Страхова компанія TEKOM

Страхова компанія TEKOM, ПрАТ «ТЕКОМ»

Страхова компанія » ТЕКОМ працює близько 20 років, зарекомендувала себе з позитивної сторони, беручи участь у розробці законодавчої нормативної бази, у реченні важливих рішень щодо удосконалення законодавства, які були розглянуті і прийняті урядом.

Компанія ТЕКОМ вважає, що пора створити державну перестрахувальну компанію, яка допомагала б страховим агентствам у важкий момент і підтримувала їх на страховочном ринку. В такому б випадку перестрахувальні премії не йшли б за кордон, а йшли на зміцнення країни.

Види страхування

Страхова компанія TEKOM, ПрАТ «ТЕКОМ»

Страхові послуги компанії ТЕКОМ універсальні і численні в своєму діапазоні:

  • страхування майна;
  • страхування здоров’я;
  • транспорту;
  • відповідальності;
  • інші види страхування.

Страхова компанія TEKOM, ПрАТ «ТЕКОМ»

Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

У компанії ТЕКОМ працюють фахівці високого рівня, які здатні вирішити будь-яку задачу, пов’язану зі страховим випадком. Швидке вирішення у головному офісі приймається в залежності від того, наскільки якісно було озвучено пояснення продавцем послуг на місці з приводу ситуації клієнта. Для скорочення часу очікування вирішення проблеми головний офіс Одеси в першу чергу розглядає запити, що надходять з інших філій. Правильно дана консультація продавця послуг рятує купу часу, грошей і нервів. Адже при доконаний ДТП потерпілий дзвонить не в страхову компанію. При ДТП необхідно не чіпати автомобіль, що побував в аварії, записати прізвища свідків та учасників, взяти копію протоколу ДАІ, зателефонувати в страхову компанію. Не ремонтувати машину і подати заяву в ТЕКОМ.

Важко пригадати інструкцію в складній ситуації, просто відразу треба зателефонувати в страхову компанію, вони підкажуть, що треба робити.

Страхова компанія TEKOM, ПрАТ «ТЕКОМ»

Якщо поїхали у відпустку за кордон, несподівано захворіли, треба зателефонувати представнику страхової компанії, телефон вказаний в полісі. Представник буде працювати з проблеми клієнта. Після вирішення всіх питань, медична послуга буде надана під контролем представника компанії. Найголовніше, дзвонити в перші два дні, а не через місяць.

Компанія ТЕКОМ на кожному етапі регулює стан сформованої страхової ситуації, від її початку, встановлюючи факт наявності, збираючи необхідні документи для оформлення виплат, відвідування клієнта, встановлення додаткових деталей ситуації.

Завдання страхової компанії

Основним завданням співробітники компанії вважають проведення необхідних термінових заходів по виплаті при настанні страхового випадку. Існують цілодобові чергування, спрямовані на фіксування несподіваних ситуацій, робляться своєчасні виїзди на місце пожежі, потопу, на місце виявлення страхового випадку. Багато часу приділяється оформленню необхідної документації. Співробітник компанії працює у вихідні та святкові дні.

Важливе

У житті іноді настає такий випадок, який називається страховим. Життя вносить свої корективи, іноді вибиває з зони комфорту.

Страхова компанія » ТЕКОМ вирішила ввести програму лояльності «Розстрочка без переплат», яка діє з 4 травня 2020 року. Програма передбачає припинення дії підвищувальних коефіцієнтів до тарифів. Програмою можуть скористатися фізичні особи, які користуються послугами компанії ТЕКОМ, строк договору 12 місяців і більше, сума добровільного автомобільного страхування перевищує 2000 гривень. Програма діє і при загальному страхуванні на суму понад 1000 гривень. При таких умовах можна отримати розстрочку на платежі без підвищуючого коефіцієнта.

Відгуки про компанії ТЕКОМ

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі