ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Депортація з Польщі та відмова в карті — що робити
Депортація з Польщі та відмова в карті — що робити

Депортація з Польщі та відмова в карті — що робити

Депортація з Польщі та відмова в карті. Всім привіт і ласкаво просимо. Давно хотіла сісти і написати статтю на цю тему. Мені здається, ця інформація повинна була бути взагалі найпершою на сайті. Але так вийшло, вже через два роки, я тільки зараз це пишу. І сьогодні хотіла б з вами поговорити, що робити в разі, якщо вам відмовляють у видачі карти побиту. Що робити, якщо вам дають депортацію, але і як повернути свої гроші, які ви оплатили за карту тимчасового побиту, або ж за карту стало побиту.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Чи можна працювати
Відмова в карту побиту, що робити
Причини відмови в карту побиту
Відмова в карті якщо роботодавець не платить податки
Як самому відмовитися від карти побиту
Що робити в разі депортації?
Причини депортації з Польщі
В яких випадках не можуть депортувати

Депортація з Польщі та відмова в карті

Напевно, для кожного іноземця найгірше почути від ужонда або ж від варти граничні, що вас депортують або, що вам відмовляють в карті . Що робити далі? Невже доведеться повертатися назад в свою країну і ніколи не приїжджати сюди працювати, або ж таки не привезти свою сім’ю сюди?

Так ось, вихід є, не потрібно впадати у відчай, головне правильно вчинити в рамках закону.

Пам’ятайте ще також, якщо вам відмовляють два рази у видачі карти тимчасового побиту, на третій раз ви не маєте права вже подавати на саму цю карту побиту.

Ще дуже важливо знати також, що будь-яка відмова, будь-яка депортація, будь-яке анулювання віз, карт і всього іншого, дуже сильно впливає на майбутнє ваше тут на території Польщі. Впливає також на карту резидента, наприклад, на сталий побит або ж взагалі на громадянство Польщі. Я вже не раз вам також говорила, що якщо ви подаєте на карту тимчасового побиту, або ж на будь-який інший вид на проживання, і у вас закінчується, наприклад віза, у вас закінчується освядчение, зазволенія не має ще на руках, з печаткою в паспорті або ж з певним папірцем, яку видає вам інспектор при подачі документів на легалізацію, ви маєте право нелегально перебувати на території Польщі.

ДЕПОРТАЦИЯ из ПОЛЬШИ. ОТКАЗ В КАРТЕ ПОБЫТА. АПЕЛЛЯЦИЯ. ВСЁ ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ!!

Чи можна працювати

Так, ви не маєте права працювати. Перш ніж вам приступити до роботи, ви повинні мати певний пакет документів, але перебувати на території Польщі ви маєте право. Виїжджати в свою країну ви також маєте право, але потрібно пам’ятати, що для того, щоб в’їхати на територію Польщі, ви можете скористатися або ж біометричними днями, якщо у вас вони залишилися, якщо ви з іншої країни, не з України, тоді вам потрібно робити будь-яку візу для того, щоб в’їхати.

Печатку, яку вам ставлять в ужонді для іноземців, не дає вам права в’їжджати або ж подорожувати країнами Шенгену.

Тим більше, вам не дає права працювати на території Польщі. Цей нюанс потрібно враховувати, тому що кожен день надходять одні і ті ж питання з приводу штампу в паспорті, і дуже багато хто думає, що штамп у паспорті дає вам легалізацію, як в роботі, так і в побуті. Якщо так вийшло, що пройшов уже великий період часу і вам не приходить ніяка відповідь по карті тимчасового побиту, ви йдете дізнаватися в ужонд у справах іноземців і виявляється, що у вас або ж завершена справа по карті тимчасового побиту, або ж у вас взагалі відмова . Не будемо приховувати той факт, що листи приходять дуже довго і іноді потрібно дізнаватися інформацію по вашій справі.

Відмова в карту побиту, що робити

Якщо ж все-таки так вийшло, що у вас відмова в карті тимчасового побиту, ви маєте право протягом двох тижнів від моменту отримання листа про відмову у видачі карти тимчасового побиту, оскаржити свою справу.

Напевно, багато з вас відразу здивуються «чому відмовляють в карті тимчасового побиту або ж в будь-якому іншому вигляді на проживання, якщо я приніс вньосек, у мене є договір, все є, чому ж тоді відмовляють?». Відмовляти можуть з різних причин в різних ситуаціях, все залежить від вашого пакету документів. Іноді навіть самі ви, не знаючи всіх тонкощів закону, можете не помітити цього.

Причини відмови в карту побиту

Депортація з Польщі та відмова в карті

Дуже часті помилки, це коли у вас закінчився договір на оренду житла і ви не принесли новий, якщо вам не продовжили договір по роботі, якщо вам не дали новий дозвіл на роботу. Ну і, в гіршому випадку, коли ваш дозвіл на роботу починається пізніше, ніж написано в договорі. Тобто, буває так, що вам дають договір і там, наприклад, дата стоїть, що ви можете приступити на роботу з 12 травня, але дають вам ще також, наприклад, освядченіе або ж зазволеніе на роботу і там вказана дата, що ви можете приступити тільки 16 травня. Так ось, згідно із законом ви зобов’язані приступити не з 12 травня, а з 16. Саме з тієї дати, яка вказана на запрошенні.

Але, і знову ж таки, з вами не можуть укласти договір на роботу раніше, ніж дозвіл на роботу. Сподіваюся ви розумієте, різницю. І ось тут у багатьох починаються проблеми і через це можуть бути також відмови. Далі, якщо ви не здаєте піти, тобто, якщо ви пропрацювали офіційно, то вам, як я вже давно розповідала, видають ПІТ 11, ви повинні розрахувати ПІТ 37.

Так ось, якщо ви не здаєте ці піти, то вам теж можуть відмовити в карті тимчасового побиту. Здається, начебто дрібниця, чому я повинен звітувати, якщо по суті вони мені повинні повернути гроші. Але не завжди так буває. Іноді у деяких іноземців буває недорозрахунок по податкам і навіть буває, 0.01 гріш вам потрібно буде доплатити. Якщо ви його не доплачуєте, то йде пеня і також йде штраф за те, що ви не звітуєте за свої податки.

Відмова в карті, якщо роботодавець не платить податки

Відмова в карті якщо роботодавець не платить податки

І ще один момент, через який вам також можуть відмовити у видачі карти тимчасового побиту, це коли ви не платите страховку або ж ваш роботодавець не оплачує за вас страховку. Якщо ви мені зараз поставите питання «як же перевірити, чи платить роботодавець за мене податки, чи сплачуються страхові внески?». Все це ви можете зробити самостійно, просто звернутися окремо в кожен орган.

Тобто, наприклад, ви можете прийти в податкову за місцем вашої прописки, дати НІП або ж Песель і перевірити, як сплачуються податки. Це стосується і страхового внеску, тобто, ви можете звернутися в компанію ЗУС, або ж в установу НФЗ, або ж в іншу страхову, де саме зарахована  ваша фірма, це може бути і Свис Мед і Люкс Мед, якщо це приватні страхові — та там перевірити, сплачуються страхові внески за вас.

Якщо вам приходить відмова по карті побиту, ви можете подати на апеляцію і можете це зробити протягом двох тижнів з моменту отримання листа на пошту. Далі, після того, як ви подаєте на апеляцію, ви перебуваєте на території Польщі легально.

Найважливішим фактом потрібно враховувати, що було написано в листі, тобто, в зв’язку з чим вам відмовили в карті тимчасового побиту. Якщо деякі нюанси вам незрозумілі, то раджу вам звернутися до знаючих людей, які допоможуть вам розібратися в цій ситуації. Ще хочу поділитися одною порадою, це звернутися не до першого ліпшого юриста або адвоката, а пройтися по двом-трьом і дізнатися у кожного, що вони скажуть.

Так, можливо в деяких ситуаціях це може бути затратно, якщо у вас немає таких знайомих, які вже точно пройшли цей шлях. Тому що не раз уже були такі ситуації, коли один юрист каже одне, другий юрист говорить третє, а четвертий юрист взагалі в результаті говорить правильну інформацію, яку вам потрібно було насправді, зробити. Тобто, іноді навіть за допомогою цих юр. консультантів можна зробити собі гірше.

Як самому відмовитися від карти побиту

Як самому відмовитися від карти побиту

Якщо ж вам відмовили в карті тимчасового побиту або ж ви самі хочете відмовитися від карти тимчасового побиту, тобто, ви розумієте, що вам немає сенсу її чекати, ви можете поїхати в Україну, наприклад, або ж в свою країну, звідки ви приїхали і зробити воєводської візу. В підсумку приїхати працювати знову, то вам ця карта не потрібна. Ви, звичайно, ж можете прийти і написати заяву вашому інспектору про відмову про видачу карти тимчасового побиту, або ж якщо вам саме приходить лист про те, що вам відмовили, ви маєте право повернути свої гроші за оплату карти побиту. Сума повернення така ж, як ви і оплачували, це або 440 злотих на карту тимчасового побиту і роботу, або ж 340 злотих на карту тимчасового побиту.

Тобто, це коли по возз’єднанню сім’ї або ж з інших обставин, або ж коли ви подаєте на карту для дітей. Все, що вам потрібно буде, це прийти в сам ужонд, де ви подавали документи на карту тимчасового побиту, написати заяву, прикріпити також квитанцію, а також прикріпити децізію про відмову у видачі карти тимчасового побиту, і все це віддати в ужонд.

Згідно із законом, протягом 5 років ви можете повернути цю суму. Повернення йде, по закону взагалі, від 3 до 6 місяців. У деяких воєводствах проходить це протягом буквально одного-півтора місяців, а в інших воєводствах тягнуть до останнього, іноді навіть до року. Але, вам моя порада, якщо вам вже тягнуть півроку і не повертають цю суму, тоді потрібно просто прийти, нагадати про себе, що ви подавали заявку про повернення грошей. І тоді вашу справу трохи прискорять і поставлять в пріоритет.

Що робити в разі депортації?

Депортація з Польщі та відмова в карті Що робити в разі депортації?

Депортація, напевно, для багатьох це просто найжахливіше слово, яке вони не можуть навіть вимовити. Це, по суті, невеликий, але хрест вже на майбутньому. Депортацію можуть дати від 6 місяців до 10 років, в залежності від ситуації, яка відбувається, і в зв’язку з чим. Депортація може бути не тільки в Польщу, так і по всій Шенген зоні.

Депортацію теж можна оскаржити, найголовніше, правильно це зробити. Тут теж я вам раджу найняти знаючих людей, які займаються цією проблемою.

Причини депортації з Польщі

Депортацію можуть дати, звичайно ж: якщо ви працюєте на території Польщі нелегально; ваша діяльність не відповідає дійсним документам. Тобто, якщо у вас видана робоча віза в Польщу, а ви працюєте в Чехії або в Німеччині, або ж взагалі просто відпочиваєте десь в інших країнах; якщо у вас підроблені документи; ви несете загрозу національній безпеці; якщо ви торгуєте забороненими товарами.

В яких випадках не можуть депортувати

Депортувати вас не можуть в декількох випадках: ви є чоловіком громадянина тієї країни, з якої вас хочуть депортувати; ви дитина громадянина Польщі; якщо у вашій країні є загроза для вашого перебування; якщо вас переслідують у вашій країні.

Також варто відзначити, що скасувати депортацію ви маєте право в усіх випадках: якщо у вас не має ніяких боргів по податкам в тій країні, з якої вас хочуть депортувати; якщо ви не несете ніякої загрози національній безпеці; якщо ви не були засуджені на умовне позбавлення волі.

Потрібно написати лист в страж граничну, пояснювальну заяву на апеляцію, надати всі документи. Також вам потрібно буде потім заплатити штраф. І ще одним моментом, найголовнішим, пам’ятайте що якщо ви подаєте на апеляцію, ви не маєте права тут перебувати легально, на території Польщі. Тобто протягом місяця ви повинні виїхати.

На цьому у мене сьогодні все. Сподіваюся, інформація для вас була корисною та інформативною. Напишіть, будь ласка, в коментарях, які статті ви хочете бачити в найближчим часом. Що вас найбільше зараз цікавить. Загалом, чекаю ваших коментарів.

Депортація з Польщі та відмова в карті — з цією статтею також цікавляться:

Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова?Карта побиту по безвізу, поради Мінуси карту побиту
Кarta pobytu: які кроки зробити, якщо вам прийшла відмова? Карта побиту по безвізу, поради Мінуси карту побиту

Депортація з Польщі та відмова в карті. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Zameldowanie czasowe: что это и как получить?

Прописка в Польщі meldunek (мельдунек)

5 / 5 ( 14 голосов ) Прописка в Польші: що це і як отримати? …

Подписаться
Уведомление о
guest
87 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Катюха
Катюха
3 годин назад

Децізія по карті

Хлопців якщо децізія по карті винесена на 16.02.
Те значить що в цей час зміниться стан справа або не завжди так?
Чула що люди і до двох років чекають.
У мене зараз робота з уроками які оновлюються щомісяця.
За таким умів начебто не дають карту.
Суть полягає в тому, що мені сама карта вже не потрібна. Мені треба пару місяців побути в Польщі.

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Катюха
3 годин назад

Не завжди, в основному набагато пізніше від тієї дати

Катюха
Катюха
Відповідь для  Oleksandr
3 годин назад

Ой спасибі, ви мене порадували

Ганна
Ганна
Відповідь для  Катюха
3 годин назад

2 місяці це планове завершення розгляду справи, але якщо не вистачає якихось документів прийде лист з тим, що треба донести, кожен такий лист відкладає отримання рішення по карті десь на місяць, в залежності від воєводства

Екатерина
Екатерина
23 днів назад

Добридень! Як написати лист у Ужонд Варшави, для скасування апеляції по карту побиту? Давно звільнився зі старої агенції в Мазовецькому воєводстві, Працюю по умів про праце в Заходнопоморском воєвудства. Може є у кого приклад листа або звернення, щоб відмовитися від апеляції?

Иван
Иван
Відповідь для  Екатерина
23 днів назад

А подзвонити?

Жека
Жека
Відповідь для  Екатерина
23 днів назад

В самому уженде уточнити.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Жека
23 днів назад

Чи не вийде, живу в Щецині, до Варшави далеко їхати, щоб щось дізнатися)

Дана
Дана
Відповідь для  Екатерина
23 днів назад

Тобто вам її не видали, ви подали на апеляцію, а тепер хочете скасувати апеляцію, так?

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Дана
23 днів назад

Прийшла відмова по карті, агенція подала на апеляцію, я знаю тільки те, що справа була передана начальнику у справах чужинців і все. Це статус уже 1,5 року висить. Але так, ви праві, хочу скасувати розгляду справи по апеляції, яку так і не видали.

Дана
Дана
Відповідь для  Екатерина
23 днів назад

Давно я так розумію подавали апеляцію?

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Дана
23 днів назад

Уже 1,5 роки пройшло.

Елена
Елена
25 днів назад

Добрий день! Як написати лист у Ужонд Варшави, для скасування апеляції по карту побиту? Давно звільнився зі старої агенції в Мазовецькому воєводстві, Працюю по умів про праце в Заходнопоморском воєвудства. Може є у кого приклад листа або звернення, щоб відмовитися від апеляції?

Виктор
Виктор
Відповідь для  Елена
25 днів назад

Давно я так розумію подавали апеляцію?

Елена
Елена
Відповідь для  Виктор
25 днів назад

Уже 1,5 роки пройшло.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Елена
25 днів назад

Тобто вам її не видали, ви подали на апеляцію, а тепер хочете скасувати апеляцію, так?

Елена
Елена
Відповідь для  Виктор
25 днів назад

Прийшла відмова по карті, агенція подала на апеляцію, я знаю тільки те, що справа була передана начальнику у справах чужинців і все, цей статус вже 1,5 року висить. Але так, ви праві, хочу скасувати розгляду справи по апеляцію, яку Так і не видали.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Елена
25 днів назад

Хіба що в самому уженде уточнити.

Елена
Елена
Відповідь для  Виктор
25 днів назад

НЕ вийде, живу в Щецині, до Варшави далеко їхати, щоб щось дізнатися.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Елена
25 днів назад

А подзвонити?

Vladislav
Vladislav
1 місяць назад

Карта побиту
Таке питання чого достатньо, щоб на законних підставах перебивати в Польщі коли через фірму робиш карту побиту?

Kris
Kris
Відповідь для  Vladislav
1 місяць назад

Документи в ужонд повинні бути відправленні listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Тоді до вас повинен повернутися поштою «жовтий папірець», який і є підтвердженням що ви подали документи а urząd їх прийняв, і перебування є легальним. Якщо вас подавала агентство то просіть у них цей папірець. А далі чекаєте листи з urządu, це буде не скоро.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Vladislav
1 місяць назад

Досить відправити листом оплачений внесок анкету і мінімальний пакет документів

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Vladislav
1 місяць назад

Надіслати поки поштою, навіть не всі …. листом з повідомленням ..

Vladislav
Vladislav
Відповідь для  Юрчик
1 місяць назад

Якщо я правильно зрозумів то досить тільки повідомлення про те що документи відправлені в уженд?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Vladislav
1 місяць назад

да

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Vladislav
1 місяць назад

Так, як відправите дадуть сіру папірець, як уженд отримає поки прийде жовта. Обидві є підстави легально перебувати в країні

Ганна
Ганна
Відповідь для  Vladislav
1 місяць назад

да, це той жовтий папірець який вам прийде після подачі

Єлла
Єлла
1 місяць назад

Подав заявку на продовження карти побиту(перша була коли вчився) та не отримав жодної відповіді, пробув сконтактуватись з урядом та ніхто не відповідав, в самому уряді нічого не можливо дізнатись, тільки через інтернет.Карту так і не отримав.Пройшло два роки.Хочу їхати в Україну.Буде якісь проблеми на польскому кордоні?

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Єлла
1 місяць назад

Напишите им на почту и узнайте на каком этапе ваша карта
Два года никаких вестей? Подозреваю что дело уже не рассматривают, и вы находитесь нелегально

Єлла
Єлла
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

Дякую.А не знаєте,на границі буде якійсь штраф?І якій?

Александр
Александр
1 місяць назад

Відсутність печатки, карта, депортація. Добрий вечір, може буде цікаво тим людям які подалися на карту але не чекаючи печатки змушені повернутися додому. Був в такій ситуації, подався на карту в останні дні біометрії, заплатив wniosek, але змушений був повернутися в Україну. На кордоні проблем не було, перевірили за хвилину був заплачений wniosek, ніякої депортації не було.

Наталья
Наталья
Відповідь для  Александр
1 місяць назад

Якщо подані документи на продовження карти, але ще не викликали на відбитки, можна виїхати на тиждень на Україну?

Inna
Inna
Відповідь для  Наталья
1 місяць назад

Привіт, спасибі велике за таку інформацію, для мене це було дуже корисно. Щастя вам)

Александр
Александр
Відповідь для  Inna
1 місяць назад

Радий що інформація була корисна) спасибі, і Вам всього найкращого)

Любов
Любов
Відповідь для  Александр
1 місяць назад

А як повертатися будете в Польщу? віза або безвіз з Воєвудським запрошенням

Александр
Александр
Відповідь для  Любов
1 місяць назад

Через 3 місяці можна назад біометрії, якщо без коридору то можна через воєводської візу

Самый
Самый
Відповідь для  Александр
1 місяць назад

А коли запросять на відбитки що робити))?

Александр
Александр
Відповідь для  Самый
1 місяць назад

Якщо запросять то логічно що ця карта анулюється. По поверненню до Польщі доведеться все робити заново, але допусти мого товариша близько півроку не дзвонили і не запрошували на відбитки, по-підсумку він зарезервував дату через інтернет і сам приїхав. У всіх по різному. Зазвичай звуть через 2-3 тижнів після подачі документів.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Александр
1 місяць назад

Відбитки зараз відразу здають. Ну принаймні я вчора був в уженде здав документи, відбитки пальців і мені поставили печатку в паспорт і призначили децізію на кінець січня)

Єлла
Єлла
Відповідь для  Александр
1 місяць назад

Доброго вечора.А скільки заплатили?

Александр
Александр
2 місяців назад

Привіт, відправили документи поштою для подачі на карту побиту, відправили до закінчення терміни біометрії. Відповідь з уженда ще не прийшов, дату візиту не призначили, відповідно печатки в паспорті що чекаємо карту немає. Питання: якщо зараз доведеться повернутися в Україну, чи поставлять депортацію на кордоні? Якщо що у нас є паперу з пошти що підтверджують висилку документів. Чи достатньо цього? Заздалегідь дякую.

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Александр
2 місяців назад

Навряд чи достатньо тієї папірці.
Ви могли відправити порожній конверт в уженд …. і що з цього?

Max
Max
Відповідь для  Александр
2 місяців назад

цим папером Ви навряд чи що доведете на кордоні

Romek
Romek
Відповідь для  Александр
2 місяців назад

Зареєструйтесь через інтернет на відбитки пальців і все.. як прийдете на відбитки пальців скажіть що документи в канселярії вони повині їх найти і там як буде все гуд то поставлять пічатку. 

Евгений
Евгений
1 рік назад

Добрий день. Знаходжуся в Польщі по карті побиту. Піду з роботи. Якщо роботодавець не подасть на ануляцію карти, чи зможу я знаходитися в Польщі по цій карті? І якщо подасть, як я дізнаюсь, що карта анульовано?

Саша
Саша
1 рік назад

 Добрий день.Получіл відмова по карті побиту в ужонде кажуть що повинен виїхати, але я маю проблему з поліцією і не можу виїхати з Польші.Как бути?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Саша виїхати на батьківщину Ви можете. Які будуть наслідки для майбутніх в’їздів, залежить від рішення правоохоронних органів.

Софа
Софа
1 рік назад

 Я отримала депортацію з Польщі, депортацію анульовано, офіційний документ отримала, але я перебуваю ще в базі SIS, підкажіть будь ласка, що потрібно зробити, щоб вивели з бази?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Софа
1 рік назад

Потрібно написати в представництво ШІС в тій країні, куди плануєте в’їзд. Додайте копію документа про зняття заборони. Не впевнена, що це швидкий спосіб, але про інших мені не відомо.

Стас
Стас
1 рік назад

 Мені видали Польську візу і я в’їхав по ній до Словаччини але через два тижні повернувся на Україну і виїхав до Польщі там і пробув решту часу візи.Как вплине ця ситуація на отриманні наступного Польської візи! ???

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Стас
1 рік назад

Стас є «правило першого в’їзду», коли перший в’їзд за візою повинен здійснюватися в країну, яка візу видавала. Але це рекомендація, а не жорсткі норми. Якщо в обидві країни в’їжджали без питань і проблем, то швидше за все проблем не буде.

Вера
Вера
1 рік назад

Добрий день.Копія якогось паспорта необхідна закордонного або цивільного та чи потрібно вказувати свою по батькові. Як я розумію все необхідно писати на мові тієї країни, куди звертатися з запитом?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Вера
1 рік назад

Паспорт закордонний. Мова – країни отримання запиту,припустимо англійська, але не всіма країнами

Вика
Вика
1 рік назад

Добрий день.Я зараз на території України, чи можу перевірити подав людина є мої довер.особою клопотання на скорочення терміну або не подав. На даний момент згідно з цією людиною немає. Як я можу отримати таку інформацію?.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Вика
1 рік назад

Вика спробуйте додзвонитися до установи і з’ясувати про факт подання. Вони, як мінімум, підкажуть шляхи з’ясування. Але повинна бути можливість уточнення стосуються особисто Вас відомостей.

Макс
Макс
1 рік назад

Здраствуйте .Я на 10 днів перевищив термін перебування в Польщі без візу , на кордоні питань не задавали , друк відрізняється тільки тим що внизу зліва стоїть цифра 6 . Що це означає ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Макс є або немає заборону можна дізнатися тільки в системі SIS. Але якщо є заборона в одну з країн Шенгену, то заборонений в’їзд на всю зону.

Марина
Марина
1 рік назад

Добрий день.Я можу виїжджати з біометрії після депортації на пів року .термін депортації пройшов на друку депортації написана з поворотом.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марина
1 рік назад

Марина якщо термін минув, то заборона знята. Але бази оновлюються не завжди вчасно, і на кордоні можуть бути проблеми. Краще уточнити в ІНС стан Вашого питання.

Марк
Марк
1 рік назад

Добрий день.У мене віза 180/360 з коридором,я хочу виїхати на Україну на свята, після повернення до Польщі на кордоні можуть запитати показати умову про праце?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Марк
1 рік назад

Марк якщо запрошення не анульовано, візьміть його. Але можуть все перевірити. Якщо дізнаються про незаконному працевлаштуванні – штраф, депорт, заборона на в’їзд.

Оля
Оля
1 рік назад

Добри день. У мене була заборона на в’їзд у країни ЄС на пів року з боку Польщі ,терміни минули ,подавався на нову візу ,але отримав відмову ,причина: заборона на в’їзд . Як можна вирішити це питання ,так як терміни заборони вже минули ?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Оля надішліть відповідний запит в SIS. Вони нерідко прибирають з бази із затримкою.

Валентина
Валентина
1 рік назад

Добрий день. Я отримала заборону на скрізь в Польщу на 6 міс. Як я можу з України її анулювати?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Валентина
1 рік назад

Валентина звернувшись в інстанцію, инициировавшую заборона, з проханням про перегляд. Листування можна вести дистанційно або через представника.

Сеня
Сеня
1 рік назад

Добрий день.Я після депортації писав лист на ім’я варта граничного. Після довгої переписки (то дата не стоїть,то підпис не там) все одно відмовили. Чи може бути причина в тому,що я з Криму?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Сеня
1 рік назад

Сеня не думаю, що географія проживання в цьому разі має значення, якщо документи оформлені вірно з їх точки зору. Ви не написали про причини депортації і про сенс звернення до Варту граничного, але підозрюю, що заборона вважають справедливим, тому і відмовили.

Сабина
Сабина
1 рік назад

Чоловіку дали депортацію на рік за нелегальне працевлаштування (помилка роботодавця в даті), він збирається подати клопотання для перегляду рішення, чи потрібно залишати країну?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Сабина
1 рік назад

Сабина потрібно подати заяву на апеляцію. Коли його зареєструють, одночасно буде прийнято рішення про збільшення терміну видворення або без нього. З цього і потрібно виходити. Краще залучити місцевого юриста до процесу.

Света
Света
1 рік назад

Брата затримала в Кракові поліція за підозрою в нанисения тілесних ушкоджень, на даний момент знаходитися в ізоляторі, мені можуть дозволити один телефоный розмова з ним?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Света
1 рік назад

Света не підкажу. Кримінал це не наша специфіка. Подивіться на профільних ресурсах.

Стася
Стася
1 рік назад

Сестрі дали депортацію на 3 роки, за прострочену візу 1,5 року. Якщо вона вийде заміж за громадянина Польщі у нас на Україні, чи може це якось вплинути на ситуацію?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Стася
1 рік назад

Стася ні не думаю,що це вплине на ситуацію.

Сергей
Сергей
1 рік назад

Доброго дня. Мене депортувала з ЄС Словаччина. Якщо через пів року, по закінченню заборони, я, їду на словацький кордон ( не перевіривши себе в базі інс), і вони мене можуть повторно депортувати?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Сергей
1 рік назад

Сергей вас просто не пропустять, аргументуючи наявністю в списках заборонених ІНС

Катя
Катя
1 рік назад

Доброго дня. Перебуваючи в РП за безвизу прийшла подаватися на карту побиту, виявилося, що в цей момент находилася 91 день, неправильно підрахувала, загалом. Оформили в Ужонде, далі направили в «офіс» вартою, завтра їду туди. Підкажіть, що робити, як оскаржити/зняти/відкласти виїзд. Я є студенткою першого курсу на денному стаціонарі.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Катя
1 рік назад

Катя послухайте, що скажуть у СГ. Але швидше за все, це депорт і заборона на в’їзд.

Павел
Павел
1 рік назад

Добрий день. Я перевищив термін перебування в Польщі за безвизу. При виїзді з Польщі я був готовий понести покарання за порушення візового режиму. Однак при проходженні прикордонного контролю у польських прикордонників до мене питань не виникло і я спокійно виїхав з Польщі. В штампі про виїзд в лівому верхньому кутку стоять літери PL. Підкажіть я зможу через 90 днів знову в’їхати в Польщу по безвизу або отримати робочу візу у польському посольстві?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Павел
1 рік назад

Павел можуть побачити під час перевірки порушення. Але багато чого буде залежати від уважності. Головне, щоб Ви не були внесені в ІНС. Краще відправити туди запит, щоб з’ясувати чи немає Вам заборони на в’їзд.

Петя
Петя
1 рік назад

Добрий день. Я перебував у Польщі з безвизу і порушив термін перебування на 304 дні. При виїзді був готовий до депортації. Але на мій подив при проходженні паспортного контролю до мене питань не було і я спокійно перетнув кордон. У паспорті після перевірки поставили штамп про виїзд з Польщі з буквами PL в кружечку у верхньому лівому кутку . Я зможу після 90 днів перебування в Україні знову заїхати в Польщу без візи або отримати в посольстві Польщі робочу візу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Петя
1 рік назад

Найпростіший (але не самий розумний) спосіб перевірити – спробувати в’їхати. Інший спосіб – запитайте в ІНС, немає Вам заборони на в’їзд. Якщо ні, то шанс, що зможете в’їхати, значно збільшується.

Коля
Коля
1 рік назад

Добрий день. При виїзді з Польщі в останній день дії візи, через черги на кордоні отримав депортацію. Сказали що можу написати прохання про скасування заборони на в’їзд через 3 місяці, сплативши мито, надіслати лист на адресу, зазначену в документах. І рішення буде скасовано протягом 3-х тижнів. Чи можу я надіслати клопотання рекомендованим листом? І як потім дізнатися відмінили?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Коля
1 рік назад

Коля так саме рекомендованим, і краще з повідомленням про отримання. Про рішення повинні проінформувати Вас, але нерідко такі листи «губляться». Якщо в зазначений термін не прийде повідомлення про рішення, Ви можете запросити дані в SIS.

Кирилл
Кирилл
1 рік назад

Добрий день.Я отримав депортацію на 6 місяців, за недобросовесной агенції.Мною було куплено запрошення на пів року, за яким я відкривав візу, працював у іншого роботодавця. При виїзді з Польщі, мені уневажнили візу і дали депорт, трактуючи що запрошення липове, внесли в базу САС. Скажіть, за истичению депортації я зможу спокійно відкрити візу?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Кирилл
1 рік назад

Кирилл по закінченню терміну заборони, він повинен бути знятий, і всі Ваші права відновлені. Офіційно, це ніяк не повинно позначитися на майбутньому.