lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Корисно знати / Польща продовжила безвиз через карантин
Польща продовжила безвиз через карантин

Польща продовжила безвиз через карантин

Польща продовжила безвиз через карантин — це саме те що чекали Українці від уряду Польщі, та як багато людей не мають можливості залишити країну за скасування транспорту та закриття кордонів. Польський уряд продовжил безвіз, шенгенські візи, робочі візи і карти побуту всім Українцям які з карантину залишилися в Польщі. Продовження безвіза і віз діє не до послаблення карантину а до повного скасування карантину в Польщі.

О крім того що всі візи і безвіз продовжили до кінця карантину, так ще у Вас буде + 30 днів знаходження після карантину. Все для того що б могли одержати нові документи для віз або подали документи на картку побиту.

При виїзді у Вас не буде депортації, можете вільно зараз перебувати в Польщі, працювати і при виїзді з Польщі у Вас не депортують.Польща продовжила безвиз через карантин

 

Продовження дозволів на роботу

Так само Польща продовжила всі дозволи на роботу (Освядчения, зазволения, засвядчения). Якщо строк запрошення закінчується, під час карантину ви можете далі працювати, без оформлення нового дозволу і без виїзду в Україну.

Так само всі запрошення, дозволи, воевуды продовжені до кінця карантину і + 30 днів.

Для того що б скористатися продовженням ніяких заявок подавати не потрібно, ви просто знаходитесь у Польщі. Працюєте офіційно на тій же роботі чи навіть якщо міняєте роботодавця, працюєте офіційно на той самий термін + 30 днів після закінчення карантину.

Будьте уважні! Це все буде діяти тільки для тих у кого документи були дійсні на момент початку карантину, карантин почався 15.03.2020.

Закон прийнятий 17 квітня 2020 року.

Підіб’ємо підсумок

Польський уряд робить все що б працівники з інших країн поверталися до Польщі, що б було менше депортацій через початок карантину. По мимо цього уряд Польщі виплачує компенсації Українцям, які втратили роботу або обсяг роботи значно скоротився.

Все це говорить про одне, що уряд Польщі дуже зацікавлене в тому що б іноземні громадян відчували себе захищеними і працювали в Польщі на розвиток польської економіки.

Вам буде цікаво:

 Як зареєструватіся в візовій центр Польщі  Грошова компенсація в Польщі
Візовий центр закритий на карантин Грошова компенсація Українцям в Польщі З 2021 роки за поїздку по безвізу потрібно буде заплатити

Якщо у Вас залишилися питання, пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Сколько брать с собой денег когда едешь по безвизу

Грошова компенсація Українцям в Польщі

Оцените запись 2080 злотих для тих хто працює в Польщі Уряд Польщі вирішив фінансово допомогти …

Подписаться
Уведомление о
guest
6 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Юлия
Юлия
2 месяцев назад

Здравствуйте. Имею ли я право на дополнительных 30 дней после окончания безвиз если заехала в Польшу 15 мая 2020?

Лілія
Лілія
2 месяцев назад

а Кагда приблизительно закончится карантіна в польше

Юля - Визовый специалист
Автор
Юля - Визовый специалист
2 месяцев назад
Ответ для  Лілія

Следите за новостями.

Едуард
Едуард
4 месяцев назад

13.05.20 товаришу який повертався до дому приватним перевізником в кількості 8 чоловік написав що тим в кого безвіз депортація на 8 місяців, ті хто подався на карту 2 роки депортація хоча вони підпадали під закон антикризовий щит 2.0. Пограничники сказали в вас був час повернутись і то не поважна причина.

Юля - Визовый специалист
Автор
Юля - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Едуард

Мы не визовый центр и не Консульство, не владеем информацией по поводу правомерности их действий.