта на якому я була 60 днів

 • Можно любу довгострокову візу, на пів року, рік або 9 місяців

Якщо після візи їду по біометрії на роботу із запрошенням, то можна буде по приїзду робити візу, але на інше запрошення?

 • У Вас буде після візи коридор ще, заголом 6 місяців коридор, якщо по безвізу будете 3 місяці то ще коридор будет 3 місяці.Якщо замовите річне запрошення — візу дадуть без коридору.

Якщо в мене коридор 6 місяців чи я можу перетнуты кордон якщо в мене є запрошення на сезону роботу 9 місяців

 • Так, по цьому запрошенню потрібно відкрити візу і тоді можна їхати на 9 місяців, це запрошення перебиває коридор

Відкривши сезонну візу на 9 місяців, потрібно бути всі 9 місяців в Польші, чи можна перетинати кордон, якщо можна, то скільки разів?

 • Перетинати кордон можете багато разів, немає обмежень

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як зареєструватися в візовий центр Польщі

Отримання візи в Польщу

4.8/5 - (31 голос) Отримання візи в Польщу Для того, щоб поїхати на роботу в …

Подписаться
Уведомление о
guest
2K комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Іван
Іван
4 днів назад

Добрий день. Чи можна якось перевірити по чому я заїхав на територію Польщі (по робочій візі чи по безвізу). Робоча віза була ще актуальна на 4,5 місяці, але для прикордонника я не уточнив, що хочу заїхати по візі. Як можна це зясувати, щоб не прострочити безвіз, якщо прикордонник поставив вїзд по безвізу. Бо планував бути 4,5 місяці. Дякую

Вероника
Вероника
8 днів назад

Доброго дня, в мене була річна віза, воєвода, потім вона закінчилась, і я перейшла на біометрію і використала її.Чи можу я відкрити зараз візу, не чекаючи наступного року?

Юрій
Юрій
14 днів назад

Доброго дня!
Як визначити візовий коридор по невикористаній візі D05Віза була відкрита з 01.05.2021 до 20.09.2021.
На роботу виїхати не зміг.
В цей період візи їздив в іншу країну Шенген по біометричному паспорту.
Повертався автобусом через Польщу.
Питання: наступну візу можна відкривати через рік від попередньої — 01.05.2022 ?
Чи, можливо, так як віза не використовувалася, на дати можна не звертати уваги?

Назар
Назар
14 днів назад

Доброго дня , таке питання , якщо у мене сезонна віза на 9 місяців , чи зможу я переоформитись на підприємство яке не зв’язане з сільським господарством наприклад будова ?

віталій
віталій
18 днів назад

чи можу я зробити в польщі візу якщо я по біометрії і маю запрошення до роботи на той самий паспорт

Olga Marchenko
Olga Marchenko
25 днів назад

Доброго дня. Я була в Польші з 1.09.2020 до 27.02.2021 по піврічній візі, потім приїхала 3.06.2021 по сезонній візі, яка дійсна до кінця 2021 року. Зараз хочу податися на піврічне запрошення знову щоб мати змогу працювати на фабриках, але в ужонді відмовляють в запрошенні кажучи що я перекрочила 180 робочих днів, як це можливо якщо в цьому році я працювала тільки 2 місяці по піврічній візі?
І коли я зможу податися на піврічне запрошення?

Андрій
Андрій
26 днів назад

01.02.21 поїхав в Польщу по біометрії на 90 днів. По приїзду через місяць на 2 міс по робочій візі. Візу оформив короткострочну(на 3 місяці) чи можу я зараз на 01.11.21 поїхати по біометрії зі запрошенням?

Олег
Олег
Відповідь для  Андрій
26 днів назад

Виза была ровно на 90 дней? или больше? это важно, если биза к примеру на 92 дня тогда да, если ровно на 90 или меньше тогда нет

Алексей
Алексей
27 днів назад

Доброго времени суток. У меня виза с 27.05.21г. По 25.05.22г. С возможностью находиться в Польше 180 дней. Смогу ли я в марте месяце 22года подать документы на воевуду?

Олег
Олег
Відповідь для  Алексей
26 днів назад

Да, воевудская виза все коридоры перебивает

Олена
Олена
1 місяць назад

коридор
Чоловік працював за візою в Чехії 3 місяці, недавно приїхав, скажіть йому потрібно сидіти коридор 3 місяці? Можна вже знову їхати в Чехію по візі?

Дайвінчік
Дайвінчік
Відповідь для  Олена
1 місяць назад

Треба сидіти коридор

Roman
Roman
Відповідь для  Олена
1 місяць назад

Нехай в Польщу їде по візі

Ist
Ist
Відповідь для  Олена
1 місяць назад

потрібно

Андрій
Андрій
1 місяць назад

Доброго дня! Я працював по безвізу 90днів, потім відкрив візу на 90 днів, чи зможу я після закінчення візи поїхати знову по біометрії??

Андрій
Андрій
1 місяць назад

Якщо у мене віза типу D 05a 180/365 .
Я використав пів року перебуваючи в польщі , але є коридор наступні пів року. Чи можна не чекати кінця коридору і відразу зробити візу по карті поляка?

Сергій
Сергій
1 місяць назад

Якщо в мене сезона віза закінчується 5 листопада і я хочу приїхати до дому на пару днів, то можу я в’їхати потім наприклад 15 листопада на зад в Польщу але вже по біометрії, чи потрібно чекати якийсь коредор

Влад
Влад
Відповідь для  Сергій
1 місяць назад

По безвізу можно, коридору не буде

Віктор
Віктор
1 місяць назад

Чи можливо по сезонному запрошенню виданому до 31.12.21 з відкритою візою до 31.12.21 перебувати в Польщі по біометрії з 01.01.22?

Оля
Оля
1 місяць назад

Доброго днЯ,5 жовтня закінчився коридор після пів річної візи,але в липні я використала32день біометрії,чи можна знову подавати на піврічну візу чи і скільки тоді днів залишається на пів річну візу,бо різні агентство пишуть різне

Віталій
Віталій
1 місяць назад

Відпрацював по безвізу 3 місяці, після відкрили візу на 3 місяці теж в біо паспорті, чи можу по закінченні візи заїхати знову по безвізу, або варіанти?

Наталія
Наталія
1 місяць назад

Скажіть будь ласка,в мене 18.03.21. закінчилась піврічна віза,але я пробула в Польщі по карантину до 3.07.21.Чи зможу я перетнути кордон у жовтні по без візу ?

Іван
Іван
2 місяців назад

Чи можна після того як відбув по біометрії 90дн по поверненню додому робити яку-небудь візу,на даний час(27 вересня),чи вже потрібно чекати наступного року?

Larysa
Larysa
Відповідь для  Іван
2 місяців назад

Можете Польську любу візу робити на пів року, рік або сезонну

Коля
Коля
2 місяців назад

Віза
Після піврічної візи можна відкривати любу візу? Чи тільки візу на рік?

Roman
Roman
Відповідь для  Коля
2 місяців назад

Можна і сезонну

Володимир
Володимир
Відповідь для  Коля
2 місяців назад

Після піврічної візи коридор пів року (180/180). Воевуда перекриває всі коридори

Леся
Леся
2 місяців назад

Підкажіть будь ласка)) маю відкриту сезону візу з 05.03.21 до 01.11.21 чи можна мені зараз податись на піврічну робочу візу коли ще не закінчилась сезона? Наперед дякую😍 Усім вдалих поїздок!

Даша
Даша
2 місяців назад

Підкажіть будь ласка… Чи можна виїхати до Польщі 19.09 якщо віза з 21.09, але є місяць по безвізу??

Jerry
Jerry
Відповідь для  Даша
2 місяців назад

Можно

Марія
Марія
2 місяців назад

Доброго дня, в мене віза річна з коридором запрошення з 25 червня по 20 вересня 2021 потім з 23 березня по 20 червня 2022р. чи потрібно їхати до України, після трьох місяців, чи можна використати біометрію підчас коридору не виїжджаючи з Польщі? Дякую.

Jerry
Jerry
Відповідь для  Марія
2 місяців назад

Можно візу викоростати відразу всі дні без виїзду + потім на 90 дней по безвізу залишитись

Тарас
Тарас
2 місяців назад

Доброго вечора, а скажіть будь ласка працював по біометрії приїхав на 88 день вночі а сьогодні вже 90 день то вже починається коридор і у понеділок не зможу подати на візу? Так як говорять що з Варшави прийде відказ.

Марина
Марина
2 місяців назад

коридор
Всім доброго дня!!! Хлопці, таке питання. У іюле25 закінчилася віза, зараз працюю по безвізу.11 вересня треба виїхати додому. Залишається 40 днів безвіза. Чи зможу я в ці дні заїхати назад до Польщі, на запрошення? Або все одно-коридор?

Anton
Anton
Відповідь для  Марина
2 місяців назад

Чи зможете заїхати без проблем, так-як віза продовжена через карантин, і біометрія не зворушена, і в’їхати назад до Польщі ви зможете по продовженої візі

Марина
Марина
Відповідь для  Anton
2 місяців назад

Спасибі

Маріна
Маріна
2 місяців назад

Доброго вечора, підкажіть, якщо працювала по північній візі, потім відсиділа в Україні 3 місяці і заїхала по безвізу який закінчується, чи можу я відразу податись на візу?

Анатолій
Анатолій
2 місяців назад

Доброго дня, підскажіть будь ласка, така ситуація: працював по робочій візі пів року. І хочу залишитись тут на навчання. Чи можу я одразу після своєї візи відпкрити річну студентську візу?

Женя
Женя
Відповідь для  Анатолій
2 місяців назад

Так, можно

Михайло
Михайло
2 місяців назад

коридор
Доброго времени суток підкажіть будь ласка я цю годину в Польщі по біометрії але мені запропонували вигідну роботу в Чехії після закінчення біо я можу відкрити візу в Чехію на три місяці і чи не буде коридору після біо?

Anton
Anton
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Ні, не буде, спокійно роби

Михайло
Михайло
Відповідь для  Anton
2 місяців назад

Відмінно спасибі вам за відповідь

Оля
Оля
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Буде коридор 3 місяці

Ist
Ist
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

можете

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Не буде

Михайло
Михайло
Відповідь для  Evgeniy
2 місяців назад

Відмінно спасибі за інформацію. А то я по Польщі в курсі законодавства а в Чехії був тільки раз

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Михайло
2 місяців назад

Причому тут Польща або Чехія, це країни ЄС))) і візові закони однакові з приводу коридорів вони входять в єдиний Шенген.

Світлана
Світлана
3 місяців назад

Доброго вечора….У мене 31.12.2021 закінчується сезонна віза….Яку візу я можу зробити після неї щоб якнайшвидше знову поїхати до Польщі?

Nataliia
Nataliia
3 місяців назад

Доброго дня,на якій підставі можна залишитися в Польщі легально,коли пів річна віза закінчилася і закінчиться біометрика?

ДАНА
ДАНА
3 місяців назад

Доброго вечора
була на роботі по піврічній візі з 25.12.2020 по 25.06.2021 і зразу залишилася на територіїПольщі по без візу
але без візу відсиділа тільки 60днів і тепер планую їхати на Україну
як можна заїхати назад в Польщу без коридору??

Іванна
Іванна
Відповідь для  ДАНА
3 місяців назад

Доброго дня! Як знатимете відповідь напишіть будь ласка, бо цікавить теж саме питання а знайти нічого не можу..!)
ivik9664@gmail.com

Олег
Олег
3 місяців назад

Доброго дня!
Скажіть будь-ласка, я заїхав по біометріі мені з штампом поклали 93 дні, також в мене відкрита польська віза, чи можу я продовжити перебування в Польщі, після біометріі на візі

Роман
Роман
Відповідь для  Олег
3 місяців назад

Так, тоб то у вас буде 93 дні візи + 90 днів безвіза. Але для легальної праці потрібне запрошення