ВНЖ Німеччини, види і переваги
5/5 - (4 голоса)
ВНЖ в Німеччині: класифікація та переваги

ВНЖ Німеччини — Німеччина давно привертає українців своїм економічним становищем і загальним рівнем розвитку.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Визначення поняття «ВНЖ»
Де і як отримати ВНЖ?
Перелік типів ВНЖ
Aufenthaltserlaubnis (право на перебування)
Aufenthaltsbewilligung (право на тимчасове перебування)
Niederlassungserlaubnis (постійний вид на проживання)
Blaue Karte EU (Блакитна карта)
Erlaubnis zum Daueraufenthalt-EU (право на постійне перебування в країнах ЄС)
На яких підставах може бути отримано дозвіл для ВНЖ?
На яких підставах може бути оформлено ПМЖ?
Висновки

Найчастіше наші співвітчизники їдуть в Німеччину на заробітки, а згодом хочуть залишитися там жити. Не дивно, що легалізація іноземців в такій розвиненій країні є досить непростою і тривалою. До того ж, в Німеччину почали переїжджати громадяни сусідніх європейських країн. Для тих же поляків, чехів чи латишів еміграція є більш доступною, і вони мають в цьому пріоритет, в порівнянні з громадянами України або Білорусії. Однак не варто впадати у відчай, адже отримати ВНЖ в Німеччині може кожен. Потрібно тільки докласти зусиль і заздалегідь налаштуватися на довгий шлях до досягнення цієї мети.

У цьому матеріалі ми зібрали всю необхідну інформацію, яка допоможе вам розібратися в питаннях ВНЖ.

Визначення поняття «ВНЖ»

ВНЖ Німеччини, види і переваги

Вид на проживання є документом, який дозволяє іноземцю перебувати на території країни більше 90 діб в півріччі. Тривалість тимчасового перебування в Німеччині залежить від тривалості посвідки на проживання. Необхідно враховувати, що в ФРН поняття «дозвіл на перебування» і «вид на проживання» розмежовані. Відмінність полягає в тому, що в першому випадку це тимчасовий дозвіл (не плутати з поняттям «віза»), а в другому — постійне. Важливо запам’ятати цей нюанс, щоб полегшити подальше розуміння даного питання.

У німецькій мові існує кілька слів, які переводяться як «вид на проживання». Для українця формулювання бувають складними в сприйнятті, тому в даній статті під поняттям «ВНЖ» ми будемо розглядати всі види дозволів на тривале перебування. Розділяти ми їх будемо тільки за принципом тривалості на тимчасові і постійні.

Де і як отримати ВНЖ?

 Де і як отримати ВНЖ?

Якщо з правилами отримання візи все давно знайомі, то при оформленні ВНЖ часто виникає замішання. Потрібно запам’ятати, що на відміну від візи, яку відкривають у німецькому посольстві на території України, питаннями ВЖН потрібно займатися перебуваючи виключно в Німеччині.

Щоб в’їхати на територію Федеративної Республіки Німеччина, необхідно відкрити національну візу категорії D для тієї ж мети, на яку подано вид на проживання. Віза зазвичай видається на термін від 3 до 6 місяців. Пізніше, будучи вже в Німеччині, потрібно звертатися за дозволом на тривале перебування. Маючи цей документ, перебування на території ФРН буде легальним.

Перелік типів ВНЖ

Перелік типів ВНЖ

У Німеччині існує широка класифікація ВНЖ, з якої не завжди легко розібратися. Для більш комфортного сприйняття, ми прописали поняття з транскрипцією. Отже, основними типами ВНЖ в Німеччині є:

 • Aufenthaltserlaubnis (Ауфентхальтсерлаубніс).
 • Aufenthaltsbewilligung (Ауфентхальтсбевілігунг).
 • Niederlassungserlaubnis (Нідерлассунгсерлаубніс).
 • Blaue Karte EU (Блю Кард).
 • Erlaubnis zum Daueraufenthalt — EU (Дауерауфентхальт).


Розглянемо детально кожен з них.

Aufenthaltserlaubnis (право на перебування)

Aufenthaltserlaubnis (право на перебування)

Є найпопулярнішим статусом. Він видається на конкретний термін (зазвичай на кілька років), потім існує два шляхи проходження: перший — пролонгувати дозвіл, другий — залишити територію Німеччини і повернутися додому. Найчастіше такий тип ВНЖ дають для отримання освіти або легальної роботи на території ФРН. Якщо в назві поруч зі словом «Aufenthaltserlaubnis» написано «befristete», це означає, що даний тимчасовий статус можна буде перевести в безстроковий. Для цього іноземець повинен прожити в Німеччині більше 5 років, не зробивши ніяких правопорушень, і дотримуючись інших додаткових умов.

Aufenthaltsbewilligung (право на тимчасове перебування)

Aufenthaltsbewilligung (право на тимчасове перебування)

Може мати виключно тимчасовий статус. Видається на певний проміжок часу для виконання конкретного завдання. Зазвичай цим типом ВНЖ користуються студенти, аспіранти і т.д. Якщо після закінчення відведеного часу буде необхідність залишитися в Німеччині, то Aufenthaltsbewilligung можна пролонгувати, проте він ніколи не стане постійним (unbefristete).

Niederlassungserlaubnis (постійний вид на проживання)

 Niederlassungserlaubnis (постійний вид на проживання)

З цим документом іноземець може безстроково знаходитися на території ФРН. Найчастіше, отримання Niederlassungserlaubnis відбувається шляхом переходу від статусу befristete (тимчасовий) до unbefristete (постійний). Власник Niederlassungserlaubnis набуває практично ті ж права, що і громадянин Німеччини, крім можливості займати державні пости і брати участь у виборах. Якщо іноземця не перешкоджають здійсненню цього статусу з яких-небудь причин, то він діє постійно. Однак пластикову картку, яка є підтвердженням, необхідно міняти раз в 10 років.

Blaue Karte EU (Блакитна карта)

На Блакитну карту можуть подаватися фахівці високого рівня у своїй галузі, які відповідають ряду внутрішніх вимог Німеччини. Основна суть цього документа — залучення до Німеччини досвідчених професіоналів з країн, що не входять в ЄС. Для отримання Блакитної карти необхідно мати вищу освіту за затребуваною спеціальності і реальний довгостроковий трудовий контракт на роботу. На сьогоднішній день Німеччина потребує фахівців з сфери медобслуговування, фінансів, науки і юриспруденції. Звичайно, цей список набагато ширше, і знайти інформацію про нього можна на сайті Федерального відомства з працевлаштування в Німеччині. Спочатку Блакитна карта має тимчасовий статус, але його можна змінити його на постійний. Для цього передбачені пільгові умови.

Erlaubnis zum Daueraufenthalt EU (право на постійне перебування в країнах ЄС )

Спочатку є безстроковим документом, що дозволяє працевлаштуватися і переміщатися в межах усіх країн Євросоюзу.

На яких підставах може бути отримано дозвіл для ВНЖ?

Відповідно до закону Німеччини про перебування іноземців, виділяють 4 категорії підстав для отримання ВНЖ:

 1. Шлюб з німцем /німкенею.Іноземець оформляє терміновий вид на проживання, згідно з яким подружжя повинні жити разом на території ФРН. Після закінчення трьох років ВНЖ іноземного дружина перестає залежати від його сімейного стану та має самостійний характер. Якщо ж шлюб розпадеться до закінчення цього терміну, то іноземний чоловік буде змушений покинути Німеччину.
 2. Легальне працевлаштування. Якщо у вас на руках довгостроковий трудовий контракт і при цьому ви фахівець у своїй сфері, можете скористатися цим типом ВНЖ.
 3. Навчання в будь-яких німецьких навчальних закладах. По закінченню навчання іноземцю дається півтора року, щоб знайти підходящу роботу і залишитися в Німеччині як легального працівника. В іншому випадку, за законами країни іноземець повинен буде покинути ФРН.
 4. Гуманітарні обставини. Сюди відносяться жертви політичних переслідувань у себе на батьківщині.

Всі підстави мають свої нюанси і вимагають більш детального вивчення. Природно, для кожного з них пакет документів буде трохи відрізнятися. Цю інформацію можна знайти на сайті посольства Німеччини.

На яких підставах може бути оформлено ПМЖ?

 • ПМЖ після ВНЖ

Проживши деякий період часу на території Німеччини, багато українців хочуть тут залишитися назавжди. Щоб отримати таку можливість потрібно дотримуватися ряду правил, про які ми повідомляли. Адже якщо для отримання ПМЖ потрібно буде здавати іспит з німецької мови і на знання устрою Німеччини, то ці знання зайвими не будуть.
Niederlassungserlaubnis — постійний вид на проживання, на який можна претендувати після Aufenthaltserlaubnis, якщо:

 • Останні 5 років іноземець постійно жив і працював у Німеччині.
 • Знає язик не нижче рівня В1.
 • Є право на працевлаштування.
 • Іноземець не несе ніякої загрози безпеки жителям Німеччини.
 • Протягом 60 місяців виплачувалося соцстрахування.
 • Є житло і достатня сума коштів для комфортного життя.

ВНЖ Німеччини для окремих категорій людей

ПМЖ для окремих категорій людей

 • Етнічні німці. Для того, щоб отримати дозвіл, необхідно документально довести, що ви або ваші батьки мають німецьке коріння. Не секрет, що цієї категорії громадян отримати ВНЖ найпростіше. Однак необхідно відповідально поставитися до мовного іспиту і підготуватися до нього як слід.
 • Євреї. Для них процедура схожа: необхідно принести документи з підтвердженням приналежності до єврейського народу, і здати мовний іспит.

Отримання ПМП не буде здаватися таким трудомістким і виснажливим процесом, якщо почати готуватися до нього заздалегідь. Для поліпшення знань німецької можна записатися в мовну школу, проходити курси онлайн, або самостійно вивчати мову, переглядаючи фільми і читаючи книги. Також в іспит входять питання про культуру, історію, географію, важливі дати і видатних особистостей Німеччини. Якщо поставитися до цього з інтересом, то процес навчання пройде легко і невимушено.

ВНЖ Німеччини — висновки

Робота і життя в країнах Євросоюзу вже не здаються чимось позамежним. Межі стали більш відкритими, більш розвинені країни легко приймають на роботу українців, пропонуючи їм хороші умови праці та гідні зарплати. Проживши деякий час в Німеччині, деякі хочуть залишитися там назавжди. Адже і для батьків, і для їхніх дітей існує багато перспектив і шансів для успішного життя.

Вивчивши матеріал, можна з упевненістю сказати, що для переїзду до Німеччини існує велика кількість можливостей. Виберіть підходящий варіант і прагнете до досягнення мети.

ВНЖ Німеччини — з цією статтею так само цікавляться:

Лікування в Німеччині і скільки це коштує Блакитна карта в Німеччині: що вона дає працівникові Оформлення візи для вивчення мови в Німеччині
Лікування в Німеччині і скільки це коштує Блакитна карта в Німеччині: що вона дає працівникові Оформлення візи для вивчення мови в Німеччині

ВНЖ Німеччини. Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.
Подписаться
Уведомление о
guest
90 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Наталия
Наталия
11 місяців назад

Здравствуйте. Мой муж гражданин EU Словакии. Я получила ВНЖ на 5 лет в Словакии. Но сейчас мой муж работает в Германии. Могу ли я официально работать в Германии по ВНЖ Словакии?

Олена
Олена
1 рік назад

Добрий день! Донька постійно мешкає в Німеччині і має ВНЖ Німеччини, зараз отримала дозвіл на оформлення громадянства. Умовою його набуття є вихід з громадянства України. У переліку документів є копія паспорту з відміткою про виїзд на ВНЖ, зробленою в Україні, а також перебування на консульскому обліку. Якщо ця умова не виконана, як діяти?

Володимир
Володимир
1 рік назад

Добрий день !
Скажіть будь-ласка , якщо я буду в Німеччині по німецькій візі працювати далекобійником , якщо щось чи зможу я змінити роботодавця , наприклад в Чехії потрібно відпрацювати 6 місяців
Дякую

Donvitocorleone
Donvitocorleone
1 рік назад

Поїздка до німецьких родичів
Доброго часу доби! Хочу з дружиною поїхати в Німеччину до родичів на власному авто. Розкажіть будь ласка які нюанси можуть бути на кордоні і по дорозі.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Donvitocorleone
1 рік назад

Ви напевно на укр. реєстрації будете їхати, краще в Німеччині дай бог щоб не зупиняли, але якщо зупинять, то ви не по туризму приїхали, а по бізнесу, так краще.
Рівної і широкої вам дороги.

Тамара
Тамара
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Віталій, якщо повертатися з Німеччини до Польщі по відрядженню А 1 це небезпечно? Чула, що все це нелегально …

Donvitocorleone
Donvitocorleone
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

На польській реєстрації

Віталій
Віталій
Відповідь для  Donvitocorleone
1 рік назад

На Польській реєстрації легше обставини, зупиняти не повинні.

Donvitocorleone
Donvitocorleone
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Зрозумів спасибі

Alex
Alex
Відповідь для  Donvitocorleone
1 рік назад

дуже ризиковано по-перше Німеччина закрита по-друге зловлять штраф і депортація

Іван
Іван
1 рік назад

ПМЖ або ВНЖ
Чи можна Отримати ПМЖ або ВНЖ в Німеччині по корінню?

Віталій
Віталій
Відповідь для  Іван
1 рік назад

Німеччина дуже закрита, ПМП і ВНЖ тільки для фахівців зі списку, я для себе цікавився, і через списку Німеччині не потрібні ні водії, ні Карщики, ні актори німецького кіно

Alen
Alen
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Ну що ти несеш, яке ВНЖ для фахівців?

Віталій
Віталій
Відповідь для  Alen
1 рік назад

ВНЖ НЕ відразу, там дуже тернистий шлях, кваліфікація повинна бути визнаною, спочатку працювати по візі

kiew.diplo.de/ua-uk/service/05-VisaEinreise/fachrkaefteeinwanderung-fragen/2303318?openAccordionId=item-2303324-2-panel

Alen
Alen
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Ну ось з візи і потрібно починати, а то ти про ВНЖ відразу розмріявся

Віталій
Віталій
Відповідь для  Alen
1 рік назад

Починати треба з німецької мови. У мене знайомі там, так вона забила на німецьку мову — роботу не оже знайти, не може від слова ВЗАГАЛІ

А він норм — іспити з німецької здав, працює водієм

Віталій
Віталій
Відповідь для  Іван
1 рік назад

ПМЖ можна (ПМЖ — по мокрій жопі)

Віталій
Віталій
Відповідь для  Іван
1 рік назад

Якщо не знаєте німецької мови, то немає, ваші коріння визнають обірваним

Юрій
Юрій
1 рік назад

Ціни на продукти харчування у порівнянні з Польщею
Які ціни на продукти в Німеччині в порівнянні з Польщею?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

У Польщі найдешевші ціни по ЄС.

Артем
Артем
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Один брехун мені так таке говорив, та й про дешеве житло і хороших пенсії. Нічого в Польщі дешевого немає, а після підняття мінімалки, буквально через 2 тижні полізли ціни в магазинах на 10-20%

Ален
Ален
Відповідь для  Артем
1 рік назад

Так і живеш в курені в ляхостані?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Артем
1 рік назад

Ой ти і пі …… Ціни як були так і залишилися ….

Артем
Артем
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

Якщо ласоснеш, можу пару злотих підкинути, я заробив нормально.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Артем
1 рік назад

На пензлика працюєш?

Артем
Артем
Відповідь для  Юрчик
1 рік назад

тобі з батьківщини видніше?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Артем
1 рік назад

Баран ти, я перебуваю в Польщі …

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Різниця незначна деякі продукти дешевше в Польщі деякі в Німеччині. Все залежить від вашого кошика і знижок. Хоча в Німеччині трохи кращий ГОСТ.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Якщо походити по супермаркетам і викупатися по знижкам то можна прогодуватися на 400 злотих на місяць і це не тільки одні каші і макарони ай м’ясо по 8 злотих з Бедронка

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Unlx
1 рік назад

За 7 злотих. вчора була свинина в бедренке …)))

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

ага, майже однаково і поляки їздять до німців на закупи.

Ist
Ist
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Хіба не в Литву?

Ростик
Ростик
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Майже однакові.

Юрій
Юрій
Відповідь для  Ростик
1 рік назад

У євро …

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Ти як думаєш?

Юрій
Юрій
Відповідь для  Viktor General29
1 рік назад

дорожче

Оля
Оля
1 рік назад

Чи можна зараз заїхати в Німеччину від польської фірми по А1, тобто відрядження від польської фірми! Хто знає що? Дякую!

Тимур
Тимур
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Тут Вам не порадять, бо це українці. Кожен думає, тільки за себе. Їдьте від польського агенства на пряму тільки! Старайтесь оминати українські агенства! Наперед 100% оплату не вносьте. Але, це також буде по суті не легальна робота. Щоб легально працювати, потрібно мати візу Vander Elst.

Макс
Макс
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

А ви вибачте, чого так зле не Комільфо до українців, читайте вище наші порадує, вони слушні і головне все по закону, а багато польських агентства вже давно працюють як і українські, хапуг і обманюють менше, повідкривали спільні КОНТОРИ українсько -польське і доять наших.

Тимур
Тимур
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Я до Вас лічно не маю претензій.

Макс
Макс
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

Ну в вашому спічі були порушені всі українці, не можна про всіх українців судити лише з своєї дзвіниці.

Тимур
Тимур
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Може, тому що мені траплялися одні добрі українці. Коротко, добра знакома кинула на великі гроші, вместо Німеччини, попала в Польшу. Український рекрутер відправляє не відомо до якої польської агенствії. Звонив не в одне українське агенство на рахунок роботи, як вже знаходилась в Польщі, то мені тільки відписували, що у них вакансії для тих, хто буде робити у них візи, для мене тільки м’ясо комбінати, куди не хочуть наші іти. Зато пішов в польське агенство, роботу надали по умови о праци, працювали на заводі з поляками, до тебе відносились робочі, як до свого.

Макс
Макс
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

Останній раз працював чисто польська контора, хапуг і брехун, оплатив ПІЕНЗИ за воевуду, вже 8 місяців минуло ні грошей ні воевуди
половини зарплати було в конверті, в чому небезпека, в разі перевірок контору просто оштрафувати а нас як негромадян Польщі, депортують, і таких контор які платять в конвертах десятки, так що все відносно

Тимур
Тимур
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Правильно, бо це якщо ви працюєте від польського агенства по злицение та отримує зарплату на руки. Мені таке хотіли підсунути наше українське агенство. Зато, як я приїхав в Україну, то вони сказали, що мені предоставили договір умова о праці. Що я нічого в цьому не розумію, тому краще не сперечатися!

Макс
Макс
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

У меня була умова о праци.

Юра
Юра
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Смішно. Якийсь Іван запитав, і якісь картинки на питання Івана відповідають і щось радять, і тут народжується питання: «а чому так погано до українців ставляться? Точніше з недовірою ставляться».
Вся ця система дроч повний. як всіх людей ідентифікувати? Піспт. Можна все що завгодно, відповідати можна все що завгодно, крайнього в інтернеті не знайдеш, і це ми на сайт для тих, хто шукає допомогу без кидалова.
Аккаунт повинен видаватися під паспортні дані, щоб кожна людина, міг нести відповідальність за свої дії в інтернеті, тільки тоді можна буде навести порядок в інтернеті і в нашій країні, так як зараз все що відбувається, пов’язане з інтернетом.

Макс
Макс
Відповідь для  Юра
1 рік назад

Смішно вже те, що люди валять з України куди подалі щоб заробити а все інше від вас марнослів’я)))).

Тимур
Тимур
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Ви праві. Але, може я покажусь не розумною, но чи поможе? От, я маю дані людини і її рахунок, куди скинула гроші якобы за вакансію, а толку??? Те саме і в цій групі, я можу написати зараз свою фамілію, ім’я і що, це мені дасть? Ви мені станете довіряти більше чи я Вам?

Макс
Макс
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

Весь прикол в тому , що це має бути не просто на рівні знаю і все , а має бути закріплено законами , повністю мають бути переглянуті закони , це багато роботи всім і itшникам , і правоохоронцям , і владі купа роботи. Я до цього висновку дійшов , лише місяць тому зовсім випадково і зрозумів , що цього ніхто в світі не розуміє , а як так , то чому таку надійну систему захисту не зробити в Україні ? Як би мене не критикували , багато хто думає , що я цим планом , хочу українців взагалі без штанів лишити , але це зовсім не так , навпаки — це шлях до розвитку фінансового, розумового, це величезна програма , величезних можливостей, смс в телефоні , фото , відео, дзвінки , все фіксується і являється доказом. Якщо держава прийме колись таку програму , до нам достатньо буде мати смартфон , і не треба буде нам ні паспор, ні інші документи , їх можна буде здати державі на зберігання , гроші які мають люди , в тому числі і олігархи , не повинні обкладатися податками , в таку систему , олігархи повернуть гроші із закордону в Україну , і зможуть розвивати нашу країну . Хай краще будують , заводи , а не ховаються від нас за кордоном . Я зараз за кордоном , я українець , але я не маю зв’язок з українськими держорганами, ні з поліцією , ні з владою , ні з ким , о крім простих людей, всі… Детальніше »

Тимур
Тимур
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Ви праві. Вам удачки!

Юра
Юра
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Їдуть багато, але не всі їдуть на завжди, я не хочу залишатися а Європі, я зароблю на те, що я запланував, як приїду зможу сам заробативать і паралельно дати можливість іншим людям працювати маючи з цього свій відсоток. Свою справу я знаю, досвідчений будівельник, можу навчити молодих хлопців, так щоб вони не потрапляли і не косячіт, створю бригади і будуть всі задоволені, навіщо кудись їхати?

Макс
Макс
Відповідь для  Юра
1 рік назад

Я стрижуся у приватного перукаря так вона в ужассе від того, що кожен день втрачає клієнтів, серед них не тільки заробітчани але і ті хто на ПМЖ виїхали хто в Ізраїль хто в Іспанію, Польщу і т.д

Юра
Юра
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Вона поїмо їх доганять. Ееех Ізраїль, у мене 25 числа буде 4 роки як депортували, ще 1 рік і я можу знову до них поїхати

Макс
Макс
Відповідь для  Юра
1 рік назад

Так у мого знайомого сестра в Ізраїлі живе, дзвонили в Ізраїль для консультації, так вона сказала Ізраїль закритий. і ще посилили покарання для своїх громадян Ізраїлю хто приймає не законно на роботу, ну а для наших це депорт.

Марк
Марк
Відповідь для  Тимур
1 рік назад

Я не знаю , чи мені вдасця щось змінити в Україні , але ідея з видачею аккаунта під паспортні дані належить мені , і говорю я про цю ідею українцям , бачу в цьому , велику перспективу для нашої країни , пройде час , і українці таки зрозуміють , що є смисл розробити свою систему захисту данних, тоді і заживемо . Це лише питання часу . До речі , сайт типу обов’язково має бути в тій программі але обговорюватися мають не тільки питання з виїздом до Польщі , а і різні пропозиції , що до розвитку країни , навіть голосувати за когось , можно з телефону, провівши перепис населення і видавши кожному громадянину під паспортні дані аккаунт (вхід до мережі інтернет) це зв’язок з лікарнями, з поліцією , з держструктурами, з судами , магазинами, з усім , де тільки можна вирішити питання через смартфон. Проблема зараз така, що світ сучасних технологій існує , і існує вже давно, але ми люди ще не увійшли в цей формат . Саме моя ідея , дасть можливість увійти в формат сучасних технологій . Така дрібниця , а скільки людству завдає шкоди.

Игорь
Игорь
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Якщо Ви вже за кордоном, то цікаво від Вас почути думку, можливо Вам відомо, чи стоїть удалённо купляти авто не розмитнене? Трохи не по темі.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Игорь
1 рік назад

Коротше так, в ізраіль мене не впустили, в Польщі не склалися а 1.5 року витратив, в Німеччині, заробити виходить але життя особистої немає ніякої, хочу додому, хочу на батьківщину, хочу і буду вчити розуму і розуму наших зажерлися діячів при владі. Як приїду то мені буде, що розповідати, як воно жити в Європі, я їх навчу батьківщину любити. Без кулаків і бійок, буду дрючить як сучок.
Поїхати в Європу на заробітки і поїхати а Європу на відпочинок дуже різні речі. Ментів буду Чмир перше, є за що, компромат є на них.

Иван
Иван
Відповідь для  Виктор
1 рік назад

Який Ізраїль? Ти ж в Україні зібрався, порядки наводити. Фантазер-казкар. Припиняй вже зі свої спамом. Відчуваєш себе як то хреново, коли читаєш брудні особи, яка і близько не відає що таке економіка, як наука, фінанси, що таке ВВП, судова, правова, виконавча системи і так далі. Зате лізе в IT, де теж повний профан, і знає, як кому треба працювати

Виктор
Виктор
Відповідь для  Иван
1 рік назад

Можу їхати через рік, це означає, що закінчується термін по депортації, ти що тугий? Я не збираюся туди їхати, але якщо захочу, то зможу поїхати вже через рік. На тебе погано впливають свята, прокинься і не тупи.
Я не фахівець в економіці в праві, і т.д, але я бачу скільки неприємностей і людям і державі приносить інтернет система, тому всіх відвідувачів дало ідентифікувати: доступ в інтернет треба видавати під паспортні дані разом з номерами телефонів.
Сидиш ти під картинкою і мудрувати, а хто ти ?? Ні фото, ніякої про тебе інформації немає, а таких як ти тут купа, навіть конкретно під цим постом все коментатори під картинками, реєструвалися просто так, хто ці люди ?? А тут роботу пропонують, попутників шукають, допомога з документами, цей дрочити треба припиняти. Хочеш користуватися інтернетом? Зареєструй свою сторінку під паспортні дані і користуйся всім чим хочеш, але знай, що за свої дії ти несеш відповідальність.

Коля
Коля
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Їхати можна тільки легально, чи не легально якщо впіймали депо.

Лена
Лена
Відповідь для  Оля
1 рік назад

До Німеччини тільки з візою Ван дер Ельст
і відрядження від польського роботодавця, якщо від поляка їсте, у вас повинна бути польська раб віза річна або піврічна Все інше на свій страх і ризик.

Игорь
Игорь
Відповідь для  Лена
1 рік назад

А ненадовго, для покупки авто можна заїхати? З Польщі

Лена
Лена
Відповідь для  Игорь
1 рік назад

За біо без віз можна нікуди їхати, особливо в Німеччину якщо якимись шляхами (нелегальними) вдасться потрапити на тер. Німеччині то радіти рано, можуть перевірити чи на виїзді або вже в самій Німеччині, з німцями не жартують)))))) Моменто в море)))

Валик
Валик
Відповідь для  Лена
1 рік назад

Можна якщо на кордоні не зупинять.

Вера
Вера
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Заробітчанський срач в коментах під кожним постом про Німеччину) один радить то що вичитав в інеті, інший виходячи з практики, третій просто пізданет не в тему бо він під кожним постом пише аби що, хтось взагалі хоче Україною правити отримавши досвід закордонного рабства. Розчулююся читаючи все це хлопці) Удачі всім)

Паша
Паша
Відповідь для  Вера
1 рік назад

А четвертий, не зміг пройти повз вирішивши блиснути зачатками інтелекту.

Вера
Вера
Відповідь для  Паша
1 рік назад

Полюбому!) Я чотирьох якраз і перерахувала) Іди наймитував, у тебе це краще вийде. Я сподіваюся)

Паша
Паша
Відповідь для  Вера
1 рік назад

Значить твої зачатки я перехвалив.

Екатерина
Екатерина
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Германію закрита.

Зина
Зина
Відповідь для  Оля
1 рік назад

Вже давно це нелегально …

Ира
Ира
1 рік назад

Будьте ласкаві підказати дві речі:
Як виглядає підтвердження того що ти справді тут 5 років і де його взяти?
І сертифікат В1 — через полеціальну чи курси і екзамен?
Підходить час задуматися про такі речі…
Дякую за відповіді

Рита
Рита
Відповідь для  Ира
1 рік назад

Треба мати принаймні 2 карти побиту,а особливо децизії 2 шт.Сертифікат В1, або закінчення поліцеальної школи.За 5 років в Польщі.неможна буди 10 місяців в Україні (сумарно)Дохід за 3 останні роки.

Ира
Ира
Відповідь для  Рита
1 рік назад

Ось найбільш цікавить який документ являє собою для воєводи підтвердження того що я справді 5 років тут. Карту забрали, але децизія залишилася.

Юра
Юра
Відповідь для  Ира
1 рік назад

Децизії більше головні за карту на подачу резидента.

Таня
Таня
Відповідь для  Ира
1 рік назад

З приводу В1, курси та іспит — це точно варіант, про школу не знаю.

Леша
Леша
Відповідь для  Таня
1 рік назад

А хіба не скасували її за 5 літні перебування за кордоном?

Таня
Таня
Відповідь для  Леша
1 рік назад

Ні.

Нина
Нина
1 рік назад

Привіт, шукаю роботу в Німеччині, хто може знає якісь контори або може знайомих хто влаштовувався туди, і як взагалі можна туди потрапити. Є угорське ВНЖ. Спасибі за допомогу .

Олег
Олег
Відповідь для  Нина
1 рік назад

Так ВНЖ не дає вам право на працю в Німеччині. Тільки мандрівники.

Нина
Нина
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Я розумію, я маю введу що може з ним легше документи зробити.

Нина
Нина
Відповідь для  Нина
1 рік назад

Нічого воно вам не дасть.

Дима
Дима
Відповідь для  Нина
1 рік назад

Чи не легше ніяк, навпаки складніше.

Сергій
Сергій
1 рік назад

Німеччина
Хто зараз працює на хорошій роботі в Німеччині? Можете дати контакти агентства або Людини, яка займається працевлаштуванням в Німеччину? Зараз кордони там відкриті чи ні? В інтернеті нормальної інформації нема

Jerry
Jerry
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Який паспорт є?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Jerry
1 рік назад

Укр, або що ти маєш на увазі?

Jerry
Jerry
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Є паспорт ес;
якщо немає то нічого рипатися; або рипатися на свій страх і ризик

Валерій
Валерій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Головне знайти людину яка влаштує на роботу і НЕ кине на бабки.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Кордон Німеччина не закрила, відкрито з усіх боків. Який рівень знання німецької мови у вас?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Щоб знайти роботу, треба хоч написати, що можеш і вмієш і де хочеш працювати. Тут багато працюють на хороших роботах. 😁 Можливо запропонують пілотом Lufthansa.

Король Галина
Король Галина
2 років назад

Доброго дня. Мене звуть Галина. Мене зацікавила ваша розповідь.
Я дуже давно шукаю допомоги як отримати ВНЖ у Німеччині . Якщо у Вас я можливість мені допомогти , тоді я з нетерпінням з вами по спілкуюсь.
+380501068913.
+491636202728. Галина.