Страхова компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»
3.7/5 - (43 голоса)

Страхова компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»

PROFESIJNE STRACHUVANJA, ТДВ СК » Професійне страхування Страхова компанія – це один із самих головних фінансових органів, який здатен надавати своїм клієнтам і організаціям послуги страхування різних форм і видів власності. Всі ресурси страхової компанії повністю відособлені і спокійно функціонують в економічній та фінансовій системі в якості самостійних суб’єктів.

Ви плануєте виїзд за кордон? Допоможемо з оформленням медичного страхування. Наша страховка підійде як для відкриття візи так і для виїзду по безвізу.

Замовте страховку прямо зараз ⤵ Залиште заявку, ми зв’яжемося з Вами і проконсультуємо.

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)


  Оформляйте страховку заздалегідь! Це завжди дешевше.

  Компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ» — це компанія, якій ви можете повністю довіритися, вона гарантовано і професійно працює з усіма своїми клієнтами. В наш складний час важко обійтися без додаткової підтримки і захисту, тому варто звернутися до даної фірми за допомогою і захистом. Вона знаходиться на українському ринку страхових компаній вже з 2007 року. За 13 років вона змогла допомогти тисячам людей, які досі продовжують довіряти своє здоров’я і майно досі.Страхова компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»

  «Професійне страхування» відповідає абсолютно всім вимогам у законодавстві, а також має великий власний вільний капітал. Всі виплати здійснюються вчасно без труднощів і проблем, демонструє фінансовий прибуток. Тут працюють найкращі і кваліфіковані працівники, які мають величезний досвід у страховій справі. Вони зможуть допомогти і швидко розібратися з вашими особистими та індивідуальними проблемами. Довіртесь професійним послуг, які точно виправдають ваші очікування.

  Страхові послуги.

  Страхові послуги – це фінансові послуги, які виражаються у вигляді продажу взаимообязательных юридичних зобов’язань з надання страхового захисту на певний строк. Компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ» надає дані послуги як для фізичних осіб, так і для корпоративних клієнтів.

  Страхові послуги

  Страхування фізичних осіб

  Страхування фізичних осіб

  Страхова фірма надає наступні послуги для фізичних осіб:

  1. людини Страхування від нещасного випадку – це страхування, яке забезпечує матеріальну підтримку застрахованому, а також його сім’ї і родичам в складних і несподіваних обставин. При тимчасовій втраті працездатності клієнта компанії, буде виплачуватися 0,2% від загальної суми страхування за кожен день непрацездатного стану. Травмах і пошкодженнях, тобто при тимчасовому розладі виплачується від 5% до 50%. При встановлення 1 групи інвалідності виплачується 50%, при 2 групі інвалідності виплачується 75%, при 3 групі виплачується 50% від загальної страхової суми. Якщо настала смерть застрахованої особи, то до виплати належить 100% виплати.

  Страхування фізичних осіб

  Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

  Договір діє 1-12 місяців.

  Сума страховки – 1000-25000 грн. І більше.

  1. Страхування від будь-яких хвороб. В даному випадку хворобою визнається виявлене фахівцем і лікарем патологічний стан, диагностируемый за певними симптомами у застрахованої особи.

  Сума страховки – від 3000 до 50000 грн. Всі розраховується індивідуально і за бажанням клієнта.

  1. Туристичне страхування – це захист і страхування громадян, які перебувають на відпочинку або у відрядженні за кордоном, тобто за межами країни свого проживання. Компанія надає кілька видів лікування: амбулаторне, стаціонарне, стоматологічне, невідкладне, акушерська допомога вагітним жінкам, а також транспорт хворих застрахованих осіб у найближчий медичний заклад.

  Вартість страхування визначається самим клієнтом, існує безліч різних програм.

  1. Страхування власного транспортного засобу. Даного виду страхування належить абсолютно будь-який тип автомобілів та їх марок. Існує кілька випадків страхування транспорту: ДТП, ПДТО, СТИХІЯ (пошкодження транспорту внаслідок стихійних явищ).
  2. Страхування власного майна. При страховці вашого майна ви отримаєте компенсаційну виплату від компанії при наступних випадках: пожежа на території майна, стихійні лиха, що торкнулися вашу ділянку, повінь, незаконні дії третіми особами.

  Страхування споживчих кредитів.

  Існує три програми по страховці кредитів: до 5000 грн .; до 10000 грн .; до 20000 грн. При страхуванні ви отримаєте своєчасні виплати та підтримку з боку фахівців компанії.

  Відгуки про компанію ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ

  Всі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

  О программе Костянтин – візовий фахівець

  Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

  Смотрите также

  Страховая компания Европейское туристическое страхование

  Європейське туристичне страхування

  2.2/5 - (18 голосов) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( ПрАТ «Європейське туристичне …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  15 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Міла
  Міла
  9 місяців назад

  Будь ласка
  Добрий день, підкажіть, чи можна після сезонного запрошення зробити запрошення на півроку ??

  Ist
  Ist
  Відповідь для  Міла
  9 місяців назад

  Зазвичай на 9 місяців робиться

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Міла
  9 місяців назад

  Можна робити відразу

  дідусь
  дідусь
  Відповідь для  Міла
  9 місяців назад

  Можна

  Viktoriia
  Viktoriia
  9 місяців назад

  Терміново!
  Якщо, залишилося 7 місяців до закінчення паспорта, а інший робиться, можу перетинати кордон?

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Viktoriia
  9 місяців назад

  Так

  Міла
  Міла
  Відповідь для  Viktoriia
  9 місяців назад

  Так

  Олександра
  Олександра
  9 місяців назад

  Карта побиту
  Доброго ранку, допоможіть будь ласка розібратися, подавала документи на карту побиту через посередника (тобто заплатила гроші, що б вона повністю вела моя справа, всі листи і повідомлення приходять їй) останнім часом вона перестала відповідати на мої дзвінки та смс і я поняття не маю що з моєю справою, підкажіть будь ласка, як зробити так що б всі листи і повідомлення приходили на мою адресу? Просто відправити лист в уженд про зміну проживання?

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Олександра
  9 місяців назад

  Потрібно написати відмову від пелномоцніцтва (від представника) і вказати адресу для кореспонденції

  Олександра
  Олександра
  Відповідь для  Anna
  9 місяців назад

  Дякую за відповідь, це все поштою слати?

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Олександра
  9 місяців назад

  Так, можна по пошту, найкраще листом з підтвердженням одбьору

  Олександра
  Олександра
  Відповідь для  Anna
  9 місяців назад

  велике спасибі

  Тетяна
  Тетяна
  9 місяців назад

  Запрошення для безвіза
  Привіт, хто знає — у мене є zezwolenie typu A чи можна з ним поїхати по безвізу, чи пустять на кордоні? Є Умова про праце з роботодавцем на рік. Не хочу їхати відкривати візу тому що довго чекати, а на карту податися не можу в уженде не можуть справу відкрити сказали треба виїхати відкрити візу або повернутися по безвізу.

  Тетяна
  Тетяна
  Відповідь для  Тетяна
  9 місяців назад

  P.S. Зараз перебуваю в Польщі

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Тетяна
  9 місяців назад

  На яких підставах ви зараз в Польщі?