Депортація з Польщі та відмова в карті — що робити
5/5 - (4 голоса)
Депортація з Польщі та відмова в карті — що робити

Депортація з Польщі та відмова в карті. Всім привіт і ласкаво просимо. Давно хотіла сісти і написати статтю на цю тему. Мені здається, ця інформація повинна була бути взагалі найпершою на сайті. Але так вийшло, вже через два роки, я тільки зараз це пишу. І сьогодні хотіла б з вами поговорити, що робити в разі, якщо вам відмовляють у видачі карти побиту. Що робити, якщо вам дають депортацію, але і як повернути свої гроші, які ви оплатили за карту тимчасового побиту, або ж за карту стало побиту.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Чи можна працювати
Відмова в карту побиту, що робити
Причини відмови в карту побиту
Відмова в карті якщо роботодавець не платить податки
Як самому відмовитися від карти побиту
Що робити в разі депортації?
Причини депортації з Польщі
В яких випадках не можуть депортувати

Депортація з Польщі та відмова в карті

Напевно, для кожного іноземця найгірше почути від ужонда або ж від варти граничні, що вас депортують або, що вам відмовляють в карті . Що робити далі? Невже доведеться повертатися назад в свою країну і ніколи не приїжджати сюди працювати, або ж таки не привезти свою сім’ю сюди?

Так ось, вихід є, не потрібно впадати у відчай, головне правильно вчинити в рамках закону.

Пам’ятайте ще також, якщо вам відмовляють два рази у видачі карти тимчасового побиту, на третій раз ви не маєте права вже подавати на саму цю карту побиту.

Ще дуже важливо знати також, що будь-яка відмова, будь-яка депортація, будь-яке анулювання віз, карт і всього іншого, дуже сильно впливає на майбутнє ваше тут на території Польщі. Впливає також на карту резидента, наприклад, на сталий побит або ж взагалі на громадянство Польщі. Я вже не раз вам також говорила, що якщо ви подаєте на карту тимчасового побиту, або ж на будь-який інший вид на проживання, і у вас закінчується, наприклад віза, у вас закінчується освядчение, зазволенія не має ще на руках, з печаткою в паспорті або ж з певним папірцем, яку видає вам інспектор при подачі документів на легалізацію, ви маєте право нелегально перебувати на території Польщі.

ДЕПОРТАЦИЯ из ПОЛЬШИ. ОТКАЗ В КАРТЕ ПОБЫТА. АПЕЛЛЯЦИЯ. ВСЁ ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ!!ДЕПОРТАЦИЯ из ПОЛЬШИ. ОТКАЗ В КАРТЕ ПОБЫТА. АПЕЛЛЯЦИЯ. ВСЁ ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ!!

Чи можна працювати

Так, ви не маєте права працювати. Перш ніж вам приступити до роботи, ви повинні мати певний пакет документів, але перебувати на території Польщі ви маєте право. Виїжджати в свою країну ви також маєте право, але потрібно пам’ятати, що для того, щоб в’їхати на територію Польщі, ви можете скористатися або ж біометричними днями, якщо у вас вони залишилися, якщо ви з іншої країни, не з України, тоді вам потрібно робити будь-яку візу для того, щоб в’їхати.

Печатку, яку вам ставлять в ужонді для іноземців, не дає вам права в’їжджати або ж подорожувати країнами Шенгену.

Тим більше, вам не дає права працювати на території Польщі. Цей нюанс потрібно враховувати, тому що кожен день надходять одні і ті ж питання з приводу штампу в паспорті, і дуже багато хто думає, що штамп у паспорті дає вам легалізацію, як в роботі, так і в побуті. Якщо так вийшло, що пройшов уже великий період часу і вам не приходить ніяка відповідь по карті тимчасового побиту, ви йдете дізнаватися в ужонд у справах іноземців і виявляється, що у вас або ж завершена справа по карті тимчасового побиту, або ж у вас взагалі відмова . Не будемо приховувати той факт, що листи приходять дуже довго і іноді потрібно дізнаватися інформацію по вашій справі.

Відмова в карту побиту, що робити

Якщо ж все-таки так вийшло, що у вас відмова в карті тимчасового побиту, ви маєте право протягом двох тижнів від моменту отримання листа про відмову у видачі карти тимчасового побиту, оскаржити свою справу.

Напевно, багато з вас відразу здивуються «чому відмовляють в карті тимчасового побиту або ж в будь-якому іншому вигляді на проживання, якщо я приніс вньосек, у мене є договір, все є, чому ж тоді відмовляють?». Відмовляти можуть з різних причин в різних ситуаціях, все залежить від вашого пакету документів. Іноді навіть самі ви, не знаючи всіх тонкощів закону, можете не помітити цього.

Причини відмови в карту побиту

Депортація з Польщі та відмова в карті

Дуже часті помилки, це коли у вас закінчився договір на оренду житла і ви не принесли новий, якщо вам не продовжили договір по роботі, якщо вам не дали новий дозвіл на роботу. Ну і, в гіршому випадку, коли ваш дозвіл на роботу починається пізніше, ніж написано в договорі. Тобто, буває так, що вам дають договір і там, наприклад, дата стоїть, що ви можете приступити на роботу з 12 травня, але дають вам ще також, наприклад, освядченіе або ж зазволеніе на роботу і там вказана дата, що ви можете приступити тільки 16 травня. Так ось, згідно із законом ви зобов’язані приступити не з 12 травня, а з 16. Саме з тієї дати, яка вказана на запрошенні.

Але, і знову ж таки, з вами не можуть укласти договір на роботу раніше, ніж дозвіл на роботу. Сподіваюся ви розумієте, різницю. І ось тут у багатьох починаються проблеми і через це можуть бути також відмови. Далі, якщо ви не здаєте піти, тобто, якщо ви пропрацювали офіційно, то вам, як я вже давно розповідала, видають ПІТ 11, ви повинні розрахувати ПІТ 37.

Так ось, якщо ви не здаєте ці піти, то вам теж можуть відмовити в карті тимчасового побиту. Здається, начебто дрібниця, чому я повинен звітувати, якщо по суті вони мені повинні повернути гроші. Але не завжди так буває. Іноді у деяких іноземців буває недорозрахунок по податкам і навіть буває, 0.01 гріш вам потрібно буде доплатити. Якщо ви його не доплачуєте, то йде пеня і також йде штраф за те, що ви не звітуєте за свої податки.

Відмова в карті, якщо роботодавець не платить податки

Відмова в карті якщо роботодавець не платить податки

І ще один момент, через який вам також можуть відмовити у видачі карти тимчасового побиту, це коли ви не платите страховку або ж ваш роботодавець не оплачує за вас страховку. Якщо ви мені зараз поставите питання «як же перевірити, чи платить роботодавець за мене податки, чи сплачуються страхові внески?». Все це ви можете зробити самостійно, просто звернутися окремо в кожен орган.

Тобто, наприклад, ви можете прийти в податкову за місцем вашої прописки, дати НІП або ж Песель і перевірити, як сплачуються податки. Це стосується і страхового внеску, тобто, ви можете звернутися в компанію ЗУС, або ж в установу НФЗ, або ж в іншу страхову, де саме зарахована  ваша фірма, це може бути і Свис Мед і Люкс Мед, якщо це приватні страхові — та там перевірити, сплачуються страхові внески за вас.

Якщо вам приходить відмова по карті побиту, ви можете подати на апеляцію і можете це зробити протягом двох тижнів з моменту отримання листа на пошту. Далі, після того, як ви подаєте на апеляцію, ви перебуваєте на території Польщі легально.

Найважливішим фактом потрібно враховувати, що було написано в листі, тобто, в зв’язку з чим вам відмовили в карті тимчасового побиту. Якщо деякі нюанси вам незрозумілі, то раджу вам звернутися до знаючих людей, які допоможуть вам розібратися в цій ситуації. Ще хочу поділитися одною порадою, це звернутися не до першого ліпшого юриста або адвоката, а пройтися по двом-трьом і дізнатися у кожного, що вони скажуть.

Так, можливо в деяких ситуаціях це може бути затратно, якщо у вас немає таких знайомих, які вже точно пройшли цей шлях. Тому що не раз уже були такі ситуації, коли один юрист каже одне, другий юрист говорить третє, а четвертий юрист взагалі в результаті говорить правильну інформацію, яку вам потрібно було насправді, зробити. Тобто, іноді навіть за допомогою цих юр. консультантів можна зробити собі гірше.

Як самому відмовитися від карти побиту

Як самому відмовитися від карти побиту
Якщо ж вам відмовили в карті тимчасового побиту або ж ви самі хочете відмовитися від карти тимчасового побиту, тобто, ви розумієте, що вам немає сенсу її чекати, ви можете поїхати в Україну, наприклад, або ж в свою країну, звідки ви приїхали і зробити воєводської візу. В підсумку приїхати працювати знову, то вам ця карта не потрібна. Ви, звичайно, ж можете прийти і написати заяву вашому інспектору про відмову про видачу карти тимчасового побиту, або ж якщо вам саме приходить лист про те, що вам відмовили, ви маєте право повернути свої гроші за оплату карти побиту. Сума повернення така ж, як ви і оплачували, це або 440 злотих на карту тимчасового побиту і роботу, або ж 340 злотих на карту тимчасового побиту.

Тобто, це коли по возз’єднанню сім’ї або ж з інших обставин, або ж коли ви подаєте на карту для дітей. Все, що вам потрібно буде, це прийти в сам ужонд, де ви подавали документи на карту тимчасового побиту, написати заяву, прикріпити також квитанцію, а також прикріпити децізію про відмову у видачі карти тимчасового побиту, і все це віддати в ужонд.

Згідно із законом, протягом 5 років ви можете повернути цю суму. Повернення йде, по закону взагалі, від 3 до 6 місяців. У деяких воєводствах проходить це протягом буквально одного-півтора місяців, а в інших воєводствах тягнуть до останнього, іноді навіть до року. Але, вам моя порада, якщо вам вже тягнуть півроку і не повертають цю суму, тоді потрібно просто прийти, нагадати про себе, що ви подавали заявку про повернення грошей. І тоді вашу справу трохи прискорять і поставлять в пріоритет.

Що робити в разі депортації?

Депортація з Польщі та відмова в карті Що робити в разі депортації?

Депортація, напевно, для багатьох це просто найжахливіше слово, яке вони не можуть навіть вимовити. Це, по суті, невеликий, але хрест вже на майбутньому. Депортацію можуть дати від 6 місяців до 10 років, в залежності від ситуації, яка відбувається, і в зв’язку з чим. Депортація може бути не тільки в Польщу, так і по всій Шенген зоні.

Депортацію теж можна оскаржити, найголовніше, правильно це зробити. Тут теж я вам раджу найняти знаючих людей, які займаються цією проблемою.

Причини депортації з Польщі

Депортацію можуть дати, звичайно ж: якщо ви працюєте на території Польщі нелегально; ваша діяльність не відповідає дійсним документам. Тобто, якщо у вас видана робоча віза в Польщу, а ви працюєте в Чехії або в Німеччині, або ж взагалі просто відпочиваєте десь в інших країнах; якщо у вас підроблені документи; ви несете загрозу національній безпеці; якщо ви торгуєте забороненими товарами.

В яких випадках не можуть депортувати

Депортувати вас не можуть в декількох випадках: ви є чоловіком громадянина тієї країни, з якої вас хочуть депортувати; ви дитина громадянина Польщі; якщо у вашій країні є загроза для вашого перебування; якщо вас переслідують у вашій країні.

Також варто відзначити, що скасувати депортацію ви маєте право в усіх випадках: якщо у вас не має ніяких боргів по податкам в тій країні, з якої вас хочуть депортувати; якщо ви не несете ніякої загрози національній безпеці; якщо ви не були засуджені на умовне позбавлення волі.

Потрібно написати лист в страж граничну, пояснювальну заяву на апеляцію, надати всі документи. Також вам потрібно буде потім заплатити штраф. І ще одним моментом, найголовнішим, пам’ятайте що якщо ви подаєте на апеляцію, ви не маєте права тут перебувати легально, на території Польщі. Тобто протягом місяця ви повинні виїхати.

На цьому у мене сьогодні все. Сподіваюся, інформація для вас була корисною та інформативною. Напишіть, будь ласка, в коментарях, які статті ви хочете бачити в найближчим часом. Що вас найбільше зараз цікавить. Загалом, чекаю ваших коментарів.

Депортація з Польщі та відмова в карті — з цією статтею також цікавляться:

Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Карта побиту по безвізу, поради  Мінуси карту побиту
Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Карта побиту по безвізу, поради Мінуси карту побиту

Депортація з Польщі та відмова в карті. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Zameldowanie czasowe: что это и как получить?

Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

5/5 - (14 голосов) Прописка в Польші: що це і як отримати? Прописка в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
117 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Евгения
Евгения
7 місяців назад

Доброго дня. Вдруге мені назначили дату на відбиток пальця, за деякими причинами не можу з’явитися. Шо буде далі і чи маю я покинути Польщу якщо не з’явилася на відбиток пальця на карту побиту, якщо так то в який термін?

мом
мом
10 місяців назад

Відмова по карту побиту
Скажіть, будь ласка, якщо прийшла відмова по карту побиту. Далі 14 днів для вирішення. Як правильно вчинити? Чула що можна подати апеляцію. Підкажіть будь ласка як це зробити, що для цього потрібно. У найкоротші терміни

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  мом
10 місяців назад

Я так робила і вдруге децізія позитивна. В С вже пластик забираю.
Варшава.

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  мом
10 місяців назад

Ніякої апеляції. Переподавати, підготуйте ті документи, яких вам не вистачає. Подасте поштою, часу більше буде на збір або очікування. Залежить чого саме не було у Вас.

мом
мом
Відповідь для  Тетяна
10 місяців назад

Можна ваш номер Вайбер. Щоб зв’язатися безпосередньо

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  мом
10 місяців назад

Я вайберу не маю, на жаль.
Напишіть на пошту електр., Завтра зв’яжемося і ще щось пораджу.

Unlx
Unlx
Відповідь для  мом
10 місяців назад

Ви добре подумайте може ви щось начудили років 3-5 назад. Мали приводи в поліцію, порушували круто ПДР. Пробували ввезти в Польщу сало і вас зловили. Ви потрапили в бази як благонадійний.

є
є
Відповідь для  Unlx
10 місяців назад

сало винувато

Димитров
Димитров
Відповідь для  мом
10 місяців назад

Звернутися до нормального юристу

мом
мом
Відповідь для  Димитров
10 місяців назад

Спасибі. Прошу вибачення можливо ви зможете підказати нормального юриста. Розумію що потрібно перевіреної людини. Спасибі заздалегідь

Димитров
Димитров
Відповідь для  мом
10 місяців назад

Яке місто?

мом
мом
Відповідь для  Димитров
10 місяців назад

Варшава

Димитров
Димитров
Відповідь для  мом
10 місяців назад

Спершу у свого юриста чи зможе допомогти потім дам контакт

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Димитров
10 місяців назад

Ти маєш свого юриста?
ля, Діловий який

Димитров
Димитров
Відповідь для  підозрюваний
10 місяців назад

Природно, а мав на увазі знайомого юриста який мені допоміг — це так для розуміння

мом
мом
Відповідь для  Димитров
10 місяців назад

Велике спасибі. Чекатиму

Qqq
Qqq
1 рік назад

Карта тимчасового побуту
Дає можливість цей документ легально перебувати в Польщі? Подав документи, закинув в Коперкомат начебто так називається, видали цей «чек» запитали у інформації дає можливість перебувати? Сказали що так. Біометрія скоро закінчиться. Тому і питаю!?

Anna
Anna
Відповідь для  Qqq
1 рік назад

Ну, якщо там вказані ваші дані, то думаю це прирівнюється до підтвердження з пошти.
Час від часу пишіть мейли в ужонд з проханням надати інформацію у вашій справі. Якщо внесек буде внесений до бази, тоді ваше перебування 100% легально

Qqq
Qqq
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Дякую

Саша
Саша
1 рік назад

Нова робота по карті
Є тут ті люди, які дочекалися карту і міняли кілька разів роботу?

І можливо змінити роботу, агентство, якщо це ж агентство подало тебе на карту?

Просто робота дуже важка, нереально садить здоров’я.
Тому вже і думаю, що ж робити

Anna
Anna
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Поки не отримали децізію, можете міняти роботу скільки хочете, Головне вчасно приносити документи від нового роботодавця.
Чим частіше будете міняти роботу, ти насторожено ставитимуться до вашої справи. Але якщо з документами буде все добре, тоді отримаєте позитивне рішення
Бережіть своє здоров’я, його не купити

Саша
Саша
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Просто це агентство подавалаоі я тепер не знаю як бути …. у них мої гроші і так далі …. залежу повністю

Anna
Anna
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Що? Вони хоч подали ваші документи?
Боже, що за жах відбувається з цими агентствами?

Саша
Саша
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Так, подали. Є чек з пошти.

Anna
Anna
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Хух. Хоч це добре
Якщо ви переживаєте за документи, то це спокійно вирішується. Просто подаєте документи від нового роботодавця
Все інше на жаль не знаю як вирішити.

Саша
Саша
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Наприклад, якщо знайшов нову роботу, вирішив питання з грошима, то я можу спокійно покинути це агентство?

Anna
Anna
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Так, на новій роботі вам потрібно щоб роботодавець зробив вам освядчене або зезволене

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Особисто я міняв двічі на жодній карті. Маючи нову (останню) децізію — все роблю ще по старій карті.

Саша
Саша
Відповідь для  Bogdan
1 рік назад

Ви і агентство міняли?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Ні. тільки безпосередньо

Катюха
Катюха
1 рік назад

Децізія по карті

Хлопців якщо децізія по карті винесена на 16.02.
Те значить що в цей час зміниться стан справа або не завжди так?
Чула що люди і до двох років чекають.
У мене зараз робота з уроками які оновлюються щомісяця.
За таким умів начебто не дають карту.
Суть полягає в тому, що мені сама карта вже не потрібна. Мені треба пару місяців побути в Польщі.

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Катюха
1 рік назад

Не завжди, в основному набагато пізніше від тієї дати

Катюха
Катюха
Відповідь для  Oleksandr
1 рік назад

Ой спасибі, ви мене порадували

Ганна
Ганна
Відповідь для  Катюха
1 рік назад

2 місяці це планове завершення розгляду справи, але якщо не вистачає якихось документів прийде лист з тим, що треба донести, кожен такий лист відкладає отримання рішення по карті десь на місяць, в залежності від воєводства

Екатерина
Екатерина
1 рік назад

Добридень! Як написати лист у Ужонд Варшави, для скасування апеляції по карту побиту? Давно звільнився зі старої агенції в Мазовецькому воєводстві, Працюю по умів про праце в Заходнопоморском воєвудства. Може є у кого приклад листа або звернення, щоб відмовитися від апеляції?

Иван
Иван
Відповідь для  Екатерина
1 рік назад

А подзвонити?

Жека
Жека
Відповідь для  Екатерина
1 рік назад

В самому уженде уточнити.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Жека
1 рік назад

Чи не вийде, живу в Щецині, до Варшави далеко їхати, щоб щось дізнатися)

Дана
Дана
Відповідь для  Екатерина
1 рік назад

Тобто вам її не видали, ви подали на апеляцію, а тепер хочете скасувати апеляцію, так?

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Дана
1 рік назад

Прийшла відмова по карті, агенція подала на апеляцію, я знаю тільки те, що справа була передана начальнику у справах чужинців і все. Це статус уже 1,5 року висить. Але так, ви праві, хочу скасувати розгляду справи по апеляції, яку так і не видали.

Дана
Дана
Відповідь для  Екатерина
1 рік назад

Давно я так розумію подавали апеляцію?

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Дана
1 рік назад

Уже 1,5 роки пройшло.

Елена
Елена
1 рік назад

Добрий день! Як написати лист у Ужонд Варшави, для скасування апеляції по карту побиту? Давно звільнився зі старої агенції в Мазовецькому воєводстві, Працюю по умів про праце в Заходнопоморском воєвудства. Може є у кого приклад листа або звернення, щоб відмовитися від апеляції?

Виктор
Виктор
Відповідь для  Елена
1 рік назад

Давно я так розумію подавали апеляцію?

Елена
Елена
Відповідь для  Виктор
1 рік назад

Уже 1,5 роки пройшло.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Елена
1 рік назад

Тобто вам її не видали, ви подали на апеляцію, а тепер хочете скасувати апеляцію, так?

Елена
Елена
Відповідь для  Виктор
1 рік назад

Прийшла відмова по карті, агенція подала на апеляцію, я знаю тільки те, що справа була передана начальнику у справах чужинців і все, цей статус вже 1,5 року висить. Але так, ви праві, хочу скасувати розгляду справи по апеляцію, яку Так і не видали.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Елена
1 рік назад

Хіба що в самому уженде уточнити.

Елена
Елена
Відповідь для  Виктор
1 рік назад

НЕ вийде, живу в Щецині, до Варшави далеко їхати, щоб щось дізнатися.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Елена
1 рік назад

А подзвонити?

Vladislav
Vladislav
1 рік назад

Карта побиту
Таке питання чого достатньо, щоб на законних підставах перебивати в Польщі коли через фірму робиш карту побиту?

Kris
Kris
Відповідь для  Vladislav
1 рік назад

Документи в ужонд повинні бути відправленні listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Тоді до вас повинен повернутися поштою «жовтий папірець», який і є підтвердженням що ви подали документи а urząd їх прийняв, і перебування є легальним. Якщо вас подавала агентство то просіть у них цей папірець. А далі чекаєте листи з urządu, це буде не скоро.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Vladislav
1 рік назад

Досить відправити листом оплачений внесок анкету і мінімальний пакет документів

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Vladislav
1 рік назад

Надіслати поки поштою, навіть не всі …. листом з повідомленням ..

Vladislav
Vladislav
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Якщо я правильно зрозумів то досить тільки повідомлення про те що документи відправлені в уженд?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Vladislav
1 рік назад

да

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Vladislav
1 рік назад

Так, як відправите дадуть сіру папірець, як уженд отримає поки прийде жовта. Обидві є підстави легально перебувати в країні

Ганна
Ганна
Відповідь для  Vladislav
1 рік назад

да, це той жовтий папірець який вам прийде після подачі

Єлла
Єлла
1 рік назад

Подав заявку на продовження карти побиту(перша була коли вчився) та не отримав жодної відповіді, пробув сконтактуватись з урядом та ніхто не відповідав, в самому уряді нічого не можливо дізнатись, тільки через інтернет.Карту так і не отримав.Пройшло два роки.Хочу їхати в Україну.Буде якісь проблеми на польскому кордоні?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Єлла
1 рік назад

Напишите им на почту и узнайте на каком этапе ваша карта
Два года никаких вестей? Подозреваю что дело уже не рассматривают, и вы находитесь нелегально

Єлла
Єлла
Відповідь для  Bogdan
1 рік назад

Дякую.А не знаєте,на границі буде якійсь штраф?І якій?

Александр
Александр
1 рік назад

Відсутність печатки, карта, депортація. Добрий вечір, може буде цікаво тим людям які подалися на карту але не чекаючи печатки змушені повернутися додому. Був в такій ситуації, подався на карту в останні дні біометрії, заплатив wniosek, але змушений був повернутися в Україну. На кордоні проблем не було, перевірили за хвилину був заплачений wniosek, ніякої депортації не було.

Наталья
Наталья
Відповідь для  Александр
1 рік назад

Якщо подані документи на продовження карти, але ще не викликали на відбитки, можна виїхати на тиждень на Україну?

Inna
Inna
Відповідь для  Наталья
1 рік назад

Привіт, спасибі велике за таку інформацію, для мене це було дуже корисно. Щастя вам)

Александр
Александр
Відповідь для  Inna
1 рік назад

Радий що інформація була корисна) спасибі, і Вам всього найкращого)

Любов
Любов
Відповідь для  Александр
1 рік назад

А як повертатися будете в Польщу? віза або безвіз з Воєвудським запрошенням

Александр
Александр
Відповідь для  Любов
1 рік назад

Через 3 місяці можна назад біометрії, якщо без коридору то можна через воєводської візу

Самый
Самый
Відповідь для  Александр
1 рік назад

А коли запросять на відбитки що робити))?

Александр
Александр
Відповідь для  Самый
1 рік назад

Якщо запросять то логічно що ця карта анулюється. По поверненню до Польщі доведеться все робити заново, але допусти мого товариша близько півроку не дзвонили і не запрошували на відбитки, по-підсумку він зарезервував дату через інтернет і сам приїхав. У всіх по різному. Зазвичай звуть через 2-3 тижнів після подачі документів.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Александр
1 рік назад

Відбитки зараз відразу здають. Ну принаймні я вчора був в уженде здав документи, відбитки пальців і мені поставили печатку в паспорт і призначили децізію на кінець січня)

Єлла
Єлла
Відповідь для  Александр
1 рік назад

Доброго вечора.А скільки заплатили?

Александр
Александр
1 рік назад

Привіт, відправили документи поштою для подачі на карту побиту, відправили до закінчення терміни біометрії. Відповідь з уженда ще не прийшов, дату візиту не призначили, відповідно печатки в паспорті що чекаємо карту немає. Питання: якщо зараз доведеться повернутися в Україну, чи поставлять депортацію на кордоні? Якщо що у нас є паперу з пошти що підтверджують висилку документів. Чи достатньо цього? Заздалегідь дякую.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Александр
1 рік назад

Навряд чи достатньо тієї папірці.
Ви могли відправити порожній конверт в уженд …. і що з цього?

Max
Max
Відповідь для  Александр
1 рік назад

цим папером Ви навряд чи що доведете на кордоні

Romek
Romek
Відповідь для  Александр
1 рік назад

Зареєструйтесь через інтернет на відбитки пальців і все.. як прийдете на відбитки пальців скажіть що документи в канселярії вони повині їх найти і там як буде все гуд то поставлять пічатку. 

Евгений
Евгений
2 років назад

Добрий день. Знаходжуся в Польщі по карті побиту. Піду з роботи. Якщо роботодавець не подасть на ануляцію карти, чи зможу я знаходитися в Польщі по цій карті? І якщо подасть, як я дізнаюсь, що карта анульовано?

Саша
Саша
2 років назад

 Добрий день.Получіл відмова по карті побиту в ужонде кажуть що повинен виїхати, але я маю проблему з поліцією і не можу виїхати з Польші.Как бути?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Саша
2 років назад

Саша виїхати на батьківщину Ви можете. Які будуть наслідки для майбутніх в’їздів, залежить від рішення правоохоронних органів.

Софа
Софа
2 років назад

 Я отримала депортацію з Польщі, депортацію анульовано, офіційний документ отримала, але я перебуваю ще в базі SIS, підкажіть будь ласка, що потрібно зробити, щоб вивели з бази?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Софа
2 років назад

Потрібно написати в представництво ШІС в тій країні, куди плануєте в’їзд. Додайте копію документа про зняття заборони. Не впевнена, що це швидкий спосіб, але про інших мені не відомо.

Стас
Стас
2 років назад

 Мені видали Польську візу і я в’їхав по ній до Словаччини але через два тижні повернувся на Україну і виїхав до Польщі там і пробув решту часу візи.Как вплине ця ситуація на отриманні наступного Польської візи! ???

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Стас
2 років назад

Стас є «правило першого в’їзду», коли перший в’їзд за візою повинен здійснюватися в країну, яка візу видавала. Але це рекомендація, а не жорсткі норми. Якщо в обидві країни в’їжджали без питань і проблем, то швидше за все проблем не буде.

Вера
Вера
2 років назад

Добрий день.Копія якогось паспорта необхідна закордонного або цивільного та чи потрібно вказувати свою по батькові. Як я розумію все необхідно писати на мові тієї країни, куди звертатися з запитом?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Вера
2 років назад

Паспорт закордонний. Мова – країни отримання запиту,припустимо англійська, але не всіма країнами

Вика
Вика
2 років назад

Добрий день.Я зараз на території України, чи можу перевірити подав людина є мої довер.особою клопотання на скорочення терміну або не подав. На даний момент згідно з цією людиною немає. Як я можу отримати таку інформацію?.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Вика
2 років назад

Вика спробуйте додзвонитися до установи і з’ясувати про факт подання. Вони, як мінімум, підкажуть шляхи з’ясування. Але повинна бути можливість уточнення стосуються особисто Вас відомостей.

Макс
Макс
2 років назад

Здраствуйте .Я на 10 днів перевищив термін перебування в Польщі без візу , на кордоні питань не задавали , друк відрізняється тільки тим що внизу зліва стоїть цифра 6 . Що це означає ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Макс
2 років назад

Макс є або немає заборону можна дізнатися тільки в системі SIS. Але якщо є заборона в одну з країн Шенгену, то заборонений в’їзд на всю зону.

Марина
Марина
2 років назад

Добрий день.Я можу виїжджати з біометрії після депортації на пів року .термін депортації пройшов на друку депортації написана з поворотом.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марина
2 років назад

Марина якщо термін минув, то заборона знята. Але бази оновлюються не завжди вчасно, і на кордоні можуть бути проблеми. Краще уточнити в ІНС стан Вашого питання.

Марк
Марк
2 років назад

Добрий день.У мене віза 180/360 з коридором,я хочу виїхати на Україну на свята, після повернення до Польщі на кордоні можуть запитати показати умову про праце?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марк
2 років назад

Марк якщо запрошення не анульовано, візьміть його. Але можуть все перевірити. Якщо дізнаються про незаконному працевлаштуванні – штраф, депорт, заборона на в’їзд.