EUROINS

EUROINS, СК «ЄВРОІНС Україна»

Запорука стабільності і процвітання. Не тільки навчені життям обивателі, які бачили на своєму віку безліч дрібних невдач і глибоких провалів, але і роблять лише перші кроки у великий світ представники нового покоління добре знають, що будь-які плани на майбутнє можуть в одну мить перетворитися в порожній звук. Типовим прикладом події, змусила багатьох твердо впевнених у завтрашньому дні людей різного віку в жаху схопитися за голову, стала сумнозвісна пандемія коронавіруса. Навряд чи варто докладно розповідати про те, який масштабний завдав шкоди світовій економіці і особистих планах кожної людини цей видимий тільки через мікроскоп організм.

ЄВРОІНС Україна

Щоб подібні руйнівні глобальні явища не застигали амбітних кар’єристів, ефективних менеджерів, перспективних вчених, молодих фахівців і світських левиць зненацька, їм достатньо звернутися в страхову компанію «Евроинс Україна». Її багаторічний досвід, високий професіоналізм, уважне ставлення до клієнтів і постійна робота над підвищенням рівня сервісу дозволять задовольнити будь-які запити і потреби, пов’язані з підтриманням стабільності в сучасному мінливому світі.

Повний набір популярних страхових продуктів

Вивчивши ринок в найдрібніших деталях і виділивши серед існуючих на ньому секторів попиту найактуальніші, СК «Евроинс Україна» розробила цілий ряд відповідних послуг. У результаті будь-який бажаючий може укласти в цій компанії договір страхування, що забезпечує як особисту, так і корпоративну фінансову і матеріальну безпеку.

Повний набір популярних страхових продуктів

Сервіс СК «Евроинс Україна» передбачає оформлення полісів по наступним позиціям:

 • КАСКО;
 • ОСАГО online;
 • TRAVEL online;
 • МАЙНО;
 • «ЕВРОЗАЩИТА»;
 • Вантажі;
 • Відповідальність;
 • ДДО власників НТЗ і перевізників;
 • Нещасні випадки;
 • Медичні витрати;
 • ДМС іноземців в Україні;
 • Види обов’язкового страхування.

EUROINS, СК «ЄВРОІНС Україна»

Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Важливі особливості сервісу

За програмою КАСКО клієнту буде надано такі привабливі можливості, як повна свобода у виборі умов зберігання автомобіля вдень і вночі; компенсація витрат, пов’язаних з ремонтом двигуна після проникнення в неї води і масла; видача страхового відшкодування без зайвої бюрократії; виплата страховки в повному обсязі незалежно від валютних котирувань.

ОСАГО від «Евроинс Україна» згідно із законом передбачає ліміти виплат у розмірі 130 тисяч гривень за шкоду майну і 260 тисяч за шкоду здоров’ю та життю. При цьому поліс можна отримати в електронному вигляді.

У рамках пакету «Економ» за послуги TRAVEL online гарантується відшкодування медичних витрат в обсязі до тридцяти тисяч євро, компенсація при нещасному випадку до трьох тисяч євро, відшкодування послуг зубного лікаря до трьохсот євро. При необхідності клієнту також буде оплачена репатріація.

Бажаючі застрахувати майно можуть скористатися програмою страхування квартир «Квадратний метр». При цьому на страхування приймаються нерухоме і рухоме майно, а також внутрішній декор приміщення.

У рамках послуги «Еврозащита в дорозі» забезпечується всебічний захист водія і пасажирів транспортного засобу при ДТП. Одночасно страхуються життя, здоров’я та майно потерпілих при ДТП третіх осіб.

Багаторічна присутність на українському страховому ринку

ПРАТ «СК «Евроинс Україна» почала надавати послуги в 1992 році під назвою «Алькона». Таким чином, наша СК надає життєво важливий для кожного громадянина країни сервіс ось вже майже тридцять років. Сталися за цей час зміни в структурі акціонерів дали компанії імпульс до стрімкого розвитку, оновлення і подальшого підвищення якості надання послуг.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Людмила
Людмила
7 місяців назад

При пошкодженні автомобіля ( візд фурою в праву задню частіну машини — пошкоджено крило і задній бампер ) страхова стверджує що бампер пошкоджений раніше самостійно. ФУРА довжиною 4 метри за їніми словами зацепила тільки крило. Відповідно з оциненої суми пошкодження у розмірі 6000 грн відшкодували 958 грн