Як потрапити до лікаря в Німеччині в неробочий і робочий час
5/5 - (5 голосов)
Якщо необхідна допомога лікаря в Німеччині в неробочий час, що робити?

Як потрапити до лікаря в Німеччині, Іноземці які працюють в Німеччині, не з чуток знають про суворість і педантичність німецьких роботодавців. І якщо вчасно приходити на роботу і добре виконувати свої обов’язки залежить безпосередньо від працівника, то ось хвороба може наступити в самий невідповідний момент.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Чи можна в робочий час піти в лікарню?
отримаю я оплату за час, проведений у лікаря?
зобов’язаний я розповідати роботодавцю про причини звернення до лікаря?
Чи може роботодавець не відпустити до лікаря?

Але що робити, коли час прийому у лікаря і робочий графік збігаються? Виходить, що потрібно або йти до лікаря під час своєї роботи або в неробочий час доктора. Да уж, ситуація не з легких навіть в Україні, а в Німеччині здається зовсім вже безвихідною. Але на практиці все не так складно.

Дану статтю ми створили в форматі питання-відповідь і висвітлили найчастіші запитання, які ми бачимо в коментарях під статтями. Отже, що ж хвилює наших читачів.

Чи можна в робочий час піти в лікарню?

Як потрапити до лікаря в Німеччині в неробочий

Даная норма прописана в параграфі 616 Цивільного кодексу . Якщо коротко, вона говорить: якщо відвідування лікаря є обов’язковим і його неможливо виконати в неробочий час, то працівник має право на надання такої допомоги в робочий час. Крім того, при гострих болях або певної симптоматиці роботодавець не має права заборонити працівникові невідкладно звернутися за медичною допомогою. Це може бути: гострий зубний біль, висока температура, нещасний випадок, біль в грудях та інше. Тому, якщо відчуваєте, що допомога потрібна під час робочої зміни, відразу ж повідомте про це роботодавцю.

Чи отримаю я оплату за час, проведений у лікаря?

Ще кілька років тому Федеральний суд Німеччини з праці дав роз’яснення, що час, проведений у лікаря оплачується в повному обсязі. Крім того, оплаті підлягає і час, витрачений на дорогу туди і назад. Тобто час з моменту, як ви покинули робоче місце і повернулися на нього, повністю буде оплачено.

Як потрапити до лікаря в Німеччині Чи отримаю я оплату за час, проведений у лікаря?

Чи зобов’язаний я розповідати роботодавцю про причини звернення до лікаря?

Якщо розглядати питання з юридичної точки зору, то не зобов’язані. Тим більше, що в лікарняному листі діагнози не ставлять. Ви маєте повне право просто віддати лікарняний лист, який буде підтвердженням вашої відсутності на робочому місці. Але це стосується тільки сторони закону.

Але існує і людська сторона взаємин. Якщо це не нещасний випадок, але ви відчуваєте необхідність відвідати лікаря, повідомте про це начальству. Адже вони теж мають право знати, де знаходиться їхній працівник і можливо необхідно знайти йому заміну на час відсутності. А якщо ви плануєте і далі залишатися там працювати, постарайтеся підтримувати нормальні довірчі відносини.

Чи може роботодавець не відпустити до лікаря?

Чи може роботодавець не відпустити до лікаря?
Може, якщо в цьому немає гострої необхідності. У відповіді на перше питання ми пояснили, в яких випадках точно перешкоджати відвідуванню не будуть. Але є не настільки екстрені випадки.наприклад:

  • Відвідування стоматолога внаслідок випадання пломби;
  • Курс масажу;
  • Профілактичні процедури;
  • Періодична здача аналізів для контролю свого здоров’я;
  • Косметологічні процедури.

У таких випадках вам можуть порекомендувати займатися здоров’ям в неробочий час і матимуть всі законні підстави для цього. Але бувають індивідуальні процедури, серйозність і значимість яких роботодавець може й не знати. Повідомте всі ці нюанси заздалегідь, щоб уникнути негативних ситуацій в майбутньому.

Звичайно, кожен роботодавець хоче в свою команду здорових, активних фахівців. Але і в наданні вам необхідного лікування теж ніхто не відмовить. Тому, якщо відчуваєте гостру необхідність відвідати лікаря, повідомте про це роботодавцю і негайно вирушайте за допомогою.

Як потрапити до лікаря в Німеччині — з цією статтею так само цікавляться:

 Віза на лікування в Німеччині: що потрібно знати Вагітність і пологи в Німеччині  Як потрапити на лікування до Німеччини і скільки це коштує
Віза на лікування в Німеччині: що потрібно знати Вагітність і пологи в Німеччині Як потрапити на лікування до Німеччини і скільки це коштує

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.
Подписаться
Уведомление о
guest
30 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Yuliia
Yuliia
1 рік назад

сімейний лікар
Добрий вечір, скажіть будь ласка як потрапити на прийом до лікаря? Можливо хтось має такий досвід, поділіться)

Sergii
Sergii
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

Якщо працюєш на умові про працю — Повинні взяти безкоштовно, запитай у роботодавця. Якщо ж є — доведеться платити в районі 100зл. за прийом. Це відноситься тільки до державних клінік і шпиталів.

Oleg
Oleg
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

У приватній клініці тебе візьмуть,щодо державної не знаю

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

Сімейний лікар тільки при наявності резиденції, тобто карти

Сергій
Сергій
Відповідь для  Yuliia
1 рік назад

В якій країні? Ви хоч повністю Викладаючи свою проблему.

Олена
Олена
1 рік назад

Робота в Німеччині. Переїзд на ПМЖ, сім’я з дітьми
Підкажіть, будь ласка, може хто знає, чи реально переїхати з дітьми на такі «шоколадні» умови. Робота в місті Франкфурт. Офіційне працевлаштування, житло від роботодавця 180 євро, поруч садок і школа (з російськомовним класом), на посаду різноробочих (знання мови не є необхідним для роботи) З / п 12 євро / год.

Марина
Марина
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Як на мене дуже все солодко, а який саме Франкфурт ,?

Bloody
Bloody
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Я рік тому ще дізнавався для офіційного працевлаштування в Німеччині потрібен 1. сертифікат мови мінімум b1-b2; 2. працювати тільки на тій посаді що зазначено в дипломі. 3. Не пам’ятаю точно але треба надати доки що у тебе в банку не менше 3000 + євро на рахунку. 4. Документи на оренду. (Треба заздалегідь шукати самому де ти будеш жити. Роботодавці такий фігньою не займаються). вас розводять на гроші

Ніколь
Ніколь
Відповідь для  Олена
1 рік назад

На жаль це не реально. Схоже на розлучення на гроші чистої води. На якій підставі Вас працевлаштують в Німеччині офіційно. Для отримання ньому. робочої візи необхідно знання мови мінімум B1. Та й то не всі кваліфікації потрапляють під перелік видачі віз для працевлаштування. Так як для не кваліфіковані робіт там і так достатньо румунів і поляк з ЄС доками. І так, вже дуже гладко стелять.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Ви їм скажіть, що у Вас зараз грошей немає, але потім, з першої зарплати, віддасте залізно !!!

Сергій
Сергій
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Все баян. Нехай в борг роблять. потім віддасте

Андрій
Андрій
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Як на мене це не правда, напружує школа російськомовних і тільки не треба знати мову. Мова це одне з найголовніших речей по кордоном.

bez
bez
Відповідь для  Олена
1 рік назад

На жаль це не реально … Якщо мрієте про переїзд розглядайте Канаду

Vanya
Vanya
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Якщо немає паспорта ЄС, то різноробочим тільки нелегально

Олена
Олена
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Контора — Ferrero Deutschland GmbH

Олена
Олена
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Спасибі всім хто відповів!

Людмила
Людмила
Відповідь для  Олена
1 рік назад

І скільки хочуть за такий шоколад і на підставі яких документів?

Олена
Олена
Відповідь для  Людмила
1 рік назад

97 євро за оформлення документів, нібито другу половину оплачує роботодавець. І попросили копії паспортів.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олена
1 рік назад

Якщо навіть і зроблять Вам якісь пісюльку, вони все одно будуть в підсумку не дійсні.

Валентин
Валентин
Відповідь для  Олена
1 рік назад

А що за кантора?

Ніколь
Ніколь
Відповідь для  Олена
1 рік назад

А що за фірма або посередник? У мене так знайома перед НГ потрапила на 100 євро. Всі її відмовляли, але дуже вже вона хотіла спробувати. І теж другу половину нібито оплачував роботодавець або з зп точно зараз не згадаю. Але суть в тому, що вони навіть контракт прислали нібито від роботодавця, схожий на реальний від липи важко відрізнити, не причепишся. І номери та адресу роботодавця в контакті був реальний. Історія в загальному то довга, але ніхто нікуди не поїхав. І в підсумку після цієї історії знайомі німці зв’язалися з роботодавцем за вказаною адресою в контракті і той відповів, що в людях не потребує зараз і такого контракту вони точно не складали. Так, що можуть потрапити шахраї просто вищого пілотажу. Звичайно Вам вирішувати, але будьте акуратніше, думаю 100 євро Вам теж зайвими не будуть

Кирило
Кирило
Відповідь для  Ніколь
1 рік назад

суть в тому, що вони навіть контракт прислали нібито від роботодавця, схожий на реальний від липи важко відрізнити, не причепишся. І номери та адресу роботодавця в контакті був реальний

Взагалі то номери та адреси в контракті не про що не говорять, в ньому зовсім інші нюанси

Ніколь
Ніколь
Відповідь для  Кирило
1 рік назад

Так тут Ви маєте рацію. Але до контракту по мимо цього було важко причепитися. Але з іншого боку цих контактів можна і в інституті накачати про що їй все хором і говорили. Просто шкода людей які ведуться на все це толі від незнання або безвиході

Кирило
Кирило
Відповідь для  Ніколь
1 рік назад

це контракт між компаніями, можливо у Вашому випадку буде менше сторінок (Хоча не впевнений). У контракті прописані всі ризики, неустойка, перелік виконуваних робіт і відповідальність сторін. Німці дуже педантичні в даному плані, щоб згодом ви їх не засудили за утиск ваших прав. Народ не ведіться на один листочок формату А4 з печатками з коміксів які тут викладають. Чи не викладаю всі сторінки так як їх дуже багато і є конфіденційна інформація. Всім удачі

Людмила
Людмила
Відповідь для  Людмила
1 рік назад

Я ось пройшла по діагоналі про працевлаштування в Німеччині, то робочу візу отримати досить важко. Ви самостійно загугли пакет документів необхідних для візи дорослих і дітей. Я думала в Польщі це макраме, а в Німеччині це макраме з зірочкою

Wwn
Wwn
1 рік назад

хребет
Хто лікували зміщення хребців у Варшаві або околицях? У кого залишилися контакти?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Wwn
1 рік назад

на Ютубі купа уроків.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Wwn
1 рік назад

Лікуйте м’язи!

Norman
Norman
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

М’язи треба НЕ лікувати, а зміцнювати
Точніше, гіпертрофувати

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Norman
1 рік назад

Тревелл Дж Сімонс Д. Міофасциальний болю і дисфункції