Легальна робота в Польщі
5/5 - (4 голоса)

Легальна робота в Польщі

Польща – одна з країн Євро Союзу, в яку бажають приїхати не тільки туристи, щоб насолодитися незвичайними красою і архітектурою цієї країни, але і трудові мігранти, щоб знайти гідну роботу.

Але, зупинивши свій вибір на трудовій міграції в Польщі, у наших співвітчизників все частіше виникає шанс потрапити в руки шахраїв, які зовсім не проти нагріти руки на новій «жертві». Як результат, люди можуть залишитися безробітними на чужині, або бути шоковані від новини про нелегальну роботу. Адже саме легальна робота в Польщі може гарантувати Вам своєчасну виплату зарплати і спокійний сон вночі.

Високооплачуване легальне працевлаштування в Польщі

Нашим мігрантам, які бажають легально працевлаштуватися в Польщі в клініках або госпіталях, необхідне вільне володіння польською мовою, мати повну ВО, а також бути кадровиком в даній сфері з високою кваліфікацією на батьківщині. Також варто бути готовим до надання документів, які зможуть підтвердити Ваш рівень кваліфікації (знань). Даний документ повинен бути легалізований у Польщі. Такі ж вимоги до висококваліфікованих представників інженерної, наукової і IT, архітектурної та дизайнерської сфер.

Для багатьох українців — це великий шанс підвищити рівень кваліфікації та отримати безцінний досвід, працюючи в провідних польських установах, так як їм запропонують працювати з новітнім обладнанням, завдяки програмам Євро Союзу. Європа вже давно фінансує науку та її розвиток, а також не забуває про модернізацію обладнання в різних сферах діяльності.

Сезонне легальне працевлаштування в Польщі

Будь-який працівник, який бажає легально працевлаштуватися в Польщі, може непогано заробити на сезонних роботах. Цей період року охоплює час від настання ранньої весни до періоду перших заморозків. Але головним критерієм на будь-яку з цих робіт визначається людське здоров’я і витривалість.

Сезонні легальні роботи в Польщі:

  • Робота на фермах, у садах та в полі. Даний тип робіт досить виснажливий і виснажує сили будь-якої витривалої людини, а зарплата – залежить від виробітку (кількість посадок, обробленого або зібраного врожаю) або від відпрацьованого часу, які в результаті сумуються. Вільне володіння польською мовою не потрібно в даній сфері. Вам варто знати мову в тому випадку, якщо Ви комбайнер, тракторист і т. п. і, відповідно, у таких вакансій зарплата вища.
  • Будівництво. Можлива легальна робота в Польщі на будівництвах. Для цього варто бути професіоналом своєї справи в будівельній сфері, а також хоч трохи спілкуватися польською розмовною мовою.
  • Столяри, водії, муляри, зварювальники, штукатури, електрики, автомеханіки, і токарі. Дуже часто легальні фірми з працевлаштування у Польщі пропонують дані види вакансій.
  • Легальна робота в Польщі для жінок – всі можливі сезонні заробітки (такі як висадка і збір врожаю фруктів, овочів і ягід). Також жінкам можуть запропонувати працювати сортувальницями або пакувальницями на фабриках. Не виключені варіанти роботи в магазинах продавцем, офіціанткою в кафе, барі, ресторані, перукарем, прибиральницею або доглядальницею в приватних секторах.
  • Легальне працевлаштування в Польщі для студентів також можливе в разі роботи продавцем або офіціантом. Студенти можуть також заробляти на написаннях наукових статей або перекладах різних текстів.

Як висновок, хотілося б нагадати, що польські органи влади посилили заходи покарання за нелегальне працевлаштування іноземців на території Польщі. Ретельну перевірку проводить Державна Інспекція Праці. Це означає, що не тільки роботодавець повинен буде сплатити великі суми штрафу, але і його нелегальний працівник.

Відповідно, бажаємо Вам знайти високооплачувану легальну роботу в Польщі, яка буде до душі.

З цією статтею також цікавляться:

 Що робити, якщо роботодавець не платить зарплату?  Як перевірити роботодавця Як отримати карту поляка без польських коренів
Що робити, якщо роботодавець не платить зарплату? Як перевірити роботодавця Як отримати карту поляка без польських коренів

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Антикризисный щит по визе и безвизу

Антикризовий щит по візі і безвізу

4.9/5 - (16 голосов) Антикризовий щит по візі і безвізу Перший етап «щита» впровадив механізм …

Подписаться
Уведомление о
guest
251 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Дмитро
Дмитро
2 місяців назад

Підкажіть нормальне агентство працевлаштування
Всім привіт
Порекомендуйте будь ласка перевірене, адекватне агенство працевлаштування в Польщі.
В якому менеджери якщо щось обіцяють/розповідають по роботі/житлі, то воно так і буде.
Вірю, що ще залишились добросовісні агентства)

Володимир
Володимир
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

Водієм автобуса не бажаєте?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

Краще то яке регулярно і в повному обсязі виплачує важко зароблені. Всі інші умови це вже як пощастить в даному конкретному випадку.

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

EWL

Ганна
Ганна
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

Eurowork

zoyc
zoyc
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

Обирай тільки польські великі агентства з працевлаштування, а не якихось там Оксан, Тань, Мань, Співати і тд. Агентства, через які працюють і самі поляки. Так і загугли. Там навіть є топ 10 найбільш в Польщі. Наприклад Отто, ranstadt, manpower, gigroup, Adecco. Може десь неправильно пишу, гугл допоможе тобі.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

не погано б вказувати свої робочі навички. що можеш і чого не можеш.
і вже потім шукати

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

можу допомогти з роботою, але в Литві

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Oleksandr
2 місяців назад

Які є варіанти по роботі в Литві?

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

залиште свій вайбер для зв’язку

Тарас
Тарас
Відповідь для  Oleksandr
2 місяців назад

Добрий день я зараз в Польщі, що можете запропонувати в Литві?

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Тарас
2 місяців назад

залиште свій вайбер для зв’язку

Тарас
Тарас
Відповідь для  Oleksandr
2 місяців назад

телеграм

Oleksii
Oleksii
4 місяців назад

Хто працював на пекарні «Putka»? Влаштувалася дівчина на дану пекарню. На офісі обговорили яка ставка, скільки днів працювати , коли будуть вихідні дні і саме головне шукали денні зміни . Вияснилось що робота тиждень нічна зміна , а через тиждень денна зміна . Ок , погодилися на такий графік, домовившись про те , що в разі якщо робота не сподобається , то вони підшукають іншу роботу або якщо хочеш звільнитися , то мусиш відпрацювати 1 тиждень , якщо хочеш щоб заплатили гроші. Вже під час праці в пекарні повідомили , що зміни будуть тільки нічні і вихідний буде не в неділю, а в суботу . Паперів на руки не дали , сказавши що перший тиждень буде навчання ( оплачуване) і документи поки доробляться , так як фірма знаходиться у Вроцлаві. Хто підкаже чи реально буде забрати ті гроші за тиждень роботи , так як такий графік не влаштовує взагалі , тому змушена буде покинути таку роботу? . Я подзвонив на офіс де влаштовували на роботу , у відповідь на мої питання відповіли що , то не вони ставлять графіки , а керівництво на пекарні . А працівники пекарні кажуть що то і є їхній офіс там всі питання і вирішуються . Явно щось мутять І це ще не все, в цей же день прийшли на цю саму роботу молода пара , то їм таки дали договір , про цю роботу, перечитавши договір , вони знайшли пункти , де було вказано що , вони мають відпрацювати мінімум 3 місяці , або… Детальніше »

Joachim
Joachim
Відповідь для  Oleksii
4 місяців назад

Яка ж там ставка? Що ви погодилися на такі жахливі умови,
У мене 15 змін на місяць по 12 часов, дві з яких я можу закрити урлопами, но я б хотів би мати і ще меньше.
А ви погодилися лише на п’ять вихідних в місяць, скільки ж вам там пообіцяли заробляти?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Joachim
4 місяців назад

Хіба в цьому було питання ?
Попали на чергове кидалово , хто знає як можна звідти піти , так щоб не нашкодити собі з документами і забрати гроші за відроблений тиждень ?

Joachim
Joachim
Відповідь для  Oleksii
4 місяців назад

Знаю людей яким реально не віддавали зарплату за те що вони не відпрацювали до кінця договору,
Но залишатися там я вам не раджу.
Якщо не хочуть нормально з вами розрахуватися то можна жалітися в PIP так як робота не відповідає реальності, і договір на зрозумілій для вас мові мав бути у вас на руках з першого дня праці.

Xena
Xena
Відповідь для  Oleksii
4 місяців назад

Три місяці відпрацьовують ті, хто працює 3 і більше років по умові про працю,а що з цим всім робити думайте самі, Вам видніше

Dp
Dp
6 місяців назад

Карта побиту
Працюю в Щецині через агентство, офіс якого знаходиться в Кракові. Чи можу я зробити карту побиту в Кракові? В агентстві сказали, що так можна, і ніяких
порушень в цьому немає. Так ось, чи не буде якихось проблем з законодавством Польщі? (У Польщі працюю нібито через Україну, як би «у відрядженні», по цьому немає песеля і немає мельдунка). Карту буде робити агентство
І якщо захочу купити машину, то потрібно буде її оформляти в Кракові?

Любов
Любов
Відповідь для  Dp
6 місяців назад

Краків і Щецин це різні воєводства. Подавати треба на карту в тому воєводстві де живете і працюєте. Машину купити, а оформити на себе тільки коли буде карта побиту.

Dp
Dp
Відповідь для  Любов
6 місяців назад

машина то не так важлива, важливо щоб все було по закону

Ганна
Ганна
Відповідь для  Dp
6 місяців назад

Mazowieckie оформили в очікуванні карти. надавали meldunek

Dp
Dp
Відповідь для  Ганна
6 місяців назад

Чи не буде проблем якщо карту буду робити у Кракові, а жити і працювати в Щецині?

Ірина
Ірина
Відповідь для  Dp
6 місяців назад

Песель можна робити і нехай агентство дасть умову піднайму (мельдунок)

Дмитро
Дмитро
7 місяців назад

Biedronka, Lidl і подібні магазини
Привіт Як можна працевлаштуватися в подібні магазини?)

Аріна
Аріна
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

Можна влаштуватися безпосередньо, зайти на сайт там начебто кар’єра Бедронка, там буде номер телефону, зателефонувати на нього і Вам скажуть, що робити далі, є російсько-мовні оператори.
Ставка брутто 2800 плюс премія

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Аріна
7 місяців назад

Дякую

Aisberg
Aisberg
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

У Фейсбуці повно посередників. Вчора бачив 3-4 Biedronka і Ашан. Правда тільки за візами.

Bloody
Bloody
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

У бедренку влаштовує Польська агенція folga

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Bloody
7 місяців назад

Дякую

Ist
Ist
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

Через укр. посередників або з польським самому

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Ist
7 місяців назад

Є контакти фірм?

Ist
Ist
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

Особисто у мене таких немає

Alex
Alex
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

ніяк там все зайнято -роботи реально є Польщі

Sergey
Sergey
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

ким

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Sergey
7 місяців назад

працівником

Xena
Xena
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

Можна просто загугли praca Biedronka, вискочить відразу фірма Jeronimo Martins, ось там і вся інформація, на рахунок інших так само Також оголошення про актуальні вакансії висять при входах до супермаркетів, а ще можете підійти до будь-якого працівника, і попросити, щоб до Вас підійшов керівник або менеджер і у нього запитати (:

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Xena
7 місяців назад

Дякую

Ганна
Ганна
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

У Варшаві та околицях folga, вже написали вище. З приводу підійти в магазин, не варіант. Kierownik дасть вам візитку і відправить на сайт заповнити анкету. І навряд чи вам зателефонують. Як варіант спочатку агентство, потім, якщо ви хороший працівник, перейдете безпосередньо. Кілька місяців тому Бедронка відмовилася від робочих по umowie zlecenia. Якщо ви на заробітки, то на жаль зараз тільки umowa o pracę. Можливо щось змінилося, але у мене в магазині немає жодної людини з umowie zlecenia від агентства. Pruszków

Саша
Саша
7 місяців назад

Доброго дня. 
Можливо хтось працював на виробництві яхт у Ґданську?

Роман
Роман
Відповідь для  Саша
7 місяців назад

Я й зараз там працюю, Гданськ, Сточня.

Саша
Саша
Відповідь для  Роман
7 місяців назад

Якщо не важко, розповіси за роботу?

Роман
Роман
Відповідь для  Саша
7 місяців назад

Для мене робота цікава,фізично ге важка,хіба що десь колись «форму» дверей чи сходів треба перенести. Дивлячись ще де ти будеш працювати. Я працюю відформувальником. Розбираю готову форму та готую до малювання,тобто знежирюю,забираю герметик та заклеюю будівельною стрічкою ті місця,де фарбуватися не буде. Все.
Є ще маляри,ламінувальники,шліфери. Вцілому робота нормальна. Відчувається брак годин. В місяць виходить 190-210 год. Дивлячись ще в яку бригаду попадеш. Я попав в бригаду українців,середній вік до 35 років. Бригадир українець і лояльний до всіх.

Саша
Саша
Відповідь для  Роман
7 місяців назад

А є ще питання.
Можливо в тебе є номер телефону агенцій котра туда набирає?

Роман
Роман
Відповідь для  Саша
7 місяців назад

Бригадир буде в понеділок. Попитаю.

Роман
Роман
Відповідь для  Саша
7 місяців назад

Можу надати номер телефону напряму до бригадира. Поспілкуєтеся.

Сергей
Сергей
Відповідь для  Саша
7 місяців назад

На YouTube багато відео саме про Гданську і яхтах.

Саша
Саша
Відповідь для  Сергей
7 місяців назад

Дякую.

тони
тони
7 місяців назад

Пара. шукаємо роботу по umowa o prace
шукаємо НЕ погану роботу в будь-якому місті Польщі. будемо раді якщо порадите і підкажіть якісь варіанти

Bloody
Bloody
Відповідь для  тони
7 місяців назад

проблемно зараз з хорошою роботою

Larysa
Larysa
Відповідь для  тони
7 місяців назад

В даний момент з хорошою роботою проблеми

zoyc
zoyc
Відповідь для  тони
7 місяців назад

І мені непогану теж підкажете тоді

Саша
Саша
Відповідь для  тони
7 місяців назад

Лодзь Bosch перші 3 місяці 18.5 потім 19.5 злотих брутто під час, працюю там сам, умова про працю, зп 3000 + Робота збірка на лінії монтажу, кожні 2 години змінюється процес, процеси НЕ складні, дізнаватися по місцях потрібно тому що в Лодзі 3 Боша , сушарки, пралки, і посудомийки .. останні пів року найчастіше місця якщо з’являються то швидко набирають людей …

Anna
Anna
Відповідь для  тони
7 місяців назад

І мені заодно пошукайте)

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Anna
7 місяців назад

ахахаха

Андріана
Андріана
7 місяців назад

Легальна робота в Польщі
Добрий день. У мене закінчилася Воєвудська віза в 2020 році в листопаді. Я залишилася з пандемії працювати. Але в даний час на моєму заводі вже місяць немає роботи. Чи можу я змінити роботодавця в Польщі не виїжджаючи на Україну? Які варіанти ще у мене є, щоб працювати легально?

Стасон
Стасон
Відповідь для  Андріана
7 місяців назад

Все нормально, не треба нікуди їхати.

Anna
Anna
Відповідь для  Андріана
7 місяців назад

Так, можете залишитися, новий роботодавець повинен вам зробити дозвіл на роботу (освядчене або зезволене)

Андріана
Андріана
Відповідь для  Anna
7 місяців назад

Це буде легально?

Anna
Anna
Відповідь для  Андріана
7 місяців назад

Звичайно, термін дії віз продовжений до кінця пандемії, тобто ви перебуваєте легально в Польщі. Щоб легально працювати, вам потрібен тільки дозвіл на роботу, і все

Назар
Назар
Відповідь для  Андріана
7 місяців назад

Ви можете пошукати вакансії в Інтернеті і може вас хтось візьме!

Андріана
Андріана
Відповідь для  Назар
7 місяців назад

А це буде легальна робота? Я не хочу мати депортації.

Roman
Roman
Відповідь для  Андріана
7 місяців назад

Не ризикуйте так. Воєвудський віза закінчилася. І роботи зараз не маєш. Їдь в Україні. Поїдеш в Польщу за новими документами на роботу

zoyc
zoyc
Відповідь для  Roman
7 місяців назад

Що за маячні поради знову?
У чому ризик? Що ви людина вводите в оману?! Людина абсолютно легально перебуває в РП. І роботу може іншу знайти, якщо їй зроблять нове запрошення. А їхати в Україну їй чи ні, це вже хай сама вирішує. Але за документами у неї все легально

Андріана
Андріана
Відповідь для  Roman
7 місяців назад

Дякую.

коля
коля
9 місяців назад

Lear Mielec (Мелець) фірма ok job.
Працював на Lear заводі.
+ Робота не складна, монотонна, нормальна.
-Зп — сама мінімальна ставка в годину 16.67 брутто.
Не раджу влаштовуватися на роботу через Окjob фірму на цей завод.
-Житлові 350зл (хостел).
У кімнатах цвіль у ванній грибок.
Поселили з людьми з коронавірусів, які живуть на самому верхньому поверсі і бігають курити вниз весь час.
Куратором ні в чому не допомагають (песель сам роби карту сам, медогляд.)
-Кажуть, що до роботи 5 хвилин, за фактом 25-30 хвилин пішки, до бедренкі десь так само.
Краще знімати своє житло, якщо їдете парою працювати.
-За перший місяць роботи не сплачуються бонуси (суботи, неділі).

Світлячок
Світлячок
Відповідь для  коля
9 місяців назад

+

Андрій
Андрій
Відповідь для  коля
9 місяців назад

Микола ви поїхали на заробітки а не на Бедронка. Так до роботи далеко то в магазин далеко то подушка не така. Просто смішно …

коля
коля
Відповідь для  Андрій
9 місяців назад

А Вас таке влаштовує? Тоді приїжджайте сюди і працюйте. За 1950зл в місяць. А то що коронавірусів захворіти легко можу вас взагалі не бентежить.
Зараз в хостелі в кімнаті спимо в кофтах і штанях, тому що опалення погано працює
І це смішно?
І ще я приїхав знайти нормальну роботу і залишитися тут, а не на заробітки.
P.s.я доробляю до найближчої зп і виїжджаю з неї.

коля
коля
Відповідь для  коля
9 місяців назад

І ще, я це писав все не для того, щоб поскаржитися, що тут так погано, а попередити людей, щоб вони знали які тут наполягання умови і самі вирішували будить вони працювати тут не будуть.

Unlx
Unlx
Відповідь для  коля
9 місяців назад

А яке агентство туди влаштовує?

коля
коля
Відповідь для  Unlx
9 місяців назад

okjob, deco expert.Но краще поїхати від нормальної фірми: наприклад є manpawer на завод Lear в Тихи. Якщо цікавить саме схожа вакансія.

Max
Max
9 місяців назад

Хто працював на XPO logistics ????
Поділіться враженнями.
Як з годинником?
Чи є норми?

Назар
Назар
Відповідь для  Max
9 місяців назад

Стрикув, склад д. Матеріалів CASTORAMA. 12 ч. День / ніч зміни. Але є норми і треба виконувати інакше звільнять.

Max
Max
Відповідь для  Назар
9 місяців назад

А як щодо годин? Пишуть по склади що часто роботи немає може і 4х 6 и8 годин бути. Писали що взагалі вдома бувало сиділи. Але це я в загальному за склади читав.

У мене г.Натолін написано. Але дивлячись по карті це офіс їх там а куди потім кинути не зрозуміло.

І у мене сказали буде 10часовой графік і дві зміни.

А як взагалі важко працювати на складі або норм?
Штрафів багато?
Робота як і пишуть на електро РОКЛІ катаєшся?

Назар
Назар
Відповідь для  Max
9 місяців назад

Спочатку навчання 5 днів по 8 годин. Далі робота по 12 годин. Це в міжсезоння по 8 годин. роботи. Штрафи є за помилки, знімають злоті з премії не з зарплати. Так щоб їздити на навантажувачі потрібно пройти навчання та отримати права. Права на навантажувачі плати. Плата залежить від агентства в через яку ви приїхали. Так само і оплата за роботу, в день одна в ніч більше. Робота не є легким, тому що товар буває різної ваги. Є ще так звані кабіни на акорд, контейнера …. Ось сюди точно у кого проблема зі спиною не їдьте сюди … Контейнер це битком забитий товаром, легкий теж є але поки його всього перетягати один на палети то руки м’яко кажучи втомляться … А душові кабіни скільки важать.

Наступне це з палет переукладання тих же душ кабін в стояки … Тут робота на акорд і контейнера …. Якщо не виконувати норму то йдеш в мінус … Відпрацював 12 годин. записали 6 годині за кількістю зібраних стійок з товаром. Найкраще це препарація і заладунок товару у вагони.

Max
Max
Відповідь для  Назар
9 місяців назад

Зрозумів. Дякую. Тепер легше вибрати із запропонованих вакансій.

Саша
Саша
10 місяців назад

Підкажіть, Зарплата Майстра манікюру / педикюру в Польщі

Привіт, підкажіть на яких умовах працюють майстри в салонах наприклад у великих містах Варшава, Лодзь, які умови праці, які зарплати в середньому отримують майстри, особливо цікаво яку ставку надає роботодавець. 40% від клієнта добре або мало, не маючи ставки?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Саша
10 місяців назад

На рахунок зарплати не скажу, але інформація з майже перших рук, що поляки дарують на дні народження, або просто як знак уваги, сертифікати на манікюр, вартість від 200зл і вище. Особисто не бачив, але інформація від знайомої моєї знайомої, яка робить манікюр у Вроцлаві, і ні в чому собі не відмовляє.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Сергій
10 місяців назад

В якому сенсі ні в чому собі не відмовляє? Їздить на Porsche і щороку купує по квартирі в Європі?

Сергій
Сергій
Відповідь для  zoyc
10 місяців назад

Вона людина скромна, нерухомість купує в Конотопі, а їздить тільки на таксі

Serhii
Serhii
10 місяців назад

Робота будівництво
Шукаю роботу арматурником, опалубщик. Порадьте будь ласка !!! Бажано в Європі, тому що в Польщі вже 4 роки

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

А що Польща вже НЕ Європа?

Serhii
Serhii
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

У порівнянні з Чехією або Німеччиною, то як Україна і Зімбабве. Больш е наперстніков на ринку бачив в Україні ще в 90-х, а в Польщі на Гелді ще)))

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

Зате легально, з Німеччиною такий номер не пройде.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Згоден, але можна краще заробити

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

Тут як повезе.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

згоден

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

У нас зараз на проекті (Німеччина) з 200 чоловік 50 чоловік на обсервації, в тому числі і керівництво. Якщо на знімній квартирі хтось захворів або симптоми то вся квартира / будинок під карантин 10 днів (німці перевіряють кожен день). У деяких за лютий 2 зміни (22 години). Це до слова про те що «не можна краще заробити»

Олександр
Олександр
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

Упевнений людина вже на фірмі з технікою заробив, а Ви лякаєте якимись 2-мя змінами. В добавок людина вічно молодий, нелегалом перспективнішою ж.

Taras
Taras
Відповідь для  Kyrylo
10 місяців назад

брехня

Taras
Taras
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

порадь брат

Денис Андрійович
Денис Андрійович
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

Може щось знайдеться то повідомлю вам

Сергій
Сергій
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

Бажання є, це головне! Все решта додасться.

Alex
Alex
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

немає роботи і з роботою туго дуже тут

Сергій
Сергій
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

Що 4 роки?

Serhii
Serhii
Відповідь для  Сергій
10 місяців назад

4 роки працюю в одній фірмі

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

Ну і як? зарплату хоч платять?

Serhii
Serhii
Відповідь для  Covidlo
10 місяців назад

Стабільно, але хочеться змін

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

я зрозумів. хочеться пригод і нових відчуттів.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Covidlo
10 місяців назад

Хочеться більше заробляти

Сергій
Сергій
Відповідь для  Serhii
10 місяців назад

Можна більше втратити зараз.

Артур
Артур
10 місяців назад

Робота в Польщі
Доброго вечора! Хто працював або працює через такі агентства як Adecco, Randstad, Manpower і їм подібні? Напишіть, будь ласка, як Вам працюється або працювалося. Варто до них звертатися? Може хтось знає якісь інші польські агентства, яким можна довіряти?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Артур
10 місяців назад

Головна їхня перевага в тому, що зарплата приходить чітко в обумовлені терміни. Все інше (проживання, куратори, саме місце роботи) як пощастить. Інших менших агентств польських також повно але тут знову як карта ляже. Ніхто вам нічого конкретно не скаже. Хочете спокою вибирайте перераховані вами великі агентства. Хочеться екстріму спробуйте маловідомі. І проінформуйте народ тут

Артур
Артур
Відповідь для  Unlx
10 місяців назад

З кураторами — це правда. Потрапив раз на такого. Спасибі за відповідь!

Катерина
Катерина
10 місяців назад

Допоможіть знайти роботу

Привіт, склалося така ситуація, ми приїхали в Польщу, пройшли обсервацію, а роботу нам так і не запропонували в через її відсутність через карантин, може бути тут є люди які працюють і можуть запитати у керівництва не приймуть на роботу двох дівчат з майже повними візами?
Ми знаходимося у Вроцлаві

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Катерина
10 місяців назад

рокса.пл. у тебе на авці акцент на няшні губки, з такими губками на Роксі бдет успіх і величезні заробітки

Катерина
Катерина
Відповідь для  Тінпу
10 місяців назад

Ви не дивіться на аватар, а краще вчитуйтесь в текст який я пишу, думаю цей фактор більше може сказати про інтелект людини ніж фотографія.

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Катерина
10 місяців назад

взагалі-то в Польщі на заробітках Ваш інтелект нікому не потрібен. Головне мати здоров’я і сили на цілодобове відділення м’яса від потрухів курки або риби. Але якщо на аватарці сайту з пошуку роботи, акцентують увагу на соковитих губах, то риба і курки в сторону, а ось рокса.пл в самий раз

Катерина
Катерина
Відповідь для  Тінпу
10 місяців назад

Дивлюся вас ДУЖЕ зацікавили мої губи, якщо стане легше, то це аватар на моїй пошті до якої я підв’язують всі сайти і додатки в яких реєструюся. в Польщі я не перший раз, перший раз я в ситуації коли вона (робота) відсутня і яка робота мене чекає знаю. Більше з вами діалог щодо мого аватара продовжувати не буду, я попросила про допомогу, а не безглуздою листуванні. Дякую

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Катерина
10 місяців назад

да, губки соковиті і в міру вульгарні, але все-таки пошленькіе. І Вам вдалих заробітків, але ось на рокса.пл вони ще й величезні були б, тим більше з такими губками)

Pasha
Pasha
Відповідь для  Тінпу
10 місяців назад

Так на Рокса.пл .. і тобі працювати можна .. чоловічу стать також сприймають добре .. раз так ваблять величезні заробітки ..

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Pasha
10 місяців назад

тобі теж

Pasha
Pasha
Відповідь для  Тінпу
10 місяців назад

Знаю .. але я одружений

Alex
Alex
Відповідь для  Катерина
10 місяців назад

Ну на Роксі і з інтелектом працюють

Aleks
Aleks
Відповідь для  Катерина
10 місяців назад

в агентства зверніться

Катерина
Катерина
Відповідь для  Aleks
10 місяців назад

велике спасибі

Aleks
Aleks
Відповідь для  Катерина
10 місяців назад

Немає за що.

Світлана
Світлана
Відповідь для  Катерина
10 місяців назад

наберіть в телеграмм- work and life або на вайбере — безкоштовні вакансії в Європі

Катерина
Катерина
Відповідь для  Світлана
10 місяців назад

велике спасибі

Вася
Вася
Відповідь для  Катерина
10 місяців назад

Не їдьте працювати від цієї фірми, я працював від них і не раджу

Володимир
Володимир
10 місяців назад

колишні залізничники
Колишні залізничники УЗ, об’єднуємося !! Хто в даний час працює на ЖД в Польщі? Ділимося досвідом, радимося, спілкуємося ось так придумав

А сам конкретно шукаю електромонтер контактної мережі, які також працювали раніше на уз, з зараз в Польщі і ті хто не працював раніше, а зараз пов’язав своє життя з цим !!!!!
Спасибі, спілкуємося …….

Денис
Денис
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

Я працюю на торах в Польщі

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

Всі жд роботяги відразу почали тобі писати …

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

треба менше пити

Володимир
Володимир
Відповідь для  Тінпу
10 місяців назад

Знову ти …. І знову марення верзеш, тобі точно робити нічого днями, ти на все теми фігню якусь, але написати повинен так, бо не заснеш)))

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

Володя, навіщо ти збрив вуса ???

Сергій
Сергій
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

А СЦБ-істи не підходять?

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

Я теж в дитинстві паровозиком грав, приємний досвід. Можу поділитися.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

І всі колишні жд працівники миттєво відповіли і стало весело, приємно))))

Володимир
Володимир
Відповідь для  Людмила
10 місяців назад

Дааа, я то думав, тут серйозні люди …

Людмила
Людмила
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

Ви вважаєте ваш пост серйозний?

zoyc
zoyc
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

О, тобі подруга підвалила, любителька по … .ть ні про що

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

серйозні залізничники нема на мультивізу сидять, а чистять тори від снігових завалів

Sergey
Sergey
Відповідь для  Тінпу
10 місяців назад

Ейл ти знову тут мастурбацію

Володимир
Володимир
Відповідь для  Тінпу
10 місяців назад

А в твоєму понятті залізничний обов’язково повинен на торгах працювати?))

Вершник
Вершник
Відповідь для  Володимир
10 місяців назад

УЗ-добре заробляє в Україні, зарплата добре і злодійством займаються, а в Польщі на залізниці маленька зарплата))

Арон
Арон
10 місяців назад

Хто працював на упаковці вугілля? Розкажіть хто що знає

У місті Ополе

Pasha
Pasha
Відповідь для  Арон
10 місяців назад

Не радив би якщо з таким ніколи не стикалися ..
Адже будьте готові що робота так сказати специфічна і не кожному підійде ..

Арон
Арон
Відповідь для  Pasha
10 місяців назад

А можна докладніше їду туди так як вибору нема

Pasha
Pasha
Відповідь для  Арон
10 місяців назад

Головне заздалегідь себе не накручувати .. і так само не малювати золоті гори ..

Pasha
Pasha
Відповідь для  Арон
10 місяців назад

За Ополе НЕ скажу .. але пил .. постійно чорна і т.д. не знаю як там .. я працював недавно. На вугільному підприємстві на продукції то скажу що це ще і попа .. але спробувати варто хто знає як там ..
успіхів

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Арон
10 місяців назад

всюди працювати треба

Pasha
Pasha
Відповідь для  Тінпу
10 місяців назад

логічно

Михалич
Михалич
Відповідь для  Арон
10 місяців назад

Ось скільки тобі пропонують, що ти готовий на таку роботу?

Оксана
Оксана
11 місяців назад

Потрібна робота віза польська сезону на 9 місяців курячий і рибний завод не пропонувати

Ростик
Ростик
Відповідь для  Оксана
11 місяців назад

Тут вам роботу не знайдуть, шукайте самі.

Andrii
Andrii
Відповідь для  Оксана
11 місяців назад

Сезоні візи роблять тим, хто їде працювати на поля наскільки я знаю, на заводи сезоні не роблять.

Eil
Eil
Відповідь для  Оксана
11 місяців назад

для прекрасних і молодих дівчат підходить рокса.пл

Руслан
Руслан
Відповідь для  Eil
11 місяців назад

У зв’язку з останніми подіями там вже перебір

Eil
Eil
Відповідь для  Руслан
11 місяців назад

Що таке трапилось ??

Руслан
Руслан
Відповідь для  Eil
11 місяців назад

Зима, роботи мало, хто не потрапив на завод — потрапив на Роксу

Yuliia
Yuliia
11 місяців назад

Робота на RTV Euro net Добрий вечір. Хочу поділитися досвідом роботи на складі електротоварів. Ми з чоловіком працювали три місяці на цьому складі в районі Янки під Варшавою. Зі складом співпрацює дуже багато фірм. Є нормальні фірми, я і не дуже. Ми працювали з нормальною фірмою, нам вчасно виплачували зарплату кожного 10 числа. Також був довіз до роботи. Умови житла були непогані. Отже про роботу. Робота полягає в тому, що ви ходите зі сканером і візком (як в супермаркеті). (Також хто має досвід може робити це на електрокарі) На екрані сканера вам показує місце розташування товару який вам потрібен, скільки штук і під що його потрібно скласти. Дівчата працюють з малою побутовою технікою хлопці відповідно з більшою. Є норма 45 піків на годину. Пік вважається тільки один навіть якщо там 10 штук одного товару. Цю норму реально виконати але якщо є робота. В принципі робота не важка, були такі моменти коли у відділі дівчат було мало роботи, а у хлопців вона була багато то дівчат відправляли до хлопців працювати. звичайно там вже важче. так і мікрохвильовки, і Плейстейшн мультиварки. доводилося тягнути самої. навіть індукційні плити іноді потрапляли. не всі хлопці хочуть допомагати. спина після такого вам спасибі не скаже. робота постійно на ногах. до 12:00 роботи дають всього 20 хвилин обіду. ти ще типу вони на пів години раніше додому пускають в зв’язку з короною. але вийти в пів сьомого це нереально. тому що через одну прохідну виходить маса людей. які проходять через один сканер. і ти півгодини стоїш в… Детальніше »

Yuliia
Yuliia
Відповідь для  Yuliia
11 місяців назад

згадала що був такий випадок. хлопець який жив у нас на хостелі отримав зарплату, і не вистачало за один день. він звернувся до координатора, то в свою чергу з керівництвом. потрібно було переглянути відео за той день, щоб дійсно переконатися що він був на роботі в той день. вони подивилися то відео і він був на роботі. але він неправильно бейджик просканував. тобто вранці він просканувався на вхід і ввечері знову вхід. керовнік сказав що за той день йому не заплатять нехай вчиться правильно сканувати бейдж. і так йому і не заплатили за той день. координатор сказав що він не може з цим нічого вдіяти

Igor
Igor
Відповідь для  Yuliia
11 місяців назад

дуже змістовно у кого проблема з ногами і хребтом або суглобами або просто втомлюється швидко то не витримає

Макс
Макс
Відповідь для  Yuliia
11 місяців назад

Дякую

Сергій
Сергій
Відповідь для  Yuliia
11 місяців назад

Корисний відгук. Дякую.

Yuliia
Yuliia
Відповідь для  Yuliia
11 місяців назад

в цілому робота на складі мені сподобалася більше ніж на виробництві. ходити легше ніж стояти. також не можна було з собою проносити телефон або годинник або навушники. якщо ти випадково забув і проніс на територію складу. то щоб тобі повернули їх потрібно показати чек і коробку. то що там купа твоїх фоток і особистих даних нікого не хвилює. я бачила кілька таких випадків. при локдауні роботи було мало. і був квест знайди собі роботу сам. просто сидіти склавши руки не можна було. потрібно щось робити. було таке що ходили 12:00 картон збирали або фоліо. за це платили гроші. але при 12:00 снованіе по величезному складу можна з глузду з’їхати. склад дійсно великий 72 тис. кв метрів. ноги відвалюються капец за цілий день

Євген
Євген
Відповідь для  Yuliia
11 місяців назад

На будівництві робота жестяк

Яна
Яна
Відповідь для  Yuliia
11 місяців назад

Від якої фірми їхали?

Yuliia
Yuliia
Відповідь для  Яна
11 місяців назад

jaga temp

Христина
Христина
Відповідь для  Yuliia
11 місяців назад

Добрий вечір, можна контакти?)

Diane
Diane
11 місяців назад

Lpp Гданськ
Хто працював на Lpp в Гданську, що скажіть? Кажуть там просто жах ..

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
11 місяців назад

Я працював там, ну смотря что для тебе жах. Один мінус це багато ходить по 10-20 км в день, все інше терпимо, я пропрацювала там 3 місяці, і дивлячись від якої фірми хочеш їхати, так як там багато фірм і у всіх різні умови і житло. від Бісара НЕ їдь у них гірше всіх умови

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
11 місяців назад

як і на всіх роботах є нюанси, великий нюанс це там часта нестача робочих годин, то по 12 працюєш то по 8, все залежить чи розпродаж чи ні, поки каратин то вроде есть годинник, і якщо ти будеш від нормальної фірми і тобі в 27 років то ти будеш отримувати по 17.5 злотих зарплату, за ту роботу що там це навіть багато, я в Польщу їжджу вже НЕ перший рік і та робота що там це була моя найлегша робота в життя. Саме важко це знайти нормальне житло все інше вирішуйте

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
11 місяців назад

В принципі все як написала людина, зараз поки локдаун все зміни по 12, у людей за 11 змін тільки один вихідний, графік постійно змінюють бо багато замовлень, в грудні коли були відкриті магазини люди працювали по 8 годин і мали 10-15 вихідних з через брак замовлень. Так що з годинником тут або порожньо або навпаки вихідних є, якщо до 26 років то фірми Bisar і прогрес ніби як влаштовують як студентів і будеш отримувати 18.3 нетто. На Деяких процесах норми нереальні і викликатимуть по невиконання, в положення НЕ входять якщо поганий замовлення, в цілому якщо тебе НЕ будуть смикати і загрожувати звільненням то за 18.3 це робота нормальна, інші фірми платять тут 13.7-14.

Alex
Alex
1 рік назад

І так, розповім про такий заводі як BSH, вже як би побачив все своїми очима, тому можу поділитися. У місті Лодзь ми маємо 3 заводи BSH.  — пралка (люди стабільно сидять на картах побуту)  — сушарки  — посудомийкою і так, оплата йде перші 2 місяці (18.50 злотих брутто) Після двох місяців вона становитиме (19.50 злотих брутто) Для людей яким немає 26 років + (1 злотих, тобішь — 20.5 злотих брутто.) Особисто я потрапив на «пралка», тут дуже часто вітаються люди які люблять над годинник. До них відносяться взагалі як до своїх.  😄 Стабільні робочі суботи, навіть на навчання мене вивели в суботу, сам «КООРДИНАТОР, сказав відразу суботи ми працюємо фактично все, стабільних 3 суботи в місяць, бувають виключення, що працюємо і в тиждень.  (До додаванню до цього до всього, вихід в суботу + 1 оплачувану урлоп. (Вихідний) Так як конвеєрна робота, і норма становить «980 штук за 7 з половиною годин, не скажу що лінія їде слабо. Процеси як би мовити, не важкі, але потребують будь — то стабільного темпу. Але тут йде конвеєр такого плану, поки ви не закінчите свою роботу, з вашого процесу вона нікуди не поїде, внизу ніжкою натиснули і тільки тоді він по їде далі. Перший місяць, вас за будь-які помилки не чіпатимуть взагалі. (Ну і по логіці віщо над годин вам так само не відовать) За стабільністю, сам цей координатор, дає вчити вам по 2 процесу, не більше, щоб не було на початку багато зайвих процесів. Ну і впринципі одного місяця з розповідей наших побратимів досить. Допомагають все, навчають… Детальніше »

Ist
Ist
Відповідь для  Alex
1 рік назад

Конвеєр завжди монотонна і важка морально робота. На любителя, так би мовити)

Alex
Alex
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Більше віддам привілеї для даної роботи, люди які працювали з конвеєром, і можуть тримати темп.

Тобто не в образу сказанно, більш молодим.

Додам що за пів року, стабільної роботи без злетів, перейдіть просто працювати від самого виробництва без посередника.

І так само, на замітку особливо жінкам, бо бачив своїми ж очима, як 2 жінки пішли з школеніе. Свої невдоволення, і не вміння хоча — би слухати що вам каже тренер при цьому всім намагаючись вам розжувати вже українською мовою, носа піднімати не потрібно. До слова, їх не прийняли через — за того що не вистачило розуму навіть по українській інструкції пройти школеніе.

І вони по просту пішли.

Андрей
Андрей
1 рік назад

Я приїхав 05.11.20 на роботу, роботодавець сказав що я буду працювати до 24.03.21, а це 4,5 місяців, типу вони мені продовжили перебування за допомогою карантину і за бажанням я зможу еше продовжити, що є люди які вже майже рік працюють по безвізу, але я чув по новинах що продовжувати можна тільки для тих хто приїхав по візі, і ось я думаю варто лірісковать? Чи це правда? Може варто краще сказати роботодавцю що я не хочу ризикувати і буду працювати 90 днів як годиться?

Vlados
Vlados
Відповідь для  Андрей
1 рік назад

Где работаешь если не секрет, ищу сейчас работы собираюсь ехать ? Подайся на карту побыту и работай

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Vlados
1 рік назад

Спасибо, пожалуй так и сделаю, подскажите когда лучше это делать сейчас или позже? XPO склад одежды

Vp
Vp
Відповідь для  Дмитрий
1 рік назад

А яке місто? Що там з годинником, оплатою і житлом?

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Vp
1 рік назад

Житло норм робота по 10 годин на день, місто Свентошув, в 2-3 годинах їзди від Вроцлава, їдеш в Болеславец з Врослава на поїзді 2 години, а там тебе чоловічок забирає, оплата якщо ти старше 26 років то 12,80, якщо молодше то 13,80, вихідні в залежності від того як працюєш, якщо Шариш то дають більше вихідних, ну робота не важка, що не кропітка, мені подобається, транспорт безкоштовно, до роботи пів години їзди, житло безкоштовно, на роботі в їдальні годують обідом, досить смачно, меню на вибір) вегетаріанське або м’ясне) ставлення поляків до нас відмінне, я приємно здивований, ніхто не дивиться косо, все посміхаються тобі, приємно, на роботі заборонено телефоном користуватися, тільки на перервах, один перерву на обід пів години, другий 15 хвилин, ну як то так

Дана
Дана
1 рік назад

Шукаю роботу, є відкрита віза до кінця літа 21 року, робота цікавить виключно щоб процес виконувався сидячи? Можливо є якісь пропозиції.

Оля
Оля
Відповідь для  Дана
1 рік назад

В сидячій роботі теж нелегко. Спина так болить що капець. Всюди свої нюанси.

Дана
Дана
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Знаю, не один рік працювала так. Але в моєму випадку, це єдини спосіб що мед. комісія допустить до роботи, по стану здоров’я.

Оля
Оля
Відповідь для  Дана
1 рік назад

Та я так і зрозуміла, що ви по стану здоров’я. Це був коментар більше для інших коментаторів, які хотіли «задуматися над сидячою роботою».

Борис
Борис
Відповідь для  Дана
1 рік назад

Так, найправильніший варіант, шукай типу які — то авто заводи. Сидушки, і т.д. Це найвірніший варіант для тебе. І пробуй якщо вже почнеш вести за діалог, доносити їм інформацію відразу, що ти можеш тільки сидячи. Щоб потім не було ніяких докорів.

Дана
Дана
Відповідь для  Борис
1 рік назад

Ну це само собою. Дякую.

Жека
Жека
Відповідь для  Дана
1 рік назад

А прав у тебе випадково немає на кару?

Дана
Дана
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Та ні.

Жека
Жека
Відповідь для  Дана
1 рік назад

А так би по складу крутила баранку, як варіант. Бажаю щоб знайшла те що шукаєш.

Дана
Дана
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Дякую, и вам успіху.

Олег
Олег
Відповідь для  Дана
1 рік назад

Хіба що швачкою на швейній машинці сидячи. Пробий автозаводи з пошиття обшивки для крісел.

Жанна
Жанна
Відповідь для  Дана
1 рік назад

Зайди в польський олх. Може щось і знайдеш.

Дана
Дана
Відповідь для  Жанна
1 рік назад

Дякую.

Лев
Лев
1 рік назад

Доброго дня! Хто знає скільки можна легально перебувати у Польщі після відправлення вньоску через пошту на карту тимчасового побиту. Є жовтий листочок з пошти підтвердження відправлення .Біометрія закінчилася. На карту побиту подаватися не буду.

Ира
Ира
Відповідь для  Лев
1 рік назад

Всмислі вньосек є а подаватись не буду. Ви вже подалися. Просто прийде вам виклик в уженд на відбитки і інші документи. А якщо не прийдете на виклик то вашу подачу скоріше за все анулюють і тоді вже на кордоні залежить від того яку прикордонники матимуть про вас інформацію в системі буде залежати чи щось отримаєте чи ні. От через такі махінації ми чекали стільки часу на карту.

Борис
Борис
Відповідь для  Лев
1 рік назад

А потім всі дивуються чому такі черги на отримання карти побиту. Лишайтесь поки дадуть карту… а потім на термін на який дадуть карту. А потім можете податись знов на карту… і знов поки видадуть чекати. А як видадуть наступну карту то можете лишатись ще…

Леша
Леша
Відповідь для  Борис
1 рік назад

Ну то три місяці, якщо до карантину заїзжали.

Денис
Денис
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Сказали, що можна залишатися пів року і чи дадуть департацію.

Жека
Жека
1 рік назад

Склад в м. Свебодзін Ingram (Zalando, Asos) 
Розкажіть хто що знає про цей склад! Цікавлять реальні відгуки. Поради: на яких складах краще. 

Оля
Оля
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Працювала там не так давно, не скажу що дуже добре, годин мало, стояти важко, одна перерва в 10 годин, хто давно працює має гарну премію( кумівство), зимою пакувати куртки то норму важко дуже зробити не те що премію,коли працювала на Zelando то години були, а люди які працювали на Acoc, Best secret мали по 5,15,20 годин на тиждень!!!! Вони просто сиділи в хостелі
НЕ раджу посередника Future, хостели просто жахливі, люди які там живуть приїхали бухати а не на заробітки, хостел в місті з циганами, а за містом з бидлом і дальнобойщиками, пралка і кухня постійно ламається, вода коричнева..

Жека
Жека
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Дякую за відповідь! а якою була зп? Скільки вам вдалося заробити? Якщо не виконувати норми то звільняють?

Оля
Оля
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Не звільняють але постійно тебе замахують, є тім лідери нормальні є ужасні, то як попадеш, зп 2800 за 8/6
Ну і ви працюєте на Ingram, а вже ваш посередник каже вам чи ви попадаєте на Zelando чи інший магазин( вони на одній халі) АЛЕ! На Zelando найжорсткіші правила відповідно тяжче зробити премію тому що за 2 бленди( то якщо контроль знайшов якісь браки після вас) премія за день згорає і казали що якщо постійно маєш бленди можуть звільнити.

Жека
Жека
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Зрозуміло, спасибі вам за розгорнуту відповідь.

Рома
Рома
Відповідь для  Жека
1 рік назад

В цьому місті непогані роботи умови на складах, різниця трохи може бути в нормах, а самі умови нормальні.

Жека
Жека
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Ви працювали? Читав що норму в р-ні 35-40 од треба робити, це реально для новачка за 1 годину?

Рома
Рома
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Так, на Заландо 38 було ще не так давно, та все можна наловчитись, аби було бажання.

Жека
Жека
Відповідь для  Рома
1 рік назад

Вдячний за відповідь.

Лев
Лев
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Нормально там на Zalando.

Leonid
Leonid
1 рік назад

Робота
Завод з виробництва автомобільних деталей в Олешніці під Вроцлавом. Хтось працював тут? Як робота, житло? Відгуків не можу знайти ніде.

Masha
Masha
Відповідь для  Leonid
1 рік назад

може є назва заводу? то так простіше знайти відгуки

Leonid
Leonid
Відповідь для  Masha
1 рік назад

завод GKN

Leonid
Leonid
Відповідь для  Leonid
1 рік назад

Завод GKN в Олешніці

Олежик
Олежик
Відповідь для  Leonid
1 рік назад

бачив цю вакансію, відгуків немає ніде взагалі, ось слова взагалі

Leonid
Leonid
Відповідь для  Олежик
1 рік назад

Так я теж ні чого не знайшов навіть на польських сайтах тільки загальна інформація та все а що і як там не слова

Олежик
Олежик
Відповідь для  Leonid
1 рік назад

ось тому і не стали її теж далі розглядати, як то їхати коли взагалі нічого НЕ знаєш — теж НЕ комільфо

Leonid
Leonid
Відповідь для  Олежик
1 рік назад

А ви зараз в Польщі або ще на Україні?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Leonid
1 рік назад

погортайте ютуб, там багато чого можна знайти про роботу

Styart
Styart
1 рік назад

У кого як з роботою

Хлопці у кого як з роботою чи є годинник скільки вихідних по скільки годин працюєте. Де працюєте?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Styart
1 рік назад

Все норм…

Сергій
Сергій
Відповідь для  Styart
1 рік назад

Drutex. Роботи вистачає всім. На посередника працюють 15-15.5 хочеш по 8, хочеш по 12. Я на умові про працю. За минулий місяць 3700 за 200 годин.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Styart
1 рік назад

Робота є, а бажання працювати пропало, 1 день вихідний. За 1.5 року 2 вихідних поспіль всі інші тижні 1 вихідний, 12 годин на день

Mariana
Mariana
Відповідь для  Styart
1 рік назад

кебаб
12/13/14 годин 7 днів на тиждень без вихідних 😂 😊

Styart
Styart
Відповідь для  Mariana
1 рік назад

… .. а їсти хочеться завжди

Mariana
Mariana
Відповідь для  Styart
1 рік назад

В тому то і справа 😂
Наших теж тут зустрічаю

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Mariana
1 рік назад

Наші вже як китайці по всьому світу розбіглися

tony123
tony123
Відповідь для  Mariana
1 рік назад

Кухар?

Mariana
Mariana
Відповідь для  tony123
1 рік назад

Кухня / каса

tony123
tony123
Відповідь для  Mariana
1 рік назад

Якщо не секрет, скільки отримуєте? житло надається? які умови?
Я просто в Україні працював кухарем колись, в Польщі дивлюся зп в кухарів маленька дуже і часто житло за свої потрібно знімати …

Mariana
Mariana
Відповідь для  tony123
1 рік назад

Житло знімаємо самі з чоловіком 800 / місяць, а по 200 злотих додає шеф, тобто житло 1000 / місяць.
Зарплата 13 / год

tony123
tony123
Відповідь для  Mariana
1 рік назад

спасибі за відповідь

Олександр
Олександр
Відповідь для  Styart
1 рік назад

У мене понад годин і вихідних майже немає, але чув інших лініях де багато замовлень вони частіше.
Завод монтує деякі елементи до автомобілів. Зарплата мінімальна. Робота по умов про працю

Stepan
Stepan
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Де працюєте?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Styart
1 рік назад

У кожного свій хліб, і чим менше в ньому знають, більше тебе залишається ,, тут тільки про конкретне місце можуть відповісти, і то 50 * 50 ..

Vlados
Vlados
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Тобі складно відповісти людині, скільки ти годин в день працюєш, і скільки днів на тиждень?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Vlados
1 рік назад

12 ,, днів по різному сьогодні робочий ,, 4000

Vlados
Vlados
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Так ти і відповідай ,,, чого ти мені відповідаєш ,, нудно ..

Юра
Юра
Відповідь для  Styart
1 рік назад

Завод по обробці металів, можна працювати на моїй дільниці 8-10-12 годин, сім днів на тиждень, при бажанні і наявності замовлень

Василь
Василь
1 рік назад

Чи варто їхати зараз до Польщі на заробітки на нове місце на будівництво, враховуючи карантинні обмеження, обсервацію, празники, погодні умови ???

Serhii
Serhii
Відповідь для  Василь
1 рік назад

Дивлячись які об’єкти, буває погода нема про що, треба дізнаватися суб’єктивно у роботодавців, хоч і багато варіантів що це не так, але людський фактор не хто не відміняв, хто не ризикує, той пас, я думаю вам втрачати не чого, сенс тоді в цієї дискусії, якомога у людей питати свою долю

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Василь
1 рік назад

Так ви самі відповіли на своє ж запитання, скоріше за все не варто їхати на дану роботу в даний час

Надежда
Надежда
Відповідь для  Dimitrov
1 рік назад

Дивлячись де робота якщо всередині оздоблення так погода там не перешкода

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Надежда
1 рік назад

Ну якщо не погода тобто багато інших чинників

Елена
Елена
1 рік назад

чи працював хто на автомобільному заводі контролером якості і пакувальником, відгуки.

Viktor
Viktor
Відповідь для  Елена
1 рік назад

Так, я працював на заводі з виробництва деталей до автомобілів.) Чи вас якийсь конкретний завод цікавить?

Елена
Елена
Відповідь для  Viktor
1 рік назад

Цікавить взагалі чи фізично важка праця і яка швидкість, ніколи з цим не стикалася

Viktor
Viktor
Відповідь для  Елена
1 рік назад

Все залежить від спеціалізації виробництва і лінії на якій ви стоїте

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Елена
1 рік назад

дивлячись де, який завод?

Елена
Елена
Відповідь для  Nazarich
1 рік назад

Цікавить сам процесс, чи дуже швидкісний

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Елена
1 рік назад

знову ж таки, дивлячись куди потрапите, але якщо на деталях, то там не так вже й складно, жінки там працюють, призвичаїтися можна

Елена
Елена
Відповідь для  Nazarich
1 рік назад

Дякую

Алёна
Алёна
1 рік назад

Під час проходження карантину в Польщі вирішила змінити місце роботи, але наш куратор не працює з тим заводом який мені потрібен. Дзвоню на фірми, відмова, працюють тільки з людьми, які знаходяться в Україні. А у мене вже є віза. Підкажіть, будь ласка, що мені робити ,?

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Алёна
1 рік назад

а що за завод Вам потрібен?

Алёна
Алёна
Відповідь для  Nazarich
1 рік назад

Упаковка круасанів 7Days

Arnold
Arnold
Відповідь для  Алёна
1 рік назад

Змиритися з цим і шукати іншу роботу. Якщо вже дзвонили на фірму і дали відмову, то навіть не знаю що ще порадити

Valusha
Valusha
Відповідь для  Arnold
1 рік назад

на нову роботу по-новому потрібно оформляти запрошення

Андрій
Андрій
Відповідь для  Valusha
1 рік назад

Вам потрібно щоб переробити запрошення під цю вакансію

Алёна
Алёна
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

дякую за відповідь