Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія Оберіг
Страхова компанія Оберіг

OBERIG, ТДВ ОГ «ОБЕРІГ»

Страхова група «Оберіг» — одна із самих стрімких по своєму розвитку організацій в даній сфері. Розпочавши історію свого існування з 2014 року, компанія на даний момент може запропонувати 100 страхових продуктів. СК «Оберіг» не обмежився роботою на території однієї держави, розширивши штат провайдерів до 25 000 для оперативної роботи по всьому світу. Незважаючи на швидке зростання штату, працівники підбираються таким чином, щоб на всіх рівнях дії компанії роботу виконували фахівці.

СК "Оберіг"

Пропонуються даною організацією послуг неймовірно багато. Стандартні варіанти страхування — страхування транспортного засобу, життя, туризму, були значно розширені та конкретизовані. Наприклад, крім звичного КАСКО СК «Оберіг» пропонує послугу «Впевнений водій». Завдяки цим варіантом страховки з’являється можливість у разі ДТП отримати не тільки додаткові виплати, але і допомогу у відновленні номерів, документів, а також оперативної евакуації.

Основні страхові продукти

Основні страхові продукти можна розділити не наскільки великих груп

Варіанти продуктів для автомобілістів. До цієї категорії належать:

  • «Повне КАСКО для авто»;
  • «Впевнений водій»;
  • «Розумна авто-захист»;
  • «Авто-Талісман».

Страхова група "Оберіг"

Страхування життя і здоров’я. В даній категорії запропоновані такі варіанти, як:

  • «BestDoctors»;
  • «ДМС для фізичних осіб»;
  • «Страхування здоров’я від хвороб»;
  • «Від травматизму»;
  • «Страхування від лікарської помилки» та інші;

Страхування життя і здоров'я

Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію як в країні, так і у світі, СК «Оберіг» пропонує своїм клієнтам такий страховий варіант, як «STOP-коронавірус». Ціна даної послуги складе від 150 до 450 гривень. При цьому виплата — 50 000 гривень або по 10 000 гривень за кожний день перебування в стаціонарі. У разі настання смерті від цієї інфекції виплата буде переадресована на спадкоємця після його вступу в свої права.

Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Ще однією дуже цікавою послугою є юридичний сервіс «Адвокат сім’ї». Ціна — не більше 3 гривень на день. Сім’я, оформила дану послугу, отримує професійного адвоката у разі необхідності виступу на суді, а також допомога в оформленні необхідних паперів та телефонні консультації з питань юридичних питань.

Зрозуміло, це не повний перелік послуг, що надає дана організація. З повним переліком послуг може ознайомити співробітник компанії. Офіційний сайт СК «Оберіг» надає дуже зручний сервіс, а саме: у розділі можна вказати свій номер телефону і зручний час дзвінка. Співробітник передзвонить у той час, який зручний для клієнта. Також є можливість зворотного зв’язку через повідомлення. Якщо клієнтові не потрібно консультація, і він упевнений в продукті, можна скористатися розділом «Інтернет-магазин», який покаже можливі варіанти страхування, розрахує графік платежів і покаже вже оформлені страхові документи.

В розділі «Клієнтам» можна ознайомитися з правилами та умовами страхування, а також дізнатися, чи підпадає конкретний випадок під страховий. Також СК «Оберіг» пропонує послугу «Медичний асистанс», яка дає можливість записатися до лікаря, замовити медикаменти або відправити рецепт. Для цього передбачено використання зручних месенджерів, так Viber і Telegram. Дані сервіси є дуже зручними для людини, якщо він з якоїсь причини не може відвідати офіс особисто.

Страхова група «Оберіг» — прекрасний вибір для будь-якої людини, надає широкі можливості не тільки для страхування, але і для комфортного та безпечного життя.

Відгуки про компанії Оберіг

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі