ПМЖ в Польщі / Корисно знати / Як заповнити NIP-7 для отримання NIP
Як заповнити NIP-7 для отримання NIP
5/5 - (3 голоса)

Як заповнити NIP-7 для отримання NIP

Як заповнити NIP-7. Працюючи за кордоном, ви повинні суворо дотримуватися місцевого законодавства. Це стосується всіх сфер життя. Особливо важливо стежити за дотриманням податкового законодавства.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Поняття NIP 7 в Польщі
Функція NIP
Коли необхідно зайнятися отриманням NIP?
Чим відрізняється NIP від PESEL?
Хто подає документи для оформлення NIP?
Які кроки потрібно зробити для отримання ідентифікатора?
Етап 1. Підготовка документів
Етап 2. Визначення уженда для відвідування
Етап 3. Безпосереднє звернення в податкове управління
Етап 4. Заповнення NIP-7
Вступ
А. Мета і місце.
1 Ст.. Особиста інформація.
B. 3. Місце проживання в Польщі
4 Ст.. Контактна інформація
B. 4.2. Адреса для отримання кореспонденції
D. 1. Рахунок для повернення податків
Етап 5. Очікування результату
чи Можна перевірити номер НІП?
Можлива відмова у присвоєнні NIP?
Підсумки

В Україні це питання не так важливе, працівники практично не здають щорічні декларації, хіба що ФОП. У Польщі все зовсім по-іншому і ви повинні серйозно поставитися до податкової сфери.

Для початку ви повинні оформити НІП, тому дану статтю ми присвятимо йому і процесу його оформлення. Так, як NIP можуть отримувати для різних цілей, ми не будемо розглядати їх всі, а зупинимося лише на головною для нас. Ми розглянемо отримання NIP іноземним працівником, який легально працює у Польщі. Отже, що таке НІП, для чого він потрібен і як його отримати – тема сьогоднішнього матеріалу.

Поняття NIP 7 в Польщі


NIP-7 (НВП) – це податковий номер, який присвоюється особі. В Україні він аналогічний ІПН, також складається з 10 цифр і має унікальну комбінацію. По першим трьом цифрам можна виявити інспекції, яка видала NIP.

Функція NIP 7

Функція NIP 7

Щоб офіційно платити фіскальні внески в РП, без NIP не обійтися. Отже, отримання пов’язане з легальною роботою в РП. Також ви можете використовувати NIP для посвідчення вашої особи. При подачі документів на karta pobytu Управління часто запитує інформацію про те, що у вас немає боргів по податках і ви справно їх платите. Особливо, якщо ви отримуєте картку на підставі довгострокових трудових контрактів. Але якщо у вас немає NIP, отримати таку довідку ви не зможете.

Коли необхідно зайнятися отриманням NIP-7?

У законах Польщі немає прямої вказівки, протягом якого терміну повинен бути присвоєно NIP. На практиці наймач починає платити податки на легально влаштованого працівника через пару тижнів після першої зарплати. Отже, наявність NIP на цьому етапі вже обов’язкова. Не відкладайте це питання на останній момент і займіться отриманням номера відразу, як тільки влаштувалися на роботу.

NIP видається людині один раз і цей номер більше не змінюється. Єдине, що ви можете — вносити деякі корективи в інформацію про себе, але номер залишиться не змінним. Для коригування подається форма NIP-7.

Чим відрізняється NIP від PESEL?

Всі працівники в Польщі знають обидві абревіатури, але не всі знають про їх відмінності. Об’єднує їх те, що це два податкових ідентифікатора. Але ось PESEL є крім цього ще й номером соцстрахування.

Хто подає документи для оформлення NIP?

Присвоєнням НІП повинен займатися сам іноземний працівник. Він повинен особисто заповнювати документи і перевірити достовірність внесеної інформації. Але у формі NIP-7 є графа про те, що подавати документи може і офіційний представник іноземця. Це може бути як помічник за дорученням, так і роботодавець. Якщо ви впевнені у вашому наймачеві, можете довірити йому цей процес. Але ми б не радили, адже відповідальність за інформацію лежить на вас. І якщо він раптом щось не так зробить або і зовсім не донесе документи до уженда, винні будете саме ви.

Які кроки потрібно зробити для отримання ідентифікатора?

Отже, ви працюєте в Польщі і вам потрібен номер NIP. Зараз ми опишемо поетапно для вас весь процес його отримання і можливість коригувань у майбутньому.

Етап 1. Підготовка документів для заповнення

Для початку потрібно зібрати всі документи і взяти їх з собою при відвідуванні податкового управління. Що потрібно взяти:

  • Посвідчення особи і підтвердження вашого легального перебування у Польщі. Таким документом є закордонний паспорт з відкритою робочою візою або karta pobytu;
  • Робочий контракт. На сьогоднішній момент при працевлаштуванні завжди оформляється договір і здавалося б його наявність є не обов’язково. Адже і так передбачається, що він є. Але це вимагає закон, тому рекомендуємо взяти і його;
  • Підтвердження статусу платника податку. Якщо даний документ у вас його вимагають, то його можна оформити на місці, в управлінні. Для цього візьміть бланк у фахівців уженда.


Крім цього, фахівці уженда можуть запитати:

  • Номер рахунку в банку, додаткову контактну інформацію;
  • Або будь-який інший документ на розсуд фахівців.

Етап 2. Визначення уженда для відвідування


Структура державних установ Польщі має багато рівнів, від містечкових управлінь до загальнодержавних. Щоб знайти вашу інспекцію, скористайтесь онлайн базою. Введіть назву вашого міста та інші ідентифікатори, щоб з’ясувати ваш уженд. Але щоб заздалегідь переконатися в правильності вибору, ліпше подзвонити по вказаному телефону в управління та уточнити вірність вашого вибору.

Етап 3. Безпосереднє звернення в податкове управління


Щоб подати документи в податкову службу, попередній запис не потрібен. Для цього вже на місці проходите онлайн реєстрацію в наявному терміналі. Якщо ви не знаєте, який саме пункт обрати, зверніться до фахівців. Або ж знайдіть пункт схожий на «Zaświadczenia o nie zaleganiu z podatkami». Після реєстрації в черзі візьміть на стійці бланк NIP-7 або завантажте його тут, який потрібно заповнити і згодом здати з усіма наявними документами.

Етап 4. Як заповнити NIP-7


Умовимося, що подальша інструкція буде призначена для нерезидентів, які особисто заповнюють форму і роблять це вперше. Всі поля білого кольору заповнюються іноземцем, поля сірого кольору – спеціалістом уженда.

Вступ

Вгорі бланка подана інформація для заявника. Вона ознайомча і нічого заповнювати тут не потрібно. Як бачите, у лівому верхньому куті є місце для простановки NIP, але це буде зроблено пізніше фахівцем.

Функція NIP 7 вступ

А. Мета і місце.

В даному розділі є 3 пункти, кожен з яких обов’язковим до заповнення.

NIP 7 Мета і місце

П. 4 – відзначаємо podatnik nieobjęty rejestrem PESEL, тобто «платника немає в реєстрі PESEL»;

П. 5 – відзначаємо «zgloszenie identyfikacyjne», тобто ви проходите первинну ідентифікацію, а не актуалізуєте наявну інформацію;

П. 6 – необхідно прописати повну назву уженда, куди подаватиметься форма. Якщо ви не впевнені, як правильно записати, попросіть допомоги у фахівця.

Особиста інформація.

Заповнюєте всі пункти, крім п. 7 – номер PESEL. Також тут є технічні пункти, які називаються «Zmiana w poz.№…», їх заповнювати не потрібно.

Особиста інформація

Інформація про ідентифікаційні номери, які були отримані в інших країнах.

Інформація про ідентифікаційні номери, які були отримані в інших країнах.

B. 3. Місце проживання в Польщі

Місце проживання в Польщі

У цьому розділі ви повинні вказати реальну адресу вашого проживання в Польщі. Це не обов’язково повинна бути особиста нерухомість. Ви можете проживати в орендованій квартирі або в гуртожитку, це не має ніякого значення. якщо ви хочете, щоб листи з податкової приходили на іншу адресу, про це потрібно вказати в блоці В.4.2.

В.4. Контактна інформація

Контактна інформація

Ви маєте право не заповнювати цей розділ, якщо не хочете отримувати повідомлення по телефону або на електронну адресу. Але все ж краще цю інформацію внести, про всяк випадок.

B.4.1. Електронна адреса

Електронна адреса

Тут мова йде не про адресу електронної пошти, а про ePUAP. У нашому випадку, ePUAP не має. Тому, ставимо позначку в п.47

B.4.2. Адреса для отримання кореспонденції

 Адреса для отримання кореспонденції

Якщо при заповненні п.В.3. ви відзначили, що адреса проживання збігається з адресою отримання листів, то даний пункт не вимагає заповнення. Якщо ж ви хочете отримувати листи на іншу адресу, заповніть його в розділі B.4.2.

С. Даний великий розділ стосується інформації про підприємницьку діяльність. Так, як ми розглядаємо приклад іноземця найманого працівника, то даний блок заповнювати не потрібно. Ми залишаємо його порожнім.

D.1. Рахунок для повернення податків

Рахунок для повернення податків

Багато іноземних працівників після подачі щорічної декларації займаються поверненням прибуткового податку, сплаченого раніше. Якщо ви також плануєте цю процедуру, то попередньо відкрийте рахунок в будь-якому польському банку і внесіть його в даний розділ.

D.2. Інформація про банківські рахунки юр.особи . Розділ залишається без заповнення, так як мова йде про фізичну особу-нерезидента.

Е. Додаткова інформація. Розділ не заповнюється.

F. Підпис заявника або його довіреної особи

 Підпис заявника або його довіреної особи

Якщо ви подаєте документи особисто за себе, то необхідно заповнити лише п.122 — дата і п.123 — підпис. Також потрібно закреслити рядок «osoby reprezentującej składającego», яка позначає що немає довіреної особи.

Якщо ж ви заручилися допомогою посередника або інформацію за вас подає ваш наймач, необхідно заповнити п.118-121. В пункти вноситься інформація про довірену особу. У ряді випадків цього буде достатньо, але іноді фахівці можуть вимагати офіційну довіреність. Так що краще цей момент уточнити заздалегідь.

Всі інші поля і розділи заповнюються фахівцями уженда. Ви їх не торкаєтеся. Як тільки форма заповнена, необхідно сплатити внесок в 21PLN і подати квитанцію разом з бланком.

Етап 5. Очікування результату

В середньому термін очікування становить близько місяця. Але все залежить від повноти подачі документів і від завантаженості фахівців уженда. До речі, при подачі у вас поцікавляться, як ви хочете забрати готовий лист: поштою або особисто в руки. Рекомендуємо вам самостійно забирати лист, так як відправлення поштою може зайняти досить тривалий час. А бувають випадки, коли кореспонденція втрачається і зовсім не доходить. Щоб уникнути цього, попередьте фахівця, що самі прийдете і заберете лист.

Чи можна перевірити номер NIP-7?

Якщо ви хочете дізнатися, чи дійсний ще ваш старий НІП, зробити це ви можете на порталі податкової служби . Бувають випадки, коли лист з присвоєним номером втрачено і вам необхідно зробити дублікат. Для цього зверніться з паспортом в податкову службу і запросіть дублікат.

Чи можлива відмова у привласненні NIP?

Звичайно, все може бути. Але це трапляється вкрай рідко, особливо, якщо все зроблено за законом. Основні причини відмови:

  • Якщо ідентифікатор вже був привласнений раніше;
  • Якщо знаходження в країні нелегально;
  • Трудова діяльність без висновків контрактів і інші обставини.

Підсумки

Сьогодні ми дізналися як заповнити NIP-7. Якщо ви налаштовані легально працювати в Польщі і дотримуватися податкового законодавства, не забудьте оформити NIP. Це буде першим кроком в дотриманні внутрішнього законодавства країни, адже це дуже важливо при плануванні подальшого перебування в Польщі. Номер дадуть вам один раз і більше до цього питання повертатися не потрібно.

З цією статтею також цікавляться:

Медична страховка NFZ в Польщі: скільки доведеться заплатити українцю? PESEL в Польщі ( Загальна електронна система обліку населення) NIP в Польщі: для чого потрібен і як отримати?
Медична страховка NFZ в Польщі: скільки доведеться заплатити українцю? PESEL в Польщі ( Загальна електронна система обліку населення) NIP в Польщі: для чого потрібен і як отримати?

Сьогодні ми дізналися як заповнити NIP-7. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

ePUAP (профіль зауфани)

4.9/5 - (22 голоса) Електронний підпис в Польщі Чи можна управляти Всесвітом? Питання дискусійне, на …

Подписаться
Уведомление о
guest
66 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Тетяна
Тетяна
4 місяців назад

Pesel. Nip
Підкажіть чи потрібен обов’язково Pesel і Nip, для піврічної візи?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Тетяна
4 місяців назад

ні

Suspected
Suspected
Відповідь для  Тетяна
4 місяців назад

Ні

Vnlubov
Vnlubov
6 місяців назад

оформлення NIP
Хто знає, скільки по часу робиться НІП?
……… ..

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Vnlubov
6 місяців назад

Чи не робиться.

Vnlubov
Vnlubov
Відповідь для  твій Батя
6 місяців назад

Мені вчора бланк дали в уженде, просто забув запитати в перебігу якого часу робиться …

Sergey
Sergey
Відповідь для  Vnlubov
6 місяців назад

NIP тільки якщо ви юрособа.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Vnlubov
6 місяців назад

Песель в Ужонде Міста зробіть!

Vnlubov
Vnlubov
Відповідь для  Sergey
6 місяців назад

Я в іншому.

Анатолій
Анатолій
7 місяців назад

Pesel
Як зараз зробити pesel і nip.
Що потрібно зараз робити щоб зробити pesel

Роман
Роман
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

Ні, працюють нормально просто всередину НЕ пускають, зазвичай в вестибюль бланки різні, береш бланк на тимчасову реєстрацію, не пам’ятаю точно як по-польськи, Заповнюємо, підписує власник житла, і на чистому а4 пишеш по-польськи прошу також привласнити номер песель і кидають в корзину, зазвичай на слід день готове, приходиш і забирай довідку з присвоєним номером

Роман
Роман
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

Також ксерокс паспорта з печатками не забудь, і побути звичайно дата коли тобі потрібно виїжджати

Роман
Роман
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

Робиш тимчасову приписку і автоматом дають песель

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Роман
7 місяців назад

Але зараз зонди працюють погано, ймовірно якась реконструкція потрібна

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

Реєстрація

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

Дякую за інформацію

Roman
Roman
8 місяців назад

Піт 11
Підкажіть будь ласка, отримав Піт 11, в графі NIP / PESEL стоять одні цифри 9, що у мене, що у дружини, як бути, що писати в Піт 37?

Наталя
Наталя
Відповідь для  Roman
8 місяців назад

НІП є в умові злеценія (працї) на печатці агенції, подивіться і можна вписати в піт.

Roman
Roman
Відповідь для  Наталя
8 місяців назад

Так це номер Піт мій? Це ж напевно їх номер? Там де графа мій Піт одні дев’ятки

Ua
Ua
Відповідь для  Roman
8 місяців назад

Песель або НІП є?

Roman
Roman
Відповідь для  Ua
8 місяців назад

немає

Ua
Ua
Відповідь для  Roman
8 місяців назад

Вийшов закон що з 2020 року песель або НІП обов’язкове
Вам для розлічення піт-11 потрібно зробити песель або НІП! (Краще песель)

Sergey
Sergey
Відповідь для  Ua
8 місяців назад

З 2020 тільки песель

Михайло
Михайло
Відповідь для  Sergey
8 місяців назад

Я вписував в декларацію за 2020 НІП і вже отримав повернення коштів …

Roman
Roman
Відповідь для  Ua
8 місяців назад

Дякую

Ua
Ua
Відповідь для  Roman
8 місяців назад

завжди будь ласка

Sunny
Sunny
8 місяців назад

Повернення податків (pit11) без песелю
Чи можу я повернути податки за 2020 року, без песеля. І взагалі які документи потрібно?

Sergey
Sergey
Відповідь для  Sunny
8 місяців назад

Без песеля не вийде

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Sunny
8 місяців назад

Ні. база не пропустить

Suspected
Suspected
Відповідь для  Sunny
8 місяців назад

немає, NIP або PESEL повинен бути обов’язковий

Bohdan
Bohdan
Відповідь для  Sunny
8 місяців назад

Скільки чекати повернення коштів?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Bohdan
8 місяців назад

Якщо через е-піту, то до 45 днів

Roman
Roman
9 місяців назад

Скільки часу займає виготовлення NIP

Скажіть будь ласка, можливо хтось останнім часом робив номер NIP в Варшаві скільки це зайняло часу?

Женя
Женя
Відповідь для  Roman
9 місяців назад

Робив НІП року 2 назад 10 хвилин

Sergey
Sergey
Відповідь для  Roman
9 місяців назад

Зараз nip не роблять, тільки песель

Roman
Roman
Відповідь для  Sergey
9 місяців назад

Хто вам таке сказав?

Sergey
Sergey
Відповідь для  Roman
9 місяців назад

Якщо ви не підприємець в Польщі то тільки песель

Наталя
Наталя
Відповідь для  Roman
9 місяців назад

NIP є на печатці роботодавця в умові

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Roman
9 місяців назад

може песель

Yuliia
Yuliia
Відповідь для  Viktor General29
9 місяців назад

NIP. Тому що юридична особа.

Лідія
Лідія
11 місяців назад

Nip. Податковий ідентифікатор
Добридень! На попередньому тижні була в ужонде, заповнила Nip-7, як дізнатися коли буде готовий NIP? Вони повинні мені зателефонувати або якось проінформувати, чи я сама повинна дізнаватися? І скільки він взагалі робиться?

Даня
Даня
Відповідь для  Лідія
11 місяців назад

як правило, до 3-х тижнів, забирають або поштою, або особисто

Даня
Даня
Відповідь для  Даня
11 місяців назад

поштою довше трохи, звичайно

Стас
Стас
Відповідь для  Лідія
11 місяців назад

1-3 тижні, не більше за термінами

Світлана
Світлана
Відповідь для  Лідія
11 місяців назад

вам повинні запропонувати 2 варіанти як отримати — пошта або особисто, особисто краще йдіть забирайте

Ігорьок
Ігорьок
Відповідь для  Лідія
11 місяців назад

дзвінок повинен бути

Ян
Ян
2 років назад

Сьогодні в уженде, працівника сказала що вони NIP не видають! При цьому просто запитала, де я живу; і відправила мене в уженд гміни, типу зробіть собі PESEL! Але у мене немає ZAMELDOWANIA! Коротше дурдом! А мені просто потрібен NIP щоб получуть повернення податку (PIT-11)! Чому вона сказала не видаємо? Я належу до цього уженде Скарбового, так як територіально входжу в гміну цього міста (Pruszcz Gdański)! В результаті не НІП, ні песель не оформили! Що мені зробити, щоб правильно !?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ян
2 років назад

Ян, з недавнього часу профільне міністерство встановило, що іноземці в Польщі повинні мати саме PESEL. NIP не підходить. Отримати ПЕСЕЛ можна одночасно з мельдованіем, але деякі місцевості видають його і окремо, і без прописки — за заявою

Оксана
Оксана
2 років назад

Добридень! Чи зможу я зареєструватися на Піт 37 якщо у мене немає ні песеля ні нипа а в графі Ніп / песель стоять багато 9? І ще одне питання якщо я подам документи пізніше ніж 30 квітня мені зможуть повернути гроші? велике спасибі

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Оксана
2 років назад

Оксана, документи приймають до 30-го. За «дев’яткам» поки приймають документи. Не знаю як зробити це онлайн. Швидше за все, тільки особисто.

Инеса
Инеса
Відповідь для  Марина - Візовий фахівець
1 рік назад

Я могу подають піт 11 якщо ніп усі девятки? Дякую.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Инеса
1 рік назад

Ми візова агенція, допомогаємо лише з оформленням робочих віз

Юля
Юля
2 років назад

Доброго дня! 6 міс працювала по польській нац робочою візою. Повернулася додому на Україну і зараз приїхала по безвізу в Польщу до чоловіка, не працюю, хочу отримати NIP, немає умів про праце, що робити?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Юля
2 років назад

іноземцям потрібен ПЕСЕЛ, НІП не підходить. PESEL зможете безкоштовно і швидко отримати при мельдованіі. Або зверніться в муніципалітет з відповідною заявою.

Людмила
Людмила
2 років назад

Добрий день. Підкажіть будь ласка. У минулому році офіційно працювала в Польщі офіційно, але у мене було інше прізвище (відповідно паспорт). Зараз перебуваю в Польщі і потрібен номер Nip. У ужёнде Скарбового не змогли знайти за моїми даними ніякої інформації. Чи можна перевірити в інтернеті чи був він у мене взагалі від попереднього роботодавця?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Людмила
2 років назад

Ви можете звернутися в податкову з новим паспортом, даними старого і свідоцтвом про шлюб. Буде потрібно переклад. Документи з попередньої роботи також не завадять.

Федір
Федір
2 років назад

Добрий день, хотів би уточнити такий нюанс, працював від агентства півроку, потім дочекався децізіі на карту часового побиту на пряму до работадателей, работадателей просить НІП, або песель, немає можливості зробити мельдунка, у агенства питаю НІП, по суті адже повинні були платити податки , що агентство відповіло у них НІП колективний, може бути так чи ні, і в тому числі цікаво вони платили податки за працівників чи ні, в також цікавить чи можна НІП зробити без мельдунка? щиро дякую за відповідь

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Федір
2 років назад

Федір, що стосується перевірки, то після 15 лютого в системі «Мій Е-ПІТ» повинна бути автоматично сформована Ваша декларація PIT-37. По ній і зможете дізнатися платилися чи за Вас податки.

Назар
Назар
2 років назад

Привіт, підкажіть пожлауйста, чи можна отримати NIP відправивши всі необхідні документи рекомендованим листом поштою.
Рекуретери сказалаі що я можу зібрати документи (копію паспорта, візи, контракту і NIP-7) і «wysłać listem poleconym do urzędu skarbowego», але подвержденія тому я не знайшов. Справа в тому що в мене закінчився тимчасовий контракт і я Нехоже зараз не в Польщі і чекаю документи для отримання візи, а потрібно терміново зробити NIP.
Завчасно дякую за відповідь!

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Назар
2 років назад

Назар, є одна складність. Нещодавно польська податкова оголосила, що NIP від ​​іноземців не застосовується. Податковим ідентифікатором може бути тільки PESEL. Але Вам краще уточнити це питання, перш ніж витрачати час на оформлення НІП.

Тетяна
Тетяна
2 років назад

Я подавалася на НІП але поїхала з Польщі так і не вийде його.У податкову звертатися там де подавався або можна в будь-якому місті? Спасибі.

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Тетяна
2 років назад

якщо ідентифікатор був заведений, то він повинен бути відомий будь-якого відділення податкової.

Ібрагім
Ібрагім
2 років назад

Працював в Польщі всього 2 тижні по польській воєводської візі, переробили запрошення, але відпрацював всього 2 тижні в Польщі і далі поїхав працювати в інші місця нелегально, успішно виїхав з Польщі через 9 місяців, правда через іншу країну перетнув кордон. Прийшов лист від підприємства в Польщі де працював 2 тижні PIT-11 за адресою в Україні. Працював всього 2 тижні, заплатили лише близько 700 злот. Мені потрібно щось відправляти в податкову Польщі чи не варто? Фірма в якій я працював давно надіслала мені документ PIT-11, а я працював ще в середині минулого року. Варто щось кудись відправляти чи ні?

Марина - Візовий фахівець
Марина - Візовий фахівець
Автор
Відповідь для  Ібрагім
2 років назад

Якщо офіційне працевлаштування не перевищило 183 днів, нічого робити не потрібно.

Марія
Марія
2 років назад

Доброго дня! Може ви знаєте чи потрібно міняти nip на інший паспорт, наприклад на біометричний якщо nip зроблений раніше на старий паспорт

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марія
2 років назад

Доброго дня. Не зовсім зрозуміло про що мова. Nip?