Домой / Німеччина / Віза / Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в Києві

Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в Києві

Як записатися на співбесіду в посольство Німеччини в Києві

Нижче я представляю Вам найдетальнішу інструкцію з питання як же зареєструватися онлайн на подачу документів в посольство Німеччини на робочу візу.

Для того що б отримати робочу візу до Німеччини необхідно попередньо зареєструватися, на момент написання статті зареєструватися можна тільки в консульство, через візовий центр подати документи на робочу візу можна.

Запис проводитися тільки онлайн, в телефонному режимі дати в консульство не призначають.

Для запису на подачу документів перейдіть по цим посиланням .

Крок — 1

Виберемо місто подачі документів.

Ви зайшли на сайт консульства, в списку країн шукаємо Київ ( Kiew )

Крок — 2

Виберемо мету поїздки

Нам потрібно отримати робочу віз до Німеччини, так що вибираємо працевлаштування, шукаємо наступний текст (Возз’єднання сім’ї (возз’єднання з шлюбним партнером, дитиною, укладення шлюбу), навчання, трудова діяльність (працевлаштування, практика, професійна освіта, програма Au-pair) і мовні курси з перебуванням понад 3 місяців.)

Червоним виділено: Місто подачі (Київ), мета поїздки (працевлаштування).

Тиснемо кнопку (Weiter) як зазначено стрілкою.

Крок — 3

Просто тиснемо кнопку (Weiter) як зазначено стрілкою.

Крок — 4

Просто тиснемо кнопку (Weiter) як зазначено стрілкою.

Крок — 5

Вводимо капчу

Вводимо капчу, у вільний поле необхідно ввести літери які вказані на зображенні і натискаємо кнопку (Weiter) як зазначено стрілкою.

Крок — 6

Виберемо вільну або відповідну дату.

Зверніть увагу, що черга на подачу може бути як тиждень тому і 2 місяці

Крок — 7

Виберемо вільний час на подачу документів.

Крок — 8

Вводимо свої паспортні дані.

Уважно вносимо дані, все повинно бути без помилок.

Тут будьте особливо уважні, всі дані повинні бути введені правильно, без помилок.Рекомендую попередньо набрати всі дані в порожній вордовскій файл або блокнот, перевірити їх і потім тільки вносити на сайт консульства.

Якщо дані вносити дуже довго, сторінка не буде активна і станеться помилка, прийдеться вносити всі дані заново, сторінка активна не більше ніж 2 хвилини.

Вносимо дані як вказана на прикладі нижче.

Тепер перевіряємо електронну пошту, протягом 5 хвилин на емейл надійде лист, його потрібно відкрити, уважно ознайомитися і роздрукувати той текст що прийшов.

Приклад листа який приходить на пошту.

Спочатку текст йде на німецькому, потім на українському.

— Terminvergabesystem der Visastelle der Deutschen Botschaft Kiew —

Guten Tag DENYS IVANOV,

Sie haben einen Termin in Kiew am 22.01.2019 um 8:40 Uhr gebucht. Diese Terminbuchung für Sie ist kostenlos. Bitte finden Sie sich pünktlich um 8:40 Uhr in der Visastelle der deutschen Botschaft Kiew ein, wul. Lwa Tolstogo 57, Businesszentrum «101 Tower», 22. Etage, 01901 Kiew. Klicken Sie hier für eine Kartenansicht in OpenStreetMap.

Für einen reibungslosen Ablauf Ihres Interviewtermins beachten Sie bitte die folgenden wichtigen Punkte:

 • Ist die von Ihnen bei Buchung des Termins angegebene Reisepassnummer EH113456 korrekt? Wenn nicht, müssen Sie den Termin durch Klick auf folgenden Link stornieren: Storno. Anschließend buchen Sie bitte einen neuen Termin mit der korrekten Passnummer. Ist Ihre Reisepassnummer nicht korrekt angegeben, wird Ihnen der Zutritt zur Visastelle verwehrt.
 • Sie müssen diese Mail ausdrucken und zu Ihrem Termin mitbringen. Ohne diesen Ausdruck kann der Termin nicht wahrgenommen werden.
 • Sie können den Termin nicht wahrnehmen? Dann müssen Sie den Termin durch Klick auf folgenden Link stornieren: Storno. Nach erfolgreicher Stornierung können Sie wieder einen neuen Termin buchen. Bei Nichterscheinen zum Termin ohne vorherige Stornierung wird Ihre Reisepassnummer ansonsten aus Sicherheitsgründen für weitere Buchungen gesperrt.
 • Haben Sie Ihre Unterlagen vollständig zusammengestellt? Auf unserer Website finden Sie eine Auflistung der mitzubringenden Unterlagen. Im eigenen Interesse empfehlen wir Ihnen, keine unvollständigen Anträge abzugeben.
 • Aus Platzgründen können Begleitpersonen, deren Anwesenheit nicht zwingend erforderlich ist, nicht mit in

Visastelle kommen. Im Notfall besteht die Möglichkeit, den Kontakt zwischen dem Antragsteller und Begleitperson (en) über die anwesende Sicherheitskraft der Botschaft herzustellen.
Wir freuen uns auf Ihren Besuch!

Sie haben Fragen zum Termin? Dann wenden Sie sich unter Angabe Ihres Buchungscodes kiew_9946593 an (hidden)

— Система бронювання дат співбесіди візового відділу Посольства Німеччини в Києві —

Привіт, DENYS IVANOV,

Ви забронювали дату співбесіди в Києві на 22.01.2019 о 08:40 год. Це бронювання дати співбесіди для Вас безкоштовно. Будь ласка, прийдіть до візового відділу Посольства Німеччини в Києві рівно о 08:40 год. Візовий відділ знаходиться за адресою: вул. Льва Толстого 57 бізнес-центр «100 Tower», 22 поверх, 01901 м. Київ.

Для того, щоб не виникло ніяких проблем під час співбесіди, прохання звернути увагу на наступні важливі пункти:

 • Вірно зазначено номер закордонного паспорта EH113456 при бронюванні дати співбесіди? Якщо немає, Вам необхідно скасувати дату співбесіди за посиланням: скасувати. Після цього забронюйте нову дату співбесіди, вказавши правильний номер закордонного паспорта. Якщо Ви вказали неправильний номер закордонного паспорта, Вам не дозволено вхід до візового відділу .
 • Ви повинні роздрукувати цей текст який прийшов електронною поштою і принести його з собою на інтерв’ю.Без цієї роздруківки Ви не зможете взяти участь в інтерв’ю .
 • Ви не зможете скористатися призначеної дати співбесіди? В такому випадку Вам необхідно її анулювати по посиланню, натиснувши на скасувати. Після вдалої скасування дати Ви зможете забронювати нову дату співбесіди. Якщо Ви не прийдете на інтерв’ю без попередньої відміни дати співбесіди, номер Вашого закордонного паспорта з міркувань безпеки блокується для подальших бронювань .
 • Ви підготували Ваші документи в повному обсязі? На нашій веб-сторінці ви знайдете перелік документів, які необхідно принести з собою на інтерв’ю. У Ваших власних інтересах радимо Вам не подавати візові заяви в повному обсязі.
 • Прохання звернути Вашу увагу на те, що через недостатність місця супроводжуючі особи, чия присутність не є абсолютно необхідним, не можуть заходити в візовий відділ разом з заявником. У разі крайньої необхідності існує можливість встановити зв’язок між заявником і його супроводжуючим (-і) особою (ами) з присутнього співробітника охорони посольства.

Ми раді Вашому візиту!

У Вас є питання щодо отримання дати співбесіди? В такому випадку звертайтеся за адресою: (visa@kiew.diplo.de) вказавши код Вашого бронювання kiew_9946593

Якщо такий лист у Вас є, вітаємо, Ви зареєстровані на подачу документів!

На цьому я закінчую інструкцію, якщо будуть питання, пропозиції, пишіть їх в коментарях.

З цією статтею так само цікавляться:

Робоча віза в НімеччинуМедична страховка для оформлення Шенгенської або національної візиБлакитна карта в Німеччині: що вона дає працівникові

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

Смотрите также

Медична страховка для оформлення Шенгенської або національної візи

Медична страховка для оформлення Шенгенської або національної візи Вирушаючи в країни Євросоюзу, іноземцям необхідно оформляти …

14 комментариев

 1. Добрый день, поехал в Польшу по безвизу но нашел работу с официальным трудоустройством. Сколько мне можно точно отработать что б мне потом дали визу? Знаю что около двух месяцев , ибо на четыре дают визу, но не знаю сколько точно

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Визу открывают если в приглашении более 92 дней со дня подачи документов до конечной даты в прглашении

 2. Вікторія

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка, за якою адресою треба звертатися щоб подати документи на візу Au- pair: по вул. огдана Хмельницького чи по вул. Льва Толстого 57 ( що біля вокзалу Київ-Пасажирський)? Дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Такою візою ми не займаємось, тому рекомендуємо уточнити інформацію в консульстві

 3. Добрий день! Підкажіть що робити, якщо не можливо спіймати дату на подачу документів, і часу не має бо маю вагітність 5 місяців. Хотіла робити воз»єднання з ненародженим німцем.

  • Константин - визовый специалист

   Обратитесь в консульство с письмом о принятии документов, они могут принять если есть на то реальная обоснованная причина, других вариантов нет.

 4. людмила

  доброго дня, прошу підкажіть, як вчинити, якщо після внесених даних та внесеного коду з картинками було натиснуто зберегти і вийшло помилка з сайту червоними щрифтом. і година на сайті висвічується ніби світлішим кольором. дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Щось неправильно ввели. Перезагрузіть сайт на спробуйте знову

 5. Здравствуйте!
  Перешлите пожалуйста ссылку на сайт гда можно зарегестрироваться на подачу документов для получения рабочей визы.спасибо

 6. Доброго дня. Шукаю вільні дати для співбесіди на національну візу до Німеччини. Найраніше лише через 3 місяці. Треба швидше. Є ж люди, які анулюють свої заявки і їх дати для співбесіди звільняються. Як знайти такі дати? Чи в який час вони з’являються на сайті? Підскажіть, будь-ласка, якщо маєте таку інформацію.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. За цією інформацією можна слідкувати лише на сайті. По-іншому ніяк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *