Скільки коштує лікування в Німеччині
5/5 - (15 голосов)
Як потрапити на лікування до Німеччини і скільки це коштує

Скільки коштує лікування в Німеччині — ми намагаємося зберегти здоров’я всіма силами. Іноді вітчизняна медицина виявляється не так сильна, як того б хотілося. І в ряді випадків люди змушені їхати за кордон в пошуках більш якісного медичного обслуговування. І нерідко вони відправляються саме в Німеччину. Багато хто не з чуток знають, що рівень німецької медицини дозволяє виліковувати багато хвороб, від яких наші лікарі просто розводять руками. Звичайно, лікування може вилитися в кругленьку суму, але іноді воно просто життєво необхідно.

Зі статті Ви дізнаєтесь:

Чому обирають Німеччину?
Формування цін на послуги
Що ж таке DRG?
Які кроки необхідно зробити, щоб лікуватися в Німеччині?
Етап 1. Пошук хорошого посередника
Скільки беруть посередники?
Етап 2. Вибір клініки
Етап 3. Оплата послуг
Етап 4. Напрямок від лікуючого лікаря
Етап 5. Віза на лікування в Німеччині
Етап 6. Лікування в Німеччині
Підсумки

Скільки коштує лікування в Німеччині

Скільки коштує лікування в Німеччині, чому обирають Німеччину?

Крім Німеччини існує ще цілий ряд країн, в яких медицина творить чудеса. Але люди з України чи Білорусі чомусь їдуть саме в Німеччину. Цікаво чому? Наведемо кілька причин:

 1. У німецьких лікарнях працюють фахівці зі світовим ім’ям;
 2. Персонал забезпечує висококласний рівень медичного обслуговування;
 3. Використовується новітнє обладнання для діагностики та оперативних втручань;
 4. Надання повного спектру послуг за принципом «все включено»;
 5. Високий рівень заходів, спрямований на реабілітацію пацієнтів.

Але у всьому різноманітті плюсів є і свої мінуси. До них відносяться:

 • Висока ціна за надання медичних послуг. Чи не кожен іноземець зможе собі дозволити таке лікування;
 • Складна німецька мова. Якщо англійську мову практично кожен розуміє хоч трохи, то німецький зрозуміти не так вже й просто. Через нерозуміння може виникати багато супутніх проблем. Тому, потрібен або перекладач, або лікар, який говорить на зрозумілій вам мові.

Скільки коштує лікування в Німеччині, чому обирають Німеччину?

Скільки коштує лікування в Німеччині — формування цін на послуги

Вартість медичних послуг в Німеччині без перебільшення можна назвати чесною. Це пов’язано з тим, що в країні запроваджена спеціальна система, яка формує ціни на медичні послуги. Вона називається Diagnosis Related Groups. Тому, якщо вам спочатку була названа вартість лікування, по закінченню вона не сильно відрізнятиметься.

Але, наприклад, в інших країнах з високим рівнем медицини справи йдуть по іншому. Буває, що після курсу лікування вам виставляють рахунок, який в кілька разів вище від самого початку заявленого. У Німеччині такого точно не відбудеться.

Що ж таке DRG?

Diagnosis Related Groups — це перелік медичних послуг, який виявляється в лікарнях Німеччини, із зазначенням їх вартості. При цьому держава ретельно стежить за тим, щоб не було порушень в ціноутворенні. Здавалося б, може бути велика кількість хвороб, їх ступеня тяжкості і відповідно заходів, спрямованих на позбавлення від них. Але фахівці це передбачили і прописали прейскурант досить широко. У ньому існує кілька тисяч позицій.

Тому, якщо ви плануєте вирушити до Німеччини, ви заздалегідь можете ознайомитися з вартістю лікування вашого захворювання.

Виняток становить реабілітація. Тому, що розрахунок проводиться не за надані послуги, а за один день перебування в стаціонарі.За родича, який знаходиться поруч з вами, доведеться заплатити окремо.

Які кроки необхідно зробити, щоб лікуватися в Німеччині?

Які кроки необхідно зробити, щоб лікуватися в Німеччині?


Отже, ви прийняли для себе рішення відправитися на лікування до Німеччини. З чого почати? Ми вам зараз все докладно пояснимо.

Етап 1. Пошук хорошого посередника

Для початку вам необхідно знайти клініку і домовитися з ними про лікування, підписавши відповідний договір. Добре, коли пацієнт володіє німецькою мовою і може сам все вирішити. Але, що ж робити, коли мова незрозуміла і немає нікого поруч, хто б допоміг? Для цього існують посередники, які беруть на себе всі питання, пов’язані з німецькою стороною. Вони знайдуть клініку, домовляться про все з лікарем, допоможуть вам підписати договір і навіть можуть перебувати з вами в лікарні. Але все це, звичайно ж, за певну суму.

Головне — не нарватися на шахраїв. Адже в такому випадку ви не тільки втратите гроші, але й дорогоцінний час. У деяких випадках це небезпечно для життя. Тому, користуйтеся рекомендаціями знайомих, перевіряйте посередника, читайте відгуки про нього. І тоді ви точно знайдете хорошого помічника в такій нелегкій справі.

Скільки коштує лікування в Німеччині. Скільки беруть посередники?

Скільки коштує лікування в Німеччині. Скільки беруть посередники?

Залежно від рівня професійної підготовки і своїх особистих розцінок, ціни на посередницькі послуги можуть варіюватися. Але в середньому, вони виглядають так:

 • Переговори з клінікою: від € 800 до € 2000;
 • Допомога в підготовці документів для візи на лікування: близько € 50;
 • Переклад тексту: близько € 20 за лист;
 • Послуги перекладача: € 30-40 на годину;
 • Якщо посередник возить пацієнта на свій машині: близько € 1,5 за 1 км.


Як бачите, вартість зовсім не маленька. Але якщо врахувати, що іншого виходу немає, то це відмінна допомога від знаючу людину в чужій країні.

Етап 2. Вибір клініки

Етап 2. Вибір клініки
У Німеччині існує як державна, так і приватна медицина. Але це не означає, що якість послуг значно різниться. Держава висуває високі вимоги до лікарів не залежно від клініки, в якій вони працюють. Вас всюди вилікують однаково добре. Але ще перед поїздкою ви повинні для себе вирішити, де саме лікуватися. Отже, які клініки бувають:

 1. Державні. На даний момент їх в країні найбільше, близько 50%;
 2. Приватні. Їх на ринку близько 10% .;
 3. Благодійні.


Відрізняються вони в основному джерелом фінансування. При цьому для них всіх діє система DRG для визначення вартості лікування. А відрізняє їх набір додаткових послуг, на які ви можете розраховувати.

Етап 3. Оплата послуг


Найчастіше ще перед початком лікування з вас візьмуть передоплату. Та й для відкриття візи на лікування вам буде потрібно надати в консульство документ, що підтверджує внесення авансу за лікування. Тільки після цього вам дадуть лист-запрошення з лікарні в Німеччині. Всі ці моменти необхідно з’ясувати на момент підписання договору.

Етап 4. Напрямок від лікуючого лікаря


Ваш лікуючий лікар повинен надати направлення на лікування в Німеччині. Це необхідно як для візи, так і для ведення переговорів з клінікою. Адже німецькі лікарі повинні розуміти попередньо, який у вас діагноз і чим вони можуть вам допомогти. Від точності діагнозу залежить і сума, яку вам попередньо озвучать. Ви ж повинні розуміти, про які цифри йдеться, перш ніж погоджуватися. Напрямок необхідно перевести на німецьку мову.

Етап 5. Віза на лікування в Німеччині

 Віза на лікування в Німеччині

Весь процес отримання візи на лікування ми описували раніше. Нагадаємо тільки, що в залежності від передбачуваної тривалості лікування візи можуть бути:

 • Шенгенська, якщо термін лікування до 90 днів;
 • Національна, якщо має бути тривале лікування або реабілітація.


Також, якщо за показаннями вам необхідно супровід, то оформляється окрема віза. І пацієнт, і супроводжуючий збирає свій пакет документів на візу. Але подаватися в консульство бажано разом, щоб фахівці змогли розглянути ваші документи комплексно.

Етап 6. Лікування в Німеччині

Попередньо з лікарнею необхідно обумовити дату надходження в лікарню. Власне ця дата буде прописана в договорі. До зазначеного терміну ви приходите в лікарню, вам відразу виділяють палату. З цього моменту починаються всі прописані раніше процедури: діагностика, аналізи і власне лікування.

Про протіканні процесу лікування лікарі вас будуть інформувати в повній мірі. Тому, ви точно будете знати, що відбувається. Бажано, щоб поруч знаходився той, хто вам переведе. До речі, той же посередник зможе надати вам цю послугу.

Підсумки

Немецкая МЕДИЦИНА ВСЯ ПРАВДА | Провёл в больнице 6 недель! В Германии лечение только за деньги!Немецкая МЕДИЦИНА ВСЯ ПРАВДА | Провёл в больнице 6 недель! В Германии лечение только за деньги!

Хворіти — це звичайно ж погано, але від хвороб нікуди не дінешся. І якщо у пацієнта є можливість пройти лікування в Німеччині, то це прекрасний вибір. Адже німецькі лікарі є одними з кращих в світі. А ціноутворення по системі DRG не дозволить обдурити пацієнта щодо вартості майбутнього лікування.

Будьте здорові.

З цією статтею так само цікавляться:

 Віза на лікування в Німеччині: що потрібно знати Вагітність і пологи в Німеччині Медична страховка для оформлення Шенгенської або національної візи
Віза на лікування в Німеччині: що потрібно знати Вагітність і пологи в Німеччині Медична страховка для оформлення Шенгенської або національної візи

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.
Подписаться
Уведомление о
guest
31 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Ірена
Ірена
3 місяців назад

Добрий день, як отримати бустерну дозу від COVID біженціям з України

Іван
Іван
9 місяців назад

Лікарняний в Німеччині
Доброго дня, на роботі в Німеччині сказали, що для оформлення лікарняного потрібно відпрацювати в Німеччині мінімум 6 місяців, поспіль чи в сумі не уточнював, напишіть будь ласка хто знає чи це дійсно так згідно закону?

Ist
Ist
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

Не дадуть там по студ. візі на 3 місяці лікарняний

Іван
Іван
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

Ну якщо ти через 2 місяці захворів і потребуєш лікуванні? Те будеш ходити на роботу? Бред звичайно. Я коли працював в Німеччині як студент, то деякі брали лікарняний за свій рахунок, 2-3 дня.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

Віза яка?

Іван
Іван
Відповідь для  Анатолій
9 місяців назад

По біометрії, студентське запрошення, сезонна робота і договір відповідно

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

на питання відповідь питанням.

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Іван
9 місяців назад

Запрошення німецьке?

Іван
Іван
Відповідь для  Viktor General29
9 місяців назад

да

оля
оля
1 рік назад

Чи потрібно оплачувати першу медичну допомогу надану в Німеччині, іноземцю ? що тягне за собою не сплата?

Андрій
Андрій
Відповідь для  оля
1 рік назад

Якщо не оплатити можуть не надати, а взагалі страхова покриває такі питання

Solonskiy
Solonskiy
1 рік назад

Безвіз в Німеччину
Привіт, цікавить питання, можна буде по безвіз поїхати в Німеччину, відпрацювати там близько 2.5 місяців, приїхати на решту 2 тижні до Польщі і податися на карту, не дуже в цьому розбираюся.
Якщо немає, тоді які легальні є варіанти поїздки в Німеччину на 2.5-3 місяці і приїзд до Польщі з подальшим проживанням і т.д. без в’їзду в Україну?

Волянюк
Волянюк
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

Можна як студент їхати.
1. Ти дійсно студент і документи не підроблені.
2. Документи що ти студент можна підробити але це на твій страх і ризик.
3.Е ще третій варіант, шукаєш якийсь дешевий навчальний заклад, краще шукати аграрний, чиниш платиш раз на рік певну суму і їдь спокійно в Німеччині. До Німеччини як студент можна за рік їхати двічі, як на роботу по біо на 3 місяці і на практиці за професією теж по біо на 3 місяці. Є багато деталей як можна їхати туди, головне на розлучення не потрапити.

Solonskiy
Solonskiy
Відповідь для  Волянюк
1 рік назад

спасибі за відповідь

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

Не можна, навіть не пустять. На рахунок всяких А2 взагалі маячня від школярів і студентів, в Німеччині локдаун 3й місяць.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

Тобі не хто не забороняє їхати по біо. Ти повинен сам розуміти, що це ризик і лотерея. Закон не дозволяє, але люди їдуть. Все просто. НЕ попався — заробив грошей, попався — заробив 2 роки Депорта на Німеччину, плюс гроші заберуть. Будеш потім сидіти в Польщі.

Solonskiy
Solonskiy
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

А як же студентська програма на літо? Або взагалі не в тому?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

На рахунок студентів, не знаю.

Enig
Enig
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

У Німеччині кидаловом в основному займаюся вихідці з СНД, які там поселись і отримали громадянства

Сергій
Сергій
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

Так, ще хочу додати, що все сума сходять з цієї Німеччиною, є більш спокійні країни, де можна працювати. Нас в Люксембурзі, поліція на роботі просила принесіть хоч якісь документи до коліна писані. На дорозі мене особисто рази п’ять за пару місяців зупинили, всім все пофіг. Далі Бельгія. Ізраїль взагалі через наш центр зайнятості можна поїхати. Я в німців коли перший раз приїхав на роботу, дістав телефон і сфотографував назва вулиці, відразу помітив бічним зором, що фіранки ворушись в вікні, сумлінну сусіди вибігли на вулицю подивитися на підозрілу людину, яка фотографує. Стукачництво кругом.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

Офіційно по безвізу можна працювати тільки в Польщі. Всі інші держави тільки віза

Alex
Alex
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

немає там роботи і в’їзду теж немає

Adriano
Adriano
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

Працювати по безвізу в Німеччині зараз це смішно) Там зараз перевірки жорсткі, працювати так безвізу не можна, навіть якщо ти туди потрапиш і навіть припустимо що десь будеш працювати по безвізу і тебе спалять … повна жопа … легальний спосіб потрапити до Німеччини по студентській програмі на 3 місяці ну якщо ти таким є.

Solonskiy
Solonskiy
Відповідь для  Adriano
1 рік назад

Цікавить конкретно за студентською програмою на літо, є варіант поїхати, питання не буде проблем, це хотілося б дізнатися

Adriano
Adriano
Відповідь для  Solonskiy
1 рік назад

Проблем не буде якщо ви реальний студент

Artem
Artem
1 рік назад

Робота в Німеччині
Може хто-небудь знає гарну фірму з працевлаштування в Німеччину, або їздив, збирається їхати.

Jerry
Jerry
Відповідь для  Artem
1 рік назад

Без мови і документів в ЄС ніяка фірма не допоможе, хіба що розведуть на бабло

Сергій
Сергій
Відповідь для  Artem
1 рік назад

Дивують такі оголошення. Дайте фірму! Хоча б один написав, що вмію, які документи, знання мови. Журбинка.

Artem
Artem
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Дивують такі люди як ви

Ольга
Ольга
Відповідь для  Artem
1 рік назад

Дивлячись по яких документах Ви хочете поїхати, якщо по польських то не раджу навіть шукати такі фірми, більшість обман. (((

Aleks
Aleks
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

100% згоден. Типу можу все, головне побільше євро на годину, дійде до справи дві лівих руки і ще й трусяться.