Житло і допомога Українцям  з пошуками житла
5/5 - (7 голосов)
Житло і допомога Українцям  з пошуками житла в Німеччині з початком війни

Після реєстрації в центрах прийому українським біженцям надається:

  • тимчасове житло;
  • засоби особистої гігієни;
  • перша медична допомога;
  • регулярне харчування.

Іноді українці поселяються в Німеччині у своїх родичів, друзів, знайомих для тимчасового чи постійного проживання в Німеччині на період військових дій пов’язаних з російською агресією в Україні.

Житло і допомога Українцям  з пошуками житла в Німеччині з початком війни

В разі зміни місця, міста чи країни проживання, повернення додому на декілька днів — про це потрібно повідомити в Solialamt.
На період написання статті пошуки постійного житла є основною і першочерговою темою українців в Німеччині на період війни.

Житло можна шукати самостійно в тематичних групах у Facebook: «Українці в Німеччині»,  «Біженці в Німеччині» , «Мост: группа помощи украинским беженцам», «Wohnraum flüchtenden Ukrainer/ житло для біженців з України», та аналогічних профілях.

Також в  подібних з додаванням назв німецьких міст типу «Українці в Дортмунді» в Telegram, Viber та інших месенджерах.

До прикладу, переселенці в Дортмунді створили групу у вайбері «Українці. Зустрічі музеї». Така назва з’явилася завдяки адміністрації місцевого музею футболу, яка гостинно запропонувала зустрічатися українцям в кафетерії на першому поверсі музею з 9-00 до 11-00 з безкоштовними тістечками та кавою.

Об’єднуючись в групи земляків люди легше переносять адаптацію в новій країні, обмінюються корисною інформацією,  а діти знаходять нових друзів.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Мітинги та мирні акції на підтримку України у Німеччині

4.9/5 - (7 голосов) Мітинги та мирні акції на підтримку України у Німеччині Ми маємо …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі