Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія «ПРЕСТИЖ»
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ»

PRESTIŻ, Страхова компанія «ПРЕСТИЖ»

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія Престиж» знайома населенню з липня 2012 року, отримавши реєстрацію фінансової установи у серпні того ж року. Вже в грудні 2012 «Престиж» стала активним гравцем на цьому ринку. З тих пір компанією отримано 18 ліцензійних документів, що дають право на ведення страхової діяльності того чи іншого роду. Компанія внесена до реєстру страховиків України, будучи акредитованої в НАК «Надра України».

PRESTIŻ, Страхова компанія «ПРЕСТИЖ»

Страхова компанія «Престиж» співпрацює з приватними і юридичними особами, туристичними компаніями та банківськими установами. У 2018 році компанія увійшла в об’єднуючу асоціації страховиків — «Страховий бізнес». За 2018 р. страхова компанія склала обсяг страхових премій у розмірі 37, 4 млн. грн.

Продукти компанії «Престиж»

Істотне зростання страхових премій, це результат невтомної праці по розробці взаємовигідних страхових пропозицій для населення.

 • Каско.
 • Зелена карта.
 • Автоцивілка.
 • Фінансові ризики й інші пропозиції.

Продукти компанії «Престиж»

Для приватних осіб страхове товариство пропонує кілька варіантів страховки.

 • Оформлення договору на дітей у разі фізичних травм. Це гарантує зменшення фінансового тягаря. Страхувальник отримує необхідні консультації з приводу дій у цей момент і виплати відразу після встановлення факту травми. Застрахованими можуть бути діти від 7 до 16 років. Розмір страхової суми: від 1 000 000 до 50 000 000 гривень. Договір оформляється на термін від 1 доби до 1 року.
 • Автокаско. Страхова сума визначається вартістю автомобіля на момент оформлення страховки. Договір укладається на термін від 15 діб до 1 року.
 • Обов’язкова і добровільна автоцивілка.
 • «Зелена карта» — необхідний поліс для відвідування деяких країн Азії, Африки та ЄС. Страхова сума визначається індивідуально, договір укладається від 15 до 365 діб.
 • Оформлення страхових договорів для туристів у поїздках по Україні. Компанія гарантує надання медичної допомоги та відшкодування фінансових витрат.
 • Оформлення поліса медичного час туристичних поїздок за кордон.«Престиж», повною мірою усвідомлюючи всю відповідальність і важливість захисту українських громадян в подорожах, пропонує населенню убезпечити себе від усіляких ризиків.

Для юридичних клієнтів страховою компанією «Престиж» пропонуються інші варіанти страховки.

 • Оформлення страхового поліса цивільної відповідальності, відшкодування збитків, понесених виробником від стихійних лих.
 • Безпека вантажів, транспортна автоцивілка.
 • Страховка спецтехніки та водіїв від нещасного випадку на дорозі.
 • Оформлення страхового полісу для персоналу.

Продукти компанії «Престиж»

Де можна придбати страхові поліси

На офіційній сторінці сайту компанії «Престиж», опція «Де купити поліс» дає інформацію з назвами підрозділів, адресами та номерами телефонів для попередньої зв’язку я з представником страховика і можливістю домовитися про час надання послуги.

Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Центральний офіс знаходиться в Києві, крім того, є представництва у Вінницькій і Закарпатській дирекції, а також представники в містах: Луцьк, Тячів, Херсон, Боярка. Для зручності користувачів поруч з адресами позначені вихідні дні відділень. Є можливість індивідуальної домовленості про зустріч.

В допомогу клієнтам, внизу головної сторінки дано поради для застрахованих, роз’яснення страхового законодавства. В якості гіда по професійного сленгу страховиків, там же пояснюються «розмовні вирази» страховиків.

Відгуки про компанії Престиж

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 4 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі