Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія «SALAMANDRA»
Страхова компанія «SALAMANDRA»

Страхова компанія «SALAMANDRA»

SALAMANDRA, СК » Саламандра-Україна страхова компанія – це фінансові посередники контрактно-ощадного типу, які професійно спеціалізуються на наданні страхових послуг різного плану і характеру, а також фонди акумулюють протягом певного часу на договірній основі. Компанія «САЛАМАНДРА» буде захищати майнові інтереси своїх як фізичних, так і юридичних клієнтів на найвищому рівні.Саламандра Україна

Фірма «САЛАМАНДРА» існує на ринку страхових компаній вже давно, а саме 20 років, тому їй можна повністю довірити своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. Компанія придумала і створила свою власну і унікальну модель страхування в Україні, яка користується величезною популярністю. Ви можете їй довіритися, тому що «САЛАМАНДРА» сама справедлива і чесна компанія в Україні. Ваші гроші ніколи не будуть лунати різним посередникам і банкірам, в якості хабара. Нова і унікальна операційна система дозволяє мінімальні грошові кошти на те, щоб вести справи з третіми особами. Понад 70% коштів було виплачено клієнтам, а не хабарникам.

Ви можете будь страхування і найкращий тариф, який підійде саме вам.

Автоцивілка Smart

Автоцивілка Smart

Автоцивілка – це страхування Вашої відповідальності, якщо було завдано шкоди життю, здоров’ю або майну чужих третіх осіб. Компанія «САЛАМАНДРА» буде самостійно вирішувати всі можливі проблеми з іншими учасниками ДТП на дорозі. Якщо вами було завдано якоїсь шкоди і пошкодження чужого автомобіля, то компанія виплатить усі витрати власнику пошкодженого транспортного засобу. По збільшеному ліміту буде виплачено до 230 000 гривень, а за іншими тарифами до 130 000 гривень.

Автоцивілка Супер Авто

"<yoastmark

Супер Авто – це унікальна пропозиція від компанії «САЛАМАНДРА», адже більш вигідного тарифу ви не зможете знайти. При разі ДТП на дорозі без визнаної провини, фірма виплатить своїм клієнтам витрати на ремонт до 130 000 гривень. Винуватець ДТП буде знайдений, навіть за відсутності у нього страховки. Бонусом цього тарифу є те, що додатково йдуть всі опції пакету «Автоцивілка Smart».

Автоцивілка Супер Авто + МЕД

Автоцивілка Супер Авто + МЕД – це самий повний тариф, який навряд чи можна знайти десь крім цієї компанії. При ДТП буде виплачені всі кошти потерпілому клієнту, до 130 000 гривень, а також будуть компенсовані всі витрати на лікування свого застрахованої особи в найкращих медичних закладах. Але якщо в аварії винний буде застрахована особа, то кошти будуть виплачені на витрати ремонту автомобіля іншого учасника ДТП.

КАСКО

КАСКО – це страхування засобів різного транспорту від шкоди, викрадення або угону з боку третіх осіб. Вам будуть виплачені кошти за таких обставин: після ДТП на дорозі, при нанесенні збитку автомобілю третіми сторонніми особами, при ушкодженнях стихійних і погодних явищ, при пожежі, ударів блискавок і вибуху авто, при падінні на машину сторонніх предметів, при нападі диких тварин.

Туристичне страхування

Туристичне страхування

Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Туристичне страхування – це просто необхідна річ для тих, хто хоче зберегти в безпеці своє здоров’я і здоров’я своїх рідних, поки вони перебувають у відпустці або подорожі закордон. При отриманні різних травм, пошкодження здоров’я, застуді, отруєння або зубного болю, ви можете відразу ж звертатися за допомогою в компанію «САЛАМАНДА». Для уникнення проблем з виплати грошових витрат лікарням закордоном, ви можете просто оформити страхування у даній компанії, і вона розбереться з усім за вас. А для повного покриття найрізноманітніших страхових випадків, необхідно вибирати тариф за максимальною страховою сумою.

Страхування житла

Страхування житла необхідно кожній людині, адже хочеться завжди усвідомлювати, що ваше майно знаходиться у цілковитій безпеці. Компанія «САЛАМАНДРА» виплатить грошові кошти при наступних випадках:

  1. Пожежу або вибух на застраховану ділянці.
  2. Нанесення шкоди застрахованому майну при стихійних та погодні явища.
  3. Пограбування, хуліганство або пошкодження на території застрахованого майна з боку третіх осіб.
  4. Пошкодження майна, в разі, якщо в будинок в’їхала машина.

При даних ситуаціях ви отримаєте відшкодування шкоди, а також будете знати, що вдома ви перебуваєте в безпеці. Завжди хочеться комфорту і впевненості в безпеці.

Відгуки про компанію Саламандра

Всі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 4 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
15 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
І ванна
І ванна
2 місяців назад

дтп
Потрібно звертатися в страхову, коли втратив в ДТП і коли ти «повинен», але твоя машина пошкоджена більше, ніж «потерпілого»?

І будуть згодом якісь питання у них до мене?

Sanek
Sanek
Відповідь для  І ванна
2 місяців назад

Ступінь пошкодження автомобіля ніяк не впливає на вину того, хто порушив ПДР і спровокував ДТП. Навіть якщо авто порушника не підлягає відновленню, а в іншого 1 подряпина — повинен все одно той, хто порушив …
А в страхову потрібно звертатися в будь-якому випадку, для цього вона й існує.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Sanek
2 місяців назад

для цього вона й існує …. ага, ну да.
вони є, щоб люди отримували гроші і поменше платити
якщо ось я допустимо не хочу при ДТП ніяких виплат від страхових, тоді якого буя страховка обов’язкова для всіх?
хто придумав цей закон?

Sanek
Sanek
Відповідь для  Covidlo
2 місяців назад

Обов’язкове страхування тому і придумано для таких — хто не хоче ніяких виплат. Оскільки в разі, якщо в нормальної людини в’їде який Наваляний обдолбанний чмо, без гроша в кишені (і на якому ще 10 кредитів) — платити людині буде якраз страхова автомобіля на якому скоєно ДТП.

Unlx
Unlx
Відповідь для  І ванна
2 місяців назад

Це все залежить від змісту умови страхування яку ви підписали. Треба прочитати уважно що там написано. Тоді вже буде відомо що вас чекає

Anna
Anna
Відповідь для  І ванна
2 місяців назад

Залежить від типу страхування. Якщо у вас ОС, тоді страхова покриває тільки кошти того, хто потерпілий.
А якщо ОС / АС, тоді ваша страхова покриє кошти ремонту, навіть якщо аварія з вашої вини.
Але все можете уточнити на інфолінії, там страхування є номери, куди дзвонити

Oksana
Oksana
3 місяців назад

Підскажіть будь ласка!
Приїхала вчора до Польщі і зробила зразу тест . Але ще немає результату. Що потрібно робити ?чи треба було скачувати програмку кварантана .чи дзв до самепідстанція попередити їх?

Ivan
Ivan
Відповідь для  Oksana
3 місяців назад

Треба дочекатися результату. Якщо негативний, то можна нічого не робити. Або зателефонувати на гарячу лінію (телефон тут десь є ) і там підтвердять що для вас карантину немає. Якщо позитивний, то треба завантажити додаток і відсидіти за адресою, який ви дали на кордоні, 10 діб.

Ist
Ist
Відповідь для  Oksana
3 місяців назад

Зателефонувати в санепід.

в
в
Відповідь для  Oksana
3 місяців назад

Раз немає відповіді тоді вибачте, зібралися і поїхали далі. … якщо б щось виявили вже повідомили б.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Oksana
3 місяців назад

Експрес тест до 30 хвилин, питання чому не дочекалися результату.

Yaroslav
Yaroslav
3 місяців назад

Порадьте будь-ласка перевірених людей, які можуть виготовити запрошення на роботу в Чехію.
Порадьте будь-ласка перевірених людей, які можуть виготовити запрошення на роботу в Чехію. Молода сімейна пара з вищою освітою (педагоги, не бачиво перспектив в житті на Україні), без шкідливих звичок. Не пє’мо і не куримо взагалі, по життю за здоровий спосіб життя, любимо працювати, чоловік більш менш знає чеську мову. Не маленькі, нас за ручку водити не прийдеться, як дістатися до вказаного адресу проживання та праці самі розберемося. В чехії є близькі родичі, які нажаль не можуть допомогти з роботою. Тільки по робочих візах, бажано на два роки. Будемо вдячні за будь-яку представлену інформацію та контактні номери.

Едуард
Едуард
Відповідь для  Yaroslav
3 місяців назад

Зайдіть на ютуб, канали: Emigrant CZ, Микола Боруцкий.

Світлана
Світлана
Відповідь для  Yaroslav
3 місяців назад

Можу допомогти з документами в Чехію на з місячну робочу візу. Це По термінах 1-1.5 місяці. вакансії різні

Yaroslav
Yaroslav
Відповідь для  Yaroslav
3 місяців назад

Буде актуально до вас звернутися в вересні? (Зараз довелося поїхати на Польщу)