Домой / Перетин кордону / Автомобільна страховка для виїзду за кордон на 2 місяці
Автомобільна страховка для виїзду за кордон на 2 місяці

Автомобільна страховка для виїзду за кордон на 2 місяці

Автомобільна страховка для виїзду за кордон потрібна всім, хто вирушає в закордонні країни на автомобілі, або збирається орендувати під час перебування за кордоном авто. Для того щоб керувати автомобілем, іноземцю потрібна страховка автомобіля для виїзду за кордон, яка оформлюється в обов’язковому порядку. Вона страхує цивільну відповідальність водія за кордоном.

Що таке «зелена карта»?

Так називається страховий сертифікат міжнародного типу, який з’явився в 1951 році. За весь час його дії він був введений в 48 країнах. Він офіційно підтверджує поширення на водія страхового покриття цивільної відповідальності у країні прибуття, в якій він планує сам керувати транспортним засобом. Зеленою картою такий документ назвали через те, що він надрукований на бланку зеленого кольору.

Страховка машини для виїзду за кордон надає водієві уникнути великих матеріальних втрат у разі аварії з іноземним авто. З її допомогою можна надійно захистити свої права і матеріальні інтереси, а також компенсувати заподіяну шкоду іноземним громадянам, постраждалим у ДТП.

Зелена карта на 2 місяці

Страхове покриття по зеленій карті дозволяє покрити можливі ризики при управлінні транспортним засобом на мінімальні суми, встановленими конкретною країною. Страховка авто для виїзду за кордон страхує цивільну відповідальність автомобіліста, але в іншій державі. Як і ОСАГО, вона повинна оформлятися в обов’язковому порядку. Різниця полягає в тому, що при оформленні зеленої карти враховуються страхові нормативи цивільної відповідальності в конкретному закордонному державі, а ОСАЦВ призначений для використання на українській території. Якщо водій не оформить зелену карту, його просто не пропустять на українській митниці.

Два види Зеленої карти на Україні

Українська страховка на машину для виїзду за кордон може бути оформлена у двох видах:

 • для країн СНД: Азербайджану, Білорусії, Молдови та Росії;
 • в інших країн, що входять в міжнародну систему страхування цивільної відповідальності.

У страхової компанії «Оранта» зелена карта оформляється у всі 48 країн, що приєдналися до міжнародної системи страхування цивільної відповідальності.Зелена карта на 2 місяці

Для того що б купити автостраховку за кордон, звертайтесь за цими номерами:

Лайф +38(093)-726-52-35 (Viber)
Водафон +38(066)-726-52-35 (Viber)
Київстар +38(098)-786-79-18 (Viber)
Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.
Субота — Неділя вихідний.

Ціна для поїздки в Європу (на строк 2 місяці)

 • Легкові 1892 грн
 • Автобуси 5383 грн
 • Вантажні авто 3876 грн
 • Причепи, напівпричіп 567 грн
 • Мотоцикли 631 грн

Ціна для поїздки в країни СНД (на строк 2 місяці)

 • Легкові 1002 грн
 • Автобуси 1886 грн
 • Вантажні авто 943 грн
 • Причепи, напівпричіп 289 грн
 • Мотоцикли 235 грн

Особливості оформлення

На Україні, як і в інших державах-учасницях, автомобільна страховка для виїзду за кордон має кілька ступенів захисту:

 • ID-номер;
 • захисну смугу з металевої фольги;
 • спеціальні знаки захисту на зеленому бланку.

Оформлення страховки на авто для зарубіжних поїздок проводиться декількома способами:

 • через офіс страхової компанії;
 • під час перетину кордону на пропускному пункті митниці;
 • в режимі онлайн на сайті СК «Оранта».

Оформлення в режимі онлайн займе не більш 15 хвилин. У «Оранто» страховка авто зелена карта, вартість якої можна відразу розрахувати на калькуляторі, має всі ступені захисту. Оператори вносять відразу її індивідуальний номер в базу даних МТСБУ. Покупцеві надається QR-код, за яким перевіряється наявність страховки цивільної відповідальності за кордоном.

Також можлива доставка паперового бланка з усіма ступенями захисту на адресу застрахованого особи. Компанія оперативно доставляє страховий сертифікат в усі українські регіони. В цьому випадку кінцева ціна зеленої карти трохи збільшується, так як вартість доставки становить 16 гривень.

Розмір страхового покриття

Гарантує виплати постраждалим у разі ДТП Моторно-транспортне страхове бюро України. Це об’єднання всіх страхових компаній, оформляють поліси обов’язкового страхування цивільної відповідальності. У всіх українських СК на однакових умовах оформляється міжнародний сертифікат Грін карта. Страховка, ціна якої залежить від різних факторів, повністю відповідає всім міжнародним стандартам.Зелена карта на авто

Зеленая картка, термін дії якої залежить від часу перебування водія за кордоном, передбачає здійснення виплат з урахуванням законів про страхування цивільної відповідальності тієї країни, куди направляється водій. На сайті СК «Оранто», яка є членом МТСБУ, є список лімітів відповідальності, на які може бути оформлена страховка авто грін карта.

Розрахунок вартості

Зареєстрований на Україні автовласник, який має водійські права, зможе оперативно оформити міжнародний сертифікат страхування у ліцензованої страхової компанії, що входить до бази даних МТСБУ.

При реєстрації в режимі онлайн можна розрахувати попередню вартість такої страховки, яка залежить:

 • від країни прибуття;
 • типу автомобіля;
 • часу перебування в закордонній поїздці.

У всіх ліцензованих СК розцінки на оформлення зеленої карти повинні бути однаковими.

Термін дії

Зелена карта на 2 місяці

Термін страхування визначається повинен бути не менше 15 днів і не більше 12 місяців. Найчастіше оформляється зелена карта на 2 місяці. Страховка з невеликим запасом дозволить передбачити всі непередбачені ситуації, з-за яких термін перебування за кордоном може бути продовжений.Практика показує, що купити зелену карту на 2 місяці потрібно одночасно з путівкою. Якщо поїздка буде відкладена з якоїсь причини, український закон дозволяє повернути зелену карту. Застрахованій особі буде повернуто 80% від загальної суми зеленої карти. 20% утримується страховиком за ведення справ і в якості компенсації за нормативні витрати.

Переваги послуг СК «Оранта»

Компанія має офіційну ліцензію на оформлення зеленої карти, видану в МТСБУ. СК пропонує різні способи оформлення страхового сертифіката цивільної відповідальності за кордоном, що дозволяє скористатися її послугами великій кількості українських автовласників.
Всі оформлені бланки вносяться в загальну базу даних МТСБУ. Клієнтам надається повноцінне технічне супроводження під час зарубіжної поїздки. При виникненні будь-якого страхового випадку вони зможуть вже через пару хвилин додзвонитися до страхових агентів і отримати максимальну підтримку в чужій країні під час ДТП.

З цією статтею так само цікавляться:

 Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон Зелена карта на 2 місяці
Ціна зеленої карти на 15 днів Зелена карта — страховка на авто для виїзду за кордон Зелена карта на 30 днів, вартість

 

Якщо у Вас залишилися питання пишіть їх в коментарях внизу під статтею.

Смотрите также

Зелена карта на авто на 15 днів

Зелена карта для машини на 15 днів Подорожі – це мрія величезної кількості людей. Але …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о