Страхова компанія УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА
4.6/5 - (11 голосов)
Страхова компанія УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА

Страхова компанія УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА працює з 2003 року, налічує по країні 80 підрозділів, в яких працюють 450 страхових агентів. Компанія, маючи 30 ліцензій, надає численні послуги страхування по всій країні. З 2008 року вона входить до складу VIG, страхову компанію №1 в Австрії. UKRAINSKA STRAKHOVA GRUPA, ПАТ СК УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА

Чи плануєте виїзд за кордон? Допоможемо з оформленням медичного страхування. Наша страховка підійде як для відкриття візи так і для виїзду за безвізу.

Замовте страховку прямо зараз ⤵ Залиште заявку, ми зв’яжемося з Вами і проконсультуємо.

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)


  Оформляйте страховку заздалегідь! Це завжди дешевше.

  Компанія надає широкий спектр послуг:

  1. автомобільне страхування;
  2. страхування від нещасного випадку;
  3. туристичне страхування;
  4. страхування нерухомості;
  5. страхування фінансових ризиків.

  Страхова компанія УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА

  Автомобільне страхування буває обов’язковим і добровільним. Воно захищає в разі ДТП, покриваючи ремонт автомобіля виплатами по страхуванню. Це обов’язкове страхування. Добровільне страхування-це оформлення КАСКО. Воно захищає від угону, крадіжки.

  При настанні страхової ситуації необхідно зателефонувати в страхову компанію, повідомити про нещасний випадок, протягом двох днів написати заяву.

  За кордон

  Збираючись за кордон у відпустку, необхідно оформити поліс туристичного страхування. При настанні страхового випадку необхідно зателефонувати в консульство по телефону, вказаному в медичному полісі, повідомити про хвороби, місце знаходження. Медичне обслуговування буде надано під контролем представника консульства.

  Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

  Страхова компанія УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА
  Страхування нерухомості ґрунтується на оформленні страхування гаражу, будинку, літньої кухні окремо, а можна всі споруди застрахувати разом в одному полісі. Об’єктом страхування майна може бути майно, що перебуває в особистій власності: автомобіль, будинок, паливо, спортивний або сільськогосподарський реманент, земельну ділянку, предмети особистого користування. Громадяни можуть страхувати домашніх тварин, надгробні пам’ятники, будівельні матеріали, садовий і городній інвентар, трактор, ворота, огорожі, будівлі в стадії будівництва, коли вони ще не добудовані, газове обладнання, водні басейни у дворі, електролічильники.

  Умови страхування

  Страхова сума встановлюється на кожну окрему тварину і становить не більше ринкової вартості тварини. Тарифна ставка становить 1 — 10% від страхової суми. Страхування майна громадян мають короткостроковий характер, оплата страхового полісу може проводитися готівкою та за безготівковим розрахунком. Будь-яка непередбачена подія може призвести до великих майнових втрат, тому доцільно страхувати майно.

  Компанія надає послуги зі страхування різних ризиків. Страхування виробничої діяльності індивідуального підприємця або підприємства забезпечує виплати при новому страховому випадку, коли отримання прибутку не залежить від підприємця, а залежить від умов, при яких робота неможлива.

  Колектив

  Дружна команда страхової компанії націлена на сумлінне виконання своїх обов’язків, на допомогу клієнтові в скрутному страховому періоді, на супровід страхового випадку на кожному етапі його існування і рішення. Висококваліфіковані страхові фахівці нададуть допомогу у кожній страховій ситуації. Можуть бути  присутні на місці події і оформити відповідні документи, допоможуть отримати необхідні за законом виплати, дотримуючись норм ділової етики. Головне, не розгубитися в такій ситуації і відразу телефонувати агенту.

  Компанія надає послуги по страхуванню не тільки фізичним особам, але і юридичним. Якщо необхідно оформити страховий поліс, звертайтеся на сайт компанії або отримати консультацію, зателефонуйте менеджеру компанії.

  Відгуки про компанії УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА

  Усі відгуки можете читати нижче, в розділі «Коментарі», якщо у вас є відгук напишіть його також, це допоможе іншим клієнтам при виборі страхової компанії. Також варто пам’ятати що задоволені клієнти, в основному, відгуків не пишуть.

  Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!   О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Страховая компания Европейское туристическое страхование

  Європейське туристичне страхування

  5/5 - (5 голосов) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( ПрАТ «Європейське туристичне …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  15 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Roma
  Roma
  8 місяців назад

  Що в такому випадку робили?
  Припустимо, що знову почнеться локдаун і закриють ТРЦ, але у тебе стоїть дата на подачу, коли закритий візовий центр, що в такій ситуації робити?

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Roma
  8 місяців назад

  поштою

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Roma
  8 місяців назад

  Нова Пошта

  Da Li
  Da Li
  Відповідь для  Roma
  8 місяців назад

  До вас повинні зателефонувати і змінити дату подачі або змінити спосіб подачі на НП

  Ist
  Ist
  Відповідь для  Roma
  8 місяців назад

  НП

  Володимир
  Володимир
  8 місяців назад

  Кордон перетин
  Всім привіт, хтось їздив в польщу по протермінованій візі і запрошеню ,зараз якщо візи продовжені, чи пропускають без проблем по протермінованій візі до того самого роботодавця

  Da Li
  Da Li
  Відповідь для  Володимир
  8 місяців назад

  Якщо ви виїхали з Польщі, тоді вже треба робити вам нову візу або їхати по біо

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Володимир
  8 місяців назад

  Нема таких продовжень …

  Andrii
  Andrii
  Відповідь для  Володимир
  8 місяців назад

  Не пропускають, вони продовжуються якщо ви знаходитесь на території Польщі.

  Анастасія
  Анастасія
  8 місяців назад

  Коли можна по біометрії податися на карту побиту?
  Доброго дня! Маю їхати до Польщі по біометрії і цікавить питання коли я зможу податися на карту побиту бо мені казали, шо аж через три місяці.

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Анастасія
  8 місяців назад

  Можна в любий день легального перебування. Але якщо відпрацюєте 3 міс, то не треба буде робити опінію старости (це таке дослідження ринку праці що на ваше місце немає охочого поляка)

  Ist
  Ist
  Відповідь для  Анастасія
  8 місяців назад

  Відразу по приїзду, якщо буде умова і освядчення.

  Український
  Український
  1 рік назад

  Тест на кордоні
  Всім привіт.
  1.При перельоті з Польщі в Україну можна в аеропорту вибрати самому спосіб взяття аналізу на тест ковіда? (Наприклад з носа а не з горла)
  2.Тест зроблений в Польщі (англійською мовою), і показаний в аеропорту в Україні дозволить не сидіти на карантині?
  дякую

  дядько
  дядько
  Відповідь для  Український
  1 рік назад

  Тест дійсний тільки український,
  Мазок беруть, і звідти і звідти, у вас вибору немає

  Зена
  Зена
  Відповідь для  Український
  1 рік назад

  Залежить від тесту, результат може бути, як український так і англійською мовами