Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія FORMIKA
Страхова компанія FORMIKA

FORMIKA, ПрАТ СК «ФОРМІКА»

Надійна опора у важку хвилину. Життя повне несподіванок, у тому числі неприємних і трагічних. Ось чому не варто ставитися до свого майбутнього безтурботно. Набагато розумніше і розумнішим буде застрахувати всі можливі ризики. Це можна зробити у страхової компанії «Форміка», надає відповідний сервіс як фізичним, так і юридичним особам.

Місія СК «Форміка» полягає в тому, щоб наочно показати, що страхові послуги входять у число найбільш важливих фінансових інструментів. У своїй повсякденній практиці»Форміка» зуміла гранично скоротити політичні ризики і в той же час відмовилася від форм некласичного страхування. Перед співробітниками вона поставила за мету якнайповніше задовольняти всі потреби клієнтів. При цьому в якості таких потреб розуміються не тільки матеріальні питання, але також моральна, емоційна та соціальна складові. Саме так СК «Форміка» бачить відповідальна поведінка на ринку.

FORMIKA, ПрАТ «СК «ФОРМІКА»

Гарантія компенсації шкоди

Для фізичних осіб СК «Форміка» розробила широкий набір послуг, що дозволяють застрахувати:

  • ризики автовласника, в тому числі в рамках КАСКО і дсцв у;
  • ризики, пов’язані з пошкодженням або розкраданням майна;
  • здоров’я домашніх тварин, зокрема коней;
  • туристичні ризики любителів подорожувати за кордоном;
  • всі небезпеки, пов’язані з дайвінгом;
  • медичні витрати.

У «Формике» також можна застрахуватися від нещасних випадків і від травм, які можуть статися під час занять спортом.

Комплекс послуг для юридичних осіб

Для корпоративних клієнтів СК «Форміка» розробила і постійно надає сервіс, що дозволяє убезпечити компанію від фінансових втрат, пов’язаних з:

  • використанням транспорту;
  • нещасними випадками, в тому числі відбуваються з представниками небезпечних професій;
  • шкодою для здоров’я персоналу.

Тариф за обов’язковим особистим страхуванням водіїв на різних видах транспорту вираховується за ставкою до 0,18% від страхової суми за кожного застрахованого.

FORMIKA, ПрАТ «СК «ФОРМІКА»

Повне відшкодування майнових втрат

Не секрет, що квартиру і дачу середньостатистична людина може придбати лише один раз у житті. Тому зовсім не дивно, що саме збереження нерухомості і накопиченого в ній майна найбільше турбують практично кожного пересічного обивателя. Ніхто не хоче опинитися на вулиці, якщо станеться пожежа, затоплення, руйнування несучих стін внаслідок несанкціонованого перепланування поверхом нижче. Квартира, що знаходяться в ній майно та меблі можуть серйозно постраждати також у разі п’яної бійки, безвідповідальної поведінки орендарів, протікання даху, аварії зношеної комунальної інфраструктури.

Вартість річного поліса, що оформляється у рамках даної послуги, змінюється від 0,02 % до 1,5 % від ціни об’єкта нерухомості. Це означає, що страховий захист на рік для компактного цегляного будиночка ціною в 50 тисяч доларів буде коштувати від ста до двохсот гривень на місяць.

Небезпеки, пов’язані з професією

Незважаючи на стрімку автоматизацію всіх галузей виробництва сьогодні залишається багато трудових завдань, рішення яких можна доручити тільки людям. Для таких відважних і самовідданих професіоналів «Форміка» розробила відповідний сервіс. Страхова сума в цьому випадку коливається від 30 до 75 тисяч гривень. Річний тариф становить один відсоток. Розмір платежу становить від 300 до 750 гривень на рік.

Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Чверть століття на ринку

Компанія «Форміка» була заснована в кінці 1994 року, коли класичне страхування робило лише перші кроки в умовах нестабільності, породженої новими політекономічними реаліями. За минулий з тих пір час «Форміка» ні на крок не відступила від своїх принципів. Вона не змінювала відповідального підходу до бізнесу, не переглядала своє ставлення до якості послуг і не змінила назву. Завдяки цьому «Формике» вдалося залишити біля керма досвідчених керівників, а також зберегти персонал, клієнтську та партнерську базу.

Відгуки про FORMIKA, ПрАТ «СК «ФОРМІКА»

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі