Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія Глобус
Страхова компанія Глобус

GLOBUS, СК «ГЛОБУС»

Клієнти страхової компанії «Глобус» захищені від різних неприємних сюрпризів і нещасних випадків, вони не думають про те, що буде, якщо настане «чорний день», впевнено дивляться у майбутнє, сміливо планують його і домагаються значних досягнень. Все це можливо завдяки тому, що вирішення всіх своїх проблем вони довірили СК «Глобус», придбавши її страхові продукти.

Про компанії GLOBUS

Про компанії GLOBUS

Компанія «Глобус» працює на українському ринку з 1994 року. Це одна з найстаріших страхових компаній України, має бездоганну репутацію. У 2006 році вона приєдналася до найбільшої міжнародної групи страхових компаній WIENER STAEDTISCHE Versicherung AG VIENNA INSURANCE GROUP, яка працює на міжнародному ринку з 1824 року. Головний офіс СК «Глобус» знаходиться у Відні. Розмір статутного капіталу становить 100 млрд. євро.

В Групу включено понад 50 СК, що працюють в 17 європейських країнах. Ця група протягом багатьох років займає перше місце за попитом на страховки в країнах Східної та Центральної Європи.

Страхові продукти

Страхові продукти

GLOBUS, СК «ГЛОБУС»

СК «Глобус» пропонує широку лінійку страхових пакетів для приватних осіб і корпоративних клієнтів. Незмінним попитом на ринку страхових послуг користуються такі види страхування, які пропонує страхова компанія «Глобус»:

 • страхування життя;
 • автострахування;
 • медичні страховки;
 • страхування майна;
 • туристичне страхування.

На сайті клієнти можуть підібрати для себе оптимальні варіанти страховок різних видів, а також отримати безкоштовні консультації чергових менеджерів.

GLOBUS, СК «ГЛОБУС»

Автострахування

В рамках затребуваною лінійки автострахування СК пропонує кілька видів страховок:

 • КАСКО;
 • ОСАГО.

Автовласники можуть оформити страхування цивільної відповідальності як по Україні, так і для закордонних поїздок, придбавши «Зелену карту». Тим, хто хоче оформити добровільне страхування цивільної відповідальності компанія пропонує три види страхування:

 • «Для своїх» ― для клієнтів, які оформили ОСЦВ в СК «Глобусі» з лімітом покриття від 100 000 до 500 000 грн.;
 • «Для всіх» ― для тих, хто оформив страховку ОСАЦВ в інших СК, ліміт покриття в цьому випадку складає 100 000 до 500 000 грн.;
 • «Без ОСАГО» ― страхування автотранспорту, для якого не потрібно оформляти ОСАЦВ
Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Страхування майна громадян

В СКА «Глобус» можна застрахувати будь-яке майно на вигідних для клієнта умовах:

 • житлові і нежитлові будівлі;
 • земельні ділянки;
 • незавершене будівництво приватних будинків;
 • дорогу обробку в будинках і квартирах;
 • дороге майно.

Оцінка застрахованого майна завжди проводиться в СК за ринковою вартістю.

Особисте страхування

Тут можна підібрати медичну страховку, або застрахувати своє життя і здоров’я на різні суми. У цій лінійці страхових продуктів можна підібрати страховки для дітей та дорослих різного віку, а також для позичальників банків.

Туристи, які вирушають у зарубіжну поїздку, зможуть оперативно оформити тут медичну страховку для різних видів відпочинку і різних страхових випадків, яка дає право на отримання шенгенської візи.

Переваги страхових послуг компанії «Глобус»

СК «Глобус» один з найстаріших учасників страхового ринку України, який завжди підтримує своїх клієнтів в непростих ситуаціях, передбачених страховим випадком страховки.

На відміну від інших СК «Глобус» пропонує широкий діапазон страхових договорів для різних сфер сучасного життя, якими можуть скористатися люди з різним достатком.

Крім розмаїття страхових продуктів компанія постійно працює над поліпшенням свого сервісу. Клієнтам пропонується можливість попереднього розрахунку страховок в режимі оналайн, що дозволяє економити час і оперативно оформляти страхові договори в офісі.

Статистка продажу полісів різного типу на Україні показує, що продукти СК «Глобус» залишаються одними з найбільш затребуваних страховок для українців.

Відгуки про GLOBUS, СК «ГЛОБУС»

Всі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі