lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Корисно знати / FAQ ДЛЯ КОЖНОГО — ПОЛЬЩА
FAQ ДЛЯ КОЖНОГО — ПОЛЬЩА

Збираєтеся їхати в Польщу? Обов’язково прочитайте

Привіт ✌🏽 Вирішив викотити для тебе цікаве питання-відповідь. зберігай 👌🏽

Збираєтеся їхати в Польщу? Обов'язково прочитайте

 

1. Яку валюту брати з собою?
📌 Якщо ми говоримо про Польщу — злотий.
Рекомендую! Обмінник у Приват Банку (при обміні в іноземній валюті); при покупці монобанк (нижче всіх курс серед банків України); TransferGo ТІЛЬКИ для великих операцій, курс менше.

2 . Скільки на перших порах брати?
📌 Все індивідуально для кожного. Але, тобі точно вистачить 600 злотих (Польща).

3. Яку вибрати роботу?
📌 працевлаштовувати ТІЛЬКИ ОФІЦІЙНО (umowa o pracę) і максимально захищено. Пошук роботодавців зі світовим ім’ям: Amazon, BMW, MacDonald’s, Mercedes, KFC, Tesla, DHL. Буде завжди робота, ніж у місцевих підприємців. Настійно рекомендую всім пробувати відправляти резюме на офіційних сайтах компаній;

4. Заробітна плата
📌 Заробітна плата повинна бути не менше 2100 zł (мінімальна на 2020 рік). Не варто сподіватися, що закордоном заробляють мільйони (для новачків);


5. Мова
📌 80% навчать тебе поляки, але ти можеш і сам через додатки або Skype з представниками. Але, мова потрібна тобі 100%, якщо ти плануєш заробляти більше і залишитися в Польщі.

6. Де шукати роботодавців?
📌 Якщо ми говоримо про компанії зі світовим ім’ям, то на офіційних сайтах компаній. Якщо по просту на: praca.pl, pracuj.pl, jobs.pl;

7. Чи будуть закривати кордони до кінця 2020 року?
📌 Не виключено. Якщо ти їдеш офіційно, то тобі нічого не загрожує, навіть якщо закриють усі межі. Зрозумій, що не буде такого, що Польща залишиться без українців, в тому числі і інші країни;

8. Чи брати з собою аптечку?
📌 Обов’язково! Бери з собою все. Багато препаратів можна купити в Польщі, але деякі ТІЛЬКИ за рецептом;

9. Які брати речі?
📌 Якщо ти сезонний працівник, тоді бери сезонні речі. Якщо ти більше ніж на 3 місяці бери теплі і весняні речі. Але, не варто брати дуже-дуже багато! Більшість речей купиш на місці;

10. Брати постільна білизна і посуд?
📌 Так. Навіть, якщо вказано що не треба, бери в якості гігієни. Адже, ти не знаєш, хто попередній спав на цьому ліжку.

Частина друга

1. Що робити, якщо закрили візовий центр?
📌 Перший варіант: ❌ НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Ти можеш поїхати по безвізу і запрошення.
Другий варіант: ✔️ РЕКОМЕНДУЮ! Зателефонувати безпосередньо в Генеральне консульство і дізнатися детальну інформацію про все. Що таке візовий центр і консульство, і як вони відрізняються, я тобі вже казав!

2. Чи можна подати документи безпосередньо в консульство?
📌 Можна. Але, для цього необхідно знати свій округ консульства і правильно СОБРАТЬ необхідні документи. В іншому випадку, буде 100% відмова у видачі візи.

3. Запрошення і віза в різні дати?
📌 Нічого страшного. Навіть, якщо у тебе запрошення на 2-3 місяці прийшло раніше, ти все одно можеш спокійно їхати. Не хвилюйся!

4. По безвізу
📌 Запам’ятай! Безвіз — 90 днів. На — 89 день, ти вже повинен виїхати з РП, щоб потім не було ніяких штрафів і депортацій. Ні? Хочеш залишитися? Тоді відразу після працевлаштування подавайся на карту побиту. До речі, зараз в Парламенті РП деякі зміни для іноземців повинні внести, потім розповім тобі докладніше про це, якщо звичайно буде прийнятий законопроект.

5. Краще літак / поїзд / автобус?
📌 ✔️ НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЮ — ЛІТАК І ПОЇЗД! Це дуже зручно і займає мінімум часу. Тебе швидко доправити в потрібну точку.

6. Місце для обсервації?
📌 Подбати про це заздалегідь. Чи не спиш подаватися на все і відразу, дізнайся інформацію більш детально про ВСЕ! Не залишай на останній момент.
❌ НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Шукати житло для обсервації на INFOZA / OLX, з тебе в 100% разів більше візьмуть, ніж ти цього хотів. Домовся з роботодавцем, адже завжди можна про щось домовитися! Дізнайся з якими хлопцями можеш виїхати разом, не їдь САМ! ТОБІ БУДЕ ЛЕГШЕ І КРАЩЕ.

7. Відмова у візі?
📌 Зберися. Не переймайся. Найголовніше — не впадати в паніку. Подай апеляцію. Виклади все для себе, чому тобі відмовили? Можливо неправильне заповнення анкети або старе фото? Пообщайся на форумах, прочитай на офіційних ресурсах про схожому відмову. У тебе все вдасться!

8. Скільки днів обсервация і чи можна якось її обійти?
📌 10 ДНІВ. Ні, це незаконно, тебе в будь-який момент можуть зловити за руку. Поважай іншу країну і її правила! Якщо тобі наклали штраф або депортували, не варто забувати, що це країна Євросоюзу, і що арешт на всі країни в майбутньому діє. Якщо ти українець, то тебе теж було б неприємно що через якихось іноземців сидіти постійно на карантині, які постійно порушують. ЗАПАМ’ЯТАТИ! Ти в гостях, а не вони.

9. Треба проходити карантин по приїзду в Україну?
📌 Так. Зовсім недавно уряд прийняв рішення про проходження карантину по прибуттю в Україну. Не розслабляйся! Інформація на 24 жовтня 2020.

10. Де краще працювати?
📌 Звичайно в столиці. Більше заробітки, більше можливостей. Але, і інші теж не погані міста, наприклад: Краків, Лодзь, Вроцлав, Познань, Гданськ.

Частина 3

Привіт ✌🏽 На старті 3-тя частина. Зберігай!

⚡Прошу врахувати, що стаття написана з досвіду багатьох людей, в тому числі і мого. Стаття була написана, як для початківців, так і для досвідчених ребят⚡

❓1. Скільки йде посилка❓
🖋️В звичайному режимі — 7 днів. Можливо, буде трохи довше, все залежить від того, який поштою скористаєтеся. Є різні способи доставити посилку до 15 кг. (Наприклад — передача).

❓2. Який можна брати алкоголь і сколько❓
🖋️В загальному можна все, але як завжди обмеження, що не більше 2 л. (Середньої міцності — 22%) на людину.

❓3. Втрата документів. що делать❓
🖋️Первое: викликай поліцію і фіксуй втрату документів (скористайся перекладачів, якщо не знаєш польський); пиши всім знайомим, які були поруч з тобою, можливо вони забрали з-нечайних (якщо така ситуація); якщо живеш не саме, попроси допомоги у сусіда;

Друге: звертайся в посольство України в Польщі для відновлення документів; повідом, що ти повідомив поліції про втрату документів; ти можеш на помсти попросити допомоги перекладача, думаю тобі наші в посольстві не відмовлять (наші в посольствах завжди раді нам).

Третє: без паніки відразу, твої документи знайдуться або відновляться, вся справа часу. Я знаю, що я такий же в паніці завжди, особливо, коли пишу цей пост про цю ситуацію думаю що все це легко. Я не раз втрачав документи і розумію тебе.

❓4. Валюта❓
🖋️Позаботься про це заздалегідь. Ти можеш як в Україні зробити обмін, так і в Польщі, рекомендую на території України.

❓5. Білети❓
🖋️Во час пандемії рекомендую зробити замовлення квитків заздалегідь. Бери страхову на квиток, особливо, якщо це українські компанії-перевізники.

Що стосується квитків на літак і автобус, ти так можеш взяти страхову на квиток, знаю, що в деяких компаніях вартість досягає € 20, але, повір, це краще ніж тобі взагалі нічого не повернуть.

❓6. Техніка з Польші❓
🖋️Я рекомендую тобі все техніку купувати на території нашої країни або замовити з Польщі за такою ж ціною, є перевізники, які займаються технікою з Польщі, з доставкою в нашу країну.

Що стосується податку на додану вартість, ти зможеш собі повернути ПДВ, при перетині кордону, коли тобі поставлять печатку на кордоні, ти повинен будеш знову повернуться в магазин, де власне і купував товар, але, слід також пам’ятати, що правила для ПДВ різні для кожного магазину, і так само, форма заповнення (Free Tax). Уточнюй в магазині і знову уточни на кордоні (скільки діє друк). Якщо складно розібратися, напиши мені

❓7. iPhone❓
🖋️Для тих, хто купував iPhone на території ЄС, тобі говорили в магазинах, що він не буде працювати в Україні — неправда. Корпорація доставляє товар на однакових умовах для всіх, крім Китаю, Японії, Кореї.

Всі телефони будуть працювати з стільниковими операторами нашої країни. Не варто витрачати зайві гроші на «розблокування» від магазинів.

❓8. Шоппінг❓
🖋️Рекомендую купувати речі в: Bershka, Colin’s, H & M, Pull & Bear, MANGO, ASOS, Zalando, Topshop, і інші. Повір це недорого, там завжди є знижки на товари, навіть під 60%.

! ️Я не наполягаю, у тебе 100% є свої улюблені магазини та бренди. З цього, я тобі даю рекомендації, де тобі точно повернуть 100% гроші за куплені товар і не обдурять! ️

❓9. Відмова в в’езде❓
🖋️К жаль, таке буває дуже часто. Зверни увагу на букву при відмові у в’їзді, вона завжди біля друку.

! ️Стоіт враховувати, що не всі позначки вказують на тимчасову заборону або депортацію! ️

! Друзями! Знову повторю для вас. Я роблю для вас життя більш легкої, не варто сприймати мої рекомендації, як повчання. Я не в якому разі не повчаю вас, адже навіщо це мені? Ви всі дорослі, і ніхто не може чогось вас повчати.

Частина 4

⚡1. види контрактов⚡
💡Самое важливе, правильно читати все що підписуєте, всі екземпляри контрактів повинні бути виключно двосторонні.

📝Umowа o pracę — трудовий контракт (найнадійніший з усіх), він гарантує всю законність, що власне і для місцевих жителів.

Особливості: восьми годинний робочий день (40-годинний тиждень); понаднормові не повинні бути більше 12-ти годин на день (нараховується + 50% від годинної оплати праці); надається оплачувана відпустка (не менше 24-х днів); оплачується весь соціальний пакет; пенсійний і трудовий стаж; спори розглядаються в суді.

📝Umowa zlecenie — трудовий контракт-доручення. Кількома словами — полягає для конкретних завдань. Він є одним з найпопулярніших в країні. Хороший він тим, що роботяга може приступити відразу до роботи. Роботодавець обов’язково реєструє (oświadczenie). Однак, ви повинні пам’ятати, що повинні виконувати роботу так, як домовитеся з роботодавцем і, це поширюється і на робочий графік, а так само отримаєте ту зарплату, на яку погодилися під час підписання контракту. Графік може бути як 8-ти годинний, так і 12-ти годинний, ніяких доплат понад за понаднормові не отримаєте.

Особливості: добровільне підписання контракту, розірвання в будь-який момент; зарплата виключно за відпрацьовані години, менший податок, час роботи не зараховується до стажу.

💡В статті написані в повному обсязі види контрактів, тільки найпопулярніші.
Будьте уважні при підписанні подібних контрактів! Просіть переклад, якщо відмовляється роботодавець, він може заплатити непоганий штраф.

2. Бронювання квитків
🔺Настоятельно не рекомендую бронювати квитки за місяць, два, ти не знаєш, чи скасують твій рейс в майбутньому. Краще зроби це за тиждень, дві. Як я раніше вже казав, бери з собою все необхідне.

3. Роботодавець не виплачує зарплату
🔺Пішіте на електронну пошту або телефонуйте до інспекції праці РП про несанкціонований поведінці роботодавця. Є можливість звернення до суду — тільки по umowа o pracę. В інших випадках, так би мовити «захищайте себе самостійно».

⚡4. розгляд віз⚡
🔺Что стосується розгляд віз, на жаль, так, це займає найбільше вашого часу. Віза розглядається в звичайному режимі — 6 днів, якщо потрібно більше часу для перевірки, може знадобитися від 6 до 30 днів і від 30 до 60 днів; варто також враховувати завантаженість консульства.

💡Учітивайте, що в даний момент немає можливості швидкого розгляду заявки на подачу віз (від 1-3 днів).

⚡5. Виїзд і в’езд⚡
🔺Да, вам все одно доведеться сидіти на обсервації не менше 10-ти днів. Ніякі тести не впливають на політику обсервацій. Поясню чому: через те, що ковід непередбачуваний, влади РП вирішили зробити обов’язкову обсервацію для всіх (тобто, не в залежності є тест чи ні), все сталося через випадки, що тест показав негативний результат, а через кілька годин позитивний результат у людини 😬

💡Конечно, як і до цього моменту, є можливість зробити тест, але все одно доведеться сидіти на самоізоляції.

⚡6. Повернення коштів візовий центр⚡
🔺Ти завжди можеш повернути витрачені кошти за роботу візового центру, але зважай, після передачі їх в консульство, ти не зможеш їх повернути. Все докладно на сайті Візового центру.

⚡7. Знижки на продукти⚡
🔺Могу порекомендувати вам завантажити з App Store або Google Store додатки, де зможете відслідковувати знижки на продукти: «Workport.pl», «Moja gazetka», «okazjum», «Ding.pl», це все що я знаю, але у тебе може бути і свій додаток ✌🏽

⚡8. PTP INTERCITY⚡
🔺Как мені здається, це один з найбільш зручних способів дістатися до Польщі, але один мінус з великих міст. Зручні вагони, як сидячі місця, так і сплячі, як 1-клас, так і 2-клас. Як тільки заходиш у вагон, одразу відчуваєш себе європейцем, як про тебе піклуються 😉

💡К жаль, на 1 листопада 2020 р не ходить в Україну до таке зауваження!

⚡9. SWIFT⚡
🔺Настоятельно не рекомендую ним користуватися кожен раз, тільки в рідкісних випадках або при необхідності!
По-перше, $ 30 за переклад + 1,8% від суми переказу з міжнародних банків (тариф Monobank), в інших банках України ще вище тарифи.
По-друге, довгий переклад до 3х днів і вище, залежно від емітента і країну.
По-третє, надійний, але занадто дорогий, як на мене.

⚡10. Monobank⚡
🔺Едінственний банк України, за яким я рекомендую робити переклади, ніби в Польщу або з Польщі в Україну. Маленькі відсотки за зняття коштів (не кредитні), надійний партнер TransferGo.
Рекомендую переказувати кошти в Україну в євро і, тільки на валютну карту євро.

Спасибі всім гастарбайтерам за прочитання однієї з найбільш найважливіших моїх статей на форумі 🙏🏽

Частина 5

🌠1. Звонкі🌠
🔺Рекомендую Telegram / Skype / Zoom, в цих месенджерах висока швидкість з’єднання. Кращу якість, навіть при низьких з’єднаннях (мається на увазі без відеозв’язку).

У Польщі є можливість VoLTE, але не у всіх операторів зв’язку, до слова — це передача голосу по інтернету, ви зможете, як користуватися під час дзвінка інтернетом, так і розмовляти одночасно, якість передачі голосу HD.

💡Оні використовують інфраструктуру AWS (крім Skype), що відповідно поліпшує швидкість з’єднання, їхні сервери знаходяться по всьому світу. Всі дзвінки захищені наскрізним шифруванням, і немає можливості в прослуховуванні тебе, говори що хочеш 😉

🌠2. Перевод🌠
🔺В зв’язку з жорсткістю умов НБУ, не рекомендую переводити більше 600 zł / день. І, навіть ця сума не гарантує блокування рахунку на території України, краще зменшити ще вдвічі (хто неофіційно працює) і, користуватися активно картою ніби на Україні або за кордоном.

💡Не має значення, ніби переклад: SWIFT, TransferGo, Paysend або інших платіжних систем переказів з-за кордону. Все одно може бути заблоковано, якщо ви офіційно працевлаштовані не буде проблем, а якщо неофіційно все буде повернуто назад, тільки може стягуватися відсоток.

💡Постановленіе: згідно з чинним законодавством України (в тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення»). Відповідно до п. 4.3.13.1. Уіп Банк здійснює документальну перевірку джерел походження коштів в разі перевищення узгодженого ліміту прибуткових операцій по карті.

☝🏽Совсем недавно і мені дзвонив ПриватБанк і повідомляв, щоб я подав документи в банк про моїх банківських операціях. Якщо я протягом 20-ти робочих днів не подам документи, банк перестане обслуговувати мене як клієнта.

☝🏽Я шукав способи, щоб допомогти тим, хто неофіційно працевлаштований і не знайшов, поки не зайдуть до нас іноземні сервіси такі як: PayPal і Stripe, вони видають власні карти, за якими можна переводити волюти без обмежень до $ 10k в місяць. Але, є такий сервіс Payoneer, але карта його коштує $ 30, але ви можете через нього переводити в Україні.

☝🏽Есть варіант відкрити рахунок на Кіпрі, для таких великих сум переказів, тоді проблем точно не буде, все буде необмежено 🙈😂

💡Во всіх цих сервісах також є обмеження на перекази, якщо ви будете переводити занадто часто і великі суми, тоді тобою може зацікавитися їхня служба безпеки і тоді будуть проблеми!

🌠3. Медіціна🌠
🔺Да, до лікаря записатися складно, якщо не термінова ситуація, записи на кілька місяців вперед. Тут допомогти нічим не зможу тобі, тільки чекати своєї черги, але ти можеш впасти в відділенні і втілитися що тобі сильно погано, тоді ти точно потрапиш без черги!

🌠4. за коммунальние🌠
🔺Многіе мені писали в Telegram-bot про комунальні платежі в хостелах, будинках для гастарбайтерів, квартир. Так ось, так, дійсно ви повинні самостійно оплатити комунальні платежі, але тільки за те, що ви використовували протягом місяця (все залежить від вашого роботодавця), деякі з роботодавців покривають все, але це рідкість ☝🏽

🌠5. Зняття власного жілья🌠
🔺Еслі твій заробіток не більше 3k zł не рекомендую, ти ж не хочеш все віддавати на їжу і зняття квартири, а тут ще комуналка. Знаю, що роботодавець підлогу вартості повертає (іноді менше ніж 50%), але все ж. Ти можеш пошукати, щоб разом знімати, але це дуже незручно, але весело. Вообщем так ми з вами живемо ☝🏽

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Переказ на Приват Банк з Польщі

5 / 5 ( 1 голос ) Перекази на Приват Банк з Польщі Багато пишуть, …

Подписаться
Уведомление о
guest
52 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Наташа
Наташа
19 днів назад

Хто загружав цей додаток,скажіть на який день приходить що карантин пройдено?Дякую!
STOP KOVID ProteGO Sefe

Наталья
Наталья
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

10 днів відсиділи і вільні

Ксения
Ксения
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

а хіба не це додаток для входу в ТЦ?

Юлия
Юлия
19 днів назад
Відповідь для  Ксения

саме

Наташа
Наташа
19 днів назад
Відповідь для  Ксения

а що таке ТЦ? Дякую!

Ксения
Ксения
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

ТЦ — торгові центри) так ніби було спочатку і ще воно начебто фіксує, з ким і коли контактував господар смартфона, на якому воно встановлено.

Alex
Alex
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

а що це за пріложуха?

Наташа
Наташа
19 днів назад
Відповідь для  Alex

прийшло на польський номер щоб загрузила

Alex
Alex
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

офіційно для проходження карантину потрібно завантажувати kwartanna domowa, а не це, карантин 10 днів, після закінчення Вм приходить смс, що карантин закінчено

Юра
Юра
19 днів назад
Відповідь для  Alex

Завантажувати потрібно додаток кварантанна вдома

Наташа
Наташа
19 днів назад
Відповідь для  Юра

не знаю прийшло на пол.номер, якщо хто знає напишіть

Юлия
Юлия
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

завантажуєте kwartanna domowa, і сидите 10 днів. додаток яке ви завантажили то не для того, воно там ніби як полегшує вхід в торговельні центри, але це вже після карантину) а так 10 днів сидите і після прийде смс, що карантин закінчено

Наташа
Наташа
19 днів назад
Відповідь для  Юлия

а якщо сьогодні 9 день вже те що?

Юлия
Юлия
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

нічого, чекаєте смс на ваш номер телефону польський, додаток це взагалі багато не скачують, не хвилюйтеся

Влад
Влад
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

а хіба це додаток передбачає проходження карантину? воно ж ніби не для того …

Наташа
Наташа
19 днів назад
Відповідь для  Влад

а для чого,якщо знаєте то напишіть,Дякую!

Влад
Влад
19 днів назад
Відповідь для  Наташа

воно було владою Польщі кажись розроблено для боротьби з ковідом за принципом сповіщень. типу хтось захворів з Ваших контактів — воно сповіщає, і ви, в свою чергу, якщо захворіли — теж там оповіщає, принцип точно не пам’ятаю, читав десь в новинах

Дмитро
Дмитро
19 днів назад

Скажіть будьласка якщо я нехочу бути на карантині,їду з Польщі в Україну коли робити той тест,зразу з границі їхати в лабораторію?чи можна на другий день?
Чи то на границі роблять тест?

Наталья
Наталья
19 днів назад
Відповідь для  Дмитро

І навіщо тобі головний біль, знаєш чим це може обернутися …

Дмитро
Дмитро
19 днів назад
Відповідь для  Наталья

Мені не варіант сидіти вдома

Zlata
Zlata
19 днів назад
Відповідь для  Дмитро

на кордоні можете зробити

Андрій
Андрій
19 днів назад
Відповідь для  Дмитро

Можете зробити і Польщі за 48годин до перетину

Дмитро
Дмитро
19 днів назад
Відповідь для  Андрій

В польщі дорого

Юрчик
Юрчик
19 днів назад
Відповідь для  Дмитро

На здоров’ї не економлять !!!! Чи впевнений ти в Українських тестах? Чому вони не дійсні в Польщі?

Юлия
Юлия
19 днів назад
Відповідь для  Дмитро

ну так робіть в Україні, або сидите 14 днів карантину — тут вже на Ваш вибір

Андрій
Андрій
19 днів назад
Відповідь для  Дмитро

Ви впевнені що в Україні буде дешевше? Ви ж їдете з заробітків і кажете що дорого

Дмитро
Дмитро
19 днів назад
Відповідь для  Андрій

А може я незаробив нічого

Роман
Роман
19 днів назад

Це правда якщо зробити тест на корону вірус в Україні і поїхати в Польщу той час обсервації буде не 10 днів а 3 дня. Якщо хто що знає з цього приводу проконсультуйтеся будь ласка. Буду дуже вдячний

Андрій
Андрій
19 днів назад
Відповідь для  Роман

Тест зроблений в Україні нічого не вартий в Польщі. Даремно витрачені гроші

Любов
Любов
19 днів назад
Відповідь для  Роман

10 днів карантину

Юлия
Юлия
19 днів назад
Відповідь для  Роман

вони не довіряють нашим тестам, сидіти будете 10 днів

Наталья
Наталья
19 днів назад
Відповідь для  Роман

Українські тести не проходять

Viktor
Viktor
19 днів назад
Відповідь для  Роман

Звідки така інформація?

Андрій
Андрій
19 днів назад
Відповідь для  Роман

не чув такого

Rider
Rider
19 днів назад
Відповідь для  Роман

10 днів в Польщі

Eric
Eric
28 днів назад

А якщо відправив і немає підтвердження тоді назад на польський рахунок повернуться кошти?

Дмитро
Дмитро
28 днів назад
Відповідь для  Eric

Ну по закону банк повинен повернути Вам все кошти і може відмовити в подальшому обслуговуванні, але на практики не зрозуміло буде так як закони в Україні не працюють на користь громадян

Катерина
Катерина
28 днів назад
Відповідь для  Eric

Повернуться, але зріжуть комісію.

Катя
Катя
28 днів назад

Привіт, чи не підкажіть, може це і не важливо, але якщо працевлаштований по umowa zlecenie, що саме вислати банку?

Дмитро
Дмитро
28 днів назад
Відповідь для  Катя

Попросіть у свого агентства нехай скинуть Вам довідку про ваші доходи

Олег
Олег
28 днів назад

після недавніх заяв про сплату монолог в Україні для працюючих за кордоном не здивуюся, що таке буде відбуватися все частіше і майже з усіма.
держиморди вже не знають як з людей бабки стряті

Дмитро
Дмитро
28 днів назад

Знайомий перекладав злотий 5000 в Україні на картку ПриватБанку, карта його, як польська так і українська!
Зажадали підтвердити походження коштів, так як він працює офіційно то проблем не було, тільки що чекав 3 дні поки розблокують!
Можливо дана інформація кому то згодиться, я розумію що це поодинокі випадки але все ж можуть бути проблеми у тих хто працює не офіційно і не зможе підтвердити свій дохід))

Хочу відразу уточнити: різниці немає як був здійснений переклад, трансфер го, пейсенд, Свіфт і т.д. так як мені пояснили в основному можуть потрапити під таку перевірку люди у яких маленький оборот по рахунках в українських банках, а потім заходить велика сума.

Kyrylo
Kyrylo
28 днів назад
Відповідь для  Дмитро

Теж було таке, я відправив .PDF файл з інформацією про свої доходи і проблем не було

Vasyl
Vasyl
28 днів назад
Відповідь для  Дмитро

Тоже була така фігня рік тому, 4К тиждень йшли і не дойшли

Sim
Sim
28 днів назад
Відповідь для  Дмитро

До 5к гривень можна переводити без проблем

Дмитро
Дмитро
28 днів назад
Відповідь для  Sim

Це так, але якщо переводити кожен день по 5к грн це теж фіксується

Славко
Славко
28 днів назад
Відповідь для  Дмитро

Я якось робив переклад на 200 злотих-докопалісь.Хотя до цього робив переклад на большуб суму-питань не було

Ян
Ян
1 місяць назад

Працюю понад сім років парамедиком, на різних умовах ,у різних місцях (як поляки) особисто для мене ,кошти майже ті самі, скрізь свої плюси та мінуси.Якщо на умові про працю ,мені оплачують відпустку,то на злеценє беру меньше дижурів,виходить то само (: Ще раз повторюся, що Ви молодець, пишете багато корисної інформації (:

Ян
Ян
1 місяць назад

Ще можна шукати працю на indeed,gumtree,nuzle.pl,olx ,gratka.pl ,gowork.pl.На рахунок офіційної роботи,то злеценє теж може бути ,по перше можна більше заробити ,ніж на умові про працю,по друге також можна подавати на карту, а взагалі все зрозуміло описали,думаю всім,хто їде вперше ,така інформація буде корисна (:

Кіріл
Кіріл
1 місяць назад

Давай про Нідерланди, Бельгію, Норвегію, Фінляндію, Німеччину, а то Польща вже в печінках