Страхова компанія TAS

Страхова компанія TAS, ПАТ СК «ТАС»

СК «ТАС» — це одна з 10 найбільших страхових компаній України, яка успішно функціонує з другої половини 1998 року. Це авторитетна і надійне СК, є частиною великої фінансової структури. Протягом усього періоду своєї діяльності СК «ТАС» якісно свою основну місію – забезпечення надійного захисту своїх клієнтів при настанні страхових випадків.

Страхові продукти СГ «ТАС»

Страхові продукти СГ «ТАС»

Компанія демонструє прагнення до інноваційним підходам у страховій діяльності, постійно розробляючи нові страхові продукти, що дозволяє їй охоплювати великий сегмент цільової аудиторії. На сьогоднішній день в країні працює 450 офісів і філій компанії в різних регіонах країни, в яких працює понад 1300 досвідчених співробітників та понад 3000 страхових агентів.

На сьогоднішній день СК «ТАС» пропонує одну з найбільш широких лінійок страхових продуктів на Україні, в яку входить більше 80 найменувань різних програм страхування приватних і корпоративних клієнтів. Серед страхових продуктів компанії є самостійні програми страхування і комплексні продукти, що дозволяють застрахувати не тільки власне здоров’я і життя, але і своє майно.

До основних напрямів роботи СГ «ТАС» відносяться

До основних напрямів роботи СГ «ТАС» відносяться:

 • страхування клієнтів на період туристичних поїздок;
 • страхування особистого майна;
 • автострахування;
 • страхування здоров’я і життя;
 • нерухомості;
 • страхування співробітників;
 • захист корпоративного майна і транспорту;
 • страхування відповідальності.

Одним з найбільш затребуваних є страхові послуги «ТАС» з туристичного напрямку.

Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Великий вибір страхових програм для туристів

Широкий вибір страхових програм для туристівВ СГ «ТАС» можна придбати страхові поліси для внутрішнього і зовнішнього туризму, підібравши актуальні страхові послуги на час поїздки, а також застрахуватися від можливих ДТП тим, хто планує за кордоном користуватися автомобілем. Крім цього можна включити в договір пункт про страхування квартири чи будинку на час відсутності їх власників.

Для зовнішнього напрями туризму розроблено дві програми:

 • Light;
 • Standart.

Ці страхові поліси відшкодовують матеріальні витрати мандрівників:

 • надання першої медичної допомоги;
 • витрати на ліки;
 • транспортування в клініку;
 • доставку тіла додому або організацію похорону на випадок загибелі мандрівника.

Всі клієнти, що оформили медичні страховки для виїзду за кордон забезпечені надійним зв’язком з представниками компанії з перших хвилин настання страхового випадку, передбаченого страховим договором.

Страхування подорожей по Україні

Це унікальний продукт, який СГ «ТАС» пропонує не тільки українцям, але й іноземним туристам, що приїжджають на відпочинок в Україну. Клієнтам пропонується комплексне страхування, що включає відшкодування всіх витрат на будь-які види медичної допомоги.

Придбати такий страховий продукт можуть особи широкого вікового діапазону – від одного року до 75 років.

Ціна страхових продуктів

Різноманітність страхових полісів дозволяє підібрати відповідну страховку на будь-який випадок. Ціна залежить від типу страхового поліса, суми страхової виплати, віку застрахованого особи, додаткових страхових опцій, включених у договір страхування.

Розмаїття страхових продуктів і гнучке ціноутворення дозволяють кожному громадянину України та іноземним туристам, що приїжджають в країну, підібрати оптимальний вид страхового поліса під свої конкретні потреби. Індивідуальне ціноутворення забезпечує придбання тільки тих страхових послуг, які дійсно потрібні страхуемому особі.

Відгуки про компанії ТАС

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі