ПМЖ в Польщі / Корисно знати / Що таке Віденська конвенція і її поширення на Україну
Що таке Віденська конвенція і її поширення на Україну

Що таке Віденська конвенція і її поширення на Україну

Що таке Віденська конвенція і її поширення на Україну. Світ перестав бути закритим для мандрівників, він навстіж розкрив свої кордони для всіх. Дуже часто люди подорожують на автомобілі, це зручно і безпечно. Але як бути з водійськими правами? Спростила це питання Віденська конвенція про дорожній рух, яка була підписана в 1968 році в Австрії. На сьогоднішній день її ратифікували 78 країн-учасниць. Серед них знаходиться і Україна.

Мета розробки даної конвенції полягала в збільшенні безпеки руху на дорогах шляхом уніфікації його правил. Крім цього країни-підписанти визнають національні водійські права учасників і не висувають вимог отримання ними міжнародних прав.

Таким чином, якщо українець вирішить поїхати в Польщу на особистому автомобілі, йому не має необхідності міняти свої українські права на польські . Він з легкістю може користуватися своїми правами за кордоном. Звичайно, конвенція діє не скрізь, отже, перед тим, як відправитися на своїй машині в конкретну державу, необхідно буде уточнювати окремо всі нюанси, щодо прав, щоб уникнути проблем на кордоні. Інформація по кожній країні доступна в Інтернеті. Також ви можете зайти на сайт посольства, щоб отримати актуальну інформацію.

Що таке Віденська конвенція і її поширення на Україну

Віденська конвенція — з цією статтею також цікавляться:

Чи дійсні українські водійські права в Польщі?  Штрафи в Польщі  Що таке Зелена карта?
Чи дійсні українські водійські права в Польщі? Штрафи в Польщі Що таке Зелена карта?

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо вам щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як анулювати запрошення з Польщі

Як анулювати запрошення з Польщі

5 / 5 ( 12 голосов ) Як можна анулювати Польське запрошення? Ось уже протягом …

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі