Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»
Страхова компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»

Страхова компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»

PROFESIJNE STRACHUVANJA, ТДВ СК » Професійне страхування Страхова компанія – це один із самих головних фінансових органів, який здатен надавати своїм клієнтам і організаціям послуги страхування різних форм і видів власності. Всі ресурси страхової компанії повністю відособлені і спокійно функціонують в економічній та фінансовій системі в якості самостійних суб’єктів.

Компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ» — це компанія, якій ви можете повністю довіритися, вона гарантовано і професійно працює з усіма своїми клієнтами. В наш складний час важко обійтися без додаткової підтримки і захисту, тому варто звернутися до даної фірми за допомогою і захистом. Вона знаходиться на українському ринку страхових компаній вже з 2007 року. За 13 років вона змогла допомогти тисячам людей, які досі продовжують довіряти своє здоров’я і майно досі.Страхова компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»

«Професійне страхування» відповідає абсолютно всім вимогам у законодавстві, а також має великий власний вільний капітал. Всі виплати здійснюються вчасно без труднощів і проблем, демонструє фінансовий прибуток. Тут працюють найкращі і кваліфіковані працівники, які мають величезний досвід у страховій справі. Вони зможуть допомогти і швидко розібратися з вашими особистими та індивідуальними проблемами. Довіртесь професійним послуг, які точно виправдають ваші очікування.

Страхові послуги.

Страхові послуги – це фінансові послуги, які виражаються у вигляді продажу взаимообязательных юридичних зобов’язань з надання страхового захисту на певний строк. Компанія «ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ» надає дані послуги як для фізичних осіб, так і для корпоративних клієнтів.

Страхові послуги

Страхування фізичних осіб

Страхування фізичних осіб

Страхова фірма надає наступні послуги для фізичних осіб:

  1. людини Страхування від нещасного випадку – це страхування, яке забезпечує матеріальну підтримку застрахованому, а також його сім’ї і родичам в складних і несподіваних обставин. При тимчасовій втраті працездатності клієнта компанії, буде виплачуватися 0,2% від загальної суми страхування за кожен день непрацездатного стану. Травмах і пошкодженнях, тобто при тимчасовому розладі виплачується від 5% до 50%. При встановлення 1 групи інвалідності виплачується 50%, при 2 групі інвалідності виплачується 75%, при 3 групі виплачується 50% від загальної страхової суми. Якщо настала смерть застрахованої особи, то до виплати належить 100% виплати.

Страхування фізичних осіб

Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Договір діє 1-12 місяців.

Сума страховки – 1000-25000 грн. І більше.

  1. Страхування від будь-яких хвороб. В даному випадку хворобою визнається виявлене фахівцем і лікарем патологічний стан, диагностируемый за певними симптомами у застрахованої особи.

Сума страховки – від 3000 до 50000 грн. Всі розраховується індивідуально і за бажанням клієнта.

  1. Туристичне страхування – це захист і страхування громадян, які перебувають на відпочинку або у відрядженні за кордоном, тобто за межами країни свого проживання. Компанія надає кілька видів лікування: амбулаторне, стаціонарне, стоматологічне, невідкладне, акушерська допомога вагітним жінкам, а також транспорт хворих застрахованих осіб у найближчий медичний заклад.

Вартість страхування визначається самим клієнтом, існує безліч різних програм.

  1. Страхування власного транспортного засобу. Даного виду страхування належить абсолютно будь-який тип автомобілів та їх марок. Існує кілька випадків страхування транспорту: ДТП, ПДТО, СТИХІЯ (пошкодження транспорту внаслідок стихійних явищ).
  2. Страхування власного майна. При страховці вашого майна ви отримаєте компенсаційну виплату від компанії при наступних випадках: пожежа на території майна, стихійні лиха, що торкнулися вашу ділянку, повінь, незаконні дії третіми особами.

Страхування споживчих кредитів.

Існує три програми по страховці кредитів: до 5000 грн .; до 10000 грн .; до 20000 грн. При страхуванні ви отримаєте своєчасні виплати та підтримку з боку фахівців компанії.

Відгуки про компанію ПРОФЕСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ

Всі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 4 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі