Домой / Рабочая виза / Виза в Польшу Харьков

Виза в Польшу Харьков

Виза в Польшу Харьков — Поможем оформить все документы для рабочей, (национальная) визы в Польшу, страховка, приглашение, анкета, сезонная виза в Польшу, туристическая, отмена депортации и все что связано с Польшей. Работаем так же: Люботин, Дергачи, Мерефа, Золочи, Ольшаны.

Рабочая виза в Польшу с трудоустройством!

Цена рабочей визы в Польшу в Харькове

Цена на визу в Польшу в Харькове, в цену включено: оформление приглашение, страховка, заполнение анкеты, трудоустройство, полное сопровождение, консультации по тонкостям пересечения границы.

Виза в Польшу на пол годаВиза в Польшу на пол года срочноГодовое приглашение в Польшу от ВоеводыГодовая виза в Польшу
2900 грн3500 грн300$350$

Цена документов в Польшу по отдельности

Цена на приглашение, страховку и анкету в Польшу, в отличии от пакетных решений в эту стоимость входят сами документы, без сопровождения и вакансии, это подойдет идеально для тех кто уже ранее был в Польше и знает тонкости пересечения границы и у него уже есть проверенный работодатель.

Приглашение в Польшу на пол годаСтраховка и анкета в ПольшуСтраховка для безвиза 90 днейОплата визового сбора без присутствия в банке
2000 грн500 грн150 грн500 грн

Як отримати польську візу в Харкові.

З’явилася необхідність в здійсненні ділових поїздок до Польщі? Потрібно знайти партнерів для бізнесу, взяти участь в конференціях, виставках тощо? Тоді вам не обійтися без отримання польської візи. Це процес дуже нудний і забирає багато часу, якщо займатися оформленням самостійно.

Щоб оформити візу в Харкові, доведеться чимало побігати з документами і отримати не одну довідку. Перед початком збору документів, потрібно визначити терміни перебування в зоні Шенгену. Також врахуйте, що ніхто не зробить вам візу в Харкові за один день, особливо якщо це перша ваша поїздка. Середній термін очікування документа — 2-4 тижні.  Виза в Польшу Харьков

Проблема може виникнути при отриманні запрошення до Польщі. Справа в тому, що партнер або роботодавець повинен вислати вам запрошення. Без нього польська віза в місті Харків на тривалий термін вам не буде відкрита.

Потім вам потрібно надати безліч документів до харківського посольство Польщі, де знову-таки будуть ретельно розглядати їх. Якщо ви будете займатися отриманням візи самостійно, шанс на успіх буде менше 60%.

Гарантована польська віза за 10 днів

Ми пропонуємо вам можливість отримати шенгенську бізнес-візу в Харкові з 95% ймовірністю і самі візьмемо відповідальність за роботу з документами. Все, що потрібно від вас — очікування і скани паспортів.

Після затвердження всіх документів ми збираємо пакет документів, до якого входять:

— Страховка на період дії візи;
— Запрошення від польської фірми для співпраці (якщо у вас немає свого);
— Реєстраційний документ з візового центру;
— Анкета заявника.
При заповненні анкети потрібно буде обов’язково вказати місце нинішньої роботи, прикласти довідки про доходи і виписку руху коштів в банку.

Якщо вже маєте позначки про польських візах в паспорті, тоді терміни на отримання повторної можуть бути трохи зменшені і шанс успішного отримання істотно зростає.

Який тип візи вам видати і на скільки днів, вирішує консул в посольстві Польщі. Вам можуть відкрити один з трьох варіантів:

— На 180 днів на рік;
— На 90 днів з 6 місяців;
— На 60 днів з 6 місяців.
У період отримання візи або після цього періоду ви можете отримати безкоштовні консультації в нашому центрі на будь-які теми, пов’язані з шенгенськими візами.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Регистрация в визовый центр Польши

Регистрация в визовый центр Польши Регистрация в визовый центр Польши — после оплаты визового сбора …

6 комментариев

 1. Екатерина

  Виза в Польшу в Харькове — сейчас очень популярна, все едут на заработки.

 2. Добрий день, скільки часу потрібно на виготовлення документів (в мене не біометричний паспорт)? І цікавить повна сума грошей включно з дорогою до роботи. Дякую

  Відповідь — По часу якщо терміново то 2-3 тижні ціна 3500 грн, якщо не терміново то 3-5 тижнів 2900 грн, це вже повна сумма з працевлаштуванням.

 3. Добрый день.
  Я работала в Польше по полугодовой визе. Сейчас жду в Украине приглашения от Воеводы на год. Коридор после полугодовой визы заканчивается 05.03.18. Мне нужно дождаться окочания коридора или можно подаваться на открытие визы раньше, так как документы должны прийти в середине февраля?

  • Добрый день. При оформление визы от воеводы коридора ждать не нужно, можно подавать документы сразу.
   Если нужно могу помочь с оформлением страховки и анкеты, у меня дешевле.

 4. В мене була виза d05 з 01.04.17 почав роботу з 16.05.17 пропрацював до 4.10.17 потiм приïхав по бiометричному паспортi по якому працював з 16.11.17 по 16.01.18 чи я можу подаватися на вiзу чи маю чекати коридор ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *