СВІТ
3.6/5 - (17 голосов)
MIR, ПрАТ «СВІТ»

У метушні мегаполісу виникає непередбачена ситуація, яка може вибити з колії, порушити графік життя і внести свої корективи. Страхування саме і займається захистом від таких явищ, які заважають комфортного рівня життя людини.

Страхова компанія СВІТ

Страхування від несприятливих ситуацій виражається в захисті від фінансових проблем у світлі нестійкого стану економіки в країні. Захист підкріплюється фондом, що складається з грошових коштів – внесків, які роблять страхують особи. Фонд покриває збитки окремих осіб, які потрапили у важку життєву ситуацію і можуть скористатися результатами страхування.

Ви плануєте виїзд за кордон? Допоможемо з оформленням медичного страхування. Наша страховка підійде як для відкриття візи так і для виїзду по безвізу.

Замовте страховку прямо зараз ⤵ Залиште заявку, ми зв’яжемося з Вами і проконсультуємо.

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)


  Оформляйте страховку заздалегідь! Це завжди дешевше.

  Впевненість у сьогоднішньому дні може змінитися невдачею у фінансових справах або майнових. Не можна забувати про ризики. Тому щорічно необхідно страхувати своє майно, транспорт, життя від нещасного випадку, а також туристичну поїздку за кордон та інші випадки життя.

  Щоб звести ризики до нуля, придумали страхування.

  Функції страхування:

  • ризикова;
  • попереджуюча;
  • контрольна;
  • сберегательная.

  Всі види договорів регламентуються законодавчими актами.

  Різновиди страхування:

  • страхування життя;
  • майна;
  • транспортного засобу;
  • вантажу.

  Свою роботу компанія почала в 1992 році. Робота кожного співробітника компанії ґрунтується на професіоналізмі, уваги до клієнта, доброзичливому ставленні до нього, індивідуальному підході до кожного клієнта. Компанія з першого року роботи зарекомендувала себе з позитивної сторони, що підтверджується обслуговуванням постійних клієнтів протягом багатьох років, а також тих, хто звертається за допомогою вперше.

  Компанія пропонує наступні послуги:

  • автострахування;
  • особисте страхування;
  • страхування нерухомості.

  Страхова компанія СВІТ
  Страхування майна захищає його від багатьох неприємностей: пожежі, потопу, стихійного лиха, крадіжки, псування майна сторонніми людьми. Захистити своє майно може не тільки фізична особа, але і юридичне. Якщо місце має бути невимушена псування майна, то виплата за це візьме на себе компанія.

  Особисте страхування

  Особисте страхування – захист від ризиків, що загрожують життю, здоров’ю і працездатності. Воно буває:

  • страхування від нещасного випадку і захворювань;
  • медичне страхування;
  • страхування життя.

  Автомобільне страхування

  Автомобільне страхування

  Автомобільне страхування буває обов’язковим і добровільним. Обов’язкове страхування забезпечує виплати постраждалим третім особам. Збитки понесе винна у такій ситуації особа. При цьому поліс ОСАЦВ повинен бути у всіх учасників дорожньо – транспортної пригоди.

  КАСКО – це добровільне страхування транспорту від ризиків всіх видів: крадіжка, викрадення, пошкодження.

  Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

  Організація бере на себе відповідальність настанні випадків, що призвели до хвороби або смерті. Це програми по забезпеченню по досягненні певного віку, на випадок втрати працездатності, від нещасних випадків, життя.

  Існує ще такий вид ризику, як підприємницький. Такий випадок настає за умови, коли підприємець несе втрати в бізнесі не по своїй волі, а з причини настання умов неотримання прибутку в ситуації, яка не залежить від його дій.

  Оперативне виконання своїх зобов’язань, відповідальність – головні якості, якими володіють співробітники компанії. На сайті компанії СВІТ викладений аналіз фінансової діяльності. Він підтверджує фінансову надійність і стабільність на ринку країни.

  Клієнти, звертаючись за послугами в компанію СВІТ, впевнені в очікуванні практичної допомоги в екстрених випадках.

  Відгуки про страхової компанії СВІТ

  Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Страховая компания Европейское туристическое страхование

  Європейське туристичне страхування

  5/5 - (5 голосов) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( ПрАТ «Європейське туристичне …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  0 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  0
  Залиште будь ласка коментарx