Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія «Ю. БІ. АЙ. КООП»
Страхова компанія «Ю. БІ. АЙ. КООП»

Страхова компанія «Ю. БІ. АЙ. КООП»

Акціонерне товариство UBI COOP, АТ СГ «Ю. БІ.АЙ-КООП» є повноправним учасником страхового ринку України до 2010 року відповідно до вимог частини першої статті 12 закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

Компанія займає впевнену, конкурентоспроможну позицію у сфері страхування, що підтверджено національними рейтингами та іншими показниками:

 • Свідоцтвом про реєстрацію фінансової установи.
 • Свідоцтвом про присвоєння кредитного рейтингу 2019 р.
 • Рейтингом «uaAA», присвоєний рейтинговим агентством Expert Rating, що свідчить про фінансової стабільності страхового товариства.
 • Компанією укладено партнерські відносини із системою споживчої кооперації України.

Страхова компанія «Ю. БІ. АЙ. КООП»На сайті страхового товариства можна ознайомитися з щорічними фінансовими, аудиторськими, эмитентными звітами і висновками починаючи з 2011 року. Там же представлена інформація для акціонерів товариства:

 • особлива інформація;
 • останні новини для акціонерів;
 • дати позачергових загальних зборів;
 • повідомлення про зміну складу посадових осіб емітента і т. д.
Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Страхові послуги для приватних осіб

Страхова компанія «Ю. БІ. АЙ. КООП»

Акціонерне товариство «Ю. БІ.АЙ-КООП» укладає з фізичними особами страхові договори обов’язкового і добровільного виду, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 • Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності на території України — ОСАЦВ, передбачає відшкодування шкоди потерпілим та покриває витрати винуватця аварії. Передбачена можливість придбання електронного поліса ОСАЦВ онлайн. Тарифи на цей вид страхування визначені на державному рівні.
 • Страхування від нещасних випадків:
 1. дітей;
 2. позичальників;
 3. від нещасних випадків на транспорті;
 4. нещасних випадків під час спортивних змагань;
 5. від нещасних випадків на час туристичних поїздок.
 • Оформлення медичного поліса, в тому числі на час виїзду за кордон для туристичних поїздок або постійного проживання. Компанія пропонує повний перелік страхових програм, від економ-класу до VIP-пропозицій.
 • Добровільне страхування майна від пожеж, стихійного лиха, падіння літальних апаратів, вибухів і ударів блискавок. Страхова сума залежить від вартості майна.
 • Добровільне страхування наземного виду транспорту, крім залізничного:
 1. КАСКО ДТП;
 2. КАСКО розумна захист;
 3. КАСКО-страт+антиштраф.
 • Страхування повітряного транспорту у відповідності з вимогами міжнародного законодавства, яке має юридичну силу в усьому світі.
 • Добровільне страхування водного транспорту відшкодовує понесені збитки страхувальника внаслідок пошкодження, втрати або знищення судна. Розмір страхового платежу визначається вартістю судна.
 • Страхування професійної відповідальності аудитора:
 1. ненавмисні помилки або недбалість;
 2. неналежне виконання професійних обов’язків;
 3. випадкова втрата документів у разі втрати, знищення, пошкодження. Страхова сума встановлюється за домовленістю з клієнтом.
 • Захист фінансових ризиків вкладників — це програма захисту вкладників. Умови обумовлюються в кожному окремому випадку.

Страхова компанія «Ю. БІ. АЙ. КООП»

Управління акціонерів ретельно стежить за швидким врегулюванням страхових випадків. Надає клієнтам можливість для розрахунку будь-яким, зручним для них способом. Всі договори заповнені простим, зрозумілим текстом, без прихованих пунктів і уточнень дрібним шрифтом.

Страхові продукти для бізнесу та їх переваги

В комплект страхових договорів входять ті ж пропозиції, що і для приватних осіб, але з поправкою — для юридичних осіб.

Для бізнесу звернення до акціонерне страхове товариство «СГ»U. B. I. COOP» виправдано тим, що весь спектр послуг надається в одній компанії, яка має гнучку систему бонусів для постійних клієнтів.

Компанія гарантує швидку виплату страхового відшкодування. Як правило, це кілька днів з часу підтвердження страхового випадку. В нижній частині головної сторінки сайту страхового товариства знаходяться контактні дані та адресу центрального офісу. Крім того, там же знаходиться форма для зворотного зв’язку, в яку треба ввести електронну адресу, ім’я та питання.

Відгуки про компанії Ю.БІ. АЙ. КООП

Всі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі