MISTO (WINNICA)

MISTO (WINNICA), ПАТ СК «МІСТО»

Відсутність гарантій добробуту в умовах кризи. Світ постійно змінюється, тому ніхто не може бути твердо впевнений у завтрашньому дні. Ще вчора абсолютно здорова людина сьогодні може опинитися в лікарні. Природно, що лікування відніме у нього багато сил і коштів, і далеко не факт, що витрачені у лікарні гроші він потім швидко наповнить. Йде по світу хвиля масових звільнень і скорочень зарплат цілком може залишити преодолевшего хвороба людину один на один з його серйозними матеріальними проблемами.

Своєчасна турбота про фінансової стабільності

Щоб запобігти таке неприємне розвиток подій і не опинитися завтра біля розбитого корита, достатньо сьогодні, поки особисті та сімейні фінанси не співають романси, звернутися в страхову компанію «Місто». Вона надає широкий комплекс послуг по відшкодуванню збитків, понесених клієнтом внаслідок тих чи інших страхових випадків.MISTO (WINNICA), ПАТ СК «МІСТО»

Унікальна форма організації бізнесу

Власником СК «Місто» є Вінницька міська рада, що відкриває перед ними дуже широкі перспективи розвитку і розширення бізнесу. Своєю головною метою ця фірма вважає задоволення соціальних потреб вінничан та зареєстрованих у місті юридичних осіб, а зовсім не тільки отримання прибутку.

Широкий комплекс послуг для приватних осіб

У своїй практиці СК «Місто» орієнтується на індивідуальні і корпоративні потреби. При цьому індивідуальне страхування фірма здійснює за такими напрямами:

 • медичне та особисте страхування;
 • страхування майна;
 • туристичне страхування;
 • програма «Школярик»;
 • програма «Школярик комплексний».

Фінансова безпека юридичних осіб

Для своїх корпоративних клієнтів СК «Місто» розробила такі форми страхування відповідальності:

 • для власників рекламних конструкцій;
 • суб’єктів господарювання;
 • для перевізника (експедитора);
 • перед третіми особами;
 • перед третіми особами — замовниками аудиту;
 • суб’єктів, які зберігають чи застосовують пестициди і агрохімікати;
 • на об’єктах підвищеної небезпеки.
Подивіться також — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Турбота про здоров’я як пріоритетний напрямок

MISTO (WINNICA), ПАТ СК «МІСТО»

Цілком зрозуміло те, що більше всього на світі українці сьогодні стурбовані як збереженням власного здоров’я, так і тим, щоб на погане самопочуття не почали скаржитися рідні та близькі. Спеціально для таких клієнтів СК «Місто» розробила програму «Медичне та особисте страхування». При цьому під особистим страхуванням розуміється сервіс, спрямований на підтримання життя, здоров’я, працездатності клієнта, а також надання йому додаткового пенсійного забезпечення.

Розумне розподіл відповідальності

Діяльність будь-якого суб’єкта підприємництва пов’язана з великою кількістю ризиків. Він може не виконати зобов’язань перед партнерами, втратити вантаж у дорозі, не встигнути повернути взятий на фірму кредит. У всіх подібних ситуаціях СК «Місто» охоче надасть своїм клієнтам як передбачену договором фінансову допомогу, так і необхідну юридичну та консультативну підтримку.

Більше десяти років на ринку

СК «Місто» вірою і правдою служить фінансовому благополуччю громадян починаючи з 2008 року. Взяті цією компанією орієнтири на високий професіоналізм, оперативність страхових виплат, цілодобову підтримку клієнтів, а також плідна співпраця з іноземними партнерами служать гарантом того, що вінничани отримають страхові продукти найвищого рівня і відчують надійний захист своїх інтересів.

Більше десяти років на ринку

Відгуки про страхової компанії МІСТО

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі