Віза / Документи / Список страхових компаній / Страхова компанія «ДІМ Страхування»
Страхова компанія «ДІМ Страхування»

Страхова компанія «ДІМ Страхування»

Навіть сама благополучна життя в один момент може бути зіпсована проблемами тій чи іншій ступеня тяжкості. Наприклад, по дорозі на роботу успішний менеджер потрапить в ДТП, його залишився без нагляду дитина допустить помилку при користуванні тостером, улюблена дача згорить із-за короткого замикання або залишену там побутову техніку винесуть вандали-нальотчики.

У всіх цих і інших випадках різного ступеня трагічності «ДІМ Страхування» моментально прийде на допомогу, перерахувавши своєму клієнту страхову виплату, передбачену договором. Ці гроші дозволять пом’якшити гостроту проблеми і стануть серйозною підмогою при усуненні її наслідків.

Страхова компанія «ДІМ Страхування»

Виплата за страховим випадком буде особливо сильно потрібна на перших порах, коли шок, стрес, втрата працездатності і значний матеріальний збиток потужно скують волю до боротьби і позбавлять необхідних для неї сил. Трохи пізніше передбачена договором фінансова виплата від «ДІМ Страхування» допоможе пройти курс лікування, відремонтувати машину і дачу, купити новий домашній кінотеатр замість викраденого. Наша страхова компанія відновить втрачену стабільність і допоможе швидко повернутися до звичної налагодженої життя.

Широкий набір страхових послуг

Широкий набір страхових послуг

«ДІМ Страхування» надає страховий сервіс, що дозволяє компенсувати шкоду здоров’ю та матеріальні втрати, завдані типовими сьогодні страховими випадками.

Наші клієнти можуть скористатися наступними послугами:

  • КАСКО — від 9500 гривень. Цей пакет розроблений для автолюбителів, які не хочуть зіткнутися з матеріальними проблемами при необхідності ремонту машини. В рамках даної послуги ми виплачуємо відшкодування, якщо автомобіль потрапив у ДТП, був пошкоджений впало на нього деревом, активністю тварин, згорів вибухнув, а також отримав пошкодження з боку хуліганів. У разі викрадення клієнт також отримає компенсацію за особливим алгоритмом;
  • Медичне страхування — від 650 гривень. Ця послуга входить у число добровільних видів страхування та дозволяє запобігти непередбачені витрати, необхідні для проходження курсу лікування. Наша компанія компенсує витрати, понесені клієнтом при одержанні невідкладної допомоги, перебування в стаціонарі, купівлю ліків, отримання консультації зубного лікаря і його плановому огляді. Договір ДМС полягає виходячи з особистих потреб клієнта, тому він зможе сам вибрати ті опції, які вважатиме потрібними. Більше того, — поліс ДМС від «ДІМ Страхування» можна замовити прямо з будинку або офісу в режимі онлайн;
  • Туристичне страхування — від 99 гривень. Не секрет, що під час довгоочікуваної відпустки, проведеного на гірськолижному курорті або морському березі, багато людей геть втрачають не тільки елементарну обережність, але і весь інстинкт самозбереження. У підсумку вони ламають руки і ноги на крутих сніжних трасах, переохолоджується під час романтичних ночівлі в наметах «як у геологів», отримують сонячні опіки і харчові отруєння екзотичними стравами. Наша компанія компенсує клієнтам витрати, пов’язані з відновленням здоров’я, втраченого в туристичній поїздці. У нас також можна отримати поліс, страхує від нещасних випадків.

Страхова компанія «ДІМ Страхування» керівництво

  • Страхування майна — від 700 гривень. Навіть у невеликих населених пунктах, де, здавалося б, майже нікому влаштовувати побутові аварії, то й справа відбуваються пожежі, затоплення, короткі замикання, зіткнення транспорту з парканами і розриви вуличних комунікацій. Ну а в містах-мільйонниках і столичному мегаполісі такі події трапляються щодня, причому в чималих кількостях. Якщо до цих проблем додати стихійні лиха і навмисний збитки, завдані злочинцями, то картина вийде досить гнітюча. «ДІМ Страхування» готова компенсувати всі витрати на ремонт квартири та купівлю нових меблів, побутової техніки, предметів інтер’єру та декору. Ми також візьмемо на себе формальності, пов’язані з врегулюванням страхового випадку.
  • Корпоративне страхування. На нашому сайті можна замовити підрахунок вартості корпоративного страхування. Наприклад, таким чином можна отримати калькуляцію медичного страхування персоналу, зайнятого у вашій компанії.
Подивіться так само — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Майже п’ять років на ринку

Ліцензії на більшість видів діяльності СК «ДІМ Страхування» отримала 15 березня 2016 року. У тому ж році їй було видано ліцензії і на всі інші надаються сьогодні послуги. Таким чином, ось уже майже п’ять років ми підтримуємо своїх клієнтів в скрутну хвилину і гарантуємо їм матеріальні компенсації втрат, понесених в результаті тих чи інших побутових, дорожніх, вуличних та інших подій.

 Страхова компанія «ДІМ Страхування» показники

Якщо хочете залишити відгук, перейдіть вниз до розділу коментарии і напишіть відгук там.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
8 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Дарья
Дарья
7 місяців назад

Привіт, підкажіть будь ласка якщо страховка йде франшиза 0, страхова сума 50 000 грн, 365/365 ця страховка підійде для візи?

Елена
Елена
Відповідь для  Дарья
7 місяців назад

страхова компанія повинна бути акредитована

Катя
Катя
Відповідь для  Дарья
7 місяців назад

С сайта:
«Страховий захист мінімум 30 000 євро, дійсний у всіх країнах ЄС (страхування, яке покриває всі витрати, які можуть виникнути під час перебування на цій території, через необхідність відшкодування медичних витрат, витрат через необхідність термінової медичної допомоги, термінового лікування чи смерті).
Франшиза не більше 150 € (0 або 50 €).»

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Дарья
7 місяців назад

Найголовніше що б вона потрапляла під критерії і була в списку візового центру, інфо є на сайті

Николай
Николай
Відповідь для  Dimitrov
7 місяців назад

а що якщо немає страховки в списку візового центру то не піде на візу

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Николай
7 місяців назад

Швидше за все що нi

Артём
Артём
1 рік назад

Страхова компанія УНІКА працює на ринку України з 1994 року, з 2006 року входить до складу австрійської UNIQA Insurance Group. Також, у 2006 році була створена дочірня компанія зі страхування життя УНІКА Життя . Сьогодні компанії УНІКА і УНІКА Життя , центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 1,3 мільйони страхових полісів.

Максим
Максим
1 рік назад

Є клієнтом цієї страхової вже близько 2-х років. Пів року тому потрапив в ДТП. При виїзді на трасу було пошкоджено ліве крило і бампер. Так, як до цього не доводилося потрапляти в аварії і не було досвіду подальшої поведінки при ДТП, звернувся на гарячу лінію страхової, де отримав повну консультацію. В кінцевому підсумку, виплату справили без особливих затримок, я задоволений.