lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Праця / Легальна робота в Польщі
Легальна робота в Польщі

Легальна робота в Польщі

Польща – одна з країн Євро Союзу, в яку хочуть приїхати не тільки туристи, щоб насолодитися незвичайними красою і архітектурою цієї країни, але і трудові іммігранти, щоб знайти гідну і високооплачувану роботу.

Але, зупинивши свій вибір на трудової імміграції в Польщі, у наших співвітчизників все частіше виникає шанс потрапити в руки недобросовісних шахраїв, які зовсім не проти підзаробити на нову «жертву». Як результат, люди можуть залишитися безробітними на чужині, або шокуватися від новини про нелегальній роботі. Адже саме легальна робота в Польщі може гарантувати Вам своєчасну виплату зарплати і спокійний сон вночі.

Високооплачуване легальне працевлаштування в Польщі

Нашим іммігрантам, які хочуть легальне працевлаштування в Польщі в клініках або госпіталях, потрібно вільне володіння польською мовою, закінчити повне ВО, а також бути кадровиком в даній сфері з високою кваліфікацією на батьківщині. Також варто бути готовим до пред’явлення документів, які зможуть підтвердити Ваш рівень кваліфікації (знань). Даний документ повинен бути легалізований у Польщі. Такі ж вимоги до висококваліфікованим представникам інженерної, наукової і IT, архітектурної та дизайнерської сфер.

Для багатьох українців — це великий шанс підвищити рівень кваліфікації та отримати безцінний досвід, працюючи в провідних польських установах, так як їм запропонують працювати з новітнім обладнанням завдяки програмам Євро Союзу. Європа вже давно фінансує науку та її розвиток, а також не забуває про модернізацію обладнання в різних областях діяльності.

Сезонне легальне працевлаштування в Польщі

Будь-який працівник, який бажає легально працевлаштуватися в Польщі, може непогано заробити на сезонних роботах. Цей період року охоплює час від настання ранньої весни до періоду перших заморозків. Але головними критеріями на будь-який з таких робіт визначають людські здоров’я і витривалість.

Сезонні легальні роботи в Польщі:

  • Робота на фермах, у садах та аграріїв. Даний тип робіт виснажливий і виснажує сили будь-якої людини, а зарплата – від виробітку (кількість посадок, обробленого або зібраного врожаю) або від відпрацьованого часу, які в результаті сумуються. Вільне володіння польською мовою не потрібно в даній сфері. Вам варто знати мову в тому випадку, якщо Ви комбайнер, тракторист і т. п. і, відповідно, у таких вакансій зарплата висока.
  • Будівництво. Можлива і робота в Польщі легально на будівництвах. Для цього варто бути професіоналом своєї справи в будівельній сфері, а також хоч трохи спілкуватися польською розмовною мовою.
  • Столяри, водії, муляри, зварювальники, штукатури, електрики, автомеханіки, і токарі. Дуже часто легальні фірми з працевлаштування у Польщі пропонують дані види вакансій.
  • Легальна робота в Польщі для жінок – всі можливі сезонні заробітки (такі як висадка і збір врожаю фруктів, овочів і ягід). Також жінкам можуть запропонувати працювати сортировщицами або упаковщицами на фабриках. Не виключені варіанти роботи в магазинах продавцем, офіціанткою в кафе, барі, ресторані, перукарем, прибиральницею або доглядальницею в приватних секторах.
  • Легальне працевлаштування в Польщі для студентів також можливе в разі роботи продавцем або офіціантом. Студенти можуть також заробляти на написаниях наукових статей або перекладах різних текстів.

Як висновок, хотілося б нагадати, що польські органи влади посилили заходи покарання за не легалізоване працевлаштування іноземців на території Польщі. Ретельну перевірку проводить Державна Інспекція Праці. Це означає, що не тільки роботодавець повинен буде сплатити великі суми штрафу, але і його нелегальний працівник.

Відповідно, бажаємо Вам знайти високооплачувану легальну роботу в Польщі, яка буде до душі.

З цією статтею так само цікавляться:

 Що робити якщо роботодавець не платить зарплату?  Як перевірити роботодавця Як отримати карту поляка без польських коренів
Що робити якщо роботодавець не платить зарплату? Як перевірити роботодавця Як отримати карту поляка без польських коренів

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Работа в Польше для семейных пар

Робота в Польщі для сімейних пар

Оцените запись Робота в Польщі для сімейних пар яка більше підходить? Робота в Польщі для …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі