Легальна робота в Польщі
5/5 - (4 голоса)
Легальна робота в Польщі

Польща – одна з країн Євро Союзу, в яку бажають приїхати не тільки туристи, щоб насолодитися незвичайними красою і архітектурою цієї країни, але і трудові мігранти, щоб знайти гідну роботу.

Але, зупинивши свій вибір на трудовій міграції в Польщі, у наших співвітчизників все частіше виникає шанс потрапити в руки шахраїв, які зовсім не проти нагріти руки на новій «жертві». Як результат, люди можуть залишитися безробітними на чужині, або бути шоковані від новини про нелегальну роботу. Адже саме легальна робота в Польщі може гарантувати Вам своєчасну виплату зарплати і спокійний сон вночі.

Високооплачуване легальне працевлаштування в Польщі

Нашим мігрантам, які бажають легально працевлаштуватися в Польщі в клініках або госпіталях, необхідне вільне володіння польською мовою, мати повну ВО, а також бути кадровиком в даній сфері з високою кваліфікацією на батьківщині. Також варто бути готовим до надання документів, які зможуть підтвердити Ваш рівень кваліфікації (знань). Даний документ повинен бути легалізований у Польщі. Такі ж вимоги до висококваліфікованих представників інженерної, наукової і IT, архітектурної та дизайнерської сфер.

Для багатьох українців — це великий шанс підвищити рівень кваліфікації та отримати безцінний досвід, працюючи в провідних польських установах, так як їм запропонують працювати з новітнім обладнанням, завдяки програмам Євро Союзу. Європа вже давно фінансує науку та її розвиток, а також не забуває про модернізацію обладнання в різних сферах діяльності.

Сезонне легальне працевлаштування в Польщі

Будь-який працівник, який бажає легально працевлаштуватися в Польщі, може непогано заробити на сезонних роботах. Цей період року охоплює час від настання ранньої весни до періоду перших заморозків. Але головним критерієм на будь-яку з цих робіт визначається людське здоров’я і витривалість.

Сезонні легальні роботи в Польщі:

  • Робота на фермах, у садах та в полі. Даний тип робіт досить виснажливий і виснажує сили будь-якої витривалої людини, а зарплата – залежить від виробітку (кількість посадок, обробленого або зібраного врожаю) або від відпрацьованого часу, які в результаті сумуються. Вільне володіння польською мовою не потрібно в даній сфері. Вам варто знати мову в тому випадку, якщо Ви комбайнер, тракторист і т. п. і, відповідно, у таких вакансій зарплата вища.
  • Будівництво. Можлива легальна робота в Польщі на будівництвах. Для цього варто бути професіоналом своєї справи в будівельній сфері, а також хоч трохи спілкуватися польською розмовною мовою.
  • Столяри, водії, муляри, зварювальники, штукатури, електрики, автомеханіки, і токарі. Дуже часто легальні фірми з працевлаштування у Польщі пропонують дані види вакансій.
  • Легальна робота в Польщі для жінок – всі можливі сезонні заробітки (такі як висадка і збір врожаю фруктів, овочів і ягід). Також жінкам можуть запропонувати працювати сортувальницями або пакувальницями на фабриках. Не виключені варіанти роботи в магазинах продавцем, офіціанткою в кафе, барі, ресторані, перукарем, прибиральницею або доглядальницею в приватних секторах.
  • Легальне працевлаштування в Польщі для студентів також можливе в разі роботи продавцем або офіціантом. Студенти можуть також заробляти на написаннях наукових статей або перекладах різних текстів.

Як висновок, хотілося б нагадати, що польські органи влади посилили заходи покарання за нелегальне працевлаштування іноземців на території Польщі. Ретельну перевірку проводить Державна Інспекція Праці. Це означає, що не тільки роботодавець повинен буде сплатити великі суми штрафу, але і його нелегальний працівник.
Відповідно, бажаємо Вам знайти високооплачувану легальну роботу в Польщі, яка буде до душі.

З цією статтею також цікавляться:

 Що робити, якщо роботодавець не платить зарплату?  Як перевірити роботодавця Як отримати карту поляка без польських коренів
Що робити, якщо роботодавець не платить зарплату? Як перевірити роботодавця Як отримати карту поляка без польських коренів

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

LG Chem

LG Chem

4.5/5 - (28 голосов) Робота на заводі LG Chem в Польщі Робота на заводі LG …

Подписаться
Уведомление о
guest
251 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Дмитро
Дмитро
8 місяців назад

Підкажіть нормальне агентство працевлаштування
Всім привіт
Порекомендуйте будь ласка перевірене, адекватне агенство працевлаштування в Польщі.
В якому менеджери якщо щось обіцяють/розповідають по роботі/житлі, то воно так і буде.
Вірю, що ще залишились добросовісні агентства)

Володимир
Володимир
Відповідь для  Дмитро
8 місяців назад

Водієм автобуса не бажаєте?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Дмитро
8 місяців назад

Краще то яке регулярно і в повному обсязі виплачує важко зароблені. Всі інші умови це вже як пощастить в даному конкретному випадку.

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Дмитро
8 місяців назад

EWL

Ганна
Ганна
Відповідь для  Дмитро
8 місяців назад

Eurowork

zoyc
zoyc
Відповідь для  Дмитро
8 місяців назад

Обирай тільки польські великі агентства з працевлаштування, а не якихось там Оксан, Тань, Мань, Співати і тд. Агентства, через які працюють і самі поляки. Так і загугли. Там навіть є топ 10 найбільш в Польщі. Наприклад Отто, ranstadt, manpower, gigroup, Adecco. Може десь неправильно пишу, гугл допоможе тобі.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Дмитро
8 місяців назад

не погано б вказувати свої робочі навички. що можеш і чого не можеш.
і вже потім шукати

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Дмитро
8 місяців назад

можу допомогти з роботою, але в Литві

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Oleksandr
8 місяців назад

Які є варіанти по роботі в Литві?

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Дмитро
8 місяців назад

залиште свій вайбер для зв’язку

Тарас
Тарас
Відповідь для  Oleksandr
8 місяців назад

Добрий день я зараз в Польщі, що можете запропонувати в Литві?

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Тарас
8 місяців назад

залиште свій вайбер для зв’язку

Тарас
Тарас
Відповідь для  Oleksandr
8 місяців назад

телеграм

Oleksii
Oleksii
9 місяців назад

Хто працював на пекарні «Putka»? Влаштувалася дівчина на дану пекарню. На офісі обговорили яка ставка, скільки днів працювати , коли будуть вихідні дні і саме головне шукали денні зміни . Вияснилось що робота тиждень нічна зміна , а через тиждень денна зміна . Ок , погодилися на такий графік, домовившись про те , що в разі якщо робота не сподобається , то вони підшукають іншу роботу або якщо хочеш звільнитися , то мусиш відпрацювати 1 тиждень , якщо хочеш щоб заплатили гроші. Вже під час праці в пекарні повідомили , що зміни будуть тільки нічні і вихідний буде не в неділю, а в суботу . Паперів на руки не дали , сказавши що перший тиждень буде навчання ( оплачуване) і документи поки доробляться , так як фірма знаходиться у Вроцлаві. Хто підкаже чи реально буде забрати ті гроші за тиждень роботи , так як такий графік не влаштовує взагалі , тому змушена буде покинути таку роботу? . Я подзвонив на офіс де влаштовували на роботу , у відповідь на мої питання відповіли що , то не вони ставлять графіки , а керівництво на пекарні . А працівники пекарні кажуть що то і є їхній офіс там всі питання і вирішуються . Явно щось мутять І це ще не все, в цей же день прийшли на цю саму роботу молода пара , то їм таки дали договір , про цю роботу, перечитавши договір , вони знайшли пункти , де було вказано що , вони мають відпрацювати мінімум 3 місяці , або… Детальніше »

Joachim
Joachim
Відповідь для  Oleksii
9 місяців назад

Яка ж там ставка? Що ви погодилися на такі жахливі умови,
У мене 15 змін на місяць по 12 часов, дві з яких я можу закрити урлопами, но я б хотів би мати і ще меньше.
А ви погодилися лише на п’ять вихідних в місяць, скільки ж вам там пообіцяли заробляти?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Joachim
9 місяців назад

Хіба в цьому було питання ?
Попали на чергове кидалово , хто знає як можна звідти піти , так щоб не нашкодити собі з документами і забрати гроші за відроблений тиждень ?

Joachim
Joachim
Відповідь для  Oleksii
9 місяців назад

Знаю людей яким реально не віддавали зарплату за те що вони не відпрацювали до кінця договору,
Но залишатися там я вам не раджу.
Якщо не хочуть нормально з вами розрахуватися то можна жалітися в PIP так як робота не відповідає реальності, і договір на зрозумілій для вас мові мав бути у вас на руках з першого дня праці.

Xena
Xena
Відповідь для  Oleksii
9 місяців назад

Три місяці відпрацьовують ті, хто працює 3 і більше років по умові про працю,а що з цим всім робити думайте самі, Вам видніше

Dp
Dp
1 рік назад

Карта побиту
Працюю в Щецині через агентство, офіс якого знаходиться в Кракові. Чи можу я зробити карту побиту в Кракові? В агентстві сказали, що так можна, і ніяких
порушень в цьому немає. Так ось, чи не буде якихось проблем з законодавством Польщі? (У Польщі працюю нібито через Україну, як би «у відрядженні», по цьому немає песеля і немає мельдунка). Карту буде робити агентство
І якщо захочу купити машину, то потрібно буде її оформляти в Кракові?

Любов
Любов
Відповідь для  Dp
1 рік назад

Краків і Щецин це різні воєводства. Подавати треба на карту в тому воєводстві де живете і працюєте. Машину купити, а оформити на себе тільки коли буде карта побиту.

Dp
Dp
Відповідь для  Любов
1 рік назад

машина то не так важлива, важливо щоб все було по закону

Ганна
Ганна
Відповідь для  Dp
1 рік назад

Mazowieckie оформили в очікуванні карти. надавали meldunek

Dp
Dp
Відповідь для  Ганна
1 рік назад

Чи не буде проблем якщо карту буду робити у Кракові, а жити і працювати в Щецині?

Ірина
Ірина
Відповідь для  Dp
1 рік назад

Песель можна робити і нехай агентство дасть умову піднайму (мельдунок)

Дмитро
Дмитро
1 рік назад

Biedronka, Lidl і подібні магазини
Привіт Як можна працевлаштуватися в подібні магазини?)

Аріна
Аріна
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Можна влаштуватися безпосередньо, зайти на сайт там начебто кар’єра Бедронка, там буде номер телефону, зателефонувати на нього і Вам скажуть, що робити далі, є російсько-мовні оператори.
Ставка брутто 2800 плюс премія

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Аріна
1 рік назад

Дякую

Aisberg
Aisberg
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

У Фейсбуці повно посередників. Вчора бачив 3-4 Biedronka і Ашан. Правда тільки за візами.

Bloody
Bloody
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

У бедренку влаштовує Польська агенція folga

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Bloody
1 рік назад

Дякую

Ist
Ist
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Через укр. посередників або з польським самому

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Є контакти фірм?

Ist
Ist
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Особисто у мене таких немає

Alex
Alex
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

ніяк там все зайнято -роботи реально є Польщі

Sergey
Sergey
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

ким

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Sergey
1 рік назад

працівником

Xena
Xena
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Можна просто загугли praca Biedronka, вискочить відразу фірма Jeronimo Martins, ось там і вся інформація, на рахунок інших так само Також оголошення про актуальні вакансії висять при входах до супермаркетів, а ще можете підійти до будь-якого працівника, і попросити, щоб до Вас підійшов керівник або менеджер і у нього запитати (:

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Дякую

Ганна
Ганна
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

У Варшаві та околицях folga, вже написали вище. З приводу підійти в магазин, не варіант. Kierownik дасть вам візитку і відправить на сайт заповнити анкету. І навряд чи вам зателефонують. Як варіант спочатку агентство, потім, якщо ви хороший працівник, перейдете безпосередньо. Кілька місяців тому Бедронка відмовилася від робочих по umowie zlecenia. Якщо ви на заробітки, то на жаль зараз тільки umowa o pracę. Можливо щось змінилося, але у мене в магазині немає жодної людини з umowie zlecenia від агентства. Pruszków

Саша
Саша
1 рік назад

Доброго дня. 
Можливо хтось працював на виробництві яхт у Ґданську?

Роман
Роман
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Я й зараз там працюю, Гданськ, Сточня.

Саша
Саша
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Якщо не важко, розповіси за роботу?

Роман
Роман
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Для мене робота цікава,фізично ге важка,хіба що десь колись «форму» дверей чи сходів треба перенести. Дивлячись ще де ти будеш працювати. Я працюю відформувальником. Розбираю готову форму та готую до малювання,тобто знежирюю,забираю герметик та заклеюю будівельною стрічкою ті місця,де фарбуватися не буде. Все.
Є ще маляри,ламінувальники,шліфери. Вцілому робота нормальна. Відчувається брак годин. В місяць виходить 190-210 год. Дивлячись ще в яку бригаду попадеш. Я попав в бригаду українців,середній вік до 35 років. Бригадир українець і лояльний до всіх.

Саша
Саша
Відповідь для  Роман
1 рік назад

А є ще питання.
Можливо в тебе є номер телефону агенцій котра туда набирає?

Роман
Роман
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Бригадир буде в понеділок. Попитаю.

Роман
Роман
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Можу надати номер телефону напряму до бригадира. Поспілкуєтеся.

Сергей
Сергей
Відповідь для  Саша
1 рік назад

На YouTube багато відео саме про Гданську і яхтах.

Саша
Саша
Відповідь для  Сергей
1 рік назад

Дякую.

тони
тони
1 рік назад

Пара. шукаємо роботу по umowa o prace
шукаємо НЕ погану роботу в будь-якому місті Польщі. будемо раді якщо порадите і підкажіть якісь варіанти

Bloody
Bloody
Відповідь для  тони
1 рік назад

проблемно зараз з хорошою роботою

Larysa
Larysa
Відповідь для  тони
1 рік назад

В даний момент з хорошою роботою проблеми

zoyc
zoyc
Відповідь для  тони
1 рік назад

І мені непогану теж підкажете тоді

Саша
Саша
Відповідь для  тони
1 рік назад

Лодзь Bosch перші 3 місяці 18.5 потім 19.5 злотих брутто під час, працюю там сам, умова про працю, зп 3000 + Робота збірка на лінії монтажу, кожні 2 години змінюється процес, процеси НЕ складні, дізнаватися по місцях потрібно тому що в Лодзі 3 Боша , сушарки, пралки, і посудомийки .. останні пів року найчастіше місця якщо з’являються то швидко набирають людей …

Anna
Anna
Відповідь для  тони
1 рік назад

І мені заодно пошукайте)

Dmitry
Dmitry
Відповідь для  Anna
1 рік назад

ахахаха

Андріана
Андріана
1 рік назад

Легальна робота в Польщі
Добрий день. У мене закінчилася Воєвудська віза в 2020 році в листопаді. Я залишилася з пандемії працювати. Але в даний час на моєму заводі вже місяць немає роботи. Чи можу я змінити роботодавця в Польщі не виїжджаючи на Україну? Які варіанти ще у мене є, щоб працювати легально?

Стасон
Стасон
Відповідь для  Андріана
1 рік назад

Все нормально, не треба нікуди їхати.

Anna
Anna
Відповідь для  Андріана
1 рік назад

Так, можете залишитися, новий роботодавець повинен вам зробити дозвіл на роботу (освядчене або зезволене)

Андріана
Андріана
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Це буде легально?

Anna
Anna
Відповідь для  Андріана
1 рік назад

Звичайно, термін дії віз продовжений до кінця пандемії, тобто ви перебуваєте легально в Польщі. Щоб легально працювати, вам потрібен тільки дозвіл на роботу, і все

Назар
Назар
Відповідь для  Андріана
1 рік назад

Ви можете пошукати вакансії в Інтернеті і може вас хтось візьме!

Андріана
Андріана
Відповідь для  Назар
1 рік назад

А це буде легальна робота? Я не хочу мати депортації.

Roman
Roman
Відповідь для  Андріана
1 рік назад

Не ризикуйте так. Воєвудський віза закінчилася. І роботи зараз не маєш. Їдь в Україні. Поїдеш в Польщу за новими документами на роботу

zoyc
zoyc
Відповідь для  Roman
1 рік назад

Що за маячні поради знову?
У чому ризик? Що ви людина вводите в оману?! Людина абсолютно легально перебуває в РП. І роботу може іншу знайти, якщо їй зроблять нове запрошення. А їхати в Україну їй чи ні, це вже хай сама вирішує. Але за документами у неї все легально

Андріана
Андріана
Відповідь для  Roman
1 рік назад

Дякую.

коля
коля
1 рік назад

Lear Mielec (Мелець) фірма ok job.
Працював на Lear заводі.
+ Робота не складна, монотонна, нормальна.
-Зп — сама мінімальна ставка в годину 16.67 брутто.
Не раджу влаштовуватися на роботу через Окjob фірму на цей завод.
-Житлові 350зл (хостел).
У кімнатах цвіль у ванній грибок.
Поселили з людьми з коронавірусів, які живуть на самому верхньому поверсі і бігають курити вниз весь час.
Куратором ні в чому не допомагають (песель сам роби карту сам, медогляд.)
-Кажуть, що до роботи 5 хвилин, за фактом 25-30 хвилин пішки, до бедренкі десь так само.
Краще знімати своє житло, якщо їдете парою працювати.
-За перший місяць роботи не сплачуються бонуси (суботи, неділі).

Світлячок
Світлячок
Відповідь для  коля
1 рік назад

+

Андрій
Андрій
Відповідь для  коля
1 рік назад

Микола ви поїхали на заробітки а не на Бедронка. Так до роботи далеко то в магазин далеко то подушка не така. Просто смішно …

коля
коля
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

А Вас таке влаштовує? Тоді приїжджайте сюди і працюйте. За 1950зл в місяць. А то що коронавірусів захворіти легко можу вас взагалі не бентежить.
Зараз в хостелі в кімнаті спимо в кофтах і штанях, тому що опалення погано працює
І це смішно?
І ще я приїхав знайти нормальну роботу і залишитися тут, а не на заробітки.
P.s.я доробляю до найближчої зп і виїжджаю з неї.

коля
коля
Відповідь для  коля
1 рік назад

І ще, я це писав все не для того, щоб поскаржитися, що тут так погано, а попередити людей, щоб вони знали які тут наполягання умови і самі вирішували будить вони працювати тут не будуть.

Unlx
Unlx
Відповідь для  коля
1 рік назад

А яке агентство туди влаштовує?

коля
коля
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

okjob, deco expert.Но краще поїхати від нормальної фірми: наприклад є manpawer на завод Lear в Тихи. Якщо цікавить саме схожа вакансія.

Max
Max
1 рік назад

Хто працював на XPO logistics ????
Поділіться враженнями.
Як з годинником?
Чи є норми?

Назар
Назар
Відповідь для  Max
1 рік назад

Стрикув, склад д. Матеріалів CASTORAMA. 12 ч. День / ніч зміни. Але є норми і треба виконувати інакше звільнять.

Max
Max
Відповідь для  Назар
1 рік назад

А як щодо годин? Пишуть по склади що часто роботи немає може і 4х 6 и8 годин бути. Писали що взагалі вдома бувало сиділи. Але це я в загальному за склади читав.

У мене г.Натолін написано. Але дивлячись по карті це офіс їх там а куди потім кинути не зрозуміло.

І у мене сказали буде 10часовой графік і дві зміни.

А як взагалі важко працювати на складі або норм?
Штрафів багато?
Робота як і пишуть на електро РОКЛІ катаєшся?

Назар
Назар
Відповідь для  Max
1 рік назад

Спочатку навчання 5 днів по 8 годин. Далі робота по 12 годин. Це в міжсезоння по 8 годин. роботи. Штрафи є за помилки, знімають злоті з премії не з зарплати. Так щоб їздити на навантажувачі потрібно пройти навчання та отримати права. Права на навантажувачі плати. Плата залежить від агентства в через яку ви приїхали. Так само і оплата за роботу, в день одна в ніч більше. Робота не є легким, тому що товар буває різної ваги. Є ще так звані кабіни на акорд, контейнера …. Ось сюди точно у кого проблема зі спиною не їдьте сюди … Контейнер це битком забитий товаром, легкий теж є але поки його всього перетягати один на палети то руки м’яко кажучи втомляться … А душові кабіни скільки важать.

Наступне це з палет переукладання тих же душ кабін в стояки … Тут робота на акорд і контейнера …. Якщо не виконувати норму то йдеш в мінус … Відпрацював 12 годин. записали 6 годині за кількістю зібраних стійок з товаром. Найкраще це препарація і заладунок товару у вагони.

Max
Max
Відповідь для  Назар
1 рік назад

Зрозумів. Дякую. Тепер легше вибрати із запропонованих вакансій.

Саша
Саша
1 рік назад

Підкажіть, Зарплата Майстра манікюру / педикюру в Польщі

Привіт, підкажіть на яких умовах працюють майстри в салонах наприклад у великих містах Варшава, Лодзь, які умови праці, які зарплати в середньому отримують майстри, особливо цікаво яку ставку надає роботодавець. 40% від клієнта добре або мало, не маючи ставки?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Саша
1 рік назад

На рахунок зарплати не скажу, але інформація з майже перших рук, що поляки дарують на дні народження, або просто як знак уваги, сертифікати на манікюр, вартість від 200зл і вище. Особисто не бачив, але інформація від знайомої моєї знайомої, яка робить манікюр у Вроцлаві, і ні в чому собі не відмовляє.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

В якому сенсі ні в чому собі не відмовляє? Їздить на Porsche і щороку купує по квартирі в Європі?

Сергій
Сергій
Відповідь для  zoyc
1 рік назад

Вона людина скромна, нерухомість купує в Конотопі, а їздить тільки на таксі

Serhii
Serhii
1 рік назад

Робота будівництво
Шукаю роботу арматурником, опалубщик. Порадьте будь ласка !!! Бажано в Європі, тому що в Польщі вже 4 роки

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

А що Польща вже НЕ Європа?

Serhii
Serhii
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

У порівнянні з Чехією або Німеччиною, то як Україна і Зімбабве. Больш е наперстніков на ринку бачив в Україні ще в 90-х, а в Польщі на Гелді ще)))

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Зате легально, з Німеччиною такий номер не пройде.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

Згоден, але можна краще заробити

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Тут як повезе.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

згоден

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

У нас зараз на проекті (Німеччина) з 200 чоловік 50 чоловік на обсервації, в тому числі і керівництво. Якщо на знімній квартирі хтось захворів або симптоми то вся квартира / будинок під карантин 10 днів (німці перевіряють кожен день). У деяких за лютий 2 зміни (22 години). Це до слова про те що «не можна краще заробити»

Олександр
Олександр
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

Упевнений людина вже на фірмі з технікою заробив, а Ви лякаєте якимись 2-мя змінами. В добавок людина вічно молодий, нелегалом перспективнішою ж.

Taras
Taras
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

брехня

Taras
Taras
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

порадь брат

Денис Андрійович
Денис Андрійович
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Може щось знайдеться то повідомлю вам

Сергій
Сергій
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Бажання є, це головне! Все решта додасться.

Alex
Alex
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

немає роботи і з роботою туго дуже тут

Сергій
Сергій
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Що 4 роки?

Serhii
Serhii
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

4 роки працюю в одній фірмі

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Ну і як? зарплату хоч платять?

Serhii
Serhii
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Стабільно, але хочеться змін

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

я зрозумів. хочеться пригод і нових відчуттів.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Хочеться більше заробляти

Сергій
Сергій
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Можна більше втратити зараз.

Артур
Артур
1 рік назад

Робота в Польщі
Доброго вечора! Хто працював або працює через такі агентства як Adecco, Randstad, Manpower і їм подібні? Напишіть, будь ласка, як Вам працюється або працювалося. Варто до них звертатися? Може хтось знає якісь інші польські агентства, яким можна довіряти?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Артур
1 рік назад

Головна їхня перевага в тому, що зарплата приходить чітко в обумовлені терміни. Все інше (проживання, куратори, саме місце роботи) як пощастить. Інших менших агентств польських також повно але тут знову як карта ляже. Ніхто вам нічого конкретно не скаже. Хочете спокою вибирайте перераховані вами великі агентства. Хочеться екстріму спробуйте маловідомі. І проінформуйте народ тут

Артур
Артур
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

З кураторами — це правда. Потрапив раз на такого. Спасибі за відповідь!

Катерина
Катерина
1 рік назад

Допоможіть знайти роботу

Привіт, склалося така ситуація, ми приїхали в Польщу, пройшли обсервацію, а роботу нам так і не запропонували в через її відсутність через карантин, може бути тут є люди які працюють і можуть запитати у керівництва не приймуть на роботу двох дівчат з майже повними візами?
Ми знаходимося у Вроцлаві

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

рокса.пл. у тебе на авці акцент на няшні губки, з такими губками на Роксі бдет успіх і величезні заробітки

Катерина
Катерина
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

Ви не дивіться на аватар, а краще вчитуйтесь в текст який я пишу, думаю цей фактор більше може сказати про інтелект людини ніж фотографія.

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

взагалі-то в Польщі на заробітках Ваш інтелект нікому не потрібен. Головне мати здоров’я і сили на цілодобове відділення м’яса від потрухів курки або риби. Але якщо на аватарці сайту з пошуку роботи, акцентують увагу на соковитих губах, то риба і курки в сторону, а ось рокса.пл в самий раз

Катерина
Катерина
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

Дивлюся вас ДУЖЕ зацікавили мої губи, якщо стане легше, то це аватар на моїй пошті до якої я підв’язують всі сайти і додатки в яких реєструюся. в Польщі я не перший раз, перший раз я в ситуації коли вона (робота) відсутня і яка робота мене чекає знаю. Більше з вами діалог щодо мого аватара продовжувати не буду, я попросила про допомогу, а не безглуздою листуванні. Дякую

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

да, губки соковиті і в міру вульгарні, але все-таки пошленькіе. І Вам вдалих заробітків, але ось на рокса.пл вони ще й величезні були б, тим більше з такими губками)

Pasha
Pasha
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

Так на Рокса.пл .. і тобі працювати можна .. чоловічу стать також сприймають добре .. раз так ваблять величезні заробітки ..

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Pasha
1 рік назад

тобі теж

Pasha
Pasha
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

Знаю .. але я одружений

Alex
Alex
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

Ну на Роксі і з інтелектом працюють

Aleks
Aleks
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

в агентства зверніться

Катерина
Катерина
Відповідь для  Aleks
1 рік назад

велике спасибі

Aleks
Aleks
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

Немає за що.

Світлана
Світлана
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

наберіть в телеграмм- work and life або на вайбере — безкоштовні вакансії в Європі

Катерина
Катерина
Відповідь для  Світлана
1 рік назад

велике спасибі

Вася
Вася
Відповідь для  Катерина
1 рік назад

Не їдьте працювати від цієї фірми, я працював від них і не раджу

Володимир
Володимир
1 рік назад

колишні залізничники
Колишні залізничники УЗ, об’єднуємося !! Хто в даний час працює на ЖД в Польщі? Ділимося досвідом, радимося, спілкуємося ось так придумав

А сам конкретно шукаю електромонтер контактної мережі, які також працювали раніше на уз, з зараз в Польщі і ті хто не працював раніше, а зараз пов’язав своє життя з цим !!!!!
Спасибі, спілкуємося …….

Денис
Денис
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Я працюю на торах в Польщі

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Всі жд роботяги відразу почали тобі писати …

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

треба менше пити

Володимир
Володимир
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

Знову ти …. І знову марення верзеш, тобі точно робити нічого днями, ти на все теми фігню якусь, але написати повинен так, бо не заснеш)))

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Володя, навіщо ти збрив вуса ???

Сергій
Сергій
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

А СЦБ-істи не підходять?

Sardelka
Sardelka
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Я теж в дитинстві паровозиком грав, приємний досвід. Можу поділитися.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

І всі колишні жд працівники миттєво відповіли і стало весело, приємно))))

Володимир
Володимир
Відповідь для  Людмила
1 рік назад

Дааа, я то думав, тут серйозні люди …

Людмила
Людмила
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Ви вважаєте ваш пост серйозний?

zoyc
zoyc
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

О, тобі подруга підвалила, любителька по … .ть ні про що

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

серйозні залізничники нема на мультивізу сидять, а чистять тори від снігових завалів

Sergey
Sergey
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

Ейл ти знову тут мастурбацію

Володимир
Володимир
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

А в твоєму понятті залізничний обов’язково повинен на торгах працювати?))

Вершник
Вершник
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

УЗ-добре заробляє в Україні, зарплата добре і злодійством займаються, а в Польщі на залізниці маленька зарплата))

Арон
Арон
1 рік назад

Хто працював на упаковці вугілля? Розкажіть хто що знає

У місті Ополе

Pasha
Pasha
Відповідь для  Арон
1 рік назад

Не радив би якщо з таким ніколи не стикалися ..
Адже будьте готові що робота так сказати специфічна і не кожному підійде ..

Арон
Арон
Відповідь для  Pasha
1 рік назад

А можна докладніше їду туди так як вибору нема

Pasha
Pasha
Відповідь для  Арон
1 рік назад

Головне заздалегідь себе не накручувати .. і так само не малювати золоті гори ..

Pasha
Pasha
Відповідь для  Арон
1 рік назад

За Ополе НЕ скажу .. але пил .. постійно чорна і т.д. не знаю як там .. я працював недавно. На вугільному підприємстві на продукції то скажу що це ще і попа .. але спробувати варто хто знає як там ..
успіхів

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Арон
1 рік назад

всюди працювати треба

Pasha
Pasha
Відповідь для  Тінпу
1 рік назад

логічно

Михалич
Михалич
Відповідь для  Арон
1 рік назад

Ось скільки тобі пропонують, що ти готовий на таку роботу?

Оксана
Оксана
1 рік назад

Потрібна робота віза польська сезону на 9 місяців курячий і рибний завод не пропонувати

Ростик
Ростик
Відповідь для  Оксана
1 рік назад

Тут вам роботу не знайдуть, шукайте самі.

Andrii
Andrii
Відповідь для  Оксана
1 рік назад

Сезоні візи роблять тим, хто їде працювати на поля наскільки я знаю, на заводи сезоні не роблять.

Eil
Eil
Відповідь для  Оксана
1 рік назад

для прекрасних і молодих дівчат підходить рокса.пл

Руслан
Руслан
Відповідь для  Eil
1 рік назад

У зв’язку з останніми подіями там вже перебір

Eil
Eil
Відповідь для  Руслан
1 рік назад

Що таке трапилось ??

Руслан
Руслан
Відповідь для  Eil
1 рік назад

Зима, роботи мало, хто не потрапив на завод — потрапив на Роксу

Yuliia
Yuliia
1 рік назад

Робота на RTV Euro net Добрий вечір. Хочу поділитися досвідом роботи на складі електротоварів. Ми з чоловіком працювали три місяці на цьому складі в районі Янки під Варшавою. Зі складом співпрацює дуже багато фірм. Є нормальні фірми, я і не дуже. Ми працювали з нормальною фірмою, нам вчасно виплачували зарплату кожного 10 числа. Також був довіз до роботи. Умови житла були непогані. Отже про роботу. Робота полягає в тому, що ви ходите зі сканером і візком (як в супермаркеті). (Також хто має досвід може робити це на електрокарі) На екрані сканера вам показує місце розташування товару який вам потрібен, скільки штук і під що його потрібно скласти. Дівчата працюють з малою побутовою технікою хлопці відповідно з більшою. Є норма 45 піків на годину. Пік вважається тільки один навіть якщо там 10 штук одного товару. Цю норму реально виконати але якщо є робота. В принципі робота не важка, були такі моменти коли у відділі дівчат було мало роботи, а у хлопців вона була багато то дівчат відправляли до хлопців працювати. звичайно там вже важче. так і мікрохвильовки, і Плейстейшн мультиварки. доводилося тягнути самої. навіть індукційні плити іноді потрапляли. не всі хлопці хочуть допомагати. спина після такого вам спасибі не скаже. робота постійно на ногах. до 12:00 роботи дають всього 20 хвилин обіду. ти ще типу вони на пів години раніше додому пускають в зв’язку з короною. але вийти в пів сьомого це нереально. тому що через одну прохідну виходить маса людей. які проходять через один сканер. і ти півгодини стоїш в… Детальніше »

Yuliia
Yuliia
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

згадала що був такий випадок. хлопець який жив у нас на хостелі отримав зарплату, і не вистачало за один день. він звернувся до координатора, то в свою чергу з керівництвом. потрібно було переглянути відео за той день, щоб дійсно переконатися що він був на роботі в той день. вони подивилися то відео і він був на роботі. але він неправильно бейджик просканував. тобто вранці він просканувався на вхід і ввечері знову вхід. керовнік сказав що за той день йому не заплатять нехай вчиться правильно сканувати бейдж. і так йому і не заплатили за той день. координатор сказав що він не може з цим нічого вдіяти

Igor
Igor
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

дуже змістовно у кого проблема з ногами і хребтом або суглобами або просто втомлюється швидко то не витримає

Макс
Макс
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

Дякую

Сергій
Сергій
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

Корисний відгук. Дякую.

Yuliia
Yuliia
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

в цілому робота на складі мені сподобалася більше ніж на виробництві. ходити легше ніж стояти. також не можна було з собою проносити телефон або годинник або навушники. якщо ти випадково забув і проніс на територію складу. то щоб тобі повернули їх потрібно показати чек і коробку. то що там купа твоїх фоток і особистих даних нікого не хвилює. я бачила кілька таких випадків. при локдауні роботи було мало. і був квест знайди собі роботу сам. просто сидіти склавши руки не можна було. потрібно щось робити. було таке що ходили 12:00 картон збирали або фоліо. за це платили гроші. але при 12:00 снованіе по величезному складу можна з глузду з’їхати. склад дійсно великий 72 тис. кв метрів. ноги відвалюються капец за цілий день

Євген
Євген
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

На будівництві робота жестяк

Яна
Яна
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

Від якої фірми їхали?

Yuliia
Yuliia
Відповідь для  Яна
1 рік назад

jaga temp

Христина
Христина
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

Добрий вечір, можна контакти?)

Diane
Diane
1 рік назад

Lpp Гданськ
Хто працював на Lpp в Гданську, що скажіть? Кажуть там просто жах ..

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
1 рік назад

Я працював там, ну смотря что для тебе жах. Один мінус це багато ходить по 10-20 км в день, все інше терпимо, я пропрацювала там 3 місяці, і дивлячись від якої фірми хочеш їхати, так як там багато фірм і у всіх різні умови і житло. від Бісара НЕ їдь у них гірше всіх умови

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
1 рік назад

як і на всіх роботах є нюанси, великий нюанс це там часта нестача робочих годин, то по 12 працюєш то по 8, все залежить чи розпродаж чи ні, поки каратин то вроде есть годинник, і якщо ти будеш від нормальної фірми і тобі в 27 років то ти будеш отримувати по 17.5 злотих зарплату, за ту роботу що там це навіть багато, я в Польщу їжджу вже НЕ перший рік і та робота що там це була моя найлегша робота в життя. Саме важко це знайти нормальне житло все інше вирішуйте

Сергій
Сергій
Відповідь для  Diane
1 рік назад

В принципі все як написала людина, зараз поки локдаун все зміни по 12, у людей за 11 змін тільки один вихідний, графік постійно змінюють бо багато замовлень, в грудні коли були відкриті магазини люди працювали по 8 годин і мали 10-15 вихідних з через брак замовлень. Так що з годинником тут або порожньо або навпаки вихідних є, якщо до 26 років то фірми Bisar і прогрес ніби як влаштовують як студентів і будеш отримувати 18.3 нетто. На Деяких процесах норми нереальні і викликатимуть по невиконання, в положення НЕ входять якщо поганий замовлення, в цілому якщо тебе НЕ будуть смикати і загрожувати звільненням то за 18.3 це робота нормальна, інші фірми платять тут 13.7-14.

Alex
Alex
1 рік назад

І так, розповім про такий заводі як BSH, вже як би побачив все своїми очима, тому можу поділитися. У місті Лодзь ми маємо 3 заводи BSH.  — пралка (люди стабільно сидять на картах побуту)  — сушарки  — посудомийкою і так, оплата йде перші 2 місяці (18.50 злотих брутто) Після двох місяців вона становитиме (19.50 злотих брутто) Для людей яким немає 26 років + (1 злотих, тобішь — 20.5 злотих брутто.) Особисто я потрапив на «пралка», тут дуже часто вітаються люди які люблять над годинник. До них відносяться взагалі як до своїх.  😄 Стабільні робочі суботи, навіть на навчання мене вивели в суботу, сам «КООРДИНАТОР, сказав відразу суботи ми працюємо фактично все, стабільних 3 суботи в місяць, бувають виключення, що працюємо і в тиждень.  (До додаванню до цього до всього, вихід в суботу + 1 оплачувану урлоп. (Вихідний) Так як конвеєрна робота, і норма становить «980 штук за 7 з половиною годин, не скажу що лінія їде слабо. Процеси як би мовити, не важкі, але потребують будь — то стабільного темпу. Але тут йде конвеєр такого плану, поки ви не закінчите свою роботу, з вашого процесу вона нікуди не поїде, внизу ніжкою натиснули і тільки тоді він по їде далі. Перший місяць, вас за будь-які помилки не чіпатимуть взагалі. (Ну і по логіці віщо над годин вам так само не відовать) За стабільністю, сам цей координатор, дає вчити вам по 2 процесу, не більше, щоб не було на початку багато зайвих процесів. Ну і впринципі одного місяця з розповідей наших побратимів досить. Допомагають все, навчають… Детальніше »

Ist
Ist
Відповідь для  Alex
1 рік назад

Конвеєр завжди монотонна і важка морально робота. На любителя, так би мовити)

Alex
Alex
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Більше віддам привілеї для даної роботи, люди які працювали з конвеєром, і можуть тримати темп.

Тобто не в образу сказанно, більш молодим.

Додам що за пів року, стабільної роботи без злетів, перейдіть просто працювати від самого виробництва без посередника.

І так само, на замітку особливо жінкам, бо бачив своїми ж очима, як 2 жінки пішли з школеніе. Свої невдоволення, і не вміння хоча — би слухати що вам каже тренер при цьому всім намагаючись вам розжувати вже українською мовою, носа піднімати не потрібно. До слова, їх не прийняли через — за того що не вистачило розуму навіть по українській інструкції пройти школеніе.

І вони по просту пішли.

Андрей
Андрей
1 рік назад

Я приїхав 05.11.20 на роботу, роботодавець сказав що я буду працювати до 24.03.21, а це 4,5 місяців, типу вони мені продовжили перебування за допомогою карантину і за бажанням я зможу еше продовжити, що є люди які вже майже рік працюють по безвізу, але я чув по новинах що продовжувати можна тільки для тих хто приїхав по візі, і ось я думаю варто лірісковать? Чи це правда? Може варто краще сказати роботодавцю що я не хочу ризикувати і буду працювати 90 днів як годиться?

Vlados
Vlados
Відповідь для  Андрей
1 рік назад

Где работаешь если не секрет, ищу сейчас работы собираюсь ехать ? Подайся на карту побыту и работай

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Vlados
1 рік назад

Спасибо, пожалуй так и сделаю, подскажите когда лучше это делать сейчас или позже? XPO склад одежды

Vp
Vp
Відповідь для  Дмитрий
1 рік назад

А яке місто? Що там з годинником, оплатою і житлом?

Дмитрий
Дмитрий
Відповідь для  Vp
1 рік назад

Житло норм робота по 10 годин на день, місто Свентошув, в 2-3 годинах їзди від Вроцлава, їдеш в Болеславец з Врослава на поїзді 2 години, а там тебе чоловічок забирає, оплата якщо ти старше 26 років то 12,80, якщо молодше то 13,80, вихідні в залежності від того як працюєш, якщо Шариш то дають більше вихідних, ну робота не важка, що не кропітка, мені подобається, транспорт безкоштовно, до роботи пів години їзди, житло безкоштовно, на роботі в їдальні годують обідом, досить смачно, меню на вибір) вегетаріанське або м’ясне) ставлення поляків до нас відмінне, я приємно здивований, ніхто не дивиться косо, все посміхаються тобі, приємно, на роботі заборонено телефоном користуватися, тільки на перервах, один перерву на обід пів години, другий 15 хвилин, ну як то так