Страхова компанія ARX

Страхова компанія ARX

Страхова компанія ARX – це впевненість. Коли світ нестабільний, тільки впевненість допомагає клієнтам сконцентруватися на майбутньому, на його створення, на досягненнях. Ми надаємо нашим клієнтам можливість думати не про проблеми, які ми вирішимо, а про досягнення.

Страхова компанія ARX – частина канадської міжнародної страхової групи Fairfax Financial Holdings. 25 років успішно працюємо на ринку України, 11 з яких під брендом AXA Страхування.

Страхова компанія ARX

Продукти, які надає страхова компанія ARX:

Автоцивілка ( автоцивілка онлайн, автоцивілка паперова, автоцивілка «Все включено», добровільна автоцивілка).

Каско (каско «Все включено», каско «Смарт», каско «Автозахист», каско «Лайт», каско 5+, каско «Класик»).

Туристичне страхування

Медичне страхування (медицина без кордонів, добровільне страхування, корпоративне страхування, добровільне медичне страхування для клієнтів ПРАВЕКС БАНК, пропозиція SMART TRAVEL).

Страхування життя

Страхування майна (Страхування квартири та будинки, страхування гаджетів).

Автоцивілка «Все включено» — це комплексний продукт, який включає:

 • обов’язкову автоцивілку
 • добровільну автоцивілку
 • КАСКО «Пряма захист»

Тобто, крім стандартного покриття обов’язкової автоцивілки, автоцивілка «Все включено» передбачає додаткове відшкодування. У разі настання ДТП потерпілому може бути відшкодовано до 1 000 000 грн. (в залежності від обраної опції). Також ви можете отримати відшкодування за своє авто в межах 130 000 грн.

Покриття збитків, завданих автомобілю потерпілої сторони, а також вашому автомобілю, здійснюється без вирахуванням амортизаційного зносу деталей, які підлягають заміні (принцип «нове за старе»).

Туристичне страхування

Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Туристичне страхування. Виїжджаючи за кордон, подбайте про страхування життя та здоров’я. Туристична страховка онлайн від ARX врятує вас від витрат на медичне обслуговування за кордоном. Якщо відбудеться страховий випадок, ми організуємо і оплатимо вам допомогу, а також будемо на зв’язку 24/7. Якщо вам потрібно буде самостійно оплатити медичну допомогу, зберіть всі документи, що підтверджують ваші витрати, і завдяки добровільній медичну страховку для виїзду за кордон ми їх відшкодуємо. Важливо! Купити туристичну страховку можна тільки, якщо ви знаходитесь на території України.

Каско «Все включено»

 • Покриття від викрадення, наслідків ДТП, стихійних лих, випадкових подій
 • Можливість вибору оптимальної франшизи від 0% до 10%
 • Можливість захисту від ризику девальвації гривні шляхом прив’язки вартості авто до курсу євро
 • Відшкодовуємо 50% витрат на заміну замків дверей і запалювання, перепрограмування електронних механізмів пуску двигуна авто
 • Можливість оформлення ДТП з іншим учасником шляхом підписання Європротоколу
 • Немає обмежень щодо кількості заявлених випадків протягом дії договору.
Медицина без кордонів. З програмою «Медицина без кордонів» ви можете отримати якісні медичні послуги за кордоном:
 • лікування злоякісних новоутворень і передракових станів всіх видів
 • шунтування коронарної артерії
 • заміна або відновлення серцевого клапана
 • нейрохірургічне втручання
 • пересадка органу від донора прижиттєвого
 • трансплантація кісткового мозку

Ви отримуєте готовий план дій від світових фахівців. Ми сплатимо всі витрати (переліт, проживання, лікування, повернення), допоможемо вибрати клініку. Покриваємо витрати на суму 1 000 000 євро в рік. Вартість поліса від 260 євро.

Чому саме ARX?

Більше 4 млн гривень щодня виплачуємо нашим клієнтам;

№1 на ринку КАСКО 10 років;

92% клієнтів задоволені врегулюванням страхового випадку;

25 років стабільно працюємо на ринку України, 11 з яких під брендом AXA Страхування.

Розвиваємо наші онлайн сервіси. Страхові випадки ми регулює дистанційно, щоб нашим клієнтам не потрібно було їздити з паперовими документами по всьому місту. Здійснити черговий платіж, оформити автоцивілку і туристичне страхування в нас можна онлайн всього за 6 хвилин. Офіційний сайт страхової компанії ARX.

arx.com. ua

Відгуки про компанії ARX

Залишити відгук або прочитати відгуки користувачів можете нижче, в розділі «Коментарі».

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 4 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Наталія
Наталія
1 рік назад

Всім добрий день. Я є гідним клієнтом компанії АРКС (застрахована житло, каско, цивілка, подала заявку на мед страховку, але відмовилася у світлі останніх подій). Мій останній досвід з компанією був м’яко кажучи, неприємний, і з цієї причини, я розриваю всі договори і переходу в іншу кампанію. Коротко про ситуацію. У мене нове авто 2018 року. З першого дня покупки з салону, я зробила повне каско з 0 франшизою в компанії АРКС. У грудні 2019 року, я виявила на задній двері вм’ятину ніби хто то вдарив викруткою і тут же зареєструвала випадок, а так само викликала поліцію щоб скласти протокол. Все було зафіксовано офіційно. Після цього, на протязі місяця, кампанія АРКС кілька разів змінювала своє рішення, виплачувати мені це пошкодження чи ні, після чого прийшов до висновку що виплати не буде. Причина відмови в тому, що на їх думку, дане пошкодження було на авто раніше і я спробувала це приховати. Тут хочу знову звернути увагу на те, що у мене повне каско з 0 франшизою яка має на увазі під собою виплату майже за все. Коли я попросила пояснити логіку того, який сенс мені не повідомляти про пошкодження і ховати його — відповіді мені не дали і сказали, що пошкодження старе і так як я не повідомила про нього одразу, то виплати не буде. Доказів що підтверджують моє пошкодження старе, теж не надали, так як їх просто немає і бути не може. Крім цього, я так само була випадковим свідком відповіді Експерта по виплатах, що не для моїх вух, повідомив співробітникові,… Детальніше »