FAQ ДЛЯ КОЖНОГО — ПОЛЬЩА
5/5 - (1 голос)
Збираєтеся їхати в Польщу? Обов’язково прочитайте

Привіт ✌🏽 Вирішив видати для тебе цікаве питання-відповідь. зберігай 👌🏽

Збираєтеся їхати в Польщу? Обов'язково прочитайте

 

1. Яку валюту брати з собою?
📌 Якщо ми говоримо про Польщу — злотий.
Рекомендую! Обмінник у Приват Банку (при обміні в іноземній валюті); при покупці монобанк (нижче всіх курс серед банків України); TransferGo ТІЛЬКИ для великих операцій, курс менше.

2 . Скільки на перших порах брати?
📌 Все індивідуально для кожного. Але, тобі точно вистачить 600 злотих (Польща).

3. Яку вибрати роботу?
📌 працевлаштовуватися ТІЛЬКИ ОФІЦІЙНО (umowa o pracę) і максимально захищено. Пошук роботодавців зі світовим ім’ям: Amazon, BMW, MacDonald’s, Mercedes, KFC, Tesla, DHL. Буде завжди робота, ніж у місцевих підприємців. Наполегливо рекомендую всім пробувати відправляти резюме на офіційні сайти компаній;

4. Заробітна плата
📌 Заробітна плата повинна бути не менше 2100 zł (мінімальна на 2020 рік). Не варто сподіватися, що закордоном заробляють мільйони (для новачків);


5. Мова
📌 80% навчать тебе поляки, але ти можеш і сам навчитися через додатки або Skype. Але, мова потрібна тобі 100%, якщо ти плануєш заробляти більше і залишитися в Польщі.

6. Де шукати роботодавців?
📌 Якщо ми говоримо про компанії зі світовим ім’ям, то на офіційних сайтах компаній. Якщо розраховувати на просту роботу на: praca.pl, pracuj.pl, jobs.pl;

7. Чи будуть закривати кордони до кінця 2020 року?
📌 Не виключено. Якщо ти їдеш офіційно, то тобі нічого не загрожує, навіть якщо закриють усі кордони. Зрозумій, що не буде такого, що Польща залишиться без українців, в тому числі і інші країни;

8. Чи брати з собою аптечку?
📌 Обов’язково! Бери з собою все. Багато препаратів можна купити в Польщі, але деякі ТІЛЬКИ за рецептом;

9. Які брати речі?
📌 Якщо ти сезонний працівник, тоді бери сезонні речі. Якщо ти більше ніж на 3 місяці бери теплі і весняні речі. Але, не варто брати дуже-дуже багато! Більшість речей купиш на місці;

10. Брати постільна білизна і посуд?
📌 Так. Навіть, якщо вказано що не треба, бери в якості гігієни. Адже, ти не знаєш, хто попередній спав на цьому ліжку.

Частина друга

1. Що робити, якщо закрили візовий центр?
📌 Перший варіант: ❌ НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Ти можеш поїхати по безвізу із запрошенням і страховкою.
Другий варіант: ✔️ РЕКОМЕНДУЮ! Зателефонувати безпосередньо в Генеральне консульство і дізнатися детальну інформацію про все. Що таке візовий центр і консульство, і як вони відрізняються, я тобі вже казав!

2. Чи можна подати документи безпосередньо в консульство?
📌 Можна. Але, для цього необхідно знати свій округ консульства і правильно ЗІБРАТИ необхідні документи. В іншому випадку, буде 100% відмова у видачі візи.

3. Запрошення і віза в різні дати?
📌 Нічого страшного. Навіть, якщо у тебе запрошення на 2-3 місяці прийшло раніше, ти все одно можеш спокійно їхати. Не хвилюйся!

4. По безвізу
📌 Запам’ятай! Безвіз — 90 днів. На — 89 день, ти вже повинен виїхати з РП, щоб потім не було ніяких штрафів і депортацій. Ні? Хочеш залишитися? Тоді відразу після працевлаштування подавайся на карту побиту. До речі, зараз в Парламенті РП деякі зміни для іноземців повинні внести, потім розповім тобі докладніше про це, якщо звичайно буде прийнятий законопроект.

5. Краще літак / поїзд / автобус?
📌 ✔️ НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЮ — ЛІТАК І ПОЇЗД! Це дуже зручно і займає мінімум часу. Тебе швидко доправити в потрібну точку.

6. Місце для обсервації?
📌 Подбати про це заздалегідь. Чи не поспішаєш подаватися, дізнайся інформацію більш детально про ВСЕ! Не залишай на останній момент.
❌ НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Шукати житло для обсервації на INFOZA / OLX, з тебе в 100% разів більшу оплату візьмуть, ніж ти цього хотів. Домовся з роботодавцем, адже завжди можна про щось домовитися! Дізнайся з якими хлопцями можеш виїхати разом, не їдь САМ! ТОБІ БУДЕ ЛЕГШЕ І КРАЩЕ.

7. Відмова у візі?
📌 Зберися. Не переймайся. Найголовніше — не впадати в паніку. Подай апеляцію. Виясни все для себе, чому тобі відмовили? Можливо неправильне заповнення анкети або старе фото? Поспілкуйся на форумах, прочитай на офіційних ресурсах про схожі відмови. У тебе все вдасться!

8. Скільки днів обсервація і чи можна якось її обійти?
📌 Обов’язкова обсервація для всіх — 10 ДНІВ. Обійти її це незаконно, тебе в будь-який момент можуть зловити за руку. Поважай іншу країну і її правила! Якщо тобі вдарили штраф або депортували, не варто забувати, що це країна Євросоюзу, і що арешт на всі країни в майбутньому діє. Якщо ти українець, то тобі теж було б не приємно що через якихось іноземців сидіти постійно на карантині, який постійно порушують. ЗАПАМ’ЯТАТИ! Ти в гостях, а не вони.

9. Треба проходити карантин по приїзду в Україну?
📌 Так. Зовсім недавно уряд прийняв рішення про проходження карантину по прибуттю в Україну. Не розслабляйся! Інформація на 24 жовтня 2020.

10. Де краще працювати?
📌 Звичайно в столиці. Більші заробітки — більше можливостей. Але, і інші теж не погані міста, наприклад: Краків, Лодзь, Вроцлав, Познань, Гданськ.

Частина 3

Привіт ✌🏽 На старті 3-тя частина. Зберігай!

⚡Прошу врахувати, що стаття написана з досвіду багатьох людей, в тому числі і мого. Стаття була написана, як для початківців, так і для досвідчених роботяг⚡

❓1. Скільки йде посилка❓
🖋️В звичайному режимі — 7 днів. Можливо, буде трохи довше, все залежить від того, якою поштою скористаєтеся. Є різні способи доставити посилку до 15 кг. (Наприклад — передача).

❓2. Який можна брати алкоголь і сколько❓
🖋️В загальному можна все, але як завжди обмеження, що не більше 2 л. (Середньої міцності — 22%) на людину.

❓3. Втрата документів, що робити❓
🖋️По-перше: викликай поліцію і фіксуй втрату документів (скористайся перекладачем, якщо не знаєш польський); пиши всім знайомим, які були поруч з тобою, можливо вони забрали ненароком (якщо така ситуація); якщо живеш не сам, попроси допомоги у сусіда;

По-друге: звертайся в посольство України в Польщі для відновлення документів; повідом, що ти звернувся до поліції про втрату документів; ти можеш попросити допомоги перекладача, думаю тобі наші в посольстві не відмовлять (наші в посольствах завжди раді нам).

По-третє: без паніки відразу, твої документи знайдуться або відновляться, вся справа часу. Я знаю, що я також в паніці втрачаю розум, особливо, коли пишу цей пост про цю ситуацію думаю, що все це не легко і не приємно. Я не раз втрачав документи і розумію тебе.

Завжди роби копії всіх документів, і розклади їх по різним сумкам. Так буде швидше відновити документи в разі їх повної втрати.

❓4. Валюта❓
🖋️Подбай про це заздалегідь. Ти можеш як в Україні зробити обмін, так і в Польщі, рекомендую на території України.

❓5. Білети❓
🖋️Во час пандемії рекомендую зробити замовлення квитків заздалегідь. Бери страхову на квиток, особливо, якщо це українські компанії-перевізники.

Що стосується квитків на літак і автобус, ти так можеш взяти страхову на квиток, знаю, що в деяких компаніях вартість досягає € 20, але, повір, це краще ніж тобі взагалі нічого не повернуть.

❓6. Техніка з Польші❓
🖋️Я рекомендую тобі все техніку купувати на території нашої країни або замовити з Польщі за такою ж ціною, є перевізники, які займаються технікою з Польщі, з доставкою в нашу країну.

Що стосується податку на додану вартість, ти зможеш собі повернути ПДВ, при перетині кордону, коли тобі поставлять печатку на кордоні, ти повинен будеш знову повернуться в магазин, де власне і купував товар, але, слід також пам’ятати, що правила для ПДВ різні для кожного магазину, і так само, форма заповнення (Free Tax). Уточнюй в магазині і знову уточни на кордоні (скільки діє ). Якщо складно розібратися, напиши мені.

❓7. iPhone❓
🖋️Для тих, хто купував iPhone на території ЄС, тобі говорили в магазинах, що він не буде працювати в Україні — неправда. Корпорація доставляє товар на однакових умовах для всіх, крім Китаю, Японії, Кореї.

Всі телефони будуть працювати з стільниковими операторами нашої країни. Не варто витрачати зайві гроші на «розблокування» від магазинів.

❓8. Шопінг❓
🖋️Рекомендую купувати речі в: Bershka, Colin’s, H & M, Pull & Bear, MANGO, ASOS, Zalando, Topshop, і інші. Повір це недорого, там завжди є знижки на товари, навіть  60%.
! ️Я не наполягаю, у тебе є свої улюблені магазини та бренди. З цього, я тобі даю рекомендації, де тобі точно повернуть 100% гроші за куплені товар і не обдурять! ️

❓9. Відмова у в’їзді❓
🖋️На жаль, таке буває дуже часто. Зверни увагу на букву при відмові у в’їзді, її завжди пишуть біля печатки.

! ️Варто враховувати, що не всі позначки вказують на тимчасову заборону або депортацію! ️

! Друзі! Знову повторю для вас. Я роблю для вас життя більш легшим, не варто сприймати мої рекомендації, як повчання. Я жодному разі не повчаю вас, адже навіщо це мені? Ви всі дорослі, і ніхто краще вас не знає як ліпше.

Частина 4

⚡1. види контрактів⚡
💡Найважливіше, правильно читати все, що підписуєте. Всі екземпляри контрактів повинні бути виключно двосторонні.

📝Umowа o pracę — трудовий контракт (надійніший з усіх), гарантує всю законність, як для іноземців, так власне і для місцевих жителів.

Особливості: восьми годинний робочий день (40-годинний тиждень); понаднормові не повинні бути більше 12-ти годин на день (нараховується + 50% від годинної оплати праці); надається оплачувана відпустка (не менше 24-х днів); оплачується весь соціальний пакет; пенсійний і трудовий стаж; суперечки розглядаються в суді.

📝Umowa zlecenie — трудовий контракт-доручення. Кількома словами — складається для конкретних завдань. Він є одним з найпопулярніших в країні. Хороший він тим, що роботяга може приступити відразу до роботи. Роботодавець обов’язково реєструє (oświadczenie). Однак, ви повинні пам’ятати, що маєте виконувати роботу так, як домовитеся з роботодавцем і це поширюється на робочий графік, а також отримаєте ту зарплату, на яку погодилися під час підписання контракту. Графік може бути як 8-ти годинний, так і 12-ти годинний, ніяких доплат понад за понаднормові не отримаєте.

Особливості: добровільне підписання контракту, розірвання в будь-який момент; зарплата виключно за відпрацьовані години, менший податок, час роботи не зараховується до стажу.

💡В статті написані в повному обсязі види контрактів, тільки найпопулярніші.
Будьте уважні при підписанні подібних контрактів! Просіть переклад, якщо відмовляється роботодавець, він може заплатити непоганий штраф.

2. Бронювання квитків
🔺Наполегливо не рекомендую бронювати квитки за місяць, два. Ти не знаєш, чи скасують твій рейс в майбутньому. Краще зроби це за тиждень-два. Як я раніше вже казав, бери з собою все необхідне.

3. Роботодавець не виплачує зарплату
🔺Пишіть на електронну пошту або телефонуйте до інспекції праці РП про несанкціоновані дії роботодавця. Є можливість звернення до суду — тільки по umowа o pracę. В інших випадках, так би мовити, «захищайте себе самостійно».

⚡4. розгляд віз⚡
🔺 Що стосується розгляду віз, на жаль,  це займає найбільше вашого часу. Віза розглядається в звичайному режимі — 6 днів, якщо потрібно більше часу для перевірки, може знадобитися від 6 до 30 днів і від 30 до 60 днів; варто також враховувати завантаженість консульства.

💡 Враховуйте, що в даний момент не має можливості швидкого розгляду заявки на подачу віз (від 1-3 днів).

⚡5. Виїзд і в’їзд⚡
🔺 Так, вам все одно доведеться сидіти на обсервації не менше 10-ти днів. Ніякі тести не впливають на політику обсервацій. Поясню чому: через те, що ковід непередбачуваний, влада РП вирішила зробити обов’язкову обсервацію для всіх (тобто, не в залежності є тест чи ні), все сталося через випадки, що тест показав негативний результат, а через кілька годин позитивний.

💡 Звичайно, якщо є можливість — зробіть тест, але все рівно доведеться сидіти на самоізоляції.

⚡6. Повернення коштів за візовий збір⚡
🔺Ти завжди можеш повернути витрачені кошти за роботу візового центру, але зважай, після передачі їх в консульство, ти не зможеш їх повернути. Все докладно на сайті Візового центру.

⚡7. Знижки на продукти⚡
🔺Можу порекомендувати вам завантажити з App Store або Google Store додатки, де зможете відстежувати знижки на продукти: «Workport.pl», «Moja gazetka», «okazjum», «Ding.pl», це все що я знаю, але у тебе може бути і свій додаток ✌🏽

⚡8. PTP INTERCITY⚡
🔺Как мені здається, це один з найбільш зручних способів дістатися до Польщі, але один мінус — дістатися ними можна з великих міст. Зручні вагони, як сидячі місця, так і сплячі, як 1-клас, так і 2-клас. Як тільки заходиш у вагон, одразу відчуваєш себе європейцем — так про тебе піклуються 😉

💡 На жаль, на 1 листопада 2020 р. не ходить в Україну.

⚡9. SWIFT⚡
🔺Наполегливо не рекомендую ним користуватися кожного разу, тільки в рідкісних випадках або при необхідності!
По-перше, $ 30 за переказ + 1,8% від суми переказу з міжнародних банків (тариф Monobank), в інших банках України ще вищі тарифи.
По-друге, довгий переказ до 3х днів і вище, залежно від емітента і країни.
По-третє, надійний, але занадто дорогий, як на мене.

⚡10. Monobank⚡
🔺Єдиний банк України, з яким я рекомендую робити переклади,  в Польщу або з Польщі в Україну. Маленькі відсотки за зняття коштів (не кредитні), надійний партнер TransferGo.
Рекомендую переказувати кошти в Україну в євро і, тільки на валютну карту євро.

Спасибі всім за увагу однієї з найбільш найважливіших моїх статей на форумі 🙏🏽

Частина 5

🌠1. Дзвінки🌠
🔺Рекомендую Telegram / Skype / Zoom, в цих месенджерах висока швидкість з’єднання. Краща якість, навіть при низьких з’єднаннях (мається на увазі без відеозв’язку).

У Польщі є можливість VoLTE, але не у всіх операторів зв’язку, до речі — це передача голосу по інтернету, ви зможете, користуватися під час дзвінка інтернетом, так і розмовляти одночасно, якість передачі голосу HD.

💡Вони використовують інфраструктуру AWS (крім Skype), що відповідно поліпшує швидкість з’єднання, їхні сервери знаходяться по всьому світу. Всі дзвінки захищені наскрізним шифруванням, і немає можливості в прослуховування 😉

🌠2. Перекази🌠
🔺В зв’язку з жорсткістю умов НБУ, не рекомендую переказувати більше 600 zł / день. І, навіть ця сума не гарантує блокування рахунку на території України, краще зменшити ще вдвічі (хто неофіційно працює) і, користуватися активно картою як на Україні або за кордоном.

💡Не має значення який переклад: SWIFT, TransferGo, Paysend або інших платіжних систем переказів з-за кордону. Все рівно може бути заблоковано, якщо ви офіційно працевлаштовані не буде проблем, а якщо неофіційно — все буде повернуто назад, тільки може стягуватися відсоток.

💡Постанова: згідно з чинним законодавством України (в тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення»). Відповідно до п. 4.3.13.1. Уіп Банк здійснює документальну перевірку джерел походження коштів в разі перевищення узгодженого ліміту прибуткових операцій по карті.

☝🏽 Нещодавно і мені дзвонив ПриватБанк і повідомляв, щоб я подав документи в банк про мої банківські операції. Якщо я протягом 20-ти робочих днів не подам документи, банк перестане обслуговувати мене, як клієнта.

☝🏽Я шукав способи, щоб допомогти тим, хто неофіційно працевлаштований і не знайшов, поки не зайдуть до нас іноземні сервіси такі як: PayPal і Stripe, вони видають власні карти, за якими можна переводити волюти без обмежень до $ 10k в місяць. Є такий сервіс Payoneer, але карта його коштує $ 30, але ви можете через нього переводити в Україну кошти.

☝🏽Є варіант відкрити рахунок на Кіпрі, для таких великих сум переказів, тоді проблем точно не буде, все буде без обмежень 🙈😂

💡 В усіх цих сервісах також є обмеження на перекази, якщо ви будете переводити занадто часто і великі суми, тоді вами може зацікавитися їхня служба безпеки і тоді будуть проблеми!

🌠3. Медицина🌠
🔺До лікаря записатися складно, якщо не термінова ситуація, записи на кілька місяців вперед. Тут допомогти нічим не зможу тобі, тільки чекати своєї черги, але ти можеш впасти в відділенні і вдати, що тобі сильно погано, тоді ти точно потрапиш без черги!

🌠4. Комунальні послуги🌠
🔺Мені писали в Telegram-bot про комунальні платежі в хостелах, будинках для гастарбайтерів, квартирах. Дійсно, ви повинні самостійно сплатити комунальні платежі, але тільки за те, що ви використовували протягом місяця (все залежить від вашого роботодавця), деякі з роботодавців покривають все, але це рідкість ☝🏽

🌠5. Зняття власного житла🌠
🔺 Якщо твій заробіток не більше 3k zł не рекомендую, ти ж не хочеш все віддавати на їжу і оренду квартири, а тут ще комуналка. Знаю, що роботодавець половину вартості повертає (іноді менше ніж 50%), але все ж. Ти можеш пошукати, щоб разом з напарником знімати, але це дуже незручно, але весело. Взагалі — так ми з вами живемо ☝🏽

Пост навмисне переданий  без редагування в різкій формі мовою автора, який був очевидцем багатьох подій за кордоном, щоб трохи відчинити завісу невігластва серед наших співвітчизників😬

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Яка мінімальна зарплата в Польщі

Яка мінімальна зарплата в Польщі

4.7/5 - (25 голосов) Мінімальна зарплата в Польщі До великої радості працюючих людей, з’явилися чутки …

Подписаться
Уведомление о
guest
85 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Maksim
Maksim
1 рік назад

Запрошення!
Якщо запрошення з 16.04.21 р Я, можу раніше перетнув кордон ??? За ранні спасибі!

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Maksim
1 рік назад

Можна, я заїхав по біо на 10 днів раніше

Maksim
Maksim
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

спс

нанка
нанка
Відповідь для  Maksim
1 рік назад

Можна, можливо. Але тільки, якщо будете проходити обсервацію. З огляду на дні обсервації, можуть пропустити раніше. Це інформація з офіційного сайту страж гранична

Maksim
Maksim
Відповідь для  нанка
1 рік назад

Дякую! Найдостойніший відповідь!

Toni
Toni
Відповідь для  Maksim
1 рік назад

Їхала на 16 днів швидше, страж навіть не подивився на дату яка стояла в запрошенні

Едуард
Едуард
Відповідь для  Maksim
1 рік назад

А віза є?

Maksim
Maksim
Відповідь для  Едуард
1 рік назад

немає

Едуард
Едуард
Відповідь для  Maksim
1 рік назад

Тоді як перетнеш?

Едуард
Едуард
Відповідь для  Едуард
1 рік назад

Була б віза можна було по біометрії

Maksim
Maksim
Відповідь для  Едуард
1 рік назад

Безвіз

Едуард
Едуард
Відповідь для  Maksim
1 рік назад

Чого поспішати і ризикувати? Якщо тут до 16-го 2 дня

Bohdan
Bohdan
1 рік назад

Як зараз купити Ікею

Дружині подобається ця компанія. Надивилася малому дитяче ліжко. Повертаюся я додому своїм легковим авто — універсал. Але навряд чи туди влізе ціла ліжко. І ось питання як зараз вигідно привезти ліжко додому? Чув, що в Києві відкрився магазин, але туди ще 350 км від нас (Рівненська область). Як ви везли такі великогабаритні речі додому? Простіше взагалі звернутися до якоїсь місцевої компанії, яка виробляє меблі, і показати їм що ми хочемо?

Валентина
Валентина
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

теж подобається ця компанія. але купувала дрібні речі. Як син був менше купувала через сайт крісло, там самі нормальні ціни, але я брала дрібні речі такі як підставка під ніжки, горщик. як бути з великими речами не підкажу

Олена
Олена
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

Знайомі купували меблі в новий будинок, то везли своїм бусики, тоді ще не було магазину в Києві

аа
аа
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

А чи не простіше буде замовити з України (там начебто доставка є)

Вася
Вася
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

реально! умільців розвелося ……… Ти йому загальні начерки кинь — креслення, далі вони самі в купу ваші забаганки зберуть. Якщо умільці при пам’яті то якість Не гірше -лучший. А ось можливість персонального дизайну … .. та й ціна повинна не так сильно кусати. Я себе шафа-купе під особистий дизайн замовив. Потім прибудову до нього. Шикарно вийшло. Навіщо гроші віддавати за просто незрозумілий бренд? (Відкрию по секрету — один фіг українці його клепають, так навіщо платити більше?)))

Сергій
Сергій
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

При покупці попросіть, якщо таке звичайно можливо, розібрати ліжечко, тоді точно поміститься. Скільки купував меблі, завжди привозили в розібраному вигляді, потім береш «буквар» і збираєш. Або купіть, розберіть, а вдома Зберіть.

Вася
Вася
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

на місці замов і якість буде нормальна. як на мене там в тій Ікєї нема за що слюні пускати, то дивився їх сайт то ціни були космос.

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Вася
1 рік назад

+

Анна
Анна
1 рік назад

Хостел Гостинний дім для карантину в Прушкове. Напишу свої враження. Може хто буде шукати.
Pruszków

Mariańska 20

 +48883107888

Мережа хостелів в Варшаві. Але на сайті у них саме цей хостел не вказано. Цей хостел тільки для карантину.

За 10 днів оплатила 340зл. При бронюванні заставу 40зл.

Територія чиста.

В кімнаті було 5 чоловік.

Одна з ліжок двоповерхова.

Випивання спиртних напоїв і гулянки заборонені. Тиша і спокій. Ванна на кожному поверсі, досить велика. Черг не було взагалі.

Кухня величезна, посуд є.

Всі продукти залишаються на кухні. Стікерованіе. П’ять холодильників, дві плити. Багато шаф. Два дивана для відпочинку. Прання 5 злотих, 2 злотих зі своїм порошком. Не було мікрохвильовки, поламалася в перший мій день карантину, але так і не замінили.

Все пристойно, чисто і акуратно.

Єдине але, специфічний адміністратор. Різка жінка. Каже з людьми не коректно. З претензією, то багато їсте, то занадто часто ходите митися.

Alex
Alex
Відповідь для  Анна
1 рік назад

дійсно, навіщо так часто митися, в Україні вже можна буде як повернетеся

Сарказм
Сарказм
1 рік назад

Шановні мої.
Я коротше тут зараз не багато в недорозуменій. Але, чекаю відповіді який буде аж в понеділок. З приводу житла.
Від «Ман павер, завод бош, місто Лодзь». Чи не завалялося ні у кого в голові інформації, з приводу житла там, як йдуть справи? Кол. — людей, умови?; (
Просто знати хотілося б вже, в понеділок будуть фотки на Вайбере, але ви ж самі знаєте що — так як воно. Очікування, важка штука.
Ще й змушений хоча б місяць по жити на (квартирі — хостелі) т.к, не можу знайти покамість підходяще мені житло. Все дуже далеко від роботи, або дорого.

Zhe
Zhe
Відповідь для  Сарказм
1 рік назад

Рік тому ця фірма надавала хороше житло, по 3-4 людини, одноповерхові ліжка, холодильник в кімнаті і з гарним місцем розташування самого місця, в центрі або біля автобусних зупинок, місто Валбжих

Сарказм
Сарказм
Відповідь для  Zhe
1 рік назад

Дякую за інфу.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Сарказм
1 рік назад

поспрашай у тих, хто працює на заводі, впевнений, що не всі живуть в житло від фірми.
простіше з ким то скооперуватися для зняття житла, дешевше вийде.
ну і у місцевих розпитай, оголосивши бувають на стовпах клеять.
а так тютюн купив по оголошенню на стовпі.

Сарказм
Сарказм
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Та чекаю ж понеділка братан. Там і вся інфа, я сьогодні на ебланіл, не по просив Кента щоб по питав інфу, тепер аж у понеділок. Т.к тепер вихідні.
Я так і планую я я не збираюся жити з нашими в кол 14 осіб. Я бувалий в цій фігні, ну його .

Сарказм
Сарказм
Відповідь для  Сарказм
1 рік назад

Знаю фактом, що якщо не жити на їх житла .. доплата, 250 злотих

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Сарказм
1 рік назад

у нас по 400 докидал шеф

Сарказм
Сарказм
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Добре, якби було. Але знаю покамість таку інфу, яку я бачив очима в листі.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Сарказм
1 рік назад

Ну тут як тобі повезе. В загальному мінімум зручностей фірма забезпечує. Я жив на Піотрковска 204/210 два кімнатна квартира нас було 8 чоловік 4М 4Ж ліжка двоповерхові, один холодильник, пралка. На кухні газова плита, мінімум посуду. Не 3 зірковий готель але мінімум зручностей забезпечено. В загальному було весело дуже залежить від контингенту співмешканців

Сарказм
Сарказм
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

Спасибі за інформацію ))
Безкоштовно?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Сарказм
1 рік назад

Два місяці безкоштовно акція в них була для тих хто погодився наюхати резину на Хачінсоні. Ті хто робив на Бош платили 360зл

Наташа
Наташа
1 рік назад

Хто загружав цей додаток,скажіть на який день приходить що карантин пройдено?Дякую!
STOP KOVID ProteGO Sefe

Наталья
Наталья
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

10 днів відсиділи і вільні

Ксения
Ксения
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

а хіба не це додаток для входу в ТЦ?

Юлия
Юлия
Відповідь для  Ксения
1 рік назад

саме

Наташа
Наташа
Відповідь для  Ксения
1 рік назад

а що таке ТЦ? Дякую!

Ксения
Ксения
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

ТЦ — торгові центри) так ніби було спочатку і ще воно начебто фіксує, з ким і коли контактував господар смартфона, на якому воно встановлено.

Alex
Alex
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

а що це за пріложуха?

Наташа
Наташа
Відповідь для  Alex
1 рік назад

прийшло на польський номер щоб загрузила

Alex
Alex
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

офіційно для проходження карантину потрібно завантажувати kwartanna domowa, а не це, карантин 10 днів, після закінчення Вм приходить смс, що карантин закінчено

Юра
Юра
Відповідь для  Alex
1 рік назад

Завантажувати потрібно додаток кварантанна вдома

Наташа
Наташа
Відповідь для  Юра
1 рік назад

не знаю прийшло на пол.номер, якщо хто знає напишіть

Юлия
Юлия
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

завантажуєте kwartanna domowa, і сидите 10 днів. додаток яке ви завантажили то не для того, воно там ніби як полегшує вхід в торговельні центри, але це вже після карантину) а так 10 днів сидите і після прийде смс, що карантин закінчено

Наташа
Наташа
Відповідь для  Юлия
1 рік назад

а якщо сьогодні 9 день вже те що?

Юлия
Юлия
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

нічого, чекаєте смс на ваш номер телефону польський, додаток це взагалі багато не скачують, не хвилюйтеся

Влад
Влад
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

а хіба це додаток передбачає проходження карантину? воно ж ніби не для того …

Наташа
Наташа
Відповідь для  Влад
1 рік назад

а для чого,якщо знаєте то напишіть,Дякую!

Влад
Влад
Відповідь для  Наташа
1 рік назад

воно було владою Польщі кажись розроблено для боротьби з ковідом за принципом сповіщень. типу хтось захворів з Ваших контактів — воно сповіщає, і ви, в свою чергу, якщо захворіли — теж там оповіщає, принцип точно не пам’ятаю, читав десь в новинах

Дмитро
Дмитро
1 рік назад

Скажіть будьласка якщо я нехочу бути на карантині,їду з Польщі в Україну коли робити той тест,зразу з границі їхати в лабораторію?чи можна на другий день?
Чи то на границі роблять тест?

Наталья
Наталья
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

І навіщо тобі головний біль, знаєш чим це може обернутися …

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Наталья
1 рік назад

Мені не варіант сидіти вдома

Zlata
Zlata
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

на кордоні можете зробити

Андрій
Андрій
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Можете зробити і Польщі за 48годин до перетину

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

В польщі дорого

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

На здоров’ї не економлять !!!! Чи впевнений ти в Українських тестах? Чому вони не дійсні в Польщі?

Юлия
Юлия
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

ну так робіть в Україні, або сидите 14 днів карантину — тут вже на Ваш вибір

Андрій
Андрій
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Ви впевнені що в Україні буде дешевше? Ви ж їдете з заробітків і кажете що дорого

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

А може я незаробив нічого

Роман
Роман
1 рік назад

Це правда якщо зробити тест на корону вірус в Україні і поїхати в Польщу той час обсервації буде не 10 днів а 3 дня. Якщо хто що знає з цього приводу проконсультуйтеся будь ласка. Буду дуже вдячний

Андрій
Андрій
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Тест зроблений в Україні нічого не вартий в Польщі. Даремно витрачені гроші

Любов
Любов
Відповідь для  Роман
1 рік назад

10 днів карантину

Юлия
Юлия
Відповідь для  Роман
1 рік назад

вони не довіряють нашим тестам, сидіти будете 10 днів

Наталья
Наталья
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Українські тести не проходять

Viktor
Viktor
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Звідки така інформація?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Роман
1 рік назад

не чув такого

Rider
Rider
Відповідь для  Роман
1 рік назад

10 днів в Польщі

Eric
Eric
1 рік назад

А якщо відправив і немає підтвердження тоді назад на польський рахунок повернуться кошти?

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Eric
1 рік назад

Ну по закону банк повинен повернути Вам все кошти і може відмовити в подальшому обслуговуванні, але на практики не зрозуміло буде так як закони в Україні не працюють на користь громадян

Катерина
Катерина
Відповідь для  Eric
1 рік назад

Повернуться, але зріжуть комісію.

Катя
Катя
1 рік назад

Привіт, чи не підкажіть, може це і не важливо, але якщо працевлаштований по umowa zlecenie, що саме вислати банку?

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Катя
1 рік назад

Попросіть у свого агентства нехай скинуть Вам довідку про ваші доходи

Олег
Олег
1 рік назад

після недавніх заяв про сплату монолог в Україні для працюючих за кордоном не здивуюся, що таке буде відбуватися все частіше і майже з усіма.
держиморди вже не знають як з людей бабки стряті

Дмитро
Дмитро
1 рік назад

Знайомий перекладав злотий 5000 в Україні на картку ПриватБанку, карта його, як польська так і українська!
Зажадали підтвердити походження коштів, так як він працює офіційно то проблем не було, тільки що чекав 3 дні поки розблокують!
Можливо дана інформація кому то згодиться, я розумію що це поодинокі випадки але все ж можуть бути проблеми у тих хто працює не офіційно і не зможе підтвердити свій дохід))

Хочу відразу уточнити: різниці немає як був здійснений переклад, трансфер го, пейсенд, Свіфт і т.д. так як мені пояснили в основному можуть потрапити під таку перевірку люди у яких маленький оборот по рахунках в українських банках, а потім заходить велика сума.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Теж було таке, я відправив .PDF файл з інформацією про свої доходи і проблем не було

Vasyl
Vasyl
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Тоже була така фігня рік тому, 4К тиждень йшли і не дойшли

Sim
Sim
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

До 5к гривень можна переводити без проблем

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Sim
1 рік назад

Це так, але якщо переводити кожен день по 5к грн це теж фіксується

Славко
Славко
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Я якось робив переклад на 200 злотих-докопалісь.Хотя до цього робив переклад на большуб суму-питань не було

Ян
Ян
1 рік назад

Працюю понад сім років парамедиком, на різних умовах ,у різних місцях (як поляки) особисто для мене ,кошти майже ті самі, скрізь свої плюси та мінуси.Якщо на умові про працю ,мені оплачують відпустку,то на злеценє беру меньше дижурів,виходить то само (: Ще раз повторюся, що Ви молодець, пишете багато корисної інформації (:

Ян
Ян
1 рік назад

Ще можна шукати працю на indeed,gumtree,nuzle.pl,olx ,gratka.pl ,gowork.pl.На рахунок офіційної роботи,то злеценє теж може бути ,по перше можна більше заробити ,ніж на умові про працю,по друге також можна подавати на карту, а взагалі все зрозуміло описали,думаю всім,хто їде вперше ,така інформація буде корисна (:

Кіріл
Кіріл
1 рік назад

Давай про Нідерланди, Бельгію, Норвегію, Фінляндію, Німеччину, а то Польща вже в печінках

85
0
Залиште будь ласка коментарx