ІНТЕР-Плюс

NTER-PLJUS, ПрАТ СК «ІНТЕР-Плюс»

Страхова компанія «ІНТЕР-ПЛЮС» надає якісні послуги своїм клієнтам з 2003 року. За такий недовгий період роботи організація отримала 35 ліцензій на здійснення страхування в добровільній та обов’язковій формах. Національне рейтингове агентство «Рюрік» в листопаді 2018 року високо оцінило роботу цієї організації. Необхідні умови страхування може знайти для себе кожен бажаючий.

Послуги для автовласників

NTER-PLJUS, ПрАТ СК «ІНТЕР-Плюс»

Каско

Даний вид страхування допоможе зберегти свої вкладення в транспортний засіб у таких випадках:

  • Дорожньо-транспортна пригода.
  • Стихійні лиха.
  • Протиправні дії, наприклад, крадіжка, розбій, викрадення приладів або деталей.
  • Крадіжка автомобіля.

В день укладення договору страхування встановлять страхову суму і розмір страхового платежу, який залежить від декількох факторів.

При цьому надається можливість виплати страхового платежу частинами. Організація відшкодовує витрати на експертизу і евакуацію транспортного засобу при настанні страхового випадку.

ОСАГО

NTER-PLJUS, ПрАТ СК «ІНТЕР-Плюс»

Навіть самий досвідчений водій може завдати шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб. В такому випадку необхідно відшкодувати завдані збитки. Цього можна уникнути, уклавши договір обов’язкового страхування. Тоді виплати буде проводити дана страхування компанія.

Добровільна авто громадянка (ДДО)

Бувають ситуації, коли сума збитку вище ліміту відповідальності, передбаченого полісом ОСЦПВ. При наявності у винуватця аварії поліса ДЦВ, різницю між сумами покриє страхова компанія.

Послуги для власників нерухомості

Незаперечним плюсом даної послуги є те, що на страхування приймається не тільки сама будівля, але і його оздоблення, меблі та техніка. Розмір страхової суми та страхового платежу визначаються в день укладення договору.

Послуги для туристів

Міжнародний договір страхування, що надається даною організацією, гарантує надання медичної допомоги кордоном та оплату витрат на лікування після повернення в країну проживання. Таким чином, можна спокійно подорожувати, не переживаючи про можливі витрати.

Послуги для туристів

Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Страхування бізнесу

При укладенні договору страхування свого бізнесу необхідна консультація з співробітником даної компанії для уточнення нюансів.

Страхування життя для громадян України

На даний момент надається дві програми страхування життя, які пов’язані зі складною епідеміологічною ситуацією в країні. Програма «Антикоронавирус» надає страхову суму в розмірі 120 000 грн. і страховий платіж 1500 грн. Інший варіант страхування — «Антикоронавирус Захист» пропонує страхову суму і страховий платіж у розмірі 60 000 грн. і 600 грн. відповідно.

Страхування для іноземних громадян в Україні

Страхування для іноземних громадян в Україні

Довгостроковий страховий поліс обов’язковий для людей, які подорожують, навчаються або працюють на території даної держави. Він гарантує надання якісної медичної допомоги при настанні страхового випадку. Купувати даний поліс необхідно при перетині кордону держави. При цьому для оформлення даного виду страховки необхідно надати лише копію закордонного паспорта. Все інше допоможе оформити на місці представник даної організації.

Страхування для спортсменів

Даний вид страховки гарантує виплату спортсмену в результаті нещасного випадку, який призвів до позбавлення обмеження працездатності або смерті. При встановленні групи інвалідності виплачується частина страхової суми, при летальному результаті — вся сума.

Відгуки про ІНТЕР-Плюс

Усі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
2 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Артём
Артём
10 місяців назад

Вартість страхування неможливості здійснення туристичної подорожі 5-7% від страхової суми (без комісії Агента). Страхова сума по договору страхування відповідає сумі, сплаченій за туристичну подорож, що зазначена у договорі на туристичне обслуговування між туристичною компанією та туристом, але не більше 4 000 Євро. Безумовна франшиза по договору складає 15 % від страхової суми. Оформлюється договір не раніше 30 діб до початку поїздки, але не пізніше 15 діб до дати зазначеної поїздки. Невід ємною частиною договору страхування неможливості здійснення туристичної подорожі є договір страхування подорожуючих за кордон СК «Інтер-Плюс» та копії договору на туристичне обслуговування туриста і квитанції про здійснення оплати поїздки.

Руслан
Руслан
10 місяців назад

У разі якщо Застрахований самостійно оплатив вартість послуг під час поїздки, але погодив ці витрати зі Страховиком або з Сервісною компанією, не пізніше 5-ти (п’яти) робочих днів з дня повернення на територію України Страхувальник (Застрахована особа) зобов’язаний подати Страховику письмову заяву про виплату страхового відшкодування. Додати до заяви всю наявну інформацію про розмір нанесеної Застрахованій особі шкоди і документи, які підтверджують факт настання страхового випадку. У будь-якому випадку керуватися вимогами, передбаченими договором страхування.