АЗИНКО

Страхова компанія «АЗИНКО»

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія АЗИНКО» має більш ніж 20-річний досвід роботи на вітчизняному ринку та на міжнародному страховому ринку.

З дня свого заснування ЗАТ «СК« АЗИНКО »є членом Ліги страхових організацій України.

Сьогодні ПРАТ «СК« АЗИНКО »- це стабільно працююча, фінансово стійка страхова компанія, яка є однією з провідних національних компаній на ринку морського страхування України і яка надає широкий спектр страхових послуг, відповідних вимогам і умовам сучасного ринку.

AZINKO, ПрАТ «СК»АЗІНКО»

Компанія надає страхові послуги: приватним клієнтам (страхування подорожуючих, особисте страхування, автострахування, страхування майна, страхування відповідальності);
малому бізнесу і корпоративним клієнтам (страхування подорожуючих, особисте страхування, автострахування, страхування майна, страхування відповідальності, морське страхування, страхування вантажів).

Не всі страхові компанії надають такі послуги як страхування вантажів, морське страхування та страхування відповідальності. Тому розглянемо ці послуги докладніше.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Єдиний спосіб повною мірою захистити себе від фінансових втрат, викликаних втратою або пошкодженням ваших вантажів під час їх транспортування, є їх безпосереднє страхування. Навіть при співпраці з надійним перевізником, чия відповідальність застрахована, — вантажовласник продовжує нести ризики пошкодження чи втрати вантажу. Оскільки згідно із застосовними до перевезень вантажів конвенціями, обмежена відповідальність перевізника за одиницю вантажу. І тоді за втрачену одиницю техніки вантажу (автомобіль, трактор і т. д.) або загубленого контейнер з вантажем відповідальності будь-якого, навіть самого авторитетного перевізника буде обмежена 450 доларами США.

Крім того, конвенціями обумовлені 17 причин, коли перевізник взагалі звільняється від будь-якої відповідальності, серед яких навігаційна помилка персоналу судна, пожежа, дія морських небезпек (шторми, бурі).

Морське страхування

Для отримання котирування по страхуванню вантажу необхідно просто направити будь-яким зручним для вас способом запит, в якому вказати: найменування вантажу, вид транспорту, на якому планується перевезення, маршрут перевезення, вартість вантажу, бажаний обсяг страхового покриття (А, В, С).
Морське страхування. ПРАТ «СК« АЗИНКО» готова застрахувати КАСКО суден на базі своїх правил страхування, які кореспондуються з уніфікованими міжнародними Правилами ITC 95:

  • з відповідальністю за повну загибель і пошкодження Суду, витрати по загальній аварії, витрати по рятуванню, по зменшенню і запобіганню і встановлення розміру збитку, включаючи 3/4 (чи іншу долю) відповідальності за зіткнення з іншим судном;
  • відповідальність за повну загибель і пошкодження Суду, витрати по загальній аварії, витрати по рятуванню, по зменшенню і запобіганню і встановлення розміру збитку;
  • з відповідальністю за повну загибель судна, включаючи витрати по рятуванню, витрати по зменшенню і запобіганню і встановлення розміру збитку.

Об’єктами страхування є судна будь-якого розміру, типу і вартості, включаючи суховантажі, танкери, пасажирські, рибальські, науково-дослідні судна, плавкрани та ін. На страхування приймаються суду з їх машинами і обладнанням, суду можуть бути застраховані на термін, на рейс, на період ремонту.

Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Страхування відповідальності

Захистити себе і своє підприємство від непередбачених витрат по відшкодуванню шкоди потерпілим особам допоможе страхування цивільно-правової відповідальності. Предметом Договору страхування цивільно-правової відповідальності є майнові інтереси, що не суперечать закону, пов’язані з відшкодуванням шкоди, яка була заподіяна страхувальником або іншою особою, цивільна відповідальність якої застрахована, життю, здоров’ю, працездатності, майну третіх осіб.

Своїми перевагами ЗАТ «СК« АЗИНКО» вважає:

  • репутацію надійної, професійної, стабільної компанії, яка своєчасно виконує зобов’язання перед своїми клієнтами більш ніж 20-річний досвід роботи на страховому ринку України і світу;
  • великий вибір страхових продуктів, які відповідають потребам та інтересам клієнтів;
  • висока якість обслуговування;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • надійний перестрахувальний захист.

Детально ознайомитися зі страховою компанією «АЗІНКО»

Ви можете на її офіційному сайті: aic. com.ua

Якщо хочете залишити відгук, перейдіть вниз до розділу коментарии і напишіть відгук там.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 4 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі