Коридор після Польської візи і безвізу в 2022 році
4.8/5 - (173 голоса)
Візовий коридор після візи і безвізу 2022

Візовий коридор після Польської візи — основне питання яке задають на нашому форумі це: так що, Польща скасувала коридори ? На жаль, це не так. Польща коридори не відміняла.

Чому ж з’явився такий міф?

Багато хто їздив в 2071 і 2018 році знають, що з січня 2018 року було видозмінено запрошення. Через ці зміни ті, хто відкривав візу в 2017 році могли не чекаючи коридору подати на нову візу. Але це було лише один раз. По суті коридор як був. так і залишився .

Тепер багато хто думає, що з настанням 2022 року коридори за візами і безвізу анулюються , але це не так , коридори є!

Візовий коридор після Польської візи — як уникнути коридору?

Після того, як ми розібралися, що коридори нікуди не поділися, виникає саме логічне запитання:

Як же зробити так, щоб можна було їхати на роботу, не чекаючи на коридор.

Почнемо з безвізу

Візовий коридор після Польської візи

Після того, як людина відбула по безвізу 90 днів, їй необхідно 90 днів бути на Україні. Тільки після цього можна повторно їхати по безвізу на 90 днів.

Як порахувати час перебування за безвізу? Якщо, наприклад, Ви були тільки 60 днів поспіль, питання, коли можете поїхати знову на 90 днів.

Потрібно пам’ятати основне, прикордонники використовують такий спосіб перевірки , від дати виїзду, відрахують 180 днів тому, наприклад Ви виїжджаєте з Польщі 01.01.2022, вони відраховують 180 днів тому це буде 01.06.2018 і рахують скільки днів Ви пробули в ЄС в цей проміжок. Якщо у Вас 90 днів або менше, тоді проблем немає, якщо більше 90 днів, буде заборона на в’їзд мінімум на пів року.

Також потрібно знати наступне, працюючи по безвізу в Польщі, роботодавець Вам оформить запрошення (Освядченіе) на 3 місяці, після того як 3 місяці відпрацюєте, багато хто хоче повернутися, і ось тут є нюанс.

Зверніть увагу! Що роботодавець зможе повторно оформити Вам запрошення (Освядченіе) тільки на 90 днів, так як по запрошенню (Освядчнію) можна працювати тільки пів року протягом року , а Ви вже виходить відпрацювали 90 днів, тому і видають запрошення тільки на 90 днів.

По приїзду в Україну, з таким запрошенням візу отримати не можливо, так як власникам біометричних паспортів не відкривають візу менше ніж на 97 днів. Це через те, що ця віза вважається візою короткострокового перебування, категорії С. І з таким запрошенням люди не можуть поїхати по безвізу через коридор. І подати на візу можна через те, що запрошення на короткий період.

Висновок, по безвізу працювати офіційно не вигідно , так як повторно візу відкрити не можна, якщо звичайно, Ви не отримали карту побиту або воєводське запрошення на рік.

Як уникнути коридор після безвізу?

 • Відкривати річну візу на запрошення від Воєводи
 • Відкривати візу на сезонні роботи на 9 місяців

Коридор після Польської візи піврічної

Візовий коридор після Польської візи

Якщо Ви працювали півроку, за останній рік, тоді у Вас буде коридор пів року . Якщо наприклад, Ви відкрили візу 01.01.2020 р по 01.06.2020 р тоді відразу 02.06.2020 відкрити візу не можна. Повторно отримати піврічну візу можна буде тільки 01.01.2022 р Навіть якщо у Вас буде на руках запрошення на півроку , візовий центр не прийме документи.

Як уникнути коридор після піврічної візи?

 • Їхати по безвізу на 90 днів як турист
 • Відкрити візу на запрошення від воєводи
 • Відкрити візу на запрошення на сезонні роботи

Візовий коридор після річної візи.

Візовий коридор після Польської візи

Після того як Ви відкрили річну візу на запрошення від воєводи, Ви можете перебувати весь рік в Польщі без виїзних.

Після річної візи на запрошення від воєводи коридорів немає і не було, це одна з найбільш вигідних віз за терміном перебування і відсутності коридорів.

Що робити посля того, як закінчилася річна віза?

Віза на сезонні роботи.

Після того, як закінчиться віза на сезонні роботи, а вона відкривається на 9 місяців або до кінця року, коридор є, але він тільки до кінця року. До наприкладу, відкрили Ви візу на сезонні роботи з 01.01.2020 по 01.09.2020 і по її закінченню можна відкривати таку ж візу тільки з нового року з 2022 р

Що робити після закінчення візи на 9 місяців?

 • Їхати по безвізу на 90 днів, можна і як турист, і на роботу
 • Відкривати піврічну візу
 • Відкривати візу на запрошення від Воєводи на рік

З цією статтею також цікавляться:

Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси. Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Вартість страховки для візи і безвізу, де краще купувати? Зелена карта — страховка на авто для виїзду за кордон, дізнайтеся нюанси. Перелік документів, необхідних для роботи в Польщі
Питання та відповіді. (FAQ поширені питання)

Якщо я в польщі і мені завтра закінчується віза чи можу я лишитися на біометричному паспорті

 • Так, можна, на 90 днів зі страховкою і запрошенням.

Я працювала по біометричному паспорту три місяці в Польщі, потім відкрила піврічну візу по якій працювала трохи більше ніж три місяці. А тепер коли я можу поїхати працювати по біометричному паспорті на три місяці?

 •  Після визи можете відразу по безвізу працювати, але лише на підставі воєводи

Підкажіть будь ласка, чоловік перебував у Польщі по безвізу 90 днів, тиждень як приїхав на Україну, коли він може оформляти робочу Чеську візу.

 • Після того як пробудете в Україні 90 днів, тоді можете їхати по безвізу, тому що Чешська віза короткострокова, це те саме що і безвіз, вони на одному коридорі знаходяться.

Можна залишитися в Польщі по безвізу після закінчення візи?

 • Так, можно якщо паспорт біометричний і є дні по безвізу, але із страховкою і запрошенням.

Таке питаня, мени віза відкрита до 02.06.20 це піврічна чи можна зараз відкрити на рік

Я працювала в Польщі по піврічній візі з 02.02.2019 по 26.04.2019 хоча віза була до 17.07.2019 але я поїхала додому 26.04.2019 а потім 15.12.2019 заїхала в Польщу але на іншу роботу і мені ужонд дав дозвіл працювати лише 1 місяць до 16.01.2020 коли мені можна буде офіційно працювати по біо?

 • Офіційно по піврічному запрошенню можете працювати лише після того як пройде пів року з моменту закінчення візи, але є ще запрошення на рік від воєводи, або сезонне запрошення, по цим запрошенням можете працювати вже зараз, вони перебивають візові коридори

У мене була річна віза але я її всю не використала 29 лютого вона закінчується після неї я можу підкрити пів річну ?

 • Так, можна, після річної візи не має коридора.

Чи можна після біометрвї відкрити гостьову ввзу

 • Якщо віза буде більше ніж на 90 днів, тобто довгострокова, категорії Д, тоді так, якщо короткостокова тоді ні.

В мене закінчилась піврічна віза, як я можу виїхати в Польщу чи можна зробити якісь візи чи можу поїхати. По біометрії

 • Можна зробити візу на рік, або на 9 місяців, також по безвізу на 90 днів можна

Скажіть будь ласка, якщо завтра закінчується піврічна віза. через який період часу можна їхати в Польщу по без візу??

 • Після піврічной візи можно відразу по безвізу їхати, але не легально працювати не можна, якщо запрошення не дадуть, а без запрошення працювати легально загрожує штраф і депорт. Для легальної праці потрібно чекати коридор пів року, робити візу на рік або 9 місяців або оформити запрошення і страховку на 90 днів.

Яку візу можна зробити після безвіз паспорта на якому я була 60 днів

 • Можно любу довгострокову візу, на пів року, рік або 9 місяців

Якщо після візи їду по біометрії на роботу із запрошенням, то можна буде по приїзду робити візу, але на інше запрошення?

 • У Вас буде після візи коридор ще, заголом 6 місяців коридор, якщо по безвізу будете 3 місяці то ще коридор будет 3 місяці.Якщо замовите річне запрошення — візу дадуть без коридору.

Якщо в мене коридор 6 місяців чи я можу перетнуты кордон якщо в мене є запрошення на сезону роботу 9 місяців

 • Так, по цьому запрошенню потрібно відкрити візу і тоді можна їхати на 9 місяців, це запрошення перебиває коридор

Відкривши сезонну візу на 9 місяців, потрібно бути всі 9 місяців в Польші, чи можна перетинати кордон, якщо можна, то скільки разів?

 • Перетинати кордон можете багато разів, немає обмежень

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як подати документи в візовий центр, якщо вже оплатив візовий збір до карантину

4.8/5 - (43 голоса) Як подати документи до візового центру, якщо оплата візового збору була …

Подписаться
Уведомление о
guest
2.1K комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Вика
Вика
3 днів назад

Добрий вечер.
Если у меня польская полугодовая виза и в этот период я выехала с Польши в Германию. Нигде не работаю, но у меня есть регистрация по месту жительства в Германии. Будет ли считаться мое пребывание в Германии как выезд по безвизу?

Іванна
Іванна
3 місяців назад

Працювала в Польщі по сезонній візі з червня-грудень 2021 року. Чи можу зараз поїхати в Польщу по безвізу?

Alina
Alina
3 місяців назад

Доброго дня,чи можна їхати по біоматрії з освядченням на 2 роки?

THE
THE
3 місяців назад

Перетин кордону, після закінчення безвізу
Ситуація така, працюю в Польщі за умовою про працю, біометрія закінчилася 14 січня, але легально можу допрацювати до кінця договору, підкажіть, чи можна з усією цією справою з’їздити на пару днів до Німеччини чи будь-якої іншої країни ЄС чи ні?

Ist
Ist
Відповідь для  THE
3 місяців назад

Хто сказав, що легально можете доопрацювати? 14 січня був останнім легальним днем, якщо не було подання на КПП.
З’їздити на свій страх та ризик можна.

THE
THE
Відповідь для  Ist
3 місяців назад

Я не знаю, можливо агентство просто вніс відправляє в уженд, у вартовий граничний не разу питання не виникло чому я прострочив біометрію дивлячись на мої документи

Ist
Ist
Відповідь для  THE
3 місяців назад

Зрозуміло

Ім'я
Ім'я
Відповідь для  THE
3 місяців назад

Навіщо тоді цей безвіз? Для кого? Якщо ви його не дотримуєтеся?

Як на мене — проблеми будуть при виїзді, оскільки договір зовсім не відноситься до Вашого легального перебування, якщо, як сказано вище, немає подачі на картку або на запрошення

THE
THE
Відповідь для  Ім'я
3 місяців назад

омг

Юльчик
Юльчик
Відповідь для  Ім'я
3 місяців назад

Не судіть якщо не знаєте точно) я по безвізу працювала 8 місяців) на кордоні не було жодних проблем)

Ім'я
Ім'я
Відповідь для  Юльчик
3 місяців назад

Бо було запрошення.
А не умова

Юльчик
Юльчик
Відповідь для  Ім'я
3 місяців назад

А користі коли запрошення на три місяці

Андрій
Андрій
3 місяців назад

Знавцям
Привіт всім.
Заїхав до Польщі 20.01.2022 за Біометрією
Знайшов хорошу роботу (робота сезонна лише весна-літо)
Розумію що якщо поїду в Україну, то доведеться чекати коридор у 3 місяці та пропущу сезон)
Що підкажіть?
Заздалегідь дякую за вашу відповідь

Роман
Роман
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Якщо робота офіційна будь у Польщі до початку сезону, якщо сезон з весни і тебе оформлять, візьми умову, заповни анкету +440 зл та відправ на карту побуту, отримаєш із дружиною корінь та працюй скільки потрібно.

Anna
Anna
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Ви можете відкрити сезонну візу. Можете вже зараз зробити запрошення, що почнете працювати навесні. І на той час встигнете виготовити візу.

Місцевий
Місцевий
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Чи можна до вас приїхати на хорошу роботу?)

Місцевий
Місцевий
Відповідь для  Місцевий
3 місяців назад

Через 2 тижні

Микола
Микола
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад
Ist
Ist
Відповідь для  Андрій
3 місяців назад

Вітання. Можна не чекати посвідчення, що відкрилося (робиться якраз для сезонної роботи).

Ростислав
Ростислав
3 місяців назад

P.s.І якщо є така можливість чи зможете ви допомогти з візою?

Ростислав
Ростислав
3 місяців назад

Доброго вечоро.Знаходжуся в Польщі в гостях по біометрії хочу піти на роботу але залишилося мало днів,можу відкрити візу не заїхавши в Україну?!Дякую.

Ігор
Ігор
3 місяців назад

Якщо запрошення зроблено під отримання візи,то чи можу я перетнути кордон по біометрії з цим запрошенням?

Юлія
Юлія
3 місяців назад

Доброго дня!
Чи маю я право в’їхати на територію Польщі в рамках безвізу, якщо я в період з 09 січня по 23 грудня 2021 року працювала в Польщі на підставі національної візи (тип «D 05», 180/365), та повернулася в Україну 24 грудня 2021? Орієнтовний термін необхідного перебування на території Польщі – тиждень. Дякую за відповідь!

Володимир
Володимир
4 місяців назад

Доброго дня. Була віза 180/180 до 2 грудня 2021, але так і не виїхав в Польщу. Чи буде рахуватися коридор? Дякую

Володимир
Володимир
4 місяців назад

Я був в Польщі 3 місяця по бевізу. Приїхав на Україну і потім мені зробили запрошення. Чи можу я зразу відкривати візу і їхати назад?????

Вікторія
Вікторія
5 місяців назад

Добрий день. Подавала документи на піврічну польську візу, але візу дали на чотири місяці. Через який час можна їхати на роботу по безвізу? Через півроку, чи через чотири місяці?

Влад
Влад
5 місяців назад

Доброго дня , така ситуація 15 травня 2022 року закінчується річна віза, чи можу я відкрити пів річну візу на прикінці терміну річної візи , типу вона закінчується 15 травня , а я відкрию
піврічну візу і виїду по ній в середині квітня?

Іван
Іван
5 місяців назад

Добрий день. Чи можна якось перевірити по чому я заїхав на територію Польщі (по робочій візі чи по безвізу). Робоча віза була ще актуальна на 4,5 місяці, але для прикордонника я не уточнив, що хочу заїхати по візі. Як можна це зясувати, щоб не прострочити безвіз, якщо прикордонник поставив вїзд по безвізу. Бо планував бути 4,5 місяці. Дякую

Вероника
Вероника
6 місяців назад

Доброго дня, в мене була річна віза, воєвода, потім вона закінчилась, і я перейшла на біометрію і використала її.Чи можу я відкрити зараз візу, не чекаючи наступного року?

Юрій
Юрій
6 місяців назад

Доброго дня!
Як визначити візовий коридор по невикористаній візі D05Віза була відкрита з 01.05.2021 до 20.09.2021.
На роботу виїхати не зміг.
В цей період візи їздив в іншу країну Шенген по біометричному паспорту.
Повертався автобусом через Польщу.
Питання: наступну візу можна відкривати через рік від попередньої — 01.05.2022 ?
Чи, можливо, так як віза не використовувалася, на дати можна не звертати уваги?

Назар
Назар
6 місяців назад

Доброго дня , таке питання , якщо у мене сезонна віза на 9 місяців , чи зможу я переоформитись на підприємство яке не зв’язане з сільським господарством наприклад будова ?

віталій
віталій
6 місяців назад

чи можу я зробити в польщі візу якщо я по біометрії і маю запрошення до роботи на той самий паспорт

Olga Marchenko
Olga Marchenko
6 місяців назад

Доброго дня. Я була в Польші з 1.09.2020 до 27.02.2021 по піврічній візі, потім приїхала 3.06.2021 по сезонній візі, яка дійсна до кінця 2021 року. Зараз хочу податися на піврічне запрошення знову щоб мати змогу працювати на фабриках, але в ужонді відмовляють в запрошенні кажучи що я перекрочила 180 робочих днів, як це можливо якщо в цьому році я працювала тільки 2 місяці по піврічній візі?
І коли я зможу податися на піврічне запрошення?

Андрій
Андрій
6 місяців назад

01.02.21 поїхав в Польщу по біометрії на 90 днів. По приїзду через місяць на 2 міс по робочій візі. Візу оформив короткострочну(на 3 місяці) чи можу я зараз на 01.11.21 поїхати по біометрії зі запрошенням?

Олег
Олег
Відповідь для  Андрій
6 місяців назад

Виза была ровно на 90 дней? или больше? это важно, если биза к примеру на 92 дня тогда да, если ровно на 90 или меньше тогда нет

2.1K
0
Залиште будь ласка коментарx