Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія ЕТАЛОН
Страхова компанія ЕТАЛОН

ETALON Страхова компанія «ЕТАЛОН»

Як показали недавні події, пов’язані з профілактикою поширення коронавіруса, благополучна і забезпечене життя може перетворитися на справжнє пекло або як мінімум покритися густим туманом невизначеності. В результаті у підприємця буквально за пару тижнів впаде роками выстраивавшийся бізнес, наймані службовці опиняться на вулиці без найменших шансів швидко знайти роботу, а поправити подточенное інфекцією здоров’я можна буде тільки на кредит з грабіжницькими відсотками.

Гарантія стабільності та благополуччя

Щоб не опинитися у важкій життєвій ситуації без опори і підтримки, всі подібні фінансові та життєві ризики треба вчасно застрахувати. Для цього достатньо звернутися в СК «Еталон». Вона надає послуги приватним та юридичним особам, при цьому орієнтуючись на загальнолюдські цінності і соціальну корисність. СК «Еталон» прагне повною мірою задовольнити інтереси всіх своїх клієнтів і постійно відстежує, які потреби у них виникають в умовах економічних, політичних і соціальних потрясінь, стали постійними супутниками сучасної людини.

Страхова компанія Еталон

Можливість будувати довгострокові плани

СК «Еталон» пропонує зрозумілі і зручні страхові продукти, що дозволяють клієнтам впевнено дивитися в завтрашній день. Наявність поліса від «Еталона» дасть можливість твердо розраховувати на те, що в один не найпрекрасніший момент відразу не впадуть, не розлетяться на шматки і не залишаться в минулому

 • матеріальне благополуччя;
 • здоров’я;
 • туристичні плани;
 • кар’єрні перспективи;
 • плани щодо поліпшення житлових умов;
 • автомобіль і всі пов’язані з ним зручності;
 • збереження заміського будинку і для всіх знаходяться у нього матеріальних цінностей.

Невсипуща турбота про транспортному засобі

Для приватних осіб в СК «Еталон» розроблені наступні продукти:

 • автострахування;
 • майнове страхування;
 • туристичне страхування;
 • особисте страхування;
 • страхування відповідальності.

Особливою популярністю користуються послуги, пов’язані зі страхуванням всіх ризиків, пов’язаних з «залізним конем». Так вже влаштоване життя в мегаполісах і тихих райцентрах, що саме своя машина дозволяє зняти одним махом цілу в’язку проблем та незручностей. Ось чому СК «Еталон» моментально оформить поліси Автоцивілки, КАСКО, а також запропонує водієві і пасажирам широкий комплекс супутніх послуг.

Компетентне вирішення всіх проблем корпоративних клієнтів

Не секрет, що бізнес сьогодні більше нагадує не поїздку по рівній дорозі, а постійну боротьбу за життя в епіцентрі жорстокого шторму. Добре розуміючи, з якими труднощами пов’язана комерційна діяльність сучасного підприємця, СК «Еталон» розробила широкий ряд послуг, здатних помітно знизити ризики бізнесмена. Для юридичних осіб постійно доступні сервіси

 • майновим страхуванням;
 • страхування відповідальності;
 • пом’якшенню ризиків, породжуваних використанням транспорту;
 • страхування вантажів (CARGO);
 • страхування в агропромисловому комплексі;
 • персоналу, в тому числі медичного;
 • страхування фінансових ризиків.
Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Врятуємо від розорення і банкрутства

Ми розробили диференційовані страхові тарифи, повністю відповідні видами і розмірами фінансових ризиків. Завдяки нам трейдер може сміливо дивитися на біржові котирування, будівельний холдинг не кине проект на півдорозі, а інвестор не зіткнеться з необхідністю виставити на торги офісний центр із-за обвалу орендних ставок.

ETALON Страхова компанія «ЕТАЛОН»

Майже тридцять років на ринку

СК «Еталон» була заснована в 1993 році. Вона дуже серйозно ставиться до своїх зобов’язань і постійно працює над підвищенням якості обслуговування. Сьогодні її статутний капітал становить 77 мільйонів гривень. За підсумками 2018 року розмір страхових платежів, зібраних «Еталоном», перевищив двісті мільйонів гривень, що більше аналогічного показника попереднього року майже в 2,5 рази.

Якщо бажаєте залишити відгук, перейдіть вниз до розділу коментарі та напишіть відгук там.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
16 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Marianna
Marianna
1 місяць назад

Бардак з візами через НП
Хочу просто попередити тих, хто має намір подаватися на візу до Львівського консульства, особливо тих хто подається парами, подавайтесь краще особисто, а не через НП.

Ми з чоловіком відправили
документи одночасно і з дня отримання наших документів візовим центром Івано-Франківська пройшло вже три тижні, сьогодні документи чоловіка врешті поїхали у консульство Львова, мої ж документи (дідько його б побрав) досі в черзі на розгляд — тобто невідомо де, як і коли.

А отже чоловік отримає візу значно, швидше ніж я. Тому тим хто хоче їхати разом, не рекомендую подаватися зараз через НП, завантаженість шалена і абсолютно незрозуміла вибірковість розгляду документів.

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Marianna
1 місяць назад

А Ви і НЕ зрозумієте. Ми теж разом подавали на візу, так забрали з НП в п’ятницю, а в понеділок у нас в обох документи вже були відправлені в консульство. Правда, це було давно, але і тоді були то, хто чекав по 3 тижні, як Ви. Тут вже на яку папку потрапить їх погляд.

Marianna
Marianna
Відповідь для  Sardelka
1 місяць назад

То Ви везунчики. Рада, що у Вас все пройшло швидко і гладко.

На жаль нам так не пощастило, а це значить, що є проблеми в цій системі, так як дивно коли доводиться в таких питаннях покладатися на свій успіх і людський фактор.

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Marianna
1 місяць назад

Спасибі, але не все гладко було. При вакцинацію проти жовтої лихоманки була допущена помилка касира банку в номері. Довелося анулювати два чека, а це час і витрачені нерви. Не тільки у Вас проблеми, — вони у всіх, на жаль. Ось Вам і людський фактор.

Не переживайте, скоро Ваші документи будуть в консульство. НЕ турбуйтеся головне.

Marianna
Marianna
Відповідь для  Sardelka
1 місяць назад

Знаю, що не тільки у нас проблеми. Тільки хочу інших попередити, щоб знали, що може бути і так, тому що нас ніхто не попереджав про подібний.

І спасибі за підтримку і добрі слова. Як така дрібниця, а так приємно, що і проблеми вже не здаються такими великими

Надія
Надія
Відповідь для  Marianna
1 місяць назад

Цілком вас розумію і підтримую. У мене подібна ситуація, купа злості і нервів. Довелося мені подавати ПП, так як на особисту подачу поставили мене аж на кінець березня, а візу мені терміново потрібно було, тому що місце роботи пропадало. Думала, до 3-х тижнів це затягне. І ось, пройшов місяць майже, а візи так і немає. Розчарована, вже і тієї візи не хочеться, тому місце моє вже зайняли і їхати поки нікуди (((

Marianna
Marianna
Відповідь для  Надія
1 місяць назад

Згодна з вами. Теж злить дана ситуація, а дзвониш в візовий, то вони щей ​​хамлять, мовляв «Ну і що що разом відправляли, ну і що що вже пройшло три тижні, тепер через НП розглядаються більше місяця, чекайте собі і перевіряйте інформацію на сайті … »

Ну спасибі, що знала, то і дізналася …

і звичайно нікого не хвилює, що запрошення у мене з 1 березня

Тому розумію Вас повністю. Спробуйте самостійно пошукати роботу, через олх або через соцмережі, коли будете знати хоч, що документи поїхали в консульство.

Olos
Olos
Відповідь для  Marianna
1 місяць назад

Де подавали? Яке місто

Надія
Надія
Відповідь для  Olos
1 місяць назад

Львів

Надія
Надія
Відповідь для  Marianna
1 місяць назад

Дякую!! Обов’язково буду шукати))) документи передані вже в консульство, думаю наступного тижня буде віза. Прикро тільки, що
всього-кілька днів не встигла)))

Marianna
Marianna
Відповідь для  Надія
1 місяць назад

Успіху Вам! Все буде добре, повинно бути

Надія
Надія
Відповідь для  Marianna
1 місяць назад

Обов’язково … Дякую Вам !!! Вам успіхів і всього доброго !!!

Roman
Roman
Відповідь для  Marianna
1 місяць назад

На початку січня сусіди подавалися, але сталося так, що людина пішла з ВЦ а дружина НП. В результаті — людина отримала документи вже через кілька днів, а дружина через місяць …

Marianna
Marianna
Відповідь для  Roman
1 місяць назад

Ось так. Ну тут хоч якась логічність є.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Marianna
1 місяць назад

Я подвав через НП, отримав через 16 роб днів. Все норм. Львів.

Людмила
Людмила
11 місяців назад

Вітаю! Звернулася в ск «Еталон» з боку винуватця ДТП в м.Маріуполь в червні місяці мені не запропонували вибрати СТО для ремонту машини. Нас поставили просто перед фактом що ремонтується на СТО яке з ними співпрацює. СК «Еталон» нарахувала з урахуванням вже всіх відрахувань а також і франшизи вийшла сума 49900. СК «Еталон» нам відзвітувала в телефонному режимі що перевела гроші на СТО не запитавши нашої дозвіл на перерахування грошових коштів. Гроші були переведені в Жовтні 2019 на СТО. Але директор СТО на відріз відмовляється що гроші йому не переводили, хоча у директора СТО кожен змінюється версія про отримання грошей. На сьогоднішній день 16.02.2020 автомобіль знаходиться на СТО в розібраному стані багато деталей з машини розкрадені. Що робити далі я не знаю фахівців немає зібрати її не можуть гроші не повертають. І нам доводиться їздити самим збирати машину але директор СТО відмовляється придбати кошти було розкрадено деталі. ЩО РОБИТИ ДАЛІ? А СК «Еталон» не робить ніяких заходів !!!!!!