ЕКСПО СТРАХУВАННЯ

EXPO, СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Простий порятунок від складних фінансових проблем «Знав би, де впаду — соломки підстелив би», — то й справа повторюють недалекоглядні і безтурботні люди, вкотре опинившись у непростій життєвій ситуації. Однак, ледь оговтавшись від однієї неприємності, вони, ні на секунду не задумавшись про можливі ризики, рішуче спрямовуються назустріч іншій. Наприклад, розплатившись з сусідами, затопленими через протікання старого крана, «невезучі» відправляються на азіатський курорт, де в перший же день пробують кілька місцевих страв з морепродуктів.

Не дивно, що залишок відпустки вони проводять в лікарні, де лікуються від важкого харчового отруєння. В результаті їх особистий і сімейний бюджет знову спустошується, і після повернення додому їм доводиться влазити у величезні борги. А адже яке за рахунком падіння у фінансову прірву можна було легко запобігти, якщо б ідеї про рятівну соломку любителі далеких мандрів надали б реальні обриси. Досить було перед від’їздом на тропічний острів звернутися в компанію «Експо Страхування» та отримати там поліс, що гарантує закордонному туристу компенсацію втрат, пов’язаних з лікуванням.

EXPO, СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Величезний вибір страхових продуктів

В «Експо Страхування» приватна особа може отримати гарантію фінансового відшкодування втрат, завданих будь-яким з існуючих сьогодні ризиків. Спеціально для потреб таких клієнтів цієї компанії розроблені наступні продукти:

 • Автострахування (КАСКО);
 • Зелена карта;
 • Автоцивілка » (ОСЦПВ);
 • Страхування водного транспорту;
 • Страхування житла;
 • Туристичне страхування;
 • Страхування здоров’я;
 • Страхування від нещасних випадків;
 • Страхування спортсменів.

EXPO, СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Запорука спокою і захист від розорення

Ще не так давно для більшості людей автомобіль був розкішшю, про яку не варто навіть мріяти. Однак часи змінюються, і сьогодні залізним конем може придбати будь-який бажаючий, причому не тільки на власні гроші, але і на кредитні. Цілком природно, що мільйони новоявлених автолюбителів виявляють бажання об’їздити якомога більше країн, щоб помилуватися тими пам’ятками, про які багато разів чули ще з дитячих років.

Саме для таких туристів СК «Експо Страхування» розробила послугу «Зелена карта». Вона дозволяє автовласникові отримати визнається в цілому ряді країн поліс страхування автоцивільної відповідальності. Оформивши такий поліс, автолюбитель може сміливо вирушати вивчати європейські замки і палаци, так як йому не доведеться терміново продавати квартиру, якщо він по недосвідченості зашкодить належить якому-небудь бюргеру розкішний «Мерседес». Вся тяжкість фінансового відшкодування ремонту ляже на плечі «Експо Страхування».

ЕКСПО СТРАХУВАННЯ

Будь-які потреби корпоративних клієнтів

В багатьох випадках потреба у страхових послугах відчувають і юридичні особи. Для них СК «Експо Страхування» створила і довела до досконалості сервіс, що дозволяє застрахувати

 • майно;
 • спецтехніку;
 • транспорт;
 • відповідальність;
 • співробітників;
 • вантажі.

Комплекс послуг для корпоративних клієнтів також включає обов’язкові види страхування і авіаційне страхування.

Подивіться так само — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Реальна турбота про трудовому колективі

Як відомо, кадри вирішують все. При цьому успіх фірми залежить не тільки від кваліфікації персоналу, але і його працездатності. Щоб підтримати її в епоху нервових стресів, хронічної втоми і сезонних пандемій, можна оформити в «Експо Страхування» поліс, що забезпечує компенсацію витрат на лікування хворих співробітників.

ЕКСПО СТРАХУВАННЯ

Більше десяти років бездоганної роботи

Цілий ряд ліцензій на надання послуг СК «Експо Страхування» отримала в 2007-2008 роках. В ту пору світ був охоплений черговою економічною кризою, проте це не завадило компанії вийти на ринок і почати планомірне розширення сервісу. У результаті перелік її послуг поповнився безліччю нових продуктів, затребуваних як фізичними особами, так і організаціями.

Відгуки про EXPO, СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ»

Всі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Людмила
Людмила
1 рік назад

При пошкодженні автомобіля ( візд фурою в праву задню частіну машини — пошкоджено крило і задній бампер ) страхова стверджує що бампер пошкоджений раніше самостійно. ФУРА довжиною 4 метри за їніми словами зацепила тільки крило. Відповідно з оциненої суми пошкодження у розмірі 6000 грн відшкодували 958 грн