Віза / Коридор після Польської візи і безвізу в 2021 році
Коридор після Польської візи і безвізу в 2021 році

Візовий коридор після візи і безвізу 2021

Візовий коридор після Польської візи — основне питання яке задають на нашому форумі це: так що, Польща скасувала коридори ? На жаль, це не так. Польща коридори не відміняла.

Чому ж з’явився такий міф?

Багато хто їздив в 2071 і 2018 році знають, що з січня 2018 року було видозмінено запрошення. Через ці зміни ті, хто відкривав візу в 2017 році могли не чекаючи коридору подати на нову візу. Але це було лише один раз. По суті коридор як був. так і залишився .

Тепер багато хто думає, що з настанням 2021 року коридори за візами і безвізу анулюються , але це не так , коридори є!

Візовий коридор після Польської візи — як уникнути коридору?

Після того, як ми розібралися, що коридори нікуди не поділися, виникає саме логічне запитання:

Як же зробити так, щоб можна було їхати на роботу, не чекаючи на коридор.

Почнемо з безвізу

Візовий коридор після Польської візи

Після того, як людина відбула по безвізу 90 днів, їй необхідно 90 днів бути на Україні. Тільки після цього можна повторно їхати по безвізу на 90 днів.

Як порахувати час перебування за безвізу? Якщо, наприклад, Ви були тільки 60 днів поспіль, питання, коли можете поїхати знову на 90 днів.

Потрібно пам’ятати основне, прикордонники використовують такий спосіб перевірки , від дати виїзду, відрахують 180 днів тому, наприклад Ви виїжджаєте з Польщі 01.01.2021, вони відраховують 180 днів тому це буде 01.06.2018 і рахують скільки днів Ви пробули в ЄС в цей проміжок. Якщо у Вас 90 днів або менше, тоді проблем немає, якщо більше 90 днів, буде заборона на в’їзд мінімум на пів року.

Також потрібно знати наступне, працюючи по безвізу в Польщі, роботодавець Вам оформить запрошення (Освядченіе) на 3 місяці, після того як 3 місяці відпрацюєте, багато хто хоче повернутися, і ось тут є нюанс.

Зверніть увагу! Що роботодавець зможе повторно оформити Вам запрошення (Освядченіе) тільки на 90 днів, так як по запрошенню (Освядчнію) можна працювати тільки пів року протягом року , а Ви вже виходить відпрацювали 90 днів, тому і видають запрошення тільки на 90 днів.

По приїзду в Україну, з таким запрошенням візу отримати не можливо, так як власникам біометричних паспортів не відкривають візу менше ніж на 97 днів. Це через те, що ця віза вважається візою короткострокового перебування, категорії С. І з таким запрошенням люди не можуть поїхати по безвізу через коридор. І подати на візу можна через те, що запрошення на короткий період.

Висновок, по безвізу працювати офіційно не вигідно , так як повторно візу відкрити не можна, якщо звичайно, Ви не отримали карту побиту або воєводське запрошення на рік.

Як уникнути коридор після безвізу?

 • Відкривати річну візу на запрошення від Воєводи
 • Відкривати візу на сезонні роботи на 9 місяців

Коридор після Польської візи піврічної

Візовий коридор після Польської візи

Якщо Ви працювали півроку, за останній рік, тоді у Вас буде коридор пів року . Якщо наприклад, Ви відкрили візу 01.01.2020 р по 01.06.2020 р тоді відразу 02.06.2020 відкрити візу не можна. Повторно отримати піврічну візу можна буде тільки 01.01.2021 р Навіть якщо у Вас буде на руках запрошення на півроку , візовий центр не прийме документи.

Як уникнути коридор після піврічної візи?

 • Їхати по безвізу на 90 днів як турист
 • Відкрити візу на запрошення від воєводи
 • Відкрити візу на запрошення на сезонні роботи

Візовий коридор після річної візи.

Візовий коридор після Польської візи

Після того як Ви відкрили річну візу на запрошення від воєводи, Ви можете перебувати весь рік в Польщі без виїзних.

Після річної візи на запрошення від воєводи коридорів немає і не було, це одна з найбільш вигідних віз за терміном перебування і відсутності коридорів.

Що робити посля того, як закінчилася річна віза?

Віза на сезонні роботи.

Після того, як закінчиться віза на сезонні роботи, а вона відкривається на 9 місяців або до кінця року, коридор є, але він тільки до кінця року. До наприкладу, відкрили Ви візу на сезонні роботи з 01.01.2020 по 01.09.2020 і по її закінченню можна відкривати таку ж візу тільки з нового року з 2021 р

Що робити після закінчення візи на 9 місяців?

 • Їхати по безвізу на 90 днів, можна і як турист, і на роботу
 • Відкривати піврічну візу
 • Відкривати візу на запрошення від Воєводи на рік

З цією статтею також цікавляться:

Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати?Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси.Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта — страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси. Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Якщо я в польщі і мені завтра закінчується віза чи можу я лишитися на біометричному паспорті

 • Так, можна, на 90 днів зі страховкою і запрошенням.

Я працювала по біометричному паспорту три місяці в Польщі, потім відкрила піврічну візу по якій працювала трохи більше ніж три місяці. А тепер коли я можу поїхати працювати по біометричному паспорті на три місяці?

 •  Після визи можете відразу по безвізу працювати, але лише на підставі воєводи

Підкажіть будь ласка, чоловік перебував у Польщі по безвізу 90 днів, тиждень як приїхав на Україну, коли він може оформляти робочу Чеську візу.

 • Після того як пробудете в Україні 90 днів, тоді можете їхати по безвізу, тому що Чешська віза короткострокова, це те саме що і безвіз, вони на одному коридорі знаходяться.

Можна залишитися в Польщі по безвізу після закінчення візи?

 • Так, можно якщо паспорт біометричний і є дні по безвізу, але із страховкою і запрошенням.

Таке питаня, мени віза відкрита до 02.06.20 це піврічна чи можна зараз відкрити на рік

Я працювала в Польщі по піврічній візі з 02.02.2019 по 26.04.2019 хоча віза була до 17.07.2019 але я поїхала додому 26.04.2019 а потім 15.12.2019 заїхала в Польщу але на іншу роботу і мені ужонд дав дозвіл працювати лише 1 місяць до 16.01.2020 коли мені можна буде офіційно працювати по біо?

 • Офіційно по піврічному запрошенню можете працювати лише після того як пройде пів року з моменту закінчення візи, але є ще запрошення на рік від воєводи, або сезонне запрошення, по цим запрошенням можете працювати вже зараз, вони перебивають візові коридори

У мене була річна віза але я її всю не використала 29 лютого вона закінчується після неї я можу підкрити пів річну ?

 • Так, можна, після річної візи не має коридора.

Чи можна після біометрвї відкрити гостьову ввзу

 • Якщо віза буде більше ніж на 90 днів, тобто довгострокова, категорії Д, тоді так, якщо короткостокова тоді ні.

В мене закінчилась піврічна віза, як я можу виїхати в Польщу чи можна зробити якісь візи чи можу поїхати. По біометрії

 • Можна зробити візу на рік, або на 9 місяців, також по безвізу на 90 днів можна

Скажіть будь ласка, якщо завтра закінчується піврічна віза. через який період часу можна їхати в Польщу по без візу??

 • Після піврічной візи можно відразу по безвізу їхати, але не легально працювати не можна, якщо запрошення не дадуть, а без запрошення працювати легально загрожує штраф і депорт. Для легальної праці потрібно чекати коридор пів року, робити візу на рік або 9 місяців або оформити запрошення і страховку на 90 днів.

Яку візу можна зробити після безвіз паспорта на якому я була 60 днів

 • Можно любу довгострокову візу, на пів року, рік або 9 місяців

Якщо після візи їду по біометрії на роботу із запрошенням, то можна буде по приїзду робити візу, але на інше запрошення?

 • У Вас буде після візи коридор ще, заголом 6 місяців коридор, якщо по безвізу будете 3 місяці то ще коридор будет 3 місяці.Якщо замовите річне запрошення — візу дадуть без коридору.

Якщо в мене коридор 6 місяців чи я можу перетнуты кордон якщо в мене є запрошення на сезону роботу 9 місяців

 • Так, по цьому запрошенню потрібно відкрити візу і тоді можна їхати на 9 місяців, це запрошення перебиває коридор

Відкривши сезонну візу на 9 місяців, потрібно бути всі 9 місяців в Польші, чи можна перетинати кордон, якщо можна, то скільки разів?

 • Перетинати кордон можете багато разів, немає обмежень

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Что делать если пропустил звонок с визового центра

Що робити, якщо пропустив дзвінок з візового центру

5 / 5 ( 18 голосов ) Що робити, якщо пропустив дзвінок з візового центру? …

Подписаться
Уведомление о
guest
1.8K комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Влад
Влад
1 день назад

Віза піврічна закінчується 27.01, чи можу я зараз подати документи на річну через нову пошту?

Катерина
Катерина
5 днів назад

Доброго дня_ працювала в польщі 3 місяці по біометрії тоді відкрили візу на 100 днів чи можу їхати знову працювати по біометрії???

Олена
Олена
6 днів назад

Доброго дня ,я працюю в Польщі по піврічній візі,яка закінчується 10 лютого.В зв’язку з карантином мені її продовжують ще на 3 місяці.Коли я зможу відкрити наступну піврічну візу, який коридор доведеться чекати .Дякую.

Оксана
Оксана
8 днів назад

Доброго дня, маю таке питання, мені зробили воєвудське запрошення, але з 15-06-20 по 01-03-21,в зв’язку з карантином візові центри були закриті. Я заїхала 06.08.20. Чи зможу я по закінченню візи залишитися по без візу не виїжджаючи, а потім поїхати в Україну і зробити знову воєвудську візу, щоб не чекати коридору?

Едуард
Едуард
10 днів назад

Доброго дня.Працю на даний момент в польші по піврічній візі на заводі,віза закінчується в кінці лютого.чи зможу я після закінчення візи,повернутися в україну,а потім через декілька днів,повернутися в польшу по безвізу,і працювати водієм по європі?

Олег
Олег
11 днів назад

Доброго дня через скільки часу згасає освячення і який коридор у нього?

Ярина
Ярина
Відповідь для  Олег
11 днів назад

Освядченьь анульує роботодавець, термін дії закінчується через 3 місяці якщо не почали працювати по запрошенню. Коридор пів року якщо приступили к роботі і відкрили візу

Наталія
Наталія
11 днів назад

Доброго вечора я була у Польщі з 4.08.20 по 23.12.20 по біометрії в мене тепер коридор 3 місяці чи 5 так як я була у Польщі 5 місяців

Павло
Павло
12 днів назад

Добрий день приїхав з польщі був по візі на 3 місяця чи можу виїхати ппісля закінчиня візи по біо ?

Софія
Софія
14 днів назад

Доброго дня .Я приїхала в Польшу по без візу з робочим запрошенням .Якщо я подам на воєвутське запрошеня чи потрібно пересісти кордон протягом 90днів?Чи можна чекати на нього не теритоорї Польші?

Вікторія
Вікторія
16 днів назад

Доброго дня, я була в Польщі по сизонній візі, і приїхала 28.12.2020 зараз вона в мене закінчилася. Чи можу я з Нового року їхати по безвізу?

Андрей
Андрей
Відповідь для  Вікторія
14 днів назад

Так, можно на 90 днів

Вікторія
Вікторія
18 днів назад

Доброго дня! Я перебувала в Польщі по піврічній візі, яка закінчилася 10.10.2020, далі я залишилася в Польщі по безвізу до 12.12.2020. Скажіть, будь ласка, як я можу якнайшвидше повернутися до Польщі без коридорів? Дякую!

Сергей
Сергей
Відповідь для  Вікторія
18 днів назад

Доброго дня, робіть воєводську візу або сезонну

Лілія
Лілія
18 днів назад

Доброго дня, я була в Чехії по 3 місячній робочій візі з 19.01.2020 до 13.04.2020,але у зв’язку з надзвичайним станом я залишилась по робочому договору до 16 листопаду.Скажіть будь ласка, я зможу виїхати в Польщу? і яку потрібно візу?

Сергей
Сергей
Відповідь для  Лілія
18 днів назад

Вам потрібно піврічну робочу візу зробити в Польщу, попросіть запрошення у роботодавця

Роман
Роман
21 днів назад

Доброго дня. В мене воєводська віза закінчується 28.01.21, а запрошення 17.04.21. Нове запрошення дійсне з 18.04.21 до 17.04.24. Це все на одну фірму. Чи можна мені подавати на річну візу з 29.01.21 до 28.01.22 на основі цих двох запрошень?

Роман
Роман
Відповідь для  Роман
19 днів назад

Так, можно

Роман
Роман
25 днів назад

Добрий день.якщо був по біометрії в Польщі чи можу відкрити робочу візу на 6 місяців????

Віктор
Віктор
1 місяць назад

Доброго Дня…Скільки потрібно чекати часу щоб знову поїхати в Польщу після закінчення пів річної візи?

Міша
Міша
Відповідь для  Віктор
1 місяць назад

Доброго дня, можно по безвізу на 90 днів їхати або робити сезонну або річну візу, піврічну візу не дадуть тому що пів року коридор

Віктор
Віктор
Відповідь для  Міша
30 днів назад

а по безвізу через скільки часу можна їхати після закінчення пів річної візи?

Віктор
Віктор
Відповідь для  Віктор
30 днів назад

Можно вже їхати

Євген
Євген
1 місяць назад

Доброго дня. Подавав документи на польську візу у візовий центр Запоріжжя 03.12 , на сьогодні 10.12 при перегляді статусу готовності пише NO RECORDS FOUND, в заяві було зазначено шо початок дії візи з 12.12. , чого ще нема результату ?

Ксения
Ксения
1 місяць назад

Закінчується біо в Польщі(офіційно пропрацювала 1,5 місяці),чи можу відразу оформити польську візу на пів року?

Міша
Міша
1 місяць назад

Віза на пів рочу закінчується 26.01.2021року яку після цього можна відкрити візу

Іртна
Іртна
1 місяць назад

Доброго дня. Чоловік мав піврічну візу, що закінчувалася 26.12.19. До закінчення візи подався на Карту. Працював на умові до жовтня 2020 потім звільнився. Печатки у пампорті немає. Лише відбитки здав. Чи можна подати на піврічну і коли.

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Іртна
1 місяць назад

Уже можна подаватись зараз на піврічну візу

Kris
Kris
1 місяць назад

Доброго дня. . підскажіть. . чи відкриють візу …коли я на 3 місяці на візі з сезоним запрошенням до нового року. .. чи від криють візу після нового року таку саму на сезонове запрошення .. чи буде коридор. ?

Антоніна
Антоніна
1 місяць назад

чи можна відкрити нову візу по воєводському запрошенні якщо стара віза не закінчилася?

Євген
Євген
1 місяць назад

Доброго дня. Я отримав візу по запрошенню від одного роботодавця, але зараз перед виїздом знайшов іншого в якого і буду працювати, як мені треба діяти?

Віталій
Віталій
1 місяць назад

Доброго дня Вам, підкажіть будь ласка, якщо Я працював по без візу три місяці( до кінця жовтня). То можна після нового року відкрити піврічну візу?

Юлія
Юлія
1 місяць назад

Доброго дня,якщо чоловік пропрацював по біометрії 60 днів в Польщі,чи зможе він виготовити пів річну візу по біометрії?чи потрібно чекати коридор 90 днів?

Євген
Євген
1 місяць назад

Дякую!

Євген
Євген
1 місяць назад

Доброго дня, я поїхав в Польщу по піврічній робочій візі в липні, віза до 15.12.2020 чи можу я залишитись в Польщі по безвізу?

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Євген
1 місяць назад

Так

Olga
Olga
1 місяць назад

Добрий день! Якщо у мене воєвуда до 29.01.20 р.,. Повністю воєвуду не відбула і планую з нового року вернутися до Польщі чи я можу вже зараз замовляти піврічне запрошення, бо чула, що піврічне запрошення робиться 1.5-2місяці.

Надія
Надія
2 місяців назад

Доброго дня!У мене сезонна віза закінчується через місяць.Чи можу я зараз подавати на відкриття нової сезонної візи(запрошення з 1 січня 2021 р)???

Natalia
Natalia
2 місяців назад

Здравствуйте. У меня воевудская открыта с 01.10.2019годавая виза которая закончилась в 6.10.2020. Хочу спросить если по oświadczenu отработала 180 дней хотя на данный момент с этими продлениями оświadczeń на два месяца больше работала.  
То можно получить от работодателя приглашения воевудское открыть визу и работать дальше?  Или же ждать время на коридор пол года??? Два раза мне делали оświadczenia.  С 15/11/2019—02/02/2020
И 
03/03/2020—01/08/2020.?
Подскажите пожалуйста 
Как быть чтобы не было коридора?

Наталия
Наталия
2 місяців назад

Здравствуйте. Скажите пожалуйста не могу понять ситуацию
Как могу работать без коридора.
У меня годовая виза которая была действительна до 06.10.2020
А по освясчению отработала 15.11.2019-12.05.2020.и еще работала 2 месяца после этого освячения. Как мне сказал работадатель что даже больше проработала.
Что надо зделать для того чтобы был лимит в освячению???
Новая воевудская виза???
Я уже вообще ничего не пойму.