Німеччина / здоров'я / Скільки коштує лікування в Німеччині
Скільки коштує лікування в Німеччині

Як потрапити на лікування до Німеччини і скільки це коштує

Скільки коштує лікування в Німеччині — ми намагаємося зберегти здоров’я всіма силами. Іноді вітчизняна медицина виявляється не так сильна, як того б хотілося. І в ряді випадків люди змушені їхати за кордон в пошуках більш якісного медичного обслуговування. І нерідко вони відправляються саме в Німеччину. Багато хто не з чуток знають, що рівень німецької медицини дозволяє виліковувати багато хвороб, від яких наші лікарі просто розводять руками. Звичайно, лікування може вилитися в кругленьку суму, але іноді воно просто життєво необхідно.

Зі статті Ви дізнаєтесь:

Чому обирають Німеччину?
Формування цін на послуги
Що ж таке DRG?
Які кроки необхідно зробити, щоб лікуватися в Німеччині?
Етап 1. Пошук хорошого посередника
Скільки беруть посередники?
Етап 2. Вибір клініки
Етап 3. Оплата послуг
Етап 4. Напрямок від лікуючого лікаря
Етап 5. Віза на лікування в Німеччині
Етап 6. Лікування в Німеччині
Підсумки

Скільки коштує лікування в Німеччині

Скільки коштує лікування в Німеччині, чому обирають Німеччину?

Крім Німеччини існує ще цілий ряд країн, в яких медицина творить чудеса. Але люди з України чи Білорусі чомусь їдуть саме в Німеччину. Цікаво чому? Наведемо кілька причин:

 1. У німецьких лікарнях працюють фахівці зі світовим ім’ям;
 2. Персонал забезпечує висококласний рівень медичного обслуговування;
 3. Використовується новітнє обладнання для діагностики та оперативних втручань;
 4. Надання повного спектру послуг за принципом «все включено»;
 5. Високий рівень заходів, спрямований на реабілітацію пацієнтів.

Але у всьому різноманітті плюсів є і свої мінуси. До них відносяться:

 • Висока ціна за надання медичних послуг. Чи не кожен іноземець зможе собі дозволити таке лікування;
 • Складна німецька мова. Якщо англійську мову практично кожен розуміє хоч трохи, то німецький зрозуміти не так вже й просто. Через нерозуміння може виникати багато супутніх проблем. Тому, потрібен або перекладач, або лікар, який говорить на зрозумілій вам мові.

Скільки коштує лікування в Німеччині, чому обирають Німеччину?

Скільки коштує лікування в Німеччині — формування цін на послуги

Вартість медичних послуг в Німеччині без перебільшення можна назвати чесною. Це пов’язано з тим, що в країні запроваджена спеціальна система, яка формує ціни на медичні послуги. Вона називається Diagnosis Related Groups. Тому, якщо вам спочатку була названа вартість лікування, по закінченню вона не сильно відрізнятиметься.

Але, наприклад, в інших країнах з високим рівнем медицини справи йдуть по іншому. Буває, що після курсу лікування вам виставляють рахунок, який в кілька разів вище від самого початку заявленого. У Німеччині такого точно не відбудеться.

Що ж таке DRG?

Diagnosis Related Groups — це перелік медичних послуг, який виявляється в лікарнях Німеччини, із зазначенням їх вартості. При цьому держава ретельно стежить за тим, щоб не було порушень в ціноутворенні. Здавалося б, може бути велика кількість хвороб, їх ступеня тяжкості і відповідно заходів, спрямованих на позбавлення від них. Але фахівці це передбачили і прописали прейскурант досить широко. У ньому існує кілька тисяч позицій.

Тому, якщо ви плануєте вирушити до Німеччини, ви заздалегідь можете ознайомитися з вартістю лікування вашого захворювання.

Виняток становить реабілітація. Тому, що розрахунок проводиться не за надані послуги, а за один день перебування в стаціонарі.За родича, який знаходиться поруч з вами, доведеться заплатити окремо.

Які кроки необхідно зробити, щоб лікуватися в Німеччині?

Які кроки необхідно зробити, щоб лікуватися в Німеччині?


Отже, ви прийняли для себе рішення відправитися на лікування до Німеччини. З чого почати? Ми вам зараз все докладно пояснимо.

Етап 1. Пошук хорошого посередника

Для початку вам необхідно знайти клініку і домовитися з ними про лікування, підписавши відповідний договір. Добре, коли пацієнт володіє німецькою мовою і може сам все вирішити. Але, що ж робити, коли мова незрозуміла і немає нікого поруч, хто б допоміг? Для цього існують посередники, які беруть на себе всі питання, пов’язані з німецькою стороною. Вони знайдуть клініку, домовляться про все з лікарем, допоможуть вам підписати договір і навіть можуть перебувати з вами в лікарні. Але все це, звичайно ж, за певну суму.

Головне — не нарватися на шахраїв. Адже в такому випадку ви не тільки втратите гроші, але й дорогоцінний час. У деяких випадках це небезпечно для життя. Тому, користуйтеся рекомендаціями знайомих, перевіряйте посередника, читайте відгуки про нього. І тоді ви точно знайдете хорошого помічника в такій нелегкій справі.

Скільки коштує лікування в Німеччині. Скільки беруть посередники?

Скільки коштує лікування в Німеччині. Скільки беруть посередники?

Залежно від рівня професійної підготовки і своїх особистих розцінок, ціни на посередницькі послуги можуть варіюватися. Але в середньому, вони виглядають так:

 • Переговори з клінікою: від € 800 до € 2000;
 • Допомога в підготовці документів для візи на лікування: близько € 50;
 • Переклад тексту: близько € 20 за лист;
 • Послуги перекладача: € 30-40 на годину;
 • Якщо посередник возить пацієнта на свій машині: близько € 1,5 за 1 км.


Як бачите, вартість зовсім не маленька. Але якщо врахувати, що іншого виходу немає, то це відмінна допомога від знаючу людину в чужій країні.

Етап 2. Вибір клініки

Етап 2. Вибір клініки

У Німеччині існує як державна, так і приватна медицина. Але це не означає, що якість послуг значно різниться. Держава висуває високі вимоги до лікарів не залежно від клініки, в якій вони працюють. Вас всюди вилікують однаково добре. Але ще перед поїздкою ви повинні для себе вирішити, де саме лікуватися. Отже, які клініки бувають:

 1. Державні. На даний момент їх в країні найбільше, близько 50%;
 2. Приватні. Їх на ринку близько 10% .;
 3. Благодійні.


Відрізняються вони в основному джерелом фінансування. При цьому для них всіх діє система DRG для визначення вартості лікування. А відрізняє їх набір додаткових послуг, на які ви можете розраховувати.

Етап 3. Оплата послуг


Найчастіше ще перед початком лікування з вас візьмуть передоплату. Та й для відкриття візи на лікування вам буде потрібно надати в консульство документ, що підтверджує внесення авансу за лікування. Тільки після цього вам дадуть лист-запрошення з лікарні в Німеччині. Всі ці моменти необхідно з’ясувати на момент підписання договору.

Етап 4. Напрямок від лікуючого лікаря


Ваш лікуючий лікар повинен надати направлення на лікування в Німеччині. Це необхідно як для візи, так і для ведення переговорів з клінікою. Адже німецькі лікарі повинні розуміти попередньо, який у вас діагноз і чим вони можуть вам допомогти. Від точності діагнозу залежить і сума, яку вам попередньо озвучать. Ви ж повинні розуміти, про які цифри йдеться, перш ніж погоджуватися. Напрямок необхідно перевести на німецьку мову.

Етап 5. Віза на лікування в Німеччині

 Віза на лікування в Німеччині

Весь процес отримання візи на лікування ми описували раніше. Нагадаємо тільки, що в залежності від передбачуваної тривалості лікування візи можуть бути:

 • Шенгенська, якщо термін лікування до 90 днів;
 • Національна, якщо має бути тривале лікування або реабілітація.


Також, якщо за показаннями вам необхідно супровід, то оформляється окрема віза. І пацієнт, і супроводжуючий збирає свій пакет документів на візу. Але подаватися в консульство бажано разом, щоб фахівці змогли розглянути ваші документи комплексно.

Етап 6. Лікування в Німеччині

Попередньо з лікарнею необхідно обумовити дату надходження в лікарню. Власне ця дата буде прописана в договорі. До зазначеного терміну ви приходите в лікарню, вам відразу виділяють палату. З цього моменту починаються всі прописані раніше процедури: діагностика, аналізи і власне лікування.

Про протіканні процесу лікування лікарі вас будуть інформувати в повній мірі. Тому, ви точно будете знати, що відбувається. Бажано, щоб поруч знаходився той, хто вам переведе. До речі, той же посередник зможе надати вам цю послугу.

Підсумки

Немецкая МЕДИЦИНА ВСЯ ПРАВДА | Провёл в больнице 6 недель! В Германии лечение только за деньги!

Хворіти — це звичайно ж погано, але від хвороб нікуди не дінешся. І якщо у пацієнта є можливість пройти лікування в Німеччині, то це прекрасний вибір. Адже німецькі лікарі є одними з кращих в світі. А ціноутворення по системі DRG не дозволить обдурити пацієнта щодо вартості майбутнього лікування.

Будьте здорові.

З цією статтею так само цікавляться:

 Віза на лікування в Німеччині: що потрібно знатиВагітність і пологи в Німеччині Медична страховка для оформлення Шенгенської або національної візи
Віза на лікування в Німеччині: що потрібно знатиВагітність і пологи в НімеччиніМедична страховка для оформлення Шенгенської або національної візи

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.
Подписаться
Уведомление о
guest
6 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Artem
Artem
2 днів назад

Робота в Німеччині
Може хто-небудь знає гарну фірму з працевлаштування в Німеччину, або їздив, збирається їхати.

Jerry
Jerry
Відповідь для  Artem
2 днів назад

Без мови і документів в ЄС ніяка фірма не допоможе, хіба що розведуть на бабло

Сергій
Сергій
Відповідь для  Artem
2 днів назад

Дивують такі оголошення. Дайте фірму! Хоча б один написав, що вмію, які документи, знання мови. Журбинка.

Artem
Artem
Відповідь для  Сергій
2 днів назад

Дивують такі люди як ви

Ольга
Ольга
Відповідь для  Artem
2 днів назад

Дивлячись по яких документах Ви хочете поїхати, якщо по польських то не раджу навіть шукати такі фірми, більшість обман. (((

Aleks
Aleks
Відповідь для  Сергій
2 днів назад

100% згоден. Типу можу все, головне побільше євро на годину, дійде до справи дві лівих руки і ще й трусяться.