Інформація для українців в Польщі, які заїхали без закордонного паспорта
4.8/5 - (5 голосов)
Важлива інформація для українців в Польщі, які заїхали без закордонного паспорта

Польська прикордонна служба (страж гранічна) отримала внутрішнє розпорядження про те, що всі українці які заїхали до Польщі 24 лютого або пізніше цієї дати, а семе це стосується тих хто заїхав за кордон не по закордонному паспорту а з будь-яким іншим документом, наприклад внутрішній паспорт або водійське посвідчення з вклеєним фото, свідоцтво про народження або будь-яким іншим документом.

Інформація для українців в Польщі, які заїхали без закордонного паспорта

Так от, всі ті люди, які заїхали до Польщі по будь-якому типу документа окрім закордонного паспорта, перебували там певний час згодом повернулись в Україну і зараз знову планують їхати до Польщі, до них у польських прикордонників тепер будуть питання та вони будуть просити аргументувати ціль своєї поїздки. Це розпорядження пов’язане з тим, що польський уряд слідкує за порядком та проти будь-якого хаосу і старається запобігти будь-яким шахрайським схемах. Тобто, ті українці які туди-сюди переїжджали не по закордонних паспортах тепер цього зробити не зможуть.

Якщо у Вас немає закордонного паспорта

Тому, якщо у Вас з якихось причин немає закордонного паспорта, якщо Ви заїхали до Польщі по іншому типу документа і зараз плануєте повернутись в Україну у Вас є 2 варіанти.

  • Перший: якщо у вас є закордонний паспорт на території України, то ніяких проблем з поверненням не буде. Ви просто приїдете, візьмете його і назад заїдете як звичайно.
  • Другий: це якщо ж Ви, повернетесь до України, але назад у вас також не буде закордонного паспорта і Ви хочете заїхати з тим же документом, то будьте готові до багатьох питань зі сторони польських прикордонників.
Ви маєте бути готові довести що Ви їдете з якоюсь метою і що Вам це дійсно потрібно. Тому що в іншому випадку Вас просто можуть не пропустити.
Сподіваюсь що дана інформація допоможе Вам скорегувати плани та дійсно Вам допоможе!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Які питання задають на кордоні Польщі

Питання на кордоні

4.9/5 - (23 голоса) Які питання ставлять на кордоні Польщі При перетині кордону кожен хоче …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
0
Залиште будь ласка коментарx