lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія УНІКА
Страхова компанія УНІКА

Страхова компанія УНІКА

UNIQA, ПрАТ «СК «Уніка» Страхова компанія УНІКА розпочала свою роботу в 1994 році. У 2006 році вона увійшла до складу UIG. Більше 1000 співробітників обслуговують понад 1,3 мільйона страхових полісів. Сьогодні компанія широко пропонує послуги у вигляді ризикового страхування і страхування життя.

Розмаїтість наданих послуг

Страхова компанія УНІКА

Отримати автомобільне страхування в цій компанії дуже легко. Необхідно зайти на сайт, заповнити електронну анкету, оплатити і страховий поліс прийде на пошту. За рік страхування авто складе 1749 гривень. Розширене страхування авто 2249 гривень. Розширене автомобільне страхування + складе 2783 гривень в рік. Якщо виникають питання, необхідно приїхати в офіс і за один прийом вирішити проблему.

УНІКА збільшила термін подання письмової заяви про продовження страхового випадку за договором КАСКО до 14 днів. Для спрощення процедури оформлення КАСКО фотографії відправляються на пошту свого персонального менеджера.

Компанія займається також страхуванням квартири, будинки, відповідальності. Страхуючи квартиру, клієнт отримує повний захист, швидке оформлення. При страхуванні відповідальності компанія робить виплати за непреднамеренную псування чужого майна.

Страхування для мандрівників

Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Багато їздять за кордон у відрядження або у відпустку. Обов’язково оформляється туристичний медичний поліс. Він забезпечить невідкладну швидку допомогу при необхідності, а також виплати при отриманні інвалідності. Страхування відповідає візових вимог. Компанія Уніка здійснює підтримку цілодобово і повсюдно, забезпечуючи повний захист своїм клієнтам. Щоб оформити туристичне страхування, можна приїхати в найближчий офіс компанії або оформити електронним способом. Але краще це зробити в офісі, щоб врахувати нюанси і забезпечити максимальний захист.

Страховка найголовнішого

Страхова компанія УНІКА

Компанія проводить страхування життя і здоров’я тепер і для фізичних осіб. Вибираючи програму страхування здоров’я, клієнт отримує максимальний захист при фінансових втратах на надання йому невідкладних медичних процедур в стаціонарі або проведення операції, невідкладне обслуговування в стоматології. Страхування від нещасного випадку в побуті і на виробництві дає захист 24 години 7 днів на тиждень. Цей вид страхування покриє витрати, направлені на лікування і відновлення здоров’я.

В країні використовується добровільне страхування життя і здоров’я. Воно дозволяє зробити накопичення за певний час. Програми бувають накопичувальні і ризикові, відрізняються особливостями. Існують паралельно і можна використовувати одну з них або обидва по окремості. Ця послуга схожа на банківський вклад, але використовується у важкій життєвій ситуації, коли настає інвалідність або належить складна хірургічна операція. Гроші знімаються всі, коли договір закінчується у зв’язку із закінченням його строку дії. Щоб розібратися в такому виді страхування, необхідно отримати консультацію в офісі і оформити її там же.

Для корпоративних клієнтів

Страхова компанія УНІКА

Компанія надає послуги з корпоративного страхування. Є спеціальна програма страхування, надає можливість застрахувати весь колектив. Це підходить для відповідального, далекосяжного у своїх рішеннях, роботодавця, який піклується про своє підприємство.

У компанії УНІКА працюють харизматичні, комунікабельні люди, для яких дуже важливо спілкування з клієнтами, важливий сам процес і отримання інформації за допомогою спілкування. Найголовніше для компанії УНІКА бути такою ж компанією, в якій будуть цінитися ефективність роботи, амбітні плани, реалізовані в швидкі терміни.

Відгуки про компанії Уніка

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания УКРФИНСТРАХ

Страхова компанія УКРФІНСТРАХ

2.4 / 5 ( 7 голосов ) Страхова компанія УКРФІНСТРАХ UKRFINSTRAKH, ТДВ «СК «УКРФІНСТРАХ» Компанія …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі