lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія ЮНІВЕС
Страхова компанія ЮНІВЕС

UNIVES, СК «ЮНІВЕС»

Страхова компанія Юніверс UNIVES була створена в 2003 році і налічує близько 500 висококваліфікованих фахівців. Філії компанії організовані по всій країні. Її робота регламентується ліцензіями в кількості 22 штук, з них 9 обов’язкових та 13 добровільних.

У 2013 році компанія відзначила десятирічний ювілей з розіграшем серед клієнтів 4000 літрів палива. У 2017 році статутний капітал компанії зріс до 50 мільйонів гривень.

Страхові продукти, які пропонує компанія:

 • автострахування;
 • подорожі;
 • страхування здоров’я;
 • страхування нерухомості;
 • інші види.

АВТОСТРАХУВАННЯ

Страхова компанія

Автомобільне страхування ОСАЦВ обов’язково на території країни, за його відсутність з власника автомобільного транспорту стягується штраф у розмірі 425 – 850 гривень. Страховий платіж залежить від базового платежу, виду транспортного засобу, місця реєстрації автомобіля, водійського стажу, а також періоду використання транспорту.

Пропонується також така послуга, як КАСКО ОПТІМА. Це страхування з оптимальним захистом транспортного засобу від несподіванок на дорозі.

СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖІ

Страхова компанія

Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Це страхування здійснюється, якщо клієнт зібрався за кордон у відрядження або у відпустку. Поліс забезпечує невідкладну медичну допомогу при необхідності, якщо страховий випадок настав. У цьому випадку необхідно зателефонувати представнику компанії, телефон якого зазначені в страховому полісі. Якщо настала інвалідність або смерть, компанія контролює видачу виплат у терміни, встановлені законодавством.

СТРАХУВАННЯ ЗДОРОВ’Я

Страхування від нещасного випадку необхідно, бо воно оберігає від фінансових проблем та непередбачених ситуацій, які приходять раптово. Нещасний випадок – це подія, що відбувається раптово без згоди клієнта, який ніяк не може вплинути на нього. Страхуються люди у віці від 1 року до 65 років.

Нещасні випадки можуть бути різноманітні:

 • укуси змій, собак;
 • обмороження;
 • струс мозку;
 • удар блискавкою,
 • перелом, вивих;
 • утоплення та інші.

Виплати проводяться протягом 5 днів.

СТРАХУВАННЯ НЕРУХОМОСТІ

Страхова компанія

Компанія пропонує програму, яка забезпечить максимальний захист нерухомості у вигляді будинку, квартири, будь-якого будови, офісу, аптеки. Крім будівель можна застрахувати меблі в цих приміщеннях, предмети, інженерні комунікації, техніку, інженерне обладнання, виробниче обладнання, конструкції з металом або склом, яке представляє єдине ціле разом з конструкцією.

Якщо оформити страхування нерухомості онлайн, можна отримати від компанії фірмовий подарунок у вигляді пледа.

ДОДАТКОВЕ СТРАХУВАННЯ

ЮНІВЕС Передбачає страхування від фінансових та інших ризиків. Компанія пропонує послуги по страхуванню фінансових ризиків, щоб уникнути в роботі несподіваних фінансових втрат і неприємних нюансів. До втрат відносять і пред’явлення адміністративних штрафів, штрафи ГИБДД. Таке страхування має юридичну силу, якщо територія знаходиться під контролем страхової компанії, де можуть поширюватися законодавчих актів країни. Виплати здійснюються по цій страховці протягом 10 днів. Якщо страхування проводиться онлайн, клієнту надається знижка.

Кожен клієнт має право на судовий захист прав споживачів фінансових послуг, а також право на звернення до уповноваженого органу за захистом порушених прав. Клієнт має право звернутися в Національну комісію для врегулювання фінансової проблеми або подзвонити за телефоном, вказаним на сайті страхової компанії.

Відгуки про компанії ЮНІВЕС

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания УКРФИНСТРАХ

Страхова компанія УКРФІНСТРАХ

2.4 / 5 ( 7 голосов ) Страхова компанія УКРФІНСТРАХ UKRFINSTRAKH, ТДВ «СК «УКРФІНСТРАХ» Компанія …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі