DOBROBUT TA ZAHIST

Страхування як могутню підмогу в боротьбі з неприємностями

Страхова компанія Добробут та Захист DOBROBUT TA ZAHIST, ТДВ «СК «ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ». Важко переоцінити важливість підстраховки в будь-якому буденному і самому звичному справі. Спускаючись по сходах, треба міцно триматися за поручні, виймати кип’ятильник з чашки з гарячою водою краще в кухонній рукавиці, а навіть переходячи вулицю на зебрі і на зелене світло, треба обов’язково і безсумнівно переконатися в тому, що до перехрестя на всіх парах не наближається втратив управління лихач.

Саме таку підтримку надає страхова компанія «Добробут та Захист» своїм клієнтам на кожному кроці і в кожну хвилину. Навіть самий успішний і твердо впевнений у завтрашньому дні людина може потрапити у складну і трагічну ситуацію, і його життя перевернеться в мить ока. Будь-хто може стати жертвою бандитського нальоту, підпалу, ДТП, побутової аварії, раптово почалася хвороби, нещасного випадку в заміській поїздці, харчового отруєння на екзотичному курорті. Життя абсолютно непередбачувана, тому СК «Добробут та Захист» робить все можливе, щоб пом’якшити наслідки неприємностей, які можуть статися з її клієнтами.

Широкий набір страхових послуг для юросіб

Страхова компанія Добробут

СК «Добробут та Захист» надає юридичним особам цілий ряд сервісів для страхування ризиків, пов’язаних з різними аспектами комерційної діяльності, управління персоналом, транспортних операцій, іншими сторонами бізнесу. Послуги для юросіб включають наступні види страхування:

 • автотранспорту та спецтехніки, в тому числі КАСКО, дсцв у, ОСАГО, від нещасного випадку, Зелена карта;
 • майна (будівель, офісів, обладнання, товарів), у тому числі витрат на ремонт, інженерних комунікацій, виробництва;
 • персоналу, в тому числі для лікування, від нещасних випадків, на час відряджень;
 • добровільне, в тому числі водного і автомобільного транспорту, вантажів, майна, сільськогосподарських ризиків;
 • обов’язкові види, в тому числі власника небезпечного об’єкта, відомчої пожежної охорони, дружинників-вогнеборців;
 • відповідальності, в тому числі на небезпечних об’єктах, при перевезенні легкозаймистих і вибухонебезпечних вантажів, нотаріусів та виконавців;
 • вантажів, в тому числі відповідальності перевізників/експедиторів, контейнерів і упаковки.
Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Комплекс послуг для фізичних осіб

Не меншу увагу СК «Добробут та Захист» приділяє турботі про здоров’я і матеріальних інтересах клієнтів, які виступають в якості фізичних осіб. В цій компанії вони можуть оформити договори, що забезпечують такі види страхування:

 • автомобіля, в тому числі КАСКО, дсцв у, ОСАГО, від нещасного випадку, по Зеленій карті;
 • майна (квартири, будинку, дачі), в тому числі ремонту, інтер’єру, техніки, обстановки, вантажів, що перевозяться, від побутових аварій, іпотечних ризиків;
 • особисте, в тому числі від нещасного випадку, лікарських та інших туристичних витрат, на час подорожей в межах країни, від ризиків захворювання;
 • нестандартних небезпек, в тому числі звільнення, допгарантіі на збереження машини, домашньої техніки та електроніки, банківського депозиту або іншого вкладу, кредитної картки, документації, смартфона або інших засобів зберігання інформації;
 • обов’язкові види, в тому числі іпотечних ризиків, відповідальності собаківників і власників зброї;
 • добровільні види, в тому числі збереження водних і повітряних транспортних засобів, від хвороби і втрати вихованців.

Страхова компанія

Страхова компанія

Купити поліс, за яким буде надаватися той чи інший страховий сервіс, можна прямо на сайті СК «Добробут та Захист».

Майже двадцять років на ринку страхових послуг

СК «Добробут та Захист» була заснована в липні 2001 року як закрите акціонерне товариство. Тоді ж вона увійшла до складу Групи Компаній «Фокстрот».

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі