Перетин кордону / Польща закрила кордони з Україною
Польща закрила кордони з Україною

Польща закрила кордони з Україною через коронавірус

⚡ Закриття кордонів ⚡
💥 Якщо ви їдете за кордон з візою і запрошенням, то вас не зупинять на кордоні Україна-Польща через те, що ви маєте відповідні документи, і це зрозуміло, що їдете ви не відпочивати ☝🏽

  • Ні в кого ще не було досвіду роботи в умовах пандемії. Ситуація змінюється щогодини. Слідкуйте за новинами ППВА.

📌 Єдине з чим ви можете зіткнутися, це непрацюючий транспорт в тому регіоні та закриття області на карантин. Тоді всі витрати до місця призначення покриваєте самостійно. А якщо ви будете повертатися з РП в Україну, тоді доведеться відсидіти карантин (якщо ми говоримо про закриття кордонів).

📌 Згідно зі програмами МОЗ не планується закриття кордонів в цьому році ☝🏽

Номер телефону при в’їзді
💥 На кордоні, необхідно буде вписувати тільки польський номер телефону (для обсервації), інші номери телефонів — не підходять! Можна вписати сусіда, друга, мами, тата, але тільки польський номер ☝🏽

Пандемія нового коронавірусу COVID-19  призвела до того, що Україна та більшість європейський країн були вимушені закрити свої кордони і ввести карантинні заходи. Через це було прийнято низку змін, про які Вам потрібно знати, щоб потрапити в іншу країну, зокрема Польщу або Чехію.

Хто має право перетнути кордон? Починаючи з 16 березня 2020 року Польща вимушена була повністю закрити свої кордони для іноземців, в тому числі і громадян України. Незважаючи на це, все ще є категорії людей, для яких все існує можливість туди потрапити.

Окрім громадян Польщі перетнути кордон мають право українці, які

  1. Мають карту поляка
  2. Мають право на постійне чи тимчасове проживання на території Польщі
  3. Ведуть транспортний засіб для перевезення вантажів
  4. Є дітьми або подружжям громадян Польщі
  5. Є під опікою громадян Польщі

Перетин кордону

Якщо ж ви мали намір поїхати в Польщу на роботу, то ви зможете це зробити, маючи з собою всі необхідні документи, які дозволяють вам працювати. Це сказано на офіційному сайті правління Польської Республіки.

Проте, що мабуть очікувано, на кордоні ситуація є дещо неоднозначною і постійно змінюються вимоги до перетину кордону. Попри дану офіційну інформацію, прикордонники повертають всіх, хто намагається поїхати на роботу маючи на руках лише запрошення та біометричний паспорт. Це пов’язано з тим, що ті, у кого є лише ці документи, не підпадають під жодну категорію, описану вище, а тому не мають жодного права перетинати кордон.

Натомість тих, у кого наявна карта побуту, пропускають одразу ж. Також ситуація є неоднозначною з особами, які мають робочі візи. В деяких випадках, прикордонники пропускають тільки тих людей, які вирушають на роботу закордон не вперше. А в інших, отримують дозвіл і ті, в кого в паспорті крім візи нічого не має. З цього можна зробити висновок, що таке рішення надавати дозвіл на виїзд в Польщу чи ні приймає сам прикордонник.

Після перетину кордону

Якщо ви все-таки зможете перетнути польський кордон, то будете змушені відправитися на 14-денний карантин задля уникнення поширення коронавірусної інфекції. Вимушена ізоляція необхідна навіть в тому випадку, якщо ви не відчуваєте абсолютно ніяких ознак хвороби.

Безпосередньо на самому кордоні вам потрібно буде вказати майбутнє місце вашого проживання та інші контакті данні. Якщо ж ви ще не знаєте де вас розмістить ваш роботодавець, ви мусите залишити контактні дані офіційного офісу або представників , щоб в разі потреби контролюючі служби могли дізнатися ваше місце перебування. Але вимоги постійно змінюються, перед виїздом радимо мати адресу обсервації.

Відкриття робочих віз

Починаючи з 16 березня 2020 року Польща та Чехія офіційно повідомили, що на момент карантину вони не будуть приймати документів на оформлення робочої візи Якщо ви вже подали документи то вашу заяву розглянуть в звичному режимі, оскільки на даний момент інформації щодо зміни в термінах немає. Якщо ж ви тільки збираєтеся подати документи і вже оплатили візовий збір, то існує цілих два варіанти розвитку подій:

  • Якщо у вас назначена дата реєстрації (до 3 квітня), то назначена зустріч відміняється. Про нову працівники візового центру повідомлять окремо
  • Якщо ви тільки збираєтеся заплатити візовий збір, то ви можете це зробити, оскільки КредоБанк та Ідея Банк працюють у звичному режимі. Однак після оплати працівники візового центру повідомлять про дату зустрічі лише тоді, коли ситуація з коронавірусом стане стабільнішою
  • Ні в кого ще не було досвіду роботи в умовах пандемії. Ситуація змінюється щогодини. Слідкуйте за новинами ППВА

Українці на території Польщі

Українці, які знаходяться на території Польщі можуть або залишитися або в будь-який час повернутись в Україну. Перетнути кордон  ви зможете літаком, автомобілем або автобусом. Для повернення літаком вам необхідно буде звернутися в консульство і чекати подальших розпоряджень.

Якщо ж ви маєте намір їхати автобусом, то з цим можуть виникнути проблеми. Зараз графік перевізників досить таки змістився, а також ціни на перевезення підвищилися в два а то і в три рази. До того ж, більшість з них їдуть лише до кордону, а далі ви будете змушені шукати інші способи, щоб самостійно його перетнути. Крім того, пішки це зробити ви не зможете через спеціальний указ Президента України! Для того, щоб повернутися своїм транспортом, ви повинні доїхати до певних пунктів пропуску, які визначені тим же указом.  Для того, щоб бути точно впевненими, що ви повернетесь додому, найкраще буде звернутися в українське консульство.  Мінусом цього є лише те, що списки людей на повернення можуть складатися досить довгий час. Однак, цей спосіб є найнадійнішим.

Чехія

Необхідно звернути увагу, що з  16 по 24 березня 2020 року в Чехії закриті не лише кордони, а й внутрішнє пересування по країні. Тобто люди мають змогу ходити лише за продуктами, в аптеку та їздити на роботу. Ця заборона стосується громадян Чехії та тих, хто перебуває там по двохрічних картах.

Українці на території Чехії.  Тим українцям, які зараз перебувають на території Чехії і хочуть повернутися додому, потрібно буде заповнити спеціальну форму. Після цього через деякий час український представник  повідомить про необхідні заходи та дату вашу рейсу .

ПРОБЛЕМИ НА КОРДОНІ! ВАЖЛИВІ ЗМІНИ ПРИ ПЕРЕТИНІ КОРДОНУ!ПРОБЛЕМИ НА КОРДОНІ! ВАЖЛИВІ ЗМІНИ ПРИ ПЕРЕТИНІ КОРДОНУ!

З цією статтею також цікавляться:

Безвіз стане платним Что можно провозить через границу в Польшу 2019-2020
Візовий центр закритий на карантин
«Безвіз» стає платним! Нові правила 2020 – 2021
Що можна провозити через кордон до Польщі

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Нові правила обмежень в Польщі в зв'язку з COVID-19

Як проходити обсервацію в Польщі

4.9 / 5 ( 26 голосов ) Нові правила обмежень в Польщі, в зв’язку з …

Подписаться
Уведомление о
guest
150 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Ірина
Ірина
3 місяців назад

Підкажіть будь ласка правила перетину кордону при пандемії !!!!!
Добрий день. Підкажіть будь ласка, як правильно перетнути кордони при пандемії.
Я хочу їхати через тиждень з Польщі в Україну. (Через кордон Шегині або Краковець).
1. Де можна зробити ПЛР тести, яка ціна тесту і через скільки буде готовий результат?
2. Якщо не робити тест, чи можна перетнути кордон? Чула, що так можна якщо скачувати додатку »Дій вдома» і вже на Україні робиш тест, якщо покаже що вірусу немає, то знімають з карантину, чи так це? Як відбувається ця процедура, могли б більш детальніше розповісти? (Кажуть, що не завжди приходять смс з кодом активації для програми, деякі кажуть що без сім карти, яка діє на території України — зареєструватися взагалі не можливо.
Інформації в інтернеті багато, але що з цього правда, сподіваюся тут мені допоможуть.
Заздалегідь спасибі велике за вашу допомогу !!!

Roman
Roman
Відповідь для  Ірина
3 місяців назад

ПЛР-тест потрібно робити за 72 год до перетину кордону або обсервація в Україні 14 діб або здати ПЛР-тест в певних МОЗ України лабораторіях

Ірина
Ірина
Відповідь для  Roman
3 місяців назад

спасибі велике за інформацію

Богдан
Богдан
Відповідь для  Ірина
3 місяців назад

Як зробив я. Перетинаючи кордон з Польщі в Україну нам сказала встановити додаток вдома і сидіти карантин. Ми поцікавилися »можна зробити тест на кордоні щоб не сидіти карантин?» На що вона нам відповіла »можна, але який сенс якщо вам ще їхати добу додому» сказала що ми можемо по приїзду додому здати тест і сфотографувати цей тест в додатку »вдома» і тоді карантин сидіти не потрібно. Я так і зробив . Приїхав додому, вранці пішов здав тест, сфоткали його і все.

Ірина
Ірина
Відповідь для  Богдан
3 місяців назад

Дякую за інформацію, а скажіть будь ласка додаток реєструється тільки з сім картою яка діє на території України? Тобто якщо у мене немає сім карти, я ні як не реєструватимуся?

Богдан
Богдан
Відповідь для  Ірина
3 місяців назад

Цього не знаю, я на укр. Реєструвався. Скажу чесно там ніхто цього сильно не перевіряє. Нам зайшли в автобус і сказали завантажити додаток. Коли ми вже саме з паспортами проходили кордон у нас запитували, «ви встановили додаток?» Я ще не встиг завантажити його, показав їм що воно ще скачується, на що вони сказали ну добре, це була і вся перевірка. Я просто думав що ще як то перевіряти будуть, але немає. Якби знав, взагалі не реєструвався там))

Ірина
Ірина
Відповідь для  Богдан
3 місяців назад

Дякую за інформацію, ви дуже допомогли

Roman
Roman
Відповідь для  Ірина
3 місяців назад

У програмі «Дома» можна реєструвати SIM-карти будь-якої країни

Ірина
Ірина
Відповідь для  Roman
3 місяців назад

спасибі за відповідь

Ist
Ist
Відповідь для  Ірина
3 місяців назад

Через Краковець можна навіть не сидіти карантин. Перевірено.

Ірина
Ірина
Відповідь для  Ist
3 місяців назад

Спасибі, врахую

Baiyzet
Baiyzet
Відповідь для  Ірина
3 місяців назад

В кінці лютого закінчувався термін візи. Перетнув кордон в день закінчення візи.
Від додатки відмовився, залишив адресу і телефон. За 14 днів «обсервації» в Україні, ніхто не дзвонив, і ніхто не приїжджав. Тест на ковід-19 не робив.
За місяць оформив нову візу, перед виїздом до Польщі, зробив тест, чисто для себе.
Після в’їзду, щоб відчепилися з карантином, зробив тест для поляків.

Ірина
Ірина
Відповідь для  Baiyzet
3 місяців назад

«Непогано» у нас працює система контролю, явно не так як в Польщі. Думаю не всім так пощастило, як вам

Baiyzet
Baiyzet
Відповідь для  Ірина
3 місяців назад

Ціна на тест, на українському кордоні виразно завищена. Як працює контроль через додаток, мені не відомо …))) Але повірте на слово, я не один такий везунчик ..

Ірина
Ірина
Відповідь для  Baiyzet
3 місяців назад

Добре спасибі велике за вашу відповідь. Візьму на замітку

Polkonnik
Polkonnik
8 місяців назад

Виїзд з РП в Україну!

Всім привіт!
Підкажіть, як краще перетнути кордон з Польщі в Україну?

Може контакти перевізників є?
Або бла-бла-каром?))

Дякую за відповіді!

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Polkonnik
8 місяців назад

бла-бла-кар * ерня повна, як для мене.
дзвониш в обід домовляєшся на завтра, на наступний день дзвониш, а у нього вже місць немає. ціну пишуть одну, потім починається накрутка.
дешевше автобусом і гарантія, що поїдеш без гойдалок
на фейс шукай блабла, якщо забажаєш. ну або автобусом, гугл в допомогу.
найдешевший це Busfor, як для мене.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Polkonnik
8 місяців назад

Може потрібно вказати хоча б своє місцезнаходження і куди вам потрібно їхати?

Polkonnik
Polkonnik
Відповідь для  Oleksii
8 місяців назад

Лодзь-Київ

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Polkonnik
8 місяців назад

Пошук в гуглі «Лодзь-Київ», друга посилання на еколайнс.
Я геній чи не так !?

Polkonnik
Polkonnik
Відповідь для  Oleksii
8 місяців назад

Підкажіть, як краще перетнути кордон з Польщі в Україну?

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Polkonnik
8 місяців назад

Найкраще через спеціально облаштовані КПП так само як і всі інші законослухняні громадяни.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Oleksii
8 місяців назад

🤣😂😂👍🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Христина
Христина
8 місяців назад

кордон
Хлопці, хто перетинав кордон вчора, сьогодні? Відкрита? Завтра виїжджаю на Ополе, хочу подивитися по камерах, вибиває помилку.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

Спеціально перед вами закриють. Її і не закривали

Zlata
Zlata
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

вчора і сьогодні відкрита)

Денис
Денис
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

Відкрита, все норм, перетинав Будомєж — Грушів, єдине, має бути половина тих, хто сидить місць зайнята в авто — штраф 100 злотих, якщо бусик повний.

Ruslana
Ruslana
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

а чому помилку видає? таких сайтів не один з тих камерами, пошукайте якийсь інший

Людмила
Людмила
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

Для особливо обдарованих

«Робота транспорту не буде зупинятися під час дії додаткових карантинних обмежень в січні 2021 року. Автотранспорт, в тому числі маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї і залізниця перевозити пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення. Внутрішні авіаперевезення будуть здійснюватися без обмежень. А під час авіаподорожей за кордон ознайомтеся з умовами в’їзду / виїзду, встановлені для українських громадян країною, куди прямує пасажир », — повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій

Влад
Влад
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

її і НЕ закривав ніхто, їдьте собі спокійно)

Твойгосподін
Твойгосподін
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

Все відкрито, але черги як завжди, летите літаком (втратите зайву 1000грн але нерви будуть в порядку і час)

Mykola
Mykola
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

Виїхав з Бидгощ в сторону Ягодина автобусом

Петро
Петро
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

а чому ж повинна була бути закрита? кордони відкриті)

Христина
Христина
Відповідь для  Петро
8 місяців назад

Краще телевізор мені не дивитися

Христина
Христина
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

Дякую всім

Петро
Петро
Відповідь для  Христина
8 місяців назад

100%)))

Влад
Влад
8 місяців назад

Чи можуть вручити Повістку на кордоні?

Чи можуть вручити Повістку на кордоні коли їдеш з Польщі в Україну?

Вася
Вася
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

навряд чи воєнкоми сидять на кордоні і чекають тих, хто повертається. Жодного разу таку тему не бачив тут. Шанси прагнуть до 0

Ist
Ist
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

ні

Юрій
Юрій
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

Так, готуйся до КМБ

Igor
Igor
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

Я про навпаки З України до Польщі. вручали і не одному якщо в розшуку одного забрали прямо з пункту прикордонники мають право затримувати далі по ланцюжку Краще з військкомату НЕ жартувати Посадити може і НЕ посадять а судимість на рівному місці отримаєш Воно тобі треба?

Іван
Іван
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

Не так давно їхав через Краківець, нічого НЕ вручають, хоч я і потрапляю під заклик. Є таких привілеї в прикордонників.

Alex
Alex
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

Думаю проблем не буде у тебе. Їздили знайомі проблем не було.

Da Li
Da Li
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

Якщо не отримав повістки, то не загорнуть. Особистий досвід!

Вася
Вася
Відповідь для  Da Li
8 місяців назад

він має на увазі В Україні!

Da Li
Da Li
Відповідь для  Вася
8 місяців назад

Аа, ну все одно на кордоні не вручать. Прикордонники собі з цим не будуть мізки гвалтувати

0i
0i
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

За місцем проживання тільки, Викликайте адвоката в такому випадку, що означає вручати порядку, ви має право нічого не брати і нікуди НЕ пройти, просто ігнор їх, нехай через слідчого суддю тебе викликають до суду, ви їх не знаєте і нічого НЕ беріть, вручають , ну ви не бери посилаю їх матом))

Suspected
Suspected
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

Ні. Хто б вручали? У прикордонників немає такого привілею

Влад
Влад
Відповідь для  Suspected
8 місяців назад

Доходила інфа що мовляв виділив кабінети на кордоні для людей з військкомату і людям які потрапляють під заклик відразу видають на руки порядку

Suspected
Suspected
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

Ахаха, більш тупіше дичини я не чув)

Rider
Rider
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

На паркані теж інфа написана і що ????? Читайте конституцію і свої права!

голландець
голландець
Відповідь для  Влад
8 місяців назад

Треба підкинути депутатам ідею мл на в’їзді в Україну порядку і автомат відразу з двома магазинами кожному призовник.
Я той же в армію НЕ хотів, а пройшов і на позитиві))
Будь чоловіком і ні кого не бійся

Rider
Rider
Відповідь для  голландець
8 місяців назад

Ось і нехай дітки депутатів і воюють за свої офшори, а Батьківщину можна любити з далека))))

голландець
голландець
Відповідь для  Rider
8 місяців назад

Практика показує що в далекому від батьківщини люблять в туди ж тільки ще жорсткіше, якби на чужині було б все гладко то цього сайту Не було б.

Коли на кордоні будуть при в’їзді видавати автомати тоді і дітки і гроші будуть в Україні і депутати будуть вже зовсім іншими))))

Країна нормальна, а от людей в Україні мало, нормальних НЕ ноущіх НЕ просять, бидла багато в тому й біда України

Rider
Rider
Відповідь для  голландець
8 місяців назад

В Україні чесним людям важко жити, а ось хабарники і Які обворовуют її-це так, навіщо їм Європа.

голландець
голландець
Відповідь для  Rider
8 місяців назад

А вигода їм якась від того що чесні? Чесні і найчастіше безграмотні! Таблицю множення і географію знають на відмінно, Але продаються кожен раз за кілограм гречки А Потім такі, ну Ми ж чесні Тупі як барани але чесні. Це все депутати нас мають в попи як хочуть А ми чесно продали попи Ай, Ай, Ай

Денис
Денис
9 місяців назад

Позавчора прилетів знайомий, громадянин Португалії. Летів з Женеви в Амстердам, звідти в Кіев.Т.е в Україну прилетів із зеленої зони (Нідерланди). Встановив заздалегідь дию, в Україні ми йому придбали страховку через інтернет, скинули файл, він роздрукував. В аеропорту в Києві запитали за дию і страховку, все показав. Адреса не питали, номер телефону теж. Нідерланди в зеленій зоні. Обсервацію не проходить, тест не здавав.

Жека
Жека
Відповідь для  Денис
9 місяців назад

Як встановив дію? У нього вже був з собою укр номер?

Денис
Денис
Відповідь для  Жека
9 місяців назад

Так, лайф.Роумінг.

Гена
Гена
Відповідь для  Жека
9 місяців назад

Він міг вказати майбутній номер. Йому купили картку-скинули номер-в аеропорту вай-фай безкоштовний, можна скачати за вай-фаю-номер вказав майбутньої картки.

Жека
Жека
Відповідь для  Гена
9 місяців назад

При активації, додаток вимагає номер для відправки смс. У темі вказано «Встановив заздалегідь дию», і що, я теж встановив, тільки це не прокатали, так як програма не активовано. І навіщо йому додаток якщо Нідерланди в зеленій зоні?

Гена
Гена
Відповідь для  Жека
9 місяців назад

Навіщо йому «дія» не знаю. Буржуї вони через одного нажахание. Код прийшов на телефон знайомим з новою карткою, вони відразу його скинули голландцеві.

Полина
Полина
Відповідь для  Денис
9 місяців назад

Цікаво, дякую.

Паша
Паша
Відповідь для  Денис
9 місяців назад

Що за аеропорт? Можливо вимоги за додатком тільки для іноземців. Колеги (громадяни України) літають з Дортмунда на Жуляни — нічого не встановлюють, так пропускають.

Денис
Денис
Відповідь для  Паша
9 місяців назад

Рейс KLM Амстердам-Київ Борісполь.Ми вирішили перестрахуватися, все-таки іноземець, і виконати всі условія.Карточка лайф у нього була, в Україні на неї кинули грошики, вона стала активною, роумінг був активований за замовчуванням, Дія встановилася без проблем, як рідна.

Нина
Нина
Відповідь для  Денис
9 місяців назад

Перед вильотом дзвонили на гарячу лінію погранцам, запитали, дию обов’язково встановлювати, відповідь «обов’язково», питання »так Нідерланди в зеленій зоні», відповідь «такі вимоги» .Як виявилося в аеропорту в Києві, прикордонники перевірили і дию і страховку.Но думаю все-таки є людський фактор, дивлячись яка зміна.

Hanna
Hanna
9 місяців назад

Перетинали кордон з України в Польщу на пропускному пункті Рава-Руська. Межі пройшли за 5 годин 🥴 на українському кордоні як ніколи нас туди то сюди, через рентген..І одну дівчину зняли з рейсу. Черги як такої не було, один автобус попереду, але просто все робилося дуже повільно. На польському кордоні кожен підходив і тупив,

оскільки в більшості не знають мови взагалі. А питань так нормально було. Природно прикордонники не задоволені, мало не кидали документи назад із запрошеннями. Мова розумію, відповідала на питання, зі мною нормально і культурно. Мабуть їх вже дратують українці незнанням мови. Заповнювали бланк на обсервацію. Так ось прикордонник забирав всі документи і потім питав куди їдеш, навіщо, який номер будинку або подібне. Перший чи раз їжу, якщо не перший, то на це чи знову підприємство, вобщем багато питань і тлумачних мало …

Ist
Ist
Відповідь для  Hanna
9 місяців назад

На Краковець-Корчова було простіше

Evgeniy
Evgeniy
Відповідь для  Ist
9 місяців назад

Чесно сказати, я б теж вже кидав би ті документи.

Зараз 21 століття на дворі! На Ютубі повно всяких відео про польською мовою, вивчення пари банальних трійки фраз, пережованих, і покладених на ложечку, бери та їж, яке займе від сили яких — то пів години.

Особливо не перший раз стикався з тим що люди говорять там між собою в автобусах, я мовляв по КД їжджу в Польщу, а потім йому прикордонник зачеплений питання, а він стоїть .. ну «му- му одним словом», поварачівается голову на українців і питає що він говорить ..

Ви їдете вже в іншу країну, та не полінуйтеся ви, вам же простіше буде, як на роботі так і в момент перебування там.

300 раз стикався з моментами в бедрёнке, лідел, і т.д.

Коли говорять мовляв суму, скільки ти повинен сплатити, і ті люди яким не вистачає розуму хоча б подивитися скільки пише на «апараті, або як там його», варто в розгубленості, затримує чергу, поки йому не розжують, дістає просто (жменю 😆 ) співвідношення ціни і якості, і Касир бере, скільки там потрібно оплатити.  🗿

Hanna
Hanna
Відповідь для  Evgeniy
9 місяців назад

Люди у нас ледачі … На рахунок магазинів … Вчора скупляемся і переді мною скупляемся моя подружка, яка не здогадалася теж на апараті глянути суму. Прийшла моя черга, я підійшла, касирка бере і мовчки починає пробивати товар (мабуть оскільки зрозуміла що ми разом). А я як завжди привіталася, а вона аж із затримкою))) ну потім вона зрозуміла, що я відповідаю і говорю з нею і повеселішала і полюбезнічать зі мною)) ось і ставлення)

Теж саме і на кордоні було з прикордонником, він все зробив в такому ж дусі, як і ця касирка в супермаркеті. Підсумок люди лінуються вивчити 10 слів, елементарні навіть вітання та слова подяки — ось і ставлення таке!

Ростислав
Ростислав
Відповідь для  Hanna
9 місяців назад

Вчора вранці проходили кордон рейсовим автобусом Київ-Варшава від Ecolines (Ягодин-Дорогуськ), то нам повидавав форми в паперовому вигляді, куди потрібно все заповнити і на віконці віддати разом з паспортом, запрошенням: страховкою. Пройшли обидві кордону за 3.5 години

Peter
Peter
Відповідь для  Ростислав
9 місяців назад

Мда..ето Вам як то не сильно пощастило. У нас все було швидко, культурно і ввічливо на тій же Раві дивно, коли ми проїжджали все було спокійно, ніяких питань, заповнили бланки, сумки через рентген і все, вільний

Mykyta
Mykyta
9 місяців назад

Їду в Україну

Перетин кордону і карантин: як відбувається поставка на облік, чи можу я здати на місці тест?
НЕ встигаю в добу умістити на приїзд в місце перебування карантину, як оповістити про те що ти здав тест?

Sam
Sam
Відповідь для  Mykyta
9 місяців назад

На кордоні вам пропонують поставити додаток Дій вдома, до якого прив’язуєте свій укрномер і здати тест за 1200 грн. У цьому додатку ви вносите свої дані і як тільки тест готовий, додаток вас про це сповістить. Якщо не здаєте тест на кордоні, можете приїхати і здати його на місці, тільки відразу і в списку спец лікарень, які зможуть відобразити результати в додатку, в середньому ціна від 800 до 2000 грн., Результат приходить зазвичай через добу і ви вільні, якщо звичайно тест негативний. Додаток активуємо по досягненню місця обсервация, зазвичай треба вкластися за добу але якщо запізнилися, нічого страшного. Список лікарень, є в інтернеті пошукайте. Якщо немає УкрКарт, говорите про це на кордоні і реєструєтеся вже з придбання карти. Хіба ви не входите, а не здаєте тест і сидите вдома 14 днів

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Sam
9 місяців назад

Якщо приїду в Укр то можна тест здати на наступний день? Перед цим встановити дій будинку?

Mykyta
Mykyta
Відповідь для  Vitalik
9 місяців назад

Спасибі, дуже інформативно, дякую

Sam
Sam
Відповідь для  Vitalik
9 місяців назад

Ви можете здати тест протягом першої доби, як сказали на кордоні

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Sam
9 місяців назад

Дякую

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Sam
9 місяців назад

Корупція в нашій країні в топі, в 500 грн без карантину можна обійтися

Aleksandra
Aleksandra
9 місяців назад

Порадьте щось … ..
Ми з хлопцем (поляк) хочемо їхати на Україну на новорічні свята. Якщо Україна закриє кордони для іноземців, його просто не пустять. чи є можливість йому проїхати в Україну (можливо зробити документи хтось допоможе, що він працює в Україні, або запрошення, або зробити якісь документи, ніби якийсь з кимось бізнес.) На свята хочу до рідних їхати і Не можу ж я залишити його тут самого.

Jerry
Jerry
Відповідь для  Aleksandra
9 місяців назад

Що за маячня; ніхто закривати кордони не буде на свята; якби мали закрити то давно б уже це зробили

Aleksandra
Aleksandra
Відповідь для  Jerry
9 місяців назад

Ви ще не чули, що перед святами 100% закриють, питання тільки ще коли точно …. після 10 грудня

Xena
Xena
Відповідь для  Aleksandra
9 місяців назад

Це де так пише?

Aleksandra
Aleksandra
Відповідь для  Xena
9 місяців назад

В Україні введуть повну локдаун: дати

Кабінет міністрів планує максимально посилити карантин в Україні. В песимістичний варіанті локдаун введуть вже 10-15 грудня, в оптимістичний 20-25.Локдаун триватиме кілька тижнів, включаючи Новорічні свята

Jerry
Jerry
Відповідь для  Aleksandra
9 місяців назад

У ЗМІ в разі таких заяв не робили; це чиїсь припущення

Viktor
Viktor
Відповідь для  Aleksandra
9 місяців назад

Не вірте пліткам такої інформації ще не було ніде. Сподівайтеся на краще.

Aleksandra
Aleksandra
Відповідь для  Xena
9 місяців назад

В Україні введуть повну локдаун: дати

Кабінет міністрів планує максимально посилити карантин в Україні. У песимістичному варіанті локдаун введуть вже 10-15 грудня, в оптимістичному 20-25. Локдаун триватиме кілька тижнів, включаючи Новорічні свята

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Aleksandra
9 місяців назад

Україна з Польщею в норм відносинах, так що пропустять без проблем)

Aleksandra
Aleksandra
Відповідь для  Dimitrov
9 місяців назад

Минулого разу, коли Україна закрила кордони, його не пропустили ….

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Aleksandra
9 місяців назад

Зараз це малоймовірно

Rider
Rider
Відповідь для  Aleksandra
9 місяців назад

Він повинен мати страховку

Aleksandra
Aleksandra
Відповідь для  Rider
9 місяців назад

Була страховка, все одно не пустили

Ольга
Ольга
9 місяців назад

Перетин кордону

Доброго дня.Чи їхав хтось останніми днями з Польщі до України?Яка ситуація на кордоні,чи довго чекали перетину? Дякую

Макс
Макс
Відповідь для  Ольга
9 місяців назад

Привіт) я сьогодні їхав через Раву-руську черги не було проїхали десь за 2часа , сумки відкрили і закрили я віз з собою коцерви салати,гриби…,страховку навіть непитали

Aisberg
Aisberg
Відповідь для  Макс
9 місяців назад

Яку страховку ??? З Польщі в Україну а не навпаки)))

Макс
Макс
Відповідь для  Aisberg
9 місяців назад

Я переплутав

Vlados
Vlados
Відповідь для  Макс
9 місяців назад

Черги Не було, але проїхав за дві години. Ммммм, зрозуміло

Sam
Sam
Відповідь для  Vlados
9 місяців назад

А у вас коли щось виходило швидше проїхати навіть без черги? Ну .. якщо вже дуже пощастить без черги мінімум 1 годину 40

Ко
Ко
Відповідь для  Sam
9 місяців назад

5 хвилин польську і 30 хвилин українську (і то, тому що оформляли машину під розмитнення), 19 жовтня, 2 годині ночі .. машин Не було взагалі

Sam
Sam
Відповідь для  Ко
9 місяців назад

Ехх..аж заздрю ​​ 🙄

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Ольга
9 місяців назад

Насправді тут не вгадаєш. Всë як завжди, раз приїдете за час, інший раз можете всі 8 простоять.

Vlados
Vlados
Відповідь для  Ольга
9 місяців назад

На кордоні кожні 5 хвилин все змінюється. Сенс задавати такі питання кожен день? Що якщо велика черга то ви НЕ поїдете або що?

Vladyslav
Vladyslav
10 місяців назад

Кордон з Польщею Хто знає?
Чи закриють Кордон до грудня ???

І як на кордоні пропустять на роботу офіційно ???

Oksana
Oksana
Відповідь для  Vladyslav
10 місяців назад

звідки інформація про закриття кордонів? ніхто нічого на офіційному рівні поки не закриває, їдьте собі спокійно, тимбільш легально все

Zhe
Zhe
Відповідь для  Oksana
10 місяців назад

Уже три місяці бачу пости іноді що кордон закриють, але ніхто не може відповісти звідки інформація

Ко
Ко
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

з огляду на сьогоднішню новину з Німеччини … закриття не за горами .. і ні хто нічого анонсувати не буде!

Игорёк
Игорёк
Відповідь для  Ко
10 місяців назад

різницю відчуваєте між малим прикордонним рухом і повним локдауном, який не вигідно влаштовувати жодної з країн? до того ж мова йде про кордон України і Польщі, а не про одноденні німецьких туристів

Ко
Ко
Відповідь для  Игорёк
10 місяців назад

це стосується не тільки німців на тій межі … відчуйте тенденцію! .. подивимося що буде далі….

Zhe
Zhe
10 місяців назад

Їхав вчора нашбусом Київ- Вроцлав, в автобусі сиділи за одним, 50 відсотків заповненість, вай-фай і туалет є, тепло, на кордоні заповнювали анкети, головне знати повну адресу прописки це місто, код міста, воєводство, адреса місця обсервації, номер залишав український, питань не було, їхав по робочій візі піврічної, запрошення, страховкою, ну і гроші, сума на ваш розсуд, рекомендую не менше 1000 злот на людину, але це моя думка, приїхав на місце обсервації приблизно о 15:00 сказали можна і потрібно йти в магазин за продуктами, 3 рази ходив в бедренку, за один раз не міг все принести, закупилися на двох приблизно на250 злот, поки все, сидимо тепер на ізоляцмі

Сергей
Сергей
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

Житло хостел, або самі знімали?

Zhe
Zhe
Відповідь для  Сергей
10 місяців назад

Агенство надало, 500 злот на двох на 10 днів, сказали що повернуть в першій зп, поки в двоем в кімнаті пара)

Сергей
Сергей
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

Спасібо.Ето кімната в приватному будинку, кімната в квартирі, кімната в хостелі? Якщо в хостелі, людей багато? Як умови?

Zhe
Zhe
Відповідь для  Сергей
10 місяців назад

Ну в квартирі дві кімнати, розраховані на 6 осіб у кожній, але живе в одній кімнаті двоє а в іншій ми, умови середні, вода гаряча є опалення котел коштує, пралка сушарка, холодильник в кімнаті, кухня мікрохвильовка елчайнік, плита, вай-фай , для обсервації піде, як я зрозумів це квартира для обсервації використовується, а жити як на роботу вийдемо то в іншому місці, поки так, ми як би особливо не вимогливі тим більше обсервация
Я бачив хостели що в кімнаті було і по 9 місць, але за рік в ньому максимум жило 6 чоловік в кімнаті і то лише місяць, а так 3-4 було в кімнаті

Сергей
Сергей
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

Дякую за інформацію.

Sam
Sam
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

Додаток ставили?

Zhe
Zhe
Відповідь для  Sam
10 місяців назад

Поки не ставил

Valusha
Valusha
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

довго стояли на кордоні?

Zhe
Zhe
Відповідь для  Valusha
10 місяців назад

5 годин приблизно

Valusha
Valusha
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

це на якому пункті?

Zhe
Zhe
Відповідь для  Valusha
10 місяців назад

Корчова, але тут не вгадаєш, як-то їхав, то на одному було багато так ми поїхали на інший пропускний

Valusha
Valusha
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

100%, тут дехто писав, що за годину пересікав, то як повезе)

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Valusha
10 місяців назад

Було і за 40 хвилин обидві митниці проходили ….

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Юрчик
10 місяців назад

з одного боку і добре, що швидко, а з іншої не дуже.
ось наприклад кінцева зупинка вночі і це не дуже добре, якщо автобус, бус затримається на кордоні, то тоді приїжджаєш вранці, а не тусішь де-небудь на вокзалі до ранку.

Valusha
Valusha
Відповідь для  Covidlo
10 місяців назад

ну такоє) зате тусиш уже собі спокійно)

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Valusha
10 місяців назад

а якщо вокзал закривається і тоді туса буде на вулиці, а вже не травень місяць, але і не грудня поки ще.

Valusha
Valusha
Відповідь для  Covidlo
10 місяців назад

неприємність цю ми переживемо (с)

Андрій
Андрій
Відповідь для  Zhe
10 місяців назад

Якщо їдете по візі гроші не питають

Sam
Sam
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Вони їх і без візи у мене жодного разу не спрашівалі..ето як потрапиш ..

Valusha
Valusha
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

я думаю тут людина мала на увазі скільки брала із собою на першу пору, а не тому, що за гроші питають на кордоні

Олег
Олег
10 місяців назад

доброго дня. скажіть будь ласка в нас на Україні здається також потрібно проходити карантин і це здається обов’язково, тіпа я чув що на кордоні можна пройти тест на коронавірус і якщо в тебе нема коронавірусу то можна не проходити карантин скажіть чи це так, якщо так то скільки це коштує

Євгеній
Євгеній
Відповідь для  Олег
10 місяців назад

3.11.2020 заїхав через Ягодин,тест робив на кордоні за 1200 грн. Сказали протягом 24 год. буде результат. Через 5 годин після перетину результат отримав на вайбер. Не доїхавши навіть до дому,тепер я без обсервації

Михайло
Михайло
Відповідь для  Олег
10 місяців назад

Тест можна зробити по приїзду додому в місцевій лабораторії, в мене наприклад 800грн

Віктор
Віктор
Відповідь для  Олег
10 місяців назад

на кордоні можете здати тест і не проходити обсервацію відповідно, вартість 1200-1500 коливається

H1m
H1m
Відповідь для  Олег
10 місяців назад

У Польщі по моему 400 — 450 злотих. На протязі 48 годин повинен перетнути кордон.
В Україні от 2000 до грн, але не в будь-якій лікарні.

Іванка
Іванка
10 місяців назад

Якщо я заїхала до Польщі через Угорщину чи можу я вернутися в Україну через польський кордон чи не буде депортації?

Lil
Lil
Відповідь для  Іванка
10 місяців назад

не буде нічого страшного, це ваше право, як заезжать.Все легально в даному випадку

Іванка
Іванка
Відповідь для  Lil
10 місяців назад

Дякую за інформацію.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Іванка
10 місяців назад

дивлячись наскільки легально ви заїхали через Угорщину до Польші?

Іванка
Іванка
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Заїхали по біометрії ніхто ж непитав на границі чи я їду до Польщі сказали просто на відпочинок так пускають усіх транзитом

Катя
Катя
10 місяців назад

Звіт 9.11 КПП Шегині-Медика
Привіт, кому потрібно буде)
9.11 сьогодні)
Їхали автобусом, перед нами і після нас нікого ні на польській ні на українському кордоні)
КПП Шегині-Медика
Об 11:00 заїхали на укр.граніцу
Об 11:15 вже їхали на польський кордон
О 12:15 пройшли польський кордон
  ☺️ 😉
Виїхали правда через 30 хвилин після проходження, поки валізи завантажили, поки паспорта / квитки роздали.
Тільки з однією людиною якісь проблеми з документами, але в підсумку пропустили, у решти все ок, їхали і з візами і по біо)
Перевіряли температуру, запускали по 15 чоловік, нас їхало 26 зразок)
Проїжджали через сканер, валізи відкривали тільки у пари людина)
В автобусі перед кордоном дали бланк для заповнення адресної інформації з карантину)
БЕРІТЬ РУЧКУ!

0i
0i
Відповідь для  Катя
10 місяців назад

ось це рівень, ось молодці Бажаю удачі на новій роботі! 😊 ✌️ ✌️ ✌️

Катя
Катя
Відповідь для  0i
10 місяців назад

Спасибі взаємно))

Максим
Максим
10 місяців назад

Підкажіть може хтось знає що за нова фішка від українських прикордонників, при в’їзді в країну змушують робити тест на covid в обов’язковому порядку і ціна питання 1200 грн !!! Це просто фейк або правда ??? Спс за інфу !!

Вася
Вася
Відповідь для  Максим
10 місяців назад

сьогодні перетинав кордон,нічого не заставляли здавати.

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Максим
10 місяців назад

Фейк!
На Ягодині підходить дівчина і пропонує…
Не хочеш, не робиш!

Alex
Alex
Відповідь для  Oleksandr
10 місяців назад

нічого подібного, ви не зобов’язані його здавать

Sanator
Sanator
Відповідь для  Максим
10 місяців назад

не знаю як зараз але місяць назад в Чехії сказали використати в туалеті, а для роботи (в клініці) прийшлося за 85 євро здавати нові тести…
Те ж із річною страхівкою зробленою в Києві — довго сміялися…

Юрій
Юрій
Відповідь для  Максим
10 місяців назад

Тест на свій розсуд ….

Віталій
Віталій
1 рік назад

Доброго дня.в мене 24 березня подача на візу,чи працює візовий центр?у звязку з карантином