Домой / Віза / Коридор після Польської візи і безвіза в 2019 році

Коридор після Польської візи і безвіза в 2019 році

Коридор після Польської візі і безвізу 2019

Основне питання яке задають в нашому форумі це: так що Польща скасувала коридори ? На жаль, це не так. Польща коридори не відміняв.

Чому ж з’явився такий міф?

Багато хто їздив в 2071 і 2018 році знають, що з січня 2018 року було змінено запрошення. Через цих змін, ті, хто відкривав візу в 2017 році могли не чекаючи коридору подати на нову візу. Але це було лише тимчасово, і по суті коридор як був так і залишився .

Тепер багато хто думає, що з настанням 2019 року коридори за візами і безвізу анулюються , хоча це не так , коридори є!

Як уникнути коридору?

Після того як ми розібралися, що коридори нікуди не поділися, самий логічне запитання:

Як же зробити так що б можна було їхати на роботу? Не чекаючи на коридор.

Почнемо з безвіза

Після того, як людина відбув з безвізу 90 днів, йому необхідно 90 днів бути в Україні. Тільки після цього можна повторно їхати по безвізу на 90 днів.

Як порахувати дозволене час перебування за безвізу? Якщо, наприклад, Ви були тільки 60 днів поспіль, питання, коли можете поїхати знову на 90 днів.

Потрібно пам’ятати основне, прикордонники вважають такий спосіб , від дати виїзду, відрахують 180 днів тому, наприклад Ви виїжджаєте з Польщі 01.01.2019, вони відраховують 180 днів тому це буде 01.06.2018 і рахують скільки днів Ви пробули в ЄС в цей проміжок. Якщо у Вас 90 днів або менше, тоді проблем немає, якщо більше 90 днів, буде заборона на в’їзд мінімум на пів року.

Так само потрібно знати наступні, працюючи по безвізу в Польщі, роботодавець Вам оформить запрошення (Освядченіе) на 3 місяці, після того як 3 місяці відпрацюєте, багато хто хоче повернутися, і ось тут є нюанс.

Зверніть увагу! Що роботодавець повторно оформить Вам запрошення (Освядченіе) тільки на 90 днів, так як на запрошення (Освядчнію) можна працювати тільки пів року в перебігу року , а Ви вже виходить відпрацювали 90 днів, тому і видають запрошення тільки на 90 днів.

Але по приїзду в Україну, з таки запрошенням візу отримати неможливо, так як власником біометричних паспортів не відкривають візу менше ніж на 97 днів, через те, що це вважається віза короткострокового перебування, категорії С. І з таким запрошенням люди не можуть поїхати за безвізу через коридору. І подати на візу можна через те, що запрошення на короткий період.

Висновок, по безвізу працювати офіційно не вигідно , так як повторно візу відкрити не можна, якщо звичайно, Ви не отримали карту побиту або воєводське запрошення на рік.

Як уникнути коридор після безвіза?

 • Відкривати річну візу на запрошення від Воєводи
 • Відкривати візу на сезонні роботи на 9 місяців

Коридор після піврічної візи.

Якщо Ви працювали півроку, за останній рік, тоді у Вас буде коридор пів року . Якщо наприклад, Ви відкрили візу 01.01.2019 р по 01.06.2019 р тоді відразу 02.06.2019 відкрити візу можна, повторно отримати піврічну візу можна буде тільки 01.01.2020 р Навіть якщо у Вас буде на руках запрошення на пів року , візовий центр не прийме документи.

Як уникнути коридор після піврічної візи?

 • Їхати по безвізу на 90 днів як турист
 • Відкрити візу на запрошення від воєводи
 • Відкрито візу на запрошення на сезонні роботи

Коридор після річної візи.

Після того як Ви відкрили річну візу на запрошення від воєводи, Ви можете перебувати весь рік в Польщі без виїзних.

Після річної візи на запрошення від воєводи коридорів немає і не було, це одна з найбільш вигідних віз за терміном перебування і відсутності коридорів.

Що робити послу того як закінчилася річна віза?

Віза на сезонні роботи.

Після того як закінчиться віза на сезонні роботи, а вона відкривається на 9 місяців або до кінця року, коридор є, але він тільки до кінця року, наприклад, відкрили Ви візу на сезонні роботи з 01.01.2019 по 01.09.2019 і по її закінченню можна відкривати таку ж візу тільки з нового року з 2020 р

Що робити після закінчення візи на 9 місяців?

 • Їхати по безвізу на 90 днів, можна і як турист і на роботу
 • Відкривати піврічну візу
 • Відкривати візу на запрошення від Воєводи на рік

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цієї посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

Смотрите также

Сезонне запрошення до Польщі

Запрошення на сезонні роботи ZASWIADCZENIE Сезонне запрошення в Польщу — це документ, за яким можна …

262 комментария

 1. Доброго дня. У дочки дві попередні візи воєвудські. Тепер подала на звичайне піврічне запрошення, але отримала відмову в запрошенні. Чому ужонд відмовив в запрошенні?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можливо з фірмою щось не так, або по безвізу працювала, спитайте, роботодацю повинні сказати саме чому відмовили.

 2. Добрий день.
  У мене таке питання:
  у мене є відкрита робоча річна віза (D06)
  по якій відпрацював я тільки три місяці і повернувся в Україну.
  Роботодавець з Польщі вже повідомив мені що моє Zezwolenie анулювали .
  Зараз я хочу їхати на іншу роботу в Польщу по безвізу.
  Що робити з відкритою візою?Анулювати?
  чи можна якось поїхати по цій візі але з іншим запрошенням?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можете по цій візі але з новим запрошенням їхати.

 3. Олександр

  Доброго дня,Тетяна! Маю наступне запитання — отримав сьогодні біометричний паспорт, але старий закордонний паспорт не здав. В старому паспорту маю відкриту шенгеновську візу до березня 2020 року. По ній я працював в Польщі минулий рік: 14.01.18-26.01.18; 11.02.18-01.04.18; 27.04.18-23.05.18 — це за перше півріччя; 13.07.18-25.07.; 21.09.18-20.10.18; 04.11.18-19.12.18 — друге півріччя. Перевіряю по шенгенкалькуляторі, то маю станом на сьогодні 14 днів для побиту в Польщі, а якщо їх відбуду, то можу їхати з 20 березня на 30 днів. Біометричний паспорт не перекриває ці вікна? Тобто я зараз можу їхати не на цілих 90 днів по біометриці, а на тих самих 14, а потім 30, як по шенгену? Чи все ж можу їхати по новому закордонному (біометричному) можу перебувати всі 90? Щиро дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по правилах так не можно, але були випадки що люди писали що їздили і все буго гаразд, але краще так не робити, безвіз і нешген віза то одне, і коридор в них один.

 4. Олександр

  Дякую, Костянтине! Ще одне запитання — чув (не знаю чи правда) а я можу поїхати на тих 14 днів до Польщі, а протягом того часу працедавець мене працевлаштує (щоб не робити зараз робочої візи). Є якась така процедура чи завжди треба робити візи або пильнувати коридори безвізу? Дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Потрібно візу робити, коли віза буде подавайте на карту побиту, з картою вже можно залишатись після візи без виїзду.

 5. Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, як працює коридор зі студентською візою?
  Я 5 віз під ряд мала типу D mult річних з 2013 року, остання, 6 та , ще діюча віза, така ж сама але лише на 185 днів до 1го травня ( чекаю на захист диплому) всі ці візи у звичайному закордонному паспорті. Тепер маю питання, по закінченню візи планую повернутися додому, на Україну, до 15 червня, і потім в*їхати до Польщі по біометричному паспорту на 90 днів по безвізу , за цей час перебування там по безвізу планую подати документи на подальше навчання і відкривати знову річну Д візу вже у новому паспорті. Підсажіть, будь ласка, чи у моєму випадку коридор також буде дійсним, тобто після безвізу потрібно чекати 90 днів, навіть якщо я буду мати засвідчення що я студентка, або засвідчення що мене прийняли на навчання? Бо з того що розумію, біометричний паспорт є прив*язаний до звичайного закордонного( при подачі документів на останню пів річну візу давала обидва), і не розумію як ця системма з коридором працює у випадку зі студентами.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, ні коридора після безвізу у Вас не буде. Можете сміливо подавати на річну візу.

 6. Доброго дня, мій чоловік та дочка мають сталий побит. Я часовий. Чи може чоловік зробити моїй мамі воєвудське запрошення на термін 365-365?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, то воэвудське запрошення на працю йде, від фірми, якщо гостьове то не роблять зараз, після того як безвіз дали.

 7. Добрий день! У мене була воєвудська віза, яка закінчилась в лютому 2018,в грудні 2017 я подав на карту побиту і прочекав безрезультатно. Приїхав додому у вересні 2018, але у травні скінчився срок дії загран паспорта (брав виписку на виїзд, бо не отримав карту).виходить з лютого до вересня я був за рахунок того, що чекав на карту… Я можу зараз їхати по біометрії чи потрібно візу відкривати і яку??? Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день, по безвізу можуть не пустити, можно любу візу Польску робити, піврічну, річну, чи на 9 місяців.

 8. Наталка

  Добрий день. Страховку якої страхової компанії потрібно для сезонної візи.

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день, бажано від ПЗУ, у нас можно зрбити, буде дешевше ніж в візовому центрі.

   • Світлана

    Доброго дня.Поставили в паспорті відмітку про відмову у візі.Чи можу їхати по біометрії

    • Константин - визовый специалист

     Доброго дня, можно.

 9. Додам до попереднього, тоді в який спосіб моя мама може з нами лишитись на рік?

 10. Додам до попереднього, тоді в який спосіб моя мама може з нами залишитись на рік? І який тип візи відкривається по гостьовому запрошенні?

  • Константин - визовый специалист

   Якщо по гостьовому то D-02 буде, якщо вона буде працювати, то просіть візу річну по воєводі, якщо не буде то потрібно в консульстві дізнатися, чи зможуть вони зараз зробити таку візу.

 11. Добрий вечір! Підкажіть будь ласка чи можна почати оформлення воєвудської візи, будучи в Польщі по безвізу?

 12. Доброго дня. Працюю по безвізу. Чи можна продовжити працювати в Польщі без виїзду в Україну після використання 90 днів?

 13. Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи Ви робите візу від воєводи? Якщо так, то скільки коштує?

 14. Доброго дня. Допоможіть розібратися. Маю візу з 8.10.2018 по 5.04.2019 на 180 днів. Перебувала в Польщі з 10.11.2018- 13.01.2019 .Запрошення на 1.5 місяця уженд не видав.Чи зможу я поїхати на роботу по безвізу?Як і коли можна буде знову працювати?

 15. Якщо відпрацювали по піврічній візі 180 днів (була до 10 жовтня 2018 року), потім поїхали по біометрії, зараз робимо сезонні візи на 9 місяців. Ми можемо їхати тільки на сезонні роботи? чи і інші також? (офіційно)

  • Константин - визовый специалист

   Вже відповів

   Доброго дня, можно і в іншому місці працювати, але потрібно щоб роботодавець переоформив запрошення від своєї фірми, якщо бажає Вас легально влаштовувати. Йому можливо не видадуть освядчення, якщо не дадуть, то прсіть воєводу або не легально.

 16. доброго дня. Ми відпрацювали 180 днів по піврічній візі та біометрії (віза було до 10 жовтня 2018). Зараз подали на сезонну візу. Ми зможемо працювати офіційно тільки на сезонних роботах? У іншого роботодавця офіційно не зможемо працювати?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно і в іншому місці працювати, але потрібно щоб роботодавець переоформив запрошення від своєї фірми, якщо бажає Вас легально влаштовувати. Йому можливо не видадуть освядчення, якщо не дадуть, то прсіть воєводу або не легально.

 17. Доброго дня, скажіть ,будь ласка, в мене відкрита віза категорії D 02 з 19.10.18 до 31.03.19 чи можу я відразу відкрити робочу візу або поїхати по біометрії ? ДЯКУЮ

 18. Доброго дня,на воєвудське запрошення чекаю вже чотири місяці, скажіть яка може бути причина такої затримки? дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, різне може бути, якщо велика черга то затримують.

 19. доброго дня
  На карті Постійного Проживання, зробив дівчині запрошення через воєводу на рік; зробили візу дійсну на рік, проте з терміном перебування лише 100 днів ? Що потрібно зробити, щоб можна було легально перебувати рік?
  Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, то потрібно нове запрошення, у Вас як зараз запрошення називаєтся? OSWIADCZENIE чи ZEZWOLENIE?

    • Константин - визовый специалист

     Мабуть то перший раз так відкрили, коли пройде термін робіть ще раз запрошення на рік, повинні саме на рік відкрити.

 20. Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста. У меня была открыта виза D05A с 16.07.2018 по 11.01.2019 г. Сейчас я жду коридор, чтобы оформить новую визу D05A. Могу ли я ездить в Польшу по биометрическому паспорту в туристических целях пока жду этот коридор, или это как-то повлияет для оформления новой национальной визы D05A?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, в туристических целях можете, это никак не повлияет на визу.

 21. Анастасія

  Доброго дня)
  Була відкрита польська віза 09.01.2018-25.12.2018.
  Чи можу я зараз подаватись на піврічну візу? Дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по якому запрошенню отримували візу, Освядчення чи Зазволення?

 22. Доброго дня. Мій чоловік у минулому 2018 році працював у Польщі по воєвудській візі, але запрошення було перероблено на звичайне. Відпрацьованих днів було не більше чим 180, дата закінчення запрошення 30.07.18. Сама віза дійсна була до 17.12.18.
  У січні 1019 чоловік замовив півріччну візу через агенцією. Запрошення йому зробили тільки на 30 днів, документи на візу у нього не прийняли, через малий термін запрошення. Агенція пояснює, що ужонді праці видав таке запрошення, бо не пройшли ще терміни.
  Поясніть будь-ласка які терміни?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, то та агенція повинна була це пояснити, у Вас виходить так що за рік було відпрацьовано по освядченню вже пів року, наступне освядчення лише через пів року видадуть, по дата потрібно по тому запрошенню дивитись що видавали чоловікові.

 23. Олександр

  Доброго дня, Костянтин! Маю наступне запитання — Відпрацював по шенгенці 90 днів (виїхав 19 грудня). Шеф ще 27 вересня 2018 року подав папери на OSWIADCZENIE щойно скинув скани документи, які отримав з управи: там окреси роботи, в яких маю працювати зазначені 05.11.18 — 24.04.18 (в цей окрес я працював нелегально в нього ж по шенгенці) та з 24.04.19 — 31.08.19. Є сенс зараз робити робочу візу? Якщо зроблю її, то які орієнтовно будуть терміни самої цієї робочої візи та сам час побиту по ній? Щиро дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, то вже не приймуть документи, потрібно щоб міниму 97 днів було по запрошенню, у Вас лише до 24.04. Робіть біометрічний паспорт, і по безвізу їзджайте, або краще робіть візу, але потрібно лише воєводу просити.

   • Олександр

    Дякую. 1) А чому лише воєводу? Я, напевно, поїду на інше місце роботи…2) Біометрику вже маю — можу по ній їхати з 20 березня. Лишив старий паспорт, а там час воїзду по шенгенці з 19 грудня. По біометриці можу бути 90 днів — під час них можна офрмляти воєвудську на місці, так? Ще раз дякую.

    • Константин - визовый специалист

     Бо якщо поїдете в іне місце роботодацю потрібно зробити Вам освядчення, а він не зможе, бо коридор пів року йде. Доплацюєте біометрику, як приїдите на роботу, просіть зразу воєвуду, бо довго робиться вона.

 24. Олександр

  Доброго вечора, таке питання, якщо я був по без візу і приїхав перед новим роком, 180 днів треба буде чекати чи з нового року можна знов їхати без проблем на 90діб?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так, потрібно чекати, але 90 діб,а не 180

   • Олександр

    А якщо залишився один день, то можна виїхати, і повернутися з той самий день? І чи потрібні квитки назад?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Теоретично так, але можуть не пропустити

 25. Доброго дня! У мене зараз на даний момент коридор хочу поїхати в польщу по біометріі чи можна буде зробити вуєвудське запрошення, але по коридорі я вже два місяці в україні і роботодатель мене звільнив но як я приїду по біометрії то знов оформить, треба буде знов відпрацювати 90 днів чи може врахуватися попереднє?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно рахувати попредні дні праці

 26. Доброго дня!
  Маю питання: отримала візу на 180 днів студентську з 31.08.18-28.02.19, хоча подавала запрошення від вузу на цілий рік, а не половину. 28.02.закінчується студентська віза, але навчання продовжується, тому я хочу залишитися по безвізу поки йде семестр. Сесія буде аж в квітні, і лишень тоді я зможу отримати запрошення на наступну візу. Питання: це легально по завершенні візи перебувати мені ще 90 днів у Польщі?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Щоб не було проблем, по безвізу бажано здійснити «перезаїзд». Тобто виїжджаєте і одразу можете перетнути кордон назад по безвізу

 27. Добрый день. Помогите, пожалуйста разобраться. У меня открыта рабочая виза с 18.01.19 по 7.07.19.Пока открывала визу, обстоятельства изменились и может случиться так, что у меня вообще не получится выехать. Повлияет ли это на о крытие следующей визы, после коридора?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Если Вы по этой визе ни разу не выехали, то можно будет сразу открыть новую

 28. Валерий

  Добрый день. Подскажите,пожалуйста.Я отработал по безвизу(официально) 90 дней(если быть точнее,то 85). Тот же работодатель может пригласить меня на работу на полгода? Или только на 90 дней?

  • Константин - визовый специалист

   Добрый день, если работали официально то только на 90 дней, если нет то на 180.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *