Віза / Коридор після Польської візи і безвізу в 2021 році
Коридор після Польської візи і безвізу в 2021 році

Візовий коридор після візи і безвізу 2021

Візовий коридор після Польської візи — основне питання яке задають на нашому форумі це: так що, Польща скасувала коридори ? На жаль, це не так. Польща коридори не відміняла.

Чому ж з’явився такий міф?

Багато хто їздив в 2071 і 2018 році знають, що з січня 2018 року було видозмінено запрошення. Через ці зміни ті, хто відкривав візу в 2017 році могли не чекаючи коридору подати на нову візу. Але це було лише один раз. По суті коридор як був. так і залишився .

Тепер багато хто думає, що з настанням 2021 року коридори за візами і безвізу анулюються , але це не так , коридори є!

Візовий коридор після Польської візи — як уникнути коридору?

Після того, як ми розібралися, що коридори нікуди не поділися, виникає саме логічне запитання:

Як же зробити так, щоб можна було їхати на роботу, не чекаючи на коридор.

Почнемо з безвізу

Візовий коридор після Польської візи

Після того, як людина відбула по безвізу 90 днів, їй необхідно 90 днів бути на Україні. Тільки після цього можна повторно їхати по безвізу на 90 днів.

Як порахувати час перебування за безвізу? Якщо, наприклад, Ви були тільки 60 днів поспіль, питання, коли можете поїхати знову на 90 днів.

Потрібно пам’ятати основне, прикордонники використовують такий спосіб перевірки , від дати виїзду, відрахують 180 днів тому, наприклад Ви виїжджаєте з Польщі 01.01.2021, вони відраховують 180 днів тому це буде 01.06.2018 і рахують скільки днів Ви пробули в ЄС в цей проміжок. Якщо у Вас 90 днів або менше, тоді проблем немає, якщо більше 90 днів, буде заборона на в’їзд мінімум на пів року.

Також потрібно знати наступне, працюючи по безвізу в Польщі, роботодавець Вам оформить запрошення (Освядченіе) на 3 місяці, після того як 3 місяці відпрацюєте, багато хто хоче повернутися, і ось тут є нюанс.

Зверніть увагу! Що роботодавець зможе повторно оформити Вам запрошення (Освядченіе) тільки на 90 днів, так як по запрошенню (Освядчнію) можна працювати тільки пів року протягом року , а Ви вже виходить відпрацювали 90 днів, тому і видають запрошення тільки на 90 днів.

По приїзду в Україну, з таким запрошенням візу отримати не можливо, так як власникам біометричних паспортів не відкривають візу менше ніж на 97 днів. Це через те, що ця віза вважається візою короткострокового перебування, категорії С. І з таким запрошенням люди не можуть поїхати по безвізу через коридор. І подати на візу можна через те, що запрошення на короткий період.

Висновок, по безвізу працювати офіційно не вигідно , так як повторно візу відкрити не можна, якщо звичайно, Ви не отримали карту побиту або воєводське запрошення на рік.

Як уникнути коридор після безвізу?

 • Відкривати річну візу на запрошення від Воєводи
 • Відкривати візу на сезонні роботи на 9 місяців

Коридор після Польської візи піврічної

Візовий коридор після Польської візи

Якщо Ви працювали півроку, за останній рік, тоді у Вас буде коридор пів року . Якщо наприклад, Ви відкрили візу 01.01.2020 р по 01.06.2020 р тоді відразу 02.06.2020 відкрити візу не можна. Повторно отримати піврічну візу можна буде тільки 01.01.2021 р Навіть якщо у Вас буде на руках запрошення на півроку , візовий центр не прийме документи.

Як уникнути коридор після піврічної візи?

 • Їхати по безвізу на 90 днів як турист
 • Відкрити візу на запрошення від воєводи
 • Відкрити візу на запрошення на сезонні роботи

Візовий коридор після річної візи.

Візовий коридор після Польської візи

Після того як Ви відкрили річну візу на запрошення від воєводи, Ви можете перебувати весь рік в Польщі без виїзних.

Після річної візи на запрошення від воєводи коридорів немає і не було, це одна з найбільш вигідних віз за терміном перебування і відсутності коридорів.

Що робити посля того, як закінчилася річна віза?

Віза на сезонні роботи.

Після того, як закінчиться віза на сезонні роботи, а вона відкривається на 9 місяців або до кінця року, коридор є, але він тільки до кінця року. До наприкладу, відкрили Ви візу на сезонні роботи з 01.01.2020 по 01.09.2020 і по її закінченню можна відкривати таку ж візу тільки з нового року з 2021 р

Що робити після закінчення візи на 9 місяців?

 • Їхати по безвізу на 90 днів, можна і як турист, і на роботу
 • Відкривати піврічну візу
 • Відкривати візу на запрошення від Воєводи на рік

З цією статтею також цікавляться:

Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси. Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта — страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси. Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Якщо я в польщі і мені завтра закінчується віза чи можу я лишитися на біометричному паспорті

 • Так, можна, на 90 днів зі страховкою і запрошенням.

Я працювала по біометричному паспорту три місяці в Польщі, потім відкрила піврічну візу по якій працювала трохи більше ніж три місяці. А тепер коли я можу поїхати працювати по біометричному паспорті на три місяці?

 •  Після визи можете відразу по безвізу працювати, але лише на підставі воєводи

Підкажіть будь ласка, чоловік перебував у Польщі по безвізу 90 днів, тиждень як приїхав на Україну, коли він може оформляти робочу Чеську візу.

 • Після того як пробудете в Україні 90 днів, тоді можете їхати по безвізу, тому що Чешська віза короткострокова, це те саме що і безвіз, вони на одному коридорі знаходяться.

Можна залишитися в Польщі по безвізу після закінчення візи?

 • Так, можно якщо паспорт біометричний і є дні по безвізу, але із страховкою і запрошенням.

Таке питаня, мени віза відкрита до 02.06.20 це піврічна чи можна зараз відкрити на рік

Я працювала в Польщі по піврічній візі з 02.02.2019 по 26.04.2019 хоча віза була до 17.07.2019 але я поїхала додому 26.04.2019 а потім 15.12.2019 заїхала в Польщу але на іншу роботу і мені ужонд дав дозвіл працювати лише 1 місяць до 16.01.2020 коли мені можна буде офіційно працювати по біо?

 • Офіційно по піврічному запрошенню можете працювати лише після того як пройде пів року з моменту закінчення візи, але є ще запрошення на рік від воєводи, або сезонне запрошення, по цим запрошенням можете працювати вже зараз, вони перебивають візові коридори

У мене була річна віза але я її всю не використала 29 лютого вона закінчується після неї я можу підкрити пів річну ?

 • Так, можна, після річної візи не має коридора.

Чи можна після біометрвї відкрити гостьову ввзу

 • Якщо віза буде більше ніж на 90 днів, тобто довгострокова, категорії Д, тоді так, якщо короткостокова тоді ні.

В мене закінчилась піврічна віза, як я можу виїхати в Польщу чи можна зробити якісь візи чи можу поїхати. По біометрії

 • Можна зробити візу на рік, або на 9 місяців, також по безвізу на 90 днів можна

Скажіть будь ласка, якщо завтра закінчується піврічна віза. через який період часу можна їхати в Польщу по без візу??

 • Після піврічной візи можно відразу по безвізу їхати, але не легально працювати не можна, якщо запрошення не дадуть, а без запрошення працювати легально загрожує штраф і депорт. Для легальної праці потрібно чекати коридор пів року, робити візу на рік або 9 місяців або оформити запрошення і страховку на 90 днів.

Яку візу можна зробити після безвіз паспорта на якому я була 60 днів

 • Можно любу довгострокову візу, на пів року, рік або 9 місяців

Якщо після візи їду по біометрії на роботу із запрошенням, то можна буде по приїзду робити візу, але на інше запрошення?

 • У Вас буде після візи коридор ще, заголом 6 місяців коридор, якщо по безвізу будете 3 місяці то ще коридор будет 3 місяці.Якщо замовите річне запрошення — візу дадуть без коридору.

Якщо в мене коридор 6 місяців чи я можу перетнуты кордон якщо в мене є запрошення на сезону роботу 9 місяців

 • Так, по цьому запрошенню потрібно відкрити візу і тоді можна їхати на 9 місяців, це запрошення перебиває коридор

Відкривши сезонну візу на 9 місяців, потрібно бути всі 9 місяців в Польші, чи можна перетинати кордон, якщо можна, то скільки разів?

 • Перетинати кордон можете багато разів, немає обмежень

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як зареєструватися в візовий центр Польщі

Отримання візи в Польщу

5 / 5 ( 4 голоса ) Отримання візи в Польщу Для того, щоб поїхати …

Подписаться
Уведомление о
guest
1.9K комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Тоня
Тоня
1 день назад

Добрый день! Виза с коридорами с 15.1020 — 30.08.21. Выехала 21.03.21., а въехала 30.03.21. Использовала только 10 дней. Как скоро я могу открыть полугодовую снова?, Если нет, то какую — дни то не использовала.

Ist
Ist
Відповідь для  Тоня
1 день назад

Добрый день, если хоть 1 день использовано визы коридор считается все равно. Не считаеться коридор если вообще не выезжали. Так что вам для полугодовой визы пол года с окончания визы ждать нужно или открывать годовую визу

Тоня
Тоня
Відповідь для  Ist
1 день назад

Спасибо

Марія
Марія
1 день назад

Доброго дня,я знаходжуся в Польщі,від 13.01.2021 року у мене віза на рік з коридором,маю виїжджати до 13.06.2021 року.Чи можу я залишиться в Польщі по без візи ще на 90 днів?

Леся
Леся
Відповідь для  Марія
1 день назад

Так, можно

Уляна
Уляна
1 день назад

Якщо в мене коридор пів року після піврічної візи….і я маю сезонне запрошення….то чи можу я виїхати до Польщі просто з цим запрошенням по біометриці не роблячи сезонну візу?

Леся
Леся
Відповідь для  Уляна
1 день назад

Так,з запрошенням можно але на 90 днів лише по безвізу

Лілія
Лілія
3 днів назад

Доброго дня. В мене така ситуація 26.10.2021 закінчується піврічна віза (виготовлена по освядченію). З 27.10.2021 року планую відкрити воєвудську річну візу, але вже в грудні 12.12.2021 новий роботодавець переробить зробить мені знову освядченію. Підкажіть будь ласка, чи буде коридор від старої піврічної візи, чи можливо воєвудську віза анулює цей коридор?

Леся
Леся
Відповідь для  Лілія
1 день назад

Воєвуда перебиває коридор після піврічної

Vita
Vita
9 днів назад

Якщо в мене 19 червня закінчується річна віза, чи можу я залишитися по біометрії, зараз чекаю на запрошення від воєвуди. Дякую

Дарина
Дарина
13 днів назад

Зробила собі новий біометричний паспорт. У старому була відкрита репатріаційна віза на 5 років,термін її вже вийшов. Старий паспорт зберегла. Хочу відкрити таку ж візу у новому паспорті. Але є ризик, що в новому паспорті її відкриють лише на 2 роки, бо паспорт чистий. Як цього уникнути і отримати все ж на 5 років візу?

Яна
Яна
14 днів назад

Мені зробили запрошення на 6місяців але я не перетинала кордон і не була на роботі (це запрошення не було анульовано але вже закінчилось ) чи можу я зробити інше запрошення і виїхати за кордон якщо в мене по безвіз є 90 днів але запрошення було не анульовано і рахувалось що я працювала

Евгений
Евгений
Відповідь для  Яна
14 днів назад

Так, можно без питань

Bohdan Vilhota
Bohdan Vilhota
15 днів назад

Віза до 17 червня, чи можу я залишитись в Польші на місяць по біометрії, потім поїхати на Україну, побути місяць на Україні і поїхати в Польшу на 2 місяці по біометрії які залишились ????

Евгений
Евгений
Відповідь для  Bohdan Vilhota
14 днів назад

Так, можно

Nata
Nata
21 днів назад

Якщо у мене було запрошення на візу, дійсне до березня, але візи я не відкривала , чи можу я їхати на роботу по біометрії

Евгений
Евгений
Відповідь для  Nata
14 днів назад

Якщо запрошення роботодавець не анульував тоді можно

Nata
Nata
22 днів назад

Чи можу я після піврічної візи зробити запрошення на біометрію

Роман
Роман
Відповідь для  Nata
22 днів назад

Лише воєводське або сезонне

Леся
Леся
24 днів назад

Доброго дня чи можу відкрити візу якщо прийшло запрошення з коридорами? На літо а потім аж з січня на 3 місяці?

Роман
Роман
Відповідь для  Леся
22 днів назад

Головне щоб заалом було в запрошенні більше 97 днів

Natalia
Natalia
26 днів назад

Чи можна відкрити піврічну візу після закінчення безвізу?

Роман
Роман
Відповідь для  Natalia
22 днів назад

Так

Олена
Олена
1 місяць назад

Доброго дня.Якщо піврічна віза до Польщі була не використана,в зв’язку з коронавірусом, термін спливає в середині червня. Чи потрібно її анулювати і чи можна відкрити другу?

Роман
Роман
Відповідь для  Олена
22 днів назад

Ні, коридору немає якщо візою не скористатися

Yana Kurulyak
Yana Kurulyak
1 місяць назад

У мене віза відкрита на 9 міс через сезонне запрошення . Чи можу я поїхати на Україну на тиждень , і по тій самій візи повернутись назад в Польщу ?

Ірина
Ірина
1 місяць назад

Доброго дня. В мене відкрита пірічна віза до 9 серпня 2021р. Місяць була в Польші, зараз приїхала в Україну. Чи можу я ще раз в’їхати в Польшу по тому ж самому запрошенню чи потрібні ще якісь підтверджуючі документи

Юрій
Юрій
1 місяць назад

Зараз роблять воевудське, підскажіть,будь ласка, чи можу перетинати кордон з Польщею працюючи на Українську фірму. (водій далекобійник, маршрут Україна-Європа). Через те, що будуть додаткові штампи в паспорті про перетин кордону,чи це не завадить отриманню воевуди? Дякую.

Ірина
Ірина
1 місяць назад

зристос Воскрес! Чи можете допомогти в даному питанні! Я заїхала в Польщу 1.02.2020 в мене була воєводська віза до 15.11.2020. Приїхала в Україну 18.04.2021. Подавала на воєводську візу була відмова( чи маю я зараз 90 днів по біометрії , щоб заїхати в Польщу з воєводським запрошенням! Дякую

Віктор
Віктор
1 місяць назад

Я працював в Польщі по піврічній візі з 09.08.20 по 05.12.20, а віза була дійсна до 15.12.20. Коли я знову можу відкрити піврічну візу і чи можу я виїхати по сезонній візі на 90 днів ( чи потрібна лише сезонна віза на 9 міс?)

Олена
Олена
2 місяців назад

Добрий день.В мене дійсна робоча віза до 30 червня2021р. Але залишилось 16 днів,чи можу я в»їхати в Польшу?Дякую.

Аліна Слижук
Аліна Слижук
2 місяців назад

Доброго дня під скажіть будь-ласка в мене піврічна віза дійсна до листопада 2021 заїхала я до Польщі 1 лютого 2021 в липні в мене закінчується віза але я хочу поїхати в травні 20 травня 2021 додому. Чи зможу я вернутись до Польщі чи мені треба буде сидіти 3 місяці дома і якщо можна вернутись на тих 2 місяці шо в мене лишиться грубо кажучи назад до Польщі то чи можна далі сидіти по біометрії?

Богдан
Богдан
2 місяців назад

Якщо віза піврічна ,а був в Польщі 86 днів,то скільки буде коридор ?

Богдан
Богдан
2 місяців назад

Доброго дня,питання таке.В мене була відкрита піврічна віза (10-10-20 по 27-02-21)Я заїхав в Польщу 15.10.20 і виїхав 09.01.21.Коли мені можна буде відкривати нову візу.Дякую

Ярослав
Ярослав
2 місяців назад

Доброго дня, 15.11.2020 закінчилася воєводська віза, залишився по безвізу, виїхав з Польщі 12.02.2021. Потрібно рахувати 90днів з 12.02 щоб знову заїхати по безвізу? І коли зможу відкрити піврічну візу?

Наталя
Наталя
2 місяців назад

коридор
Підкажіть будь ласка! Якщо заїхати в Польщу по безвізових (бо відмовили в візі), анулювати запрошення і виробити нове, приїхати в Україну і подати на візу, то буде коридор між без візом і візою?

Наталя
Наталя
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

Йдеться про oświadczenie 180/360

Joachim
Joachim
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

не буде, ви ж своїх 180 днів в рік не не встигнете використовувати.

Наталя
Наталя
Відповідь для  Joachim
2 місяців назад

Якщо я правильно розумію то візу відкриють на меншу днів?

Joachim
Joachim
Відповідь для  Наталя
2 місяців назад

На розсуд візового центру, можете отримати і повну візу, але там є багато причин по яким віза може бути вкорочена. Мені наприклад з новою візи вирахували дні які я не добув за старою.

Наталя
Наталя
Відповідь для  Joachim
2 місяців назад

Не можу зрозуміти чому коли робиш нове запрошення то скорочуються дні? Біометрія не рахується окремо?

Катя
Катя
2 місяців назад

Працювала офіційно 90 днів по безвізу тоді відкрили візу на 100 днів. Коли зможу виїхати знову по біо? Потрібно чекати 180 днів??

Dasha
Dasha
2 місяців назад

Я заїхала до Польщі по біо та відпрацювала 2 місяці офіційно, чи потрібно мені чекати коридор, щоб відкрити візу на 6 місяців?

Катерина
Катерина
2 місяців назад

В мене є піврічна віза на 120 днів з них я використала тільки 101 день і зараз в Україні. Чи пропустять мене на кордоні в Польшу? Потрібно робити тест на ковід? Віза до 30 квітня, також невикористані дні безвізу

Наталія
Наталія
3 місяців назад

Прийшла відмова на воєвуду чи можна їхати по безвізу?

Наталія
Наталія
3 місяців назад

Спойлер

Христина
Христина
3 місяців назад

Доброго дня, у мене відкрита віза з 29.09.20 по 15. 06.21 але по ній працювала лише три місяці і повернулась в Україну, через скільки часу зможу виїхати по біометрії

Оля
Оля
Відповідь для  Христина
3 місяців назад

Доброго дня, можете вже їхати, але краще віза річна