СК «ПРОВІДНА»

PROVIDNA, СК «ПРОВІДНА»

Страхова компанія ПРОВІДНА ще тридцять років тому життя була цілком розміреним і стабільною. Сьогодні від колишніх соціальних, економічних, політичних, трудових і грошових гарантій не залишилося і сліду. У найважливіших для життєзабезпечення сферах ситуація змінюється за лічені місяці й навіть тижні.PROVIDNA, СК «ПРОВІДНА»

У таких драматичних умовах єдиним способом забезпечити собі безбідне існування є страхування від всіх тих ризиків, які загрожують обвалитися на пересічного обивателя і успішного бізнесмена буквально на кожному кроці. Бажає убезпечити себе, свою сім’ю і фірму від матеріальних і інших потрясінь може звернутися в СК «ПРОВІДНА».

Серйозне ставлення до клієнтів

Найважливішим орієнтиром СК «ПРОВІДНА» в її повсякденній роботі є бездоганна якість сервісу. Для досягнення цієї мети в компанії були створені і активно застосовуються стандарти обслуговування клієнтів. Щоб постійно його вдосконалювати, у фірмі проводяться перевірки на предмет того, як саме співробітники дотримуються стандарти практики при наданні послуг і розборі страхових випадків.

Найширший спектр можливостей

PROVIDNA, СК «ПРОВІДНА»

Про те, що СК «ПРОВІДНА» по-справжньому піклується про зручність сервісу, можна судити по величезному вибору пропонованих нею страхових продуктів. Для фізичних осіб вони виявляються за такими напрямами:

 • добровільне медичне страхування;
 • КАСКО;
 • страхування від нещасних випадків;
 • страхування туристів;
 • автострахування;
 • страхування майна.
Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

КАСКО

Відшкодування шкоди господарюючих суб’єктів

Юридичні особи можуть скористатися такими продуктами компанії:

 • страхування співробітників;
 • автострахування;
 • страхування вантажів та відповідальності на транспорті;
 • транспортне страхування;
 • страхування майна юридичних осіб;
 • страхування відповідальності для юридичних осіб.

Турбота про дах над головою

У рамках страхування майна фізичних осіб компанія надає дуже важливу послугу під назвою «КВАРТИРА Універсал». Це обширний сервіс по страхуванню майна і відповідальності перед третіми особами, який виявляється виходячи з особистих побажань і потреб клієнта. Даний продукт включає різноманітні опції, що дозволяють вибрати найкращі умови оформлення поліса.

Договір за цією послугою укладається на термін до року, страховий платіж починається з 70 гривень, надається розстрочка, мінімальний розмір страхової суми — 5000 гривень.

До переліку застрахованого даним продуктом майна включаються:

 • конструкція квартири;
 • інтер’єрна обробка та технічне обладнання квартири, у тому числі санітарне та кухонне;
 • домашнє майно, в тому числі меблі, обстановка, побутова техніка, особисті речі клієнта;
 • цінні папери та антикварні речі, у тому числі хутряні вироби, книги, зброя.

Також страхується відповідальність перед третіми особами, у тому числі заподіяння шкоди життю, здоров’ю, майну сусідів внаслідок пожежі, вибуху газу або затоплення.

Сервіс для торгових центрів і сфери обслуговування

Сервіс для торгових центрів і сфери обслуговування

Недавній стрімкий розвиток торгівлі і сервісу цілком могло привести до того, що деякі будівлі та приміщення, призначені для відповідного бізнесу, після будівництва або переобладнання здавалися без належних доказів та технічних випробувань. Ось чому кожному власнику або орендарю торгового центру, салону краси чи тренажерного залу бажано застрахувати свою цивільна відповідальність перед відвідувачами, покупцями і клієнтами. СК «ПРОВІДНА» пропонує це зробити з урахуванням кількості бізнес-об’єктів, їх площі, індивідуальних характеристик, максимального розміру можливого збитку.

Чверть століття на ринку України

СК «ПРОВІДНА» працює в Україні, починаючи з 1995 року. Вона є однією з найбільших українських СК. Її регіональна мережа нараховує 24 філії та 22 Центру клієнтського сервісу по всій країні. Загальний штат персоналу перевищує дві тисячі співробітників.

Відгуки про компанії Провідна

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі