ПМЖ в Польщі / Праця / Легальна робота в Польщі
Легальна робота в Польщі

Легальна робота в Польщі

Польща – одна з країн Євро Союзу, в яку бажають приїхати не тільки туристи, щоб насолодитися незвичайними красою і архітектурою цієї країни, але і трудові мігранти, щоб знайти гідну роботу.

Але, зупинивши свій вибір на трудовій міграції в Польщі, у наших співвітчизників все частіше виникає шанс потрапити в руки шахраїв, які зовсім не проти нагріти руки на новій «жертві». Як результат, люди можуть залишитися безробітними на чужині, або бути шоковані від новини про нелегальну роботу. Адже саме легальна робота в Польщі може гарантувати Вам своєчасну виплату зарплати і спокійний сон вночі.

Високооплачуване легальне працевлаштування в Польщі

Нашим мігрантам, які бажають легально працевлаштуватися в Польщі в клініках або госпіталях, необхідне вільне володіння польською мовою, мати повну ВО, а також бути кадровиком в даній сфері з високою кваліфікацією на батьківщині. Також варто бути готовим до надання документів, які зможуть підтвердити Ваш рівень кваліфікації (знань). Даний документ повинен бути легалізований у Польщі. Такі ж вимоги до висококваліфікованих представників інженерної, наукової і IT, архітектурної та дизайнерської сфер.

Для багатьох українців — це великий шанс підвищити рівень кваліфікації та отримати безцінний досвід, працюючи в провідних польських установах, так як їм запропонують працювати з новітнім обладнанням, завдяки програмам Євро Союзу. Європа вже давно фінансує науку та її розвиток, а також не забуває про модернізацію обладнання в різних сферах діяльності.

Сезонне легальне працевлаштування в Польщі

Будь-який працівник, який бажає легально працевлаштуватися в Польщі, може непогано заробити на сезонних роботах. Цей період року охоплює час від настання ранньої весни до періоду перших заморозків. Але головним критерієм на будь-яку з цих робіт визначається людське здоров’я і витривалість.

Сезонні легальні роботи в Польщі:

  • Робота на фермах, у садах та в полі. Даний тип робіт досить виснажливий і виснажує сили будь-якої витривалої людини, а зарплата – залежить від виробітку (кількість посадок, обробленого або зібраного врожаю) або від відпрацьованого часу, які в результаті сумуються. Вільне володіння польською мовою не потрібно в даній сфері. Вам варто знати мову в тому випадку, якщо Ви комбайнер, тракторист і т. п. і, відповідно, у таких вакансій зарплата вища.
  • Будівництво. Можлива легальна робота в Польщі на будівництвах. Для цього варто бути професіоналом своєї справи в будівельній сфері, а також хоч трохи спілкуватися польською розмовною мовою.
  • Столяри, водії, муляри, зварювальники, штукатури, електрики, автомеханіки, і токарі. Дуже часто легальні фірми з працевлаштування у Польщі пропонують дані види вакансій.
  • Легальна робота в Польщі для жінок – всі можливі сезонні заробітки (такі як висадка і збір врожаю фруктів, овочів і ягід). Також жінкам можуть запропонувати працювати сортувальницями або пакувальницями на фабриках. Не виключені варіанти роботи в магазинах продавцем, офіціанткою в кафе, барі, ресторані, перукарем, прибиральницею або доглядальницею в приватних секторах.
  • Легальне працевлаштування в Польщі для студентів також можливе в разі роботи продавцем або офіціантом. Студенти можуть також заробляти на написаннях наукових статей або перекладах різних текстів.

Як висновок, хотілося б нагадати, що польські органи влади посилили заходи покарання за нелегальне працевлаштування іноземців на території Польщі. Ретельну перевірку проводить Державна Інспекція Праці. Це означає, що не тільки роботодавець повинен буде сплатити великі суми штрафу, але і його нелегальний працівник.

Відповідно, бажаємо Вам знайти високооплачувану легальну роботу в Польщі, яка буде до душі.

З цією статтею також цікавляться:

 Що робити, якщо роботодавець не платить зарплату? Як перевірити роботодавцяЯк отримати карту поляка без польських коренів
Що робити, якщо роботодавець не платить зарплату? Як перевірити роботодавця Як отримати карту поляка без польських коренів

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Робота в Польщі на автозаводах

Робота в Польщі на автозаводі

5 / 5 ( 10 голосов ) Робота в Польщі на автозаводі Робота в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
89 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Diane
Diane
1 день назад

Lpp Гданськ
Хто працював на Lpp в Гданську, що скажіть? Кажуть там просто жах ..

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
1 день назад

Я працював там, ну смотря что для тебе жах. Один мінус це багато ходить по 10-20 км в день, все інше терпимо, я пропрацювала там 3 місяці, і дивлячись від якої фірми хочеш їхати, так як там багато фірм і у всіх різні умови і житло. від Бісара НЕ їдь у них гірше всіх умови

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
1 день назад

як і на всіх роботах є нюанси, великий нюанс це там часта нестача робочих годин, то по 12 працюєш то по 8, все залежить чи розпродаж чи ні, поки каратин то вроде есть годинник, і якщо ти будеш від нормальної фірми і тобі в 27 років то ти будеш отримувати по 17.5 злотих зарплату, за ту роботу що там це навіть багато, я в Польщу їжджу вже НЕ перший рік і та робота що там це була моя найлегша робота в життя. Саме важко це знайти нормальне житло все інше вирішуйте

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
1 день назад

В принципі все як написала людина, зараз поки локдаун все зміни по 12, у людей за 11 змін тільки один вихідний, графік постійно змінюють бо багато замовлень, в грудні коли були відкриті магазини люди працювали по 8 годин і мали 10-15 вихідних з через брак замовлень. Так що з годинником тут або порожньо або навпаки вихідних є, якщо до 26 років то фірми Bisar і прогрес ніби як влаштовують як студентів і будеш отримувати 18.3 нетто. На Деяких процесах норми нереальні і викликатимуть по невиконання, в положення НЕ входять якщо поганий замовлення, в цілому якщо тебе НЕ будуть смикати і загрожувати звільненням то за 18.3 це робота нормальна, інші фірми платять тут 13.7-14.

Alex
Alex
1 місяць назад

І так, розповім про такий заводі як BSH, вже як би побачив все своїми очима, тому можу поділитися. У місті Лодзь ми маємо 3 заводи BSH.  — пралка (люди стабільно сидять на картах побуту)  — сушарки  — посудомийкою і так, оплата йде перші 2 місяці (18.50 злотих брутто) Після двох місяців вона становитиме (19.50 злотих брутто) Для людей яким немає 26 років + (1 злотих, тобішь — 20.5 злотих брутто.) Особисто я потрапив на «пралка», тут дуже часто вітаються люди які люблять над годинник. До них відносяться взагалі як до своїх.  😄 Стабільні робочі суботи, навіть на навчання мене вивели в суботу, сам «КООРДИНАТОР, сказав відразу суботи ми працюємо фактично все, стабільних 3 суботи в місяць, бувають виключення, що працюємо і в тиждень.  (До додаванню до цього до всього, вихід в суботу + 1 оплачувану урлоп. (Вихідний) Так як конвеєрна робота, і норма становить «980 штук за 7 з половиною годин, не скажу що лінія їде слабо. Процеси як би мовити, не важкі, але потребують будь — то стабільного темпу. Але тут йде конвеєр такого плану, поки ви не закінчите свою роботу, з вашого процесу вона нікуди не поїде, внизу ніжкою натиснули і тільки тоді він по їде далі. Перший місяць, вас за будь-які помилки не чіпатимуть взагалі. (Ну і по логіці віщо над годин вам так само не відовать) За стабільністю, сам цей координатор, дає вчити вам по 2 процесу, не більше, щоб не було на початку багато зайвих процесів. Ну і впринципі одного місяця з розповідей наших побратимів досить. Допомагають все, навчають… Детальніше »

Ist
Ist
Відповідь для  Alex
1 місяць назад

Конвеєр завжди монотонна і важка морально робота. На любителя, так би мовити)

Alex
Alex
Відповідь для  Ist
1 місяць назад

Більше віддам привілеї для даної роботи, люди які працювали з конвеєром, і можуть тримати темп.

Тобто не в образу сказанно, більш молодим.

Додам що за пів року, стабільної роботи без злетів, перейдіть просто працювати від самого виробництва без посередника.

І так само, на замітку особливо жінкам, бо бачив своїми ж очима, як 2 жінки пішли з школеніе. Свої невдоволення, і не вміння хоча — би слухати що вам каже тренер при цьому всім намагаючись вам розжувати вже українською мовою, носа піднімати не потрібно. До слова, їх не прийняли через — за того що не вистачило розуму навіть по українській інструкції пройти школеніе.

І вони по просту пішли.

Андрей
Андрей
1 місяць назад

Я приїхав 05.11.20 на роботу, роботодавець сказав що я буду працювати до 24.03.21, а це 4,5 місяців, типу вони мені продовжили перебування за допомогою карантину і за бажанням я зможу еше продовжити, що є люди які вже майже рік працюють по безвізу, але я чув по новинах що продовжувати можна тільки для тих хто приїхав по візі, і ось я думаю варто лірісковать? Чи це правда? Може варто краще сказати роботодавцю що я не хочу ризикувати і буду працювати 90 днів як годиться?

Vlados
Vlados
Відповідь для  Андрей
1 місяць назад

Где работаешь если не секрет, ищу сейчас работы собираюсь ехать ? Подайся на карту побыту и работай

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Vlados
1 місяць назад

Спасибо, пожалуй так и сделаю, подскажите когда лучше это делать сейчас или позже? XPO склад одежды

Vp
Vp
Відповідь для  Дмитрий
1 місяць назад

А яке місто? Що там з годинником, оплатою і житлом?

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Vp
1 місяць назад

Житло норм робота по 10 годин на день, місто Свентошув, в 2-3 годинах їзди від Вроцлава, їдеш в Болеславец з Врослава на поїзді 2 години, а там тебе чоловічок забирає, оплата якщо ти старше 26 років то 12,80, якщо молодше то 13,80, вихідні в залежності від того як працюєш, якщо Шариш то дають більше вихідних, ну робота не важка, що не кропітка, мені подобається, транспорт безкоштовно, до роботи пів години їзди, житло безкоштовно, на роботі в їдальні годують обідом, досить смачно, меню на вибір) вегетаріанське або м’ясне) ставлення поляків до нас відмінне, я приємно здивований, ніхто не дивиться косо, все посміхаються тобі, приємно, на роботі заборонено телефоном користуватися, тільки на перервах, один перерву на обід пів години, другий 15 хвилин, ну як то так

Дана
Дана
1 місяць назад

Шукаю роботу, є відкрита віза до кінця літа 21 року, робота цікавить виключно щоб процес виконувався сидячи? Можливо є якісь пропозиції.

Оля
Оля
Відповідь для  Дана
1 місяць назад

В сидячій роботі теж нелегко. Спина так болить що капець. Всюди свої нюанси.

Дана
Дана
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Знаю, не один рік працювала так. Але в моєму випадку, це єдини спосіб що мед. комісія допустить до роботи, по стану здоров’я.

Оля
Оля
Відповідь для  Дана
1 місяць назад

Та я так і зрозуміла, що ви по стану здоров’я. Це був коментар більше для інших коментаторів, які хотіли «задуматися над сидячою роботою».

Борис
Борис
Відповідь для  Дана
1 місяць назад

Так, найправильніший варіант, шукай типу які — то авто заводи. Сидушки, і т.д. Це найвірніший варіант для тебе. І пробуй якщо вже почнеш вести за діалог, доносити їм інформацію відразу, що ти можеш тільки сидячи. Щоб потім не було ніяких докорів.

Дана
Дана
Відповідь для  Борис
1 місяць назад

Ну це само собою. Дякую.

Жека
Жека
Відповідь для  Дана
1 місяць назад

А прав у тебе випадково немає на кару?

Дана
Дана
Відповідь для  Жека
1 місяць назад

Та ні.

Жека
Жека
Відповідь для  Дана
1 місяць назад

А так би по складу крутила баранку, як варіант. Бажаю щоб знайшла те що шукаєш.

Дана
Дана
Відповідь для  Жека
1 місяць назад

Дякую, и вам успіху.

Олег
Олег
Відповідь для  Дана
1 місяць назад

Хіба що швачкою на швейній машинці сидячи. Пробий автозаводи з пошиття обшивки для крісел.

Жанна
Жанна
Відповідь для  Дана
1 місяць назад

Зайди в польський олх. Може щось і знайдеш.

Дана
Дана
Відповідь для  Жанна
1 місяць назад

Дякую.

Лев
Лев
1 місяць назад

Доброго дня! Хто знає скільки можна легально перебувати у Польщі після відправлення вньоску через пошту на карту тимчасового побиту. Є жовтий листочок з пошти підтвердження відправлення .Біометрія закінчилася. На карту побиту подаватися не буду.

Ира
Ира
Відповідь для  Лев
1 місяць назад

Всмислі вньосек є а подаватись не буду. Ви вже подалися. Просто прийде вам виклик в уженд на відбитки і інші документи. А якщо не прийдете на виклик то вашу подачу скоріше за все анулюють і тоді вже на кордоні залежить від того яку прикордонники матимуть про вас інформацію в системі буде залежати чи щось отримаєте чи ні. От через такі махінації ми чекали стільки часу на карту.

Борис
Борис
Відповідь для  Лев
1 місяць назад

А потім всі дивуються чому такі черги на отримання карти побиту. Лишайтесь поки дадуть карту… а потім на термін на який дадуть карту. А потім можете податись знов на карту… і знов поки видадуть чекати. А як видадуть наступну карту то можете лишатись ще…

Леша
Леша
Відповідь для  Борис
1 місяць назад

Ну то три місяці, якщо до карантину заїзжали.

Денис
Денис
Відповідь для  Леша
1 місяць назад

Сказали, що можна залишатися пів року і чи дадуть департацію.

Жека
Жека
1 місяць назад

Склад в м. Свебодзін Ingram (Zalando, Asos) 
Розкажіть хто що знає про цей склад! Цікавлять реальні відгуки. Поради: на яких складах краще. 


Оля
Оля
Відповідь для  Жека
1 місяць назад

Працювала там не так давно, не скажу що дуже добре, годин мало, стояти важко, одна перерва в 10 годин, хто давно працює має гарну премію( кумівство), зимою пакувати куртки то норму важко дуже зробити не те що премію,коли працювала на Zelando то години були, а люди які працювали на Acoc, Best secret мали по 5,15,20 годин на тиждень!!!! Вони просто сиділи в хостелі
НЕ раджу посередника Future, хостели просто жахливі, люди які там живуть приїхали бухати а не на заробітки, хостел в місті з циганами, а за містом з бидлом і дальнобойщиками, пралка і кухня постійно ламається, вода коричнева..

Жека
Жека
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Дякую за відповідь! а якою була зп? Скільки вам вдалося заробити? Якщо не виконувати норми то звільняють?

Оля
Оля
Відповідь для  Жека
1 місяць назад

Не звільняють але постійно тебе замахують, є тім лідери нормальні є ужасні, то як попадеш, зп 2800 за 8/6
Ну і ви працюєте на Ingram, а вже ваш посередник каже вам чи ви попадаєте на Zelando чи інший магазин( вони на одній халі) АЛЕ! На Zelando найжорсткіші правила відповідно тяжче зробити премію тому що за 2 бленди( то якщо контроль знайшов якісь браки після вас) премія за день згорає і казали що якщо постійно маєш бленди можуть звільнити.

Жека
Жека
Відповідь для  Оля
1 місяць назад

Зрозуміло, спасибі вам за розгорнуту відповідь.

Рома
Рома
Відповідь для  Жека
1 місяць назад

В цьому місті непогані роботи умови на складах, різниця трохи може бути в нормах, а самі умови нормальні.

Жека
Жека
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Ви працювали? Читав що норму в р-ні 35-40 од треба робити, це реально для новачка за 1 годину?

Рома
Рома
Відповідь для  Жека
1 місяць назад

Так, на Заландо 38 було ще не так давно, та все можна наловчитись, аби було бажання.

Жека
Жека
Відповідь для  Рома
1 місяць назад

Вдячний за відповідь.

Лев
Лев
Відповідь для  Жека
1 місяць назад

Нормально там на Zalando.

Leonid
Leonid
1 місяць назад

Робота
Завод з виробництва автомобільних деталей в Олешніці під Вроцлавом. Хтось працював тут? Як робота, житло? Відгуків не можу знайти ніде.

Masha
Masha
Відповідь для  Leonid
1 місяць назад

може є назва заводу? то так простіше знайти відгуки

Leonid
Leonid
Відповідь для  Masha
1 місяць назад

завод GKN

Leonid
Leonid
Відповідь для  Leonid
1 місяць назад

Завод GKN в Олешніці

Олежик
Олежик
Відповідь для  Leonid
1 місяць назад

бачив цю вакансію, відгуків немає ніде взагалі, ось слова взагалі

Leonid
Leonid
Відповідь для  Олежик
1 місяць назад

Так я теж ні чого не знайшов навіть на польських сайтах тільки загальна інформація та все а що і як там не слова

Олежик
Олежик
Відповідь для  Leonid
1 місяць назад

ось тому і не стали її теж далі розглядати, як то їхати коли взагалі нічого НЕ знаєш — теж НЕ комільфо

Leonid
Leonid
Відповідь для  Олежик
1 місяць назад

А ви зараз в Польщі або ще на Україні?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Leonid
1 місяць назад

погортайте ютуб, там багато чого можна знайти про роботу

Styart
Styart
1 місяць назад

У кого як з роботою

Хлопці у кого як з роботою чи є годинник скільки вихідних по скільки годин працюєте. Де працюєте?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Styart
1 місяць назад

Все норм…

Сергій
Сергій
Відповідь для  Styart
1 місяць назад

Drutex. Роботи вистачає всім. На посередника працюють 15-15.5 хочеш по 8, хочеш по 12. Я на умові про працю. За минулий місяць 3700 за 200 годин.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Styart
1 місяць назад

Робота є, а бажання працювати пропало, 1 день вихідний. За 1.5 року 2 вихідних поспіль всі інші тижні 1 вихідний, 12 годин на день

Mariana
Mariana
Відповідь для  Styart
1 місяць назад

кебаб
12/13/14 годин 7 днів на тиждень без вихідних 😂 😊

Styart
Styart
Відповідь для  Mariana
1 місяць назад

… .. а їсти хочеться завжди

Mariana
Mariana
Відповідь для  Styart
1 місяць назад

В тому то і справа 😂
Наших теж тут зустрічаю

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Mariana
1 місяць назад

Наші вже як китайці по всьому світу розбіглися

tony123
tony123
Відповідь для  Mariana
1 місяць назад

Кухар?

Mariana
Mariana
Відповідь для  tony123
1 місяць назад

Кухня / каса

tony123
tony123
Відповідь для  Mariana
1 місяць назад

Якщо не секрет, скільки отримуєте? житло надається? які умови?
Я просто в Україні працював кухарем колись, в Польщі дивлюся зп в кухарів маленька дуже і часто житло за свої потрібно знімати …

Mariana
Mariana
Відповідь для  tony123
1 місяць назад

Житло знімаємо самі з чоловіком 800 / місяць, а по 200 злотих додає шеф, тобто житло 1000 / місяць.
Зарплата 13 / год

tony123
tony123
Відповідь для  Mariana
1 місяць назад

спасибі за відповідь

Олександр
Олександр
Відповідь для  Styart
1 місяць назад

У мене понад годин і вихідних майже немає, але чув інших лініях де багато замовлень вони частіше.
Завод монтує деякі елементи до автомобілів. Зарплата мінімальна. Робота по умов про працю

Stepan
Stepan
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Де працюєте?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Styart
1 місяць назад

У кожного свій хліб, і чим менше в ньому знають, більше тебе залишається ,, тут тільки про конкретне місце можуть відповісти, і то 50 * 50 ..

Vlados
Vlados
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Тобі складно відповісти людині, скільки ти годин в день працюєш, і скільки днів на тиждень?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Vlados
1 місяць назад

12 ,, днів по різному сьогодні робочий ,, 4000

Vlados
Vlados
Відповідь для  Олександр
1 місяць назад

Так ти і відповідай ,,, чого ти мені відповідаєш ,, нудно ..

Юра
Юра
Відповідь для  Styart
1 місяць назад

Завод по обробці металів, можна працювати на моїй дільниці 8-10-12 годин, сім днів на тиждень, при бажанні і наявності замовлень

Василь
Василь
2 місяців назад

Чи варто їхати зараз до Польщі на заробітки на нове місце на будівництво, враховуючи карантинні обмеження, обсервацію, празники, погодні умови ???

Serhii
Serhii
Відповідь для  Василь
2 місяців назад

Дивлячись які об’єкти, буває погода нема про що, треба дізнаватися суб’єктивно у роботодавців, хоч і багато варіантів що це не так, але людський фактор не хто не відміняв, хто не ризикує, той пас, я думаю вам втрачати не чого, сенс тоді в цієї дискусії, якомога у людей питати свою долю

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Василь
2 місяців назад

Так ви самі відповіли на своє ж запитання, скоріше за все не варто їхати на дану роботу в даний час

Надежда
Надежда
Відповідь для  Dimitrov
2 місяців назад

Дивлячись де робота якщо всередині оздоблення так погода там не перешкода

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Надежда
2 місяців назад

Ну якщо не погода тобто багато інших чинників

Елена
Елена
2 місяців назад

чи працював хто на автомобільному заводі контролером якості і пакувальником, відгуки.

Viktor
Viktor
Відповідь для  Елена
2 місяців назад

Так, я працював на заводі з виробництва деталей до автомобілів.) Чи вас якийсь конкретний завод цікавить?

Елена
Елена
Відповідь для  Viktor
2 місяців назад

Цікавить взагалі чи фізично важка праця і яка швидкість, ніколи з цим не стикалася

Viktor
Viktor
Відповідь для  Елена
2 місяців назад

Все залежить від спеціалізації виробництва і лінії на якій ви стоїте

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Елена
2 місяців назад

дивлячись де, який завод?

Елена
Елена
Відповідь для  Nazarich
2 місяців назад

Цікавить сам процесс, чи дуже швидкісний

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Елена
2 місяців назад

знову ж таки, дивлячись куди потрапите, але якщо на деталях, то там не так вже й складно, жінки там працюють, призвичаїтися можна

Елена
Елена
Відповідь для  Nazarich
2 місяців назад

Дякую

Алёна
Алёна
2 місяців назад

Під час проходження карантину в Польщі вирішила змінити місце роботи, але наш куратор не працює з тим заводом який мені потрібен. Дзвоню на фірми, відмова, працюють тільки з людьми, які знаходяться в Україні. А у мене вже є віза. Підкажіть, будь ласка, що мені робити ,?

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Алёна
2 місяців назад

а що за завод Вам потрібен?

Алёна
Алёна
Відповідь для  Nazarich
2 місяців назад

Упаковка круасанів 7Days

Arnold
Arnold
Відповідь для  Алёна
2 місяців назад

Змиритися з цим і шукати іншу роботу. Якщо вже дзвонили на фірму і дали відмову, то навіть не знаю що ще порадити

Valusha
Valusha
Відповідь для  Arnold
2 місяців назад

на нову роботу по-новому потрібно оформляти запрошення

Андрій
Андрій
Відповідь для  Valusha
2 місяців назад

Вам потрібно щоб переробити запрошення під цю вакансію

Алёна
Алёна
Відповідь для  Андрій
2 місяців назад

дякую за відповідь