lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Карта побиту / Не потрібна Вам карту побиту в 2020
Не потрібна Вам карту побиту в 2020

Не потрібна Вам карту побиту — мінуси карту побиту

Не потрібна Вам карту побиту. Всім привіт! Не потрібна вам ця карта побиту. Це тема сьогоднішнього випуску. Мене звуть Макс Єлець, п’ять років в Польщі. Ну ви все це знаєте, починаємо.

Поділіться обов’язково цією статтею, у вас по-любому є знайомі, яким це буде важливо, корисно і цікаво. Все частіше у мене в коментарях, в індивідуальних консультаціях, при особистому спілкуванні люди запитують «Макс, як отримати карту побиту? Мені вона капец як потрібна «. Ти питаєш у людини «навіщо?». А він каже «у всіх вона є і мені потрібна». Ти говориш «немає, навіщо вона конкретно тобі?». «Ну у всіх вона є, все її отримують, все про неї говорять, значить це щось круте». А ти кажеш людині «що крутого в твоїй конкретної ситуації?». «Ну, ось круто, треба її отримати».

Минусы Карты Побыту, о которых забывают. НЕ НУЖНА вам Карта Побыту 2020!

І з’ясовується, що людині вона нафіг не потрібна. Люди, якщо ви приїжджаєте в таких варіантах як:

  • попрацювати на один раз (підзаробити)
  • на два рази, подивитися Польщу
  • зрозуміти моя або не моя країна

Вам карта побиту не потрібна.

Більшість людей приїжджають саме з такими цілями. Карта побиту потрібна тільки в тому випадку, якщо у вас є якийсь роботодавець, на якого ви вже розраховуєте, якщо ви переїжджаєте з великими грандіозними планами в цю країну. Якщо ж ви просто їдете спробувати, то забудьте про це.

Які мінуси карти побиту?

Не потрібна Вам карту побиту

Дуже багато хто не вважають за великі мінуси, хоча це досить проблематично для людей, які тільки приїхали.

Перше — дуже багато розбиратися. Хоч це і для мене допустимо, здається вже досить просто як і для людей, які її отримують не в перший раз, але якщо ви в перший раз з цим стикаєтеся, там дуже багато тяганини. Особливо, якщо у вас є проблеми з мовою, якщо ви його погано знаєте вам доведеться розбиратися в польських визначеннях. Якщо ви готові розбиратися — я прикріплюю в низу статті все ссилочку на всі статті, в яких я так чи інакше згадував карту побиту, пояснював як її отримати. Якщо ви не готові і у вас немає довгострокових планів — забудьте про це .

Крім того, що складно це все, вам ще й необхідно буде записуватися на чергу.

У деяких містах, в деяких воєводствах це величезна проблема. Люди займають чергу з вечора, живу чергу. Електронна не завжди працює так, як хотілося б. Навіть якщо з електронною чергою все одно ви зіткнетеся з цією живою чергою, я стикався. Донести якусь папірчик, забрати цю карту.

Прив’язка до роботодавця

Наступна проблема — ви, так чи інакше, прив’язується до роботодавця . Від нього можна відв’язатися, але у вас там вже будуть якісь терміни, вам буде даватися місяць на пошук нового роботодавця. Воно вам треба? Якщо ви просто приїжджаєте працювати по візі, ви без проблем просто розриваєте контракт з попереднім і шукаєте наступного роботодавця без ось цих ось проблем.

І наступний пункт, на який мало хто звертає увагу — отримавши друк про подачу на карту побиту і при цьому, якщо ваша віза підійшла до кінця, ви стаєте безвиїзного.

Точніше, виїзним але назад не в’їзним. Тобто ви можете допустимо повернутися в Україну, вас випустять але при цьому назад, якщо ви захочете поїхати в Польщу, вам необхідно буде отримувати нову візу, або якщо у вас не закінчився безвіз, а на очікуванні на карту побиту безвіз днинки капають. Якщо у вас віза закінчилася вам доведеться отримувати візу. Сюди ж можна додати те що ви не зможете подорожувати по Європі, поки у вас очікується карта побиту і закінчилися віза і безвіз. Тобто, ви не можете кататися по Європі бо друк про карту побиту дозволяє вам знаходитися тільки в Польщі, а не в Євросоюзі.

Резюмую

Якщо ви не хочете паритися з документами, не хочете стояти в чергах, збиратися ось ці ось документи, заповнювати заявки, якщо ви не плануєте довгостроково переїжджати в Польщу (не приїхав попрацювати на якийсь певний термін, а переїжджати до Польщі) вам карта побиту нафіг не потрібна. Окей? Пишіть в коментарях, що ви думаєте з цього приводу, вчіть іноземні мови, подорожуйте більше.

Не потрібна Вам карту побиту — З цією статтею так само цікавляться:

 Не потрібна Вам карту побиту  Карта побиту по безвізу, поради  Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова?
Карти побиту для українців: які переваги і як її отримати? Карта побиту по безвізу, поради Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова?

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформлення карти сталого побиту

5 / 5 ( 8 голосов ) Оформлення карти побиту для українців: як відбувається процедура …

Подписаться
Уведомление о
guest
4 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Тетяна
Тетяна
1 місяць назад

Доброго дня. Цікавить таке питання: якщо чоловік має карту побиту то чи може він забрати дитину до Польщі? Якщо так, то які документи для цього потрібні?

Микола
Микола
8 місяців назад

Скільки часу на рік можна перебувати в Україні з картою побуту і який податок потрібно платити?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 місяців назад
Відповідь для  Микола

Це питання до Ужонду праці