Польща продовжила безвіз через карантин
4.1/5 - (16 голосов)
Польща продовжила безвіз через карантин

Польща продовжила безвіз через карантин — це саме те, чого чекали Українці від уряду Польщі. Багато людей не мають можливості залишити країну за скасування транспортного зв’язку та закриття кордонів. Польський уряд продовжив безвіз, шенгенські візи, робочі візи і карти побуту всім Українцям які через карантин залишилися в Польщі. Продовження безвізу і віз діє не до послаблення карантину а до повного скасування карантину в Польщі.

Окрім того, що всі візи і безвіз продовжили до кінця карантину, так ще у Вас буде + 30 днів знаходження після карантину. Все для того, щоб можна було одержати нові документи для віз або подали документи на картку побиту.

При виїзді у Вас не буде депортації, можете вільно зараз перебувати в Польщі, працювати і при виїзді з Польщі у Вас не депортують.Польща продовжила безвиз через карантин

 

Продовження дозволів на роботу

Також Польща продовжила всі дозволи на роботу (Освядчения, зазволения, засвядчения). Якщо строк запрошення закінчується, під час карантину ви можете далі працювати, без оформлення нового дозволу і без виїзду в Україну.

Також всі запрошення, дозволи, воевуди продовжені до оголошення кінця карантину і + 30 днів додатково.

Для того, щоб скористатися продовженням ніяких заявок подавати не потрібно, ви просто знаходитесь у Польщі. Працюєте офіційно на тій же роботі, чи навіть, якщо міняєте роботодавця, працюєте офіційно на той самий термін + 30 днів після закінчення карантину.

Будьте уважні! Це все буде діяти тільки для тих у кого документи були дійсні на момент початку карантину, карантин почався 15.03.2020.
Закон прийнятий 17 квітня 2020 року.

Підіб’ємо підсумок

Польський уряд робить все, щоб працівники з інших країн поверталися до Польщі, щоб було менше депортацій через початок карантину. Крім цього, уряд Польщі виплачує компенсації Українцям, які втратили роботу, або обсяг роботи значно скоротився.

Все це говорить про одне, що уряд Польщі дуже зацікавлений в тому, щоб іноземні громадян відчували себе захищеними і працювали в Польщі для розвитку польської економіки.

Вам буде цікаво:

 Як зареєструватіся в візовій центр Польщі  Грошова компенсація в Польщі
Візовий центр закритий на карантин Грошова компенсація Українцям в Польщі З 2021 роки за поїздку по безвізу потрібно буде заплатити

Якщо у Вас залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Виїзд за кордон неповнолітніх дітей

4.7/5 - (18 голосов) Виїзд дитини за кордон Залишати межі України дітям до їх досягнення …

Подписаться
Уведомление о
guest
165 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Грущенко
Грущенко
4 місяців назад

Доброго дня. Треба допомога. Віза по воєвудське. Закінчилася 31.08.21.я перебувала в Польщі. 10.02.22 повернулась в Україну. Запитання :
Я можу по цій самій візі повернутись до Польщі????

Оксана
Оксана
4 місяців назад

Доброго дня.
Чоловік приїхав у Польщу на роботу по безвізу. Термін перебування закінчується 28 лютого. Чи може він легально залишитись і працювати після закінчення безвізу?

Наталія
Наталія
5 місяців назад

Доброго дня, на даний момент я знаходжуся в Польщі працюю. До Польщі приїхала 01.03.2021 р. віза закінчується 25.02.22р.Чи можу я залишитися ще в Польщі працювати на два місяці? Дозвіл на роботу у мене є, воєвуда.Не буде депортації?

Богдан
Богдан
5 місяців назад

Чи можна влаштуватись на нову роботу якщо безвіз закінчився

Ольга
Ольга
6 місяців назад

Доброго дня. Безвіз закінчився 30.03.2020, тобто після 15.03.2020. до цього часу ще з Польщі не виїжджала. Чи не буде проблем при виїзді в Україну?

Таня
Таня
7 місяців назад

Доброго дня, заїхала в Польщу в грудні 2020 року, віза типу А закінчилась в липні 2020року. Чи можу я залишатись по продовженій візі в зв’язку з карантином?

Сергій
Сергій
7 місяців назад

Добрый день. В травні 2021 заїхав в Чехію по робочій віці на 3 місяці. Заїжджали через угорщину. Під час перебування в Чехії консультувався що після Чехії можливо їхати на роботу в Польщу відразу без відбування 90 днів в Україні. Так і зробив. В жовтні під час перетину польського кордону з’ясувалося що в Угорщині мені поставили печатку безвіз. Хоча в паспорті була вклеєна робоча віза. Тобто сталася помилка не з моєї вини. Який вихід? Чи буде депортація під час виїзду з Польщі? Буду вдячний за відповідь.

Василь
Василь
8 місяців назад

Доброго дня чи могли би ви підказати я заїхав до Польщі по біометрії чи можу я залитись у зв’язку з карантином у Польщі після закінчення терміну біометрії?

Di
Di
9 місяців назад

Перетин кордону як турист
Підкажіть будь ласка, якщо є сертифікат вакцинації, то при перетині польського кордону обов»язково мати підтвердження бронювання готелю, чи можна просто назвати мету поїздки «туризм» і все?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Di
9 місяців назад

При перетині кордону як турист будь-якого прикордонника цікавить три стандартних питання (це природні питання до туриста): де будеш жити (бронь готелю), за що будеш жити (гроші) і коли повернешся (зворотний квиток). Якщо хоча б одного з цих параметрів немає (або відповіді непереконливі) важко довести прикордонники, що ти турист. У будь-якому випадку — останнє рішення за ним.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Di
9 місяців назад

І гроші показати що ви забезпечений турист

Ist
Ist
Відповідь для  Di
9 місяців назад

Тільки туризм і все

Snizhana
Snizhana
9 місяців назад

Добрий вечір)
Чи можу я залишатися в Польщі по закінченні безвізу так,щоб потім не було депортації???

Taras
Taras
9 місяців назад

Безвіз для студентів
Всім доброго дня. Маю питання відносно перетину кордону. Нкзамен назначили на 14 вересня, віза закінчилась 
Чи можу в‘їхати на територію Польщі без студентської візи, але при наявності безвізу? Всім дуже дякую 

Suspected
Suspected
Відповідь для  Taras
9 місяців назад

Запрошення на роботу чи на навчання потрібно

Назар
Назар
1 рік назад

Доброго дня, цікавить таке питання, якщо по біометрії відпрацював і вона закінчилась , можна сидіти довше через пандемію, чи скорше за все дадуть депорт на кордоні? Є дозвіл на роботу тип A

Юля
Юля
1 рік назад

Доброго дня маю запрошення по безвізу з 1 червня, чи можу я виїхати 30 травня до Польщі?

Олександра
Олександра
1 рік назад

Доброго дня. Заїхала у Польщу до 15.03.2020 по безвізу. По карантину 11місяців. Чи буде депррт?

Андрій
Андрій
1 рік назад

Доброго дня, заїхав до Польщі 31.03.2021 року, наявна піврічна робоча віза до 17.07.2021 року, пояснити, я можу працювати у Польщі після закінчення візи, тобто підпадають підпадають під дію анти кризового щита і де можна прочитати офіційні документи, дякую!

Алек
Алек
1 рік назад

Скажіть, чи продовжується термін діі безвізу після оголошення локдауну до 9 квітня?

Сергій
Сергій
1 рік назад

Доброго дня. Заїхав під час карантину 15.11.2020 по біометрії. Безвіз закінчився 12.02.2021 фірма тіпа на карту подала 18.02.2021 документів у мене ніяких підтверджуючих немає окрім папірця із пошти. І з роботою у фірми зараз напряжно. Як правильно залишитися у Польщі і змінити роботу? Буду дуже вдячний за відповідь.

Максим
Максим
1 рік назад

підкажіть

Закінчення візи 25.02.21, хочемо бути ще по без візи. Міняли фірму, тому переробляли запрошення. Воно прийшло тільки на термін до кінця нашої візи. Потрібно буде потім знову чекати запрошення для безвізових?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Максим
1 рік назад

Ні, це запрошення буде діяти і по безвізу

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

якщо тільки воно буде актуально на даний період

Максим
Максим
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

В якому сенсі актуально?

Maria
Maria
1 рік назад

безвіз
Підкажіть будь ласка .. Коли можна їхати в Польщу по безвізу якщо я під час Covid була в Польщі в минулому році від 4 лютого до 20 грудня виїжджала за безвізу .. Тепер у мене новий біометричний паспорт і на нього запрошення на 3 місяці ..!? Чи потрібно мені тепер бути 90 днів вдома чи ні!?, Підкажіть хто так їхав!?

Eil
Eil
Відповідь для  Maria
1 рік назад

безвіз не на паспорт, а на людину

Людмила
Людмила
Відповідь для  Maria
1 рік назад

При заміні документа, Біометричні дані не змінюються як і основні

Олена
Олена
Відповідь для  Maria
1 рік назад

Добрий день. Якщо на кордоні будуть пробивати за новим номером паспорта то пройдете, а якщо по ПІБ то тоді не пройдете.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Maria
1 рік назад

Можете спробувати але в новому паспорті відбитки пальців, а старі і в базі даних вони є.

Александр
Александр
1 рік назад

Подскажите,кто с этим сталкивался…если после пересечения границы поставят штамп с одним числом,а доеду я до места прохождения карантина уже после 12ти ночи следующих наступивших суток,когда этот карантин должен по идее начаться,то как на это посмотрит полиция при проверке и когда нужно отсчитывать карантин-ждать следующих 0:00 следующих по счету суток и только после этого начинать отсчитывать 10 суток карантина???